>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
a, i nie nazywajcie Niecieczy frajerem, frajerami to są kluby z &quot; wielkich miast &quot; które dostawały lanie od wsi którą zamieszkuje 600 mieszkańców i niekiedy na mecze chodziło więcej osób niż na mecze w miastach, więc jak ktoś jest tu frajerem to są to Pogoń, Piast, Zawisza, Arka itd, etc bo takie rzeczy w normalnym świecie się nie dzieją żeby wieś lała miasto, no może jedynie w Bułgarii ????
Poza tym dodam jeszcze że właściciel Niecieczy to lokalny patryjota i z tego co o nim słyszałem jakoś nie widzi mi się żadne fuzje ani sprzedawanie licencji, ot co po prostu będziemy mieli przez parę lat Nieciecze w I lidze i każdemu to wystarczy i kibice zadowoleni i właściciel a i piłkarze pewnie też, pokopią sobie bez stresu, wypłatę solidną na czas dostaną, żyć nie umierać ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zawsze można zagrać u bukmachera na porażkę własnej drużyny. Znalezienie kolegi, który zagra za nas ten mecz to raczej nie problem. W każdym z czterech przegranych spotkań kurs na przeciwnika był ponad 2.20, a w meczu z Flotą nawet ponad 5 ! Ładnie można było się obłowić, jak sie wiedziało co się wydarzy
Nie popadajmy w paranoje... w takim razie pół ligi może grac u buka... chore teorie tworza chorzy ludzie wiec ja juz bym zakonczyl ten temat...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie, pół ligi nie gra zajebiście w całym sezonie, żeby potem na koniec mając DUŻE szanse na awans przegrać 4 spotkania z rzędu. Podawaj argumenty, albo wyjdź z tematu.
Nie wiem, dlaczego nazywanie rzeczy po imieniu (masa zawodników gra u buków, to przecież normalne) ma być nazywane paranoją, serio.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
a, i nie nazywajcie Niecieczy frajerem, frajerami to są kluby z &quot; wielkich miast &quot; które dostawały lanie od wsi którą zamieszkuje 600 mieszkańców i niekiedy na mecze chodziło więcej osób niż na mecze w miastach, więc jak ktoś jest tu frajerem to są to Pogoń, Piast, Zawisza, Arka itd, etc bo takie rzeczy w normalnym świecie się nie dzieją żeby wieś lała miasto, no może jedynie w Bułgarii ????
Poza tym dodam jeszcze że właściciel Niecieczy to lokalny patryjota i z tego co o nim słyszałem jakoś nie widzi mi się żadne fuzje ani sprzedawanie licencji, ot co po prostu będziemy mieli przez parę lat Nieciecze w I lidze i każdemu to wystarczy i kibice zadowoleni i właściciel a i piłkarze pewnie też, pokopią sobie bez stresu, wypłatę solidną na czas dostaną, żyć nie umierać ????
Masz jakiś uraz do wsi ? Co to za różnica czy wieś czy miasto. Na wsi gra się inaczej ? Piłki są inne ? Wiadomo, że w miastach wszystko stoi na wyższym poziomie zaczynając od kwestii organizacyjnych, a kończąc na zapleczu w postaci młodych zawodników. (chociaż patrząc na Niecieczę to raczej tu powinno mówić się o profesjonalizmie. Kasa na czas jest i zawodnicy nie muszą się o nic martwić tylko grać. W Niecieczy sponsor jest potężny i z tego się wzięło że, &quot;wioska leje miasto&quot;. Co to za wstyd przegrać z Niecieczą ? Przecież tam gra masa doświadczonych zawodników z ekstraklasową przeszłością. Tam nie grają chłopi z widłami i nie ganiają za piłką w gumiakach. Serio, zachęcam czasami do wyjścia na dwór. Pojedź sobie do Niecieczy na mecz, zobacz jak to wszystko wygląda. W Polsce mamy sporo internetowych wszechwiedzących mędrców.
Nie popadajmy w paranoje... w takim razie pół ligi może grac u buka... chore teorie tworza chorzy ludzie wiec ja juz bym zakonczyl ten temat...
grają i się przy tym dobrze bawią. Zobacz kilka lat wstecz kiedy w polskiej lidze zespoły u siebie potrafiły zagrać bez porażki. Teraz każda drużyna popełni jakiegoś babola nad którym każdy się zastanawia &quot;jak oni mogli to przegrać&quot;. Dostęp do buków jest, koledzy zagrają w internecie, w stsie czy innym totomixie. Są kluby gdzie nie dostaje się miesiącami kasy więc jakoś trzeba żyć.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie, pół ligi nie gra zajebiście w całym sezonie, żeby potem na koniec mając DUŻE szanse na awans przegrać 4 spotkania z rzędu. Podawaj argumenty, albo wyjdź z tematu.
Nie wiem, dlaczego nazywanie rzeczy po imieniu (masa zawodników gra u buków, to przecież normalne) ma być nazywane paranoją, serio.
????
Masz jakiś uraz do wsi ? Co to za różnica czy wieś czy miasto. Na wsi gra się inaczej ? Piłki są inne ? Wiadomo, że w miastach wszystko stoi na wyższym poziomie zaczynając od kwestii organizacyjnych, a kończąc na zapleczu w postaci młodych zawodników. (chociaż patrząc na Niecieczę to raczej tu powinno mówić się o profesjonalizmie. Kasa na czas jest i zawodnicy nie muszą się o nic martwić tylko grać. W Niecieczy sponsor jest potężny i z tego się wzięło że, &quot;wioska leje miasto&quot;. Co to za wstyd przegrać z Niecieczą ? Przecież tam gra masa doświadczonych zawodników z ekstraklasową przeszłością. Tam nie grają chłopi z widłami i nie ganiają za piłką w gumiakach. Serio, zachęcam czasami do wyjścia na dwór. Pojedź sobie do Niecieczy na mecz, zobacz jak to wszystko wygląda. W Polsce mamy sporo internetowych wszechwiedzących mędrców.
grają i się przy tym dobrze bawią. Zobacz kilka lat wstecz kiedy w polskiej lidze zespoły u siebie potrafiły zagrać bez porażki. Teraz każda drużyna popełni jakiegoś babola nad którym każdy się zastanawia &quot;jak oni mogli to przegrać&quot;. Dostęp do buków jest, koledzy zagrają w internecie, w stsie czy innym totomixie. Są kluby gdzie nie dostaje się miesiącami kasy więc jakoś trzeba żyć.
????

Fajne i konstruktywne posty Panowie,niestety nie wszyscy &quot;widzą&quot; tak samo i próbują brnąć w swoje,no i niestety macie rację;)
A co do bazy Niecieczy,to mają lepsze warunki od niektórych drużyn z Ekstraklasy;)
 
M 135

mhm

Użytkownik
jezeli ktos uwaza ze nieciecza z takim skladem przegrala SPORTOWO 4 mecze z rzedu to wypada tylko poklepac po plecach w gescie politowania.
Do tego z kim oni przegrali i w jakim stylu. Z Flota bramki w 87 bodaj i w 91? Nie robmy sobie zartow. Zwolennicy czystego futbolu beda na chama mowic ze sie zdarzaja slabsze mecze. Panie, ale nie 4 z rzedu, nie pod sam koniec, nie z takimi ogorkami i nie z takim skladem! Jeszcze cos tu wymienic? To prawie tak jakby 2 bialym wysokim rudym ludziom z prostymi wlosami urodzilo sie czarne dziecko z czarnymi kreconymi wlosami i do tego niskie hahaha. Zejdzmy na ziemie. Stroze pewnie beda nasluchiwac wynikow w ostatnim meczu i raczej nie wygraja meczu z elblagiem. Zaleznie od kursu pogram w kierunku elblaga. Ew mozna zrobic jakies ako analizujace sytuacje w lidze. Nie po to Stroze oddawaly PB mecz 2:0 2:3 zeby teraz awansowac
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Widze zwolennikow tego ze Nieciecza sprzedaje mecze wyrosło wiecej niz grzybów po deszczu.. gdzie byliscie jeszcze przed ta kolejka z typami przeciwko Niecieczy ?
Smieszne trolle i tyle.
Przeciwnikom procz Dolcanu sprzedac meczu nie sprzedali bo to bylo zbedne dla ich rywali.
Pogoni tez nie mogli sprzedawac bo mimo ze zarzad w Szczecinie nie grzeszy inteligencja to jednak szanuje pieniadze i nie powolilby sobie na ryzyko zwiazane z wydaniem kasy i brakiem awansu a taka opcja wchodzila i nadal wchodzi w gre.
Jedyne co to granie przeciwko sobie u buka ale tak moze robic kazda druzyna nie walczaca o nic czyli ponad 10 druzyn z 1 ligi wiec dlaczego tylko Nieciecza mialaby byc ta lepsza i tak robic ? Smieszne teorie ale niech kazdy wierzy w co chce.
Jak dla mnie Nieciecza po awansie musialaby sie przeniesc gdzies ( najprawdopodoniej do Krakowa) i tego prezes zapewne nie chcial bo woli dalej miec cos oryginalnego i wlasnego pod swoja nazwa.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kolejna kwestia to taka, że my zbyt często staramy się rozpatrywać 1 ligę typowo pod względem piłkarskim. Prawda jest taka żeby awansować do Ekstraklasy to nie potrzeba wielkiego wysiłku. Liga pokazuje, że wygrywa nie ten kto ma super dobrych piłkarzy w swoich szeregach, ale piłkarzy którym się CHCE. Popatrzmy na taki Ruch Radzionków. Organizacyjnie lipa. Kasy na wypłaty nie ma (a te wypłaty i tak skromne), stadion badziewny, ale ta drużyn super się trzyma. W końcówce mają fantastyczną serię meczów bez porażki i mało kiedy taka seria się zdarza patrząc, że walczą jednak o środek tabeli. Tam jednak szkolenie młodzieży stoi na wysokim poziomie. Nie boją się inwestować w młodych, a zaufanie do własnej strategii zaprocentowało. Młodzież oparta na solidnych fundamentach w postaci doświadczonych zawodników (patrz Rocki). W poprzednim sezonie Flota również była bardzo blisko awansu, ale organizacyjnie nie podołali. Zespół był dobry, chciało im się biegać i co ? Nie było kasy. Wywalczenie awansu nie opiera się na sprowadzaniu kosztownych zawodników i wlepiania im olbrzymich kontraktów. W 1 lidze trzeba &quot;walczyć, biegać ... i się starać&quot;. Jak zawodnicy będą chcieli przegrać to przegrają, a kibice i tak o tym nie będą wiedzieli w tej cienkiej piłkarsko jak barszcz lidze.
Widze zwolennikow tego ze Nieciecza sprzedaje mecze wyrosło wiecej niz grzybów po deszczu.. gdzie byliscie jeszcze przed ta kolejka z typami przeciwko Niecieczy ?
Ja nigdzie nie napisałem że mecze sprzedawali. Sprzedawać a odpuszczać to zasadnicza różnica.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kolejna kwestia to taka, że my zbyt często staramy się rozpatrywać 1 ligę typowo pod względem piłkarskim. Prawda jest taka żeby awansować do Ekstraklasy to nie potrzeba wielkiego wysiłku. Liga pokazuje, że wygrywa nie ten kto ma super dobrych piłkarzy w swoich szeregach, ale piłkarzy którym się CHCE. Popatrzmy na taki Ruch Radzionków. Organizacyjnie lipa. Kasy na wypłaty nie ma (a te wypłaty i tak skromne), stadion badziewny, ale ta drużyn super się trzyma. W końcówce mają fantastyczną serię meczów bez porażki i mało kiedy taka seria się zdarza patrząc, że walczą jednak o środek tabeli. Tam jednak szkolenie młodzieży stoi na wysokim poziomie. Nie boją się inwestować w młodych, a zaufanie do własnej strategii zaprocentowało. Młodzież oparta na solidnych fundamentach w postaci doświadczonych zawodników (patrz Rocki). W poprzednim sezonie Flota również była bardzo blisko awansu, ale organizacyjnie nie podołali. Zespół był dobry, chciało im się biegać i co ? Nie było kasy. Wywalczenie awansu nie opiera się na sprowadzaniu kosztownych zawodników i wlepiania im olbrzymich kontraktów. W 1 lidze trzeba &quot;walczyć, biegać ... i się starać&quot;. Jak zawodnicy będą chcieli przegrać to przegrają, a kibice i tak o tym nie będą wiedzieli w tej cienkiej piłkarsko jak barszcz lidze.
Z tym sie zgadzam. Dlatego pisalem ze Pogoń jest pchana na siłe mimo ze zawodnicy graja bez ambicji i sa bez formy. Poszczescilo sie ze w Niecieczy woleli zostac w 1 lidze niz awansowac i przeniesc sie do Ekstraklasy ale nie popadajmy w skrajnosci ze kazdy jak przegrywa sprzedaje mecze...
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Masz jakiś uraz do wsi ? Co to za różnica czy wieś czy miasto. Na wsi gra się inaczej ? Piłki są inne ? Wiadomo, że w miastach wszystko stoi na wyższym poziomie zaczynając od kwestii organizacyjnych, a kończąc na zapleczu w postaci młodych zawodników. (chociaż patrząc na Niecieczę to raczej tu powinno mówić się o profesjonalizmie. Kasa na czas jest i zawodnicy nie muszą się o nic martwić tylko grać. W Niecieczy sponsor jest potężny i z tego się wzięło że, &quot;wioska leje miasto&quot;. Co to za wstyd przegrać z Niecieczą ? Przecież tam gra masa doświadczonych zawodników z ekstraklasową przeszłością. Tam nie grają chłopi z widłami i nie ganiają za piłką w gumiakach. Serio, zachęcam czasami do wyjścia na dwór. Pojedź sobie do Niecieczy na mecz, zobacz jak to wszystko wygląda. W Polsce mamy sporo internetowych wszechwiedzących mędrców.
Przegrać z klubem LKS Nieciecza to nie wstyd, ale przegrać z Niecieczą to wstyd. Wyobrażasz sobie klub ze wsi w lidze angielskiej ? Wystarczy wyłożyć parę milionów i można zrobić awans do ekstraklasy. Sponsorzy ładują kasę w klub ze wsi, gdzie powiedzmy sobie szczerze na dłuższą metę nie ma żadnych perspektyw, bo młodzieży nie będzie, pełnego 50-tysięcznego stadionu też nie, inni sponsorzy też nie przyjdą a kasa za kostkę się skończy kiedyś, natomiast kluby z dużych miast, nawet z ekstraklasy gdzie są stadiony, gdzie są kibice, gdzie są perspektywy wiążą ledwo koniec z końcem. To jest właśnie śmieszne, wyobrażasz sobie szejka który swój miliard inwestuje w jakąś wieś, mają do wyboru największe kluby angielskie? Natomiast kolejna kwestia - wiem jak wygląda mecz na wsi, bo sam mieszkam w sumie na wsi, w okół mnie jest kilka wsi 500-700 mieszkańców i tam nawet boiska nie ma, co dopiero drużyna w I lidze. Dla mnie wstydem jest to, że w wieś bez perspektyw ma kto inwestować, a kluby z wielkich miast, z historią, z kibicami, stadionami, z perspektywą upadają, spadają na dno. I nie mów mi jak jest, bo mieszkam sam na wsi i wiem jak jest, co może sobie wyobrażasz jeszcze ligę mistrzów w niecieczy jak real przyjeżdża ? Trochę rozumu kolego, to wstyd dla 40 milionowego kraju że drużyna ze wsi praktycznie z palcem w tyłku mogła sobie wywalczyć awans.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
nni sponsorzy też nie przyjdą a kasa za kostkę się skończy kiedyś
Z tego co wiem ta firma ma oddziały w całej Europie i kasy mają jak lodu. Idąc śladem twoich szejków można też gdybać, że ropa też kiedyś się skończy.
Zainwestowane pieniądze na pewno się zwrócą. Dużo osób nawet nie słyszało o takiej firmie Bruk Bet, a teraz ? Wszędzie o tym mówią. Tefałeny i tivipi jeżdżą kręcić reportaże z Niecieczy. Jest o nich głośno. Śmiem twierdzić, że pieniądze zainwestowane w Nieciecze sprawdzą się lepiej niż w przypadku sponsorowania jakiegoś klubu z tradycjami, bo tam by taki medialny rozgłos miał miejsce to trzeba powalczyć w Ekstraklasie. Nie wszyscy wiedzą jakie firmy sponsorują drużyny w Ekstraklasie, ale większość średnio ogarniętych ludzi wie, że Bruk Bet sponsoruje Niecieczę. O to w tym wszystkim chodzi i stwierdzenie, że sport to najlepszy sposób reklamy ma rzeczywiste odzwierciedlenie w praktyce. Nie będę wspominał o sentymentach pana Witkowskiego. Jego pieniądze, jego klub i może robi co mu się podoba.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zainwestowane pieniądze na pewno się zwrócą. Dużo osób nawet nie słyszało o takiej firmie Bruk Bet, a teraz ? Wszędzie o tym mówią. Tefałeny i tivipi jeżdżą kręcić reportaże z Niecieczy. Jest o nich głośno.
Dokładnie. Ktoś bedzie mial do wyboru kostke brukowa z Bruk-Betu czy inna to wiadomo jaka wybierze bo marketing dziala ;).
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Oni i tak zapewne zarobili na tych porażkach więcej niż którakolwiek drużyna mogłaby zapłacić za ich miejsce w Ekstraklasie.
Dokładnie. Ktoś bedzie mial do wyboru kostke brukowa z Bruk-Betu czy inna to wiadomo jaka wybierze bo marketing dziala .
No widzisz, jednak doszedłeś do podobnego wniosku co i ja, mimo iż na początku tak mnie atakowałeś.
Przecież lepiej jest grać w pierwszej lidze i być w czołówce niż awansować i być może dostawać baty w ekstraklasie... Więcej się mówi o wygrywających niż ponoszących porażki.
Załóżmy, że w następnym sezonie znowu sytuacja się powtórzy i znowu będzie głośno o Bruk Becie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ciekawostka z &quot;Polityki&quot;:
Pozostałe kluby musiały się również dostosować do nietypowych godzin, w jakich gra się z Termalicą. Ponieważ w Niecieczy msza tradycyjnie zaczyna się o godz. 10, mecze zwyczajowo zaczynają się o godz. 11.30. Ksiądz proboszcz, który również jest kibicem, trzyma się zegara. Ale na wszelki wypadek zawsze ma pół godziny zapasu. Bo te 250 metrów, które wierni muszą pokonać z kościoła na stadion, da się zrobić w dwie minuty. 25 marca, w drugiej kolejce wiosennej, Termalica przyjmowała na swoim boisku Polonię Bytom. Mecz przesunięto na godz. 12 z powodu gorzkich żalów. Kibice gości robili sobie z tego lekkie żarty. W 17 minucie spotkania przestali. Po golu Emila Drozdowicza Termalica objęła prowadzenie, którego już nie oddała. W PZPN też już się nauczyli, że klub z Niecieczy należy do wąskiego grona zwanego „jedenasta piętnaście” – zawsze po mszy grają też we Włókniarzu Pabianice i Pelikanie Łowicz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przegrać z klubem LKS Nieciecza to nie wstyd, ale przegrać z Niecieczą to wstyd. Wyobrażasz sobie klub ze wsi w lidze angielskiej ? Wystarczy wyłożyć parę milionów i można zrobić awans do ekstraklasy. Sponsorzy ładują kasę w klub ze wsi, gdzie powiedzmy sobie szczerze na dłuższą metę nie ma żadnych perspektyw, bo młodzieży nie będzie, pełnego 50-tysięcznego stadionu też nie, inni sponsorzy też nie przyjdą a kasa za kostkę się skończy kiedyś, natomiast kluby z dużych miast, nawet z ekstraklasy gdzie są stadiony, gdzie są kibice, gdzie są perspektywy wiążą ledwo koniec z końcem. To jest właśnie śmieszne, wyobrażasz sobie szejka który swój miliard inwestuje w jakąś wieś, mają do wyboru największe kluby angielskie? Natomiast kolejna kwestia - wiem jak wygląda mecz na wsi, bo sam mieszkam w sumie na wsi, w okół mnie jest kilka wsi 500-700 mieszkańców i tam nawet boiska nie ma, co dopiero drużyna w I lidze. Dla mnie wstydem jest to, że w wieś bez perspektyw ma kto inwestować, a kluby z wielkich miast, z historią, z kibicami, stadionami, z perspektywą upadają, spadają na dno. I nie mów mi jak jest, bo mieszkam sam na wsi i wiem jak jest, co może sobie wyobrażasz jeszcze ligę mistrzów w niecieczy jak real przyjeżdża ? Trochę rozumu kolego, to wstyd dla 40 milionowego kraju że drużyna ze wsi praktycznie z palcem w tyłku mogła sobie wywalczyć awans.
Wypowiedź co prawda nie w moim kierunku ale odpiszę ...
Zgoda. W małych ośrodkach wielkiej piłki nie będzie. Z różnych względów. Pisałem tak w tym albo innym wątku.
Jednak &quot;sprawy Niecieczy&quot; nie odbieram w takich kategoriach, o jakich napisałeś.
&quot;Wstyd to kraść i z d ... py spaść&quot; możnaby zacytować uliczne porzekadło.
Czy Nieciecza zawstydziła inne ośrodki? Potężniejsze, potężne, &quot;wszechpotężne&quot;? Pewnie tak. Zawstydziła.
Celowo użyłem tutaj określenia mniejszego kalibru. Zawstydzenie pojmuję (może na użytek tej rozmowy) inaczej niż wstyd.
Zawstydziła ale nie z tych powodów sądzę, o których napisałeś powyżej.
Zawstydziła, bo się okazało, że można coś stworzyć z głową i bez układów ligowych polskich.
Wiele klubów pewnie ma pieniądze, może nawet ich więcej posiada niż firma Termalica Bruk-Bet. I gdzie są te kluby?
W ciemnej d ... ie bo na pewno nie w tym punkcie, do którego dotarł klub z Niecieczy.

Wstydu, o którym napisałeś nie dostrzegam z takiego powodu, że ktoś zainwestował w klub ze wsi. To są najzwyczajniej w Świecie jego własne pieniądze. Jak zechce, to może je rozrzucić po Świecie ze śmigłowca. Najlepiej nie nad Polską bo będzie odpowiadał za zaśmiecanie terenu oraz niszczenie biletów płatniczych obowiązujących na terenie RP.
To sprawa jego. I może jeszcze ewentualnie gajowego.
Nikt nie zabrania prywatnym przedsiębiorcom inwestować w kluby o uznanej marce. Nikt takim klubom nie zabrania pozyskiwać sponsorów lub właścicieli, którzy mają odpowiedni zasób portfela. (Oczywiście nikt również nie zabrania w Wyborach np. samorządowych głosować nikomu na takich przedstawicieli, którzy część publicznych pieniędzy przeznaczą na rozwój sportu na danym terenie).
Każdy inny sposób myślenia w tym zakresie (wydawanie prywatnych pieniędzy a przy okazji kwestii Wyborów samorządowych - pieniędzy publicznych) będzie myśleniem socjalistycznym.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Ruchu Radzionków nie dzieje się najlepiej. Sprawdza się to o czym mówiło się gdzieś tam po cichu. Skowronek już pożegnał się z klubem rozwiązując umowę za porozumieniem stron. Podobnie ma się sprawa z większością piłkarzy. Nie ma kasy na wypłaty, a klub zalega od dość dawna większości piłkarzom. Jeśli taki stan rzeczy dalej się utrzyma to Ruch nie będzie w stanie przystąpić do następnego sezonu pomijając to, że mogą nawet nie dostać licencji.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Kazimierz Moskal został nowym szkoleniowcem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Były opiekun Wisły Kraków podpisał umowę do końca sezonu 2012/2013. Jego asystentem będzie Jan Pochroń.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kazimierz Moskal został nowym szkoleniowcem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Były opiekun Wisły Kraków podpisał umowę do końca sezonu 2012/2013. Jego asystentem będzie Jan Pochroń.
No i będzie chciał wywalczyć awans i mu zabronią :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom