>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 2011

Status
Zamknięty.
vdv 66

vdv

Użytkownik
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 1 @ 2,13 Tobet 5/10
Dziś spotkanie drużyn które teoretycznie zakończyły udział w bitwie o 1 ligę. Za to Krakowianie będą bardzo chcieli przełamać złą passę i odbić się od dna. Dziś w najsilniejszym składzie z oboma duńczykami w składzie mogą pokusić się o zwycięstwo. Zwłaszcza że w Krakowie przez ostatnie dni pogoda dopisała więc będą mogli liczyć na atut własnego toru (ostatnie spotkania u siebie przegrywali w deszczowej pogodzie, dziś zapowiada się lepiej).
Kurs zdecydowanie wart ryzyka i z naprawdę sporym prawdopodobieństwem sukcesu.
Kurs wart ryzyka to fakt, ale stawka za wysoka. Kolejarz żeby myśleć jeszcze o awansie musi zgarnąć bonus, ale bonus to za mało. Trzeba jeszcze wygrać, by móc liczyć się w walce o awans (choć ja w to nie wierzę, że im się uda). Tak więc Kolejarz będzie dziś niezwykle zmotywowany. Wanda szans na awans to już w sumie prawie nie ma i trzeba wziąć to choć trochę pod uwagę, ale nie powinno to być argumentem, żeby grać na Opole. To takie moje małe przemyślenia i przedstawienie sytuacji.
 
C 0

cop

Użytkownik
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła, 3,40 TOBET
Bracia Pawliccy to za mało w tym spotkaniu, wg mnie. Skład pilski nieco zmieniony na minus, ale mają pewny wjazd do 1 ligi, także mogli sobie na to pozwolić. Tor w Rawiczu w mojej ocenie spowoduje, że nawet bracia Pawliccy się wysypią i pogubią punkty na rzecz gospodarzy. Mecz zacięty, z minimalnym zwycięstwem Niedźwiadków.

Meczu Krakowa nie podejmuje się typować. Za duże ryzyko :?
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Nie wiem na co liczysz w tym meczu, ale na to że bracia Pawliccy nie będą pkt to się chyba mylisz. Oni radzą sobie równie dobrze na polskich długich torach, jak i w Anglii na niewielkich obiektach.
 
C 0

cop

Użytkownik
Nie wiem na co liczysz w tym meczu, ale na to że bracia Pawliccy nie będą pkt to się chyba mylisz. Oni radzą sobie równie dobrze na polskich długich torach, jak i w Anglii na niewielkich obiektach.
Ja nie mówię, że nie będą punktować, twierdze, że pogubią kilka punktów, co przechyli szale zwycięstwa na gospodarzy. Wszystko naturalnie, jak zawsze zweryfikuje tor. ;)
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła, 3,40 TOBET
Bracia Pawliccy to za mało w tym spotkaniu, wg mnie. Skład pilski nieco zmieniony na minus, ale mają pewny wjazd do 1 ligi, także mogli sobie na to pozwolić. Tor w Rawiczu w mojej ocenie spowoduje, że nawet bracia Pawliccy się wysypią i pogubią punkty na rzecz gospodarzy. Mecz zacięty, z minimalnym zwycięstwem Niedźwiadków.

Meczu Krakowa nie podejmuje się typować. Za duże ryzyko :?
Powiem ci tak yyy stawiasz przeciwko najsilniejszej drużynie w II lidze (śmiem twierdzić że poradziła by sobie na własnym torze z I ligowcami z dolnej 4), a nie chcesz postawić przeciwko prawie ( Krosno chyba tylko słabsze no i Równe ne wyjazdach słabe)najsłabszej drużynie II ligi, mającej ogromne problemy finansowe dziwny z ciebie typer :p ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Powiem ci tak yyy stawiasz przeciwko najsilniejszej drużynie w II lidze (śmiem twierdzić że poradziła by sobie na własnym torze z I ligowcami z dolnej 4), a nie chcesz postawić przeciwko prawie ( Krosno chyba tylko słabsze no i Równe ne wyjazdach słabe)najsłabszej drużynie II ligi, mającej ogromne problemy finansowe dziwny z ciebie typer :p ????
Przecież za te typy z ubiegłego tygodnia są zwroty bo mecze były odwołane. A dzisiaj Tobet mimo próśb nie wystawił oferty. A że typ nierozsądny to już inna sprawa.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
No i kolega, który stawiał na rawickie Misie dużo się nie pomylił... tak więc gratuluję mimo że typ nie wszedł.
A mecz był zacięty tak jak przewidział i za co został zjechany ale ja już nie chcę komentować emocjonalnie bo to nie ma sensu. W każdym razie typować na faworytów to potrafi każdy, nawet ja ;) Jeszcze raz graty.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Holdikom Ostrovia Ostrów (-8,5) - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 1 @1,80 tobet 5/10 ⛔
Mega fajny handicap i związany z nim kurs. Mecz na szczycie w II lidze żużlowej. Teoretycznie spotkanie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Teoretycznie, bo jeszcze zostają baraże dla 3 ekipy rundy zasadniczej z poznańskim PSŻ jeśli w ogóle Skorpiony przystąpią do tych batalii. Mniejsza z tym, skupmy się na tym co przed nami dzisiaj. Nie mam żadnych wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. KMŻ jedzie do Ostrowa bez Tyrona Proctora, poobijanego na tygodniu na Wyspach. Dziwne jest zestawienie Koziołków, mam na myśli głównie obecność Sucheckiego i Puzona w składzie lublinian. Niby widnieje na rezerwie dobrze znany kibicom E-ligi Patryk Malitowki z Wrocławia ale z tego co wiem to jego obecność dzisiaj nie jest zbyt pewna z uwagi na drobne urazy. Gospodarze mocno zmobilizowani, co pewnie potwierdzi marqs3lby, odbyte sparingi, specjalne przygotowanie przed meczem. Szczerze mówiąc to Ostovia bije KMŻ na głowę jeśli chodzi o skład i umiejętności. Pamiętam doskonale jak zakończyły się wyjazdy lublinian do Piły czy Krakowa, o kompromitującym remisie w Krośnie nie wspominając. Wg mnie pewne zwycięstwo gospodarzy, coś koło 55-35 no ale może się mylę. W każdym razie ostrowianie powinni ten handicap pokryc z palcem w ... nosie :cool:
E: Jakoś mnie ten wynik nie smuci ????
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
15:00
Równe - Lublin
Typ: 2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: tobet

W ostatnim meczu rozgrywek II ligi lublinianie wybierają się na Ukrainę. Chcąc awansować do wyższej klasy rozgrywkowej, muszą dziś zwyciężyć. Z pewnością będą zmotywowani, aby to zrobić. Wystąpią w najsilniejszym składzie wzbogaconym dodatkowo o utalentowanego wrocławskiego juniora - Patryka Malitowskiego. Co więcej, zespół Kaskad Równe nie będzie mógł skorzystać z usług Denisa Nosowa, który ma zawody w Rosji. Prognozuję świetny start C. Woodwarda, który ostatnio brylował w Anglii.
Odważniejszym polecam handicap -6,5 @ 1.95 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom