>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Odra Wodzisław - Flota Świnoujście 2 2.15 Betclic
Co myślicie o tym spotkaniu? Odra gra fatalnie, brak motywacji, nawet trener nie wierzy w utrzymanie. Brak masażysty. Nie wiadomo czy do meczu dojdzie, bo brakuje 3 tys na oplacenie m.in firmy ochroniarskiej i sędziów.
Flota na wyjazdach gra całkiem dobrze, mimo osłabień dzisiaj powinni wygrać. 2.15 to dobry kurs, zagrałem w Betclic jako zakład bez ryzyka. ????
Ja tu pograłem over 2,5 gola po kursie 2,00 w bet365, ale czysta dwójka też nie wygląda źle. Wodzisławski klub idzie w ślady kolegów z Gorzowa i zapewne podzieli ich los. Z kolei wyspiarze osiągnęli swój &quot;cel&quot; i nie grozi im już awans do Ekstraklasy, więc mogą wrócić na zwycięską ścieżkę. To co przekonało mnie do overka, to bilans ostatnich spotkań Odry, bo w ich 7 poprzednich meczach, sześciokrotnie padło co najmniej trzy bramki. Ogólnie rzecz biorąc to u siebie tracą nawet ciut więcej niż na wyjazdach, a strzelali dwa razy więcej niż na obcych boiskach. Wodzisławianie mają spore problemy z obsadą bramki, bo kontuzjowany jest doświadczony Maciej Nalepa i zastąpić go będzie musiał żółtodziób Marcin Musioł, co oczywiście nie gwarantuje spokoju w tyłach. Co do Floty, to na wyjazdach strzelają podobnie często jak u siebie, ale tracą zdecydowanie więcej bramek. Dzisiaj nieobecny będzie Arifović, ale na szczęście wrócił do gry najskuteczniejszy piłkarz I ligi, Charles Nwaogu Uchenna.
Odra gra jeszcze o &quot;życie&quot; i tak na prawdę nie mają czego bronić, a przede wszystkim kim bronić, więc pozostaje im tylko gra do przodu. Dla Floty to mecz o pietruszkę, więc specjalnie spinać się nie muszą. W sumie postarać się o gole powinien Nwaogu, bo go trochę dogonił Mięciel w klasyfikacji strzelców, a że przeciwnik dysponuje mizerną obroną, to taki napastnik powinien to z łatwością wykorzystać.
Odra Wodzisław Śląski - Flota Świnoujście - Powyżej 2,5 gola # 2,00 bet365 ⛔ (0:1)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tak naprawdę ten mecz jest bardzo ciężki do wytypowania. Często problemy finansowe drużyny nie idą w parze z ich umiejętnościami piłkarskimi (GKP Gorzów czy też ŁKS z poprzedniego sezonu). Odra ma o co walczyć, pokazali już w tym sezonie że potrafią rozczarować (mecz z Kolejarzem, bo tutaj wszyscy liczyli na zwycięstwo), a kiedy praktycznie nikt już w nich nie wierzy to potrafią sprawić niespodziankę. Siła rażenia Odry nie jest oszałamiająca - to fakt, ale ja wierzę w ten zespół. Jesteśmy świadkami tego jak zespół który jeszcze rok temu grał w Ekstraklasie stacza się na samo dno. Flota nie lubi grać z słabszymi zespołami, co pokazał ostatni mecz z Niecieczą (aczkolwiek tutaj mam swoje zdanie na ten temat). Myślę że Odra jest w stanie urwać punkty Flocie, ale nawet nie 1, a 3 punkty. Mimo wielu przeciwnościom wierzę w zespół Odry i myślę że powalczą o utrzymanie.
Odra - Flota | 1 - 3,50 Bet At Home ⛔ 0:1

Drugim meczem którym warto się zainteresować jest spotkanie pomiędzy GKS Katowice a KSZO Ostrowiec. GKS zdecydowanie sobie odpuścił, a było to widać bardzo wyraźnie w meczu z ŁKS-em. KSZO pomimo że nie jest już w strefie spadkowej to dalej musi walczyć o utrzymanie. W ostatniej kolejce gładko rozprawili się w Odrą Wodzisław 4:0. KSZO na wyjazdach nie gra może rewelacyjnie, ale pokazali już nie raz charakter w tym sezonie. Katowiczanie utrzymanie mają już zapewnione i po wysokim kursie warto zagrać na przyjezdnych. W drużynie KSZO nie zagra Kolarov, ale zdecydowanie jest go kto zastąpić bowiem trener akurat w bloku defensywnym ma pole manewru. Na całe szczęście w meczu zagra najlepszy strzelec tej drużyny Stachurski, bowiem tam trener takiego pola do popisu już nie ma. Mam nadzieję że Katowiczanie znów będą popełniać masę błędów tak jak w poprzednim meczu i goście wygrają ten mecz.
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec | 2 - 3,50 Bet365 ✅ 2:3
Ostatni mecz na dziś w którym warto zainwestować nieco grosza jest mecz MKS-u Kluczbork z Podbeskidziem Bielsko Biała. Kluczbork na własnym stadionie jest niepokonany od 9 spotkań, u siebie w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz. Podbeskidzie w tym sezonie wygrało to co miało wygrać i cel jaki był zakładany przed tym sezonem został osiągnięty. Kluczbork w tym sezonie musi jeszcze powalczyć i jeśli zagrają dzisiejszy mecz na przyzwoitym poziomie to powinni go przynajmniej zremisować.
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko Biała | 1X - 1,40 Bet At Home ⛔ 1:2
Edit: chodziło mi o sam fakt że Stachurski jest najlepszym strzelcem bo z tego co wiem po meczu z Odrą był zagrożony kontuzją, a poza nim jakiś wielkich, ofensywnych atutów KSZO nie ma, no może jest jeszcze Gevorgyan ale z nim to różnie bywa (wczoraj był piątek ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
&quot;Mecz Odry z Flotą był ostatnim spotkaniem niebiesko-czerwonych na pierwszoligowych boiskach. Ze względu na tragiczną sytuację finansową klubu z Bogumińskiej, Odra rezygnuje już z gry w lidze.
Zaraz po zakończeniu spotkania Odry Wodzisław z Flotą Świnoujście, na pomeczowej konferencji prasowej, szkoleniowiec niebiesko-czerwonych podał do informacji, że spotkanie z wyspiarzami, było ostatnim meczem Odry w I lidze. - To był nasz ostatni mecz w I lidze. Tak kończy się przygoda z piłką w Wodzisławiu Śląskim - oznajmił Jarosław Skrobacz.&quot;

W ten oto sposób jesteśmy świadkami kolejnego marszu na dno. Najpierw Gorzów, teraz Wodzisław.. Szkoda że to wszystko odbywa się za sprawą pieniędzy i myślę że coraz więcej klubów będzie w podobnej sytuacji. Wyrazy współczucia dla kibiców Odry bo z pewnością nie są to łatwe momenty w historii klubu. Nie pamiętam sytuacji kiedy to z powodu kłopotów finansowych dwie ekipy pierwszoligowe musiały zakończyć rozgrywki przed końcem sezonu.
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
LKS Nieciecza - Pogoń Szczecin | 2 2.90 Betclic ✅ 1-2
Po bardzo nieudanej jesieni Portowcy pod wodzą Artura Płatka są niemalże niepokonani. Podczas rundy wiosennej Pogoń przegrała tylko 1 mecz, na wyjeździe z przyszłorocznym &quot;ekstraklasiakiem&quot; Podbeskidziem. Remis Termalicy z Flotą 2-2 nie odzwierciedla słabej postawy LKSu w tym sezonie. Większość obserwatorów naszej ligi ma pewne spostrzeżenia co do wyniku tego meczu i ja je podzielam. 1 liga to jednak za dużo dla tej drużyny i Duma Pomorza, która była murowanym faworytem do awansu przed rozpoczęciem sezonu, pokaże to właśnie dzisiaj o godzinie 16 w Niecieczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław
Kurs spada i to ostro. Odra ostatnio ogłosiła że wycofuje się z rozgrywek a wczoraj pojawiła się o to taka informacja:
Odra Wodzisław, mimo bardzo trudnej sytuacji finansowej, być może dokończy rozgrywki 1. ligi. Pogoń Szczecin ma opłacić drużynie hotel, a były prezes śląskiego klubu - przejazd na sobotni mecz. Trener Odry ma jednak do dyspozycji tylko 11 zawodników z pola.
Mecz dopiero w sobotę ale podaję już dziś bo kursy pewnie spadnie jeszcze. Popatrzmy na sytuację jaka jest w klubach i ich formę. Odra na 16 meczów(32 punkty) a od 5 meczów notuje same porażki, natomiast Pogoń od 6 spotkań nie może znaleźć pogromcy (4 wygrane 2 remisy). Ostatni mecz Pogoni u siebie to wygrana 4-2 z Polkowicami, ostatni mecz w lidze to wygrana 2-1 z Niecieczą. Odra Wodzisław ostatnio podejmowała u siebie Flotę i przegrała 1-0 a na wyjeździe przegrali 4-0 z KSZO (od 3 meczów notują same porażki an wyjeździe). Można powiedzieć że klub z Wodzisławia już się rozpada i po prostu Pogoń chce zagrać mecz dlatego wyjdą na ten mecz i myślę że dostaną ładne baty. W teorii Odra ma szanse u utrzymanie ale przecież jak się przygrywa tyle spotkań z rzędu to tu nie ma co mówić o utrzymaniu. Jeśli mecz dojdzie do skutku to bankowa 1 w tym meczu.
Typ:1
Kurs:1.43
Betsson
Typ: over 1.5
Kurs:1.26
Betsafe
Typ: over 2.5
Kurs:1.90
betsson
Typ: over 3.5
Kurs:3.15
unibet
Typ: over 4.5
Kurs:6.50
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Piłkarze oraz sztab szkoleniowy pierwszoligowej Odry Wodzisław Śląski podjęli decyzję, że ostatecznie nie pojadą do Szczecina na mecz z Pogonią.
- Nie może być tak, że w kontraktach mamy zapisane pensje nieco wyższe niż średnia krajowa, a pieniędzy nie zobaczyliśmy już od dłuższego czasu. Część zespołu rozjechała się już do domów, bo w Wodzisławiu nie mieli już za co żyć - powiedział jeden z piłkarzy Odry.

Decyzji drużyny nie zmieni nawet ewentualne pokrycie kosztów wyjazdu przez Pogoń Szczecin.

Jutro piłkarze Odry o 11 wezmą udział w normalnym treningu. Później zamiast długiej podróży nad morze rozjadą się do swoich domów.
*To lipa z typu
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dolcan Zabki - Termalica Nieciecza 5:1
Typ: 1X
Kurs: 1.30

Przed nami 33. kolejka 1. ligi piłkarskiej. Przedostatnia kolejka będzie przebiegać w sobotę pod znakiem utrzymania w lidze poszczególnych zespołów. Najciekawiej zapowiada się mecz w Ząbkach, gdzie spotkają się dwie zagrożone spadkiem drużyny: miejscowy Dolcan i Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Gospodarze zapowiadają walkę o 3 punkty i chyba nikt w Ząbkach nie przewiduje innego wyniku. Trener Dolcanu w ostatnich spotkaniach stawia na zaangażowanie, walkę i grę z pasją. To właśnie te czynniki mają kluczowy wpływ na obecną postawę zawodników Dolcanu. Widać, że każdy z nich zostawia na boisku wszystkie siły, a w grę wkłada serce. Owocuje to w bardzo dobre wyniki tej ekipy. Przypomnę, że do drugiej ligi spadną cztery ostatnie zespoły. Najbliżej degradacji jest właśnie Dolcan, ale z drugiej strony - wiosną spisuje się znakomicie. W ostatnich sześciu meczach piłkarze z Ząbek zdobyli aż 14 punktów i nie przegrali żadnego z tych spotkań, a w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z Górnikiem Polkowice 2:1. Piłkarze Termalica Bruk–Bet Nieciecza także nie zamierzają odpuszczać, lecz trzeba pamiętać o tym, że jest to najgorsza drużyna grająca poza własnym boiskiem, nie licząc Kluczborka. W 16 meczach wyjazdowych wygrała zaledwie 1 spotkanie! To bardzo słaby bilans i nie sądzę, aby został poprawiony w przedostatniej kolejce z grającym wspaniale ostatnio Dolcanem. Mecz w którym zadecydować o końcowym zwycięstwie może jeden błąd. Doświadczony 34 letni piłkarz z ekstraklasową przeszłością, Jan Cios gdy przechodził do Termalicy miał odpowiadać za postawę defensywną zespołu. Jest nieco inaczej - 3 ostatnie mecze = 3 bramki Jana Ciosa i jest to bez wątpienia filar zespołu z Nieczeczy. Wykluczenie jego z pola gry wydaje się być kluczem do sukcesu. Miejscowi powinni być raczej stroną atakującą. Po stronie gospodarzy należy wyróżnić takich piłkarzy jak: Swierblewski Damian, Piesio Grzegorz czy Kosiorowski Piotr, którzy grają ostatnio dość przyzwoicie i to od ich ataków zależy głównie skuteczność drużyny z Ząbek.

Edit: W Dolcanie nie zagra dwóch podstawowych obrońców. Typ uległ zmianie z 1 na 1X

Zapowiedź meczu z TVP INFO
Stadion Dolcanu: Postęp prac nad budową nowej trybuny na 25 maja 2011 roku.

 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga polska
Spotkanie: Warta Poznań - Kolejarz Stróże
Typ: Warta Poznań
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet-at-home.com

Od momentu przyjścia pięknej pani Prezes, Warta zmieniła się &quot;nie do poznania&quot;. Po rundzie jesiennej wszystko wskazywało na to, że spadek jest bardzo możliwy. Ale... do czasu, bo Warta walczy o mistrza wiosny! Odpowiednia akcja marketingowa sprawiła, że na Bułgarską przychodzi &quot;średnio&quot; po 10. tysięcy widzów. Imponujący wynik, jednak ci kibice (głównie Lecha) chcą popatrzyć na dawne sławy: Reiss, Zakrzewski, Scherfchen, czy Gajtkowski. Zespół złożony głównie ze starych wyjadaczy - błyszczy w rundzie wiosennej. Fajnie ogląda się ich grę i mają duże szanse na zajęcie... czwartego miejsca w lidze! Kto wie, czy w przyszłym sezonie nie powalczą o awans (?). Dzisiaj przyjeżdża do nich Kolejarz Stróże, który wciąż walczy o ligowy byt. Na wyjazdach grają bardzo słabo, a na dodatek Warta szykuje ultra-ofensywne ustawienie (z trzema obrońcami!). Coś czuję, że szykuje się koncert strzelecki poznaniaków.
 
K 10

kolan08

Użytkownik
Witam
Sezon w pierwszej lidze powoli dobiega końca ale to wcale nie oznacza, że nie ma co stawiać. Na dzisiaj zagrałem tylko I lige i takie spotkania:
Flota Świnoujście- GKS Katowice
Ostatni mecz Floty na własnym stadionie, z pewnością duża liczba kibiców będzie wspierać piłkarzy, a to może pozytywnie wpłynąć na samych zawodników. Bardzo dobry sezon w wykonaniu Floty, świetna atmosfera jak i gra piłkarzy więc dziś będzie okazja do podziękowania kibicom za wsparcie przez cały sezon ????
Jeśli chodzi o informacje o Gieksie to na daleką podróż nad wybrzeże trener Stawowy zabrał tylko 16 piłkarzy. Zabrakło rezerwowego bramkarza Roberta Hauffe, Wojciecha Szali, Piotra Plewni oraz Piotra Piechniaka. Do składu dołączył za to Bartłomiej Kędzierski. Moim zdaniem GKS pojechał do Świnoujścia tylko po to, żeby odbębnić 2x 45 i spokojnie wrócić do Katowic. Ostatni mecz z Ostrowcem (3:2 dla KSZO) pokazał, że piłkarze myślami są już na wakacjach.
Na korzyść Floty przemawia także fakt, iż w meczach między tymi zespołami zawsze wygrywał gospodarz oraz fakt, że Flota ma ochotę na rewanż z jesieni kiedy to &quot;dostała&quot; 3:5.
Handi w tym meczu raczej nie do grania bo w większości meczy pomiędzy Flotą, a GKSem gospodarz wygrywał jedną bramką. chociaż kto wie jak będzie tym razem :razz:
Moje typy:
Flota win 1,85
BTS no 2,02

MKS Kluczbork- Sandecja Nowy Sącz
Obie drużyny ostatnio nie zachwycają notując remisy bądź porażki. MKS na wyjeździe gra totalny piach i do tej pory jest najgorszą wyjazdową drużyną w lidze (okrągłe 0 wygranych wyjazdowych). Jednak u siebie ta drużyna radzi sobie całkiem nieźle notując 7 wygranych, 7 remisów i 2 porażki (ostatnia z Podbeskidziem). Ostatni mecz w sezonie MKS miał zagrać na wyjeździe z Gorzowem więc już dziś można dopisać Kluczborkowi 3 punkty. Jednak aby spokojnie myśleć o następnym sezonie w I lidze i uniezależnieniu się od innych zespołów MKS musi dziś zagrać na 100% swoich możliwości! Mimo iż rywal wymagający i poprzednie spotkania nie zachęcają do postawienia jakichkolwiek pieniędzy na Kluczbork (3 poprzednie spotkania z Sandecją, 1 strzelona bramka) to ja dziś liczę na poprawienie statystyk gospodarzy.
Jeśli chodzi o Sandecję to dla nich sezon jest teoretycznie skończony. Dobra, 4 pozycja w lidze, niezła gra. Kibicom podziękują w następnej kolejce wygrywając u siebie z KSZO a dziś liczę, że pojadą do Kluczborka tylko po to, by nie pokazać się z najgorszej strony. Nie wiadomą jest występ obrońcy, Damiana Zbozienia, za kartki nie zagra Chmiest (to raczej wzmocnienie Sandecji przed tym meczem heh) oraz Serb Petar Borovicanin.
Zastanawia mnie, czy może Sandecja pomoże dzisiaj w utrzymaniu MKSowi tylko dlatego, by spuścić do 2 ligi Kolejarza Stróże ( rywal zza miedzy, możliwość przejęcia sponsora itp.) chociaż nie wiem jakie są relacje między tymi klubami.
Moje typy na ten mecz:
Kluczbork win 2,05
Kluczbork 1X 1,25
Kluczbork strzeli 1,30
Pzdr Kolan :grin:
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
vs


Spotkanie : Warta Poznań - Kolejarz Stróże ⛔ 1:3
Typ : Warta Poznań -1 -1,5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365​

Tradycyjnie już w swoich typach stawiam na Wartę. Ostatnie spotkanie przed własną publicznością z pewnością zmotywuje Zielonych do zwycięstwa. Co więcej - piłkarze nadal walczą o zajęcie 4. miejsca w lidze, a także o nowe kontrakty. Do Poznania przyjeżdża ekipa broniąca się przed spadkiem, jednak nie można jej lekceważyć. W ostatnich spotkaniach Kolejarz pokonał takie zespoły jak Piast Gliwice, Flotę Świnoujście (na wyjeździe), a także zremisował w spotkaniu &#39;&#39;o 6 punktów&#39;&#39; z Dolcanem Ząbki. Mimo to wydaje mi się, że w dniu dzisiejszym to będzie zbyt mało na niesamowicie grającą w tej rundzie ekipę Warty. Warty, która zapowiada bardzo ofensywne ustawienie, a to daje nam nadzieję na sporą ilość bramek w tym spotkaniu. Obie drużyny mają jeszcze o co walczyć w tym sezonie, jednak umiejętności i doświadczenie leżą z pewnością po stronie gospodarzy.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
ŁKS Łódź - Flota Świnoujście Tak pewnie jutro kibice w Łodzi będą mogli krzyczeć (tzn kibice ŁKSu) &quot;To miasto jest NASZE&quot;. Ponieważ jest już to pewnie ŁKS i Podbeskidzie awansują do ekstraklasy, ale jest pewnie ALE. Kto wygra ligę?... Myślę że to będzie ŁKS który wygra przed własną publiką mecz o prestiż. Kurs nawet dobry ponieważ Flota to nie są ogórki i zajmują 3 miejsce z przewagą 10 punktów nad 4 Sandecją Nowy Sącz. ŁKS na 16 spotkań w tym sezonie na własnym boisku ma bilans 12-4-0, a na wyjeździe Flota ma bilans 8-4-4 a ostatni mecz wjazdowy to wygrana z Odrą Wodzisław 1-0 (która po tym meczu zrezygnowała z dalszej gry w lidze). U siebie ŁKS ostatnio wygrał pewnie 3-0 z GKSem Katowice, a ostatni mecz ligowy to wygrana 2-0 z KSZO na wyjeździe (które walczy dalej o utrzymanie) i tym meczem pokazali że zawodnicy chcą wywalczyć sobie nowe kontrakty i grę w Ekstraklasie będą grali do końca. Flota ostatnio wgrała 3-1 z GKSem Katowice ale myślę że teraz będzie niestety porażka. Jeszcze tylko dodam że gdzieś wyczytałem o tym że trener Floty już wiadome że po sezonie nie będzie tam pracował i to może też mieć jakiś tam wpływ.
Typ:1
Kurs:1.83
Betsafe
Więcej na blogu http://pro-typ.blogspot.com/
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
vs

Spotkanie : Górnik Polkowice - Warta Poznań zwrot
Typ : Warta Poznań (DNB)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365​

Ostatnia seria spotkań w 1. lidze, a w niej zmierzą się m.in. dwie drużyny nie walczące już o nic. O ile Warta, przed ostatnim spotkaniem, miała jeszcze szanse na zajęcie nawet czwartego miejsca, niestety porażka na własnym obiekcie z Kolejarzem Stróże pogrzebała nadzieje na tak wysoką lokatę. Ponadto nie uważam, aby Warta z takim składem przegrała dwa mecze z rzędu, mimo iż piłkarze myślami są już z pewnością na wakacjach. Jednak nie dla wszystkich mogą to być spokojne wakacje, m.in. po ostatnich spekulacjach w prasie, jakoby Zielonych w przyszłym sezonie miała wzmocnić &#39;stara gwardia&#39; Lecha Poznań, z Bosackim, Gancarczykiem i Djurdjeviciem na czele. Jeśli natomiast chodzi o ekipę gospodarzy, wyraźnie widać iż spuścili z tonu i tylko czekają na koniec sezonu, czego dowodem są 4 porażki z rzędu, a na własnym obiekcie nie potrafią pokonać rywala również od czterech spotkań (1 remis, 3 porażki). Trudno doszukiwać faworyta w tym spotkaniu, jednak ambicja, doświadczenie, a także perspektywa walki o awans w przyszłym sezonie do Ekstraklasy, stoją po stronie ,,Zielonych&quot;.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Warte uwagi są dzisiejsze mecze w I lidze, którymi stawką jest utrzymanie. O utrzymanie walczą dzisiaj: KSZO, Dolcan, Termalica i Kluczbork.
ODRA Wodzisław odda walkowerem dzisiejszy mecz z Dolcanem. A Kluczbork już może sobie dopisać 3 oczka za walkower z Gorzowem.
Sytuacja jest troszeczkę skomplikowana jeśli chodzi utrzymanie. Naturalnie możliwe są różne warianty.

http://www.termalica.brukbet.com/index.php?strona=aktualnosci&amp;amp;id=1656
Dolcan i Kluczbork tylko czekają na wyniki. A Termalica i KSZO mają szansę jeszcze dzisiaj wybiegać utrzymanie. Naturalnie wszystkie spotkania ostatniej kolejki tradycyjnie rozpoczynają się o tej samej porze (17), żadna z drużyn walczących o utrzymanie nie będzie miała komfortu wynikającego z poznania wyniku rywali.

MKS Kluczbork mimo, że ma już 3 oczka na swoim koncie, to szczerze mówiąc ma małe szanse na utrzymanie. Jednak żeby piłkarze z Kluczborka pozostali w I lidze, to w Nowym Sączu KSZO musi zaznać goryczy porażki, a w Niecieczy Piast pozbawić musi przynajmniej dwóch punktów Termalicę. --&gt; Myślę, że ten wariant dzisiaj jest mało prawdopodobny.

W małej miejscowości poda Tarnowem o utrzymanie w I lidze powalczy tamtejsza Termalica Bruk-Bet Nieciecza. W tym pojedynku jednak nie wszystko jest w rękach gospodarzy. Teramlica dzisiaj musi wygrać mecz z Piastem, ale to niestety nie wystarczy do utrzymania. Ale także KSZO nie może wygrać w Nowym Sączu.
Jeśli Nieciecza wygra dzisiaj na własnym obiekcie to niepewny będzie los aż trzech drużyn, uzależnionych od wyniku spotkania z Nowego Sącza, gdzie porażka KSZO zdegraduje właśnie zespół z Ostrowca, remis spuści z ligi Dolcan, a zwycięstwo KSZO będzie wyrokiem właśnie dla Niecieczy. Zwycięstwo Termalici będzie decydującym ciosem dla MKS-u, który w takim wypadku nowy sezon rozpocznie w drugiej lidze. Ja osobiście pochodzę z miejscowości oddalonej ok 20 km od Niecieczy i niemal jestem pewien, że w takich meczach jak dzisiaj sędziowie będą delikatnie sprzyjać gospodarzom. Wiem trochę o Niecieczy, znam ich drogę do I ligi od A klasy, kiedy to awans do tamtejszej V ligi wygrali przy stoliku. Właściciele klubu mają ogromne fundusze. Kto bywa na meczu, to pewnie spotkał się z sytuacją, że w przerwie meczu kibice gości otrzymują kiełbaski i coś do picia. Ciężko się z taką sytuacją spotkać w Polsce. Ale to taka dygresja mała. Dla mnie dzisiaj pewna wygrana Niecieczy i oczekiwanie na wynik z Sącza.
Nieciecza - Piast - 1 ~ 1.55


KSZO, jako jedyne może sobie zapewnić utrzymanie dzięki własnej grze i wynikowi jaki osiągną w Nowym Sączu. KSZO potrzebuje remisu do utrzymania, wydaje się, że scenariusz, w którym KSZO zapewnia sobie utrzymanie za sprawą jest sprawą łatwo do zrealizowanie. Ale... Sandecja walczy nadal z Piastem o zajęcie 4 lokaty w lidze. Tak więc wynik jest nadal sprawą otwartą. Niepokojące dla piłkarzy jest to, że Sandecja na własnym boisku w tym sezonie tylko 2 razy przegrała i 5 razy zremisowała.
Sandecja - KSZO - X2 ~ 1.74
Sandecja-KSZO - KSZO strzeli ~ 1.45


Dolcan mimo, że dzisiaj dopisze sobie 3 oczka za walkower z Odrą, to nadal musi czekać do godziny 19 by być pewnym swojej przyszłości. Sytuacja wygląda następująco:
Dolcan utrzyma się jeżeli:
- KSZO zremisuje, a Termalica wygra
Dolcan spada jeżeli:
- KSZO wygra lub przegra
LUB:
- Termalica nie wygra
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
1,50 na ulicy nie leży. Siłą rzeczy sytuacja jest taka, że KSZO musi dzisiaj zdobyć co najmniej punkt, a najlepiej komplecik. Sandecja nie gra już o nic, nie wywalczy awansu i może podejść do tego meczu bez specjalnej mobilizacji. KSZO walczy o życie i na pewno ten choćby jeden punkcik będzie dla nich nieprawdopodobnie ważny. Mam nadzieję, że nikt tam nic nie posprzedaje i w sportowej walce gościom uda się utrzymać. Nie ma tu co więcej mówić, przymusowe punkty dla KSZO.
Typ: X2 - 1,50 ⛔
Sandecja 0-1 KSZO ⛔ (3-1)
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom