>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Fox ???? Nic dodać nic ująć, czapki z głów ???? Oto właśnie chodzi w futbolu, aby mieć ambicje. Widzew pokazał, że jest wielki i za to szacunek dla niego, jak i dla jego fanów.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Co jeśli dwie drużyny mają tyle samo punktów, a ich bilans bezpośrednich spotkań jest taki sam? decyduje róznica bramek czy bramki strzelone?
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
W przypadku, gdy oba kluby. Klub A i B maja tyle samo pkt oraz identyczny bilans meczów bezpośrednich decyduje różnica bramek, czyli bilans. Np. Klub A strzeli 20 bramek, a straci dziesięć. Daje mu to bilans plus 10 goli. Klub B strzeli 19, a straci również 10, posiada bilans plus 9. W takiej sytuacji, wyżej jest klub A. Proste...
 
M 0

maryniec

Użytkownik
Siemka adwokat ,byłem na tym meczu,Widzew dominował,mógł wygrać wyzej,Zabrze kilka razy delikatnie skontrowało.Widzew z tym składem w cuglach po raz pierwszy w historii światowego futbolu obronił mistrza zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w danym kraju.Absolutna dominacja Widzewa od dwóch lat!!! Mistrz jesieni 08, mistrz wiosny 09, mistrz jesieni 09 i mistrz wiosny 2010. Na 68 meczy, 5 porażek, Robak w tych dwóch sezonach 35 bramek!!! 150 punktów Widzew zdobył przez te 2 sezony, POGROM!!!
Może i pogrom ale... zobaczymy co pokaże w najwyższej klasie rozgrywkowej.
 
A 0

arthurn

Użytkownik
uważam że Widzew w nowym sezonie bd zajmował 1-5 miejsce. Całym sercem jestem za mistrzostwem ale myślę ze to jeszcze nie w sezonie 2010/2011. Coraz częściej się mówi o przejściu duetu z ruchu do Widzewa myślę że bd to silne wzmocnienie. Robak coś w ostatnich meczach zaczął się cofać co mu wyszło na dobre. Kupiony w I lidze Dudu jest dobrym nabytkiem. Dwóch Litwinów sernas i panka są nie do zdarcia. Mam nadzieję że Ugo zostanie a Mielcarz ma pewne miejsce w pierwszej 11
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
uważam że Widzew w nowym sezonie bd zajmował 1-5 miejsce. Całym sercem jestem za mistrzostwem ale myślę ze to jeszcze nie w sezonie 2010/2011. Coraz częściej się mówi o przejściu duetu z ruchu do Widzewa myślę że bd to silne wzmocnienie. Robak coś w ostatnich meczach zaczął się cofać co mu wyszło na dobre. Kupiony w I lidze Dudu jest dobrym nabytkiem. Dwóch Litwinów sernas i panka są nie do zdarcia. Mam nadzieję że Ugo zostanie a Mielcarz ma pewne miejsce w pierwszej 11
Piłeś/paliłeś coś?:grin: Widzew w pierwszej piątce?Widzew Mistrzem? Obudź się człowieku. Widzew będzie walczył o utrzymanie. Robak to średniak-połowe bramek strzela z karnych. Litwini grają dobrze ale na tle Dolcanu Ząbki czy Znicza Pruszków. Trafią na Lecha, Wisłe czy nawet Polonie Warszawa i będą pionkami.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Piłeś/paliłeś coś?:grin: Widzew w pierwszej piątce?Widzew Mistrzem? Obudź się człowieku. Widzew będzie walczył o utrzymanie. Robak to średniak-połowe bramek strzela z karnych. Litwini grają dobrze ale na tle Dolcanu Ząbki czy Znicza Pruszków. Trafią na Lecha, Wisłe czy nawet Polonie Warszawa i będą pionkami.
Bez zbędnych emocji. Zobaczymy kto przyjdzie, kto odejdzie. Jakie będą priorytety. To, że na razie mają taki skład nie oznacza, że się nie wzmocnią czy wręcz osłabią. Chwała im jednak za to co zrobili dotychczas.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Piłeś/paliłeś coś?:grin: Widzew w pierwszej piątce?Widzew Mistrzem? Obudź się człowieku. Widzew będzie walczył o utrzymanie. Robak to średniak-połowe bramek strzela z karnych. Litwini grają dobrze ale na tle Dolcanu Ząbki czy Znicza Pruszków. Trafią na Lecha, Wisłe czy nawet Polonie Warszawa i będą pionkami.
jak masz pisać coś takiego to lepiej nie pisz bo pokazałeś że I ligi po prostu nie oglądasz a meczów Widzewa szczególnie. Tak się składa że Widzew zdeklasował wszystkich swoich ligowych rywali i przydażały mu się jedynie wpadki. z Górnikiem 3:0 bez pozostawienia złudzeń kto jest lepszy. Rozgromiona Sandecja sześcioma bramkami. Grający ambitnie ŁKS w derbach na swoim boisku upokorzony 1:4.... jeżeli nie rozpadnie się skład, nie odejdzie trener i kibice będą z klubem to spokojnie czołowe miejsca mogą zająć. kto ma im zagrozić? Polonia Warszawa budująca mistrzowski skład z ligowych średniaków? Rozpadający się GKS? Chimeryczna Jagiellonia? A może ambitnie ale w gruncie rzeczy wariacko grająca Korona lub jakościowy supermarket Ruch? Lech i zapewne Wisła z Legią będą poza zasięgiem. Reszta spokojnie jest do ogrania przez dzisiejszy Widzew
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ciekawe czy zostanie trener w Widzewie. Ciężka sprawa. Z jednej strony może odejść w glorii chwały, a z drugiej strony może powalczyć o coś więcej. Myślę, że dużo będzie zależało jak ten zespół się rozwinie w przerwie wakacyjnej. Jeśli klub się wzmocni trener zostanie, jeśli nie to się pożegna z Widzew. Ciekawe jak to się rozwinie. Nie będę mówił na co teraz stać Widzew, bo nie wiadomo jak będzie wyglądał organizacyjnie. Myślę, jednak że mają duże szanse na coś więcej niż walka o utrzymanie. Większy problem ma Górnik. Jest awans, ale co dalej. W takim składzie i z taką grą, nie maja co liczyć na dobre wyniki. Tym graczom brakuje ambicji, mecze dobre przekładają słabymi... Oby w końcu zmądrzeli w Zabrzu...
 
A 0

arthurn

Użytkownik
Janas w Widzewie zostaje choć miał propozycje z Legii. Ugo podpisał nowy kontrakt na 3 lata ale myślę że przydało by się kogoś kupić za Szymanka. W tym tygodniu ma być podana lista transferowa Widzewa więc zobaczymy na jakie pozycje bd szukali zawodników.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Piłeś/paliłeś coś?:grin: Widzew w pierwszej piątce?Widzew Mistrzem? Obudź się człowieku. Widzew będzie walczył o utrzymanie. Robak to średniak-połowe bramek strzela z karnych. Litwini grają dobrze ale na tle Dolcanu Ząbki czy Znicza Pruszków. Trafią na Lecha, Wisłe czy nawet Polonie Warszawa i będą pionkami.
Robak bardzo dobry zawodnik, pokaże swoją siłę w Ekstraklasie, jeden z Litwinów Sernas moim zdaniem będzie prezentował bardzo wysoki poziom, jest bardzo dynamiczny i petarde z obu nóg.
 
M 25

mase

Użytkownik
Piłeś/paliłeś coś?:grin: Widzew w pierwszej piątce?Widzew Mistrzem? Obudź się człowieku. Widzew będzie walczył o utrzymanie. Robak to średniak-połowe bramek strzela z karnych. Litwini grają dobrze ale na tle Dolcanu Ząbki czy Znicza Pruszków. Trafią na Lecha, Wisłe czy nawet Polonie Warszawa i będą pionkami.
Z tym składem to on się utrzyma spokojnie, w zeszłym sezonie w którym nie dopuścili Widzewa do EX, Korona do nich na koniec sezonu straciła 11 pkt. W tym sezonie ekstraklasy skończyli na szóstym miejscu.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Janas w Widzewie zostaje choć miał propozycje z Legii. Ugo podpisał nowy kontrakt na 3 lata ale myślę że przydało by się kogoś kupić za Szymanka. W tym tygodniu ma być podana lista transferowa Widzewa więc zobaczymy na jakie pozycje bd szukali zawodników.
A jednak miałem rację mówiąc, że Janas może pożegnać się z Widzewem. To minus dla klubu. Janas wolał odejść w glorii chwały, niż rozmieniać się na drobne w ekstraklasie. Hm... Widzew bez Janasa i tak powinien pokazać ambicje i byś w środku stawki. Pod warunkiem, że zespół się nie posypie...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A jednak miałem rację mówiąc, że Janas może pożegnać się z Widzewem. To minus dla klubu. Janas wolał odejść w glorii chwały, niż rozmieniać się na drobne w ekstraklasie. Hm... Widzew bez Janasa i tak powinien pokazać ambicje i byś w środku stawki. Pod warunkiem, że zespół się nie posypie...
Janasowi zależy na budowaniu mocnego zespołu. Śmiem twierdzić że w Widzewie chcą to zrobić w taki sposób jak standardowo u nas czyli nijaki. Inteligentniejszego trzeba było się pozbyć
 
lfcrider 0

lfcrider

Użytkownik
Ciekawe właśnie co będzie z Widzewiem. Ciekawie zapowiada się Marcin Robak (król strzelców I-ligi) być może powalczy o koronę strzelca w Ekstraklasie, ale tutaj już nie będzie słabych zespołów. Też stawam na środek tabeli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom