>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Portale podają że w drugiej połowie na boisku pojawił się Chinonso Agu. Prawda to, czy tylko wymysł opisującego ?
Ramzesa//Albo mi coś umknęło albo jest podobny do Ekwueme
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Stoperzy Adrian Bartkowiak, Rafał Kalinowski i Sebastian Śpiewak oraz bramkarz Daniel Szczepankiewicz trenowali w poniedziałek z drużyną Radomiaka.
Daniel Szczepankiewicz to 19-letni bramkarz I-ligowej Miedzy Legnica, w której w minionej rundzie nie było mu dane wiele pograć. Wcześniej był podstawowym golkiperem Górnika Konin i Sokoła Kleczew. W 2009 roku z Lechem Poznań wywalczył Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych.
Adrian Bartkowiak to 26-letni obrońca I-ligowej Warty Poznań, której barwy reprezentuje od 2,5 roku. Wcześniej był zawodnikiem m. in. Górnika Łęczna czy Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.
Rafał Kalinowski to 21-letni obrońca, który przez ostatnie pół roku występował w III-ligowym Chemiku Police. Sezon wcześniej był zawodnikiem I-ligowej Floty Świnoujście, do której trafił z SMS-u Łódź.
Sebastian Śpiewak to mający polskie i niemieckie obywatelstwo niespełna 21-letni obrońca występujący w tym sezonie w SC Vier- und Marschlande (piąty poziom niemieckiej piłki). W poprzednim sezonie reprezentował barwy FC Sankt Pauli II, czyli grających na czwartym poziomie niemieckiej piłki rezerw występującego w 2. Bundeslidze klubu z Hamburga.
Cała czwórka ma trenować z Radomiakiem przez najbliższe dni i zagrać w środowym sparingu z Granatem Skarżysko-Kamienna.
Jak do tej pory Radomiak zakontraktował dwóch nowych zawodników, bylego gracza m.in. GKS Bełchatów, Hetmana Zamość czy Olimpii Grudziądz Jakuba Cieciurę, dla którego będzie to powrót na Struga po 7 latach, oraz młodego bramkarza Arki Gdynia Michała Szromnika, z którym obszerny wywiad (który ani trochę mi się nie podoba, tutaj▶ http://www.w eszlo.com/news/13656-M...domiak_Szczera_rozmowa_z_Michalem_Szromnikiem).
Po stronie ubytków kilka nazwisk (Łukasz Szary, Marek Kaliszewski, Władyslaw Siamin), jednak po tym co prezentowali jesienią ciężko uznać to za oslabienia.
Sparingi: Korupter Korona Kielce 1-1, Wilga Garwolin 2-0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8-1, Pilica Białobrzegi 3-2)
źródło: radomiak.com.pl, weszlo
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
We czwartkowym sparingowym spotkaniu gracze Pogoni Siedlce odnieśli swe pierwsze zwycięstwo w sparingowych spotkaniach tej zimy. Pokonali oni trzecioligowca GKP Targówek 5-2. Biało-Niebiescy byli lepszym zespołem i stwarzali więcej okazji do strzelenia bramki. Gdyby Paschal Ekwueme wykorzystał rzut karny to zwycięstwo było by wyższe.
Skład Pogoni Siedlce:
Jacek Kozaczyński junior (46 Karol Budzikur) – 15. Rafał Augustyniak (46, 17. Robert Kwiatkowski), 17. Przemysław Rodak (46, 3. zawodnik testowany), 5. Jacek Moryc, 22. Damian Guzek (46, 2. Bartosz Mudent) – 7. Rafał Kosiec (46, 14. Rafał Jędrzejczyk), 11. Adrian Dziubiński (46, 4. Chinonso Agu), 24. Bartłomiej Dołubizna (35, 16. Marcin Stromecki), 19. Krystian Wójcik (46, 20. Patryk Kamiński), 13. Mariusz Dzienis (71, 9. Bartosz Kaszubowski) – 18. Kacper Starek (46, 6. Paschal Ekwueme)
Bramki dla Siedlczan strzelali. Adrian Dziubiński 41, Chinonso Agu 47, Marcin Stromecki 63, Patryk Kamiński 86 (k), Rafał Jędrzejczyk 90
Teraz czeka ich wyjazd do Puław na mecz z tamtejsza Wisłą. Spotkanie te odbędzie się w sobotę o godzinie czternastej. Nowym testowanym zawodnikiem w tym meczu ma być Radosław Strzelecki, ten lewy obrońca w ubiegłym sezonie grał w rezerwach Arki Gdynia. Grał jedenaście spotkań i raz wpisał się na listę strzelców.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dzisiaj kolejny mecz sparingowy rozegrała Pogoń Siedlce, tym razem przyszło im zmierzyć się z ekipą Wisły Puławy. Podobnie jak i w meczu ligowym (2-3) tak i teraz ulegli oni Pulawianinom. Jedyną bramkę meczu zdobył Szymon Martuś w pięćdziesiątej ósmej minucie gry. Przelobował on Andrzeja Olszewskiego. W siedleckiej ekipie zauwazyć można było dóch nowych testowanych zawodników. Mikołaj Tokaj ze Startu Otwocki i Radosław Strzelecki z Arki II Gdynia.

skład Pogoni Siedlce:
Jacek Kozaczyński (46 Andrzej Olszewski) Robert Kwiatkowski (46 Rafał Augustyniak), Marcin Nowak (46 Mikołaj Tokaj), Jacek Moryc (46 Przemysław Rodak), Radosław Strzelecki Rafał Kosiec (46 Rafał Jędrzejczyk), Chinonso Agu (46 Adrian Dziubiński), Marcin Stromecki (46 Patryk Kamiński), Krystian Wójcik (46 Wiktor Lach), Mariusz Dzienis (46 Damian Guzek) Paschal Ekwueme (46 Kacper Starek)

Następnym rywalem będzie Olimpia Zambrów mecz odbędzie się o godzinie szesnastej trzydzieści na bocznym boisku treningowym przy ulicy Jana Pawła II.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W sobotę piłkarze Pogoni Siedlce rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem zmierzyli się na wyjęździe z pierwszym zespołem III ligi łódzko-mazowieckiej zespołem Legionovi Legionowo. Mecz ten zakończył się zwycięstwem &quot;Biało-Niebieskich&quot; dwa do jednego. Bramki dla Pogoni zdobył Paschal Ekwueme oraz z rzutu karnego Krystian Wójcik.

Bramki: Paschal Ekwueme 48&#39;, Krystian Wójcik 57&#39; (k)

Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński jr. (70&#39; Andrzej Olszewski) Robert Kwiatkowski, Marcin Nowak, Przemysław Rodak, Damian Guzek Rafał Kosiec (46&#39; Rafał Augustyniak), Chinonso Agu (46&#39; Marcin Stromecki), Krystian Wójcik, Adrian Dziubiński, Mariusz Dzienis Adam Czerkas (46&#39; Paschal Ekwueme)

Natomiast w poniedziałek przedsatwiony został nowy główny sponsor zespołu firma Axan. Sp. z o. o. Umowa obowiązuje przez dwa lata i tym samym logo firmy znajdzie się na koszulkach zespołu zajmując miejsce byłego sponsora.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Kontrakt z zespołem Pogoni Siedlce podpisał Mateusz Urbański a obowiązywał on będzie do czerwca 2014. Zawodnik ten gra na pozycji srodkowego obrońcy więc jest to chyba zapowiadane na ostatniej konferencji prasowej wzmocnienie linii obrony. Ciekawy jestem czy tak będzie. Dziwi mnie trochę fakt że gracz ten został zakontraktowany bez wcześniejszych testów meczowych. Ostatnie trzy sezony spędził on w Okocimskim Brzesko i awansował z nimi do 1 ligi. Ma też epizod w Ekstraklasie w zespole Cracovii Kraków. Oby ten transfer okazał się wzmocnieniem.

Wspomnę też w tym poście o tym że w sobotę 24.03.2013 odbędzie się w Siedlcach mecz towarzyski młodzieżowej reprezentacji Polski a rywalem bedą Litwini. Tym samym mecz w ramach II ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Wisłą Puławy odbędzie się w niedziele dzień później.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W sobotę 2 marca gracze siedleckiej Pogoni rozegrali swój ostatni sparing przed sezonem ligowy. Rozegrali oni dwa spotkania w wymiarze czasowym po czterdzieści pięć minut. W pierwszym pokonali oni Mazur Karczew jeden do zera. Jedynego gola strzelił Marcin Stromecki zaś drugi rywal to Dolcan Ząbki z pierwszoligowcem padł bezbramkowy remis. W obu tych spotkaniach Pogoń miała przewagę lecz była nieskuteczna. Z Ząbkami strzelili gola lecz padł on ze spalonego i sędzie go nie uznał.
02.03.13, 13:30 – Obory
Sparing: Mazur Karczew – Pogoń Siedlce 0:1
Grano 1×45 min.
Bramka: Marcin Stromecki
Pogoń: Jacek Kozaczyński junior – Rafał Kosiec, Przemysław Rodak, Mateusz Urbański, Damian Guzek – Robert Kwiatkowski, Marcin Stromecki, Adrian Dziubiński, Krystian Wójcik, Piotr Wasikowski – Paschal Ekwueme

Sparing: Dolcan Ząbki – Pogoń Siedlce 0:0 Grano 1×45 min.
Dolcan: Maciej Humerski – Daniel Dybiec, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak – Damian Świerblewski, Szymon Matuszek, Patryk Koziara, Rafał Wiśniowski, Bartosz Wiśniewski, Paweł Sasin – Maciej Tataj
Pogoń: Jacek Kozaczyński junior – Rafał Kosiec, Przemysław Rodak, Mateusz Urbański, Damian Guzek – Kacper Starek, Chinonso Agu, Marcin Stromecki, Krystian Wójcik, Rafał Augustyniak – Adam Czerkas
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Ja może powiem krótko jak na chwile obecna wygląda sytuacja w lidze na podstawie moich źródeł.
Na awans będą sadzić się Wisła Płock i Resovia. Oni są na &quot;musza&quot; awansować tak to okeślono. Skolei Puszcza chce nie musi. Nawet jeśli Puszcza wywalczy awans to nie wiadomo czy z takiego prawa skorzysta , ale o motywacje piłkarzy się nie martwie ze względu na fakt ze zdecydowana wiekszość piłkarzy ma takie umowy gdzie za wygrane mecze dostają dodatkowe pieniądze co na tym szczeblu jest motywujące chociaż nie przypuszczam zeby nie chcieli wygrywać bo poprsotu kazdy lubi wygrywac ???? . Doszły mnie też słuchy o dość niepokojące sytuacji odnośnie sedziowania. Nie chce szerzyć czarnego PR ale może się tak zdarzyć , że w meczach Wisły Płock gdzie nacisk na awans jest duży bedą im pomagać ściany. Za pewne skrytkują mnie za to koledzy z Płocka ale tak się mówi. Nie potwierdzam poprostu poruszam teamt , napewno koledzy z Płocka maja lepsze informacje na ten temat.
Kilka ciekawych meczy na początek.
Puszcza cieżki mecz z niewygodnym rywalem, ale licze na 3 pkt ze względu na własne boisko. W pamięci napewno mają kiepski start z poprzedniej rundy.
Uważałbym na granie przeciwko Garbarni.
Wisła P. natomiast moim zdanie pewniak
e: teraz patrze , że mecz Garbarni odowłany
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Doszły mnie też słuchy o dość niepokojące sytuacji odnośnie sedziowania. Nie chce szerzyć czarnego PR ale może się tak zdarzyć , że w meczach Wisły Płock gdzie nacisk na awans jest duży bedą im pomagać ściany.
Rozmawiałeś z Markiem Motyką czy jak :razz:
Presji na awans nie ma. Prezes daje trenerowi wolną rękę i nawet on nie podchodzi do tego z jakąś eksplozją emocji, bo może po prostu chce uniknąc wewnętrznej porażki w razie braku awansu. Piłkarze jednak są mocno naładowani i awans chcą już teraz.
Czy sędziowie pomagają? Nie. Wystarczy spojrzeć na bilans w Płocku i on nie jest świetny. Poziom sędziowania w II lidze jest z reguły słaby. Wisła nie jest już tak wpływowym klubem jak kiedyś. Jak był Dmoszyński no to on... MIAŁ KONTAKTY. Nowy prezes, kibic &quot;młynowy&quot; i mega gościu prywatnie ogarnia to raczej na poziomie &quot;normalności&quot;. Ja bym się tu nie doszukiwał jakichś pomocy ze strony sędziów. Nawet kibiców na stadionie nie ma tak wielu co by mogli zagotować nam sędziego.
Wspomniałem o Motyce, bo to on miał najwięcej wątpliwości po meczu z Garbarnią. Wyrzucenie zawodnika było słuszne, a Wisła wygrała pomimo, że sędzia nie dał karnego w samej końcówce meczu po EWIDENTNEJ ręce w polu karnym. Sędzia spotkania jak na pomeczowej konferencji podszedł do operatora kamery klubowej, który nagrywał to spotkanie i jak zobaczył nagranie to skwitował to soczystą k.. . Wiedział, że noty za to spotkanie wysokiej nie dostanie.
Wisła ma duże szanse na wygraną. Dobre wzmocnienia m.in Kalista i Burkhardt. Ten drugi raczej zagra od początku. Wisłę bym zagrał, ale nie po kursie 1,60. Nie wiem jak wygląda boisko, ale może być z nim cienko.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Słów parę o meczu Pogoń Siedlce - Radomiak 4-0 (3-0).
Jednym słowem - kompromitacja Zielonych. Pogoń obnażyła wszystkie braki drużyny trenera Tomali. Wjeżdżali w obronę jak w masło, szybko posypały się bramki. Nieodpowiedzialne zachowanie nowego nabytku Radomiaka, Daniela Ciacha spowodowało, że ponad 70 minut graliśmy w 10. A powinniśmy kończyć w 9. bo bramkarz Zielonych także powinien wylecieć. Przy wysokim prowadzeniu gospodarzy coś tam zaczęli chłopcy grać, jednak nic nie strzelili, więc wszystko to psu na budę. Jestem wściekły, bo oczywiście na stadion nie wszedłem (było nas zbyt wielu na mały sektor gości stadionu w Siedlcach, więc nikt nie dostał się na stadion). Kibicowsko także nudy, gospodarze, zwłaszcza ci spod znaku (L) trochę się ponapinali, no ale taka ich rola.
Ogółem wyjazd słaby pod każdym względem. Za tydzień mecz ze Świtem przy Struga i tutaj nie ma przeproś - musi być zwycięstwo.
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 liga grupa wschodnia
Spotkanie: Puszcza Niepołomice- Pelikan Łowicz
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Zapowiada się hit polskiej 2 ligi wschodniej między drużyna z Niepołomic a Pelikanami. Gospodarze po rundzie jesiennej są liderami, ze sporą szansą na awans. Warto też dodać ze gospodarze u siebie są liderami w swojej lidze.Najciekawszym transferem Puszczy jest 27-letni napastnik Łukasz Popiela. Wysoki napastnik zdobył w pierwszej rundzie 9 goli w barwach Unii Tarnów co znacznie wzmocni siłe ofensywna Puszczan. Pelikan Łowicz zajmuje w 5 miejsce, po udanej końcówce rundy jesiennej.Sporym atutem będzie rownież atut boiska, złą pogoda sprawiła ze wiele boisk są w fatalnym stanie i Puszczanie wiedzą czego sie spodziewać. Po sparingach przedsezonowych wydaję się ze Puszczanie są dobrze przygotowani do sezonu i jeśli pokażą swój dobry football na trudnym boisku mają spore szansę na zwycięstwo
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro mecz w Elblągu, gdzie Concordia będzie podejmować Wisłę Płock. Gospodarze chcieli przełożyć mecz, ze względu na zły stan boiska, ale nie dostali takiej zgody. Teraz jedyne co może się wydarzyć to negatywna decyzja sędziego bezpośrednio przed spotkaniem, ale moim zdaniem ten mecz i tak się odbędzie. Terminów awaryjnych jest coraz mniej więc sędziowie pewnie dostali wskazówki by decydować się o nierozgrywaniu spotkania jedynie w ekstremalnych warunkach. Zdrowie zawodników w takich momentach schodzi na drugi plan...
Kursy póki co ma tylko Fortuna (chyba), ale kurs na nafciarzy naprawdę mnie zadowala. Wiem, że w takim wypadku o wyniku mogą decydować przypadki, ale może z tym boiskiem nie będzie tak tragicznie. Grunt to w miarę szybko strzelić bramkę, bo później będzie grało się coraz gorzej. Jesienią w Płocku Concordia uległa aż 0:3.
O dziwo Wiślacy grają dużo lepiej na wyjazdach i w kontekście całej ligi są chyba najlepsi. U siebie ściska ich presja i tracą wiele głupich bramek. Przykładem może być ostatni mecz z Unią Tarnów czy choćby nieco wcześniejsze spotkanie z Resovią. Tu nawet nie chodzi o to, że rywale w Płocku grają z kontry i mało się otwierają, ale to leży raczej w głowach piłkarzy. Na wyjazdach jest zupełnie inaczej. Wiele razy kiedy spodziewam się remisu, porażki to oni potrafią spokojnie wygrać grając nawet w osłabieniu.
W ostatnim czasie dla pozornego zachowania rytmu meczowego Wisła rozegrała sparing z Błękitnymi Gąbin i rozgromili ich aż 9:0. Mam nadzieję, że w meczu z Concordią Kaczmarek w końcu postawi na Krzywickiego w ataku, a nie na swojego kolegę Dziedzica, który dużo lepiej gra jako &quot;10&quot;. Krzywicki ostatnio w 45 minut strzelił 2 bramki i zanotował 2 asysty. Pomijam klasę rywala, liczy się fakt. Szkoda, że w pierwszym meczu wiosny był lekko przeziębiony. Nie wiem jednak czy to miało duży wpływ na decyzje personalne trenera.
Seweryn Kiełpin też zagrał połówkę w tym sparingu i mam nadzieję, że to on stanie między słupkami w meczu z Concordią. Struski pomimo, że zagrał dopiero jeden mecz to już w dużym stopniu nadszarpnął moje zaufanie puszczając bramę za kołnierz w stylu Mierzwy, który grał w Płocku swego czasu.
Kontuzja Burego również nie okazała się na tyle groźna. Zawodnik zszedł z boiska w meczu z Unią, ale jego kontakty z piłką/zagrania naprawdę składały ręce do oklasków. Mam nadzieję, że boisko pozwoli pograć obu drużynom w piłkę. Kurs warty gry.

Concordia Elbląg - Wisła Płock
Wisła Płock 2,40 Fortuna ✅ 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
29.03.2013,godz.15:30
Concordia Elbląg - Wisła Płock
Typ: 2 lub X2
Kurs:
- STS: 2,25 lub 1,31
- eFortuna: 2,40 lub 1,36
Mecz najprawdopodobniej się odbędzie
Dzisiaj o godzinie 15:30 na stadionie Miejskim w Elblągu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Concordią Elbląg a Wisłą Płock. Wisła Płock w tym sezonie zmierza po awans obecnie zajmuję 3 miejsce w tabeli ze stratą 1 pkt do 2 miejsca które jest premiowane awansem. Jakakolwiek porażka Wisły nie wchodzi w grę, ponieważ za nimi czai się Resovia która ma 31 pkt i jedno spotkanie mniej rozegrane od zawodników z Płocka. Dodatkowym atutem jest fakt, że Wiśle świetnie idzie na wyjazdach 6-1-2 (bramki 11-8). W rundzie jesiennej ekipa z Płocka pewnie wygrała u siebie z Concordią 3-0
Drużyna z Elbląga w rundzie jesiennej świetnie grała u siebie 5-1-3 (bramki 12:6). Jednak ostatni smak zwycięstwa gracze z Concordii poczuli w 14 kolejce w meczu ze Stalą Rzeszów (2-1)
Na obydwu stronach ciężko jest się doszukać czy któryś z graczy pauzuje bądź jest kontuzjowany.
Jest to moja pierwsza analiza, więc proszę o trochę wyrozumiałości ????
Wynik: 0:3 dla Płocka
 
jadranko 0

jadranko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 liga grupa wschodnia
Spotkanie: Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza: Wigry Suwałki w obecnej rundzie zachwycają skutecznością. W dwóch meczach przed własną publicznością ograli Garbarnię Kraków (3:2) oraz Siarkę Tarnobrzeg (3:0). Rewolucja, której w przerwie zimowej dokonał prezes Mazur, okazuje się przynosić oczekiwane rezultaty. Sprowadzenie doświadczonego Povilasa Luksysa, wypożyczenie młodych Bartosza Widejko i Mateusza Romachówa z Legii Warszawa były świetnymi posunięciami. W dodatku Wigry zagrają trzeci raz z rzędu przed własną publicznością, która na mecze przychodzi w coraz większych ilościach. Natomiast Puszcza Niepołomice zdążyła już przegrać z Pelikanem Łowicz. Polegli 1:3 na własnym boisku. Jednak mimo porażki wciąż jest liderem ligi.
Do tej pory Wigry Suwałki mierzyły się pięciokrotnie z Puszczą Niepołomice: trzy zwycięstwa odnieśli Suwalczanie, dwie wiktorie odniosła Puszcza. Trzeba jednak dodać, że kiedy Wigry podejmowały Niepołomiczan zawsze wygrywały (1:0 i 3:0). Moim zdaniem Wigry, które są na fali pokonają jutro faworyzowanych gości.
Wigry wygrały 2:1
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Radomiak u siebie raczej na lajcie powinien odprawić Świt. Goście w tym sezonie mega cieniują. Tracą masę goli i mało strzelają. Przed sezonem odeszło wielu zawodników i z g. bata nie ukręci. Radomiak na wyjazdach też jest słaby więc tego 4:0 z Pogonią bym do serca nie brał. U siebie grają głównie dobrą piłkę i gdyby dołożyli ciut lepszą grę na wyjazdach to walczyliby o awans.
Radomiak - Świt Nowy Dwór
Radomiak -1 EH 2,40 Betsafe ⛔ 1:1

W Pruszkowie na meczu byłem już kilka razy i nigdy nie było mi dane zobaczyć zwycięstwa Wisły. Podejrzewam, że jest to jakaś dłuższa seria, ale nie chce mi się tego dokładnie sprawdzać, bo mecze sprzed kilku czy kilkunastu lat nie mają tu nic do tego.
Nafciarze mają mega długą passę wygranych w meczach wyjazdowych i na realia II-ligowe nie zdarza się to często. Czuję, że ta seria może zostać przerwana już jutro.
Znicz to solidna drużyna, która gra dobrze głównie na własnym boisku, ale nawet wysoki kurs na Wisłę nie zachęca mnie do grania na ich zwycięstwo. Trener narzeka, że nie ma rytmu meczowego więc grają gierki wewnętrzne z rezerwami wygrywane po kilka bramek do jaja. Żadne wyzwanie. Ciśnienia 0, twardej walki też 0.
Ostatni ligowy mecz wygraliśmy z Concordią, ale mecz był toczony w kiepskich warunkach. Wisła po prostu okazała się lepsza przy stałych fragmentach i do końca to wykorzystali.
Patrząc też z perspektywy czasu to te nasze wyjazdy nie były jakieś wyśmienite. Świt, Siarka, Stalówka, a mimo wszystko mecze toczone były na minimum. Gra taka sobie, a wynik często fartowny. Wisła w Pruszkowie nie wygra!
Znicz Pruszków - Wisła Płock
Znicz Pruszków DNB 1,84 Betsafe ⛔ 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 2 liga wschodnia, 14.04 15:00
Radomiak Radom - Garbarnia Krakow
typ: 1/1
2,80
Expekt
Analiza
Dzis kolejne spotkanie 2 ligi wschodniej. Wreszcie te rozgrywki ruszyly pelna para, po problemach atmosferycznych. Radomiak Radom na wlasnym stadionie podejmie Garbarnie Krakow. Zupelnie nie rozumiem dlaczego gospodarze nie sa zdecydowanym faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow. Po pierwsze, Radomiak, jako beniaminek to najlepsza ekipa 2 ligi biorac pod uwage tylko spotkania na wlasnym stadionie. Przed wlasna publicznoscia zieloni spisuja sie bardzo dobrze w ogolnym rozrachunku. Nawet remis sprzed trzech dni z ostatnim w tabeli Switem tego nie zmienia. Radomiak w tym spotkaniu po prostu wyraznie zlekcewazyl rywali, ponadto na domiar zle spotkanie bylo rozgrywane przy rzesiscie padajacym deszczu, gospodarze zupelnie sobie z tym nieradzili. Garbarnia to rowniez ekipa z dolu tabeli, ktora na wiosne w trzech spotkaniach zdobyla zaledwie jeden punkt, a wiec to ekipa pokroju Switu. Dzis nie sadze, aby radomianie popelnili ten sam blad zlekcewazenia rywala. Zapowiadaja, ze tego nie zrobia i zagraja zupelnie inaczej, chocby tak jak przed dwoma tygodniami z Resovia, pokonujac ja u siebie 4:0. Radomiak to wyraznie lepsza ekipa i tylko kataklizm moze ja pozbawic dzis trzech oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś zagram nieszablonowo. Zagram remisy w systemie 3z8. W każdym meczu można doszukiwać się remisu.
Motor z nowym trenerem, ale Pogoń prezentuje solidną formę więc remis nikogo tu nie zdziwi. Nie wiadomo też jakie będzie nastawienie nowego trenera.
Na pewno nie warto stawiać na faworytów czyli Puszczę i Pelikana. Obie drużyny mogą awansować, ale nie muszą. Rywale grają trochę lepiej. Siarka wygrała ostatnio nawet mecze wyjazdowe, a Świt zremisował na Radomiaku. Kursy na gospodarzy wyjęte z lasu.
W derbach Rzeszowa też może być dużo walki, a obie ekipy raczej należą do underowych. Stal ostatnio dobrze zaprezentowała się w Płocku, pograli trochę piłką i powinni wygrać 3:0. Nikt tu nie będzie odpuszczał.
Stalówka u siebie gra słabo, a Wigry na wyjazdach też bez polotu. Obie drużyny kojarzę z topornego futbolu i nigdy nie widziałem super widowiska w ich wykonaniu.
Wisła ostatnio fatalny mecz, nie zasłużyli nawet na remis. Na wyjazdach grają jednak dużo lepiej, wygrywają, ale Olimpia u siebie przegrała tylko dwa spotkania. Remis po nudnym meczu.
Wisła z Puław też jest faworytem, ale Garbarnia to niewygodny rywal. Trenera mają bojącego co nawet remis będzie świętował.
Remisy we wszystkich spotkaniach 3z8. 56 kombinacji.
Olimpia Elbląg - Wisła Płock X 3.00 ✅
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki X 4.55 ⛔
Radomiak Radom - Znicz Pruszków X 3.15 ✅
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki X 3.10 ⛔
Pelikan Łowicz - Siarka Tarnobrzeg X 3.50 ⛔
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków X 3.40 ⛔
Motor Lublin - Pogoń Siedlce X 3.10 ⛔
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów X 2.80 ⛔
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 4

gkp338

Użytkownik
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 1 kurs 2,1 Expekt ⛔
Mecz na szczycie 2 ligi wschodniej o pozycje lidera. Drużyna puszczy ostatnio prezentuje się przeciętnie i gra w kratke. W poprzedniej kolejce wymęczone zwycięstwo u siebie w końcówce z ostatnim w tabeli świtem. Szczerze to wątpie w awans tej ekipy.
Natomiast Wisła po ostatnich dwóch remisach bedzie chciała przed własną publicznością sie zrehabilitować i zrobiś duży krok w stronę awansu. Ekipę z Płocka widziałem na żywo w meczu z pelikanem i przez większość czasu to oni kontrolowali przebieg meczu. Świetnie grali Burkhardt i Janus, martwi mnie jedynie postawa młodego bramkarza wisły, gdzie w tym meczu był on najgorszym jej piłkarzem i był bardzo niepewny. Jednak myślę ze ekipa gospodarzy wyjdzie z tego meczu zwyciesko.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Dzisiaj to śmiało można wchodzić w zwycięstwo Pelikana Łowicz z Motorem. Mecz był już 2x przekładany, początkowo miał być rozegrany w marcu a potem w kwietniu no ale wiadomo jaka pogoda była i zostanie rozegrany dziś dzień. Motor na wyjazdach notuję &quot;oszałamiające&quot; wyniki- 1 zwycięstwo (w październiku), 2 remisy (w sierpniu na początek ligi) a tak to same porażki- do tej pory mają ich 9 (u siebie 6-2-3). Za to gospodarze radzą sobie nadzwyczaj dobrze- zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do drugiej Puszczy i czterech do pierwszej Wisły a mają jeszcze 2 mecze zaległe. Jeśli zdobędą komplet punktów to staną się liderem II ligi grupy wschodniej. Dodatkowo lublinianie jadą do Łowicza osłabieni brakiem Ciarkowskiego i Migalewskiego czyli podstawowego pomocnika i odgrywającą też ważną rolę w zespole napastnika.
Pelikan - Motor 1 1,5
2:1 pyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom