>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga polska

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo ważny mecz dla obu zespołów, Zagłębie nie może przegrać, Scyzory musza wygrać. Korona z nowym coachem więc ja zgodnie z moją &quot;teorią&quot; odpuszczam ten mecz bo nigdy nie gram przeciwko drużynie z nowym trenerem. W tym meczu poszukałbym dużo goli obie drużyny powinny zagrać ofensywnie... ;)

jutro nie ma opcji, Podbeskidzie wygra z Turkiem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Zagłębie w razie wygranej zapewni sobie awans do Ekstraklasy już dziś. Klub prowadził w tygodniu godne pochwały działania marketingowe zachęcające kibiców do przyjścia na mecz, dlatego należy się spodziewać kompletu na trybunach. Atmosfera w Zagłębiu bardzo dobra, piłkarze od czasu przejęcia sterów przez trenera Lenczyka grają naprawdę dobrze i za wyjątkiem porażki z Wartą Poznań wygrali wszystkie pozostałe spotkania. Co dziś może się wydarzyć na Dialog Arenie? Przede wszystkim Korona zagra bez kontuzjowanych Bednarka, Sobolewskiego oraz Kuzery. Cała trójka to zawodnicy grający w bocznych sektorach boiska. I choć dwóch pierwszych brakuje już od kilku spotkań to ich absencja jest widoczna w grze Korony. Zagłębie Lubin jak na pierwszą ligę ma wspaniałych skrzydłowych. Pawłowski, Kolendowicz czy też Plizga powinni robić tą różnicę w bocznych sektorach boiska. Zdecydowany plus dla Zagłębia. Do wysokiej dyspozycji powrócił również Iljan Micanski, który może liczyć na kolegów ze skrzydeł oraz rozgrywającego Michała Golińskiego, którego znów cieszy gra w piłkę dla Zagłębia. W Koronie zmieniono trenera, ale czy to wystarczy aby powstrzymać Miedziowych przed triumfowaniem awansu? Moim zdaniem nie. Typuję pewną i efektowną wygraną Zagłębia Lubin.
Mój typ: Zagłębie Lubin - 1,85 w Tobet (7/10) a dla odważnych: ✅
Zagłębie Lubin - Korona Kielce [handicap 0:1] typ: Zagłębie kurs: 3,35 (2/10) ✅

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek
W Turze fatalna atmosfera, kilku piłkarzy ostatnio zabalowało, trener chciał ich wyrzucić z drużyny, ale władze klubu się nie zgodziły. Tur gra bardzo słabo jest źle przygotowany kondycyjnie - tak mówią obserwatorzy spotkań z udziałem tej drużyny. Podbeskidzie ciągle z nadziejami na awans, a choćby baraże. U siebie solidne, ofensywnie grające. Zapowiada się wygrana gospodarzy.
Mój typ: Podbeskidzie - 1,38 w Tobet (7/10) ✅
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-05-23 17.00 , Pn
Spotkanie: Dolcan Zabki - Warta Poznan
Typ: 1 ✅
Kurs: (w nocy 2.35) teraz 2.25
Buk: betsafe

Jest to największy kurs na rynku, a na dodatek mam tam kasę. ????
W betway 2,05 a w STS 2,10 .

Piłkarze Warty Poznań w tym tygodniu zastrajkowali i nie wzięli udział w 3treningach.
Jest to spowodowane złą sytuacją finansową i nie otrzymywaniem wypłat.
Oba zespoły ostatnio się bardzo dobrze prezentują. Tyle, że w tym meczu to Miejski Klub Sportowy &quot;Dolcan&quot; Ząbki potrzebuje bardziej punktów, bo nadal mogą jeszcze spaść z ligi.
A &quot;Zieloni&quot; już w zapewniony mają byt I lidze z dorobkiem 46punktów.
Myślę, że przy takiej sytuacji jaka jest i kursie trzeba 10/10 za grać.
Trochę dziwi mnie kurs w betsafe w buku który ma full ofertę na polską piłkę nożną.
Ale zauważyłem, że to nie pierwszy raz im się zdarza ????

Historia:
Warta Dolcan Zabki 1:2 1.94 3.40 4.31 dnia 11.10.2008
 
A 0

alex7

Użytkownik
Widzew Łódź - Znicz Pruszków

Typ: 1 ✅
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Widzew już dziś może zapewnić sobie awans do Ekstraklasy jednak musi pokonać Znicz Pruszków który w ostatnich meczach nie zachwyca.
Widzew ma świetny bilans meczy na własnym boisku - 12 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażka. Znicz nie wygrał od 5 meczy i nic nie zapowiada aby tym razem miał wygrać lub chociaż wymęczyć remis. Widzew aktualnie zajmuje 2 pozycje natomiast Znicz 5.

Ostatnie 5 meczy:

GKS Katowice - Widzew Łódź 3 - 2
Widzew Łódź - TUR Turek 2 - 0
GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 0 - 3
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko 3 - 0
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0 - 0

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 0 - 2
GKP Gorzów Wielkopolski - Znicz Pruszków 0 - 0
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 1 - 3
Flota Świnoujście - Znicz Pruszków 1 - 0
Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin 1 - 2
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Lodz - Znicz Pruszkow
Typ:Widzew Lodz -1 ✅
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Bardzo wazny mecz dal obydwu ekip.Gospodarze jeżeli wygrają to obejmą prowadzenie w tabeli ligowej i zapewnią sobie awans do Ekstraklasy.Dla Znicza to również bardzo ważny mecz,jeżeli by wygrali to mogli by się zbliżyć do celu, dokonać rzeczy naprawde znakomitej,awansować do Ekstraklasy,a drużyna ta na początku ligi nie była nbrana pod uwagę do awansu.Jednak gdy przeanalizować na zimno tabele i siłe obu ekip to Znicz straszliwie odstaje od Widzewa.
Z pewnością mecz en będzie otwarty,bez żadnych przemysleń taktycznych,jak bronić sie czy coś w tym stylu.Obie ekipy walczyć będą o 3 punkty i dlatego dla Widzewa otworzy się łatwiejsza droga do bramki gości.Typuje zwycięstwo Widzewa z handicapem,gospodarze grają o wiele lepszy futbol,dużo podań, ładnych akcji,Znicz gra raczej prosty futbol,który odziwo przynosił zwyciestwa,jednak sądze ze na gospodarzy będzie to zdecydowanie za mało i dlatego myśle ze mój typ jest warty zagrania.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Sobotni mecz Odry Opole z Górnikiem Łęczna został odwołany - dowiedziała się &quot;Nowa Trybuna Opolska&quot;.

Piłkarze Odry nie zagrają w sobotę z Górnikiem Łęczna.


Wydział Dyscypliny wymierzył karę zawieszenia licencji dla Odry. Powodem są nieregulowane należności wobec trzech byłych piłkarzy Odry: Piotra Bajdziaka, Piotra Bajery i Tomasza Nakielskiego, a także wobec byłych trenerów: Andrzeja Prawdy i Romualda Szukiełowicza.

Tu miał być mecz na żywo: Odra Opole - Górnik Łęczna - czytaj blog sportowy Sabat do Sagana

W tej sytuacji Wydział Gier PZPN postanowił odwołać sobotni mecz pomiędzy Odrą i Górnikiem Łęczna. Najpewniej nie odbędzie się też mecz ostatniej kolejki - 5. czerwca w Łodzi pomiędzy tamtejszym Widzewem i Odrą.

- Pismo z tą decyzją wpłynęło do klubu w piątek rano - mówi dyrektor Odry Leszek Wróblewski. - Niestety kibice nie zobaczą ostatniego zaplanowanego na ten sezon meczu w Opolu

Opolski zespół już tydzień temu po porażce 1-2 w Gorzowie z GKP stracił szansę na utrzymanie się w I lidze

nto.pl​
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Korona Kielce
Typ: Remis/Korona
Kurs: 4.7
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Już dzisiaj ostatnia kolejka polskiej pierwszej ligi i chociaż sprawę awansu mamy już rozstrzygnięta - Widzew i Zagłębie wracają ponownie do pierwszej ligi jednak pozostaje jeszcze jedno zasadnicze pytanie: Kto zagra prawdopodobnie z Cracovią baraż o Ekstraklasę? Walczą trzy drużyny: Podbeskidzie,Korona oraz Znicz, teoretycznie najłatwiejsze zadanie powinni mieć gracze z Bielska ponieważ zagrają przed swoją publicznością ze Zniczem który przez kilka kolejek był liderem rozgrywek jednak fatalna passa która trwa do teraz zrzuciła ich aż na piąte miejsce i jeżeli Górale wygrają swój mecz mają pewne baraże jednak czy zadanie będzie aż tak proste ? Presja + Znicz może okazać się zadaniem nie do zrealizowania chociaż ja im tego z całego serca życzę :spokodfhgfh: Jednak nie o tym mowa Stawiam dzisiaj na Koronę na koniec i do przerwy remis, Korona nie za ciekawie prezentuje się na wyjazdach jednak z takim składem o taką stawkę powinni sobie poradzić, jednak Dolcan bez walki nie powinien oddać tego meczu i myślę że do przerwy powalczą i dociągną bezbramkowy remis. Korona w przerwie kiedy dowie się że Podbeskidzie remisuje ze Zniczem co jest dla nich korzystnym wynikiem dają z siebie wszystko i wygrają :smile:
pozdROWienia ????
✅✅✅ (0:0)0:1
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Stal Stalowa Wola v Wisła Płock
Typ: Remis
Kurs: 2.75
Buk: Bet365

Ostatnia kolejka Pierwszej Ligi Polskiej. W zasadzie większość informacji już znamy awans bez pośrednio Widzew i Zagłebie, o baraże walczą jeszcze 3 kluby. Jeśli chodzi o spadek to 3 kluby znamy, tylko jeszcze jedna ekipa ma szanse ale ale maks baraże. Gospodarz dzisiejszego meczu ma utrzymanie na 99,99999% ponieważ w zasadzie opcja jest malutka, Stal dzisiaj musiała by przegrać bardzo wysoko. Wisła Płock, zajmująca pozycję wyżej od Stali ma już bezpieczne utrzymanie i grają tylko dla zabawy. Remis w tym meczu zadowalał by na pewno obie ekipy, zarówno Wisła jak i Stal sezon mogą zaliczyć do przeciętnych. Stal dzisiaj myślę że powinna narzucić swój styl gry ale ich styl gry bardzo często nie jest skuteczny. W takim meczu stawiam na remis, po prostu tutaj obu ekipom ten wynik pasuje. W Płocku padł wynik 2-2. W ostatnich 4 meczach Stal na własnym boisku bilans 2-2-0. Wygrane z słabszymi ekipami ale za to remis z Widzewem i GKS to jest coś. Stal u Siebie 8-5-3. 5 remisów to sporo. Wisła Płock ostatnio na wyjeździe właśnie remis z także nie grającą już o nic Łęczną 1-1. Ponad to trzeba zwrócić uwage na to że Stal u Siebie straciła tylko 9 goli co jeśli chodzi o własną trawe jest 3 bilansem ligi. Myślę że w takim meczu którym Stal potrzebuje remisu, Wisła nie gra o nic, ekipy ostatnio remisują, W Płocku padł remis dzisiaj padnie wynik bez bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom