>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II Liga 2011

Status
Zamknięty.
vdv 66

vdv

Użytkownik
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 1 @ 2,13 Tobet 5/10
Dziś spotkanie drużyn które teoretycznie zakończyły udział w bitwie o 1 ligę. Za to Krakowianie będą bardzo chcieli przełamać złą passę i odbić się od dna. Dziś w najsilniejszym składzie z oboma duńczykami w składzie mogą pokusić się o zwycięstwo. Zwłaszcza że w Krakowie przez ostatnie dni pogoda dopisała więc będą mogli liczyć na atut własnego toru (ostatnie spotkania u siebie przegrywali w deszczowej pogodzie, dziś zapowiada się lepiej).
Kurs zdecydowanie wart ryzyka i z naprawdę sporym prawdopodobieństwem sukcesu.
Kurs wart ryzyka to fakt, ale stawka za wysoka. Kolejarz żeby myśleć jeszcze o awansie musi zgarnąć bonus, ale bonus to za mało. Trzeba jeszcze wygrać, by móc liczyć się w walce o awans (choć ja w to nie wierzę, że im się uda). Tak więc Kolejarz będzie dziś niezwykle zmotywowany. Wanda szans na awans to już w sumie prawie nie ma i trzeba wziąć to choć trochę pod uwagę, ale nie powinno to być argumentem, żeby grać na Opole. To takie moje małe przemyślenia i przedstawienie sytuacji.
 
C 0

cop

Użytkownik
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła, 3,40 TOBET
Bracia Pawliccy to za mało w tym spotkaniu, wg mnie. Skład pilski nieco zmieniony na minus, ale mają pewny wjazd do 1 ligi, także mogli sobie na to pozwolić. Tor w Rawiczu w mojej ocenie spowoduje, że nawet bracia Pawliccy się wysypią i pogubią punkty na rzecz gospodarzy. Mecz zacięty, z minimalnym zwycięstwem Niedźwiadków.

Meczu Krakowa nie podejmuje się typować. Za duże ryzyko :?
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Nie wiem na co liczysz w tym meczu, ale na to że bracia Pawliccy nie będą pkt to się chyba mylisz. Oni radzą sobie równie dobrze na polskich długich torach, jak i w Anglii na niewielkich obiektach.
 
C 0

cop

Użytkownik
Nie wiem na co liczysz w tym meczu, ale na to że bracia Pawliccy nie będą pkt to się chyba mylisz. Oni radzą sobie równie dobrze na polskich długich torach, jak i w Anglii na niewielkich obiektach.
Ja nie mówię, że nie będą punktować, twierdze, że pogubią kilka punktów, co przechyli szale zwycięstwa na gospodarzy. Wszystko naturalnie, jak zawsze zweryfikuje tor. ;)
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła, 3,40 TOBET
Bracia Pawliccy to za mało w tym spotkaniu, wg mnie. Skład pilski nieco zmieniony na minus, ale mają pewny wjazd do 1 ligi, także mogli sobie na to pozwolić. Tor w Rawiczu w mojej ocenie spowoduje, że nawet bracia Pawliccy się wysypią i pogubią punkty na rzecz gospodarzy. Mecz zacięty, z minimalnym zwycięstwem Niedźwiadków.

Meczu Krakowa nie podejmuje się typować. Za duże ryzyko :?
Powiem ci tak yyy stawiasz przeciwko najsilniejszej drużynie w II lidze (śmiem twierdzić że poradziła by sobie na własnym torze z I ligowcami z dolnej 4), a nie chcesz postawić przeciwko prawie ( Krosno chyba tylko słabsze no i Równe ne wyjazdach słabe)najsłabszej drużynie II ligi, mającej ogromne problemy finansowe dziwny z ciebie typer :p ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Powiem ci tak yyy stawiasz przeciwko najsilniejszej drużynie w II lidze (śmiem twierdzić że poradziła by sobie na własnym torze z I ligowcami z dolnej 4), a nie chcesz postawić przeciwko prawie ( Krosno chyba tylko słabsze no i Równe ne wyjazdach słabe)najsłabszej drużynie II ligi, mającej ogromne problemy finansowe dziwny z ciebie typer :p ????
Przecież za te typy z ubiegłego tygodnia są zwroty bo mecze były odwołane. A dzisiaj Tobet mimo próśb nie wystawił oferty. A że typ nierozsądny to już inna sprawa.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
No i kolega, który stawiał na rawickie Misie dużo się nie pomylił... tak więc gratuluję mimo że typ nie wszedł.
A mecz był zacięty tak jak przewidział i za co został zjechany ale ja już nie chcę komentować emocjonalnie bo to nie ma sensu. W każdym razie typować na faworytów to potrafi każdy, nawet ja ;) Jeszcze raz graty.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Holdikom Ostrovia Ostrów (-8,5) - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 1 @1,80 tobet 5/10 ⛔
Mega fajny handicap i związany z nim kurs. Mecz na szczycie w II lidze żużlowej. Teoretycznie spotkanie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Teoretycznie, bo jeszcze zostają baraże dla 3 ekipy rundy zasadniczej z poznańskim PSŻ jeśli w ogóle Skorpiony przystąpią do tych batalii. Mniejsza z tym, skupmy się na tym co przed nami dzisiaj. Nie mam żadnych wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. KMŻ jedzie do Ostrowa bez Tyrona Proctora, poobijanego na tygodniu na Wyspach. Dziwne jest zestawienie Koziołków, mam na myśli głównie obecność Sucheckiego i Puzona w składzie lublinian. Niby widnieje na rezerwie dobrze znany kibicom E-ligi Patryk Malitowki z Wrocławia ale z tego co wiem to jego obecność dzisiaj nie jest zbyt pewna z uwagi na drobne urazy. Gospodarze mocno zmobilizowani, co pewnie potwierdzi marqs3lby, odbyte sparingi, specjalne przygotowanie przed meczem. Szczerze mówiąc to Ostovia bije KMŻ na głowę jeśli chodzi o skład i umiejętności. Pamiętam doskonale jak zakończyły się wyjazdy lublinian do Piły czy Krakowa, o kompromitującym remisie w Krośnie nie wspominając. Wg mnie pewne zwycięstwo gospodarzy, coś koło 55-35 no ale może się mylę. W każdym razie ostrowianie powinni ten handicap pokryc z palcem w ... nosie :cool:
E: Jakoś mnie ten wynik nie smuci ????
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
15:00
Równe - Lublin
Typ: 2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: tobet

W ostatnim meczu rozgrywek II ligi lublinianie wybierają się na Ukrainę. Chcąc awansować do wyższej klasy rozgrywkowej, muszą dziś zwyciężyć. Z pewnością będą zmotywowani, aby to zrobić. Wystąpią w najsilniejszym składzie wzbogaconym dodatkowo o utalentowanego wrocławskiego juniora - Patryka Malitowskiego. Co więcej, zespół Kaskad Równe nie będzie mógł skorzystać z usług Denisa Nosowa, który ma zawody w Rosji. Prognozuję świetny start C. Woodwarda, który ostatnio brylował w Anglii.
Odważniejszym polecam handicap -6,5 @ 1.95 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom