>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I liga polska

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Motor Lublin - Podbeskidzie
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 2.05
Bukmacher: BetGun

Analiza:

W dniu dzisiejszym w meczu pierwszej ligi polskiej w Lublinie na Alejach Zygmuntowskich tamtejszy Motor podejmie zespół lidera rozgrywek Podbeskidzie Bielsko Biała. Po trzech kolejkach Motor spisuje się poniżej oczekiwań, ich głównym celem jest utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Po trzech kolejkach Motor zajmuje 16 miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. W ostatniej kolejce rozgrywanej w środe Motor dość pechowo przegrał w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą. Po 90 minutach utrzymywał się remis 1:1, lecz w doliczonym czasie gry Stal przeważyła szalę na swoją korzyść wygrywając to spotkanie 2:1. W poprzednich kolejkach Motor przegrał na swoim boisku po golu Łukasza Masłowskiego, który zdobył bramkę dobijając rzut karny, a w pierwszej kolejce Motor prowadząc 1:0 do 74 minuty, przegrał spotkanie 1:2. Te porażki na pewno bolą piłkarzy lubelskiego Motoru, bo wszytskie te spotkania przegrywają pechowo. Natomiast ekipa z Bielska - Białej w dotychczasowych trzech spotkaniach z kompletem punktów prowadzą w tabeli. Podbeskidzie wygrało dwa spotkania u siebie oraz jedno w spotkaniu wyjazdowym, najpierw w pierwszej kolejce 1:0 z Wisłą Płock - to spotkanie było rozgrywane w Czechowicach - Dziedzicach, gdzie aktualnie Podbeskidzie rozgrywa swoje spotkania z powodu remontu murawy na swoim obiekcie. W drugiej kolejce Podbeskidzie wygrało 2:0 w spotkaniu wyjazdowym z zespołem Odry Opole, a w minioną środę pokonali &#39;u siebie&#39; Wartę Poznań 1:0. Podbeskidzie jest w znakomitej formie co sądzę przełoży się także na zwycięstwo w dniu dzisiejszym nad Motorem.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Dzisiaj swój pojedynek o godzinie 16 rozegrają ze sobą zespoły Dolcanu Ząbki i GKP Gorzów. Oba zespoły jeszcze nie wygrały swoich pojedynków w tym sezonie. Dolcan na inauguracje przegrał z Flotą i zremisował z Kmitą, a GKP rozegrało dotychczas 1 spotkanie i również przegrali z Flotą. Źle sezon zaczął zespół GKP, który przegrał na własnym stadionie. W spotkaniu z Flotą typowałem ich na zwycięzców, ale widać, że opóźniona inauguracja ligi zle na nich wpłyneła, a Flota była już po dwóch spotkaniach. Dolcan nie zdobył jeszcze bramki w tym sezonie. Oglądając mecz zawodników z Ząbek widać było, że brakuje im rasowego napastnika. Dziś pewnie wyjdzie duet Tataj - Trochim. W tym spotkaniu typuje remis, mało bramek (poniżej 2,5).
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
✅ Dolcan Ząbki - GKP Gorzów 1:1 (0:1) ✅ ????

KORONA KIELCE - STAL ST. WOLA
TYP: 1
KURS: 1,5
BUK: expekt

Kolejnym meczem jakie postanowiłem postawić to mecz Korona Kielce - Stal St. Wola. Od 4 kolejki spotkań I ligi swój start w tej klasie rozgrywkowej zaczyna zespół z Kielc. Forma zespołu w pierwszym pojedynku o punkty może być różna. W okresie przygotowawczym kielczanie rozegrali 13 spotkań sparingowych, z czego wygrali 6, 4 remisy, 3 porażki. Optymizmem napawa gra kontrolna z Polonią Warszawa. Liderem zespołu z Kielc będzie z pewnością Brazylijczyk Edi. Goście drużyna ze Stalowej Woli zajmują obecnie po 3 kolejkach 3 miejsce. 2 spotkania wygrali i jedno przegrali (z Wartą Poznań). Wygrali dwa spotkania, ale były to zespoły Motoru Lublin i Odry Opole, które nie wygrały żadnego meczu i zajmują odpowiednio przedostatnie i ostatnie miejsce. Dziś przyjdzie Stali zmierzyć się z mocną drużyną i nie wróże im powodzenia w tej potyczce. Stal jest zespołem, który o awans nie będzie się liczyć, a Korona napewno tak. Początek spotkania godzina 19.

Przewidywane składy:

Korona: Cierzniak – Szyndrowski, Szajna, Drzymont, Bednarek – Sasin, Wilk, Zganiacz, Sobolewski – Edi, Michałek

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Lebioda, Krakowiak – Trela, Krawiec, Jeżewski, Adamczyk – Uwakwe, Salami

EDIT:

⛔ Korona Kielce - Stal St. Wola 2:3 ⛔

Korona wygrywała już w tym spotkaniu 2:0, ostatecznie przegrywając swój pojedynek z zawodnikami ze Stalowej Woli 2:3. Napewno też o wyniku zaważyła ???? dla Bednarka na początku drugiej połowy i do końca meczu Korona grała w 10. Wykorzystali to gracze Stali, który 3 razy pokonali bramkarza z Kielc i dowieźli korzystny wynik do końca meczu.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Zastanawia mnie, dlaczego az tak wyzoki kurs jest na Widzew w jutrzejszym meczu z Zaglebiem Lubin. Zaglebie ostatnio duzo perypetii licencyjnych, druzyna byla przygotowywana to do ekstraklasy, to do drugiej ligi..Widzew z kolei chce wrocic do elity jak najszybciej, wzmocnil sie w stosunku do sezonu poprzedniego, a w dodatku mecz bedzie rozgrywany w Polkowicach, wiec Zaglebie nie bedzie moglo czuc sie gospodarzem.
Jak ktos jest w temacie czemu taki wysoki kurs, to piszcie;-) Ja prawdopodobnie stawiam X2 po kursie 2,00 w unibecie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
celahim zgadzam sie z Toba, kurs na Zaglebie strasznie zanizony nie wiem z jakiego powodu. Personalnie obydwa zespoly sa porownywalne. Do Widzewa doszedl przede wszsystkim bramkostrzelny Robak. x2 mozna smialo probowac tym bardziej ze mecz w Polkowicach, Widzew nie zachwycil w Lublinie ale wedlug mnie Widzew bedzie gral lepiej z teoretycznie lepszymi zespolami niz ze slabymi druzynami ktore jak zobacza nazwe Widzew to podwojnie sie mobilizuja.
 
U 0

ukash2

Użytkownik
Zastanawia mnie, dlaczego az tak wyzoki kurs jest na Widzew w jutrzejszym meczu z Zaglebiem Lubin. Zaglebie ostatnio duzo perypetii licencyjnych, druzyna byla przygotowywana to do ekstraklasy, to do drugiej ligi..Widzew z kolei chce wrocic do elity jak najszybciej, wzmocnil sie w stosunku do sezonu poprzedniego, a w dodatku mecz bedzie rozgrywany w Polkowicach, wiec Zaglebie nie bedzie moglo czuc sie gospodarzem.

Jak ktos jest w temacie czemu taki wysoki kurs, to piszcie;-) Ja prawdopodobnie stawiam X2 po kursie 2,00 w unibecie.
Po pierwsze Widzew przeżywał podobne perypetie licencyjne i również do końca nie wiadomo było gdzie zagra, owszem dowiedzieli się troche wcześniej ale to raczej mało istotne. Po drugie obydwie drużyny tak samo chcą powrotu do Ekstraklasy i myślę, że obydwie są w gronie faworytów do awansu. Nie wiemy do końca co prezentuje sobą Zagłębie, wiemy, że Widzew swój pierwszy mecz zagrał bardzo przeciętnie. Wg mnie obie drużyny podejdą do siebie z szacunkiem i nie zobaczymy tu zbyt wiele goli gdyż obie drużyny bardziej zwracać będa uwagę na defensywę. Jednak nawet over bym tu nie zaryzykował... dla mnie no bet.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna - Flota Swinoujscie
Typ: Górnik Łęczna (-1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt

Analiza:

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 na stadionie przy Alei Jana Pawła II w Łęcznej rozpocznie się spotkanie 1 ligi polskiej. Drużyna gospodarzy Górnika Łęczna dotychczas rozegrała tylko jedno spotkanie, było to w pierwszej kolejce, kiedy pokonali w pojedynku derbowym Lubelszczyzny zespół Motoru Lublin 2:1, strzelając dwie bramki w samej końcówce spotkania. Bramki wówczas zdobyli Sławomir Nazaruk oraz Rafał Niżnik. Zespół gości Floty Świnoujście podobnie jak zespół z Łęcznej jest beniaminkiem tych rozgrywek. Zespół ze Świnoujścia w trzech spotkaniach zdobył 6 punktów. W pierwszej kolejce Flota uległa w spotkaniu wyjazdowym Kmicie Zabierzów 0:1, w drugiej i trzeciej kolejce Flocie przyszło grać z beniaminkami. W drugiej serii spotkań Flota pokonała Dolcana Ząbki 1:0 na swoim teoretycznie terenie - Flota rozgrywa swoje mecze w Policach. W trzeciej kolejce w Gorzowie Wlkp. tamtejszy GKP musiał uznać wyższość Floty przegrywając to spotkanie 0:1. Drużyna Górnika na pewno ma o wiele mocniejszy skład niż ekipa ze Świnoujścia, co jest jednym z plusów drużyny z Łęcznej oraz na pewno to, że piłkarze Floty na pewno będą bardzo zmęczeni podróżą na dzisiejsze spotkanie jadąc niemal na ukos przez całą Polskę. Tak więc sądzę, że Górnik wygra to spotkanie pewnie, nawet więcej niż jedną bramką.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
I po bardzo ciekawym i dobrym meczu Zaglebie wygralo z Widzewem 4:3. Szkoda mi pilkarzy Widzewa ktorzy mieli optyczna przewage, stworzyli wiecej sytuacji do strzelenia goli, sedzie nie uznal bramki dla Widzewa i podyktowal karnego z kapelusza dla lubinian przy wyniku 3:3. Szkoda ale obie druzyny potwierdzily ze sa najpowazniejszymi kandydatami do awansu
 
beau 1

beau

Forum VIP
Widzew Łódź-Flota Świnoujście 1 1,47
Betgun
Wyjazdowy mecz z Zagłębiem przegrany przez Widzew 4-3 pokazał kto jest faworytem 1 ligi.Łodzianie bardzo dobrze zaprezentowali sie na stadionie zespołu, który tak jak oni należy do faworytów rozgrywek.W bardzo dobrej formie jest Masłowski a także napastnik Marcin Robak, który szalał nie tak dawno w meczach Orange ekstraklasy.Flota Świnoujście to beniaminek 1 ligi, który po 4 kolejkach ma bilans 2-0-2.Przeciwnicy nie należeli do najcięższych.Nie licząc spotkania ze Zniczem pozostali trzej rywale także dopiero co awansowali do 1 ligi.Widzew jest zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem, który powinnien dać lekcje nieogranemu beniaminkowi.Jeśli łodzianie potrafili strzelić 3 gole Zagłębiu to dzis nie powinni mieć problemu z ograniem zespołu ze Świnoujścia.Trener Fornalik ma zdrowych wszystkich piłkarzy.Zdolny do gry jest już Stefano Napoleoni.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew Łódź - Warta Poznań
W środę odbędzie się zaległe spotkanie pierwszej ligi pomiędzy Widzewem a Wartą. Faworytami są gospodarze którzy mają jasno określony cel, awans do Ekstraklasy. Widzew w sobotę wygrał u siebie z Flotą 3:1 i powiem tak, nie grał najlepiej ale najmniejszym nakładem sił wygrał i wykorzystał błędy rywali, później niestety piłkarze Widzewa zlekceważyli przeciwnika, marnowali okazje strzelecki i Flota strzeliła honorową bramkę, dodam że zasłużyli na gola. Warta zaś grając w niedziele w Turku zremisowała 2:2, gdy Iwanicki w 90 min strzelił na 2:1 dla Warty wydawało się że wygrana jest pewna ale piłka jest piękna i Łukasz Cichos w doliczonym czasie gry doprowadził do wyrównania, czerwoną kartką został ukarany Wojciechowski piłkarz z Poznania. Warta to solidna drużyna, mająca w swoich szeregach doświadczonych piłkarzy, ale obiektywnie stwierdzając to może na Widzew z Robakiem, Ukahem, Budką czy Masłowskim na czele nie wystarczyc. Co prawda Widzew zagra w tym meczu bez Kuklisa i Kisiela ale pierwszy wchodził tylko z ławki a drugi w ostatnim meczu siedział na ławce, pod znakiem zapytania stoi występ Łukasza Brozia ale jeśli on nie zagra na debiut w Widzewie czeka Paweł Wojciechowski. Reasumując Widzew grając przed własną publicznością powinien wygrac z Wartą ponieważ piłkarsko jest zespołem lepszym i bardziej poukładanym
Propozycja:
Widzew Łódź, 1,55 ✅ 2:0
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Widzew Łódź (-1) - Warta Poznań (+1)
typ 1
kurs 2.05 { expekt }
Po fatalnym poprzednim sezonie i spadu z najwyższej klasy rozgrywkowej musi walczyć na jej zapleczu z drużynami takimi jak Flota Świnoujście czy Warta Poznań czyli zespołami o zupełnie innych ambicjach, potencjale, budżecie i możliwościach. Widzew co prawda jeszcze nie gra tego czego wszyscy od niego oczekują ale wygrywa z zespołami z którymi musi to zrobić i dzisiaj również musi pokonać Wartę najlepiej efektownie i wysoko w przeciwnym razie będzie trochę wstyd aczkolwiek na taki się nie zanosi. Po tym spotkaniu konto punktowe Widzewa powiększy się o trzy punkty dl tego nie mam wątpliwości. Widzew słabo spisuje się w defensywie dlatego trener Fornalik stawia na atak i ładną dla oka piłkę dlatego uważam, że piłkarze z poznania mogą być trochę stłamszeni w meczu z takim rywalem i najprawdopodobniej będą murowali dostęp do własnej bramki ale myślę, że Widzew sobie z tym poradzi i minimum trzy bramki strzeli.
Do tej pory Widzew z Warta grał 10-krotnie. 6 razy wygrał, 3 przegrał i raz zremisował, jeśli chodzi o mecze w Łodzi to Widzew wygrał 4-razy i raz przegrał ponad 60 lat temu.
Widzew jest piłkarsko lepszym zespołem aspirującym do gry w Ekstraklasie dlatego takich rywali jak Warta powinni lekko, łatwo i przyjemnie pokonywać tym bardziej na własnym stadionie. Ciekawostką jest fakt, że w drużynie Warty jest dwóch byłych ex-widzewiaków - Sergio Batata i Filip Burkhardt. Ale mimo wszystko Widzew dzisiaj wygra.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko
typ 1
kurs 1.85 [expekt]
Mecz w ramach nowej I ligi. Zagłębie po karnej degradacji musi walczyć na zapleczu ekstraklasy o powrót do niej, natomiast Podbeskidzie po bardzo dobrym początku sezonu (13 punktów w 5 meczach są liderami) chcą na stałe usadowić się w czubie tabeli i zagrać w przyszłym sezonie o jedną klasę rozgrywkową wyżej. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, będzie to bez wątpienia szlagier tej serii spotkań w I lidze.
Moim faworytem (zresztą nie tylko moim) są piłkarze z Lubina, którzy udowodnili w meczu z Widzewem, że będą się liczyć, mają dobry zespół i co najważniejsze już pogodzili się z faktem, że muszą występować w I lidze. Zagłębie powinno to spotkanie wygrać ponieważ mają bardziej doświadczony i ograny zespół w ważnych meczach w końcu dwa sezony temu byli mistrzami polski i grali w eliminacjach Ligi Mistrzów, dlatego nie powinni mieć problemów z Podbeskidziem. Z tamtej drużyny są m.in: Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Mateusz Bartczak czy Robert Kolendowicz i Michał Goliński tak więc zawodnicy o uznanej renomie dodać do tego jeszcze Aleksandera Ptaka, Patryka Klofika, Ilijan Micanski czy Szymon Pawłowski i już mamy zespól mogący wygrać z każdym przynajmniej w tej klasie rozgrywkowej.
Do tej pory dwa razy oba zespoły spotykały się w meczach o stawkę i jak na razie mamy remis, raz wygrali piłkarze Zagłębie a raz Podposkiedzia. Miało to miejsce w sezonie 2003/2004 po którym Zagłębie awansowało do Ekstraklasy.
Dzisiaj piłkarze Zagłębie będą również chcieli zrehabilitować się za wpadkę w poprzedniej kolejce kiedy przegrali w Stalowej Woli ze Stalą 0:1. Tak więc wydaje mi się, że wszystkie atuty przemawiają za Zagłębiem są zespołem lepszy, bardziej ograny i to oni dzisiaj powinni wygrać.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Spotkanie: GKP Gorzow Wielkopolski - Górnik Łęczna (1 liga POL) 2:1
Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: Expekt

Analiza: W 6 kolejce I ligi PL zmierza sie 2 beniaminki, ale jakze inne... GKP rozczarowuje, a moze nie rozczarowuje, ale jest poprostu slaby. W 3 meczach 1 remis i 2 porazki po meczach z takimi druzynami jak Dolcan, Flota i Kmita. Moze to pierwsze sliwki robaczywki, ale ja tam nie wierze w takie cuda... Gorzow jesli nic nie zmieni to jest do spadku, osmiele sie to stwierdzic juz teraz, ale przejdzmy do obozu przeciwnika.
Gornik Leczna w calkiem innych nastrojach 3 mecze (wszystki na wlasnym boisku) same zwyciestwa. Kolejno z Motorem 2:1, Flota 1:0, Dolcanem 3:0, co prawda to tez nie sa rywale z gornej polki, ale to sa jednak zwyciestwa. I teraz wydaje mi sie, ze druzyna Gornika zmierza do kolejnego... mimo iz na wyjezdzie.

Edit: Jednak sie przeliczylem...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dolcan Ząbki - Widzew Łódź
Beniaminek I ligi Dolcan Ząbki będzie grał w Nowym Dworze Mazowieckim z łódzkim Widzewem. Wiadomo faworytem są goście z Łodzi który mają przed sobą jeden, jedyny cel powrót do Ekstraklasy. Do Łodzi przywędrowali Robak, Mielcarz czy też Bednar i to piłkarze którzy mają pomóc w awansie, szczególnie Robak jest olbrzymim wzmocnieniem Widzewa, w trzech występach strzelił 3 bramki. Dolcan ma też jasny cel utrzymanie się w lidze ale to wcale nie będzie łatwe, sprowadzono młodych graczy Legii bodajże trzech, Soleckiego z Polonii Bytom (ten zawodnik był testowany pół roku temu w Widzewie). W bramce jest także nowy nabytek Maciej Humerski wychowanek Widzewa i bardzo wierny kibic RTS-u taka mała ciekawostka ;) Widzew przegrał jeden mecz bardzo pechowo 3:4 z Zagłębiem a w tym meczu był zespołem dużo lepszym od rywali ale w piłce wygrywa ten kto więcej razy trafi do siatki. Dolcan ma problemy ze zdobywaniem bramek, w 4 meczach zaliczyli tylko jedno trafienie. Mecz jest rozgrywany na stadionie Świtu w Nowym Dworze Maz. i w tym momencie zaręczam że na stadionie będzie więcej kibiców Widzewa niż Dolcana więc to kolejny atut po stronie Widzewa. Piłkarz Dolcana Sergiusz Wiechowski w wywiadzie mówi że dyżym sukcesem będzie remis w pojedynku z tak wymagającym rywalem. Do tego Dolcan w każdym meczu gra ofensywnie, odkrywa się i płaci frycowe ponieważ nie potrafią strzelac bramki, jeśli z Widzewem zagrają otwartą piłkę może to się dla nich skonczyc tragicznie. W wyjściowym składzie Widzewa byc może pojawi się Stefano Napoleoni który zaliczył dobrą zmianę z meczu z Wartą i strzelił piękną bramkę to na pewno wzmocni siłę ognia Widzewa która jest dużą jak na I ligę. Według mnie Widzewa wygra ten mecz, bardzo możliwe że będzie to wysokie zwycięstwo
Propozycja:
Widzew Łódź, 1,90 1:3 ✅
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dolcan Ząbki - Widzew Łódź 2 1,90 Betgun

3 mecz z rzędu stawiam na Widzew i raczej tym razem nie mam co się martwić o wynik tego spotkania.Po zwycięstwie nad Flotą i Wartą Łodzianie zmierzą się z bardzo słabym zespołem.Dolcan jest jeszcze bez zwycięstwa w 1 lidze.Główna tego przyczyną jest słaba skuteczność i brak rażenia.Widzew gra porywająco i ofensywnie.Trener Fornalik ma do dyspozycji wszystkich zawodników.Gospodarze nie mogą również liczyć na swoich kibiców, którzy na mecze stawiają sie zaledwie w liczbie 250.Widzew Łódź jako główny kandydat do zwycięstwa w 1 lidze wygra to spotkanie z całą pewnością.W tym fakcie utwierdzają mnie wypowiedzi zawodników obu zespołów.Gospodarze liczą, że uda im się wywalczyć remis co świadczy o braku pewności i determinacji.Piłkarze z Łodzi ostrzegają sie nawzajem przed bezbramkowym remisem.Kurs 1,90 mnie satysfakcjonuje ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dolcan Ząbki-Widzew Łódź @ 2
Dolcan źle nie gra ale mimo wszystko jest to poziom beniaminka. Widzew natomiast widzi swoją grę w ekstraklasie. Łodzianie odnaleźli się w I lidze i grają pewnie. Zespół z tak dużą tradycją nie zniknie ze sceny i zapewne zrobi wiele by szybko powrócić na najwyższej klasy rozgrywek. Aby to osiągnąć musi wygrywać mecze z ekipami pokroju Ząbek. Poza tym znam klimat tego podwarszawskiego zespołu i jakoś mi bardziej pasowali w 3 lidze... Nie wiem czy dojżeli do gry w 2 lidze. Jak dla mnie pewniak.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Taka ciekawostka dotycząca meczu Dolcan - Widzew ????
Mecze Dolcanu Ząbki, rozgrywane w Nowym Dworze Mazowieckim, obserwuje zwykle około 250 osób. Tymczasem, do działaczy mazowieckiego klubu dotarła informacja, że z Łodzi wybiera się tam około 1000 fanów Widzewa. Trener Dolcanu przestraszył się, że jego podopieczni będą czuli się, jak na wyjeździe i poprosił o wsparcie... kibiców Legii.
&quot;Dobrze, że przyjedzie więcej kibiców gości. Przynajmniej na stadion przyjdzie trochę ludzi. Dotychczas na naszych meczach było około 200 - 300 osób. Mam nadzieję, że miejscowi fani oraz sympatycy Legii wspomogą nas dopingiem&quot; - powiedział trener Marcin Sasal
Ale się uśmiałem, naprawdę ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj rano sam się natknąłem na tą informację na oficjalnej stronie Dolcan-u. Rzeczywiście, rzecz trochę śmieszna. No ale przynajmniej mecz będzie bardziej ciekawy pod względem kibicowskim ;)
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Dolcan Zabki - Zaglebie Lubin (1:0)
Typ: 2
Kurs: 2,40


Po raz trzeci w historii Dolcan Ząbki występuje na zapleczu ekstraklasy i nigdy nie udało mu się w niej utrzymać. To chyba mówi sporo o zespole Dolcanu, jego sile i celu na ten sezon, którym jest utrzymanie w I lidze. Dotychczasowe mecze Dolcana u siebie to 0:0 z Kmitą Zabierzów, 1:1 z Gkp Gorzów Wielkopolski oraz 1:3 z Widzewem. Zagłębie podobnie jak Widzew celuje w awans i najprawdobodobniej tak się stanie zwłaszcza, że mają silną kadrę, która dała by miejsce conajmniej 6 w Ekstraklasie. W poprzedniej kolejce Zagłebie po świetnym meczu pokonało Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:1, które jest liderem I ligi. Goście jak narazie rozegrali tylko 3 mecze, w tym 1 na wyjeździe przegrany z Stalową Wolą 1:0, ale Stal (obecnie 3 miejsce) to bardziej wymagający rywal niż Dolcan, który jak narazie nie wygrał meczu i zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Mecz odbedzie się na terenie neutralnym, bo w Nowym Dworze Mazowieckim. Spodziewam się zwycięstwa Zagłebie dwoma bramkami, możliwe że padnie wynik taki jak w poprzednim meczu Zagłębia i Dolcanu, czyli 3:1 w tym meczu dla gości.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Taka ciekawostka dotycząca meczu Dolcan - Widzew ????

Mecze Dolcanu Ząbki, rozgrywane w Nowym Dworze Mazowieckim, obserwuje zwykle około 250 osób. Tymczasem, do działaczy mazowieckiego klubu dotarła informacja, że z Łodzi wybiera się tam około 1000 fanów Widzewa. Trener Dolcanu przestraszył się, że jego podopieczni będą czuli się, jak na wyjeździe i poprosił o wsparcie... kibiców Legii.

&quot;Dobrze, że przyjedzie więcej kibiców gości. Przynajmniej na stadion przyjdzie trochę ludzi. Dotychczas na naszych meczach było około 200 - 300 osób. Mam nadzieję, że miejscowi fani oraz sympatycy Legii wspomogą nas dopingiem&quot; - powiedział trener Marcin Sasal

Ale się uśmiałem, naprawdę ????
No i co w tym smiesznego? Ząbki leżą pod Warszawą,a i kibice dolcanu przyjezdzają na mecze Legii w sporych grupkach wiec nie rozumiem co cie tutaj smieszy. :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom