>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi (6-8.04)

Gucci Mane 28K

Gucci Mane

Forum VIP
I kolejka PGE Ekstraligi
Grupa Azoty Unia Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (6 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (7 kwietnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (8 kwietnia)
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (8 kwietnia)
Zapraszam do podawania typów z analizami
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Witam kibiców czarnego sportu, ruszamy z ligą, więc pora coś zarobić.
Sobota 7 kwietnia 2018
Wrocław - Leszno
Pierwszy mecz w tym sezonie, ciężko cokolwiek powiedzieć o formie poszczególnych zawodników. Każdy sam trenował,sparingi to też nie liga tylko czas na testy, więc dzis na spokojnie z wkładem. Jednak patrząc na dzisiejszy mecz, myśle iż Wrocław dziś ma szanse na 2 pkt, minimalna wygrana. Zauważyłem dość fajny zakład na ilość wygranych biegów dla Maksa. Bieg juniorski duża szansa na wygraną Drabika, dobry start, znajomość toru i jeśli jest w takiej formie jak w zeszłym roku to spokojnie jest w stanie wygrać 2 biegi.
Ilość wygranych biegów M. Drabik
+1,5 kurs: 1,95 (sts) ----

Niestety bieg juniorski ze startu dobrze, później gorzej po trasie, ale Drabik sam po meczu przyznał, że cały czas czegoś szukał.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Leszno Wrocław
Janowski - Kołodziej kto lepszy? Janowski 1,55 milenium

Dziś przed nami mecz mistrza i wice mistrza w którym do Wrocka przybywa Unia mocno osłabiona brakiem Piotrka Pawlickiego. Obie ekipy dokonały zmian w składach , Kurtz i Hampel w Lesznie oraz Fricke i Wojdyło w Wrocławiu. Spartanie dla mnie są tu faworytem co znajduje swoje odzwierciedlenie w kursach buków (1,28). Co do mojej propozycji to bez wątpienia atut toru po stronie Maćka występy w sparingach Janusza który mimnapewno sporo testował nie były dobre. Tor we Wrocławiu sprzyja startowcom więc uważam że przewaga Maćka nie podlega dyskusji.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Leszno @3,5 etoto ⛔ Kurtz zawalił sprawę, ale jak widać granie na Spartę było nieporozumieniem

Taki kurs na mistrzów Polski po prostu trzeba zaatakować. Nie rozumiem argumentów o znajomości toru przez zawodników Sparty - zupełnie nowa nawierzchnia, a tak ciepło jak dziś we Wrocławiu jeszcze nie było, więc nikt nie wie jak ona się zachowa. Sądząc po dotychczasowych sparingach i SBP w zdecydowanie lepszej formie żużlowcy Unii (przynajmniej liderzy), Tajski i Janoś kompletna niewiadoma. Juniorka po stronie Leszna, z wygranymi Drabika też bym uważał, bo tak jak bardzo go lubię, tak rywali nawet w biegu juniorskim będzie miał godnych. Na pewno brak Pitera to osłabienie, ale biorąc pod uwagę, że w jego miejsce pojadą Smektała i Kubera, którzy z Lebiediewem, Frickem czy Milikiem spokojnie są w stanie nawiązać walkę, to nie wygląda już aż tak tragicznie. Ja bym tu wystawił maksymalnie z 2,4-2,5 na Leszno, więc uważam, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Unia Leszno +6.5 @1.75 iforbet ✅
Wiemy niewiele, tor kompletna zagadka, forma zawodnikow tez dosc zagadkowa, pogoda swietna na zuzel i kapitalne widowisko. WTS bez meczow sparingowych, bardzo to zastanawiajace, jak to sie przelozy na spotkanie z MP, ktory z kolei jezdzil sporo. Atut wlasnego toru? Mysle, ze jesli nawet to na kilka biegow max. Kurs na Wroclaw mocno zanizony, spodziewam sie wyrownanego spotkania z minimalna przewaga na Leszno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Up
Z drugiej strony zdziwi Cię jak Wrocław spokojnie wypunktuje Leszno i wygra różnicą 10-14 pkt ? Bo mnie absolutnie nie. Tor może mieć tu decydujące znaczenie, zarówno Emil jak i Kołodziej to nie są typowi starterzy, Jarek pewnie swoje zrobi, ale wystarczy żeby jeden z tej dwójki pojechał słabiej i Leszna nie ma. Znowu Kurtz czy juniorzy to także wielka niewiadoma, szczególnie, że to pierwszy mecz to jaka pewność, że Smektała i Kubera swoje przywiozą? Z resztą Drabik jest w stanie tyle przywieźć ile oni we dwóch razem. Jak u gospodarzy swoje pojedzie Tai, Janowski i Milik to nie ma się co o wynik dla gospodarzy bać. A jeszcze Fricke w obwodzie zostaje. Skład zdecydowanie na korzyść gospodarzy, tor po ich stronie, przyznam,że spodziewałem się kursu w okolicach 1.25-1.30 ale to tylko przez to, że nie ma Pawlickiego, z nim ten zakład nie miałby sensu.
1.50 biorę śmiało do gry.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
10-14 pkt? Bylbym pozytywnie zaskoczony, Wroclaw jest dosc chimerycznym zespolem, nie pamietam kiedy z dobrym przeciwnikiem od pierwszego do ostatniego biegu szedl jak po swoje, zawsze musza cos namieszac w srodkowej fazie zawodow ;) Na pewno bedzie w nich mocna chec rewanzu za final, ale Leszno tez nie przyjezdza na spacerek. Zakladasz, ze w Lesznie ktos moze nie odpalic, spoko, ale we Wroclawiu tez nie wszyscy musza pojechac tak jak zakladaja. Licze dzisiaj na Tajskiego, mysle, ze wiele bedzie zalezalo od Jego wystepu, mam nadzieje, ze wypoczal i przywiezie cos blisko kompletu. Milik takze powinien pojechac swoje, a reszta zobaczymy.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
over 5,5 Smektała
1,70 w fortunie ?
to jakaś promocja od fortuny na dzisiaj, Bartek oprócz Drabika w tym sezonie wydaje się ze nie będzie miał raczej rywala do ścigania, powinien spokojnie już w biegu juniorów przwieźć 2 punkty ,a potem to spokojnie na trasie dorzucić jeszcze te 4 punkciki. dla mnie bomba
6 punkktow
✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
over Milika 9.5? Jeździ z juniorami to niby plus ale w tym meczu wiadomo juniorka klasa, nie wiadomo jak Wojdyło.. Pod koniec seoznu milik pokazywał klasę, jeździł równo i wydaję mi się, że wejdzei w sezon z przytupem.. Dla mnie po 4 biegach może pokryć tą linie...
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Gucci Mane 28K

Gucci Mane

Forum VIP
Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: Unia Leszno +4.5 @ 2.00 - Unibet
✅ ✅ ✅

No to zaczynamy pół roku z czarnym sportem. Co prawda nie tradycyjną żużlową niedzielą, ale liga w sobotę to też dobra rzecz. Poszedłem w stronę Leszna, choć nie lubię tego klubu, ale to forum bukmacherskie a nie kibicowskie. Myślę, że już na inaugurację możemy mieć piękne spotkanie i co ważne dla mojego zakładu - wyrównane. Skład Leszna, co by tu nie mówić, bajka. Wrocek też utrzymał ekipę, która znów może daleko zajść, ale... Milik i Lebiediew. To dwa nazwiska które nadal do mnie nie przemawiają. Potrafili zawodzić w najważniejszych momentach i według mnie dziś może być różnie. Janowski z kolei to zawodnik zero-jedynkowy - albo wymiata, albo &quot;wącha dymek&quot; jak mówił Lorek w komentarzu do gry Speedway Grand Prix. Porównanie ekip juniorskich na 3:3 z lekkim wskazaniem na gości. Z Wojdyły może i będzie ekstraligowiec, ale póki co to wielka zagadka. A Kubera i Smektała spokojnie mogą łyknąć Drabika. Oczywiście to wszystko głównie gdybania, bo liczb i statystyk jeszcze żadnych nie mamy. Ale wiemy, że tor na Olimpijskim jest zupełnie nowy i choć Sparta przejeździła na nim sporo kółek, to nie wiemy jak będzie to wyglądać przy okazji poważnego ligowego ścigania. Nie zdecyduję się postawić na to, że 2 punkty pojadą do Leszna, ale handicap biorę z pocałowaniem ręki i to po fajnym kursie.
Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: Kto lepszy: Milik - Kołodziej - typ: Kołodziej @ 2.27 (po odjęciu podatku) - STS
ZWROT

Tutaj bez większej analizy. Tak jak napisałem wyżej, z Milikiem może być różnie, a Kołodziej to jednak profesjonalista w każdym calu. Owszem, Czech jedzie z juniorami, ale tutaj każdy z nich może go połknąć. Poszedł zakład niestety w STS choć kurs @2.59 dał ostatecznie @2.27, czyli też przyjemny kurs. Liczą się punkty z 5 pierwszych startów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Wynik biegów nominowanych 1 1.75 STS ✅ 7-5
Jak dla mnie mocny typ. W ekipie gospodarzy 4-5 mocnych zawodników, więc nawet jak jeden będzie mieć gorszy dzień to inny go zastąpi w ostatnich wyścigach. Mój typ na ostatnie dwa wyścigi to Janowski-Milik i Drabik-Woffinden. U gości widzę maks. 3 zawodników, którzy porobią pewnie punkty, czyli pewniak Hampel, do tego Emil i może Smektała, może Kołodziej, ciężko stwierdzić. Tak czy inaczej myślę, że remis w nominowanych dla Wrocławian to minimum więc wtedy będzie zwrot. Osobiście obstawiam 7-5 albo nawet 8-4 dla Sparty.
Rawicz (-12.5) - Krosno 2 1.9 fortuna ✅
Powód typu jest jeden. W ekipie gospodarzy nie pojedzie Worral, który złamał nogę w Premiership. Od razu spotkanie wydaje mi się bardziej wyrównane. W ekipie gości namieszać może Czałow. Liczę też na kilka punktów Puszakowskiego i Andersena. Gospodarze po stracie Worrala muszą liczyć na sporą ilość punktów Balińskiego i juniorów. Krosno raczej tego nie wygra ale nie powinno być blamażu.
Dodatkowo bez analizy:
Milik - Kołodziej 1 1.45 STS .Zwrot▶
Chmiel - Cyfer 2 2.25 STS ✅ 2-5
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wynik biegów nominowanych 1 1.75 STS
Jak dla mnie mocny typ. W ekipie gospodarzy 4-5 mocnych zawodników, więc nawet jak jeden będzie mieć gorszy dzień to inny go zastąpi w ostatnich wyścigach. Mój typ na ostatnie dwa wyścigi to Janowski-Milik i Drabik-Woffinden. U gości widzę maks. 3 zawodników, którzy porobią pewnie punkty, czyli pewniak Hampel, do tego Emil i może Smektała, może Kołodziej, ciężko stwierdzić. Tak czy inaczej myślę, że remis w nominowanych dla Wrocławian to minimum więc wtedy będzie zwrot. Osobiście obstawiam 7-5 albo nawet 8-4 dla Sparty.
Rawicz (-8.5) - Krosno 2 1.75 STS
Powód typu jest jeden. W ekipie gospodarzy nie pojedzie Worral, który złamał nogę w Premiership. Od razu spotkanie wydaje mi się bardziej wyrównane. W ekipie gości namieszać może Czałow. Liczę też na kilka punktów Puszakowskiego i Andersena. Gospodarze po stracie Worrala muszą liczyć na sporą ilość punktów Balińskiego i juniorów. Krosno raczej tego nie wygra ale nie powinno być blamażu.
Dodatkowo bez analizy:
Milik - Kołodziej 1 1.45 STS
Chmiel - Cyfer 2 2.25 STS
Powodzenia.
W Fortunie masz na Krosno hc+12,5 @1.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Leszno Wrocław
Janowski - Kołodziej kto lepszy? Janowski 1,55 milenium

Dziś przed nami mecz mistrza i wice mistrza w którym do Wrocka przybywa Unia mocno osłabiona brakiem Piotrka Pawlickiego. Obie ekipy dokonały zmian w składach , Kurtz i Hampel w Lesznie oraz Fricke i Wojdyło w Wrocławiu. Spartanie dla mnie są tu faworytem co znajduje swoje odzwierciedlenie w kursach buków (1,28). Co do mojej propozycji to bez wątpienia atut toru po stronie Maćka występy w sparingach Janusza który mimnapewno sporo testował nie były dobre. Tor we Wrocławiu sprzyja startowcom więc uważam że przewaga Maćka nie podlega dyskusji.
Plus
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Sts już zapodał ofertę, więc takie moje typy na niedzielne mecze:
K.Gomólski +6,5 @1.9 STS ⛔ 3 pkt słabiutko
Uważam, że linia wystawiona zostało troszkę za nisko. Kacper dobrze zna tor i koło 8 pkt powinien się zakręcić. W parze ma MJJ, na którym też myślę coś uda się zdobyć. Nie oszukujmy się, ale Tarnów ma najsłabszy skład w lidze. Postawa Kacpra powinna mieć decydujący wpływ na wynik spotkania ????
M.Zagar +8,5 @1.65 STS ⛔ 8 pkt blisko było
Matej przed sezonem wydaję być dobrze przygotowany do sezonu. Widząc go na sparingach w Częstochowie sprawiał na mnie najlepsze wrażenie z całej drużyny Włókniarza. Rok temu pojechał tam bardzo słabo, więc na pewno będzie chciał się zrehabilitować kibicom za tamten występ.
Powodzenia ????
E: Mały falstart ⛔
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Zagar nie lubi twardych torów tym bardziej w Grudziądzu,gdzie co rok placze ze takich torów powinni zakazać ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lindback over 1,5 wygranych biegów @ 1,70 STS
zaczne od tego, że popularny murzynos jest piekielnie mocny na swoim torze, o czym można było się przekonać sezon temu. w parze jest z Kaiem Huckenbeckiem i to właśnie szwed będzie prowadzącym tej pary. taką linie biorę z pocałowaniem ręki i myśle , że linia zostanie pokryta już w 4 startach. w ekipie przyjezdznych nie obawiam się o nikogo, Zagar to tylko jezdzi u siebie, Lindgren to niewiadoma bo wraca po kontuzji, Madsen też mocny ale raczej u siebie . Innych zawodników raczej nie biorę pod uwagę.

⛔
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
tarnow - zielona 2 2.31 sts
Jaskółki to wg mnie najsłabszy zespól Pge głównie przez niewiadome w postaci Duńczyków, gdzie w Pająka wogole juz nie wierzę, a Niki to tez już schyłek kariery. Dlatego chętnie zagram jak gdzieś bedzie najlepszy z Dunow na najmniejszego z nich. Raz ze jedzie w parze z juniorami gdzie i tu i tu sa słabo a dwa ze pepe poczatki sezonu ma słabsze wiec na początku starszy z braci będzie miał łatwiej. Co do drugiej linii Unii to tez wyglada dużo słabiej od Zielonej Góry, Gomólski startował w Tarnowie a Zengi ma dużo większe objeżdżenie Ekstraligowe ( chociaż jego braku punktów boję sie najbardziej). jedyna szansą na zwycięstwo Jaskólską to moim zdaniem tor i słabe pierwsze mecze Falubazu na Początku sezonu, ale jak nie z tarnowem to z kim. Moim zdaniem warto.
Do tego fajnie wygląda dudek z nikim po 1.70 w dubli z Grudziądzem 1.30 tez powinno być fajnie. Gkm u siebie zawsze groźby a teraz ma jeszcze starszego pawlickiego. Jak zrobią tor tak jak przyzwyczaili nas to powinno być ok
 
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Buczkowski over 8.5 @1.65 Totolotek .
Pierwsza kolejka wiec spora niewiadoma , ale Buczek na swoim torze z pewnego poziomu nie schodzi 9 pkt w 5 startach to niezbyt duzo na tak doswiadczonego zawodnika . Ustawiony w parze z Pawlickim ktory dopiero poznaje ten tor . Po wymieszaniu par Buczek z juniorem wiec kolejny plus dla typu . Moim zdaniem linia o 1 pkt za nisko ustawiona dlatego pobieram typ. Jesli nie bedzie zadnych upadkow czy wykluczen to typ powinien wejsc bez wiekszych emocji .
 
Do góry Bottom