>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I mecz finałowy + o brąz Enea Ekstraligi - 28 września

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP




Zaczynamy walkę o medale. W finale spotykają się dwie najbardziej wyrównane ekipy PO. Wg buków lekkim faworytem do złota są leszczyńskie Byki. Oczywiście teoretycznie nie można im się dziwić, bo Unia zaczęła jechać naprawdę dobrze. Jednak gorzowianie rozpędzeni wysoką wygraną z lokalnym rywalem tanio skóry nie sprzeda. Tutaj DMP zdobędzie ta ekipa, która zdobędzie więcej punktów na swoim torze. Wątpię, by doszło do zwycięstwa gości.
W meczu o brąz większe szanse na sukces mają tarnowianie. Wrócił Hancock, który w GP Skandynawii pokazał się z bardzo dobrej strony. W Zielonej Górze sytuacja nie wygląda najlepiej. Dobrucki rezygnuje, zawieszony jest Dudek, słabo jedzie PePe. Co prawda odpalił Jarek Hampel, obudził się Jonsson. Skończy się zapewne tak, że Unia Tarnów minimalnie przegra, albo nawet może wygra na wyjeździe, a u siebie wypunktują Falubaz.
Kursy z Bet365:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW!
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Unia Leszno - Stal Gorzów 1 1,25
Hancock over 1,5 wygranych biegów 1,85
AKO: 2,31 Milenium
Na początek taki dubel. Leszno moim zdaniem na 90% wygra ten mecz. Gorzów odczuje brak Iversena. W dwumeczu z Lesznem wraz z bonusami zrobił on 30 punktów!!! Na zz-tce nie są w stanie tyle odrobić. Kasprzak Zmarzlik ogarną i swoje zrobią. Świder i Linus w Lesznie nie powinni za wiele zdziałać. Wiele zależeć będzie od Zagara. Jednak moim zdaniem w trójkę Gorzowianie nie są w stanie tego wygrać. Leszno na własnym torze bardzo mocne. Nicki, Piter, Tobiasz, Zengi powinni swoje zrobić. Przemek wraca do formy. Na Smoku nawet Baliński zapunktuje. Jedyna dziura to Michelsen. Jednak jeśli zawodnicy z numerów 9-12 będą jechać swoje, to Michelsen zakończy swój udział w meczu na jednym biegu. Nie widzę innej opcji niż wygrana Leszna.
Co do Hancocka to coż. Wraca po kontuzji ale widać forma jest. Tor w ZG zna bardzo dobrze, w parze ma porozbijanego Kołodzieja. Greg będzie ciągnął wynik Tarnowian i myślę że te dwa biegi indywidualnie powinien wygrać.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Finał Unia Leszno - Stal Gorzów

Sezon dla kibiców Unii obfituje w niespodzianki. Jedną z nich był &quot;Zwycięski remis&quot; ze Stalą dający awans do fazy PO.
Drugą była wygrana dwumeczu z Unią... Tarnów.
O ile pierwszy był wielkim wyczynem ze względu na brak Pawlickiego i Pedersena, tak pokonanie Jaskółek w TARNOWIE poskromiło najśmielsze oczekiwania kibiców.

Dzisiaj w Lesznie, oskubany z Iversena, Gorzów spróbuje się postawić rozpędzonym Bykom.
Unia na swojej szlace jest niezawodna. Pawliccy nie wymagają komentarza. Wzrosły akcje Grega Zengoty a wczorajszy słaby występ Dzika w GP jest paradoksalnie plusem* ;) Na uwagę zasługuję Tobi Musielak na którym ostatnimi czasy można polegać jak na Zawiszy.

* (Pamiętam jak Power jeździł u nas w Wybrzeżu, to po każdym słabym GP notował dwucyfrówki)

Brak Iversena może być tutaj znacznie większym problemem niż przewidywano.
Ja typuję 52-38 co pokrywa linię którą oferuje STS
Byki mają jaja ze stali ;)

Falubaz może i ma Dudka ale dziś na prawdziwym dopingu przyłapani zostaną kibice Byczków.
Idę w to na grubo.


Pozdrawiam !
Typ : Leszno (-9.5) - Gorzów
Kurs : 1.75
Bukmacher : STS
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kamil Adamczewski-Kacper Gomólski 2 @ 2,11 Betsafe✅5:7
Coś dziwny ten kurs na Gingera skoro Bet365 daje niemalże odwrotne, ale trzeba skorzystać. Ginger wiadomo lepszy od Kamila i powinien to udowodnić dzisiaj. Kamil niby końcówka sezonu już lepsza, ale dla mnie i tak traci wiele w stosunku do najlepszych juniorów. Średnie to najlepiej pokazują i mówią w tym wypadku prawdę, a w nich jest 0,3 na korzyść Gingera.
Nicki Pedersen-Krzysztof Kasprzak 2 @ 1,50 Betsafe✅9:10
Nie ma co się zastanawiać, bo KK dzisiaj prawdopodobnie 2 starty więcej od Dzika, a zatem jest to ogromna przewaga. Do tego Nicki zaczął jeździć zespołowo, a to znaczy, że jakieś punkty na Balonie(lub jego zastępcach w postaci juniorów) oraz Przemku może stracić. KK z Linusem, chociaż jego pewnie będą zmieniali, do tego taktyk, zz-etka itd. To on ma być liderem Stali i będzie, bo forma jest elegancka, do tego tor zna bardzo dobrze i powinien zrobić ponad 14pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Pedersen - Kasprzak - 2 ✅
Hancock - A. Łaguta - 1 ⛔
@1.95
Betsson
Na dzisiaj próbuję taki dubelek. Kapszti już mnie uprzedził z betem na KK. To już kolejny raz, gdy na niego gram. Rozważałem opcję z Zagarem, który nawet dobrze pojechał wczoraj w GP, ale kurs z Nickim lepszy. KK pojedzie więcej niż Duńczyk, który powinien spokojnie zrobić dwucyfrowy wynik, ale musiałby być blisko kompletu, żeby mieć więcej punktów niż Kasprzak. Hancock wraca po kontuzji i to w dobrym stylu. Wczoraj drugie miejsce w GP Skandynawii. A. Łaguta jak wcześniej wspominałem dużo traci na obcych torach. Za to Greg powinien wyciągnąć w ZG spokojnie dwucyfrówkę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Aleksandr Łoktajew(+1) - Krzysztof Buczkowski 1 1,66 bet365✅
Mecz o brąz zaczniemy w Zielonej Górze. Popularny Saszka dzisiaj w parze z Hampelem który wczoraj odpalił i jestem ciekawy jak dzisiaj pojedzie. Saszka to bardzo mocna druga linia zespołu Zielonogórskiego i dzisiaj myślę,że to potwierdzi. Krzysiek Buczkowski ostatnio mocno poobijany dlatego dzisiaj nie sądzę aby odegrał jakąś znaczącą rolę. W parze jedzie z Artiomem Łaguta i na nim napewno będzie tracił pkt. Panowie 2x dzisiaj pojadą przeciwko sobie a może i w nominowanym trafią też na siebie i w tych biegach wszystkoi się rozstrzygnie. Ja stawiam na zawodnika gospodarzy. Zdziwiłem się jak zobaczyłem że jest dodatnie handi w tej parze na zawodnika gospodarzy.
W meczu w rundzie zasadniczej wyglądało to tak:
Łoktajew : (0,3,3,1,1,1)
Buczkowski : (0,1,1,2).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Grzegorz Zengota - Matej Zagar 1 2,30 Betsson ✅
Tobiasz Musielak - Matej Zagar 1 1,72 Triobet ⛔
tutaj na zawodników z Leszna typy z jednego powodu. są w super formie szczególnie Tobiasz. Co do Matej również ta forma jest ale Matejowi na &quot;Smoku&quot; ciężko się jeżdzi co pokazała runda zasadnicza. Wtedy głównie przez jego postawę goście nie wygrali. Ja kibicuje dzisiaj &quot;leniwym kotom&quot; ???? ale nie widzę dzisiaj jako lidera Mateja. Uważam, że Tobiasz spokojnie powinien być lepszy a co do Grzegorza po prostu widzę ogromny kurs jak na niego w tej parze a szanse są. Skoro super jeżdzi w Tarnowie to jak co to będzie u siebie?

Andreas Jonsson
- Piotr Protasiewicz 1 1,76 Triobet
Martin Vaculik - Greg Hancock 1 2,00 Betsson ⛔
Co do pierwszej pary to tutaj forma zgoła inna. Mecz w Zielonej Górze więc Jonsson powinien być jeszcze skuteczniejszy. Wiadomo Piotr nie pojedzie tak jak w Gorzowie bo to oznaczałoby brak medalu dla Falubazu ale uważam, że nie będzie dzisiaj takimi liderem gospodarzy jak Andreas. Obaj w parze nie mają za silnych kolegów. Myślę, że Jonsson jednak dzisiaj udowodni swoją wysoką formę. Greg ma mimo wszystko nie wyleczonego ale jednak Kołodzieja w parze natomiast Martin dwa razy pojedzie z Koza w parze więc dużo słabszy partner niż u Hancocka. W rundzie zasadniczej zdecydowanym liderem był Vaculik i zdobył dużo więcej punktów niż Greg. Stawiam na niego w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 407

cekaem

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (+4,5) 1.85 Betsafe✅
Wygrali tutaj w rundzie zasadniczej powalczą i dzisiaj. Falubaz prezentuje się nie da ukryć bardzo słabo. Jeden wystrzał Jarka nie sprawi , że zmienię moje początkowe prognozy co do tego spotkania. Wraca Hancock co jest bardzo dużym wzmocnieniem , po kontuzji zaprezentował się dobrze w GP. Chyba zagadką pozostaje u gości jedynie dyspozycja Kołodzieja. U miejscowych każdy prawie w dołku oprócz Jonssona. Dobrucki odchodzi , na pewno nie wpływa to dobrze na morale zespołu. Mecz dla mnie na remis dzisiaj i w rewanżu Unia wyjaśni sprawę brązowego medalu. Nawet jak odskoczą to myślę , że taktyczne pozwolą gościom trzymać bezpieczny dystans. Także pobieram handicap.
Unia Leszno (-8,5) - Stal Gorzów 1.85 Sportingbet⛔
W finale przewiduje pewną wygraną gospodarzy. Mają zdecydowanie bardziej wyrównany skład. Dwóch kapitalnych juniorów , którzy w każdej chwili mogą zastępować kogoś z seniorki. Do tego wraca Bjerre , na własnym torze nie widzę za bardzo słabych punktów po stronie gospodarzy. Widać , że złapali formę , nawet Nicki jedzie pod drużynę ;) Żeby myśleć o złocie muszą sobie zapewnić co najmniej 10 punktową przewagę i według mnie im się to uda. Goście niby w rundzie zasadniczej tam zremisowali ale jechali w składzie z Iversenem, który był ich najlepiej punktującym zawodnikiem , a gospodarze jechali bez Nickiego, także w ogóle nie ma co porównywać końcowego rezultatu tamtego spotkania. Po stronie gości na wyjazdach uważam , że dwie poważne dziury to Świder i Linus , którym nie wróże kariery w dzisiejszym meczu. W rundzie zasadniczej obaj przywieźli tutaj w sumie 3 pkt. ( Świder 3 , Linus 0). Do tego Cyfer 1 pkt , a Zagar 6 pkt. Ktoś mi zagwarantuje , że dzisiaj przywiozą więcej? Nie byłbym taki pewien. Na wyjazdach pewniakiem jest tylko Kasprzak , może Zmarzlik bo złapał wiatr w żagle ale i tak jego średnia wyjazdowa jest o prawie 1 punkt niższa niż na własnym owalu! Nie widzę dzisiaj gości. Obie drużyny w gazie ale jeśli już miałbym zdecydować komu bardziej sprzyja tor , to zdecydowanie Stali , która u siebie może wykręcać kosmiczne wyniki gorzej jest na wyjazdach. Także Leszno dzisiaj wygrywa co najmniej 10 punktami , by spokojnie pojechać na wyjazd do Gorzowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Piotr Protasiewicz (-1) - Artim Laguta 1 @1,76 bet365 ⛔ (9-12)
Gram dziś przeciw swojemu. Tor na pewno pod Pepe, słyszałem, że w ZG przyczepnie, więc czuję, że Laguta nie poszaleje. Forma... myślę, że podobna. Artem dużo traci na wyjazdach, ale ostatnio nawet u siebie na nieco innym torze już było dużo słabszy. Pepe myślę, że pewne 5 startów. Laguta... zależy od postawy drużyny, ale może być tak, że będzie zastępowany.
P.S. Hancock i Kołodziej jadą.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ciekawe, że nikt nie bierze pod uwagę ukłonu Stali w strone Leszna z zapewnieniem sobie play -offów i remisu w Lesznie. No ale przeciez sport jest uczciwy i skoro Jarek Hampel zrobił wczoraj komplet to zapewne dzisiaj w ZG będzie smigał tez az miło ???? )

Kilka lat temu były słynne (jestem z ZG) układy pomiędzy Falubazem a Wrockiem - nigdy nikt nikogo za ręce nie złapał ale zawsze punkty dostawał bardziej potrzebujący - pamiętam mecz we Wrocku gdzie handi na ZG było chyba 18 i to nie stanowło tez żadnego problemu.

Dzis nie zdziwi mnie , że Leszno wygra ale na tyle na ile potem Stalówka odrobi to w Lesznie.

Oczywiście to tylko wersja spiskowa dziejów bo przecież nikt w sporcie prawie nikogo za ustawki i oddawanie punktów za ręce jeszcze nie złapał ???? )))

ps: Polecam bodaj pogadanie z kibicami Pogoni Szczecin sprzed kilku laty jak cała liga grała przeciw portowcom bo nie chcieli oddawać punktów z poprzednich układów bo się własciciel zmienił i klub szybko spuszczono lige niżej ???? ))
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Oddawanie meczu w finale, bo kluby mają dobre stosunki? No przestań, bo ktoś tu wejdzie i jeszcze w to uwierzy.
W takie przyjacielskie gesty to ja nie wierzę, a dobrym argumentem na obalenie tej teorii jest sytuacja pomiędzy Zieloną Górą a Rzeszowem z roku ubiegłego i poprzednich: Marta z prezesem Dowhanem żyli bardzo dobrze, dogadywali się co do terminów przełożonego meczu, w którym to padł sensacyjny remis (jak się później okazało był to przypadek) i po tym wszyscy uwierzyli że już zawsze te kluby będą sobie pomagać. Aż przyszła przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego, w której to Rzeszów aby się utrzymać potrzebował zwycięstwa (a Zielonej nie zależało na nim tak bardzo, mając w ostatniej kolejce mecz u siebie z CKM-em i zdobywając tam 3 punkty mieli 1. miejsce przed PO); i co się okazało? Zielona Góra pojechała bez wałków i wygrała, pośrednio spuszczajac Martę do I ligi.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Oddawanie meczu w finale, bo kluby mają dobre stosunki? No przestań, bo ktoś tu wejdzie i jeszcze w to uwierzy.
W takie przyjacielskie gesty to ja nie wierzę, a dobrym argumentem na obalenie tej teorii jest sytuacja pomiędzy Zieloną Górą a Rzeszowem z roku ubiegłego i poprzednich: Marta z prezesem Dowhanem żyli bardzo dobrze, dogadywali się co do terminów przełożonego meczu, w którym to padł sensacyjny remis (jak się później okazało był to przypadek) i po tym wszyscy uwierzyli że już zawsze te kluby będą sobie pomagać. Aż przyszła przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego, w której to Rzeszów aby się utrzymać potrzebował zwycięstwa (a Zielonej nie zależało na nim tak bardzo, mając w ostatniej kolejce mecz u siebie z CKM-em i zdobywając tam 3 punkty mieli 1. miejsce przed PO); i co się okazało? Zielona Góra pojechała bez wałków i wygrała, pośrednio spuszczajac Martę do I ligi.
Masz racje to przecież tylko moja spiskowa teoria dziejów, a ........
http://www.przegladsportowy.pl/tenis,raport-o-podejrzanych-meczach-trafil-do-parlamentu-europejskiego,artykul,473073,1,289.html
470 spotkań z 2 lat to tylko piłka i tenis a zuzel jest czysty jak łza ???? )) bezpiecznik Walaskowi wypadł tez przypadkowo - powinieneś wiedziec o czym pisze(bodaj Gomólski był wtedy w studio i na konkretne pytanie : &quot;Ile razy Ci sie to zdarzyło w karierze - odpowiedział &quot;chyba raz-ale nie pamietam&quot;)itd itd .
Nagranie Walaska z Dymkiem z busa przed końcem sezonu wtedy to też tylko jak rozumiem byli naśladowcy głosów - pisze z Twojego podwórka żebyś wiedział o czym pisze a Betfair oddający ludziom 6 mio Euro bodaj po meczu Davydenki w Sopocie i anulujący zakłady z tego spotkania to też tylko mój wymysł ???? )
Więc co za problem oddac mistrza za uczestnictwo w finale ???? ......
Pytam na podstawie faktów ???? ) chyba , że parlament europejski dostał to o tak sobie ...żeby się nie nudzili
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak jak napisałeś: to jest twoja teoria i ja w niż nie wierzę. Nie widzę powodów żeby się nią tutaj dzielić, bo to jest forum bukmacherskie i tutaj rozmawiamy na temat sportu a nie raportu PE ;)
pozdro
Może ten bezpiecznik Walaska to także był pierwszy jego taki defekt w karierze. Przecież różne części motoru, które teoretycznie nie mają prawa się zepsuć nie raz defektują żużlowcom
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Zagar - Zmarzlik - 2 ✅ Bartek mega!
@1.6
Betsson
Daję na Bartka, który wie jak jechać w Lesznie i jest w bardzo dobrej dyspozyji. W ostatnim meczu ligowym na Smoczyku pojechał bardzo dobre zawody. Nie inaczej powinno być tym razem w walce o złote medale DMP. Zagar może być lekko zmęczony wczorajszym GP. Dobrze pojechał w Szwecji, widać lekką poprawę w formie, lecz ostatnio tylko 6 punktów w Lesznie. Zmarzlik obok KK jest siłą napędową gorzowskiej Stali, oby to potwierdził w najbliższym spotkaniu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Szacunek dla &quot;Jaskółek&quot;, że się tak zebrały po takim rozpoczęciu spotkania. Cieślak to jest Cieślak i gdyby nie on to pewnie nie zły łomot by był w Zielonej Górze. Skandalem jest dla mnie oczywiście &quot;akcja&quot; z Jarkiem. Może jakimś fanem nie jestem tego faceta ale jest mi najzwyczajniej żal bo tak jak mówił gdy robił komplety to był wielbiony jak to Dowhan mówił &quot;najlepszy Polski zawodnik jeżdzi w ZG&quot; ????, a tu teraz wyskakuje takie coś.. I tak Jarek ma honor bo nie olał tego meczu po tym wszystko a był liderem gospodarzy! Osobiście nie widzę go za rok w Falubazie a jeśli zostanie to i nic tylko chylić czoła przed takim człowiekiem który po traktowaniu go tak zachowa się bardzo w porządku wobec klubu. A po tej sytuacji akcje Falubazu w moich oczach znowu spadły i już chyba są bliskie zeru. Tak jak Jarek powiedział, że chyba już atmosfery się nie poprawi między nim a klubem tak ja już chyba nigdy w najmniejszym stopniu nie będę darzył sympatią tego klubu ;)
Co do finału, to wyszedł po mojej myśli. Stali wystarczy wygrać ten mecz nawet 2 punktami. W Gorzowie wiadomo, że Zagar takiej lipy nie pojedzie. Linus i Piotr też będą dużo lepsi chociaż dzisiaj Szwed mnie nie jednokrotnie zaskoczył. Unia wyjdzie myślę ze srebrem ale to i tak duży sukces dla nich. A na koniec po prostu Bartek show. Mogą się z niego śmiać, że piszczy głosem itd ale ten facet bezdyskusyjnie ma papiery na Mistrza Świata. On i Piotrek Pawlicki to przyszłość naszego żużla i trzeba dbać o te diamenty bo z Dudka to już nie wiadomo co będzie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No ale nie róbmy znowu z Jarka takiej ofiary. Sam doprowadził do tej sytuacji katastrofalnym występami. To ma być lider drużyny, który kilka razy w sezonie zawala mecz drużynie? Wina leży po obu stronach i tyle.
W finale taka ciekawa rzecz, że paradoksalnie to w Stali Gorzów można mieć spore pretensje do Kasprzaka. Paradoksalnie, bo był drugim najlepszym zawodnikiem, ale jednak sporo punktów potracili goście przez niego. Najpierw nie wiadomo po co wywoził Zagara i zamiast 5:1 zrobiło się 3:3. Potem wyszli na 5:1 z Linusem, a KK żeby nie wjechać w dupę swojemu koledze poleciał w poprzek i zrobiło się 1:5. Czyli w tych dwóch biegach stracili 12pkt!!! Zmarzlik genialny występ i potwierdził tylko dyspozycje ze środy.
Jak dla mnie jest po finale, bo u siebie Stal zrobi swoje i Świderski, Linus czy Zagar zapunktują lepiej, podobnie z resztą jak KK. Z drugiej strony juniorzy z Leszna też dzisiaj zawiedli i to oni głównie zawalili mecz Bykom, bo taka wygrana to niewiele im daje.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
No ale nie róbmy znowu z Jarka takiej ofiary. Sam doprowadził do tej sytuacji katastrofalnym występami. To ma być lider drużyny, który kilka razy w sezonie zawala mecz drużynie? Wina leży po obu stronach i tyle.
Otóż to. Hampel teraz płacze, bo klub chciał odsunąć od składu zawodnika, który zarabia w sezonie 2,5 mln, a jedzie od połowy sezonu na poziomie Strzelca. No rzeczywiście skandal ???? . Oczywiście sposób w jaki to się stało nie jest zbyt przyjemny i to jest druga strona medalu, ale też zwalanie wszystkiego co najgorsze na Falubaz, a robienie z Hampela niewinnej ofiary to nieporozumienie.
Również uważam, że Gorzów zdobywa złoto. Może gdyby było wczoraj 50-40 to jeszcze jeszcze.. a tak to nie wierzę, by Stal nie wygrała choćby tymi dwoma oczkami w niedziele. Atut toru w Gorzowie jest dla gospodarzy zbyt duży i przewiduje powtórkę z meczu w rundzie zasadniczej. Stal obecnie jest tak nabuzowana i spragniona tego złota + ma ogromny atut swojego toru, że chyba nawet Tarnów w pełnym składzie nie dałby jej teraz rady. Więc złoto trafi w godne ręce co piszę z bólem jako człowiek, który nie cierpi Kasprzaka i Komarnickiego, ale cóż taki sport ;).
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Witam.

Nie ma gdzie wiec napisze tutaj. Polecam lokate 1.22 na mistrzostwo Gorzowa w bet365. 22% to ja pobralem natychmiast jak to zobaczylem. Nie ma innej opcji, Leszno jak zdobedzie w rewanzu 40 punktow to bedzie dla nich sukces. Jedyna druzyna ktora mogla powalczyc z Gorzowem byla zdrowa Unia Tarnow. Stal DMP 2014.
 
N 15

nowax1982

Użytkownik
Jak już grać takie &quot;lokaty&quot; to w Sportingbet za to samo płacą 1.25. Przypomnę również Twoje słowa na temat półfinału w Tarnowie: &quot;Zwyciestwo w tym meczu dla mnie jest oczywiste&quot;.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom