>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I mecz finałowy + o brąz Enea Ekstraligi - 28 września

Status
Zamknięty.
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Tak to jest jak się myśli nieracjonalnie tzn jako fan Unii T teraz się &#39;mści&#39; na Lesznie i nie daje im żadnych szans biorąc ochłapy. Ja coś pogram pewnie h2h zawodników może Musielak i Piotrek P w rewanżu pojadą lepiej,a i Nickiego stać na lepszą jazdę,choć Zmarzlika czy Kasprzaka będzie ciężko zatrzymać.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
O widzę, że są komentarze na mój temat.
Dla mnie taki kurs to rodzaj lokaty, ale nie istotne za jakie stawki ja gram. Na pewno się nie mszcze.. Z resztą nie ma o czym pisać, poczekamy do niedzieli, wtedy Leszno pokaże swoją siłę niczym magia Falubazu.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W żużlu nie opłaca się grać takich niskich kursów. W niedziele się skusilem i powiem tyle - nigdy więcej. Bo pewniaczkow tutaj nie ma. Nie neguje typu na DMP Gorzowa ale dla mnie to żadna lokata i granie tego teraz po takim kursie jest zupełnie bez sensu. W żużlu kluczowa rolę odgrywają kontuzje a jeszcze cały tydzień przed nami i wiele się może wydarzyć. Jedna kontuzja w Gorzowie i będziesz miał swoją lokatę. Jak grać już takie coś to tylko w niedzielę rano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
O widzę, że są komentarze na mój temat.
Dla mnie taki kurs to rodzaj lokaty, ale nie istotne za jakie stawki ja gram. Na pewno się nie mszcze.. Z resztą nie ma o czym pisać, poczekamy do niedzieli, wtedy Leszno pokaże swoją siłę niczym magia Falubazu.
Tutaj nie chodzi o to jakie grasz kursy i czy to jest lokata czy nie, bo ja tez sadze ze Gorzow zdobedzie DMP tylko ze jest mala roznica ,nie myslisz nic i w tym jest roznica miedzy mna a toba dlaczego? Dlatego ze dla mnie niema problemu aby to przylozyc 4000£. Tylko ze niech zdarzy sie naprzyklad jakas Kontuzja, wystarczy ze Zmarzlik dzisiaj w szwecji wjedzie w plot i sie polamie, w tedy Gorzow widze slabo w finale a kusry zaraz skocza po 1,60.
1,22 to ja moge wziasc ale w Niedziele jak bede wiedzial ze wszyscy jada to wszystko w temacie .
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Jak juz musze sie tlumaczyc to powiem tyle, ze glupi nie jestem. Zagralem to powiedzmy za 1 zl a w niedziele doloze 5zl. A ile zer po tej cyfrze to moja sprawa. Poza tym gram to teraz bo uwazam ze kurs w niedziele spadnie. Kurs na Dmp rowna sie kursowi na zwyciestwo Stali w niedziele (chyba ze liczymy na bieg.5:0 / 3:2). Zagrane na szybko by uniknac spadku..
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Też jestem zdania , że po kursie 1.25 nie ma co się szarpać ???? W żużlu raczej nie ma lokat , za dużo niestety jest wypadków losowych. Jeśli szukać lokat to po kursie co najmniej 1.5. Mniejszych w tym sporcie według mnie nie opłaca się grać. Do tego Leszno jest najbardziej nieprzewidywalną drużyną w tej lidze. Bo kto by powiedział , że w pierwszym meczu finałowym para juniorska Leszna zdobędzie w w sumie 8 punktów? Ja myślałem , że 8 punktów to zdobędzie ten gorszy z pary tego dnia , a nie obaj.. W pierwszym meczu liczyłem , że równiejszy zespół Leszna da im wygraną znaczniejszą przed rewanżem , jednak okazało się , że Gorzów ma na dzień dzisiejszy za mocnych liderów. W sumie 10 indywidualnych zwycięstw na wyjeździe sprawia uważam , że rewanż raczej powinien być formalnością gdzie do liderów dołączy lepiej punktująca druga linia. Jednak jak wcześniej napisałem Leszno jest strasznie nieobliczalne. Ci juniorzy którzy zawiedli w pierwszym meczu równie dobrze mogą odpalić w rewanżu i przywieźć dwukrotnie większa zdobycz punktową co sprawi , że mecz może być cały czas na styku. Dlatego ciężko jest typować ich mecz , a na pewno nie grać przeciwko im po kursie 1.25.. Osobiście już uważam , że lepiej poczekać do dnia meczu i wyłapać jakieś handi w stronę Gorzowa. Ale i tak raczej mecz bym typersko odpuścił z wyżej wymienionych powodów. Jeśli chcecie szukać na finał &quot;lokat&quot; to lepiej grać na Zmarzlika przeciwko komukolwiek ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak już grać Gorzów DMP, to przed meczem w Lesznie po kursie @2,10, a nie po meczu za @1,25.
To tak jak na Hancock IMŚ był kurs @2,50 kto pobrał ten mądry, a nie grać teraz &quot;lokatę&quot; po @1,02 to się mija z celem...
Jeden upadek i może być po zakładzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom