>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
15-00, 20.10.2012, II liga wschodnia, pilka nozna
Stal Rzeszow - Radomiak Radom
typ; 2/2
4,7
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu 13. kolejki II ligi wschodniej, Stal rzeszow na wlasnym stadionie podejmie Radomiaka Radom. Chyba nieznacznym faworytem tego spotkania powinny byc goscie, tylko dlatego lekkim ze Radomiakowi przyjdzie dzis grac na wyjezdzie. Druzyna Radomiaka Radom to beniaminek rozgrywek, ktory powinien jednak wlaczyc sie moze nawet do walki o awans do I ligi. Radomianie plasuja sie aktualnie na 3. pozycji i znajduja sie w bardzo dobrej formie. Radomiak kontynuuje obecnie serie spotkan bez porazki. Wygrywa u siebie praktycznie ostatnimi czasy wszystko, z wyjazdow jednak rowniez przywozi oczka. Ostatni wyjazd radomian to remis u lidera 1:1. Rzeszowianie natomiast graja bardzo w kratke. Dobre spotkania przeplataja tymi slabszymi. Patrzac kadrowo o wiele wiekszy potencjal jest po stronie Radomiaka. Radomianie zapowiadaja ze jada po 3. oczka i mysle, ze sa w stanie to zrealizowac.
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska 2 liga grupa wschodnia
Spotkanie: Concordia Elbląg-Stal Rzeszów
Bukmacher: Bwin
kurs: 3,00
Typ: Stal Rzeszów
Analiza: Jest to jedno z ciekawszych spotkań tej rundy, drużyna Rzeszowska ostatnimi czasy znacznie poprawiła swoje notowania w odróżnieniu od drużyny z Elbląga. Co pokazuje ta liga każda drużyna może wygrać z każdym. Problemem mogła by być daleka podróż jednak Rzeszowianie już wczoraj rano wyruszyli w kierunku Elbląga. Kto zwycięży w tym meczu znacznie podwyższy swoje notowania w lidze, gdyż obie drużyny zajmuje środek tabeli i każde zwycięstwo może tylko pomoc. Po kursie 3 można swobodnie grać na Stal Rzeszów
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła Płock ma fantastyczną passę 8 meczów bez porażki. Wyniki są jednak lepsze niż gra, a sam trener przyznaje, że jest jeszcze wiele rzeczy, które trzeba poprawić. W meczu z Resovią nie zagra trzon obrony i nad tym trzeba się dłużej zastanowić. Na boisku nie zobaczymy Magdonia, który z Marko Radiciem tworzy fantastyczną parę środkowych obrońców. Na początku sezonu mu nie szło. Kilka niepewnych interwencji, podarowany gol dla Unii Tarnów po beznadziejnym podaniu, ale teraz z meczu na mecz pokazywał pełną profesurę. Teraz jednak błędów nie popełnia i jest pewnym punktem w drużynie. Poza nim przerwę zrobi sobie Jacek Góralski czyli defensywny pomocnik. Młody chłopak, który niemal w każdym meczu zbiera pozytywne noty, a mierne warunki fizyczne nadrabia ambicją na boisku. Jeden z najlepszy transferów jeśli chodzi o młodych zawodników w ostatnich latach.
Resovia gra dużo gorzej na wyjazdach i raczej overowych wyników nie notują. Często te wyniki kończą się na 1:0,0:1, a jedynie w ostatnim meczu wyjazdowym ulegli wysoko (niespodziewanie) Pogoni Siedlce aż 0:3. Trener Rzeszowian jednak często mówi o tym, że wiele drużyn w II lidze gra zachowawczo, murują się, gdy przyjedzie jakiś bardziej renomowany przeciwnik. Siłą rzeczy murarki ze strony Resovii spodziewać się jutro nie mamy prawa. Wisła też lubi pograć sobie piłką, bo jest kilku młodych graczy, których nosi fantazja, ale także kilku graczy, którzy liznęli trochę piłki na wyższym szczeblu. Spodziewam się otwartego meczu, bo obie drużyny potrafią grać piłką, a braki w obronie Wisły jeszcze bardziej przekonują mnie w tym typie.
Wisła Płock - Resovia Rzeszów
Powyżej 2,5 gola 2,25 Unibet ⛔ 0:1
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wydaje mi się, że Motor jest nie najgorszym typem na dziś. Ekipa &quot;Świra&quot; zdaje się, że złapała swój rytm w grze do przodu. Ugandyjczyk Kayizzi robi niesamowity wiatr, strzela, podaje, jest dobrym zawodnikiem.
Znicz jest ekipą typowo defensywną, ale czuję, że tu o gola się pokuszą. Otóż Motor jest bardzo dobrą drużyną, ale w przodzie głównie. Jeżeli takie tuzy jak Siarka strzelają mu 4 gole, to jest coś ewidentnie na rzeczy.
Wiadomo, że Znicz to underowy zespół - 1 over na 14 spotkań, i jak napisał mój serdeczny przyjaciel z niższych lig belgijskich wyżej, &quot;przekonuje mnie to w tym typie&quot;. Bo
http://www.youtube.com/watch?v=LBmUBMnuU2k
Naprawdę, Onyszko nie może zrobić nic z tak słabą dwójką bramkarzy, mówi się, że zechcą w zimie podkraść Wiśle Puławy Nazara Penkowca, w jakim stopniu jest to prawda, nie wiem. Więc Znicz coś strzela, z przodu Paluch z doświadczeniem w Ekstraklasie coś może ukłuć. A Motor powinien to jednak mimo wszystko wygrać, bo przód z Ivanoviciem, Kayizzim i Węską powinien narobić szumu.
Motor @ 2.5 ✅ 4:2
Over 2.5 @ 2.45 ✅
nie piszę buka, bo wszędzie niemal takie same kursy :p


No i też fajny bet na Wisłę Puławy dziś, wraca Dawid Pożak, który naprawdę w przodzie robi nam całą robotę, zawodnik potrafiący czasami coś tam strzelić, a przede wszystkim podać, a ma dopiero 20 lat.
Niby ta seria 5-1-0 na wyjazdach musi się skończyć, ale patrzę na to tak, że mimo tego po tym kursie jest warto to zagrać, bo zwyczajnie lepsi od SR jesteśmy.
Wisełka ostatnio odpoczywała, wcześniej po dość efektownej grze ograła Wigry. O ile na początku, jeszcze nawet z miesiąc temu, mocno kręciłem nosem na poczynania Wisły, tak ostatnio jestem zadowolony, bo do dojrzałej i bardzo hmmmmmmm... wyrachowanej gry dołożyła ładny styl, czego wynikiem były bardzo wyraźne: 2:0, 5:2 wygrane z Wigrami i Zniczem.
Stal u siebie gra tak jak większość drużyn, niby H69 to trudny teren, czy coś, ale tak naprawdę to goście na tym stadionie mają lepszy bilans, na 14 spotkań (Resovię jako gościa licząc) goście wygrali aż 6 w tym sezonie;)
Groźni w zespole Stali są zawodnicy, to bardzo ciekawe i dobrze znane nam lubelskim brejdakom nazwiska jak Stachyra czy Koczon oraz jeździec bez głowy Andreja Prokić, któremu czasami wychodzą niezłe mecze, taki Manu z Rzeszowa.
Nie wiadomo jak będzie z obsadą bramki Wisły, ale czuję, że Konrad Przybylski znowu zagra w miejscu, gdzie zadebiutował w barwach Wisły czyli w Rzeszowie. Bardzo dobrze oglądało mi się jego grę w kolejnym spotkaniu, zatem o to jestem spokojny. W obronie stały zestaw, w środku zamiast pauzującego Wiącka Honczaruk i jakoś to będzie wyglądać.
Reasumując, widzę tu raczej kontrującą Wisłę - kontrującą tak, że Stal mocno może to zaboleć i oby tak też się stało.
Wisła @ 2.7 Expekt ⛔ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Polecam grę na Puszcze Niepołomice w meczu wyjazdowym z Concordią. Jestem mieszkańcem Niepołomic i z posiadanych info Puszcza będzie ten mecz chciała za wszelką cene wygrać by spotkać się w ostatniej kolejce w &quot;hicie&quot; ???? ligi z Wisłą Puławy ze zbliżonym dorobkiem punktowym. Wisła ma jeden mecz zaległy, zakładając, że wygra mecz w tej kolejce i zaległy bedzie miała o 1 pkt więcej od Puszczy o ile wygra swój mecz z Concordią. Kurs zachęca bo wynosi około 2,6 jak na lidera ligi troche zawyżony. Przeciwnik solidny jednak liczę, że Puszcza potwierdzi swoje aspiracje.

Puszcza Niepołomice 2,6​
✅ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 4

tomeklpu

Użytkownik
Polecam grę na Puszcze Niepołomice w meczu wyjazdowym z Concordią. Jestem mieszkańcem Niepołomic i z posiadanych info Puszcza będzie ten mecz chciała za wszelką cene wygrać by spotkać się w ostatniej kolejce w &quot;hicie&quot; ???? ligi z Wisłą Puławy ze zbliżonym dorobkiem punktowym. Wisła ma jeden mecz zaległy, zakładając, że wygra mecz w tej kolejce i zaległy bedzie miała o 1 pkt więcej od Puszczy o ile wygra swój mecz z Concordią. Kurs zachęca bo wynosi około 2,6 jak na lidera ligi troche zawyżony. Przeciwnik solidny jednak liczę, że Puszcza potwierdzi swoje aspiracje.
Puszcza Niepołomice 2,6​
Warto zaryzykować na Puszcze, jeszcze przy przegranej Wisły tym bardziej będą chcieli zdobyć 3 pkt. A kurs elegancki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Z Puszczą jest ten problem, że nie wiadomo jak potoczy się ich sytuacja gdy w rundzie wiosennej będą dalej &quot;zagrożeni&quot; awansem. Na chwilę obecną mówi się, że chcą awansować, ale nie ma to pokrycia z realiami finansowymi klubu. O ile klub funkcjonuje bez problemów z dużą pomocą Miasta i Gminy Niepołomice i osób prywatnych jak i firm działających w miejscowej strefie przemysłowej to problemem będzię stadion i wymogi dotyczące drużyn pierwszoligowych. Stadion jest mały,ale za to z bardzo dobrą murawą, niestety nie da się go w żaden sposób rozbudować ponieważ do okoła znajdują się budynki mieszkalne. Jest przygotowany teren pod budowe nowego obiektu, ale póki co na tym poprszestano. Mały kameralny obiekt spełniający wymogi I ligi napewno można wybudować w dosyć krótkim okresie. Władze miasta są przychylne klubowi i pomagają w ramach możliwości. Pytanie brzmi czy klub stać na budowe stadionu, a jeśli nie to czy znajdą się ludzie, którzy pomogą czy to przy budowie obiektu czy też w ostateczności wyłożą sporą sume pieniędzy na wynajemy jakiegoś obiektu. Najbliższym możliwym obiektem spełniającym wymogi I ligowe jest stadion Hutnika. Kadrowo też nie wygląda to za ciekawie. Muszą być duże nakłady finansowe, aby klub utrzymał się w I lidze. Ale to daleka droga. Póki co Puszcza ma świetnego trenera i dobrą kadre na walke o czołowe lokaty II lidze i jutro zrobi wszystko by przywieść z dalekiej podróży do Elbląga 3 pkt.​
✅ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Puszcza Niepołomice-Wisła Puławy 2,0 ✅ 2-0 pewny pewniak ????

Ja tutaj ponowie swój poprzedni typ w kierunku Puszczy. Puszcza gościnna to nie jest w tym sezonie. Jedyną porażke na własnym stadionie zanotowała na starcie ligi kiedy to ulegli 1-4 Stali. Jak wiem niepołomiczanie mieli mały falstart na początku rundy kiedy to w 3 meczach zdobyli zaledwie 1 pkt. Zaczęto pomału myśleć o widmie utrzymania się w II lidzie, a tu prosze przedostatnia kolejka rundy jesiennej i lider tabeli. Ponad to Puszcza zanotowała u siebie jeden remis z silną Wisła Płock i sześć zwycięstw. Jest to najlepsza twierdza w II lidze, która zgromadziła 19 pkt na 24 możliwe. Wisła Puławy przyjeżdża do Niepołomic bez zwycięstwa od 3 kolejek( w tym jedna nie rozegrana). Ostatni mecz dla Puszczy, pełna mobilizacja by przepracowac zimę na pozycji lidera tabeli. Wybieram sie na ten mecz, wiec napisze małe sprawozdanie ;-)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Motor w końcu oderwał się od dna i zaczął grać w piłkę. W ostatniej kolejce co prawda ulegli w Radomiu 0:3, ale Radomiak na własnym boisku gra naprawdę bardzo dobrze. W drużynie Motoru brakowało ostatniego podania, a obrona również spisywała się bardzo słabo. Odunka robił z defensorami Motoru co tylko mu się podobało. Tym razem ekipa &quot;Świra&quot; będzie miała łatwiejsze zadanie, bo zagrają u siebie, a do tego rywal jest nieporównywalnie słabszy. Concordia Elbląg jest kolejną szarą i niewyróżniającą się niczym drużyną w naszej lidze. Punktują głównie u siebie, a na wyjeździe wygrali z Unią Tarnów, a tam chłopakom po dobrym początku odechciało się grać i wielu z nich zapewne odejdzie w przerwie zimowej. Poza tym zaliczyli trzy remisy - z Pogonią, Siarką oraz w derbach z Olimpią. W sumie dobrze, że Motor dostał lanie od Radomiaka, bo kurs stoi teraz na niezłym poziomie.
