>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Widzew - Kluczbork
I jak myślicie Widzew odpuszcza, Kluczbork potrzebuje punktów ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową
Może ma ktoś info ze składem Widzewa?
 
D 0

daro13

Użytkownik
Po meczu Trener Motoru:
- Przed meczem piłkarze zapewniali mnie, a także kibiców, że dadzą z siebie wszystko. Niestety, sześciu piłkarzy bardzo mnie zawiodło. Niektórzy już u mnie nie zagrają. Mogą grać co najwyżej na łące - mówi Bogusław Baniak, trener Motoru.

Piłkarze nie wyszli na popołudniowy trening w środe ponieważ klub nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych. - Jeżeli tak będzie, to w kolejnym meczu z GKP Gorzów Wlk. zagramy juniorami- takie niepokojące informacje dochodzą z Alei Zygmuntowskich.
1.7 kurs w Unibet na GKP całkiem przyzwoity. Można dać też z handi itp.
Po za tym Łęczna musi wygrać ze Stalówką aby wyjść ze strefy spadkowej. No i ewentualnie Górnik zabrze bo ŁKS zagra bez kilku podstawowych graczy ( Mieczysław Sikora, Marcin Adamski, Dariusz Jackiewicz i Adrian Woźniczka ).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Warta - Znicz | 2 - 3,90 ✅ 2:3
Znicz musi zgarnąć tutaj 3 punkty jeśli myśli o utrzymaniu. Mają korzystny terminarz, ale sytuacja w tabeli dalej jest nieciekawa - tracą aż 6 punktów do ostatniej bezpiecznej pozycji. Co do Warty to nie chce snuć podejrzeń i wyciągać domysłów z rękawa, ale to dziwne że Warta przegrywa mecze z drużynami które walczą o życie i jak dla mnie nie było to &quot;zwykłe&quot; oddanie meczów. Warta obecnie ma 40 punktów, a w ostatniej kolejce gra ze Stalówką więc minimum 43 punkty na koniec sezonu Warta będzie miała na koncie, a nie wierze że to nie zapewni utrzymania. Po takim kursie biorę w ciemno.

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna | 2 - 1,70 ✅ 1:3
Stalówka jest już na 100% w 2 lidze. Łęczna dalej potrzebuje punktów by się utrzymać. Nie sądzę żeby drużyna ze Stalowej Woli jakoś szczególnie się stawiała, bo wiedzą że im to nic nie da, a Łęczna zagra na maksimum swoich możliwości.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Co do Znicza to czysta 2 jest baaaardzo ryzykowna biorąc pod uwagę to,jak radzą sobie na wyjazdach.Bilans 1-3-12 mówi za siebie. Ja stawiałbym raczej X2
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Może w takim razie słówko ode mnie na temat meczu w Gorzowie Wlkp. W pełni popieram zdanie kolegi wyżej. O tym fakcie nieco więcej możecie poczytać w takim oto artykule zamieszczonym na stronce „Dziennika Wschodniego”:
A oto cytat wypowiedzi lubelskiego trenera – tak Baniak zapowiada sobotnią potyczkę na ziemi Lubuskiej także na łamach DW: „W czwartek będę się zastanawiał nad kadrą na najbliższy mecz z GKP i wtedy zapadną ostateczne decyzje. Na pewno chciałbym sprawdzić młodzież z Motoru II. Myślę, że na wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego zabierzemy bramkarza Mateusza Ciołka. Do końca sezonu w I lidze powinno zadebiutować przynajmniej czterech graczy z rezerw – mówi trener Baniak.
Z naszych informacji wynika, że w gronie zawodników, którzy mogą dokończyć rozgrywki w lubelskiej klasie okręgowej znaleźli się Kamil Hempel, Paweł Adamiec, Michał Maciejewski, Damian Niemczyk i Dominik Płaza.” Moim zdaniem warto wobec zaistniałych okolicznościach zainwestować swoje fundusze w GKP. Dodam też iż patrząc na tabelę I ligi można dojść do wniosku, że ewentualna sobotnia wygrana niemal zapewni gorzowian pozostanie na zapleczu Ekstraklasy – w tej chwili 7 pkt przewagi nad strefą spadkową, 4 kolejki do końca rozgrywek. Jeszcze jedna rzecz: w pierwszym meczu tych drużyn rozgrywanym nad Bystrzycą triumfowali goście z Gorzowa wygrywając 0:1. I na koniec wspomnę że kurs o którym pisał daro13 czyli @1.70 na unibecie już został zredukowany do 1.55 więc sami możecie to ocenić we własnym zakresie. Ale do pobrania jeszcze @1.62 choćby w takim bet365. Powodzenia! :cool:
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Polecam również typ (już wczesniej pisano o nim) na Górnik Łeczna. Nie ma innej możliwości jak utrzymanie się Górnika Łęczna. Stalówka o nic nie walczy za to Łeczna jak wygra to spotkanie to już 1 nogą będzie w utrzymaniu. Włodarze i cała społeczność w klubie przed sezonem mysleli o awansie do ekstraklasy a na pewno o pierwszej szóstce a tutaj taka niespodzianka. Mają dobrego sponsora, ładny stadion... Może słabe argumenty ale nie widze tu innej możliwości jak wygrana Łecznej z fatalną Stalówka. Do tego również typ na Stilon Gorzów bardzo trafny. Do meczu dojdzie ale kopacze z MOTORU nic nie zaprezentują na nim. Baniak jak wystawi na bramkarza Gieresza albo jeszcze innego bramkarzyne to można nawet grać handi -1.5 na GKP. Do tego dochodzą problemy w klubie. Nic tylko grać dubelek:


Stilon - MOTOR Typ: 1
Stalówka - Łeczna Typ: 2

AKO 2,80 (BETGUN)

POLECAM ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
4No i ewentualnie Górnik zabrze bo ŁKS zagra bez kilku podstawowych graczy ( Mieczysław Sikora, Marcin Adamski, Dariusz Jackiewicz i Adrian Woźniczka ).
Adamski zgadza się podstawowy zawodnik
Woźniczka zagrał w połowie spotkań więc nie jest szkieletem zespołu
Sikora zagrał w 9 meczach tylko w 4 w pierwszej &quot;11&quot;
Jackiewicz zagrał w 6 meczach 3 w pierwszej &quot;11&quot;

Bardziej skłaniałbym się na Górnik, ale ŁKS tanio skóry nie sprzeda, jeśli ŁKS wygra jeszcze podłączy się do walki o awans..

Ramzesa Znicz już jest praktycznie w II lidze, mają 6 punktów straty do pozycji bezpiecznej dla mnie mają bardzo niewielkie szanse na utrzymanie. Pozostały 4 kolejki musiliby wygrać wszystkie mecze według mnie żeby się utrzymali, nawet jeśli jeden nie zakończy się ich wygraną to spadają a grają np. z Widzewem w przedostatniej kolejce. Warta nie ma wcale utrzymania pewnego, tym meczem mogą przypieczętować utrzymanie. Zobacz jak Znicz gra na wyjazdach... 1-3-12 35 goli straconych.


Stalówka - Łęczna wydaje mi się że jeśli nie na boisku to się jakoś oba zespoły dogadają, Stalówka poleciała z hukiem Łęczna walczy desperacko, po tym meczu mają dwa ciężkie spotkania zawodnicy z Łęcznej reasumując nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości.

jeszcze pewnie opisze kilka spotkań ale na tą chwile moje typy takie:

* GKP Gorzów Wielkopolski - Motor Lublin 1 # 1,55 # 3+ ⛔
* Widzew Łódź - MKS Kluczbork 1 # 1,40 # 4 ✅
* Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2 # 1,75 # 4+ ✅
*Wisła Płock - Flota Swinoujscie under 2,5 # 1,60 # 4 ⛔
* Warta Poznań - Znicz Pruszków 1 # 2,00 # 3 ⛔
* KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz over 2,5 # 1,85 # 3 ✅
* GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała no bet
* ŁKS Łódź - Górnik Zabrze no bet
 
S 0

simonhl

Użytkownik
Temat wraca jak przysłowiowy bumerang. Piłkarze Warty Poznań nie wyszli na wtorkowy i środowy trening. Powodem są finansowe zaległości klubu wobec zawodników.

Podobnie było w poprzednim sezonie. W końcu pieniądze się znalazły, a piłkarze dokończyli rozgrywki. Teraz znowu ma być lepiej, a zespół w sobotę wybiegnie na boisko, aby zagrać ze Zniczem Pruszków.
- Opóźnienia w wypłatach pensji sięgają trzech miesięcy. W ten sposób chcemy pokazać, że w klubie dzieje się źle - powiedział Tomasz Magdziarz, kapitan zielonych. Pomocnik Warty nie ukrywa żalu, że władze miejskie zupełnie nie pamiętają o klubie z Drogi Dębińskiej. - Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że na pierwszym miejscu jest Lech i też bardzo się cieszymy z mistrzowskiego tytułu Kolejorza. Ale przecież nie można zapominać, że Poznaniu jest też drugi klub i to starszy od Lecha - zauważył Tomasz Magdziarz.
- Taka sytuacja trwa już od wielu tygodni i w końcu nie wytrzymaliśmy. W drużynie jest wielu graczy, którzy w futbolu funkcjonują nie od dziś. Jeśli dzieje się coś złego, musimy o tym mówić - dodawał Damian Seweryn. - W naszym zespole jest tylko jeden zawodnik spoza Poznania. Pozostali gracze pieniądze zarobione w klubie wydadzą przecież w tym mieście. Dlatego tak boli bezczynność władz miasta - podkreślił Tomasz Bekas.
- Sroga zima sprawiła, że nasi sponsorzy też mają kłopoty finansowe. Opóźnienia w wypłatach wynikają z tego, że sponsorzy nie przekazali nam środków wynikających z umów. Do końca tego tygodnia zrobimy wszystko, aby przynajmniej część zaległości trafiła na konta piłkarzy - powiedział Zbigniew Śmiglak, dyrektor sportowy Warty.
W sobotę 22 maja zielonych czeka przy Drodze Dębińskiej kolejny ligowy mecz ze Zniczem Pruszków. Piłkarze obiecują, że wyjdą na boisko i będą grali. Wczoraj murawa w &quot;ogródku&quot; nie nadawała się do użytku, bo była zalana. Jak się wali, to się wali wszystko...
więc nie wiem czy 1 na Warte to dobry pomysł...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na mecz wyjdą na pewno. To że nie wyszli na trening to jedno ale w meczu, myślicie że wyjdą, położą się i powiedzą Znicz grajcie i strzelajcie gole??? To nie lezy w charakterze piłkarza, wyjdą na mecz i będą robić wszystko by wygrać, jeśli nie dla klubu to dla siebie. Znicz gra totalną padake na wyjazdach. Nie można się sugerować tylko tym że piłkarze nie wyszli na trening wg mnie.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
kilka słów na temat drużyny z Lublina

Naszego protestu i niewyjścia na środowy trening nie należy traktować jako strajku. To akt desperacji i próba zwrócenia uwagi na naszą bardzo trudną sytuację. Musimy zapewnić swoim rodzinom byt, anie mam za co żyć, to po prostu tragedia - mówi piłkarz Motoru Przemysław Żmuda.

Jeśli chodzi o zapowiedzi przesunięcia sześciu graczy do rezerw, to nie ma takiej listy.

Piłkarze przystąpili jednak do treningów. - W zajęciach brali udział wszyscy - informuje Siergiej Michajłow, specjalista od odnowy biologicznej. Dziś cała ekipa wybiera się na mecz do Gorzowa Wielkopolskiego.

Postanowiłem zagrać Motor z podpórką- kurs ok 2, nie wierzę że zabraknie im ambicji i zapału.✅

Pozdrawiam
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na mecz wyjdą na pewno. To że nie wyszli na trening to jedno ale w meczu, myślicie że wyjdą, położą się i powiedzą Znicz grajcie i strzelajcie gole??? To nie lezy w charakterze piłkarza, wyjdą na mecz i będą robić wszystko by wygrać, jeśli nie dla klubu to dla siebie. Znicz gra totalną padake na wyjazdach. Nie można się sugerować tylko tym że piłkarze nie wyszli na trening wg mnie.
Wyjść wyjdą ale nie trenowali pewien czas i wypadli z rytmu. Czy będą chcieli wygrać dla klubu to nie sądzę (chyba że mówisz o kibicach, których i tak nie jest wielu zważywszy na to że w tym mieście wszyscy sympatyzują z Lechem.) Motywacja tych piłkarzy może być nieco zaniżona. Tak jak powiedziałem na koniec grają ze Stalówką z która na 90% wygrają, a 43 punkty na koniec, po drodze wpadnie jeszcze jakiś remis a to powinno dać utrzymanie. Pruszków do momentu kiedy ma szanse na utrzymanie to będzie grał do końca, szanse są choć małe, ale w ich sytuacji nie można kalkulować tylko grać. Statystyki na wyjazdach mają słabe, ale to jest taka część sezonu w której statystyki idą na bok więc nimi bym się nie sugerował tak jak zrobili to bukmacherzy ;)
Na dziś myślę że można dać nieco grosza na Górnik Zabrze. Grają z ŁKS-em który zawodzi jak tylko może. Jest sponsor, będzie nowy stadion, a oni grają momentami taki piach że aż oczy bolą. Fascynowałem się ich wolą walki na jesieni, wtedy kiedy klub miał poważne zaległości wobec piłkarzy i pogrążał się dalej w długach. Teraz kiedy klub wychodzi jako tako na prostą to piłkarze momentami odmieniają się o 180 stopni i ta gra po prostu nie wychodzi. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale na chwilę obecną większą determinację i chęć sięgnięcia po awans ma Górnik i myślę że to właśnie ta drużyna powinna awansować razem z łódzkim Widzewem.
 
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź vs Górnik Zabrze
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Spotkanie bardzo ważne dla końcowego układu tabeli. 2 Górnik zmierzy się z 4. ŁKS-em. Obie z szansami na bezpośredni awans, chociaż sytuacja gospodarzy jest mocno skomplikowana. Dlatego dzisiaj muszą zagrać na 100% swoich możliwości żeby kompletnie nie zaprzepaścić swoich szans. Obie druzyny spotkały sie raz w tym sezonie i był wtedy w Zabrzu remis 1-1. Jeśli chodzi o formę tych zespołów w ostatnich meczach to nie ma porównania. ŁKS kompletnie zepsuł końcówkę sezonu. Porazka z Flotą czy remis z Kluczborgiem wogóle nie powinny mieć miejsca. Dobrze że wygrali wyjazdowy mecz ze Zniczem 0-1 w ostatniej kolejce, bo ich szansę na awans zmalałyby praktycznie do zera. Zespół z Łodzi ma złą passę w meczach u siebie. 4 mecze bez zwycięstwa. I jest tutaj możliwe że ta passa zostanie podtrzymana. Co ciewkawe od 13 października ubiegłego roku, ŁKS zawsze strzela gola na własnym boisku. Górnik na wyjeździe strzela przeważnie między 1-2 bramki. Rzadko wychodzi poza tę granicę. Dlatego mysle, że dzis mecz będzie bardziej defensywny niż ofensywny i nie padnie w nim zbyt duzo goli. Mecz zapewne zakończy się remisem 1-1 bądź minimalnym zwycięstwem gości.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
O ile z typem na GKP zgadzam się w 99%, to nie grałbym jutro na Górnik Łęczna. W meczu na pewno nie zagrają Nakoulma, kapitan Nikitovic oraz bracia Bronowiccy. To poważne osłabienia dla Łęcznian, a warto zwrócić również uwagę na bilans wyjazdowy Górników. 2-6-7 mnie osobiście nie zachęca do grania.
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
Może w takim razie słówko ode mnie na temat meczu w Gorzowie Wlkp. W pełni popieram zdanie kolegi wyżej. O tym fakcie nieco więcej możecie poczytać w takim oto artykule zamieszczonym na stronce „Dziennika Wschodniego”:
A oto cytat wypowiedzi lubelskiego trenera – tak Baniak zapowiada sobotnią potyczkę na ziemi Lubuskiej także na łamach DW: „W czwartek będę się zastanawiał nad kadrą na najbliższy mecz z GKP i wtedy zapadną ostateczne decyzje. Na pewno chciałbym sprawdzić młodzież z Motoru II. Myślę, że na wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego zabierzemy bramkarza Mateusza Ciołka. Do końca sezonu w I lidze powinno zadebiutować przynajmniej czterech graczy z rezerw – mówi trener Baniak.
Z naszych informacji wynika, że w gronie zawodników, którzy mogą dokończyć rozgrywki w lubelskiej klasie okręgowej znaleźli się Kamil Hempel, Paweł Adamiec, Michał Maciejewski, Damian Niemczyk i Dominik Płaza.” Moim zdaniem warto wobec zaistniałych okolicznościach zainwestować swoje fundusze w GKP. Dodam też iż patrząc na tabelę I ligi można dojść do wniosku, że ewentualna sobotnia wygrana niemal zapewni gorzowian pozostanie na zapleczu Ekstraklasy – w tej chwili 7 pkt przewagi nad strefą spadkową, 4 kolejki do końca rozgrywek. Jeszcze jedna rzecz: w pierwszym meczu tych drużyn rozgrywanym nad Bystrzycą triumfowali goście z Gorzowa wygrywając 0:1. I na koniec wspomnę że kurs o którym pisał daro13 czyli @1.70 na unibecie już został zredukowany do 1.55 więc sami możecie to ocenić we własnym zakresie. Ale do pobrania jeszcze @1.62 choćby w takim bet365. Powodzenia! :cool:
Podobno trener Motoru namowił piłkarzy aby zagrali ten mecz lecz będzie brakować Hempela i Maciejewskiego.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja Stilon odpuszczam. Idzie masówka na to jak nie wiem, a nie zdziwię się jak będzie remis lub nawet jeśli Motor wygra. Gorzowianie nie grają wielkiej piłki, a Motor jeśli chce to potrafi, a możliwe że piłkarze będą chcieli się zrehabilitować za klapy w poprzednich meczach.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
nie byłbym panowie, jak to piszecie pewnej wygranej Górnika Łeczna w mojej Stalówce. Już Znicz Pruszków jechał na Podkarpacie po pewniutkie 3 punkty. I już do przerwy 3-0 dla spadkowicza. Nie można też pisać, że piłkarze Stali o nic już nie grają. Bo walczą o kontrakty na następny sezon w innych klubach (choc tak naprawdę mało kto na takowy zasługuje). Ale nie dawałbym tu czystej 2. jakiś X może tu być. Pzdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
nie byłbym panowie, jak to piszecie pewnej wygranej Górnika Łeczna w mojej Stalówce. Już Znicz Pruszków jechał na Podkarpacie po pewniutkie 3 punkty. I już do przerwy 3-0 dla spadkowicza. Nie można też pisać, że piłkarze Stali o nic już nie grają. Bo walczą o kontrakty na następny sezon w innych klubach (choc tak naprawdę mało kto na takowy zasługuje). Ale nie dawałbym tu czystej 2. jakiś X może tu być. Pzdr
Nie chcę ujmować Twoim zawodnikom umiejętności, ale myślę że Pan Dmoszyński zadbał o to żeby jego drużyna wygrała w Stalowej Woli :razz:
 
1 2

1910-2010

Użytkownik
Jezeli ktos chcial postawic na Widzew w srode (tak jak ja) to raczej odradzam ten typ. Na zgrupowanie reprezentacji Litwy wyjechal Sernas ktory nie wystawi w srodowym meczu. Remis wydaje sie bardziej prawdopodobny albo under 2.5
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Górnik Zabrze - Warta Poznań

Typ:1
Kurs:1.30

Czas na kolejną kolejkę polskiej pierwszej ligi. Wśród bogatej oferty postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze i Wartą Poznań. Mimo iż kurs nie jest najwyższy myślę, że warto postawić ponieważ mecz wydaję się być bardzo pewny. Jeżeli chodzi o tabelę to Górnik Zabrze zajmuję jak na razie drugą pozycję z przewagą 6 punktów nad trzecią Sandecją i jest coraz to bliżej powrotu do ekstraklasy choć jeszcze nie tak dawno temu wydawało się to mało realne ponieważ Górnik grał bardzo słabo ale na szczęście wrócił do bardzo dobrej formy. Goście natomiast spisują się odwrotnie jeszcze nie tak dawno temu grali bardzo dobrze i mieli nawet chwile realną szanse na awans ale niestety ostatnio spisują się fatalnie przez co spadli dopiero na 10 pozycję i mają jedynie trzy punkty przewagi nad miejsce spadkowym tak więc robi się niebezpiecznie. Myślę, że zmierzający do ekstraklasy Górnik nie będzie miał żadnych problemów z wygraniem tego spotkania przez co skomplikują jeszcze bardziej sytuację gości.



Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Typ:1
Kurs:1.60

Czas na kolejny mecz zdecydowanego zwycięzcy pierwszej ligi, którym jest Widzew a zmierzy on się z Pogonią Szczecin. Gospodarze w tym sezonie grają po prostu znakomicie i w pełni zasłużyli na ten awans w dodatku mimo iż są już pewni awansu oni nadal nie odpuszczają i myślę, że podobnie będzie i w tym meczu bo gracze będą chcieli pokazać, że nadają się na grę w ekstraklasie w której w następnym sezonie będzie występował Widzew. Pogoń zaś straciła w ostatniej kolejce nawet teoretyczne szanse na awans wiec również o nic już nie gra a w dodatku jest w bardzo słabej formie dlatego myślę, że obydwie ekipy podejdą do tego spotkania dość swobodnie a to tym bardziej zwiększy przewagę Widzewa, który powinien to spotkanie wygrać bez najmniejszych problemów.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadza się Widzewa zagra w tym meczu bez Sernasa który jest jednym z najlepszych piłkarzy w tej lidze, ale w Widzewie jest szeroka kadra i jest Oziębała który w ostatnim meczu wszedł na końcówke strzelił bramkę i oddał fantastyczny strzał niestety tylko w poprzeczkę. Po tym co zagrała Pogón w Pucharze Polski to jedyneczka na Widzew. Do pełnej sprawności wraca Marcin Robak i myślę że to właśnie on będzie ośmieszał obronę ze Szczecina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom