>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ale moc Toronto w ofensywie, jak wczoraj Tampa. Jeśli jednak chcą myśleć o Pucharze to czas pracować nad obroną i potrzebny Andreson w formie z początku sezonu bo marnie w tej chwili wyglada
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
Witam Cię kolego ????
Ja to sobie urobiłem taką teorie co do Bolts, że w poprzednim meczu musiała byc spina bo mecz na szczycie i trzeba było pokazac moc i lać mistrza i tak sie stało dzis juz wyluzuja i nie bedzie takiego cisnienia na wynik bo nic nie musza Prezydenta beda mieli, kosci szkoda a Coyotes walcza o PO i nie beda odpuszczac, wiadmo kadrowo odstaja ale to nie znaczy ze nie potrafia grac, wic ide w kierunku gosci
Pozdrawiam ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tampa bay jest nie zawodna pokazała z Detroit jak się gra 1 tercja przespana ,2 tercja 1 gol strzelony ,a 3 tercja to już zrobili popis na live ładne kursy można było połapać
Ciekawi mnie mecz Tampy z Arizoną ja liczę na over 5,5 i 3,5 własne tampy kurs ładny na 3,5 własne 5,5 tez taki sobie nie za niski nie za wysoki
Ja liczę na Tampe z handi że wygrają przynajmniej 2 golami -1 jak wygrana 1 golem to zwrot -1,5 też ciekawy typek ,ja licze szczególnie 1 tercja 1,5 goli minimum 2
Zastanawiam się jeszcze sam co pograć jaką opcje mam na oku kilka over 5,5 ,3,5 własne i handi ,takie mi chodzą po głowie mecz o 00:35 przyjmowane zakłady a potem na live
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczorku życzę :bow::beer:
Witam Cię kolego ????
Ja to sobie urobiłem taką teorie co do Bolts, że w poprzednim meczu musiała byc spina bo mecz na szczycie i trzeba było pokazac moc i lać mistrza i tak sie stało dzis juz wyluzuja i nie bedzie takiego cisnienia na wynik bo nic nie musza Prezydenta beda mieli, kosci szkoda a Coyotes walcza o PO i nie beda odpuszczac, wiadmo kadrowo odstaja ale to nie znaczy ze nie potrafia grac, wic ide w kierunku gosci
Pozdrawiam ????
Tampa jest omylna co pokazała grając przeciwko Wild nie tak dawno kończąc z zerem z przodu czy nieco dawniej z Anaheim. Dziś podobna sytuacja, goście to ekipa w podobnej sytuacji jak Wild, walczą o 8, inna konferencja, żaden potentat więc nie trzeba się spinać. Tampa nikomu nic nie musi udowadniać. Z Detroit wyciągnęli, ale akurat Red Wings często tracą to co w początku meczu wypracują. Z Caps Tampa walczyła do końca, ale wynik nie oddaje tego jak spotkanie wyglądało, stołeczni mieli tam swoje okazje. Kojoty też już pokazały, że z Tampą potrafią pograć i w tym sezonie i w poprzednich. Po takich kursach jak dla mnie to żal byłoby nie grać gości, którzy będą walczyć o każdy punkt w ostatnich 10 spotkaniach. Tampa jak się nie spina to może iść też w under, Arizona dość często łapie undery więc ja idę w tym właśnie kierunku i oczywiście zwycięstwo Kojotów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje bardzo i powodzenia wszystkim i dużo wygranych
Ja coś ostatnio nawalam nic nie wchodzi
Powodzenia i dużo wygranych i miłego tygodnia życzę
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Trochę pokory ! Poczytaj o Kovarze, pooglądaj, wróć i najlepiej edytuj to, co napisałeś.....Nawet najlepsi goalie KHL, NHL, czy Extraligi mogą mieć gorszy dzień i puścić 4-5 bramek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Kolega suomi ma rację. Kovar to jeden z najlepszych bramkarzy w Europie na obecną chwilę - mimo dzisiejszego słabego występu.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Bramkarz Avto to jakiś chodzący żart? 3 strzały na jego bramkę i 3 gole puszczone....
Bramkarz Avto to czolowy golie KHL. Pooglądaj trochę mecze zanim napiszesz. A jak widzisz obrona tez mogła się inaczej zachować. I poza tym kazdem nawet najlepszemu bramkarzowi przydazaja sie skuchy i babole vide. Price, Ludqvist, Rinne, Rask, Bobrowski, Wasilewski, Fluery itd
 
Do góry Bottom