>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ale moc Toronto w ofensywie, jak wczoraj Tampa. Jeśli jednak chcą myśleć o Pucharze to czas pracować nad obroną i potrzebny Andreson w formie z początku sezonu bo marnie w tej chwili wyglada
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
Witam Cię kolego ????
Ja to sobie urobiłem taką teorie co do Bolts, że w poprzednim meczu musiała byc spina bo mecz na szczycie i trzeba było pokazac moc i lać mistrza i tak sie stało dzis juz wyluzuja i nie bedzie takiego cisnienia na wynik bo nic nie musza Prezydenta beda mieli, kosci szkoda a Coyotes walcza o PO i nie beda odpuszczac, wiadmo kadrowo odstaja ale to nie znaczy ze nie potrafia grac, wic ide w kierunku gosci
Pozdrawiam ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
Witam Cię kolego ????
Ja to sobie urobiłem taką teorie co do Bolts, że w poprzednim meczu musiała byc spina bo mecz na szczycie i trzeba było pokazac moc i lać mistrza i tak sie stało dzis juz wyluzuja i nie bedzie takiego cisnienia na wynik bo nic nie musza Prezydenta beda mieli, kosci szkoda a Coyotes walcza o PO i nie beda odpuszczac, wiadmo kadrowo odstaja ale to nie znaczy ze nie potrafia grac, wic ide w kierunku gosci
Pozdrawiam ????
Tampa jest omylna co pokazała grając przeciwko Wild nie tak dawno kończąc z zerem z przodu czy nieco dawniej z Anaheim. Dziś podobna sytuacja, goście to ekipa w podobnej sytuacji jak Wild, walczą o 8, inna konferencja, żaden potentat więc nie trzeba się spinać. Tampa nikomu nic nie musi udowadniać. Z Detroit wyciągnęli, ale akurat Red Wings często tracą to co w początku meczu wypracują. Z Caps Tampa walczyła do końca, ale wynik nie oddaje tego jak spotkanie wyglądało, stołeczni mieli tam swoje okazje. Kojoty też już pokazały, że z Tampą potrafią pograć i w tym sezonie i w poprzednich. Po takich kursach jak dla mnie to żal byłoby nie grać gości, którzy będą walczyć o każdy punkt w ostatnich 10 spotkaniach. Tampa jak się nie spina to może iść też w under, Arizona dość często łapie undery więc ja idę w tym właśnie kierunku i oczywiście zwycięstwo Kojotów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje bardzo i powodzenia wszystkim i dużo wygranych
Ja coś ostatnio nawalam nic nie wchodzi
Powodzenia i dużo wygranych i miłego tygodnia życzę
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Trochę pokory ! Poczytaj o Kovarze, pooglądaj, wróć i najlepiej edytuj to, co napisałeś.....Nawet najlepsi goalie KHL, NHL, czy Extraligi mogą mieć gorszy dzień i puścić 4-5 bramek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Kolega suomi ma rację. Kovar to jeden z najlepszych bramkarzy w Europie na obecną chwilę - mimo dzisiejszego słabego występu.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Bramkarz Avto to czolowy golie KHL. Pooglądaj trochę mecze zanim napiszesz. A jak widzisz obrona tez mogła się inaczej zachować. I poza tym kazdem nawet najlepszemu bramkarzowi przydazaja sie skuchy i babole vide. Price, Ludqvist, Rinne, Rask, Bobrowski, Wasilewski, Fluery itd
 
Do góry Bottom