>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gdzieś mi wcięło post... więc pisze raz jeszcze
Wisła Płock - Jeziorak Iława 1.45 4.15 5.55 ✅ 1:0
Szybka, kolejna bramka Twardowskiego, później goście osłabiają się czerwoną kartką jednego z zawodników i wygrana płocczan. Szerzej o przebiegu spotkania, i formie obu ekip napisze pewnie Ramzesa
Niestety o meczu nic nie napiszę ponieważ pracuję przez pewien czas poza Płockiem. Z relacji kolegi wyglądało to tak że Wisła grała bardzo asekuracyjnie. Widać że Jeziorak się gubił i miał dziurawą defensywę. Do tego grali w 10, więc zamiast wprowadzić drugiego napadziora Koczona to Wisła grała dalej z Twardowskim z przodu. Wisła kontrolowała środek pola oraz wynik spotkania co ustawiło mecz ;) To tyle w dużym skrócie.
Pozdrawiam
 
B 0

bas-tajpan

Użytkownik
Puszcza Niepołomice zmierzy się ze Stomilem. Początkowo mecz miał się odbyć w 1 kolejce aczkolwiek ekipa z pod Krakowa poprosiła o zmianę terminów 2 pierwszy kolejek ligowych w ich wykonaniu. Widocznie mają jakies problemy organizacyjne. Ekipę z Olsztyna czeka daleka podróż bo aż ponad 500 km autokarem. W sobote ekipa Stomilu rozegrała swój pierwszy mecz u siebie z Pelikanem Łowicz, spotkanie zakończyło się wyniki 1:1. Aczkolwiek Stomil grał naprawdę dobrze i widać dobrą rękę nowego Szkoleniowca. Szkoda że jeszcze ze skutecznością nie jest najlepiej ponieważ ten mecz z Pelikanem powinni wygrać. Myśle że Duma Warmii nie będzie jechała na marne tyle Km. aby przegrać z beniaminkiem 2 ligi wschodniej. Nie wiele o nim wiadomo. Połowa zawodników tej kadry jest z roczników 90-91, dużo wychowanków, do tego 3-4 doświadczonych graczy którzy mieli epizody w wyższych ligach.
Co do kadry Stomilu przyszło 4 obiecujących zawodników którzy od razu weszli do 1 składu. Ekipa jest budowana z myślą o awansie w sezonie 2011/2012. Zatrudniona dobrego trenera na 3 lata, doszło paru sponsorów, zmieniono dostawcę sprzetu na firmę Nike. W perspektywie jest budowa stadionu na 12-15 tys.
Myśle że dobra przyszłość idzie do ekipy Stomilu której jeszcze dużo brakuje do lat świetności kiedy to przez 8 sezonów występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Po grze jaką prezentują i w meczach rundy przed wstępnej pucharu Polski jak i pechowo zremisowanego spotkania z Pelikanem uważam że warto postawić na Stomil.
Puszcza Niepołomice - Stomil typ: x2 | 1,63
dla bardziej odważnych można sprobować czystą 2 po kursie około 3,50. aczkolwiek myśle że x2 będzie dobrym typem na to spotkanie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W środę zaległty mecz Puszczy z OKS-em. W tym meczu większe szanse daję drużynie z Niepołomic, do ostatnich chwil ważyły się losy gdzie Puszcza będzie rozgrywała swoje mecze, ostatecznie dostali zgodę na grę u siebie czyli w Niepołomicach. Puszcza napewno pozyskała Pawła Szwajdycha myślę że to duże wzmocnienie zespołu. Teraz trochę o OKS-ie, nowy trener Kaczmarek kilku nowych zawodników m.in Kowalski czy Nerek. Paweł Nerek zawalił bramkę z Pelikanem, myślę że to nie jest silny punkt zespołu, ogólnie OKS wg mojej oceny nie gra rewelacyjnie w formacji defensywnej, bardzo groźnym zawodnikiem jest napewno Suchocki który strzelił bramkę z Pelikanem, jeśli tego piłkarza dobrze przypilnują obrońcy Puszczy to mają duże szanse na komplet punktów, drugi dobry zawodnik to środkowy pomocnik Michałowski który gra w środku pola i większość akcji olsztynian przechodzi przez tego gracza, trzeci piłkarz na którego trzeba uważać to dynamiczny pomocnik Kowalski. Puszcza jest gospdoarzem przed własną publicznością zrobi wszystko by pokonać Olsztyn. Kurs 2,00 zachęcający ja chyba się skuszę.

Wynik: 2:0 ✅
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów
Na screenie wyżej kurs na gości, a raczej gospodarzy, bo mecz znowu w Rzeszowie wynosił 2.20 a obecnie... 1.48
Nie warto po takim współczynniku tego grać, w meczu z Sokółką po strzeleniu bramki na 1-0 zaczęliśmy grać strasznie, cieszymy się z remisu, a mogliśmy w ostatniej minucie nawet strzelić zwycięską bramkę. Copjak chyba nie wie co robi, zamiast tego swojego Krupy, który co chwilę robił błędy powinien zagrać Kozubek. Do tego już w przerwie powinni wejść Darek Kantor i Hajduk. Nie rozumiem kompletnie dlaczego wpuścił Mateusza Kantora na obronę - przecież on się tam zupełnie marnował, w meczu z Motorem jeździł po boisku jak chciał, dośrodkowywał, stwarzał jakieś zagrożenie.
Jakbym miał grać to tylko po 2.20, ale przegapiłem taką możliwość i teraz już nie warto
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mecz Puszczy ze Stomilem sobie odpuszczam. Forma tego pierwszego jest jeszcze jak dla mnie niewiadoma. W tym meczu praktycznie może zdarzyć się wszystko over/under, o wyniku nie wspomnę. Patrząc na składy obu zespołów to Olsztyn wypada lepiej, ale w tej lidze to nie wszystko... Też radziłbym odpuścić niż grać na siłę ;) W weekend będą ciekawe mecze i z pewnością wyciągniemy jakieś perełki.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Stal Rzeszów - Wisła Płock 3.50 3.20 1.95 1.67 1.21
Chyba najlepsze spotkanie pod względem bukmacherskim tej ligi. Spadkowicz z I ligi, Wisła Płock przyjedzie do Rzeszowa, na Stal. Wisła na razie prezentuje dobrą formę, pokazując, że są głównym faworytem do awansu w tym sezonie. Nie wiem czy ze składu gości ktoś wypadł, ale póki co nic nie słychać. Stalowcy natomiast po porażce w 1 kolejce ze Zniczem u siebie 1:3, pojechali do Suwałk na PP. Tam również ulegli, tym razem 1:0, choć zespołem gorszym nie byli, i sprawiedliwszy byłby remis. Druga kolejka okazała się dla nich bardzo pechowa, gdyż w Brzesku zaledwie zremisowali, choć prowadzili na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry... 2:0. We znaki dała się jednak bardzo niepewnie grająca obrona, która od początku tego sezonu nie spisuje sie najlepiej. Trener Stali próbuje szukać różnych rozwiązań, jednak z pustego nawet Salomon nie naleje. Stal ma najzwyczajniej w świecie słabą linie defensywną, która często gubi się i popełnia błędy. Plusem obrońców miało być ich doświadczenie, lecz póki co raczej wychodzi ich dość zaawansowany wiek. Wisła ze swoją dobrą ofensywą powinna coś ustrzelić, i myślę, że zrobią to częściej aniżeli ich rywale. Klasa Wisły jednak jest dużo wyższa, i nie ma co tu dyskutować. Można podeprzeć się remisem, jako podbicie AKO przy akumulowanych kuponach. Ja osobiście jednak zaryzykuje, i zagram czystą 2.
Dobrze też wygląda Znicz z Okocimskim za 1,80, ale wole nie kusić losu, i zadowolę się samą Wisłą z tej kolejki II ligi wschodniej.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jedyne czego się boje to nieco biernej postawy Złomańczuka. Jego domeną jest gra defensywna, jeśli Wisła gra 2 napastnikami to zdarza się to bardzo rzadko. Jeśli Wisła ma być liderem, to chcę żeby zasługiwała na nią także efektywnością, czyli ładną ofensywną grą.
Fakt jest faktem że Koczon jest na razie bez formy - wg. mnie potrzeba mu porady psychologa ewentualnie motywującej rozmowy ze strony trenera, bo umiejętności same nie odeszły. Na szczęście Wisła ma Twardowskiego - typowego napastnika, który jest na razie niezawodny. Do tego dobra gra skrzydeł i jest Wisła która może być drugim &quot;Widzewem&quot;. Kilka fajnych wzmocnień młodzieżą i na skład Wisła nie może narzekać. Dobre nastroje w drużynie i mam nadzieje że po meczu ze Stalą tak pozostanie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Stal Rzeszów - Wisła Płock 3.50 3.20 1.95 1.67 1.21
Chyba najlepsze spotkanie pod względem bukmacherskim tej ligi. Spadkowicz z I ligi, Wisła Płock przyjedzie do Rzeszowa, na Stal. Wisła na razie prezentuje dobrą formę, pokazując, że są głównym faworytem do awansu w tym sezonie. Nie wiem czy ze składu gości ktoś wypadł, ale póki co nic nie słychać. Stalowcy natomiast po porażce w 1 kolejce ze Zniczem u siebie 1:3, pojechali do Suwałk na PP. Tam również ulegli, tym razem 1:0, choć zespołem gorszym nie byli, i sprawiedliwszy byłby remis. Druga kolejka okazała się dla nich bardzo pechowa, gdyż w Brzesku zaledwie zremisowali, choć prowadzili na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry... 2:0. We znaki dała się jednak bardzo niepewnie grająca obrona, która od początku tego sezonu nie spisuje sie najlepiej. Trener Stali próbuje szukać różnych rozwiązań, jednak z pustego nawet Salomon nie naleje. Stal ma najzwyczajniej w świecie słabą linie defensywną, która często gubi się i popełnia błędy. Plusem obrońców miało być ich doświadczenie, lecz póki co raczej wychodzi ich dość zaawansowany wiek. Wisła ze swoją dobrą ofensywą powinna coś ustrzelić, i myślę, że zrobią to częściej aniżeli ich rywale. Klasa Wisły jednak jest dużo wyższa, i nie ma co tu dyskutować. Można podeprzeć się remisem, jako podbicie AKO przy akumulowanych kuponach. Ja osobiście jednak zaryzykuje, i zagram czystą 2.
Dobrze też wygląda Znicz z Okocimskim za 1,80, ale wole nie kusić losu, i zadowolę się samą Wisłą z tej kolejki II ligi wschodniej.
Co do tego typu nie powinno być chyba najmniejszych wątpliwości. Już na samym starcie rozgrywek widać, że ekipa z Hetmańskiej jest głównym kandydatem do spadku z tej klasy rozgrywkowej. Prezentują się znacznie słabiej, niż przeciętnie i wygląda na to, że szybko się to nie zmieni. Dwie porażki (PP, liga) pokazały, że ta drużyna będzie walczyła jedynie o utrzymanie, tak jak miało to miejsce w poprzednim sezonie. Ekipa Stali nie poczyniła aż tak znaczących wzmocnień, aby powalczyć o wyższe cele, ponadto drużynę opuściło również kilku wartościowych graczy.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Ja również uważam, że Stal będzie się bronić przed spadkiem, jednak o jej pozostanie w II lidze byłbym spokojny. Są ekipy, którym będzie o to dużo ciężej, ale w Stali jednego z głównych kandydatów do spadki bym nie upatrywał. Zresztą jeszcze za wcześnie na takie wywody.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
O to kto o co walczy w tym sezonie wstrzymajmy się do 10 kolejki przynajmniej. Stal myślę że jednak nie spadnie. O ile przegranej w PP bym nie brał pod uwagę, bo wiemy jak traktuje się puchary w Polsce, a poza tym to Stal w tym meczu była znacznie lepsza i zasłużyła przynajmniej na remis. Przegrana ze Zniczem była do przewidzenia. Wiadome jest że ekipa z Pruszkowa chce jak najszybciej wrócić do pierwszej ligi. Mecz z Okocimski Brzeszko był co najmniej dziwny - 2 gole szybko strzelone na początku meczu, a potem stracone w końcówce. Mecz dla Nafciarzy i tak będzie trudny, bo w Rzeszowie czy to na Resovi, czy na Stali, gra się ciężko.
Wisła WIN
Under 2,5
DW 0:1
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Mała informacja odnośnie meczu Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. W drużynie gospodarzy nie zagrają dwaj podstawowi środkowi obrońcy: Jewhenij Czupryna (kara za czerwoną kartkę), który w rundzie wiosennej zeszłego sezonu zagrał we wszystkich meczach oraz kapitan drużyny i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników - Tomasz Zakierski (kontuzja). W ich miejsce mogą zagrać: Łukasz Frączek i młodzieżowiec, mający okazję zadebiutować w II lidze - Arkadiusz Wietecha. Biorąc pod uwagę ten fakt faworytem staje się niewątpliwie Świt, jednak Jeziorak na własnym boisku zawsze jest bardzo groźny, tym bardziej z czołowymi drużynami ligi. Iławianie słabiej spisują się z teoretycznie słabszymi zespołami.
Odnośnie innych spotkań to polecałbym zagrać na Wigry z Motorem. Trenerem ekipy z Suwałk jest bardzo dobrze znany w Iławie szkoleniowiec - Marek Witkowski, preferujący ofensywną piłkę i na własnym stadionie suwalczanie na pewno zaatakują od pierwszej minuty. Do tego również dobra opcja to powyżej 2.5.
No i na koniec Sokół Sokółka - GLKS Nadarzyn typ: 1 - głównie ze względu na dobrą postawę Sokółki w Rzeszowie. Widać, że potrafią zaskakiwać no i w swoich szeregach mają kilku doświadczonych na Podlasiu zawodników. W tym meczu również Powyżej 2.5 (skuteczni napastnicy: Gołębiowski kontra Bajera).
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Stal Rzeszów - Wisła Płock 3.50 3.20 1.95 1.67 1.21 ⛔ 4:2
Dla mnie osobiście szok, Wisła zagrała przeciętny mecz, spodziewałem się po nich więcej, natomiast świetnie zagrali Stalowcy, szczególnie juniorzy. Zobaczymy jak się będą prezentować w kolejnych meczach, ale jeśli tak jak z Wisłą, to powinni być silni. Ten mecz na pewno im wyszedł. Szkoda że wybrałem Wisłę zamiast Znicza, ale bywa i tak.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 2.10
Wigry Suwałki - Okocimski Brzesko 1 2.10
Świt - Stal Rzeszów X2 1.92
Stomil wygrał ostatnie spotkanie na wyjeździe z Otwockiem 3:1, Ruch sezon rozpoczął dramatycznie przegrał 3 mecze i stosunek bramek 0:5, Stomil przy swojej głośnej publiczności gra na pewno na całego i miejmy nadzieję że kibice poniosą go tak jak w Otwocku gdzie wybrała się spora grupa Stomilowców, wydaję mi się że kurs zachęcający a Ruch swoje pierwsze punkty zdobędzie w weekend.
Suwałki zawsze są trudnym terenem dla rywali, i to najczęściej tam Wigry odnoszą zwycięstwa, Okocimski sezon rozpoczął nie najlepiej, porażka w Iławie, szczęśliwy remis ze Stalą Rzeszów i porażka aż 3:0 ze Zniczem na wyjeździe, podejrzewam że Wigry po 3 remisach wreszcie odniosą swoje 1 zwycięstwo a pomoże im w tym niezawodny Mikulenas
Może i Świt wygrał 3 mecze, ale proszę spojrzeć z kim grał, Otwock i Wysokie Mazowieckie w tym sezonie mogą być kandydatami do spadku a pokonanie osłabionego jeszcze Jezioraka to nie sztuka, Stal w poprzedniej kolejce zaprezentowała się bardzo solidnie pokonując faworyzowaną Petre i strzelając aż 4 bramki, wydaję mi się że postawienie Stali z podpórka jak najbardziej korzystne jeżeli chodzi o kurs i o prawdopodobieństwo takiej rozwoju wypadku
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Widze że bardzo ładny kurs jak na mecz u siebie i to z Ruchem który zdecydowanie jak narazie nie może się odnaleźć. W poprzedniej kolejce dostali 0:2 od O(L)impii to my nie możemy być gorsi. Pod wodzą Kaczmarka widzę że grają lepiej i w końcu w 2 meczu u siebie trzeba zdobyć komplet pkt. Zdecydowanie drużyna Stomilu jest w stanie wygrać. A osobiście spodziewałem sie kursu w granicy 1,70 - 1,80 a jeżeli jest ponad 2. to biorę to w ciemno.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Jeziorak Ilawa 1.95
Olimpia jest w gazie, mają bardzo solidną kadrę, wg mnie powinni walczyć o awans. Ostatnio w Wysokim Mazowieckim wywalczyli 3 pkt. Jeziorak nic specjalnego póki co nie gra, po zwycięstwie w Iławie nad Brzeskiem następnie 2 porażki w Płocku, oraz u siebie ze Świtem. Jeziorak wystąpi niemal identyczną kadrą jak w przegranym meczu ze Świtem, wciąż nie zagrają Zakierski i Sobociński. W osiemnastce meczowej znalazł się Kucińsk narzekający na lekką kontuzje. Do składu powraca jedynie Jewhenij Czupryna. Taki wysoki kurs na zwycięstwo w meczu u siebie drużyny w moim odczuciu lepszej i solidniejszej, to aż grzech nie zagrać.
Olimpia Elbląg - Jeziorak Ilawa 1.95 ✅ 1:0
 
Z 0

zubliada

Użytkownik
Dobre jutro dla Warmii i Mazur

Już jutro na stadion przy Argikola w Elbląg zawita drużyna iławskiego Jezioraka. Oba kluby dość różnie rozpoczęły sezon. Olimpia dalej ciągnie formę z drugiej rundy poprzedniego sezonu, a Jeziorak jakby zgasł. W pierwszej kolejce Olimpia zagrała bardzo solidnie w Łowiczu i niewiele brakowało do trzech punktów. Zespół z Iławy na inaugurację wygrał co prawda, ale z Brzeskiem, które w aktualnej dyspozycji mogłoby dostać od niejednego trzecioligowca. Druga kolejka to wielki pech Olimpii, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, dziwnych decyzji sędziowskich i w końcu tylko remis ze Startem. Jeziorak wtedy przegrał z Petrochemią 1:0 i choć nie wiem nic o przebiegu meczy to domyślić się mogę, że ten jeden gol Płocka to iławskie i tak szczęście. Trzecia kolejka to trzy zasłużone punkty dla Olimpijczyków i znowu marnacja okazji. Olimpia gra jak na razie ultraofensywnie i tak samo nieskutecznie, bo równie dobrze mogli wsadzić piątkę Ruchowi. Jeziorak w tym czasie przegrywał u siebie ze Świtem. Ważnym aspektem tego meczu będzie sam jego charakter. Dla elbląskich kibiców to ważny mecz nie tylko na boisku, choć poza nim przewaga Elbląga jest jeszcze większa. Mimo, że chodzę na mecze tylko popatrzeć to doskonale wiem, że Jezioracy jak już przyjeżdżają do Elbląga to i tak nie rzucają się w oczy i siadają z dziadkami. Jeziorak poza tym nie ma jeszcze całego, optymalnego składu i to też jest ich bolączką, którą ŻółtoBiałoNiebiescy powinni bezlitośnie wykorzystać, a kurs 1.95 na win Elblążan tylko cieszy.

Dobrze życzę w tej kolejce też Stomilowi z Olsztyna. Dziwne? Może trochę. OKS na początku sezonu nie popisał się z Puszczą, ale później było już tylko lepiej. Remis z dobrym Pelikanem i zlanie Otwocka kibiców olsztyńskich na pewno cieszy. Jutro też powinni być zadowoleni, gdyż przyjeżdza do nich Ruch WM, który nie wie w co na razie gra, bo na kopaną to nie wygląda. Trzy ładne porażki do zera chluby nie przynoszą, a że widziałem dużą część ich meczu z Olimpią to wiem, że i Stomil powinien mieć łatwo. A gdy zobaczyłem kursy na ten mecz to mało nie zemdlałem. Koło takiego przelicznika za wygraną Olsztyna nie można przejść obojętnie, 2.15 ? Biorę to.

Jutro dwa największe miasta w warmińsko-mazurskim pokażą jak się kopie.

Olimpia Elbląg X Jeziorak Iława ---&gt; 1.95
OKS 1945 Olsztyn X Ruch Wysokie Mazowieckie ---&gt; 2.15

Pozdrawiam
Zubliada
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Kilka słów odnośnie meczu Olimpia - Jeziorak. Tutaj widzę, że wszyscy typują wygraną gospodarzy, ja z kolei jako kibic własnej drużyny wstrzymam się z przewidzeniem zwycięzcy, ale bardzo dobrym typem wydaje się opcja Poniżej 2.5 np. w Tobet po kursie 1.55.

W meczach z Okocimskim, Wisłą i Świtem rywale ekipy z Iławy oddali bodajże trzy celne strzały na bramkę. Akurat dwa z tych meczów widziałem i w potyczce z Okocimskim rywale ani razu nie trafili w światło bramki, a ze Świtem dwa razy (raz - gol, drugi raz obronił bramkarz). Z tego co widziałem relację ze skrótami z Płocka, to Wisła mimo kilku dogodnych okazji tylko raz trafiła w światło bramki i zdobyła gola. Tak, jedynie niemiłosiernie pudłowała, zwykle nad poprzeczką. Jeziorak w każdym z dotychczasowych spotkań bardzo długo utrzymywał się przy piłce, np. w meczu ze Świtem, myślę, że było to lekko ponad 65% czasu. Niestety nie przekłada się to na bramki, bo iławianie słabo grają z przodu, oddają mało strzałów, a na dodatek w niezbyt dobrej formie jest Wojciech Figurski, a kontuzjowany jest Remigiusz Sobociński. Na mecz z Olimpią wraca podstawowy środkowy obrońca - Czupryna i defensywa wydaje się być jeszcze silniejsza niż w potyczce ze Świtem. Dużo zależy jeszcze od tego jak Olimpia wyjdzie nastawiona na to spotkanie. Jeśli zagrają ofensywnie to akurat zespół z Iławy uwielbia grać z takimi drużynami, gdyż ma bardzo mocne ataki skrzydłami i grają świetnie z kontry. Z tego co widzę Olimpia jednak również bardzo skutecznie gra w defensywie - traci mało bramek. Styl gry zespołu z zeszłej rundy został zachowany. Bo warto porównać sobie Olimpię na jesieni, a Olimpię na wiosnę - niebo a ziemia, szczególnie jeśli chodzi o postawę w defensywie. Sądzę, że będzie to spotkanie do jednej bramki, ewentualnie remis 0-0.
Ponadto ciekawie wygląda opcja na to, że Ruch Wysokie Maz. nie przegra. OKS, co prawda złapał formę, ale jeśli prześledzi się poprzednie sezony, to rzadko zdarzało się, że wygrywali oni seriami. Ruch to mimo wszystko solidna ekipa i kiedyś się przełamie, a trudno mi uwierzyć, żeby po 4 meczach mieli aż 4 porażki.
Reszta spotkań raczej ciężko do typowania, chyba, że kibice którejś z ekip mają jakieś ciekawe informacje...
 
Z 0

zubliada

Użytkownik
...ale bardzo dobrym typem wydaje się opcja Poniżej 2.5 np. w Tobet po kursie 1.55.

W meczach z Okocimskim, Wisłą i Świtem rywale ekipy z Iławy oddali bodajże trzy celne strzały na bramkę. Akurat dwa z tych meczów widziałem i w potyczce z Okocimskim rywale ani razu nie trafili w światło bramki, a ze Świtem dwa razy (raz - gol, drugi raz obronił bramkarz). Z tego co widziałem relację ze skrótami z Płocka, to Wisła mimo kilku dogodnych okazji tylko raz trafiła w światło bramki i zdobyła gola...

Jeśli prawdą jest to co piszesz, o liczbie celnych strzałów rywali Jezioraka, to typ under 2.5 jest nieuzasadniony. Wychodzi z tego, że wystarczy oddawać celne strzały na iławską bramkę, a gole się znajdą. Olimpia w trzech poprzednich meczach strzelała dużo, tylko mało celnie, a to kiedyś się musi poprawić. Teraz porównanie jak Olimpia strzelała w poprzednich kolejkach. Strzały niecelne / strzały celne naliczone przeze mnie w meczu bądź w skrótach. Pierwsza kolejka 12/3 (wyjazd), druga kolejka 11/5 (dom), trzecia kolejka 21/8 (wyjazd).
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Suwałki zawsze są trudnym terenem dla rywali, i to najczęściej tam Wigry odnoszą zwycięstwa, Okocimski sezon rozpoczął nie najlepiej, porażka w Iławie, szczęśliwy remis ze Stalą Rzeszów i porażka aż 3:0 ze Zniczem na wyjeździe, podejrzewam że Wigry po 3 remisach wreszcie odniosą swoje 1 zwycięstwo a pomoże im w tym niezawodny Mikulenas
Pospisuje się pod tym i dodam że u Piwoszy zabraknie aż 7 podstawowych zawodników: napastników Łukasza Popiela, Roberta Trznadla i Rafała Glika, obrońców Daniela Polichta, Mateusza Wawryka i Sławomira Jagły, pomocnika Jarosława Krzaka.Tak więc zwycięstwo gospodarzy wydaje się być pewne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom