>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Flota Świnoujście - GKS Katowice

Typ:1
Kurs:1.90


Postanowiłem wybrać kolejny mecz z polskiej pierwszej ligi tym razem już bardziej wyrównany. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą Flota Świnoujście i GKS Katowice. Mimo iż goście są wyżej w tabeli bo na 7 pozycji z dorobkiem 43 punktów to faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy są zaledwie jeden punkt za swoimi dzisiejszymi rywalami ale zajmują 9 lokatę. Za gospodarzami przemawia przed wszystkim fakt, że spisują się oni rewelacyjnie przed własną publicznością a w dodatku po okresie słabszej gry znowu grają rewelacyjnie i wygrywają mecz za meczem, zaś GKS Katowice ma wyraźną obniżkę formy, i teraz przegrywa z teoretycznie słabszymi rywalami. Obydwie drużyny mają już praktycznie pewnie utrzymanie dlatego zagrają raczej na luzie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Typ na Górnik jak najbardziej trafny. Zapowiada się komplet kibiców na stadionie w Zabrzu, bo wszyscy czują oddech Ekstraklasy i po wcześniejszym niezbyt udanym sezonie w najwyżej klasie rozgrywkowej to własnie oni wracają na salony polskiej piłki. Warta w zasadzie o nic nie walczy, ale muszą uważać na drużyny z dolnej części tabeli które systematycznie zdobywają punkty. Ostatni mecz w sezonie grają jednak ze Stalówką i 3 punkty mają prawie zagwarantowane.
Górnik gra dobrą piłkę, a co najważniejsze skuteczną. ŁKS dużo nie odstępował podczas meczu, ale bardziej konsekwentni w poczynaniach byli przyjezdni. Kurs 1,3 nie zachwyca, ale do tego można się zastanowić nad Widzewem.
 
A 0

atleti

Użytkownik
Tak sobie patrzę na te najbliższe spotkania i porównuję z ofertą Tobet to muszę przyznać, że kursy nie powalają. Kurs na Znicz po 1.68 a przecież Dolcan też jest pod kreską. Kluczbork też walczy o utrzymanie (ale ma ten komfort że jest nad kreską a dwaj rywale za nim biją się między sobą), ale KSZO potrafi miło zaskoczyć i na pewno jest ekipą lepszą a kurs na gosp po 1.65. Górnik ma już 6 pkt przewagi i teoretycznie może nieco spuścić z tonu zaś Warta zaciśnie poślady i powalczy o choćby 1 pkt bo ostatnio zaczęło się dziać nieciekawie, kurs 1.35. itd...
Jak już miałbym wybierać to chyba tylko Widzew po możliwie najwyższym kursie (chyba w Betsafe po 1.67) bo jak to już chyba ktoś napisał wyżej, ekipa z łódzkiego jest zdecydowanie najlepsza i obecnie nikt w 1 lidze nie jest w stanie im dorównać. Żeby jeszcze tylko Widzew zagrał z zaangażowaniem bo awans już jest więc... wszystko jest możliwe ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
⚽ Przedstawie wam swoje propozycje na 32 kolejkę 1Ligi ⚽

Górnik ZABRZE- Warta POZNAŃ 2:3 ⛔

Typ: 1
Kurs: 1,30

Na środowy mecz nie ma już biletów. Spotkanie zobaczy komplet 9,2 tysiąca widzów. Jeżeli piłkarze nie zawiodą, to czeka nas wielka feta z okazji powrotu w szeregi najlepszych, czyli tam, gdzie powinniśmy być cały czas!

Do środowego pojedynku obie drużyny przystąpią jednak osłabione. Górnik będzie musiał sobie poradzić bez kontuzjowanych Przemysława Kuliga, Michała Karwana, Damiana Gorawskiego, Roberta Szczota i Alesa Besty. Do gry powinien być już gotowy Grzegorz Bonin, który nie zagrał w meczu z ŁKS-em z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. Z kolei w Warcie nie zagrają zawieszeni za kartki Damian Seweryn i Arkadiusz Miklosik. Wciąż nie wiadomo czy do pełni sił wrócą kontuzjowani ostatnio obcokrajowcy Alain Ngamayama i Abraham Loliga. Wobec przymusowych absencji w środku pola poznaniaków zagra zapewne nominalny obrońca Błażej Jankowski, który na tej pozycji zagrał już w wyjazdowym meczu z Pogonią i całkiem nieźle sobie poradził.

Mimo tego Górnik to tak klasowa drużyna że nie powinna poradzić sobie z presją i wygrać do zera! Pewna jedyneczka w tym meczu.

Składy:
Górnik Zabrze: Nowak - Danch, Banaś, Pazdan, Magiera, Bonin, Przybylski, Balat, Wodecki, Zahorski, Świątek.

Warta Poznań: Radliński - Ignasiński, Strugarek, Wichtowski, Otuszewski, Magdziarz, Bekas, Jankowski, Reiss, Iwanicki, Kaźmierowski.


Sandecja Nowy Sacz - Wisla Plock 2:2 ✅

Typ: 1X
Kurs: 1,20

Sadencja ostatnio spisuje się fatalnie. Nie wygrała żadnego z 4 ostatnich meczy! Mimo to ma jeszcze szanse na awans do Ekstraklasy. Będzie w tym meczu musiała się wznieść na wyżyny i pokanać ambitna drużynę Wisły Płock. Sadencja czas na pobódke! Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu Górnik Zabrze ma sześć punktów przewagi nad Sandecją Nowy Sącz i lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Oznacza to, że jeśli w środę wygra na własnym obiekcie z Wartą Poznań, awansuje do ekstraklasy. Wyniki osiągane przez Sandecję nie będą już w tej kwestii miały żadnego znaczenia. Szykuje się zacięty mecz bo obydwa zespoły mają o co walczyć. Wisła broni się przed spadkiem. Dla niej remis w wyjazdoym meczu z Sadencja będzie zbawieniem, dlatego X może się pojawić w tym meczu, dlatego bezpiecznie jest postawić 1X, po małym kursie jednak do taśmy meczy idealnie się nadaje.

Flota Swinoujscie - GKS Katowice 1:0 ✅

Typ: 1
Kurs: 1,85

Mecz który poprostu musi się odbyć. Z dalekiego Śląska na północ Polski wybierze się GKS Katowice. Flota u siebie zawsze była, jest i będzie dobra. Bo każda drużyna która przyjeżdża na stadion do Świnoujścia jest juz zmęczona samą podróżą... Flocie do definitywnego utrzymania potrzeba już tylko trzech punktów bez względu na wyniki reszty. Myślę, że te 3 punkty padną w meczu z GKS. Jeśli oprócz wygranej Floty, Kluczbork uzyska co najwyżej remis w meczu z KSZO lub Wisła przegra z Sandecją - będą gracze Floty spokojni. Gorzej jeśli Kluczbork wygra a Wisła zremsiuje. Flota z Wisłą ma bilans dwumeczu korzystny ale tyle samo punktów może na mecie zebrać też Górnik Łęćzna, a tu mała tabela jest niekorzystna dla Floty. Mało tego, 45 punktów na mecie może mieć też Podbeskidzie, z którym Flota gra ostatni mecz lub Dolcan. Ale to tylko matematyka... GKS niby wyżej w tabeli, ale 2 ostatnie mecze = 2 porażki. Treaz zanosi się na trzecią. W razie zwycięstwa Flota wyprzedzi katowiczan w tabeli, może prześcignąć też GKP Gorzów gdyby ten nie wygrał w Bielsku. Jest więc szansa wyjścia na siódmą pozycję. Z Katowic zapowiedziała się spoora grupa kibiców, myśle że to im nie pomoże. Flota jest za bradzo zdeterminowana i musi wygrać.

Znicz Pruszkow - Dolcan Zabki 0:1 ⛔

Typ: 1X
Kurs: 1,14

Obie nad przepaścią, obie grają o życie, Znicz gra u siebie... no właśnie i to go stawia w lepszej sytuacji przed tym meczem. Tutaj atut własnego boiska może być kluczowy. Dolcan od 5 meczy nie wygrał notując 3 porażki i 2 remisy. Znicz od czasu do czasu wygrywa. Ostatnio z Wartą 2:3 na wyjeździe wygrał, widać że walczy jak lew. Warto jednak przypomnieć, że drużyna Dolcanu jest jeden mecz ligowy do tyłu, gdyż Pogoń Szczecin w sobotę walczyła o Puchar Polski. Przed Dolcanem trudne zadanie... W podświadomości mają ten mecz zaległy i jeszcze teoretycznie będzie szansa na odrobienie straty. Ale Znicz potrzebuje chociażby 1 punktu. Dolcan będzie grał antyfootball na remis. Jeżeli Znicz zagra optymalnie to będzie remis, jeżeli się zagrają tak jak w poprzednim meczu z Warta to powinni wygrać. Za Dolcanem nic nie przemawia w tej chwili. Typ 1X do taśmy.


W sumie z tych dzisiejszych spotkań mamy kurs 3,10 niezły Value można spróbować zagrać ???? Dla mniej odważnych Flota z remisem i wtedy gramy bardziej ostro ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Znicz podejrzewam że dzisiaj wygra mecz o &quot;9 punktów&quot; z Dolcanem. Dolcan w tej rundzie jest chyba najgorszą drużyną, zaś Znicz większość punktów zdobywa w Pruszkowie. Władze Znicza bardzo wierzą w utrzymanie, grają wszystkie mecze do końca u siebie, dzisiaj muszą wygrać i podejrzewam że podbudowani zwycięstwem w Poznaniu dzisiaj zgarną komplet punktów.

Widzew bez Sernasa ale z bojowym nastawieniem wyjdzie na mecz z Pogonią która widziałem w meczu z Jagą to dla mnie kompletnie nie przygotowani fizycznie są Portowcy którzy w drugiej połowie &quot;chodzili&quot; po boisku. Widzew pokazał w ostatnim meczu że nie odpuszcza, dzisiaj liczę na Marcina Robaka który walczy o koronę króla strzelców. Pogón ma słabą siłę rażenia w ofensywie.

Dołożyłbym Górnik Zabrze z handi ????

Reasumując: wygrana Znicza, wygrana Widzewa, wybrana Górnika z handi

Znicz ⛔ żegnają się z I ligą
Widzew ✅
Zabrze ⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sandecja - Wisła | 2 - 3,25
Kursy na wygraną Wisły lecą mocno w dół. Wczoraj wieczorem złapałem w Tobecie jeszcze po kursie 4,12, dziś w tym samym bukmacherze kurs wynosi 3,50. Wisła walczy o utrzymanie. Sandecja już nie awansuje bo Górnik praktycznie awans ma w kieszeni. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale Sandecja może faktycznie nie chciała tego awansu. Mieli dobrą passe, ale potem nagle zaczęli słabo grać. Być może jest to spowodowane kontuzją Piotra Bani. W meczu z Wisła nie zagra dodatkowo dwóch podstawowych zawodników, a konkretnie zabraknie Dariusza Gawęckiego oraz Arkadiusza Aleksandra. W meczu z Sandecją może powrócić po kontuzji Daniel Koczon, ale wszystko będzie zależało od tego czy będzie czuł się na siłach by zagrać w tym meczu. Po kursie 4~ brałem w ciemno, ale myślę że kurs 3 także jest warty grania. Myślę że Nafciarze pokażą charakter w tym meczu i minimalnie go wygrają. Utrudnieniem może być jedynie murawa boiska, która po powodzi jest w kiepskim stanie.
Górnik - Warta | 1 - 1,30
O tym meczu napisałem we wcześniejszym poście. Typ uważam za pefke kolejki.
Znicz - Dolcan | 1 - 1,80
Dolcan to jak dla mnie najgorsza drużyna sezonu. Nie ma tam po prostu kto grać, trener z nazwiskiem, ale jak dla mnie Kubicki nie powinien kontynuować pracy trenera w jakimkolwiek klubie. Dobił z Wisłą do dna, to samo robi z Dolcanem. Znicz w ostatniej kolejce ładnie się zaprezentował wygrywając w doliczonym czasie 2:3 grając na wyjeździe. Dalej walczą o utrzymanie i myślę że dopną swego. Ze słabym Dolcanem, w dodatku na własnym obiekcie - tutaj musi być komplet punktów.
Motor - Stalówka | obie strzelą - 1,86
Motor i Stalówka lecą z ligi na 100%. Prezentują podobny poziom z lekkim naciskiem na Motor. W meczu o prestiż by pokazać która drużyna jest lepsza piłkarze powinni dać z siebie dużo. Piłkarze którzy niezbyt pokazywali się w środku sezonu teraz będą chcieli udowodnić swoją wartość by zapewnić sobię pracę po wakacjach.
Myślę że dziś obejdzie się bez niespodzianek i kolejka będzie podobna do tej weekendowej ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mecz napewno w Nowym Sączu? coś slyszalem ze ma byc w Krakowie na Hutniku.
Wisła bez Pacana i Grzelaka pauzuja za kartki
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz napewno w Nowym Sączu? coś slyszalem ze ma byc w Krakowie na Hutniku.
Wisła bez Pacana i Grzelaka pauzuja za kartki
Sam sprawdzałem tą informację, bo patrząc kilka dni temu na zdjęcia ze stadionu Sandecji to trudno było mi uwierzyć że będzie tam rozgrywany jakikolwiek mecz (co najwyżej zawody wędkarskie :razz ???? , ale podobno mecz odbędzie się w Nowym Sączu bez zmian, choć tak jak powiedziałem - stan murawy może być tragiczny.
Dodatkowo taki szkopuł do typu na Wisłę.
&quot;Ku woli wyjaśnienia na jutrzejszym meczu w Nowym Sączu z Płocką Wisłą nie będzie organizowany młyn z powodu wydarzeń na meczu z Widzewem i postawą służb bezpieczeństwa. &quot;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wygrana Płocka niekoniecznie musi ustawić wygraną Górnika (juz prowadzą 0-1) a po tym kursie to aż strach postawić KSG a Warta śmiało przygarnie 1 pkt bo utrzymania jeszcze nie mają, zaś Zabrzanie w tym wypadku mają awans-może to w jakimś stopniu wpłynąć na wynik
 
A 0

atleti

Użytkownik
Tak sobie patrzę na te najbliższe spotkania i porównuję z ofertą Tobet to muszę przyznać, że kursy nie powalają. Kurs na Znicz po 1.68 a przecież Dolcan też jest pod kreską. Kluczbork też walczy o utrzymanie (ale ma ten komfort że jest nad kreską a dwaj rywale za nim biją się między sobą), ale KSZO potrafi miło zaskoczyć i na pewno jest ekipą lepszą a kurs na gosp po 1.65. Górnik ma już 6 pkt przewagi i teoretycznie może nieco spuścić z tonu zaś Warta zaciśnie poślady i powalczy o choćby 1 pkt bo ostatnio zaczęło się dziać nieciekawie, kurs 1.35. itd...
Jak już miałbym wybierać to chyba tylko Widzew po możliwie najwyższym kursie (chyba w Betsafe po 1.67) bo jak to już chyba ktoś napisał wyżej, ekipa z łódzkiego jest zdecydowanie najlepsza i obecnie nikt w 1 lidze nie jest w stanie im dorównać. Żeby jeszcze tylko Widzew zagrał z zaangażowaniem bo awans już jest więc... wszystko jest możliwe ;)
Hmm... jasnowidz:]. Zobaczymy jeszcze jak Widzew. Szkoda że na 1 ligę nie ma chociaż kilku rodzajów azjanów tak jak w Pinie bo bym się mocno zastanowił nad +1 Dolcan. Tak myślałem że Górnik będzie miał ciężką przeprawę ale żeby przegrać;)
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
No i po raz kolejny wiekszosc zostala a lodzie po meczu Gorika tym razem.Kolejne zdarzenie,zdawaloby sie pewniak ,jak gdyby na przekor wszystkim zakonczylo sie porazka Gornika.o ale takie jest zycie,ludzie przegrywaja pieniadze na takich zakladach a buki wlasnie z tego zyja.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Dolcan Zabki - Górnik Zabrze

Typ:2
Kurs:2.10

Czas na kolejny mecz polskiej I ligi tym razem w przed ostatniej kolejki w której spotkają się Dolcan Zabki i Górnik Zabrze. Obydwie drużyny znajdują się w zupełnie innych rejonach tabeli. Górnik jest to zespół, który najprawdopodobniej w następny sezonie zagra w ekstraklasie natomiast Dolcan to drużyna, która do końca będzie walczyła o utrzymanie. Aktualnie gospodarze zajmują 12 miejsce w tabeli i mają 41 punktów na koncie co jest dorobkiem zaledwie o 2 oczka większym od strefy spadkowej. Goście natomiast są na 2 miejscu tabeli i mają 58 punktów. Mimo iż Górnikowi brakuje zaledwie punktu do awansu to myślę, że zawodnicy będą chcieli przypieczętować awans efektowną wygraną a okazja do tego jest bardzo duża ponieważ rywal nie jest zbytnio wymagający.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Znicz Pruszków - Widzew Łódź

Typ:2
Kurs:1.70

Zarówno dla Widzewa Łódź jak i Znicza Pruszków jest to przedostatni mecz w pierwszej lidze. Goście już od dawna cieszą się z awansu do Ekstraklasy mimo to nadal grają doskonale i wygrywają mecz za meczem natomiast gospodarze niestety spadli do niższej klasy rozgrywkowej. Jak nie trudno się domyślić zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie drużyna gości, która jest już praktycznie lepsza o dwie klasy rozgrywkowe od swojego rywala. Jeżeli spojrzymy na tabelę to gospodarze są na 16 pozycji z dorobkiem 33 punktów natomiast goście mają 74 punkty i już dawno wygrali całą ligę. Jak widać obydwie drużyny dzieli prawdziwa przepaść i podobnie powinno być podczas dzisiejszego meczu, który powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem gości.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Dolcan Zabki - Górnik Zabrze



Typ:2
Kurs:2.10



Czas na kolejny mecz polskiej I ligi tym razem w przed ostatniej kolejki w której spotkają się Dolcan Zabki i Górnik Zabrze. Obydwie drużyny znajdują się w zupełnie innych rejonach tabeli. Górnik jest to zespół, który najprawdopodobniej w następny sezonie zagra w ekstraklasie natomiast Dolcan to drużyna, która do końca będzie walczyła o utrzymanie. Aktualnie gospodarze zajmują 12 miejsce w tabeli i mają 41 punktów na koncie co jest dorobkiem zaledwie o 2 oczka większym od strefy spadkowej. Goście natomiast są na 2 miejscu tabeli i mają 58 punktów. Mimo iż Górnikowi brakuje zaledwie punktu do awansu to myślę, że zawodnicy będą chcieli przypieczętować awans efektowną wygraną a okazja do tego jest bardzo duża ponieważ rywal nie jest zbytnio wymagający.
Górnik nadal zagra bez swojego &quot;motoru napędowego&quot; jakim jest prawoskrzydłowy Grzegorz Bonin, który zmaga się z kontuzją achillesa. W październiku przy Roosevelta goście wywieźli komplet punktów. Dziś to całkiem inne drużny. Adam Nawałka tchną w Górnika wiele pozytywnej energii co wzmocniło morale drużny i nie odnotowuje już takich pasm porażek jak to miało miejsce w porzedniej rundzie , a Dolcan który gościł na jesień w górnej połówce tabeli dziś musi ratować się przed spadkiem. Napwno w szatniach obu zespołów będzie nerwowo, a wynik konfrontacji jest sprawą otwartą.

osobiście polecam:

Górnik DNB @ 1,57 [bet365.com] ✅
Under 2,5 @ 1,72 [betclic.com
] ✅

ekstraklasa zawsze nasza !
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem sam co sądzić o meczu Pogoń - Wisła. Atmosfera w szeregach jest tragiczna. Piłkarze z Kluczborkiem zagrali najgorszy mecz jaki widziałem w moim życiu na własne oczy. Mobilizacja była wielka. Wspieraliśmy Nafciarzy nawet kiedy przegrywali 2:0. Na początku gdy piłkarze wychodzili na murawę śpiewaliśmy &quot;Wisło my wierzymy...&quot;. To co piłkarze pokazali najlepiej przemilczeć. Duża zasługa w tym najgorszego prezesa w historii płockiej Wisły. Jeśli Wisła zainkasuje 3 punkty to tylko przez ustawiony mecz, choć patrząc przez pryzmat wiosny większość meczów była ustawiona z zespołami które już o nic nie walczą. Kluczbork walczył o utrzymanie więc rezultat wszyscy widzieli. Nawet jeśli wygramy to nie jesteśmy pewni utrzymania. Ja odpuszczam ten mecz i wam radzę to samo. Przykro mi to mówić, ale od nowego sezonu częściej będę się wypowiadał w temacie o II lidze, bo tam jest miejsce Wisły. Kiedyś ktoś powiedział że najlepsza jest śmierć absolutna i w tym kierunku właśnie zmierza Wisła. Od momentu kiedy Wisła zdobyła Superpuchar aż ciężko uwierzyć w to jak nisko upadliśmy.
Odpuście ten mecz, bo to co się teraz dzieje aż prosi o pomstę do nieba... Jako kibic przeżywam najgorsze chwile swojego życia. Nawet jak Wisła spadała z Ekstraklasy, to nawet w połowie nie oddaje tego jak teraz się czuję...
&quot;Nawet w okręgowej lidze płockiej Wisły się nie wstydzę...&quot;
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: Sandecja Nowy Sacz - GKP Gorzow Wielkopolski
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:


Już dziś o godzinie 17 rozegrany zostanie meczu Unibet 1 ligii pomiędzy Snadecją Nowy Sącz a GKP Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zapowiada się ciekawie, pomimo że jest to tzw. &quot;mecz o pietruszkę&quot;.
Oba zespoły w tym spotkania walczyć będą o prestiż oraz uznanie w oczach swoich kibiców. Faworytem (nie tylko moim) jest zespół gospodarzy, który na własnym boisku rzadko traci punkty, niemniej jednak w zawodnikach z Nowego Sącza nadal siedzi w pamięci wynik z meczu z Widzewem przegranego 1:6. Myślę że będą chcieli się za to zrehabilitować i wygrać to spotkanie. Za Sandecją przemawia zarówno wyższa pozycja w tabeli (Sandecja jest 3 a GKP :cool: jak również aktualna forma, którą doskonale obrazują wyniki obu drużyn (Sandecja wygrała ostatni mecz 1:0 w Katowicach z GKSem, a GKP od 3 kolejek remisuje - ostatnio na własnym stadionie 1:1 z Flotą Świnoujście).
Myślę że na wyniku meczu bardziej będzie zależeć gospodarzom, lecz doskonale trzeba zdawać sobie sprawę z tego że goście meczu zapewne łatwo nie oddadzą. Jeżeli jednak Sandecja zagra na luzie i na swoim normalnym poziomie to powinna to spotkanie spokojnie wygrać. Zapewne ciężka nawierzchnia boiska w Nowym Sączu nie będzie sprzyjać wspaniałej grze, lecz może się okazać dodatkowym atutem gospodarzy, ponieważ oni na co dzień mają do czynienia z tym boiskiem i są bardziej przyzwyczajeni do niej.
Trzeba pamiętać że ekipa z Nowego Sącza składa się z zawodników znacznie bardziej doświadczonych i ogranych na tym szczeblu rozgrywek niż zespół gości i w tym spotkaniu to doświadczenie może przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Sandecji.
Czy mam rację przekonamy się już dziś wieczorem.
 
S 2

sport83

Użytkownik
Spotkanie: Sandecja Nowy Sacz - GKP Gorzow Wielkopolski
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:


Już dziś o godzinie 17 rozegrany zostanie meczu Unibet 1 ligii pomiędzy Snadecją Nowy Sącz a GKP Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zapowiada się ciekawie, pomimo że jest to tzw. &quot;mecz o pietruszkę&quot;.
Oba zespoły w tym spotkania walczyć będą o prestiż oraz uznanie w oczach swoich kibiców. Faworytem (nie tylko moim) jest zespół gospodarzy, który na własnym boisku rzadko traci punkty, niemniej jednak w zawodnikach z Nowego Sącza nadal siedzi w pamięci wynik z meczu z Widzewem przegranego 1:6. Myślę że będą chcieli się za to zrehabilitować i wygrać to spotkanie. Za Sandecją przemawia zarówno wyższa pozycja w tabeli (Sandecja jest 3 a GKP :cool: jak również aktualna forma, którą doskonale obrazują wyniki obu drużyn (Sandecja wygrała ostatni mecz 1:0 w Katowicach z GKSem, a GKP od 3 kolejek remisuje - ostatnio na własnym stadionie 1:1 z Flotą Świnoujście).
Myślę że na wyniku meczu bardziej będzie zależeć gospodarzom, lecz doskonale trzeba zdawać sobie sprawę z tego że goście meczu zapewne łatwo nie oddadzą. Jeżeli jednak Sandecja zagra na luzie i na swoim normalnym poziomie to powinna to spotkanie spokojnie wygrać. Zapewne ciężka nawierzchnia boiska w Nowym Sączu nie będzie sprzyjać wspaniałej grze, lecz może się okazać dodatkowym atutem gospodarzy, ponieważ oni na co dzień mają do czynienia z tym boiskiem i są bardziej przyzwyczajeni do niej.
Trzeba pamiętać że ekipa z Nowego Sącza składa się z zawodników znacznie bardziej doświadczonych i ogranych na tym szczeblu rozgrywek niż zespół gości i w tym spotkaniu to doświadczenie może przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Sandecji.
Czy mam rację przekonamy się już dziś wieczorem.
Kolego mecz jest przełożony.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Widzew - Górnik
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2,02
Bukmacher: Tobet
Analiza: Spotkanie Widzewa z Górnikiem to hit ostatniej kolejki pierwszej ligi. Mecz to zapowiada się bardzie ciekawie, mimo iż obie drużyna zapewni sobie już udział w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zagrają bez presji, bez obciążenia. Nie można zwalić nic na presję. Trzeba wyjść i walczyć. Po co ? O co ? Dla fanów. O trzy oczka. Myślę, ze oba zespoły pokażą ambicje. Widzew będzie chciał udowodnić, że był najlepszy, a Górnik, że jest mocny. Ten mecz to okno wystawowe dla wielu graczy. Wiadomo, że wielu graczy zostanie z obu drużyn bez pracodawcy na nowy sezon, gdyż w ich miejsce przyjdą silniejsi, którzy wzmocnią kadrę przed walką w ekstraklasie. Liczę na ambicje tych zawodników, dobry ich mecz będzie szansa na zauważenie ich przez potencjalnych pracodawców. Powinno im zależeć na dobrej grze. Widzew zarówno jak i Górnik dysponują mocna siłą ofensywną, Widzew to Robak, Oziębała, Budka, Kuklis a Górnik to Świątek, Szczot i wielu innych. Obie ekipy grają ofensywnie, więc liczę na bramki. Tutaj gra na 0-0, czyli szachy to idiotyzm. Obie ekipy nie mają nic do stracenia i mam nadzieję, że zagrają do przodu o honor i prestiż. Po meczu będzie feta tak czy siak, czy będzie 0-0 czy 2-2, ale ważne jest to, żeby zagrać końca. Jeśli tak będzie jestem spokojny o bramki. Myślę, że transmisja w tvp sport i ludzie dobrze wpłynie na graczy, a ludzie którzy przyjada na stanion lub zasiądą przed telewizorami, nie będą zawiedzeni...
Typ wszedł. Szkoda jednak, że Górnik zagrał tak słabo. Liczyłem na dużo więcej z ich strony, gdyby nie ambicja Widzewa, typ by nie wszedł. Fajnie, że są w Polsce kluby, które walczą do końca. Brawo dla Widzewa naprawdę miło było patrzeć jak gromią Zabrzan. Z taką grą jak dziś Górnik nie ma co liczyć na zwojowanie Ekstraklasy. Widać, że zespołowi potrzebne są wzmocnienia. Zastanawiają mnie jednak dwie sprawy. Pierwsza to słowa ich byłego trenera, którego zastąpił Nawałka. Powiedział wtedy &#39;Niektórzy nie zasługują na grę w Górniku&quot;. Coraz bardziej wydaje mi się, że miał rację. Druga sprawa to pan Banaś, po meczu z Wartą w rozmowie z dziennikarzami widać, było u niego złość sportową. To było fajne. Dziś jest kolejnym graczem, który zwala porażkę na presję. Brak słów. Ciekawe, który to prawdziwy on. Brawo dla Widzewa za awans, brawo dla Górnika. Jednak Ci nie zachwycili mnie poziomem swojej gry w całym sezonie. Nic druga liga nie błyszczy wysokim poziomem...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Siemka adwokat ,byłem na tym meczu,Widzew dominował,mógł wygrać wyzej,Zabrze kilka razy delikatnie skontrowało.Widzew z tym składem w cuglach po raz pierwszy w historii światowego futbolu obronił mistrza zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w danym kraju.Absolutna dominacja Widzewa od dwóch lat!!! Mistrz jesieni 08, mistrz wiosny 09, mistrz jesieni 09 i mistrz wiosny 2010. Na 68 meczy, 5 porażek, Robak w tych dwóch sezonach 35 bramek!!! 150 punktów Widzew zdobył przez te 2 sezony, POGROM!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom