>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
goly78 17

goly78

Użytkownik
Co do porażki Floty z Kolejarzem to moze dlatego przegrała ze to jest ...sport? Ciekawe czy buki by jeszcze istniały gdyby zawsze faworyci wygrywali . Osobiscie nie wierze w odpuszczanie w tym roku .
 
H 187

h778

Użytkownik
Decyzja została odroczona z powodu jakichś braków w dokumentacji. O ile na II ligę nie powinno być problemów, to na I już niekoniecznie. Na pewno nie mają jakichś niesamowicie większych szans na licencję niż Puszcza.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
P. Niepołomice - Concordia 1.3 4 9.5

Do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki. Puszcza oraz Concordia mają zgoła odmienne cele. Niepołomice z szansami na awans do I ligi, Elbląg walczy o utrzymanie. Nie ma co powątpiewać kto jest faworytem tego spotkania. Concordia przegrywa ostatnimi czasy wszystko z wyjątkiem ostatniej kolejki kiedy to zremisowali z Resovią, a raczej Resovią II, gdyż ekipa z Rzeszowa zagrała rezerwami, gdyż sezon dla nich dobiegł końca, był to dla nich mecz o przysłowiową pietruszkę. Faworyta mamy wyraźnego, ale wątpliwości pojawiają się w innej kwestii.
Nie da się ukryć, że niewielu spodziewało się, że Puszcza będzie walczyła o awans do I ligi, nawet sam trener ekipy z Niepołomic:

&quot;Inne cele sobie stawialiśmy. Chcieliśmy grać bezpiecznie w środku tabeli. Zagraliśmy kilka ciekawych spotkań i tak to się ułożyło. Ta trzecia pozycja to i tak jest troszeczkę nadmiar tego, na którym miejscu powinniśmy być&quot; - wypowiedź z marca tego roku.

Wątpliwości, o których wspomniałem, tyczą się kwestii organizacyjnych, które wiążą sie z przyznaniem klubowi licencji na grę w I lidze.

&quot; - Nie chcę na razie mówić o tym mówić, bo do końca jest jeszcze dwanaście kolejek. Pogadamy o tym jeżeli na dwa albo trzy mecze przed końcem będziemy mieli realne szanse na awans. Sportowo będziemy grać, nawet jeżeli mielibyśmy nie dostać licencji - zapowiedział Wójtowicz. - Będę zadowolony jak z tym zespołem zdobędziemy ósme miejsce w tabeli, tak jak chciałem na początku sezonu - dodał jednak na koniec.&quot;

Na trzecim miejscu plasuje się Pelikan Łowicz. W Niepołomicach stadion na 1000 miejsc, w Łowiczu na 4000. Prędzej to chyba Pelikan ma szansę otrzymać licencję, aniżeli Puszcza - jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić. Dlatego rodzi mi się pewna teoria spiskowa, podobna do tej z I ligi, więc podążając jej tropem

Mimo wszystko spróbuję po takim kursie

Concordia 9.58 STS
Pelikan dzisiaj przegral, wiec Puszcza pewna awansu, a Concordia walczy dalej o utrzymanie, wiec na luzaku grajaca Puszcza moze padnie lupem majacej noz na gardle Concordii, bo moze Niepolomice beda mialy w glowie fete, a nie mecz ;)

Jeszcze warto nadmienić, że bezpośredni rywale w walce o utrzymanie to jest Świt oraz Siarka nie otrzymały jeszcze licencji na grę w II lidze, Concordia już z licencją.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Nie wydaje mi sie zeby Puszcza przegrala z Concordia. Concordia jest prze slaba.. chociaz ostatni remis z Resovia daje troche do myslenia. Lecz druzyna Puszczy majaca juz awans zechce przypieczetowac to ostatnim meczem u siebie i predzej rozniesie Concordie niz przegra i zrobi zal swoim fanom.
Jak dla mnie to na jutro Swit 1 z Garbarnia ktora w tej rundzie takze nie spisuje sie rewelacyjnie Swit zawsze byl mocna ekipa w tym sezonie troche im nie szlo.. lecz gdy sie sprezyli dawali rade. Zagraja o zycie jutro i nie patrzylbym na to czy dostali licencje czy tez nie. Raczej kazdy dostanie po odwolaniu sie. Drugim meczem warty zagrwyki jest Pogon Siedlce. Niezwykle silni u siebie.. Unia same baty ostatnio sezon chyba dla nich juz dawno sie skonczyl. Jezeli mialbym typowac jutrzejsza kolejke to wygladaloby to tak:
Resovia:Wigry 1 Drugi mecz u siebie pod rzad Reska powinni sie zrehabilitowac za niepowodzenie w srode.
Płock:Siarka x2 Tutaj siarkowcy jutro wyjda zmotywowani i predzej oni zrobia niespodzianke niz Concordia jutro.
Stalówka:Znicz X Stalowka wygrala ostatnio u siebie z Olimpia jutro wydaje mi sie ze nie wygraja 2 raz pod rzad mecz typowy na remis.
Motor:Radomiak x2 Motor powinien to spotkanie wygrac jesli chce przypieczetowac utrzymanie. Lecz nie ebdzie tak kolorowo.. i latwo Radomiak bedzie wspierany liczna grupa fanow z Radomia i bedzie walczyc na noze. Pilkarsko wydaje sie na wyjezdzie mocny Raodmiak.
Olimpia E.: Puławy 2 Zespol Wisly Pulawy to bardzo silna ekipa jutro widze tutaj ich wygrana w dalekim Elblagu.
Puszcza:Concordia 1 rozbija slabiutka Concordie i spuszcza ich z ligi.
Swit:Garbarnia 1 zwyciezy Swit i powalczy o utrzymanie w ostatniej kolejce.
Siedlce:Unia 1 Pogon ladnie zakonczy sezon u siebie pokonujac Unie ktora jest juz po sezonie od paru kolejek.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Lublinie gram overa. Motor ostatnio stracił 4 gole z Puszczą u siebie, gdzie przecież w całym sezonie grali nie najgorzej. W sumie stracili jednak w całym sezonie aż 51 bramek. Zawodnicy po ostatnim meczu z Puszczą mieli sporo pretensji do sędziego za podyktowanie karnego dla zespołu gości, który wyraźnie ustawił cały mecz.
Radomiak na wyjazdach obudził się dopiero w końcówce, ale nawet jak te wyniki nie były do końca sprzyjające to nie świadczyły o postawie całego zespołu. Bardzo dużo dała zmiana trenera, bo widać, że to ogarnięty gość. Radomiak ostatnio pogonił Siarkę na wyjeździe. Tu też liczę na bramki.
W zespole gospodarzy zabraknie Kądziora i Falisiewicza. Do Lublina wybiera się bardzo duża grupa kibiców Radomiaka więc piłkarze będą wiedzieli czego się od nich oczekuje.
Motor Lublin - Radomiak Radom
Powyżej 2,5 gola 1,85 Bet365 ✅ 3:0

Spróbuję też pograć Pogoń Siedlce. Unia Tarnów nie tyle co ma po sezonie co po prostu nie dawała rady personalnie. Mecze były rozgrywane co 3 dni, a ławka po zimowym okienku zrobiła się jeszcze krótsza. Pogoń u siebie to bardzo dobra drużyna, którą trudno jest pokonać. Unia ma już utrzymanie, za kartki nie zagrają Łukasz Kazik i Łukasz Jamróg. Ostatnie mecze wszystkie w plecy. Liczę na spokojną wygraną.
Pogoń Siedlce - Unia Tarnów
Pogoń Siedlce 1,90 Expekt ✅ 2:0

Niski kurs na Resovię, która ta FAKTYCZNIE ma po sezonie. Ostatnio zremisowali ze słabiutką Concordią, a niektórzy twierdzą, że to nie był przypadek. Niby jest to klub z większego miasta, ale mam wrażenie, że dalej panuje tam zacofanie sprzed 30 lat. Rzeszów to duże miasto i nie ma nawet nikogo w I lidze. Teraz do awansu znowu sporo zabrakło. Z Wigrami powinni zagrać na lajcie, a wygodny przeciwnik to nie jest. Na wyjazdach grają słabo, ale Resovia swoje zwycięstwa często pieczętuje jedną bramką, bo łatwo im się nie wygrywa.
Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki
Wigry Suwałki lub remis 1,92 Tobet ⛔ 3:1

Nie wiem co się dzieje ze Stalówką, że cały sezon grali piach, a w końcówce nagle się obudzili. Ostatnio wygrali u siebie z Olimpią 2:1, ale mogło być więcej gdyby nie świetne interwencja bramkarza gości. Znicz poza ostatnim zwycięstwem z Motorem wszystko przegrywa. Dwa ostatnie wyjazdy na Resovię i Puszczę to także porażki (1:3, 0:1). Stalówka w końcówce dobrze ciśnie, kurs ponad 2 więc warto spróbować.
Gospodarze niedzielnej potyczki zapewne będą chcieli zwyciężyć aby nie tylko podtrzymać dobrą passę, ale pokazać środowisku w hutniczym mieście, że warto wspierać Stal. Klub ze Stalowej Woli ma bowiem spore kłopoty i może nawet nie przystąpić do rozgrywek II ligi w przyszłym sezonie.

Stalówka - Znicz Pruszków
Stalówka 2,38 Tobet ⛔ 0:2

W Płocku również widzę overa. Siarka walczy o ligowy byt więc potrzebują zwycięstwa. Wisła ma już awans, lekkie rotacje w składzie nie są wykluczone. Na pewno w Krakowie na Garbarni powinniśmy zobaczyć już większe zmiany w składzie. U siebie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony by podziękować kibicom za doping, ale także żeby było dziś więcej okazji do świętowania. Siarka ma dziurawą obronę, ale nie najgorszy atak więc powinni coś strzelić.
Wisła Płock - Siarka Tarnobrzeg
Powyżej 2,5 gola 1,85 Tobet ✅ 5:0

 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Concordia niestety tylko remis, ale ten tylko remis dalej daje im szansę na utrzymanie. Siarka dostała baty 0-5, co prawda Swit wygral, ale na chwilę obecną sytuacja wygląda następująco
Swit 30 punktow
Siarka 29
Concordia 28
Trzymając się myśli, że to Concordia się utrzyma, to w ostatniej kolejce pójdzie tripel
Unia - Swit : 1
Siarka - Resovia: 2
Concordia - Lublin: 1
zobaczymy jakie będą kursy.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
dlaczego trzymasz się opcji, że to Concordia się utrzyma skoro ze wszystkich drużyn są najsłabsi?
Resovia x lub 2 jak cos
W Siarce bagienko, kłopoty z kasą, zimą doszła rewolucja kadrowa, ogólnie niewesoło w klubie, więc mnie nie przekonują
Swit olbrzymie problemy z kasą, byle przetrwać z miesiąca na miesiąc
dlatego liczę na Concordię
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Ostatnio zremisowali ze słabiutką Concordią, a niektórzy twierdzą, że to nie był przypadek.ZACZYNAŁO CZTERECH KONCZYŁO SIEDMIU Z REZERW. MOŻE ŻADNE TO TŁUMACZENIE.

Niby jest to klub z większego miasta, ale mam wrażenie, że dalej panuje tam zacofanie sprzed 30 lat.
NIE BYŁEŚ NIE WYPOWIADAJ SIĘ


Rzeszów to duże miasto i nie ma nawet nikogo w I lidze. Teraz do awansu znowu sporo zabrakło.
ZABRAKŁO TYLKO KASY.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Motor do Elbląga to pewnie pojedzie na wycieczkę krajoznawczą, dzisiaj zapewnili sobie utrzymanie więc teraz pewnie pełen lajcik i gryźć trawy raczej nie będą tym bardziej, że dramatyczne te statystyki na wyjeździe mają: 1-3-12 (13-29). Tylko te kursy na Concordię to też pewnie śmieszne będą, im utrzymanie da tylko porażka Świtu i Siarki- w innym wypadku niestety lecą. W najlepszej sytuacji jest właśnie Świt bo ma lepszy bilans meczowy z Siarką i Concordią i w razie remisu Siarki i wygranej Concordii wystarczy im tylko punkt do utrzymania ale tak czy siak najlepiej jakby wygrali to się nie będą musieć oglądać za siebie. Drużynę z Tarnobrzegu ratuję tylko zwycięstwo a Concordię wygrana i porażka w obu meczach tych wyżej. Więc o.
A co do kwestii finansowych ogólnie te niższe ligi są nieopłacalne, koszta duże, wyjazdy w miarę dalekie a wpływów prawie żadnych. Dlatego albo masz dobrego sponsora i jest granie albo dupa i się meczysz. Nie wiem czy spadek były tak na rękę bo wątpię żeby w III lidze te koszta były aż o tyle niższe, a ta II to jednak zawsze jakaś tam większa promocja.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rzeszów to duże miasto i nie ma nawet nikogo w I lidze. Teraz do awansu znowu sporo zabrakło. ZABRAKŁO TYLKO KASY.
W tej lidze wystarczy trochę pokombinować. Jeśli masz kasę na bieżące wydatki, organizacje meczów wyjazdy to awansować można bez problemu. Nie gadaj głupot, że Resovia tak bidę klepie, bo to może powiedzieć jakaś Stalówka czy jakiś Świt gdzie zbytnio nie ma perspektyw (chodzi o drugi przypadek, Stalówki po prostu nie chcą sponsorować lokalne firmy).
W Płocku był Dmoszyński, który walił wszystko w kakao równo. Przyszedł nowy prezes, bez doświadczenia, który CHCE by ten klub osiągał jak najwięcej i wszystko idzie w dobrą stronę.
Wszyscy na Płock patrzą nie wiadomo jak. Orlen kasy nie daje, a jakoś nie ma problemu z tym by sprowadzać piłkarzy na poziomie (ZA DARMO).
Jaki zarząd taki klub.
Nie wiem czy spadek były tak na rękę bo wątpię żeby w III lidze te koszta były aż o tyle niższe, a ta II to jednak zawsze jakaś tam większa promocja.
Różnica między III ligą, a II w kwestii utrzymania drużyny jest ogromna. To samo tyczy się przeskoku z II do I ligi. W pierwszym przypadku w grę wchodzą spore odległości i tu jest największy problem. W I lidze w grę wchodzą hotele, podróże dzień czy nawet dwa dni wcześniej. Oczywiście można jechać busem i grać z marszu, ale sukcesu to nie wróży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 6

wojciech1905

Użytkownik
bo to może powiedzieć jakaś Stalówka czy jakiś Świt NO TO MÓWIMY O II LIDZE CZY O AWANSIE DO I .
jaki zarząd taki klub TU SIĘ ZGODZĘ
To samo tyczy się przeskoku z II do I ligi. BYĆ MOŻE SAM ODPOWIEDZIAŁEŚ NA TO PYTANIE
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z tego co się dowiedziałem niskie kursy na Wisłę Płock wynikają z kłopotów zdrowotnych Garbarni. W drużynie zapanowały liczne zachorowanie na różyczkę i nawet klub złożył wniosek o przełożenie meczu. Nie wiem czy PZPN się zgodzi, ale szczerze mówiąc to nawet nie wiadomo co grać w tym meczu. Fortuna do pewnego momentu na Wisłę miała kurs 2,10, ale zanim się o tym dowiedziałem to mecz został już zdjęty z oferty. Jeśli faktycznie jest tak, że są jakieś zachorowania to nie dotyczy to 2 czy 3 zawodników. W takim przypadku gospodarze mogą być znacząco osłabieni. Wisła zabrała do Krakowa najsilniejszy skład. Zmiana może być maksymalnie na 2-3 pozycjach (bramka i prawa pomoc).
Garbarnia Kraków - Wisła Płock
Wisła Płock (do przerwy) 1,80 Bet365
✅ 0:1
Radomiak ostatnio przegrał w Lublinie 0:3 i nawet liczny przyjazd swoich kibiców nie pomógł im w niczym. Teraz zagrają jednak u siebie, gdzie przegrali tylko z Puszczą Niepołomice. Mam nadzieję, że tym razem nie trafi się przypadkowy remis czy nawet przegrana. Ze skutecznością u Radomiaka ostatnio bywa różnie, ale tak jak mówię u siebie potrafią ograć każdego.
Stalówka będzie osłabiona brakiem 4 piłkarzy pauzujących za kartki. Młody Argasiński zagotował się ze Zniczem. Zaliczył 3 występy, ale wpisał się także na listę strzelców i zdobył ważną bramkę w meczu z Olimpią Elbląg. Chłopak 95 rocznik, ale zdecydowanie do zastąpienia. Bartkiewicz (obrońca) po przejściu z Elany jest podstawowym obrońcą. Również pauzuje za czerwo ze Zniczem. Do tego zabraknie dwóch podstawowych zawodników z pomocy - Horajeckiego (to ten typ co po sezonie kończy karierę 91 rocznik) i Kanotra. Obaj gracze są podstawowymi zawodnikami. W Radomiaku zabraknie jedynie na środku obrony Świdzikowskiego.
Stalówka niżej już nie spadnie. 10 pozycję ma gwarantowaną. Może jedynie zamienić się miejscami z Radomiakiem, który jednak chce jeszcze powalczyć. Chłopaki walczą o stypendia, bo są tam jakieś konkretne wymagania odnośnie pozycji w tabeli i ogólnie wyników jakie notuje klub (Bardziej kumaci niech wytłumaczą). Do tego nikt nie wie jaka będzie ich przyszłość, bo wszystkie decyzje będą podejmowane po ostatnim meczu. Wiadome jest tylko to, że trener Niedźwiedź zostaje na kolejny sezon (dobrze dla Radomiaka). Drużyna z Radomia ma kilka kwestii formalnych do wyjaśnienia, ale to już piłkarzy nie powinno interesować. Oni mają grać o nowe kontrakty w Radomiaku albo w celu zachęcania potencjalnych pracodawców. Radomiak tym meczem powinien potwierdzić dobre występy na własnym stadionie i dać powód władzom jak i potencjalnym sponsorom, że jednak warto wspierać klub.
Radomiak - Stalówka
Radomiak 2,00 Fortuna ⛔ 0:0

Concordia jeśli się utrzyma to tylko przy zielonym stoliku i sprzyjających wynikach. Rywale muszą potracić punkty, a oni muszą koniecznie swój mecz wygrać. Później wszystko będzie zależało od tego kto dostanie licencje, a kto jej nie dostanie. Nie ma co ukrywać, że Concordia to najsłabsza drużyna w lidze. Dwa ostatnie mecze z solidnymi drużynami to dwa remisy. Resovia zagrała w nieco zmienionym składzie, a Puszcza hmm, nie wiadomo czy faktycznie byli tak słabo dysponowani tego dnia, czy byli &quot;wczorajsi&quot; świętując awans czy po prostu sobie odpuścili ten mecz. Concordia stworzyła sobie wtedy więcej okazji do zdobycia gola niż w większości poprzednich spotkań.
Co będzie z Motorem? Drużyna z Lublina jedzie sobie na wycieczkę, utrzymali się w lidze, a na wyjazdach grają beznadziejnie (najgorzej w lidze). Mecz piękny nie będzie, ale gospodarze powinni wygrać pierwszy mecz od bardzo długiego czasu.
Oby tylko dopchali ten autobus do rana.

Concordia - Motor
Concordia 2,30 Bet365 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Concordia jeśli się utrzyma to tylko przy zielonym stoliku i sprzyjających wynikach. Rywale muszą potracić punkty, a oni muszą koniecznie swój mecz wygrać.
Ciekawe jest to, że Sts nie wystawił spotkań Unia- Świt oraz Siarka - Resovia, tak samo Milenium, z kolei Fortuna ma te spotkanie, ale od 5 zdarzeń, kiedy inne są &quot;tylko&quot; od 3. Jedynie Totomix wystawił pełna ofertę
 
A 7

armada

Użytkownik
jestem z lublina i uważał bym na Motor, czemu bo to posrana druzyna. Delmanowicz musi odiągnąć jakiś wynik, utrzymał co prawda druzyne, ale takie miejsce w &quot;3 lidze&quot; druzyny z największego miasta po tej stronie Wisły - wstyd - muszą pzyjść zmiany - grał bym tu ostrożniej DNB w strone Elbląga - dlaczego? Dzisiaj sie może rozstrzygnąć kto zostaje kto leci w piz..., a jest kogo wywalać - baletmistrzom trzeba poziękować - także Delmanowicz to trener z przypadku, jak większość ostatnimi czasy w Lublinie.
Ze strony Motoru
W sobotnie popołudnie podopieczni Przemysława Delmanowicza rozegrają ostatni mecz sezonu 2012/2013. Lublinianie na Stadionie Miejskim w Elblągu zmierzą się z ostatnią w tabeli Concordią.

Dla Motorowców sobotnia potyczka nie ma większego znaczenia. Żółto-biało-niebiescy utrzymanie zapewnili sobie kolejkę temu zwyciężając z Radomiakiem. Motor mógłby co prawda awansować jeszcze nawet o dwie lokaty, ale musiałby wygrać i liczyć na potknięcia Wigier Suwałki i Unii Tarnów.
Na dziś wiadomo, że z naszej ligi spadają trzy zespoły, ale po zakończeniu przyznawania licencji może się okazać, że trzecie miejsce od końca zapewni utrzymanie. I o tą pozycję walczyć będą jutro gospodarze. Concordia będzie chciała zwyciężyć i przynajmniej opuścić ostatnie niechlubne miejsce w tabeli.
Sztab szkoleniowy Motoru postanowił zgłosić i zabrać do Elbląga dwóch juniorów, którzy dotąd jeszcze nie zasmakowali rozgrywek drugoligowych. Mateusz Bednarski występuje na pozycji obrońcy, a drugi z nich, Maciej Zagórski, jest bramkarzem. Młody golkiper w meczu z Concordią będzie zapewne zmiennikiem Pawła Lipca, dla którego będzie to pierwszy występ w lidze w kończącym się sezonie.
Za Motorem do Elbląga tradycyjnie pojadą też kibice, którym zwycięstwo na koniec rozgrywek poprawiłoby choć trochę humory po niezbyt udanym sezonie. Pierwszy gwizdek w meczu o godz. 17.00 .

Concordia Elbląg-Motor LublinTyp 1 DNB
kurs 1,83
bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z tego co się dowiedziałem niskie kursy na Wisłę Płock wynikają z kłopotów zdrowotnych Garbarni. W drużynie zapanowały liczne zachorowanie na różyczkę i nawet klub złożył wniosek o przełożenie meczu. Nie wiem czy PZPN się zgodzi, ale szczerze mówiąc to nawet nie wiadomo co grać w tym meczu.
&quot;Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jutrzejszy mecz Wisły Płock z Garbarnią Kraków jest zagrożony, ze względu na chorobę zawodników z Krakowa. Rzecznik PZPN nie potwierdza jednak tej informacji.

O panującej wśród zawodników Garbarni różyczce dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Klub miał złożyć do PZPN wniosek o przełożenie jutrzejszego meczu na inny termin.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym PZPN, Jakubem Kwiatkowskim, który jednak nie potwierdza odwołania meczu. – Dostaliśmy taką informację od Garbarni, jednak nie wpłynęła ona w formie wniosku. Na tę chwilę jutrzejszy mecz jest nadal w planie – powiedział nam rzecznik.

Natomiast Maciej Wiącek, rzecznik prasowy Wisły Płock potwierdza, że dotarła już do klubu informacja o chorobie przeciwników. – Według naszej wiedzy, wniosek o przełożenie meczu wpłynął już do PZPN, możemy teraz jedynie czekać na decyzję – powiedział&quot;
W Totomix Wisła stoi po 1.50
 
J 31

janek1509

Użytkownik
Panowie to jest Polska piłka i tu jest wszystko możliwe:wowsdf:W ostatniej kolejce 1 ligi grałem Na Cracovia i Flotę i pięknie weszło(oglądałem oba mecze w Orange sport i piłkarskie jaja były)Przyznam że 2 ligi za bardzo nie śledziłem ale wydaje mi się że tu nie jest lepiej.Ja zdecydowałem się zagrać na Concordie ponieważ wydaje mi się że to im się uda utrzymać,a jak nie to swoje spotkanie powinni bez problemu wygrać Motor przyjedzie odbębnić ostatni mecz.Ale liczę na kolejną sobotę &quot;cudów&quot; ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Stalówka niżej już nie spadnie. 10 pozycję ma gwarantowaną. Może jedynie zamienić się miejscami z Radomiakiem, który jednak chce jeszcze powalczyć. Chłopaki walczą o stypendia, bo są tam jakieś konkretne wymagania odnośnie pozycji w tabeli i ogólnie wyników jakie notuje klub (Bardziej kumaci niech wytłumaczą). Do tego nikt nie wie jaka będzie ich przyszłość, bo wszystkie decyzje będą podejmowane po ostatnim meczu. Wiadome jest tylko to, że trener Niedźwiedź zostaje na kolejny sezon (dobrze dla Radomiaka). Drużyna z Radomia ma kilka kwestii formalnych do wyjaśnienia, ale to już piłkarzy nie powinno interesować. Oni mają grać o nowe kontrakty w Radomiaku albo w celu zachęcania potencjalnych pracodawców. Radomiak tym meczem powinien potwierdzić dobre występy na własnym stadionie i dać powód władzom jak i potencjalnym sponsorom, że jednak warto wspierać klub.
Radomiak - Stalówka
Radomiak 2,00 Fortuna
Sprawa ze stypendiami nie jest do końca klarowna, natomiast pewne jest to, że musimy zająć minimum 9.miejsce. Pojawia się jednak małe ale. Słychać głosy, które mówią o tym, że ta pozycja nie do końca będzie nas satysfakcjonować, gdyż nie zapewni klubowi 100% hajsu. Dlatego lepiej będzie, jeśli uplasujemy się w tabeli na pozycji nr 8, bo wtedy nie będzie sytuacji budzącej wątpliwości. Cel jest więc jasny - tylko zwycięstwo. Przy odrobinie szczęścia możemy wskoczyć na miejsce 7. Aby tak się stało, my potrzebujemy trzech punktów, a Olimpia Elbląg musi przegrać na wyjeździe z Pelikanem Łowicz.
Jeśli chodzi o sam typ, to zdecydowanie popieram. Piłkarzyny do dzisiejszego meczu powinni podejść maksymalnie zmotywowani i zdeterminowani. Jeśli tak będzie, to może zobaczymy powtórkę gry z meczu z Pelikanem czy Wisłą, w których to wypadliśmy wyśmienicie. Przy takim obrocie sprawy Stalówka nie powinna nawet piernąć. Wszystko inne opisał już &#39;Laguna&#39;. Kurs apetyczny, polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom