>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Już za niespełna miesiąc początek rozgrywek I ligi. W tym temacie będziemy dzielić się swoimi przemyśleniami, analizami na temat spotkań zaplecza polskiej ekstraklasy. Niebawem pojawi się tu zestaw par i kursy pierwszej kolejki.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Do rozpoczęcia zmagań I ligi sezonu 2010/2011 zostało już tylko kilka dni, więc myślę, że pomału temat zacznie żyć. Wklejam poniżej kursy jakie na 1. kolejkę oferuje nam Tobet:


Już na starcie odbędzie się parę ciekawych spotkań. W Wodzisławiu Śląskim zmierzą się ze sobą obaj spadkowicze Odra oraz Piast. Beniaminkowie: Ruch Radzionków oraz Górnik Polkowice podejmować będą na własnych obiektach odpowiednio MKS Kluczbork i Górnika Łęczna. Kursy na początek są dość wysokie, ale i niekiedy ciężko wskazać faworyta. Liczę, że temat będzie chętnie odwiedzany przez cały sezon. Zapraszam do pisania analiz i dzielenia się typami ;).
Fajnie jakby ktoś podał stronkę, gdzie dość szybko można znaleźć wszystkie wyniki sparingowe drużyn I ligi.​
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Stronka o którą pytałeś Arzoo, to chyba najlepsza i najszybsza pod tym linkiem: http://www.90minut.pl/sparing.php?id_rozgrywki=4992
Co do pierwszej kolejki już czeka nas wspomniane spotkanie spadkowiczów - Odry i Piasta. Wydaje się, że to typowy mecz na remis. W obydwóch drużynach zaszły spore zmiany przed sezonem. Z Wodzisławia odeszli Brasilia, Onyszko, Dymkowski, Piechniak, Kolendowicz, Magdoń, Malinowski, Kwiek czy Stachowiak. To na pewno spore straty, a w ich miejsce nie ściągnięto moim zdaniem równorzędnych &quot;zastępców&quot;. Z bardziej znanych przyszli Rybski i Radler.
Podobnie sytuacja ma się do drużyny z Gliwic, jednak ubytki są chyba mniejsze. Odszedł jednak jeden z liderów, czyli Glik, Piast pożegnał także 3 bramkarzy: Nalepę, Kwapisza i Kasprzika. Dużą stratą jest też na pewno odejście Olszara oraz Kowalskiego. Do klubu sprowadzono dwóch bramkarzy: Kozika i Szmatułę, jest też Chałbiński i Klepczyński.
Sądzę więc, że spotkanie to może zakończyć się remisem, bo obie drużyny trochę się osłabiły, a sprowadziły mimo wszystko gorszych zawodników. Również w Ekstraklasie drużyny prezentowały podobny poziom.
Dziwi wysoki kurs na Wartę Poznań, w spotkaniu z beniaminkiem Termalicą Bruk-Betem Niecieczą. Mimo, iż Warta dokonała właściwie tylko jednego dobrego wzmocnienia, to jej skład prezentuje się naprawdę dobrze. Owym nabytkiem jest Zbigniew Zakrzewski, który na pewno będzie cennym wzmocnieniem &quot;Zielonych&quot;. W ataku będzie on grał z doświadczonym i skutecznym w poprzednim sezonie Reissem, który grał już z &quot;Zakim&quot; w Lechu, w Ekstraklasie. W pomocy również dobrze prezentujący się kapitan Magdziarz.
Co można powiedzieć o Termalicy? Starali się być aktywni na rynku i sprowadzili m. in. Jędrykę, Karola Piątka, Bartłomieja Piszczka i Cichosa. Myślę, że na drużynę z Poznania to i tak mało i kurs 2.00 na Wartę to dobry typ.

Inne spotkania na suchu:
GKS Katowice - Dolcan Ząbki 1 (drużyna z Katowic mocno wzmocniona)
Kolejarz Stróże - Podbeskidzie 2
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Katowice wydają się być najpewniejszym punktem tej kolejki. Ciekawe transfery, dobre rezultaty w sparingach, a także dobra gra w końcówce sezonu może zaowocować w tym sezonie. Mogę się pokusić nawet o stwierdzenie że GKS może konkurować o awans do Ekstraklasy. Dolcan nie wydaje się silny na tą chwilę, do tego zawsze słabo grali na wyjazdach - jak dla mnie pewna wygrana Katowic.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Stronka o którą pytałeś Arzoo, to chyba najlepsza i najszybsza pod tym linkiem: http://www.90minut.pl/sparing.php?id_rozgrywki=4992
Dzięki ????. Do tego w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym można znaleźć wszystkie transfery oraz wyniki sparingowe drużyn z I ligi. Na pewno przydatne informacje, więc można poszukać jeszcze jutro po kioskach/sklepach czy nie została nadwyżka PS.
Co do samych typów to ciężko mi wybrać jeden mecz, który zagram na pewno. Lecąc po kolei z tej tabelki od tobetu, którą wkleiłem wyżej:
2 pierwsze mecze odpuszczę. pitekk dobrze opisał zmiany u spadkowiczów i tak naprawdę nie wiadomo jak oba zespoły się zaprezentują. Następnie mecz beniaminka oraz drużyny z Kluczborka, która sprzedała swojego najlepszego strzelca - Waldemara Sobotę. Wolę poczekać pierwsze spotkanie tych drużyn.
Warta - Bruk-Bet. Tutaj już może kusić wysoki kurs na gospodarzy. Rzeczywiście Warta jest w tym spotkaniu faworytem, ale zawsze to inaczej gra się z beniaminkiem, z drużyną z którą nigdy wcześniej się nie grało. Zespół z Niecieczy jest zbudowany na piłkarzach z przeszłością w Ekstraklasie i w piłkę grać na pewno potrafią. Świadczy choćby o tym przewaga z jaką awansowali do I ligi. Co prawda na wyjazdach radzili sobie w kratkę, ale uważam że nie można tak szybko skreślać ich szans w Poznaniu.
KSZO - Flota. Po 1.95 nie zamierzam ryzykować. Może gdyby kurs był trochę wyższy. Jedyne co przemawia do mnie za drużyną z Ostrowca to własny stadion, na którym radzą sobie całkiem dobrze. Wyniki w sparingach przeciętne, a transferów prawie brak.
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna. Górnicze derby w pierwszej kolejce ???? . Tutaj zastanowię się nad zagraniem na gości po wysokim kursie. Stawka oczywiście nie duża. Górnik z Polkowic praktycznie bez większych wzmocnień w składzie. Przyszli Kamil Biliński (Śląsk Wrocław) oraz Daniel Małkowski (GKS Katowice) i to w zasadzie tyle. Wyniki w sparingach nie powalają na kolana. Kilka remisów, porażka z GKP Gorzów oraz jedna wysoka wygrana z Polonią Nowy Tomyśl (5:0). Łęcznianie natomiast jak na swoje możliwości finansowe pozyskali paru ciekawych zawodników. Miloseski i Bożkow (Widzew Łódź), Magdoń (Odra Wodzisław Śl.), Paluchowski (Legia Warszawa) oraz Litwin Zagurskas (Nielba Wągrowiec). Ponadto z drużyny juniorów przyszli Zuber oraz Żukowski, którzy już zdobyli zaufanie trenera Jabłońskiego i dostawali sporo czasu w sparingach. W sparingach, które Górnikowi wyszły przyzwoicie. Troszkę mogę faworyzować drużynę ze swojego regionu, ale wydaje mi się, że są całkiem dobrze przygotowani do sezonu i powinni powalczyć o górną połówkę tabeli ;)

Cdn...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie tykam meczu Warty z Niecieczą. Nieciecza bardzo dobry zespół piłkarsko i jak się przejrzy kadrę zespołu wygląda ciekawie, Prokop,Szczoczarz,Piątek.

Ja zaryzykuję jutro i to chyba mocno na Podbeskidzie w meczu w Stróżach, Podbeskidzie dobrze prezentowało się w sparingach dobre wzmocnienia, Kolajarz stracił trenera, kilku piłkarzy a nikim oprócz madejskiego wielkim się nie wzmocnili.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Odra - Piast
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza: To spotkanie zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich meczów pierwszej kolejki zaplecza ekstraklasy. Zagrają dwaj spadkowicze: Odra i Piast. Dwa kluby mają w tym sezonie jasny cel. Awansować do ekstraklasy, dlatego już od początku sezonu powinny grać na poważnie. Kluby co prawda się znacznie osłabiły. Odeszli najlepsi zawodnicy, jednak paru ważnych graczy zostało. Jakub Biskup, Bartosz Iwan, Mariusz Muszalik, Mariusz Zganiacz, Michał Chałbiński - to siła Piasta. Odrę do przodu powinni ciągnąć Bueno, Szalamberidze, Woś, Rybski, Grzegorzewski. Myślę, że są to dobre nazwiska jak na pierwszą ligę. Gwarantują one dość dobry poziom. Myślę, że transmisja telewizyjna w TVP SPORT zmobilizuje zawodników do dobrej gry i zobaczymy bramki. Kolejnym czynnikiem mobilizacyjnym jest fakt, iż trenerem Piasta został Marcin Brosz (spadł w zeszłym sezonie z ligi z Odrą). Myślę, że Wodzisław będzie chciał pokazać trenerowi, że są mocni, podobnie Brosz będzie chciał pokazać swoją wyższość. Mecz powinien być ofensywny, overowy. Spodziewam się co najmniej trzech bramek. Typowanie na wynik jest cięższe, trudno mi powiedzieć, kto wygra. Odra zawsze jest groźna na swoim stadionie, natomiast Piast ma lepszego trenera i lepszą kadrę. Szanse są 50 % na 50 %. Ważne jednak, oby padały bramki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
- Zapewnienie stabilności finansowej w Katowicach i powiało optymizmem tj. wiarą w awans. Nowi w drużynie to m.in Piechniak, Kowalczyk Pitry, Chwalibogowski, Kaliciak.
- Niepokoi trochę fakt dobrych wyników sparingowych Dolcanu, ale... liga to liga.
- Stadion przy Bukowej powinien być dużym atutem Gieksy w tym sezonie.
- Po odejściu Hinca i Stawickiego linia obrony budowana na nowo w Dolcanie.
- Ogólnie motywacja duża w Gieksie, powinni podołać zadaniu.
GKS Katowice @ 1,55 w Tobet ⛔ 1:1 :|
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dobra czas kończyć leniuchowanie. 1 Kolejka 1 Ligi rusza trzeba asekuracyjnie poszukać perełek.

Kolejarz Stróże - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Spotkanie beniaminka Kolejarza Stroże z Podbeskidziem Bielsko-Biała wzbudza wiele emocji, Obie drużyny zaliczyły solidny okres przygotowawczy gdzie gromili rywali Kolejarz po 4:0 a Podbeskidzie nawet i po 6:0..... W zespole z Bielska nowymi postaciami są Chmiel, Cieśliński, Demjan, Góra, Koman , Kupcza, Łatka , Mikoda, Rogalski i Ziajka największe szanse na podstawowy skład mają Rogalski oraz Cieśliński. Do zespołu Kolejarza dołączyli Basta, Broź, Drąg , Gryboś , Jedrszczyk , Madejski , Mroczka , Radwański , Stefanik , Szymiczek, Towarnicki oraz Zawiślan. Trener Jerzy Kowalik głośno mówi że ten sezon to na pewno będzie jedna wielka nie wiadoma dla jego zespołu jak wiadomo brakuje im doświadczenia młody perspektywiczny zespół. Odmiennego zdania jest Robert Kasperczyk który uważa że jego zespół stać w tym sezonie na awans. Jeżeli na prawdę mają taki ambitny plan spotkanie z beniaminkiem wygrać powinni nawet z racji że to pierwsza kolejka. kurs jest bardzo zachęcający.
Kolejarz Stróże - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 @@ 2,30 Tobet

-------------------------------

GKS Katowice - Dolcan Ząbki
Wiele się zmieniło w Katowicach nowy sponsor, nowy zespół , stabilność finansowa spłata długów i zaczyna się powoli głośno mówić o awansie. Do zespołu przybyli doświadczeni gracze CHwalibogowski, Kaliciak, Jacek Kowalczyk , Piechniak oraz Pitry. Bardzo dobre wzmocnienia filar obrony Odry Wodzisław Kowalczyk powinien być sporym wzmocnieniem tak samo na prawej pomocy Piechniak który kilka ważnych bramek strzelił i przypuszczam że to on będzie kluczowym graczem w zespole Dariusza Fornalaka i zmiana linii ataku Kaliciak i Pitry czy w końcu się przełamie?. I Pokaże że bramki strzelać to on potrafi doskonale. Dolcan Ząbki nie grał tak źle w okresie przygotowawczym ale patrząc na popularną &#39;&#39;Gieksa&#39;&#39; to można tutaj spodziewać się tylko jednego. Wygranej właśnie zespołu z Katowic.

GKS Katowice - Dolcan Ząbki 1 @@ 1,55 Tobet

Inne propozycje :
Odra Wodzisław Śląski - Piast Gliwice over 1,5 @@ 1,41 5/10
GKP Gorzów Wielkopolski - Sandecja Nowy Sącz 2 @@ 2,70 0,5/10
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W spotkaniu Odry z Piastem większe szanse daje gościom. Mają bardziej doświadczony skład, mniejsze przemeblowanie w składzie i trenera z doświadczeniem. Do Odry przyszło dużo młodych zawodników. W sparingach widać brak zgrania i komunikacji, m.in porażka 6-0 z Podbeskidziem pokazała, że w pierwszych meczach w I lidze może być ciężko o dobry wynik. Raczej też nie ma co łudzić, że zespól z Wodzisławia może być kandydatem do awansu.
Podzielam zdanie adwokata, to spotkanie może być overowe. Moja prognoza to 2-1 dla drużyny Piasta.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja bym Odry nie przekreślał w Wodzisławiu nie raz wyrastały młode gwiazdy a bez wątpienia Odra ma teraz taki potencjał dodatkowo warto dodać że na Bogumińskiej nie raz stracili punkty mistrzowie Polski czy walczący oto przypuszczam że będzie remis.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



Odra Wodzisław - Piast Gliwice
0:3​

Jednym z najciekawszych spotkań, które będziemy mogli obejrzeć dzisiaj na inaugurację I ligi jest na pewno pojedynek Odry Wodzisław z Piastem Gliwice. Obie drużyny to spadkowicze z Ekstraklasy. Na pewno będą chcieli jak najszybciej powrócić na najwyższej klasy rozgrywek jednak nie będzie to łatwe zadanie ponieważ w lidze jest kilka innych zespołów, które będą pretendować do tego zaszczytu. Nie ma co ukrywać, że wielkich szans nie daje się wodzisławskiej Odrze, która rozstała się z większością swoich piłkarzy takich jak Onyszko, Cantoro, Kowalczyk czy Kwiek. Teraz trzon zespołu stanowić będą młodzi zawodnicy. Dlatego myślę, że potrzeba im trochę czasu by przyzwyczaić się do gry w lidze a co ważniejsze zgrać się ze sobą. W mojej opinii Odra w tym sezonie w najlepszym wypadku będzie walczyć w środku tabeli. Także zespół z Gliwic rozstał się z kilkoma piłkarzami. Chociaż są to Glik, Olszar czy Paluchowski czyli piłkarze stanowiący o sile zespołu w ubiegłym sezonie to przynajmniej na ich miejsce sprowadzono zawodników, którzy z powodzeniem mogą rywalizować na zapleczu Ekstraklasy. Potwierdza to także sam prezes klubu, który nie kryje, że chce aby jego zespół wrócił tam skąd spadł. Bukmacherzy w tym spotkaniu nie widzą zdecydowanego faworyta chociaż większe szanse dają drużynie gości. Ja także uważam, że to właśnie Piast powinien być dzisiaj lepszą drużyną na boisku. Jednak nie wolno zapominać, że jest to początek sezonu i jest mimo to sporo niewiadomych dlatego warto zagrać z podpórką lub za mniejszą stawkę.

Moje propozycje:

Piast (kurs około 2.25)✅
Piast dnb (kurs około 1.60)✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
Dzisiaj o godzinie 19:00 przy ulicy Bukowej gospodarze zmierzą się z Dolcanem Ząbki. Kibice Gieksy mają nadzieję, że ten sezon będzie bardzo udany. GKS pozyskał przede wszystkim nowego sponsora, który zapewni dosyć wysoki budżet na ten sezon. Na ławce Roberta Moskala zastąpił Dariusz Fornalak. Do składu dołączyli Bartłomiej Chwalibogowski, Krzysztof Kaliciak, Jacek Kowalczyk, Piotr Piechniak i Przemysław Pitry. W Dolcanie Ząbki pojawiło się sporo nowych twarzy. Wśród nich jest syn Trenera Kubickiego, Patryk. Podobno w sparingach spisywał się całkiem nieźle. Obok Patryka w linii ataku powinien pojawić się Michał Zapaśnik. W podstawowym składzie drużyny Dolcana Ząbki pojawi się większość nowych zawodników. Zobaczymy jak w płynie to na zgranie zespołu i przede wszystkim, jak nowi zawodnicy poradzą sobie w obronie.
W Katowicach to spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem. Liczę, że niesiona dopingiem kibiców Gieksa upora się z Dolcanem.
GKS Katowice @ 1.55 Unibet ⛔
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Ja zaproponuje mecz Warty Poznań z rewelacyjnym Beniaminkiem ligi LKS Nieczeczą. Kurs w Tobecie na X1 wynosi 1,25 i uważam że jest bardzo dobrym uzupełnieniem do innego kuponu na podwyższenie ako.
Za Gospodarzami przemawia atut własnego boiska (Grają na Lechu przy bułgarskiej) i uważam że również warunki czysto sportowe. LKS Nieczecza przebojem awansowała z roku na rok od najniższej klasy rozgrywkowej zapewne dzięki swojemu bogatemu sponsorowi ale uważam że pierwsza liga to o wiele wyższy poziom niż rozgrywki na niższym szczeblu. Warta jest bardziej doświadczonym zespołem i poradzi sobie z beniaminkiem. Dodam że zespół gości większą część punktów w II lidze zdobywał w pojednykach na własnym obiekcie, na wyjazdach było w kratkę. Mają oni w składzie kilku zawodników z przeszłością w Ekstraklasie ale myślę że to nie wystarczy na poukładaną i doświadczoną Wartę.
Polecam typ:
Warta lub X kurs 1,25
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Planowo spotkanie miało odbyć się w Niecieczy, to Termalica widniała jako gospodarz meczu pierwszej kolejki. Sytuacja uległa jednak zmianie, ze względu na modernizowanie stadionu, aby ten spełniał warunki licencyjne. Warta Poznań zgodziła się aby spotkanie odbyło się w Poznaniu, konkretnie przy ulicy Bułgarskiej, bo właśnie tam przenoszą się &quot;Zieloni&quot;. Murawa na pięknej arenie razi niedoskonałościami, a do wymiany zostało jeszcze sporo czasu. Nie można liczyć na to, że stadion w Poznaniu wypełni się kibicami, jak wiemy wszystkie trybunu nie są jeszcze otwarte, ponadto Warta wynajęła zaledwie niewielką część jednej z nich, dopingu ze strony kibiców mimo wszystko powinni zaznać. Zbigniew Zakrzewski i Piotr Reiss - para świetnych napastników, znanych z występów w Lechu Poznań, doskonale znających stadion przy Bułgarskiej, to głównie na nich liczą fani z Wielkopolski, oni mają stanowić o sile &quot;Zielonych&quot;. Dodatkowo w składzie jest również Tomasz Magdziarz, w przeszłości zawodnik &quot;Kolejorza&#39;. Kapitan Warty optymistycznie wyraża się o grze, poczynaniach swoich kolegów, zapewnia o dobrym przygotowaniu i sile zespołu. Rywalem Poznaniakow będzie beniaminek z Niecieczy - malutkiej wioski z województwa małopolskiego. Klub dysponuje jednak ciekawym składem, okazałym budżetem to za sprawą sponsorów. Trener to były reprezentant Polski, gracz ze wspaniała przeszłością, broniący barw Legii Warszawa kiedy ta brylowała w Pucharze Uefa, a także Polonii Warszawa czy Wisły Kraków. Najbardziej znanymi kadrowiczami Termalicy są Karol Piątek, do niedawna kapitan Lechii Gdańsk oraz Łukasz Szczoczarz, którego pamiętamy z Cracovii Kraków. Wartę Poznań czeka trudne zadanie, przemawia za nimi jednak zdecydowanie większe doświadczenie, piłkarze z Niecieczy muszą mieć się na baczności, bo I Liga to już &quot;wyższa półka&quot;.

Moja propozycja:
Warta Poznań (DNB) - 1,52 Tobet zwrot
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie drużyn, które niewątpliwie cel mają jeden - awansować do Ekstraklasy. Już w poprzednim sezonie widać było, że poza Górnikiem Zabrze i Widzewem Łódź zespoły stanowią czołówkę ligi. Przerwa wakacyjna wniosła wraz z sobą sporo zmian zarówno u jednych jak i u drugich. Łódzki Klub Sportowy zapomina o swoich problemach finansowych, teraz może skupić się jedynie na kolejnych meczach o punkty. Nowym trenerem został Andrzej Pyrdoł, a do składu dołączyło kilku znanych z występów w Ekstraklasie piłkarzy, mam tu na myśli oczywiście Marcina Mięciela, Marcina Smolińskiego czy Jakuba Koseckiego - wszyscy z Legii Warszawa, jest również Michał Łabędzki, Dariusz Kłus, Krzysztof Mączyński i wielu innych. Pożegnali się natomiast między innymi: Piotr Świerczewski, Łukasz Gikiewicz, Tomasz Hajto, Damian Nawrocik czy Paweł Drumlak. Skład ekipy z Łodzi jest zupełnie przemeblowany, mamy do czynienia wręcz z nową drużyną. Dla porównania kilka zmian nastąpiło też w Pogoni Szczecin, głośne transfery do klubu, a więc przyjście Roberta Kolendowicza, Marcina Dymkowskiego oraz Bartosza Ławy, od ostatniego z nich z pewnością oczekuje się najwięcej. Kadra &quot;Portowców&quot; prezentuje się bardzo solidnie, o sile zespołu stanowią tacy jak Marcin Bojarski, Olgierd Moskalewicz, Maksymilian Rogalski, Marcin Klatt no i oczywiście wcześniej wymienieni, Ci którzy dołączyli w okresie przygotowawczym. Linia pomocy Pogoni wygląda wręcz imponująco jeśli weźmiemy pod uwagę realia zaplecza Ekstraklasy. Szczecinianie całkiem przyzwoicie radzili sobie w sparingach, no może poza dotkliwą porażkę z GKS-em Bełchatów. Poza tym wysokie wygrane i mnóstwo strzelonych bramek dobrze wróży na przyszłość. Zwłaszcza forma zawodników ŁKS-u jest dla wielu sporą zagadką, bukmacherzy w roli faworyta stawiają gospodarzy, ja jednak większe szanse daje w tym starciu podopiecznym Piotra Mandrysza.
Moje propozycje: Pogoń Szczecin lub remis - 1,50 Betlic ⛔ / obie drużyny strzelą bramkę - 1,75 Tobet ✅
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Kanonier0392 małe sprostowanie, Klatt nie będzie raczej stanowić o sile zespołu bo przechodzi rehabilitację po nieciekawej kontuzji, podobno miał nie wystąpić w ogóle w tej rundzie, ale ostatnio pojawiły się głosy, że jednak może się wykuruje ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Z meczem ŁKS-u bym uważał. Pierwsze kolejki bywają dziwne. Nie wiadomo czego można się spodziewać. Odpuściłbym sobie ten mecz, jeśli miałbym już stawiać postawiłbym na ŁKS. Chłopaki ewidentnie odetchnęli po tym, jak swoje pieniądze zainwestował Gortat. To dobra marka, która przyniesie klubowi nowych udziałowców. Klub zrobił dobre transfery, kto wie może wrócą do ekstraklasy. Pogoń też ma swoje ambicje oraz zrobiła kilka dobrych zakupów. Dla mnie ten mecz jest - no bet.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec 1,55 3.50 5.75
Spotkanie dwóch ekip, które po pierwszej kolejce mają 0 punktów, notując porażki na rozpoczęcie sezonu. Obie ekipy są jednak z goła odmienne, KSZO przegrało zasłużenie u siebie z solidną Flota 0:2, natomiast Pogoń uległa na wyjeździe ŁKSowi 2:1. Skład Pogoni wygląda bardzo ciekawie, dokonali klilku wzmocnień o czym pisze wyżej. KSZO natomiast niczym podobnym pochwalić się specjalnie nie może, a wręcz przeciwnie, bardzo sie osłabiło, posypała się głównie defensywa, w której teraz na stoperze gra... junior.
Od sezonu 1997/98 KSZO z Pogonią spotkało się 8 razy. Bilans 2-0-6, bramki 9-16 dla Portowców. Co ciekawe nawet kibice ostrowczan nie wierzą w KSZO i przewidują porażkę. KSZO przez wielu uważane jest za jednego z kandydatów do spadku, i na to się zanosi. Pogoń w tym meczu będzie zdecydowanym faworytem, wszystkie argumenty mają po swojej stronie, kurs 1,55 wydaje się być promocją... Więc ja zaryzykuje i oby obyło się bez niespodzianki :cool:
Relacja z meczu w TVP Sport - początek o 19:00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom