>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tym temacie będziemy podawać typy oraz prowadzić dyskusje na temat spotkań drużyn walczących w II Lidze - grupie wschodniej.

Zespoły które awansowały do II ligi:

GLKS Nadarzyn



Spartakus Szarowola



Sokół Sokólka


Puszcza Niepołomice



Zespoły które spadły z I ligi:

Znicz Pruszków


Wisła Płock

Stal Stalowa Wola


1. kolejka
31 lipca - 1 sierpnia 2010
Spartakus Szarowola - Resovia
Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
Start Otwock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wisła Płock
Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - GLKS Nadarzyn
Początek sezonu jest już bardzo blisko. Wszystkie zespoły cały czas dokonują transferów, by w sezonie 2010/1011 godnie się zaprezentować. Z pewnością zespoły które awansowały do II ligi będą za wszelką cenę chciały się utrzymać, a zespoły które spadły z I ligi będą chciały jak najszybciej do niej powrócić. Które zespoły włączą się do walki o awans ? Tego jeszcze nie wie nikt, ale ten sezon zapowiada się bardzo interesująco.
Zapraszam do podawania swoich typów, pisania analiz, a także dzielenia się swoimi przedsezonowymi przemyśleniami.​
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Wyniki sparingów:

3 lipca 2010

Łódzki KS - Wisła Płock
1:3 (0:3)

Pawlak - Nowacki x2, Solecki

Zawisza Bydgoszcz - OKS 1945 Olsztyn 3:1 (1:1)
Poznański, Bojas, Bucholc (s) - Miłkowski

Górnik Polkowice - GKP Gorzów Wielkopolski 0:1 (0:0)
Ilków-Gołąb

GKS Tychy - Pniówek Pawłowice Śląskie 3:0 (2:0)
Bizacki, Nowak, Kruczek

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów1:1 (1:0)
Mojecki - Iwanicki

Star Otwock - Dolcan Ząbki 0:2 (0:0)
Mróz (s), Kosiorowski

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 2:3 (2:1)
Barlik, Czerwiński - Nowosielski, Żmuda, Rogóź

Znicz Pruszków
- Polonia-Redos Nowy Tomyśl 0:0


MFK OKD Karvina - Ruch Radzionków 1:2 (1:0)
Zoller - Suker, Gajewski

Odra Wodzisław
– Resovia 0:1 (0:0)

Smolec

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - F.C. Canal 4:1 (2:1)
Dla gospodarzy: Zalewski, Rak, Maślanka, zawodnik
testowany



Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice 2:2 (2:0)

Folc x2 - Buchała. Szwagra
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tur Turek 2:3


4 lipca 2010


Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 0:3 (0:0)
Romańczyk, Pestka, testowany zawodnik

7 lipca 2010
Ruch Radzionków – GKS Tychy 2:1 (2:1)
1:0 Giel 17
1:1 Kopczyk 27 (karny)
2:1 Giel 43 (karny)

Zagłębie Sosnowiec
– Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

0:1 Cieśliński 7

Olimpia Grudziądz – Arka Gdynia
2:1 (0:0)

1:0 Domżalski 55
2:0 Domżalski 65
2:1 Vemba-Duarte 80

Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice 1:4 (1:1)
0:1 Juszczak 19
1:1 Jeżewski 21
1:2 Buchała 54
1:3 Polak 59
1:4 Giesa 85

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław (ME) 2:0 (1:0)
Zieliński, Ochota

Górnik Polkowice – Lechia Zielona Góra 1:1 (0:0)

Zawisza Bydgoszcz – Victoria Koronowo 9:1 (3:1)
Magdziński x2, Okińczyc x2,Szal
x2, Maziarz, Kanik P., Fredyk – Piskorski


Nielba Wągrowiec - Płomyk Koźminiec 4:1 (1:1)
Witomski, Luboński, Sarbinowski, Pietrowski - ?

Elana Toruń – Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)

Stal Rzeszów – Kolejarz Stróże 3:1 (2:0)
1:0 Basta 20 (sam)
2:0 Wójcik 30
2:1 Broź 62
3:1 Gryboś 73 (karny)

Cracovia Kraków – Znicz Pruszków
2:3 (1:1)

Ślusarski, Kaszuba – Tatara, Zaborowski, Osoliński

GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie – Resovia 1:3
Przybyła - Pontus, Dzierżęga i Ogrodnik


Okocimski KS Brzesko - Reprezentacja
Powiatu Brzeskiego 6:1 (2:1)

1:0 Szafrański 5
1:1 Popiela 31
2:1 Jagła 45
3:1 Kisiel 61
4:1 Kisiel 76
5:1 Rupa 77
6:1 Kisiel 80

GLKS Nadarzyn – Dolcan Ząbki 0:3 (0:1)
0:1 Stańczyk 27
0:2 Kabala 70
0:3 Kubicki 75

Start Otwock – Bug Wyszków 2:1 (1:0)
1:0 Wocial 12
1:1 Chalski 26 (karny)
2:1 Warszawski 69

Jeziorak Iława – Bałtyk Gdynia 0:0


9.07.2011 – Piątek


Legia
Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (2:2)

0:1 Łukasik 26
0:2 Trzaskalski 37
1:2 Borysiuk 43 (rzut karny
)

2:2 Kucharczyk 44


10.07.2011 – Sobota


Górnik Łęczna - Start Otwock 5:2 (2:1)
0:1 Wocial 20
1:1 Nikitović 38
2:1 Stachyra 45
3:1 Zagurskas 49
4:1 Tumicz 55
4:2 Moryc 61 (karny)
5:2 Zagurskas 70


Resovia - Górnik Zabrze ME 2:0 (2:0)
1:0 Hustava 15
2:0 Smolec 31


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów 3:0 (1:0)
1:0 Chmiel 38
2:0 Żyła 47
3:0 Świątek 80


Wisła Płock
- Ruch Radzionków 3:3 (3:1)



Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:0 (2:0)
1:0 Gołka 25
2:0 Adamczyk 40
3:0 Kosiorek 72


Elana Toruń - Jeziorak Iława 0:0


Okocimski KS Brzesko - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1 (0:1)
0:1 Zyzak 17



Czarni Żagań - OKS 1945 Olsztyn (odwołany)

źródło: Magazyn Piłkarski


 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie patrząc na zamiłowanie do Wisły, to i tak myślę że będziemy najsilniejszym zespołem w tej grupie. W walce o awans Wiśle może przeszkodzić Znicz Pruszków, Stal Stalowa Wola czy też Resovia. Oczywiście nie chce przekreślać szans żadnej drużyny, ale takie jest moje zdanie. Przepaść między I a II ligą jest dość spora, a Wisła w swoich szeregach zatrzymała filary drużyny czyli bramkostrzelnego Koczona (którego widzę w koronie króla strzelców w sezonie 2010/2011) oraz Nowackiego. Z zespołu odszedł Bartłomiej Sielewski oraz Mateusz Żytko. Z zespołu odejdą zapewne Sławomir Jarczyk i Łukasz Juszkiewicz którzy nie potrafią wypełniać prawidłowo swoich zobowiązań wobec klubu, a na dodatek Juszkiewicz podczas jednego ze sparingów zdjęty przez trenera kopnął klubową koszulkę - czy tak może zachowywać się piłkarz jakiegokolwiek klubu, bezczeszcząc barwy i herb na tej koszulce ? Jak na razie tylko Jarczyk został odsunięty do II zespołu co jest z pewnością kompromitacją jego osoby patrząc przez pryzmat jego dawnych występów w Ekstraklasie. Wisła także na siłę szuka bramkarza, bo Przemysław Mierzwa zawalił wiele ważnych bramek w poprzednim sezonie, a w sparingach spisuję się bardzo źle (przykład: bramka Ruchu Radzionków z rzutu wolnego z połowy boiska). Z naszym zespołem pożegnał się także Łukasz Masłowski.Mimo braku większych transferów drużyny to myślę że Wisła będzie bardzo silna. Wzmocniona młodymi chłopakami z II drużyny którzy się wyróżniali na tle swoich kolegów powinni oni pomóc w powrocie do I ligi. Ważną sprawą jest fakt że Jerzy Ożóg nie pełni już funkcji prezesa, a został nim Zbigniew Leszczyński. Jeśli ktoś chciałby przeczytać z nim wywiad to zachęcam &gt;tu&lt;. Zapraszam także do opisywania sytuacji w waszych klubach.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja również będę oceniac tą lige dośc subiektywnie ???? Wydaje mi się że spadkowicze z 1 ligi mogą namieszac a zwłaszcza Wisła, bo Stalowa Wola raczej będzie drużyną środka tabeli (no może trochę wyżej), po tym co się dzieje w tym klubie nie wydaje mi się że będą walczyc o awans, czołowi zawodnicy odchodzą, jest problem ze znalezieniem ich następców, problemy finansowe, otrzymanie licencji w ostatniej chwili... Znicz? Będzie mocny ale myślę że nowy trener to nie to samo co Jacek Grembocki i oceniam ich na 4-5 miejsce. Wielką niewiadomą jest dla mnie Motor (Spartakus?). Czy ukraińscy zawodnicy będą się spisywac na miarę drugiej ligi? Raczej tak, bo w III lidze mieli dośc sporą przewagę nad pozostałymi zespołami. Resovia z nowym trenerem i dośc sporą liczbą nowych zawodników wegług mnie (i znowu subiektywnie ;)) nie będzie liczyła się w czołówce tabeli tak jak to było w poprzednim sezonie. Brzesko może tak jak w sezonie 09/10 powalczyc o awans. Start Otwock - podobnie jak w roku ubiegłym wyżej niż niżej ale już bez walki o awans. Świt może byc czołowym zespołem liczącym się o promocję do I ligi. Poprzedni sezon nie wyszedł im do końca tak jak miał wyjśc więc teraz na pewno powalczą. Ruch, Wigry, Jeziorak, Pelikan, Olimpia powinny mniej więcej zostac na takich pozycjach na jakich ukończyły zeszły sezon. Z tym że Pelikan i Ruch będą niżej i nie wykluczone że będą walczyc o utzymanie)I teraz moja Stal Rzeszów :razz: Po rundzie wiosennej gdzie Stal zajęła bodajże 3 miejsce w Rzeszowie po cichutku rosną apetyty na walkę o czołowe pozycje. Poprzedni sezon był bardzo nie udany, a byłby jeszcze gorszy jeśli zakończył się spadkiem. Może nie ma wielkich transferów ale tacy zawodnicy jak Lebioda ze Stalowej Woli, który wystepował kilka lat wcześniej w barwach Stali i powrót z Polonii Bytom Rejmana powinni zagrarantowac dobrą grę. Testowani ostatnio Maciorowski również ze SW czy czołowy strzelec III ligi serbskiej jeżeli podpiszą kontrakty też powinni byc całkiem niezłymi wzmocnieniami. I przede wszystkim trener Szymański, który tak naprawdę wyciągnął zespół z dna w którym znajdował się na koniec rundy jesiennej powinien zmotywowac zawodników do dobrej gry i nie desperacko walczyc o utrzymanie tylko o coś więcej;). OKS po szczęśliwym utrzymaniu będzie próbował pokazac ze ten rok to był tylko wypadek przy pracy i raczej się utrzyma. I wreszcie beniaminkowie: Sokół - jak dla mnie walka o utrzymanie i raczej spadek. Puszcza, powinna się utrzymac. Nadarzyn też będzie walczyc o utrzymanie, choc po beniaminkach niczego nie można byc pewnym i równie dobrze mogą walczyc o awans( jak np Resovia czy Nieciecza) jak i z hukiem spaśc.
Moja wizja tebeli na koniec sezonu:
1. Wisła
2.Stal Rz. (mówiłem że to będzie subiektywna ocena :cool:)
3.Świt
4.Brzesko
5.Znicz
-----------------------------------------------------------
14.Olimpia
15.Ruch
16.Nadarzyn
17.Pelinan
18.Sokół
Oczywiście że po sezonie tabela może się wywrócic do góry nogami a i po sparingach nie można oceniac siły poszczególnej drużyny, ale przewiduję taki układ sił w II lidze wschodniej.
I jeszcze jedna kwestia: co zrobi PZPN ze spadkami: czy będą uzależnione od ilości lecących drużyn z I ligi do określonej grupy, czy tak jak wg mnie powinno byc: po 4 drużyny z każdej grupu.
Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji o II lidze wschodniej
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przeczytałem całą Twoją wypowiedz zksstal i myślę że będziesz tutaj pisał także podczas sezonu to może wspólnymi siłami ugramy trochę na niedocenianej przez wielu polskiej lidze.
Osobiście myślę że o utrzymanie będą bić się beniaminkowie. Największe szanse na utrzymanie daję w tej chwili dla Spartakusa. Przepaście pomiędzy ligami są bardzo duże szczególnie w coraz niższych ligach. Przykładem mogą być sami zawodnicy którzy chcą przeskoczyć spory poziom sportowy i starają się za wszelką cenę grać w lidze wyżej, a po fakcie okazuje się że są kompletnym niewypałem. Takie sytuacje widziałem nie tylko w Wiśle, ale także w innych klubach. Takim zawodnikiem był na przykład Piotr Burski, przyszedł do Wisły i nie był w stanie sprostać nawet wielu sytuacji sam na sam. Przecież ten zawodnik był naprawdę dobrze spisującym się napastnikiem Miedzi, w Płocku spisywał się tragicznie. Chciałem tylko przytoczyć taki obraz dla przykładu że różnice pomiędzy ligami są ogromne i bez naprawdę dużej aktywności transferowej (tu też kwestia pieniędzy) może być naprawdę ciężko i sezon może zakończyć się z jeszcze większym hukiem niż zeszłoroczny awans o którym wszyscy zapomną. Tak jak powiedziałem że wszystkich beniaminków najbardziej liczę na Spartakusa, który wniesie powiew świeżości do II ligi.
 
C 15

chuli

Użytkownik
Spartakusa najprawdopodobniej nie bedzie,Motor Lublin wykupuje jego licencje.
To jak mowisz kolego powiew swiezosci bedzie;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spartakusa najprawdopodobniej nie bedzie,Motor Lublin wykupuje jego licencje.
To jak mowisz kolego powiew swiezosci bedzie;)
Nigdzie nie przeczytałem tego oficjalnie, więc na razie zakładam tą pierwszą wersję. Zresztą gdyby Motor wykupił tą licencję to i tak część zawodników Spartakusa zasili szeregi Motoru. To co się tam dzieje to jak dla mnie parodia i tyle... Mimo wszystko według mnie Motor jednak nie zagra w II lidze - pożyjemy zobaczymy.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Ja również będę oceniac tą lige dośc subiektywnie ???? Resovia z nowym trenerem i dośc sporą liczbą nowych zawodników wegług mnie (i znowu subiektywnie ;)) nie będzie liczyła się w czołówce tabeli tak jak to było w poprzednim sezonie.
Ja może krótko, ale na temat, co do Resovii. Napisałeś, że z nowym trenerem i dość sporą grupą nowych zawodników &quot;Pasiaki&quot; nie będą liczyły się w walce o awans. Według mnie po pierwsze, na tak głęboką ocenę nie można sobie pozwolić przed sezonem, bo to wyjdzie po pierwszych spotkaniach, czy udało się to wszytko zgrać w krótkim czasie. Po drugie sparingi. Podczas letniego przygotowania do sezonu Resovia nie przegrała ani jednego spotkania: Wygrane z Odra Wodzisław Śląski 1:0, Drzewiarz Jasienica 3:0, Pniówek 3:1, Górnik Zabrze (ME) 2:0, Cracovia Kraków (ME) 2:0 i remis z KSZO 1:1 tak, więc po sparingach można być optymistą. A i mam pytanie pisałeś tak: &quot;Resovia z nowym trenerem i dośc sporą liczbą nowych zawodników wegług mnie (i znowu subiektywnie ;)) nie będzie liczyła się w czołówce tabeli tak jak to było w poprzednim sezonie.&quot; - i tym pogrubionym zdaniem mnie rozbawiłeś ;) Dlaczego? Jak można pisać, że drużyna, która zajęła 3 miejsce w lidze i straciła tylko jeden punkt do awansu nie liczyła się w walce o czołowe miejsca???!:grin: - I na koniec, osobiście nie wyobrażam sobie tego, aby Resovia nie walczyła o awans ;) Wszystko jednak pokaże sezon...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kolego miałem na myśli że w poprzednim sezonie walczyła o awans a w tym już niekoniecznie. A co do sparingów, to Młoda Ekstraklasa niewiele ma wspólnego z ekstraklasą więc walka drugoligoowca z piłkarzami ME powinna byc dosc wyrównana, a co do sparingu z Odrą to skład odry nie powalał na kolana...
Aha napisałeś Według mnie po pierwsze, na tak głęboką ocenę nie można sobie pozwolić przed sezonem. - Tak dlatego przewiduję rozkład sił w lidze a nie mówię że tak będzie wyglądał cały sezon.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Rzeczywiście, Resovii brakło punktu do awansu, a wszystko zaczęło się od meczu derbowego, później do końca sezonu w klubie zaczęło się dziać coraz gorzej, traciliśmy przez to punkty z dużo słabszymi drużynami jak np. pewne spadku Jastrzębie no i awans, który był na wyciągnięcie ręki prysnął. Większa część składu odeszła, nowy trener, dużo zawodników z rezerw, do tego sprowadzeni przez trenera jego rodacy. Osobiście mi się to nie podoba, no ale cóż zrobić. W tym sezonie będzie dużo ciężej o awans, ale ze sparingów można być zadowolonym i wyczekiwać co przyniosą pierwsze mecze. Dobrze, że zaczynamy sezon u siebie z Motorem, który ma niezły burdel w klubie i mecz, w którym on będzie gospodarzem zostanie rozegrany w Rzeszowie.
Wystawił już jakiś buk kursy na ligę wschodnią? Tobet ma wyłącznie na zachodnią.
Ktoś tu wspominał o zarabianiu - no więc polecam grę na Reskę, ale czekam jeszcze jaki kurs nam zaserwują.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
I ja się dołączę do dyskusji. Moim zdaniem II liga wschodnia w tym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawie i sądzę, że zagra w najsilniejszym składzie od początku istnienia tego szczebla rozgrywek (wschód/zachód). Na pewno będzie wyrównana walka o awans - tego jestem pewny. Widzę tu wielu kandydatów do promocji - przede wszystkim Wisła Płock, ponadto Resovia, Znicz, Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Ruch Wysokie Mazowieckie, który już od kilku sezonów jest bliski awansu, ale zawsze im czegoś zabraknie. Na pewno sporo namieszają takie drużyny jak: Wigry Suwałki (spory potencjał), OKS 1945 Olsztyn (jak ktoś napisał, chcą zmazać słaby występ sprzed roku, do tego dosyć wyrównana kadra i troszkę więcej funduszy niż ostatnio), Olimpia Elbląg (była jedną z najlepszych ekip rundy wiosennej), Stal Rzeszów (to samo), Start Otwock i Okocimski KS Brzesko (udany poprzedni sezon, solidne zespoły, nie powinny zagrać gorzej niż przed paroma miesiącami). Właśnie wśród tych 11 zespołów ułożył bym górę tabeli. A co poniżej? Zupełnymi niewiadomymi są dla mnie ekipy beniaminków oraz Motoru Lublin i Stali Stalowa Wola, więc na ich temat się nie wypowiadam. Myślę tak jak już ktoś napisał wyżej, że te zespoły stać na sprawienie największej niespodzianki, jak i na fatalną postawę w przeciągu całych rozgrywek. Co dalej - miejsce tuż nad strefą spadkową powinni zająć piłkarze z Łowicza. I na koniec zostawiłem sobie &quot;swoją&quot; drużynę - Jeziorak Iława. Otóż jak ktoś wyżej pisał, nie sądzę abyśmy zakończyli sezon na tym miejscu co poprzednio (czyli góra tabeli). W klubie nie dzieje się za ciekawie. Na chwilę obecną mamy zgłoszonych chyba z 16 zawodników, a kolejni czekają na podpisanie kontraktów, jednak nikt z zarządu póki co się do tego nie rwie. Są pewnie zaległości z wypłatami i na dodatek odszedł sponsor strategiczny. Skład co prawda nie został mocno zmieniony, ale odszedł nasz najsilniejszy punkt, czyli bramkarz - Tomasz Staniszewski. Arek Klimek zakończył karierę, a kilku zmienników zdecydowało się na rozbrat z piłką (w wieku 22-28 lat (!) ). Sądzę, że jeśli się utrzymamy będzie dobrze, dlatego w pierwszych meczach nie radzę stawiać na zwycięstwo Jezioraka. Mimo to, w minionym sezonie jeśli chodzi o sytuację sportową (nie organizacyjną) było u nas podobnie i w rundzie jesiennej wygrywaliśmy z wszystkimi z czołówki, ale jak to będzie tym razem to się okaże ???? Nasz mecz z Okocimskim na pewno nie do grania.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jeszcze odnośnie Jezioraka szybki post. To co napisałem wyżej w mgnieniu oka chciałem sprostować. Większość niejasności w iławskim klubie dzisiaj rano została wyjaśniona. Pozostał jednak główny sponsor, któremu z końcem czerwca skończyła się umowa i po długi pertraktacjach postanowił w dalszym ciągu wspierać iławski klub. Poza tym do składu w ostatniej chwili dołączył doświadczony i znany z boisk Ekstraklasy - Dariusz Jackiewicz, który wraz z Remgiuszem Sobocińskim i resztą młodzieży może stworzyć ciekawy skład. Mimo to, nadal uważam, że głównym celem tej drużyny jest utrzymanie i powinien znaleźć się w środku II-ligowej stawki.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ktoś tu wspominał o zarabianiu - no więc polecam grę na Reskę, ale czekam jeszcze jaki kurs nam zaserwują.
No i proszę bardzo... Tobet zaserwował nam kurs 2.00 na Resovię. Jako kibic Motoru muszę stwierdzić niestety, że to ogromny prezent od bukmachera i typ już zagrany dość ostro. To co się dzieje teraz w klubie to paranoja. Nie zdziwię się, jak za rok w Lublinie będzie 3 liga. Spotkanie z Resovią rozegrane będzie w Rzeszowie z powodu &quot;remontu&quot; płyty boiska. Z tego samego powodu walkowerem oddane zostało spotkanie PP ze Stalą Rzeszów. Władze klubu chcą przekładać kolejne mecze sierpniowe, które są zaplanowane w Lublinie. Ze starej kadry zespołu zostało bodajże 4 zawodników. Pozostali to zawodnicy ze Spartakusa Szarowola (na licencji którego gra obecnie Motor) oraz lokalni grajkowie pozyskani za darmo. W sparingach Motor odniósł tylko 1 zwycięstwo z 5-ligowymi Cisami Nałęczów (10:1). Ogólnie w klubie dzieje się jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie (co jest praktycznie nie możliwe). Jest to pierwsza kolejka, ale taki kurs uważam za duży prezent.
Motor Lublin - Resovia Rzeszów 2 @ 2.0 TOBET 9/10
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Spodziewałem się kursu 1.70-1.80 więc 2.00 trzeba zagrać.
O obronę jestem spokojny, więc teraz niech tylko Hustava lub Hajduk coś wykorzystają.
Dobrze ułożył się terminarz, bo 4 mecze gramy u siebie( dwa razy będziemy grać jako gość na własnym stadionie - z Motorem i Niepołomicami). Do tego mecze z Sokołem Sokółka i Pelikanem Łowicz. W tych meczach trzeba zdobyć komplet punktów.
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Widać że Resovia w tym sezonie chce awansować. Dużo zmian w drużynie ale ten trzon został, transfery wyglądają optymistycznie. W tym spotkanie w roli gospodarza zagra Motor Lublin z którego pozostało bardzo mało zawodników aczkolwiek mecz bedzie w Rzeszowie. Pomimo że jest to pierwsza kolejka sądze że warto postawić ten typ po bardzo zachęcającym kursie. Motor na mecz pucharu polski w ogóle nie pojechał, w tym momencie w tej ekipie jest więcej zawodników z beniaminka 2 ligi wschodniej na którego to Motor gra licencji. Resovia to drużyna dobrze grająca u siebie i patrząc po wynikach w sparingach w rundzie przedwstępnej pucharu Polski można optymistycznie patrzeć na rozstrzygnięcie tego spotkania.

Pozdro Stomil Olsztyn ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja jako, że kibicuje Motorowi jestem niestety zrozpaczony tym co się dzieje w klubie. Kompletna tragedia. Co raz to nowe pomysły na ratowanie klubu nic nie dają i temu klubowi potrzebny jest ktoś kto by to wszystko poukładał. Ja już nie mówię, że brakowało do tej pory pieniędzy na wszystko. Np. w poprzednim sezonie trener Kosowski skarżył się, że nie ma piłek nowych... Zespół na ten moment praktycznie nie istnieje. To jest zbiór grajków i tyle. Kolejnym problemem jest brak drużyny juniorów starszych. Jest paru chłopaków gotowych do grania ale zespół juniorów się posypał i wygląda na to, że ciężko będzie zrobić coś aby przystąpił do rozgrywek, a przecież w poprzednim sezonie chłopaki z rocznika 91 i 92 grali nie tylko w rozgrywkach juniorskich ale również w rezerwach zespołu. Kompletna katastrofa w tym klubie. Chyba lepiej by było żeby zaczęto wszystko od początku i byłoby lepiej przynajmniej ja tak uważam. Jedyne co może pomóc temu zespołowi to zawsze oddani kibice Motoru i na nich zawsze można liczyć.
Resovia w poprzednim sezonie była blisko awansu na zaplecze ekstraklasy ale ostatecznie nie udało im się tego osiągnąć. Nie wiem jak się w zespole dzieje bo jakoś mało się interesuje tymi niższymi ligami ale z tego co tutaj pisało parę osób to jest dużo lepiej niż w Motorze. Uważam, że jeżeli będzie wszystko ok to są w stanie walczyć o awans do 1 ligi.

Typ:Resovia @ 1,90✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przyłączam się do typu na Resovię. Organizacyjnie na dzień dzisiejszy w drużynie z Lublina nie wygląda to wszystko zbyt ciekawie. Pewnie prędzej czy później się ogarną i drużyna zacznie punktować, ale początek sezonu może być trudny. Dobra oferta w Tobet jeszcze kurs 2,00 [ale limity konkretne nałożone są niestety - przynajmniej ja tak mam], w unibet jeszcze 1,85... w betsafe juz tylko 1,70...
Myślę, że warto spróbować.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co myślicie o x2 Wigry - Nadarzyn ?
- Beniaminek
- Wigry to przeciętniak (pewnie znów zajmie miejsce w środku tabeli)
- dobre sparingi Nadarzyna na wyjazdach (zwycięstwo z Hutnikiem Kraków 4:1 i Elaną Toruń 2:0)
- dopingu raczej nie będzie (żałoba)
- ciekawe wzmocnienia beniaminka
Resovia WIN - 2,00 Tobet ✅
Nadarzyn x2 - 1,85 Tobet ✅
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
w tobet właśnie spadł kurs na 1.52 ???? na resovie masówka się szykuje ???? żeby tylko nie puścili meczu czasami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom