>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga polska

Status
Zamknięty.
P 0

pg-fan

Użytkownik
Podbeskidzie-Lublin
Moim zdaniem,Podbeskidzie w tym meczu jest pewniakiem.Gorole u siebie grają bardzo dobrze i na pewno będą chcieli zmazać plamę po meczu z Wartą w Poznaniu.Motor natomiast,nie ma żadnych podstaw by wywalczyć chociaż jeden punkt.Żadnych znaczących transferów,grają na wyjeździe,ciężka sytuacja w klubie.
Typ:1
Flota-Górnik
Sam dziwię się,dlaczego jestem tutaj tak pewny spokojnego zwycięstwa Floty ale tak czuję.Flota u siebie gra nadspodziewanie dobrze,natomiast Górnik po porażce z Zagłębiem będzie chciał zawalczyć lecz myślę,że im się to nie uda.
Typ:1
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
w Motorze jest źle to fakt, ale tu jest taka wola walki, że to sie w pale nie mieści, tu wszystko jest przeciwko temu klubowi, ale piłkarze trenerzy i kibice idą na przekór temu. Odradzam grac na Podbeskidzie za jakieś duże pieniadze choć zapewne wygrają
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce
Typ: 2 (-1,0)
Kurs: 3,60
Buk: Sportingbet

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Korona Kielce ktora zajmuje 3 miejsce w tabeli ze strata 1 pkt do drugiego Widzewa Łódz i 3 pkt do Zaglebie Lubin. Mysle, ze Koronie bardzo zalezy na awansie do ekstraklasy i zmobilizowani wygraja to spotkanie. Tym bardziej Korona Kielce pokazala w ostatnim meczu, ze po przerwie jest silna i zremisowala z Widzewem Lodz na wyjezdzie 2:2.natomiast druzyna Stal Stalowa Wola to sredniak ligi, ktory zajmuje 15 miejsce w tabeli. W osatnim spotkaniu spisali sie sredzni o zremisowali 0:0 z Warta Poznan. Stawiam na wysokie zwyciestwo Korony.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Dzisiejsza kolejka I ligi wygląda na bardzo ciekawą. Najwcześniej zaczną swój mecz drużyny Podbeskidzia i Motoru. Niby zdecydowanym faworytem tego meczu są Górale. Ale jakoś nie imponuje mi ta drużyna. I według mnie nie ma żadnych szans na wejście do Ekstraklasy ( a podobno o wejściu mówi się w tym klubie ). Pewnie z 1-0 wymęczy tu Podbekidzie bo Motor nie ma za bardzo czym postraszyć (chyba że nowymi nabytkami z Ukrainy). O godzinie 15.oo GKP podejmie Dolcan Ząbki i według mnie wygra bez problemów ten mecz. Obstawiałbym tutaj 2-0 i zwycięstwo Gorzowian z HC. W ostatnim meczu GKP pokazał już ciekawą piłkę i dziś to zaprocentuje. o 15.oo na stadionie przy ulicy Hutniczej moja Stalówka podejmie Koronę Kielce. Napewno emocji na murawie i na trybunach w tym meczu nie zabraknie. Myslę, ze bedzie to mecz walki i padnie remis. W Świnoujściu Flota podejmie Górników z Łęcznej. W meczu tym typuję x2 gdyż Górnicy w końcu zdobędą jakieś punkty. dla ryzyka można próbowac tutaj czystą dwójeczke. W Jastrzębiu mecz na remis no może z lekkim wskazaniem na GKS. W meczach niedzielnych Tur Turek powinien skromnie wygrać ze słabiutką Odrą Opole. Natomiast w meczu na szczycie, dwóch drużyn, które w przyszłym sezonie zagrają w Ekstraklasie padnie sprawiedliwy remis, który nie będzie krzywdził żadnej ze stron.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Dzisiejsza kolejka I ligi wygląda na bardzo ciekawą. Najwcześniej zaczną swój mecz drużyny Podbeskidzia i Motoru. Niby zdecydowanym faworytem tego meczu są Górale. Ale jakoś nie imponuje mi ta drużyna. I według mnie nie ma żadnych szans na wejście do Ekstraklasy ( a podobno o wejściu mówi się w tym klubie ). Pewnie z 1-0 wymęczy tu Podbekidzie bo Motor nie ma za bardzo czym postraszyć (chyba że nowymi nabytkami z Ukrainy). O godzinie 15.oo GKP podejmie Dolcan Ząbki i według mnie wygra bez problemów ten mecz. Obstawiałbym tutaj 2-0 i zwycięstwo Gorzowian z HC. W ostatnim meczu GKP pokazał już ciekawą piłkę i dziś to zaprocentuje. o 15.oo na stadionie przy ulicy Hutniczej moja Stalówka podejmie Koronę Kielce. Napewno emocji na murawie i na trybunach w tym meczu nie zabraknie. Myslę, ze bedzie to mecz walki i padnie remis. W Świnoujściu Flota podejmie Górników z Łęcznej. W meczu tym typuję x2 gdyż Górnicy w końcu zdobędą jakieś punkty. dla ryzyka można próbowac tutaj czystą dwójeczke. W Jastrzębiu mecz na remis no może z lekkim wskazaniem na GKS. W meczach niedzielnych Tur Turek powinien skromnie wygrać ze słabiutką Odrą Opole. Natomiast w meczu na szczycie, dwóch drużyn, które w przyszłym sezonie zagrają w Ekstraklasie padnie sprawiedliwy remis, który nie będzie krzywdził żadnej ze stron.
Katowice 1-1 Płock mecz dziś był o 12:00 wieć MOTOR jako drugi rozpoczyna kolejkę :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Pasowałoby , aby Stalowa Wola utarła nosa Kielczanom . Mają za swoje w końcu , że spadli do 1 ligi , zachciało im się korupcji , to teraz wszystko wychodzi . W Polsce nie ma tak łatwo , że drużyna awansuje z 3 ligi do drugiej i od razu z drugiej do Ekstraklasy :kwasny4565: Wiadomo , były takie przypadki , ale drużyna z Kielc nie pokazywała aż tak pięknego futbolu ???? Jeszcze pamiętam mecze Korony Kielce ze Stalą Rzeszów , gdzie to nie mogli sobie oni poradzić ze słabą Stalą :] Ale teraz grają w dobrej lidze , na swoim poziomie , a o awans chyba nie muszą się martwić , bo według mnie i tak nie awansują do Ekstraklasy.

EDIT : No i wielkie brawa dla Stalowej Woli , w końcu pokazali , że chcą walczyć jak najbardziej i zająć dobre miejsce w tabeli 1 ligi ????????
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
KORONA KIELCE - PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA
Typ : 1
kurs : 1,72
bwin
Emocji nie powinno brakować w Kielcach, gdzie miejscowa Korona podejmować będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny słabo rozpoczęły wiosenne rozgrywki, zdobywając w pierwszych dwóch spotkaniach tylko po punkcie. Korona najpierw podzieliła się punktami z Widzewem, by przed tygodniem zostać rozbitą przez Stal Stalową Wolę. Jeszcze słabiej wystartowało Podbeskidzie, które traciło punkty w walczącymi o utrzymanie zespołami Warty Poznań oraz Motoru Lublin.
Korona na ten mecz wyjdzie niezwykle zdeterminowana i nie sądzę żeby taka drużyna jaką jest Korona nie wywalczyła kompletu punktów w trzecim kolejnym spotkaniu.
Jak dla mnie typ na Koronę jest jak najbardziej prawdopodobny. Polecam jedyneczkę bo dobrym kursie.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
strasznie kusi mnie postawienie na Stal Stalową Wolę w meczu z Flotą, jak myślicie jest szansa? Stal w zimie wzmocniła swoją kadrę i wiosnę zaczęła bardzo przyzwoicie. Zdobyła 4 punkty z potentatami do awansu, kurs bardzo dobry i tak się własnie zastanawiam :p
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
strasznie kusi mnie postawienie na Stal Stalową Wolę w meczu z Flotą, jak myślicie jest szansa? Stal w zimie wzmocniła swoją kadrę i wiosnę zaczęła bardzo przyzwoicie. Zdobyła 4 punkty z potentatami do awansu, kurs bardzo dobry i tak się własnie zastanawiam :p
Mysle, ze gra na Stal warta swieczki. Dodam, że jestem ze Stalowej i sam zagram na Stal. Oczywiscie mecz bedzie ciezki, ale Stalowka gra u siebie calkiem niezle, za to z wyjazdami gorzej, Flota mniej wiecej podobnie u siebie jest mocna, a wyjazdy w kratke. W poprzedniej rundzie Flota wygrala ze Stala skromnie 1-0. Szeroka lawka Stali wzmocniona w przerwie zimowej. W meczu z Korona (3-0 dla Stali) gral jeden z nowych nabytkow Cebula, ktory mial 2 asysty i zdobyl bramke, pauzowal w Lubinie (0-0) za kartki i teraz znowu bedzie gral, mysle ze to wazne ogniwo w druzynie Stali. Podsumowujac typ na czysta 1 oceniam na 6/10, zas 1x na 9/10 (nie ma pewniakow ???? ).
Edit:
Nie ma za co ;) po przemysleniu tego meczu &quot;dogłębniej&quot; takie typy mi sie nasuwaja:
1 - 6/10
1x - 9/10
Obie druzyny strzela - Nie - 7/10
Under 2,5 - 6/10
Edit2: YEAH BABY !!
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Mysle, ze gra na Stal warta swieczki. Dodam, że jestem ze Stalowej i sam zagram na Stal. Oczywiscie mecz bedzie ciezki, ale Stalowka gra u siebie calkiem niezle, za to z wyjazdami gorzej, Flota mniej wiecej podobnie u siebie jest mocna, a wyjazdy w kratke. W poprzedniej rundzie Flota wygrala ze Stala skromnie 1-0. Szeroka lawka Stali wzmocniona w przerwie zimowej. W meczu z Korona (3-0 dla Stali) gral jeden z nowych nabytkow Cebula, ktory mial 2 asysty i zdobyl bramke, pauzowal w Lubinie (0-0) za kartki i teraz znowu bedzie gral, mysle ze to wazne ogniwo w druzynie Stali. Podsumowujac typ na czysta 1 oceniam na 7/10, zas 1x na 9/10 (nie ma pewniakow ???? ).
dzięki za opis. Do tego macie jeszcze w ataku niezawodnego Grzesia K.:cool:
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
A co powiedzie o Jastrzębie- Korona 2? W końcu gracze Korony musza chyba odnieść zwycięstwo :)
Bardzo dobry kurs 2,4
Ja bym czystej 2 nie ryzykowal. Po ostatnim meczu z Podbeskidziem jestem rozczarowany Korona... ale z podporka x2 mysle, ze jak najbardziej mozna sprobowac...
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
cyt ,,dzięki za opis. Do tego macie jeszcze w ataku niezawodnego Grzesia K.&#39;&#39;. Grzesiek K niezawodny hehe a to dobry żart.
A co do Korony to jutro wg mnie ma spore szanse na wygraną. W koncu kiedyś muszą wygrać a punkty są im bardzo potrzebne. W ostatnim meczu z Góralami 1 połowę zagrali bardzo dobrze, jednak 2 jakby przespali i dlatego padł tylko wynik 2:2.
Inne mecze również ciekawe. W Katowicach Gieksa podejmie Wartę. Jak dla mnie no bet ten mecz bo wszystko może tu być. Choć wychodzi czysty X.
Podbeskidzie - Zagłębie. bardzo ciekawy mecz. Również trudny do wytypowania. Zaagrałbym tu over 2.5
Górnik Łęczna - GKP Gorzów jak dla mnie czysta 1 tutaj powinna wejść na luzie. Górnicy zaczną zdobywać punkty bo stać ich na to. Pokazali to wyjazdowym zwycięstwem na trudnym terenie w Świnoujściu ( wówczas również stawiałem 2 po okazałym kursie. Natomiast GKP gra fatalnie. Bo co jak co ale jesli nie potrafią wygrac u siebie z Dolcanem Ząbki to chyba coś jest nie tak.
Tur Turek - Motor Lublin również no bet. Choć Motor niezle grający może sprawić tu niespodziankę i wygrać. 2 do systemu można spróbować.
Korona jak już pisałem czysta 2 po fajnym kursie.
W niedzielę Znicz Pruszków powinien bez żadnego problemu pokonać już II ligową Odrę z Opola. Tutaj pewna 1.
I na poniedziałek ostatni meczyk Widzew Łódz - Dolcan Ząbki czysta 1 pewna lub po wyższym kursie można stawiać over 2.5 Pzdr
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Celem Dolcanu jest utrzymanie i póki co na starcie rundy wiosennej piłkarze tej drużyny poczynili wielkie kroki ku osiągnięciu swojego celu. 9 punktów w trzech spotkaniach (w tym walkower za mecz z Kmitą), tak czy siak robią wrażenie, bo drużyna przynajmniej na jakiś czas może odetchnąć od strefy spadkowej. Teraz podopiecznych Marcina Sasala czeka arcytrudne dla nich spotkanie w Łodzi z faworytem do awansu Widzewem. Widzew wiosną mimo faktu bycia w ścisłej czołówce olśniewająco nie gra. Tydzień temu w Świnoujściu Widzewiacy mieli problem ze stwarzaniem sobie sytuacji i choć mecz z Dolcanem powinien być teoretycznie inny ze wzgledu na fakt iż do składu powracają Sernas i Panka oraz Widzew gra u siebie, ale czy aby na pewno tak będzie ? Trener Dolcanu zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego podopieczni są raczej słabszą technicznie drużyną od Widzewa i najlepszym sposobem na osiągnięcie korzystnego rezultatu będzie przede wszystkim konsekwentne bronienie dostępu do własnej bramki. Dolcan traci średnio 1 bramkę na mecz, a więc nie wygląda to tak najgorzej. Jestem zdania, że cele nakreślone przez trenera Sasala, a takimi zapewne będzie konsekwenta gra w obronie, przesuwanie linii obronnej i szybkie przechodzenie do kontrataków może być skuteczna przez kilkadziesiąt minut. Mając na uwadze fakt iż Widzew mimo wszystko jest lepszą drużyną, to zamiast grać na x2 lub x do przerwy w tym meczu, uznałem, że ciekawym typem może być ten, że pierwsza bramka w meczu padnie po 27 minucie meczu lub nie padnie w ogole co oferuje nam Tobet.

Widzew Łódź - Dolcan Ząbki | Gol po 28:00 i później lub bez gola - 1,70 ✅
bukmacher: Tobet
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
KORONA KIELCE - TUR TUREK 1:0
typy:
1 - 1.40 ✅
1(-1) - 2,00 -
DW 3:0 -
W sobotnie popołudnie w Kielcach zostanie rozegramy mecz o mistrzostwo I ligi pomiędzy Koroną a Turem. W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden, oczywiście Korona. Gospodarze spotkania na wiosnę nie zaznali smaku zwycięstwa. Oto ich ostatnie mecze:
GKS Jastrzębie Zdrój - Korona Kielce 0:0
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce 3:0
Korona Kielce - Widzew Łódź 2:2
Trenerzy i piłkarze jednoznacznie twierdzą, że teraz czas na zwycięstwo. Korona w tym mecz nie tylko będzie walczyć o zwycięstwo ale także będzie chciała pokazać swój charakter i nastrzelać kilka bramek słabym przeciwnikom.
Uważam, że w tym meczu nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Korony.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
GKP Gorzow Wielkopolski - Widzew Łódź 2 1.90 Betsson


Widzew Łódź, obecny lider polskiej 1 ligi razem ze Zniczem Pruszkow przyjezdza dzisiaj do Gorzowa Wielkopolskiego. Mecz w Gorzowie zapowiadany jest jako wielkie wydarzenie. W meczu z GKP to pilkarze trenera Janasa wystapia w roli faworyta. Widzew na wiosne jeszcze nie przegral, 2 zwyciestwa na wlasnym terenie i 2 remisy w meczach wyjazdowych to wiosenny dorobek widzewiakow. Do tej pory pilkarze z Łodzi w meczach na obcym terenie w 11 meczach zdobyli 17 pkt, co jest drugim wynikiem w lidze za Korona Kielce, ktora w meczach wyjazdowych zdobyla 19 pkt. Mimo zdobywanych punktow gra Widzewa jak narazie nie zachwyca. Doszlo 5 nowych zawodnikow i nowy trener. Druzyna szykowana jest na ekstraklase, wiec jest jeszcze sporo czasu na zgranie, narazie na boisku panuje chaos i brak zrozumienia zwlaszcza w drugiej linii, ktora zostala mocno przemeblowana. Najmniej zastrzezen jest do gry linii obrony, gdzie w srodku zadza Ukah z Bieniukiem, a na bokach graja ofensywnie usposobieni Lisowski i Broź, ten drugi dzisiaj nie zagra z powodu kontuzji stawu skokowego. Poza obrona zadnych pretensji nie mozna miec do niezawodnego Marcina Robaka, strzelca 15 bramek w tym sezonie i dzielnie wspierajacego go w ataku Przemka Oziebaly. Wczesniej Robakowi w ataku partnerowal Radoslaw Matusiak, ale ten po odniesionej kontuzji w Swinoujsciu nie wrocil jeszcze do pelni zdrowia, po za tym do jego gry bylo wiele zastrzezen. W dzisiejszym spotkaniu przeciwko GKP nie moze zagrac az 5 zawodnikow, ktorzy wczesniej w wiekszosci wystepowali w wyjsciowej jedenastce. Mowa tu o Macku Mielcaruz, ktory dostal czerwon kartke za faul w meczu z Dolcanem, za kartki pauzuje takze kapitan Adrian Budka, a kotuzjowani sa Łukasz Broź, Mindaugas Panka i Radosław Matusiak. W ich miejsce trener do 18 meczowej powolal mlodych zawodnikow Bartosza Kanieckiego, Mikołaja Zawolińskiego i Damiana Ceglarza. GKP natomiast z dorobkiem 23 pkt zajmuje jak narazie 15 miejsce w strefie barazowej. Dla nich kazdy mecz granu jest o przyslowiowe 6 pkt. Na wlasnym boisku w 11 meczach zdobyli 13 punktow dzieki 4 zwyciestwom i 1 remisowi. Odniesli 6 porazek. W dzisiejszym spotkaniu trener Broniszewski najprawdopodobniej nie bedzie mogl skorzystac ze swojego napastnika Emila Drozdowicza. Widzew mimo kilku oslabien nadal pozostaje faworytem tego spotkania, lawka rezerwowych jest na tyle dluga, ze zawodnicy ktorzy dzisiaj wystapia, zrobia to mam nadzieje godnie i z charakterem.

Prawdopodobny sklad Widzewa:

Fabiniak - Bednar, Uhah, Bieniuk, Lisowski - Sernas, Szymanek, Miloseski, Masłowski - Robak, Oziębała
 
legia 122

legia

Użytkownik
Tur Turek-Zagłębie Lubin

Jest kilka powodów dla których Zagłębie moim zdaniem wygra ten mecz
Do gry powracają Bartczak i Stasiak
Zagłębie zatrudniło na stanowisko trenera Oresta Lenczyka , efekt nowej miotły , wszyscy w Lubinie są zadowoleni , ten ruch sprawił że powiało świeżością i optymizmem w Miedziowym Zagłębiu
Najwyższy czas przełamać złą passę , Zagłębie nie wygrało 4 ligowych spotkań z rzędu , nie wierzę w to że 5ty mecz pod rząd nie zakończy się zgarnięciem kompletu punktów , zbyt mocny skład mają na tą ligę żeby takie rozstrzygnięcie mogło paść, dla przykładu dla Widzewa najdłuższa seria bez zwycięstwa to tylko dwa mecze !!!
Zagłębie nie będzie chciało dać odskoczyć głównym rywalom , tym bardziej że za Miedziowymi też robi się tłoczno
Zagłębie w rundzie jesiennej rozbiło Tura aż 5:0 więc napewno umiejętności mają ku temu ażeby wygrać ten mecz
Nowy trener , nowy ładny stadion , niezła paka jeżeli miedziowi nie chcą frajersko wegetować kolejny sezon na zapleczu ekstraklasy a myśle że byłemu Mistrzowi Polski poprostu nie wypada nie awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej to muszą ten mecz poprostu wygrać.

Kursy: 2,1 oraz dla odważniejszych handicap : 4,2 (Tobet)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona Kielce - Znicz Pruszków [wtorek 20:00]
Ok, może i nie oglądałem na żywo Znicza w tej rundzie, ale patrząc na to z kim grał nie popadałbym w taki zachwyt. Znicz zremisował w tej rundzie z GKS-em Katowice, wygrał walkowerem z Kmitą, wygrał 2-1 ze średnim Płockiem, 2-0 ze słabiutką Odrą Opole, wygrał 2-0 w Poznaniu z Wartą &lt;tutaj brawa&gt; i zremisował 0-0 z broniącym się przed spadkiem Motorem Lublin. Tak na dobrą sprawę Znicz jest ciągle w czołówce ze względu na korzystny ostatnimi czasy terminarz. Teraz wydaje mi się, że drużyny faworyzowane przed sezonem wezmą sprawy w swoje ręce i rewelacja z Pruszkowa obsunie się z czołowych miejsc. Na początek wizyta Znicza w Kielcach. Korona osłabiona brakiem choćby Hernaniego, Zganiacza czy Sobolewskiego, ale to Korona po wygranej w Katowicach, która natchnęła zespół do dalszej walki o awans. Korona u siebie może liczyć na sporą rzeszę fanów, bo nawet mimo spadku choćby na meczu z Turem było ich na meczu ponad 9 tysięcy. Korona ma Ediego Andradinę, ma młodych nieobliczalnych Michałka czy też Kiełba, niespełnionego jeszcze w Koronie a świetnego jesienią w Turze Cichosa. W obronie zawsze podłączającego się do akcji ofensywnych Bednarka, w bramce zazwyczaj pewny punkt Cierzniaka... Mimo wszystko w mojej ocenie to Korona wydaje się być drużyną lepszą i mam nadzieje, że to właśnie ta ekipa sięgnie po trzy punkty w tym spotkaniu.
Mój typ: Korona Kielce - 2,00 w Bet365 4/10
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Rano na stronie korony pojawiła się informacja że Hernani już brał udział w przygotowaniach do meczu i być może zagra. Chyba się to nie zmieniło.

W Zniczu nie mają pieniędzy na ekstraklasę i zanosi się na ten sam problem co sezon temu. Według mnie również Pruszków powoli będzie się osuwał w tabeli.

Na całą ligę wydaje się że pierwszy będzie Widzew drugie Zagłębie (po obejrzeniu meczu z Turem stwierdzam że odzyskali świeżość) i trzecia w barażach zagra Korona. Podbeskidzie i Flota jeszcze muszą poczekać na swój czas
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hernaniego w kadrze na mecz nie ma, no chyba, że o czymś nie wiem.

Zagłębie czy odzyskało świeżość/formę okaże się w najbliższych dwóch spotkaniach z Katowicami i Zniczem. Bo co jak co, ale nawet sam trener Tura mówił w wywiadach, że to jego piłkarze nie wytrzumują kondycyjnie całych spotkań.

Osobiście mam jednak nadzieje, że będzie tak jak napisałeś tj. Korona, Zagłębie i Widzew w Ekstraklasie. Dlaczego ? Ot tak, bo widzów będzie sporo na każdym z tych stadionów, a i liga byłaby z tymi drużynami silniejsza ;)

zobaczymy jak dziś zagra Korona ze Zniczem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom