>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik
Ja chciałem zagrać na Podbeskidzie, ale jak zobaczyłem, że nie zagra dwóch podstawowych obrońców to zwątpiłem i nie będę ryzykować. Chociaż i tak skłaniam się ku temu, że gospodarze mimo wszystko pokonają Pogoń.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbeskidzie ma szeroką kadrę i tam jest kto grać. Kurs do grania na Podbeskidzie jest i tak nie do wzięcia. Kurs zdecydowanie nie adekwatny a bukmacherzy wystawiając kursy zwrócili jedynie uwagę na ostatnie wyniki obu tych zespołów (nie grę) a także ich miejsce w tabeli. Jeśli Zaremba by nie uratował tego remisu to nastroje byłby inne.
Pogoń to bardzo nieobliczalna drużyna, tak samo zresztą jak i gospodarze. Pogoń może nie wygra ale czuje że może paść tutaj remis jeśli przyjezdni powalczą. Pogoń w ostatnim meczu pokazała że potrafi się podnieść, przegrywając 1:3 w 80 minucie potrafili doprowadzić do remisu. Wcześniej wygrana z &quot;nową&quot; Wartą, remis z Piastem który jest, a przynajmniej był faworytem do awansu. Planowa wygrana z Dolcanem, czyli Pogoń wygrała ten mecz który po prostu z góry był do wygrania. Wcześniej był jeszcze remis z dobrze grającą Flotą. Wszystko to pokazuje że Pogoń potrafi się spiąć na te ważne mecze więc za delikatną stawkę proponuję zagrać remis w tym spotkaniu.
Podbeskidzie - Pogoń | X - 3,25 Bet At Home ⛔ 2:1
 
D 208

daka58

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Katowice
Typ: Kolejarz Stróże
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W meczu o,,utrzymanie&quot; według mnie faworytem są gospodarze, którzy po dwóch ostatnich wygranych kolejno z Niecieczą 2:0 i na wyjeździe w ostatniej kolejce z Odrą Wodzisław 3:0 nadal zachowali szansę na pozostanie w 1 lidze. Widać, że się w końcu przełamali gdyż wcześniej ponieśli 4 porażki z rzędu. Z czego najdotkliwszą była porażka aż 2:6 z Sandecją. Teraz widać, że wyszli z dołka. Z kolei GKS zanotował ostatnio dwa remisy i ostatni mecz z Ruchem Radzionków zremisowany 1:1 pokazał, że katowiczanie nie są w najwyższej dyspozycji. Swój typ opieram na ostatnich wynikach drużyn oraz na aktualnej dyspozycji.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Typ Dannego1992 ale warty uwagi w tym temacie.
Dolcan Ząbki - Podbeskidzie 2
1.90
W ten weekend dojdzie do pojedynku pomiędzy ostatnim w tabeli, nie mającym praktycznie szans na utrzymanie Dolcanem a liderem tabeli i głównym pretendentem do awansu Podbeskidziem. Gospodarze już chyba pogodzeni z degradacją, ciężko powiedzieć czy jeszcze ktokolwiek wierzy w utrzymanie. Ostatnio forma zespołu fatalna, jak zresztą przez cały sezon. Kontrakt z zespołem rozwiązał obrońca Piotr Dziewicki. Napastnik Dolcanu - Andrzej Stretowicz kończy prawdopodobnie już sezon ze względu na problemy z pachwiną i operację.
Podbeskidzie po serii 3 remisów wygrało ostatni mecz z Pogonią 2:1, forma nie jest kiepska. Goście walczą o awans do ekstraklasy a jak zdobywać punkty to z kim jak nie z pogrążonym klubem niemającym prawie szans na utrzymanie?
Ekipy spotkały się dotychczas 5-krotnie, wszystkie mecze wygrało Podbeskidzie, łączny stosunek bramek 13:1
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
ŁKS - Stróże | Under 2,5 - 1,60

Kolejny już typ na under ŁKS-u. Stróże może ma jeden z najgorszych bilansów wyjazdowych w lidze, ale tym razem będą mierzyć się z ŁKS-em. Na pewno nie wyjdą na otwartą walkę i swojej szansy będą szukali z kontry. Stróże przegrywa mecze jeśli stara się dorównać zespołom typu Ruch Radzionków, KSZO Ostrowiec bo chce po prostu nawiązać walkę i wtedy padają wysokie wyniki typu 3:2, 4:1. ŁKS wiadomo nie od dziś ma problem z głęboko broniącymi się drużynami, typ na under moim zdaniem jest dobry i warto zainwestować nieco gotówki po nie najgorszym kursie, bo oczekiwałem czegoś w granicach 1,50.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ŁKS - Stróże | Under 2,5 - 1,60
Kolejny już typ na under ŁKS-u. Stróże może ma jeden z najgorszych bilansów wyjazdowych w lidze, ale tym razem będą mierzyć się z ŁKS-em. Na pewno nie wyjdą na otwartą walkę i swojej szansy będą szukali z kontry. Stróże przegrywa mecze jeśli stara się dorównać zespołom typu Ruch Radzionków, KSZO Ostrowiec bo chce po prostu nawiązać walkę i wtedy padają wysokie wyniki typu 3:2, 4:1. ŁKS wiadomo nie od dziś ma problem z głęboko broniącymi się drużynami, typ na under moim zdaniem jest dobry i warto zainwestować nieco gotówki po nie najgorszym kursie, bo oczekiwałem czegoś w granicach 1,50.
Również gram ten typ. Drużyna Kolejarza Stróże poważnie traktuje to spotkanie. Do Łodzi wstawili się już wczoraj gdzie odbyli treningi. Granie na ŁKS po kursie 1.40 moim zdaniem się nie opłaca, zważywszy na osłabienia jakie ma łódzki klub. Nie gra Woźniczka, Klepczarek, Gierag i Smoliński. Więc osłabienia dość spore. Do tego goście chcą zamurować bramkę i liczyć na kontry. A ŁKS jak kolega wyżej wspomniał z takimi zespołami gra słabo. Więc under jak najbardziej do grania.
Under 2,5 @ 1,70 Unibet ⛔ lipa za szybko 1 bramka padła
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dolcan Ząbki - Podbeskidzie

O godzinie 16:00 naszego czasu dojdzie to ciekawego spotkanie ale bardziej ciekawego dlatego że Podbeskidzie walczy o awans i pozycję lidera. Pewnie kto się interesuje choć trochę Polską piłką to pamięta jak świetnie sobie radził w naszym krajowym Pucharze. Dolcan na 8 kolejek przed końcem sezonu można powiedzieć śmiało że jest już w drugiej lidze. W całym sezonie wygrali tylko 4 razy i przegrali aż 17 i z 17 punktami na koncie okupują ostatnie miejsce, natomiast goście czyli Podbeskidzie radzi sobie dobrze i jeśli będą regularnie tak dobrze grali to awansują i kibice będą mogli oglądać takie mecze jak ostatnio z Wisłą czy Lechem w Pucharze. Na 26 rozegranych meczów Bielsko Biała ma 55 punktów i stratę 2 punktów do liderującego ŁKS-u Łódź. Na 5 ostatnich meczów Podbeskidzie wygrało 2 i zremisowało 3 natomiast Dolcan przegrał 4 i zremisował 1. U siebie Dolca w tym sezonie wygrał raptem 3 mecze (na 13), a Podbeskidzie na wyjeździe wygrało 6 (na 13). Na 5 meczów rozgrywanych między Dolcanem a Podbeskidziem wszystkie wygrali zawodnicy Podbeskidzia tracą przy tym tylko 1 bramkę. Łatwe zwycięstwo Podbeskidzia ? .... chyba tak.

Typ:2

Kurs:1.80

Betway
⛔2-0
WIĘCEJ NA MOIM BLOGU http://pro-typ.blogspot.com/
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram typ na Podbeskidzie. Podbeskidzie, a Dolcan to zupełnie dwa różne bieguny. Dolcan to pewniak do spadku bowiem szanse na utrzymanie są tylko teoretyczne. Zdecydowanie już nie będą walczyć z takim samym zaangażowaniem w przeciwieństwie do Podbeskidzia. Dla nich jest to mecz w którym dano im 3 punkty za darmo. Gdyby ten mecz odbył się na początku rundy, to z pewnością Dolcan podszedłby do tego meczu inaczej. Teraz przegrywają z każdym i nie widzę powodu dla którego ta drużyna miałaby walczyć dalej. Kurs wystawiony na Podbeskidzie jest bardzo dobry i szkoda z niego nie skorzystać. Ja postawię na ten mecz nieco więcej pieniędzy ponieważ nie widzę innego wyjścia jak wygrana przyjezdnych. Ząbki które nie tak dawno były twierdzą, teraz stają się kąskiem ligi i wszyscy którzy tu przejeżdżają liczą na zwycięstwo. Paradoksalnie Dolcan gra teraz lepiej na wyjazdach (zdobył po prostu więcej punktów niż w domowych meczach bo ciężko mówić tu o dobrej grze). Nie daję tej drużynie żadnych szans na jakiekolwiek punkty. W zespole Podbeskidzia nie zagra zawieszone za kartki Robert Demjan, a Dolcan wystąpi w swoim optymalnym zestawieniu.
Dolcan - Podbeskidzie | 2 - 1,75 Bet At Home ⛔
Dolcan - Podbeskidzie (1 - 0) | 2 - 3,00 Tobet ⛔
Takim miłym akcentem kończę typowanie polskiej ligi na ten sezon. Dzisiejszy mecz to był kabaret - KABARET.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Typ:1
Kurs:2.38

Kolejny mój tym również będzie z rodzimej ligi w piłce nożnej ale tym razem zajmę się zapleczem ekstraklasy. Wybrałem pojedynek pomiędzy Warta Poznań a Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jak widać po kursie wystawionym przez bukmacherów nie ma zdecydowanego faworyt tak więc mecz zapowiada się na dość wyrównany. Goście dzisiejszego spotkania to aktualnie druga drużyna tabeli z dorobkiem 56 punktów na koncie ale ostatnio jest w bardzo słabej formie gra jak by nie chciała awansować, pamiętam, że w podobnej sytuacji Podbeskidzie już było we wcześniejszych sezonach, że grało rewelacyjnie było faworytem do awansu i nagle zaczynało tracić punkty i w końcu pozostało w tej samej ldizę myślę, że w tym sezonie będzie podobnie w 5 ostatnich spotkaniach Podbeskidzie wygrało zaledwie raz co jest bardzo słabym wynikiem jak na vice lidera tabeli. Warta natomiast cały sezon spisywała się nie najlepiej ale końcówkę sezonu ma bardzo dobrą dzięki czemu aktualnie zajmuje 7 pozycję z 39 punktami na koncie co ciekawe Warta wygrała ostatnie 4 spotkania z rzędu co pokazuje, że są naprawdę w formie w dodatku będą grać na własnym stadionie gdzie z pewnością zgromadzi się wielu fantastycznie dopingujących kibiców.
 
kondzio1899 0

kondzio1899

Użytkownik
Już po ostatniej przegranej Podbeskidzia z Dolcanem postanowiłem, że POLSKIEJ ligi już grać nie będę!
Jednak w tej kolejce skusił mnie typ na Flotę Świnoujście.
Podobnie jak tydzień temu drużyna z końca tabeli z serią przegranych ogrywa czołówkę.
Ręce same opadają ????
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Warta Poznań - MKS Kluczbork 1 @ 1.66 ✅ 2:1
Bukmacher: bet365

Ciekawym typem na najbliższą kolejkę wydaje się być zwycięstwo Warty Poznań w spotkaniu z MKS Kluczbork. Wyniki w bieżącej rundzie nie pozostawiają złudzeń, kto powinien wyjść zwycięsko z tej potyczki. Rycerze wiosny z Poznania prezentują ostatnio najlepsza formę z całej I ligi, biorąc pod uwage 5. ostatnich spotkań (bilans 4-1-0, remis z vice-liderem Podbeskidzie). Kluczbork z kolei na 5.ostatnich spotkań zremisował 4; mało tego - nie wygrał jeszcze spotkania na wyjeździe w całym sezonie (0-5-9, bilans bramek 8:24). Warta ostatnio jest &#39;w gazie&#39; i zwycięstwo w tym spotkaniu wydaje się rzeczą oczywistą.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czy taką oczywistą. Kluczbork walczy o utrzymanie i na pewno będą bardziej zmotywowani. Nie napiszę że MUSZĄ, ale jeśli chcą być spokojni o utrzymanie to powinni wygrać ten mecz. To że Kluczbork jeszcze nie wygrał na wyjeździe w tym roku to też nic nie znaczy, jako przykład tam drużynę która też walczy o utrzymanie a mianowicie Kolejarz Stróże, na wyjeździe też mieli słaby bilans, przed meczem z Odrą Wodzisław jakiś czas temu na wyjazdowym koncie zwycięstw widniała liczba 0, a mimo to łatwo rozprawili się z miejscową Odrą 3:0. W ostatniej kolejce pokonali 1:0 Flotę Świnoujście która na papierze jest zdecydowanie wyżej, nie wspominając już o bilansie na własnym stadionie czy pozycji w tabeli. Kluczbork to zespół który potrafi sprawiać niespodzianki i myślę że dziś mogą o taką niespodziankę powalczyć.
Warta Poznań - MKS Kluczbork X2 - 2,07 Bet At Home ⛔ 2:1
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kusi mnie żeby dać na Dolcan Ząbki. Mają dobrą passe i podoba mi się ostatnio ich gra. Grają ze Stróżami, które ostatnio na wyjeździe wygrało z Flotą, jednak krążą słuchy iż klub nie chce awansować do Ekstraklasy. Osobiście nie chce mi się w to wierzyć jednakże w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy. Kurs kusi dlatego chyba się zdecyduje.

Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże
Typ: 1 ⛔
@2.1
6/10 Tobet
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Kusi mnie żeby dać na Dolcan Ząbki. Mają dobrą passe i podoba mi się ostatnio ich gra. Grają ze Stróżami, które ostatnio na wyjeździe wygrało z Flotą, jednak krążą słuchy iż klub nie chce awansować do Ekstraklasy. Osobiście nie chce mi się w to wierzyć jednakże w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy. Kurs kusi dlatego chyba się zdecyduje.
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże
Typ: 1
@2.1
6/10 Tobet
To wcale nie słuchy, klub który ma na 5 (?) kolejek przed końcem 36 pkt. straty do lidera ciężko ma się włączyc do walki o awans ;) Chyba że piszesz już o przyszłym sezonie to zwracam honor ;)
Co do meczu, to dla mnie typowy no bet ... Dolcan czerwona latarnia I ligi która w ostatnich kolejkach złapała dobrą formę ale kto wie ile tak na prawdę meczy mogą zagrac na wysokim poziomie pokonując przeciwnika, Kolejarz beniaminek walczący wciąż o utrzymanie a nie o awans jak napisał kolega wcześniej. Mimo że kursy dobre to radzę omijac ten mecz, ewentualnie jakiś u/o ;)
Pozdrawiam.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Miałem na myśli Flotę Świnoujście ;)
Nie wiem ile w tym prawdy a ile ściemy ale tak właśnie słyszałem. Jeśli Flota zacznie teraz jakimś &quot;cudem&quot; niewygrywać to myśle że jednak ta pogłoska jest prawdą.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Wodzisław
Do końca sezonu 4 kolejki, KSZO znajduje się w strefie spadkowej i traci do bezpiecznego miejsca 2 pkt. Przed piłkarzami z Ostrowca zostaną jeszcze mecze z GKS-em, ŁKS-em i Sandencją. Mecz z Odrą jest zatem teoretycznie najłatwiejszy a zarazem jest to mecz z gatunku o 6 pkt. Jeżeli dziś nie wygrają później będzie niezwykle trudno o jakie kolwiek punkty. Odra jest pogrążona w kryzysie, nie mają kompletnie pieniędzy. Piłkarze nie mają z czego otrzymać wypłat a na dzisiejszy mecz jadą... własnymi samochodami. W klubie nieciekawa atmosfera i trudno, żeby były dobre wyniki. Ostatni mecz z ŁKS-em przegrali 3:6, gdzie już po pierwszych 35 min mieli wpakowane 5 goli.
Piłkarze KSZO mają obiecane premie za wygranie meczu - 3 tys zł a więc będą zmobilizowani aby odnieść zwycięstwo i wydostać się wreszcie ze strefy spadkowej
Typ: KSZO @ 1.70 ✅ 4:0
E: sory, że dopiero teraz ale sporo pracy miałem... na zawodnika oczywiście
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Wodzisław
Do końca sezonu 4 kolejki, KSZO znajduje się w strefie spadkowej i traci do bezpiecznego miejsca 2 pkt. Przed piłkarzami z Ostrowca zostaną jeszcze mecze z GKS-em, ŁKS-em i Sandencją. Mecz z Odrą jest zatem teoretycznie najłatwiejszy a zarazem jest to mecz z gatunku o 6 pkt. Jeżeli dziś nie wygrają później będzie niezwykle trudno o jakie kolwiek punkty. Odra jest pogrążona w kryzysie, nie mają kompletnie pieniędzy. Piłkarze nie mają z czego otrzymać wypłat a na dzisiejszy mecz jadą... własnymi samochodami. W klubie nieciekawa atmosfera i trudno, żeby były dobre wyniki. Ostatni mecz z ŁKS-em przegrali 3:6, gdzie już po pierwszych 35 min mieli wpakowane 5 goli.
Piłkarze KSZO mają obiecane premie za wygranie meczu - 3 tys zł a więc będą zmobilizowani aby odnieść zwycięstwo i wydostać się wreszcie ze strefy spadkowej
Typ: KSZO @ 1.70
Te 3 tyś. zł to na zawodnika czy na drużyne ? ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wyniki 31. kolejki I ligi :


ŁKS Łódź -
Gks Katowice 3:0 (3:0)
Warta Poznań - GKP Gorzów Wlk. 3:0* (wycofali się z rozgrywek)
Górnik Łęczna - MKS Kluczbork 2:0 (1:0)
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 0:0 (0:0)
Flota Świnoujście - LKS Nieciecza 2:2 (0:1)
Piast Gliwice - Ruch Radzionków 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin - Górnik Polkowice 4:2 (1:1)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Wodzisław 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (2:0)​
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Ruch Radzionków - Warta Poznań ✅ 0:1
Typ: Warta Poznań (DNB)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Nie wiem dlaczego, jednak typy na Wartę w bieżącej rundzie traktuję jako value; nie inaczej będzie w tej kolejce. Teoretycznie oba zespoły już o nic nie grają, jednak w zespole Zielonych mobilizacja do końca sezonu będzie ogromna. Zawodnicy wypowiadają się, iż chcą awansować jeszcze o przynajmniej jedną lokatę w tabeli a po ostatniej serii spotkań możliwe jest, że zajmą miejsce nawet tuż poza podium, co jeszcze nie dawno wydawało się rzeczą niemożliwą. Po rundzie jesiennej Warta była zagrożona spadkiem z 1.ligi i gdyby nie fatalna pierwsza runda, teraz mogłaby do ostatniej kolejki walczyć o awans. Fantastyczna forma w tej rundzie powoduje, iż typ na gości w jutrzejszym spotkaniu jest całkiem możliwy, choć nie należy lekceważyć ekipy gospodarzy, którzy ostatnio pokonali choćby Piast Gliwice. U siebie zanotowali ostatnio dwie porażki z rzędu, Warta wręcz przeciwnie - wygrane w Łęcznej i Ząbkach. Myślę że typ warty grania, w przypadku remisu mamy zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odra Wodzisław - Flota Świnoujście 2 2.15 Betclic
Co myślicie o tym spotkaniu? Odra gra fatalnie, brak motywacji, nawet trener nie wierzy w utrzymanie. Brak masażysty. Nie wiadomo czy do meczu dojdzie, bo brakuje 3 tys na oplacenie m.in firmy ochroniarskiej i sędziów.
Flota na wyjazdach gra całkiem dobrze, mimo osłabień dzisiaj powinni wygrać. 2.15 to dobry kurs, zagrałem w Betclic jako zakład bez ryzyka. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom