>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I liga polska

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co prawda nie w komplecie, ale jednak startują rozgrywki I ligi. Warto podkreslic na starcie, ze sponsorem technicznym rozgrywek została firma Kappa znana z wyrobów odziezy sportowej dla takich klubów jak Werder Brema czy tez AS Roma.

W pierwszej kolejce nie odbędą się mecze z udzialem Korony Kielce, Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź.

Oto pary spotkan, ktore odbędą się 26 lipca :

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spośród tych spotkan hitem niewątpliwie są derby Lubelszczyzny pomiędzy Górnikiem Łęczna a Motorem Lublin. Wydaje się, że na stadion w Łęcznej ponownie zawita komplet widzów. Zapowiada się więc niezwykle emocjonujace spotkanie.

Moim zdaniem faworytem będzie ekipa Górnika, ktora po awansie ze starej III ligi szybko moze powrocic nawet na boiska ekstraklasy. Nie wiem jednak dokladnie jak to wszystko wygląda w Łęcznej, ale z perspektywy kibica, wydaje mi się, ze Górnik jest dobrze poukladanym klubem, ktory ma szanse na awans.

Czekam jednak na Wasze opinie nt. sobotnich spotkan ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Interesuje mnie kurs na Gieksę. Grają z Turkiem, który ledwo co utrzymał się w lidze, ale jak wiadomo to dopiero 1 kolejka . Ciekawie zapowiada się konfrontacja Podbeskidzia z Wisłą Płock. Z płockiej drużyny odeszła gwiazda - Peszko, ale przyszli inni : Belada, Mihailović - bardzo ciekawe wzmocnienia linii obrony. Tomasz Grudzień ma wypełnić lukę po Sławomirze Peszko. Pozyskano także Andrieja Frołowa - Rosjanin, grający na pozycji rozgrywającego.
 
beau 1

beau

Forum VIP
TBM masz rację!!Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest Łęczna,która mimo gry w 3 lidze spokojnie może walczyć o awans w tym sezonie.Ostatnie derby lubelszczyzny miały miejsce 20 lat temu i wtedy dwukrotnie zwyciężył Motor ale na dzień dzisiejszy RKS sprzedał swoich najlepszych piłkarzy:Koczon,Żmuda i Stachyra,który wrócił do Górnika i znajdzie się w tym klubie świetnie.Żmuda takze trafił do Łęcznej na zasadzie wypozyczenia z Bełchatowa.Transfery lublinian nie są oszałamiające.Głównie przybyli młodzi mało doświadczeni zawodnicy więc zapewne i w tym sezonie klub z mojego miasta będzie walczył o utrzymanie i będzie to o wiele trudniejsze.Górnik Łęczna zatrzymał trzon drużyny i wzmocnił ją bardzo poważnie.Wyjazdy nigdy nie były mocna stroną Motoru ale już dawno taka grupa kibiców Motoru nie podążyła za swoim klubem.Sądzę, że Łęcznianie są faworytem tego meczu lecz derby w pierwszej kolejce nie nadaja się na grube granie.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Żmuda w Łęcznej ?? Coś Ci się pomyliło chyba delikatnie, bo Przemek jest zawodnikiem Motoru i w żółto-biało-niebieskich barwach wyjdzie w sobotę na boisko.
Motor w sparingach przedsezonowych spisywał się więcej niż przyzwoicie i obserwatorzy tych meczów podkreślali odważną ofensywną grę lublinian.
Atak Motoru wzmocnił napastnik Stalówki Janusz Iwanicki, który dobrze wkomponował się w zespół. Dobre wrażenie zrobił śląski rozgrywający Rafał Wawrzyńczok, który ma predyspozycje, by pokierować grą drużyny trenera Kuźmy.
Solidna zgrana obrona : Falisiewicz, Lenart, Misztal, Ptaszyński nie powinna pozwolić na dużo beniaminkowi.
Zgadzam się, że w tym meczu każdy wynik jest możliwy i grubsze granie nie wchodzi w rachubę. Ja jednak kierowany lokalnym patriotyzmem lekko dwójeczkę biorę bez mrugnięcia okiem.
Beau:No faktycznie ???? zajrzałem na 90minut.pl zamiast wejść na stronę Motoru ????
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja jako też jestem z Lubelszczyzny (konkretnie Zamościa) też jestem zainteresowany tym spotkaniem. Obserwowałem grę Górnika i muszę powiedzieć, że grali skutecznie z tym, że mieli dużo szczęścia, ale nie ocenia się zwycięzców. Gdy grali w 3 lidze mieli skład którym mogliby się bronić nawet w ekstraklasie. Osobiście, że jestem obiektywny i obu drużynom z Lubelszczyzny życzę jak najlepiej to jednak mimo wszystko postawiłbym 1, ale wszystko zweryfikuje boisko. Derby rządzą się własnymi prawami. Pozdrawiam. ???? ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzięki Wam za opinie z Lubelszczyzny ;)

Przyznam, że początkowo chcialem grac zdecydowanie &quot;jedynke&quot; na Łęczną, ale teraz mam juz troche watpliwosci i faktycznie jesli zagram to raczej za jakąś lekką stawkę. W Łęcznej dzis mieli dyskutowac nad wysokoscią budzetu na ten sezon, ale jeszcze chyba nie ma informacji co z tego wyniknęło.

Zauważyłem, że spadają kursy na Podbeskidzie w pojedynku z Wisłą Płock. W Bielsku-Białej wygląda na to, ze wiele zmierza ku dobremu. Czytałem o remoncie stadionu, z finansami raczej wszystko ok. Na minus na pewno strata Dariusza Kołodzieja, ktory odszedł do Górnika Zabrze oraz Mike Mouziego, ktorzy byli podstawowymi zawodnikami w poprzednim sezonie. Do klubu dołączyli tacy piłkarze jak Matusiak z Turka, Ziajka z Miedzi Legnica oraz Osinski z Ruchu Chorzów. Moze wielkie nazwiska to nie są, ale taki Matusiak z powodzeniem moze zastapic Kołodzieja, a Ziajka w Miedzi jak pamiętam zawsze był gwarantem przynajmniej kilku bramek w sezonie...

A cóż można powiedzieć o Wiśle Płock... na pewno klub opuscil najlepszy zawodnik drużyny Sławomir Peszko, a zastąpic go mają chocby Łukasz Grzeszczyk wracajacy z wypozyczenia do Znicza oraz Kamil Majkowski wypozyczony z Legii.. ;). Ogólnie jak tak patrzę na kadrę Wisły Płock to wydaje mi się, że może to być całkiem solidna drużyna i jeśli wszystko odpowiednio zatrybi to mogą walczyc o awans do Ekstraklasy, jednak czy aby na pewno tak będzie ?

Krótko mówiąc nadal pozostaję bez typów na tą kolejkę, ale jutro zapewne coś ciekawego uda mi się wybrać ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie : Tur Turek - GKS Katowice
Typ : więcej niż 2.5 bramek ⛔
Kurs : 2.10
Bukmacher : bwin​

Już jutro inauguracja zrekonstruowanej I ligi. Kibice dawno czekali, do końca nie wiadomo jeszcze kto w niej zagra Ale cóż witamy w Polsce... Jedno jest pewne : jutro mecz Tur Turek-GKS Katowice. Gospodarze jutrzejszego meczu, do końca bronili się przed spadkiem. Udało się. Od lipca bieżącego roku, trenerem zespołu z Turka jest Włodzimierz Tylak, który zastąpił znanego Jerzego Wyrobka. &quot;Zielono-żółto-czarni&quot; wzmocnili się siedmioma zawodnikami. Do zespołu przyszli: Kiczyński (Kolejarz Stróże), Madera (powrót po kontuzji), Sędziak(Olimpia Elbląg), Hyży (Pelikan Łowicz) oraz Kubowicz (Wisła Kraków ME), Imeh(przedtem Śląsk Wrocław ). Z zespołu odeszło sześciu zawodników. Są to : Matusiak, Jasiński, F.Burkhardt, Sikora, Mądry Piętka. W ostatnim &quot;test meczu&quot;, Tur Turek wygrał z Wartą Sieradz 3:1. ( Skład: Tur: Sabela - Grabowski (55&#39; Różycki), Kiczyński, Imbiorowicz (46&#39; Madera), Derbich, Olszewski (72&#39; Ostalczyk), Pruchnik (63&#39; Kubowicz), Łagiewka (69&#39; Bubiłek), Bieniek (75&#39; Bednarczyk), Cichos (63&#39; Skokowski), Sędziak (46&#39; Witczak).) Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkanie, kibice Turka liczą na dobrą postawę Imeha, Kiczyńskiego - czyli na gwiazdy drużyny.
W Katowicach stawiają sobie wysokie cele. Na ławkę trenerską powrócił znany kibicom Gieksy - Jan Żurek. Trener podkreślił w jednym z wywiadów, że te pierwsze mecze są bardzo ważne, i jutro oczywiście GKS będzie walczył o 3 punkty. Największym wzmocnieniem jest pozyskanie Domżalskiego. Jeśli chodzi o skład, to kibice nie mogą narzekać na brak dobrych graczy. Plewnia, Mikulenas, Napierała, Prasnal, Sobczak czy też Domżalski. Zespół z Katowic jest oczywiście faworytem spotkania w Turku. Sądzę, że pierwsza kolejka I ligi, przyniesie wiele bramek, przede wszystkim w tym meczu i liczę że padnie więcej niż dwie . Kto wygra? Liczę na Gieksę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdecydowałem się jednak zagrać tripla na pierwszą kolejkę. AKO wyszło mi 2,16 i zagrałem za średnią stawkę 5/10 ;)

Górnik Łęczna - Motor Lublin

Będą to derby Lubelszczyzny, które na trybuny w Łęcznej przyciągną zapewne komplet widzów i choć mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami to moim zdaniem gospodarze w tym meczu całej puli wydrzeć sobie nie dadzą. Górnik ma w swojej kadrze doświadczonych ligowców takich jak choćby Niżnik, Nazaruk czy też Bugała, ale także młodych i zdolnych Szymanka czy też Stachyrę. Łęczna posiada wyrownaną kadrę zawodników, ktora śmiało moze walczyc o czolowe lokaty w nowej I lidze. Nie będę się tutaj rozpisywał więc krótko... typuję, że Górnik nie przegra tego spotkania, a przy odrobinie szczęścia powinien zgarnąć pełną pulę, bo piłkarsko wydaje się być drużyną lepszą.
Mój typ: 1x - 1,24 bet-at-home ✅



Tur Turek - GKS Katowice

Tur stracił przed sezonem swoich najlepszych zawodników, którzy opuścili klub kontynuując swoje kariery w innych miejscach. Łukasz Jasiński, Łukasz Matusiak, Filip Burkhardt i Przemysław Mądry to moim zdaniem najpoważniejsze osłabienia przedsezonowe w Turku. Co prawda do drużyny przybył doświadczony Robert Hyży, a i prawdopodobnie już w meczu z GKS-em wystąpi silny napastnik Benjamin Imeh, ale tak czy siak gwiazdą druzyny będzie Łukasz Cichos, ktory był najskuteczniejszy w sparingach. To wszystko to jednak moim zdnaniem za mało aby myslec o zdobyciu kompletu punktów w meczu z Katowicami. Gieksa pozyskała przede wszystkim Domżalskiego, Bonka, Sobczaka i trenera Żurka, ktory kilka lat temu świętował trzecie miejsce w lidze z klubem z Katowic. No, ale dobra, bo znów zaczynam za dużo pisać... Gieksa ma bardziej doświadczona kadrę i ogolnie wydaje się być bardziej zgranym teamem. W Turku wymieniono główne ogniwa zespołu z poprzedniego sezonu i zanim wszystko zaskoczy trochę czasu może minąć. Typuję więc wygraną gosci, ale asekuruję się ewentualnym remisem.
Mój typ: x2 - 1,43 bet-at-home ⛔



Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście

Kmita z całkiem niezłej strony zaprezentował się w rundzie wiosennej minionego sezonu, ale utrzymanie zapewnił sobie tylko dzięki zawirowaniom spowodowanych aferą korupcyjną. Tak czy siak trener Robert Moskal według mnie posiada teraz drużynę, która spokojnie o to utrzymanie może walczyć. Defensywą pokieruje Jan Cios, w pomocy obok starego wyjadacza Dariusza Romuzgi zagrają Szwajdych, Cebula i Zawadzki, a w ataku skuteczni ostatnio Fabianowski oraz Bagnicki. Natomiast Flota przed sezonem straciła sponsora, ktorym był niejaki pan Leonowicz, ale mimo to udalo się zamknąc budzet na ten sezon, a na dodatek sprowadzic do druzyny Skwarę, Fechnera i Rygielskiego. Nie zmienia to jednak faktu, ze według mnie &quot;wyspiarze&quot; poza własnym boiskiem nie będą tacy groźni dla innych ligowców i przekonamy się o tym już na inaugurację w Zabierzowie, gdzie moim zdaniem przyjezdni mogą wywieźć maksymalnie jeden punkt. Krótko podsumowując atut własnego boiska + teoretycznie lepszy skład powinno wystarczyć przynajmniej do zdobycia jednego punktu.
Mój typ: 1x - 1,22 bet-at-home ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram TBM Jednak sam obstawiam czysty typ na Górników z Łęcznej zdecydowany faworyt spotkania wchodząc co rok przebojem ligę wyżej myślę że , i w tym roku będą się pneli w górę tym bardziej punkty zaczyna się od zbierania na własnym obiekcie dlatego tutaj liczę na 3pkt. dzisiaj.
 
P 0

pierre

Użytkownik

Spotkanie : Tur Turek - GKS Katowice
Typ : GKS Katowice DNB ⛔
Kurs : 1.80
BuK : Betsson

Dzisiaj o 17:00 Katowicki GKS zmierzy sie w Turku z tamtejszym zespołem Tur Turek dla mnie faworytem tego spotkania jest ekipa GKS-u w poprzednim sezonie uwczesnej II Ligi zespoły spotkały sie dwókrotnie i w tych meczach każdy z zespołów nie wygrał , dwa remisy.Jan Żurek zabrał na sobotnie spotkanie osiemnastkę zawodników , oto oni : Dziura, Gorczyca - Kapias, Krysiński, Napierała, Nowak, Plewnia, Prasnal, Sroka, Treściński - Bonk, Domżalski, Górski, Markowski, Wijas - Kaliciak, Mikulenas, Sobczak.Prawdopodobnie w ataku gości ujrzymy Mikuenasa i Sobczaka.Tak właśnie Sobczaka który w czasie przygotowawczym przeszedł z Wisły Płock do GKS-u , bardzo wartościowym wzmocnieniem może być także Domżalski.Pierwszy mecz kibice jak i zawodnicy i zarząd itd. oczekują pierwszej histrorycznej wygranej w Turku jak nie dzisiaj to kiedy ?!.W ekipie GKS-u zabraknie jednego zawodnika Bartka Iwana zabraknie jeszcze jednego piłkarza z podstawowego składu.Trzeba przyznać że formą GKS-u przed ligą nie była dobra można mówić że to tylko sparingi ale jako kibic trudno tak powiedzieć zwłaszcza jak jest to klub blisko sercu.Katowiczanie wygrali i przegrali po trzy mecze oraz dwukrotnie remisowali (bramki - 10:9).Gole zdobywali : Paweł Sobczak (3 gole), Krzysztof Markowski i Grażvydas Mikulenas (po 2 gole) oraz Adrian Napierała, Daniel Onyekachi i Damian Sadowski (po 1 golu).Myślę że GKS dość dobrze przepracował okres przed rozgrywkami ligowymi.W zespole Tura też małe kontuzje , nie zobaczymy Patryka Lipińskiego , Benjamina Imeha.Myślę że po zmocnieniach jakich dokonał Katowicki klub nie musimy martwić sie o wynik , na wszelki wypadek w przypadku remisu otrzymamy zwrot stawki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Motor Lublin - Widzew Łódź # Widzew Łódź # 2,25 ✅
Wreszcie piłkarze Widzewa rozpoczną sezon, pierwszy mecz łodzian z Wartą Poznań został przełożony, teraz mecz w Lublinie także miał byc przełożony jednak oficjalna decyzja jest taka że mecz odbędzie się zgodnie z planem. Zapowiada się ciekawe widowisko, szczególnie na trybunach, kibice Motoru bardzo licznie zawitali do Łęcznej i na mecz z Widzewem panuje u nich wielka mobilizacja. Bardzo duże zainteresowaniem jest także u kibiców Widzewa, na razie Motor przekazał zaledwie 500 wejściówek ale jestem przekonany że kibiców Widzewa będzie znacznie więcej. Motor w pierwszej kolejce przegrał w Łęcznej z Górnikiem 1:2 a do 74 minuty jeszcze wygrywał. Motor to według mnie bardzo przeciętna drużyna która będzie się broniła przed spadkiem. Widzew zaś ma jasny cel powrót do Ekstraklasy i to zespół z siedzibą na Piłsudskiego jest głównym faworytem do awansu, i trudno się temu dziwic ponieważ trzon drużyny pozostał a do tego doszli młody obrońca Kisiel, doświadczony i przebojowy Vladimir Bednar a do tego prawdopodobnie dzisiaj kontrakty z Widzewem podpiszą Dobes oraz Robak. Widzew ma znacznie silniejszy skład od drużyny Motoru. Widzew jak wspomniałem wcześniej nie grał meczu ligowego ale zagrał sparing z kielecką Koroną i wygrał 2:1 i trener Fornalik był zadowolony z gry swoich podopiecznych. Bardzo zdziwiłem się jak zobaczyłem kurs 2,25 w Fortunie, myślałem że kurs będzie oscylował w granicach 1,7-1,80 a tu taka piękna niespodzianka z której na pewno skorzystam. Nie wiem czym jest to podyktowane może tym że to pierwszy mecz Widzewa oraz tym że Widzewa bardzo dawno nie wygrał ligowego meczu na wyjeździe. Widzew jest dużo lepszą oraz doświadczoną drużyną niż Motor i jestem przekonany że zespół gospodarzy przegra ten mecz
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
2 kolejka
VS

⚽Wisła Płock-GKS Jastrzębie
Typ: 1
Kurs : 1,75 ⛔⛔WYNIK 2:2⛔⛔


W 2kolejce I ligi Płocka Wisła na własnym stadionie podejmie GKS Jastrzębie i faworytem zdają się byc podopieczni Mirosława Jabłońskiego. Oby dwa
zespoły nie miały zbyt udanej inauguracji rozgrywek przegrywając swoje pierwsze mecze. I tak Wisła przegrała na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko Biała 0:1, a Jastrzębie nie sprostało na własnym stadionie Zniczowi Pruszków także przegrywając 0:1. O ile gra Wisły w pierwszym meczu z Podbeskidziem mimo porażki mogła się podobac o tyle Jastrzębie na własnym stadionie nie zaprezentowało nic. Według obserwatorów tamtego meczu Jastrzębie głównie wybijało piłki jak najdalej a tylko dostosowaniu się do poziomu rywala prez Znicz zawdzięczają że nie stracili więcej bramek. Wisła stwarzała sobie sytuacje podbramkowe ale była strasznie nieskuteczna.
W dzisiejszym spotkaniu ze strony gospodarzy zabraknie obcokrajowców Żarko Belady i Nikoli Mihailovica którzy wyjechali z kraju załatwiac wizy
pobytowe. Ich absencja potrwa kilka dni i tuż na początku następnego tygodnia powinni wrócic.
W poprzednim sezonie oba zespoły także ze soba rywalizowały na zapleczu Ekstraklasy i podzieliły sie zwycięstwami. Wisła wygrala w Jastrzębiu 1:0 a
Jastrzębie w Płocku 3:2. Jednak Wisła w tym sezonie ma byc zdecydowanie lepszym zespołem i powalczyc o powrót do elity.
W zespole znajduje się kilku klasowych graczy jak m.in Rafał Lasocki,Jacek Wiśniewski czy utalentowany Majkowski.
W drużynie gości liderem jest weteran Witold Wawrzyczek jednak co by nie mówic to najlepsze lata ma już za sobą co udowodnił w pierwszym meczu słabo prowadząc gre swojego zespołu. Za strzelanie bramek odpowiedzialna ma byc para Kubisz- Narwojsz.
W dzisiejszym meczu uwazam że gospodarze powinni wygrac zdobywając pierwsze punkty jakże ważne w kontekście awansu bo w przypadku kolejnej straty pkt napewno w Płocku zrobi się nerwowo , a po pierwszym meczu przegranym nieznacznie nastawienie jest optymistyczne i to powinno dziisaj poskutkowac w starciu z Jastrzębianami.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Motor Lublin - Widzew Łódź, typ : X ⛔
Meczem wyjazdowym w Lublinie zainauguruje rozgrywki spadkowicz z Ekstraklasy łódzki Widzew. Dla Motoru jest to pierwszy mecz w tym sezonie przed lubelską publicznością. Na inaugurację żółto-biało-niebiescy nie zdołali wywalczyć punktów w Łęcznej ulegając tamtejszemu Górnikowi 1-2. Skład Widzewa jak na warunki pierwszoligowe musi budzić respekt. Wielu piłkarzy ogranych na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej : Fabiniak, Lisowski, Ukah, Budka, Kuklis, Masłowski, Napoleoni. Lublinianie jednak w tamtym sezonie udowodnili, że w pojedynczych meczach (szczególnie u siebie) potrafią napsuć krwi drużynom teoretycznie lepszym i bardziej doświadczonym.
Trener Motoru Ryszard Kuźma nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z dwóch podstawowych zawodników (wspomniani we wcześniejszych analizach Ptaszyński i Syroka). Jednak lubelski klub dysponuje w tym sezonie szerszą kadrą niż w ubiegłym roku i te ubytki można uzupełnić (wczoraj kontrakt podpisał Artur Bożyk i może dziś ewentualnie zagrać).
Obie drużyny preferują ofensywny styl gry, Motor zwykł grać trzema napastnikami, na których skuteczność dziś bardzo liczę – Popławski, Iwanicki, Król (bądź Kamiński).
Kluczem do sukcesu w tym meczu dla lublinian będzie neutralizacja linii pomocy drużyny przyjezdnej, która na papierze wygląda naprawdę mocno. Ambitni środkowi pomocnicy gospodarzy : Maziarz, Drej i Lipecki postarają się wypełnić to zadanie i nie dopuszczać zbyt często łodzian do sytuacji podbramkowych.
Teoretycznie więcej atutów po stronie Widzewa, ale takie czynniki jak: własna publiczność (która mam nadzieję dziś dopisze), inauguracja sezonu w Lublinie i chęć pokazania się miejscowych w starciu z silniejszym rywalem wpłyną mam nadzieję na to, że w tym meczu padnie remis.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie mogę się opanować i nie skomentować jednym zdaniem tego meczu, a zwłaszcza jego początku:
&quot;Polska się śmieje, Motor spier.... u siebie!!&quot;
Ogólnie mecz jak na 1 ligę przeciętny. Widzewek przeważał w 1 połowie, w drugiej gra była nudna a ostatnie 15 minut grane było trochę po ciemku. Właściciele Motoru, może czas pomyśleć o jakimś oświetleniu?
&quot;RTS, naszą dumą jest!! To życia sens, dla kibiców jest!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mecz Motoru z Widzewem na pewno nie stał na wysokim poziomie. Widzew po strzeleniu gola, mądrze ustawił się na swojej połowie i gospodarze nie mieli za bardzo pomysłu jak sforsowac obronę Widzewa. Druga połowa to taki sam scenariusz mało było sytuacji podbramkowym, Widzew miał jedną &quot;setkę&quot;, Motor zaś miał &quot;niezłą&quot; okazje do strzelenia gola. Na trybunach bezwzględnie panują kibice gości którzy czują się jak u siebie.
 
P 0

pasy89

Użytkownik
Jutro o 17 rozpocznie się chyba najciekawszy mecz tej kolejki podbeskidzie-warta poznań. Co prawda od wielu sezonów jestem kibicem podbeskidzia ale w tym sezonie musze stwierdzić obiektywnie: Górale są zdecydowanym faworytem do wygrania ligi . Ten zespół jest budowany konsekwentnie od ponad roku a więc odkąd trenerem został Marcin Brosz . Skład przed tym sezonem praktycznie się nie zmienił(poza odejściem Kołodzieja do Zabrza i Mouzie&#39;go) . A należy przypomnieć że poprzednia runda była w wykonaniu podbeskidzia wręcz piorunująca .W ubiegłym sezonie ekipa górali 2 krotnie pokonała Wartę (2:0 i 2:1) więc i przed tym meczem jest faworytem choć Poznaniacy wyraznie się przes sezonem wzmocnili(Filip Burkhardt,Krzysztof Strugarek, Batata) należy też podkreślić że gra tam znany wszystkim kibicom polskiej ligi - Marcin Klatt . Liczę jednak na dużo lepsze zgranie podbeskidzia i jego świetna formę która utrzymuje się już od ponad pół roku . Dodam również że w 2 poprzednich kolejkach podbeskidzie pokonało 2 inne polskie rzeki Wisłę i Odrę więc wniosek chyba sam się nasuwa jeśli chodzi o Wartę ????
Moje typy na III kolejkę:
Dolcan - Kmita under 2.5
Gorzów Wlkp-Flota 1
Stal Stalowa Wola-Motor Lublin 1
Podbeskidzie-Warta 1
Jastrzębie-Odra 1
Tur-Wisła Płock X
GKS Katowice-Znicz under 2.5
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Z tych par na III kolejkę osobiście stawiam na Podbeskidzie. Mają naprawdę solidny zespół co pokazały dwie kolejki, widać że dobrze przepracowali okres przygotowawczy i dobrze weszli w sezon pokonując Wisłę Płock i słabiutką Odrę Opole. Z Wartą będzie ciężkie spotkanie, ale Podbeskidzie gra u siebie. Jest to główny kandydat do awansu i muszą to udowodnić w spotkaniu z podopiecznymi Baniaka.

Podbeskidzie B-B - Warta Poznań TYP 1

Co do spotkania Dolcan - Kmita to zgadzam się co do undera. Dolcan widziałem na żywo jego mecz. A co do Kmity to też nie zachwycił strzelonymi bramkami w dwóch kolejkach. Dolcan stworzył sobie mało sytuacji podbramkowych. Głównie jak już to były one po długich wykopach obrońców pod bramkę przeciwnika. Większość strzałów niecelnych. Mieli sytuacje w końcówce na remis, ale młody zawodnik Dolcanu nie trafił do pustej bramki. Widać z gry, że to jest beniaminek i będzie miał ciężki sezon. Tak więc w tym meczu under jak najbardziej słuszny.
Gorzów - Flota. Dla zawodników z Gorzowa będzie to pierwszy mecz sezonu. Flota jest już po dwóch. Oglądałem Gorzowian w jednym ze sparingów i widać, że mają solidną defensywe i pewnego bramkarza. To napewno będzie ciężko piłkarzom ze Świnoujścia strzelić bramkę, bo brakuję im klasowego napastnika, który strzelałby bramki. Mimo, że to jest pierwszy mecz GKP w sezonie to przed własną publicznościa wg mnie zgarną komplet punktów.
Co do pozostałych meczy to ich nie typuje u buków, ponieważ nie widziałem ich gry i tylko po wynikach poprzednich meczy można coś ustalić: Stal 1, Jastrzębie 1, Tur X, Znicz 2.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na pewno nie grałbym na Stal Stalową Wole ponieważ Motor to bardzo niewygodny rywal. Zespół Motoru jest wybiegany i ma w swoich szeregach kilku groźnych graczy szczególnie w ofensywnie mam tu na myśli Króla i Popławskiego. Stali nie widziałem ale kadrowo wyglądają przeciętnie. Ten mecz odpuszczam ale najrozsądniej według mnie zagrac x2 na gości
Dwa ciekawe typy według mnie, Warta nie strzeli, Dolcan nie strzeli. Kursy odpowiednio 2,00 oraz 3,30 według mnie aż trzeba spróbowac
Podbeskidzie u siebie gra bardzo bardzo dobrze i jest to zespół bardzo zgrany w obronie grają dobrze mają do tego dobrego bramkarza, zaś Warta moim zdaniem zagra defensywnie spodziewam się tutaj wyniku 1:0, 2:0 dla gospodarzy
Kmita po rundzie rewanżowej tamtego sezonu gra cały czas dobrze teraz zremisowali tracąc gola w końcówce z solidnym GKS Katowice. Dolcan to beniaminek który zrobił słabe transfery trochę przypomina to Pelikana Łowicz z pierwszej rundy w tamtym sezonie, mnóstwo ludzi na testach a transfery zupełnie nie trafione. Do tego mecz będzie rozgrywany na neutralnym stadionie w Nowym Dworze.

Zgadzam się z GKP Gorzów także myślę żęby na nich zagrac grają u siebie, znam Josefa Petrika i wiem że to bardzo solidny lewy oborońca, teraz doszedł z Zabrza Ruszkul który powinnen byc wzmocnieniem. Według mnie gospodarze wygrają
PS. Mara głównym faworytem do awansu jest Widzew ;)
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Zgadzam się z GKP Gorzów także myślę żęby na nich zagrac grają u siebie, znam Josefa Petrika i wiem że to bardzo solidny lewy oborońca, teraz doszedł z Zabrza Ruszkul który powinnen byc wzmocnieniem. Według mnie gospodarze wygrają

PS. Mara głównym faworytem do awansu jest Widzew ;)
Widzew napewno jest faworytem, ale Znicz i Podbeskidzie tez walczą o awans. Znicz miał nawet grać w ekstraklasie, ale wiadomo jak to się wszystko skończyło.

Oglądając sparing GKP zwróciłem uwagę szczególnie na obrone. Wszyscy gracze powyżej 185 cm. Środkowi ponad 190 cm to robi wrażenie. Wtedy Petrik wszedł w drugiej połowie. Jest to niższy gracz od tych co ogladałem w 1 połowie, ale tak jak mówisz naprawdę solidny i mocny punkt drużyny. Napewno wyjdzie w 1 składzie.

Flota będzie miała problemy z wygraniem górnych piłek, a bardzo często obrońcy Floty grali długie piłki na napastników w meczu z Dolcanem. Mecz był bardzo słaby, dużo niedokładnych piłek, widać było, że to był mecz dwóch beniaminków. W niektórych momentach aż za bardzo raziła niedokładność podań w prostych sytuacjach. Porównując mecze jakie widziałem Floty i sparing GKP, typuje tutaj zwycięstwo GKP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom