>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 0

pokwa

Użytkownik
W zespole z Karlovych Varów po raz trzeci w lidze broni 16-letni Jan Bednar. Ciekawe jak się sprawdzi w meczu z liderem z Liberca
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zug chyba nie wyjechał na lód, dwie bramki stracone w przewadze to chyba nie przystoi ekipie, która chce powalczyć z Bernem o prymat
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Na razie łapią kary jedna po drugiej tak jakby chcieli potestować przygotowanie fizyczne do gry 4 na 5 ????
edit:
w końcu musiał Amur ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na razie łapią kary jedna po drugiej tak jakby chcieli potestować przygotowanie fizyczne do gry 4 na 5 ????
Juz takie rzeczy miały miejsce , trenerzy na konferencji prasowej po meczu mówili ze ten wariant ich interesował, czy tak jest przekonamy sie po meczu
Mimo całej mojej sympatii ale dtuzyny Astany, dzis życze zwyciestwa druzynie Amura bo chciałbym ten klub ogladać dalej w KHL, bo tam nie dosc ze całe miasto to cały region zyje hokejem a byc może własnie teraz ważą sie losy pozostania tej ekipy w KHL
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W ostatnich kilku spotkaniach Amur się już ładnie pokazał, między innymi Omsk ograny więc chyba powinni ich zostawić, ale pewnie tutaj zasada, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Niestety do tego polityka, bo trochę niezrozumiała opcja, że RedStar ma zapewnioną grę do 2022 roku, jak tam puste trybuny na każdym spotkaniu a Amur, gdzie ludzie przychodzą na hokej musi udowadniać, że warto do zatrzymać w lidze.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Brawo Amur ???? wygląda na to, że tym spotkaniem pokazali władzom KHL, że powinni zostać w lidze.
A że Astana trochę pomogła to już nieważne ;)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szkoda ekipy z Jarosławia, 11 sekund brakło. CSKA chyba zrobi wszystko, żeby utrzymać 1 pozycję i nie spotkać Loko w półfinale konferencji bo w tym sezonie Jarosław dla nich jak najgorszy koszmar.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
A ja znowu to samo.....
Tej nocy Colorado spuściło taki łomot Jets, że płakać sie chce. Gracze z Manitoby to dalej ludzie o ogromnym talencie, umiejętnościach i potencjale, ale zauważam, że o ile w zeszłym sezonie byli w stanie narzucać swój styl i rytm gry, o tyle teraz - reagują na bieżąco na wydarzenia na tafli. Wszystkie niedociągnięcia jeszcze sezon temu udawało się jakoś tuszować, a teraz ? Każdą usterkę obnaża kolejny przeciwnik Jets. Ostatnie tygodnie to naprawdę zły okres dla &quot;mojej&quot; drużyny. Między innymi dwie porażki z Sens........Znów gdzieś tam z tyłu głowy wraca post, którego pisałem jakiś czas temu odnośnie poszczególnych formacji/ Patrika Laine. Chyba nigdy nie zrozumiem, czemu Laine przestał grać w formacji z Scheifele. Jets w grze 5 na 5 są pod kreską. Więcej tracą niż sami strzelają. Na papierze widzę 4 bardzo mocne formacje, niezłą obronę i fajnego goalie ( pamiętam, jak się cieszyłem, kiedy przeczytałem, że podpisał 5, czy 6 letni kontrakt - już nie pamiętam w tym momencie ) a to wszystko w jakimś dziwnym chaosie i nieogarnięciu. Pastwiąc się dalej nad swoją ukochaną ekipą.....zastanawiam się co robi tam Little jako center do drugiej 5. Coś koło 15 bramek i 20 asyst w 60 spotkaniach. Liczby do zaakceptowania, ale znów to samo co z Laine. Liczby lepsze niż gra. Pisali o tym koledzy z NHLw, widzą to kibice, wiedzą fachowcy, a najważniejsza osoba Mr. Maurice nie widzi tego problemu. Grzebiąc w zaawansowanych statach Little zauważam ciekawą rzecz, która świadczy o tym, że gra na linii Little - Laine po prostu nie działa. Little ma 11 asyst na Patriku. Ile miał Mark ? Dużoooo więcej. Kolejny punkt - power play. Laine genialnie się sprawdzał w przewagach. Obecnie kiedy Jets grają w PP co robi Laine ? Siedzi na ławie ! To z przodu, a co słychać na tyłach. Nic dobrego. Warto tylko zauważyć, że trener odbiera graczom to co w nich najlepsze. Rotując na tyłach. Są gracze którzy jakby w genach mają predyspozycje do robienia tego, czy tamtego na lodzie, ale w Jets to wszystko się im odbiera. Co robi Morrow w wyjściowej 6 ? Ano niewiele. Po prostu jest. W zasadzie nigdy i nigdzie nie był graczem wyjściowym. Tu mark1973 będzie wiedział, jak to było jeszcze w czasach Habs.
Teraz głośno, a przeważnie gdzieś tam po cichu w domowym zaciszu zastanawiam się, czy, a może bardziej na ile uda się usunąć te usterki przed nadchodzącym PO ?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jets rzeczywiście zawodzą niemiłosiernie w ostatnim czasie, a już dzisiejsza noc to jakiś dramat. Myślałem, że na słabym Colorado się przejadą, szczególnie że tam ostatnio pierwsza linia też wygląda nieco gorzej niż wcześniej. Ale jednak nadal utrzymują słabą grę. Co do Laine to jakieś pojedyncze punkty zbierał, ale czy zaliczył jakąś bramkę w tym roku? Nie pamiętam nic, chyba że coś w początkach stycznia i już wyleciało z głowy. Trzeba by zajrzeć do statystyk. Ogólnie mam wrażenie, żę po tych 5 bramkach przeciwko Nutkom już mocno siadł, i poza listopadem notuje po prostu słaby sezon, bo początek też był raczej marny i dość mocno na niego narzekano. Przed sezonem liczyłem na starcie SJS - Jets w finale Konferencji, no ale Jets jeśli nie poprawią gry to raczej wątpliwa perspektywa.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda ekipy z Jarosławia, 11 sekund brakło. CSKA chyba zrobi wszystko, żeby utrzymać 1 pozycję i nie spotkać Loko w półfinale konferencji bo w tym sezonie Jarosław dla nich jak najgorszy koszmar.
No szkoda , bo mieli ich na widelcu, nawet w karnych. Ale spoko w finale zachodu się odgryzą;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jets rzeczywiście zawodzą niemiłosiernie w ostatnim czasie, a już dzisiejsza noc to jakiś dramat. Myślałem, że na słabym Colorado się przejadą, szczególnie że tam ostatnio pierwsza linia też wygląda nieco gorzej niż wcześniej. Ale jednak nadal utrzymują słabą grę. Co do Laine to jakieś pojedyncze punkty zbierał, ale czy zaliczył jakąś bramkę w tym roku? Nie pamiętam nic, chyba że coś w początkach stycznia i już wyleciało z głowy. Trzeba by zajrzeć do statystyk. Ogólnie mam wrażenie, żę po tych 5 bramkach przeciwko Nutkom już mocno siadł, i poza listopadem notuje po prostu słaby sezon, bo początek też był raczej marny i dość mocno na niego narzekano. Przed sezonem liczyłem na starcie SJS - Jets w finale Konferencji, no ale Jets jeśli nie poprawią gry to raczej wątpliwa perspektywa.
Co do Laine, to już naprawdę nie chcę się nad nim pastwić...Dwie/trzy strony wcześniej pisałem wg. mnie w czym jest problem, jak o niego chodzi....
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No to wygląda na to, że CSKA rozdaje karty a dla Rygi rodzi się szansa. Ktoś ogląda? CSKA gra na poważnie?
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Tak mi teraz przyszła do głowy jedna rzecz. Najwyżej mi pociśniecie ???? ale może na czas konkursu typy w dziale KHL powinniśmy &quot;zamrozić&quot; ?
 
Do góry Bottom