Motor Lublin - Concordia Elbląg
Motor Lublin 2,00 Tobet
✅ 2:1
Do Płocka zawita Garbarnia Kraków i myślę, że nie będzie to mecz wysokich lotów. Typowanie na gospodarzy wybijam z głowy, bo kurs jest całkowicie nieopłacalny, a Wisła pokazała już kilka razy, że gdy trzeba to nie wygrywają. Drużyna z Krakowa będzie zapewne mocno się bronić i nie łatwo będzie ich przełamać. Niektórzy piłkarze w Płocku narzekają na zmęczenia. W sumie nie ma im się co dziwić. Kilku z nich zostało ściągniętych &quot;last minute&quot; i nie mogli oni przejść przez cały okres przygotowawczy. Brakuje tu zawodników ze strzałem, a Krzywickiego powinni odciążać skrzydłowi. Trener widzi tu problem i chce dociągnąć do przerwy by móc z takimi zawodnikami potrenować indywidualnie (Hiszpański, Sekulski (gdyby wykorzystywał swoje okazje to byłby królem strzelców). Wadzi skuteczność i ostatnio brakuje również świeżości.
Wisła Płock - Garbarnia Kraków
Poniżej 2,5 gola 1,72 Unibet ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W środę Wisła Puławy rozegra zaległy mecz z Pelikanem Łowicz. Jedyne czego nie mogę pojąć w tej lidze to fakt dlaczego zespół gości jest tak wysoko w tabeli. Wielu trenerów przed meczem z Pelikanem wygłasza swoje standardowe przemówienie, że to groźny rywal, dokonał kilku ważnych transferów oraz, że jest to zespół, który będzie grał o awans. Jak dla mnie to w wynikach drużyny z Łowicza jest więcej szczęścia niż prawdy. Widziałem ich w meczu z Wisłą Płock i ten zespół wyglądał słabo. Przez większość meczu była to niesamowita kopanina, a gospodarze już w pierwszej połowie powinni zakończyć ten mecz. Indolencja strzelecka kilku zawodników musiała jednak się zemścić i w dziecinny sposób Pelikan wywiózł z Płocka 3 punkty. Co i rusz spotykam się również z podobną opinią, że grają słabo, a jakimś cudem wygrywają. Dla mnie to w dalszym ciągu jest drużyna własnego boiska, która w dłuższej perspektywie całego sezonu nie dokona niczego niesamowitego. Jak dla mnie jest to drużyna środka tabeli. Puławiacy natomiast w ostatnich trzech spotkaniach ugrali tylko remis ze Stalą Rzeszów na wyjeździe. Spowodowane jest to może dość trudnym terminarzem, bo najpierw trzeba było jechać do Rzeszowa, a później rozegrać u siebie mecz z Olimpią, która przecież na wyjeździe tylko raz uległa i to nie z byle jaką drużyną :cool: Następnie trzeba było szybko się pozbierać i ruszać na mecz z Puszczą, która w tym sezonie jest bardzo groźna. Na nieszczęście spotkanie z Pelikanem będzie musiał opuścić najlepszy strzelec drużyny Konrad Nowak, który w tym sezonie zdobył 12 goli. Gdyby nie jego absencja to pewnie skłaniałbym się w stronę gospodarzy, ale jednak jego brak może dać się we znaki. Patrząc na to, że Pelikan często się broni na wyjazdach wyczekując swojej okazji to warto postawić tu under. Zaległy mecz w samym środku tygodnia, gdzie większość zawodników myśli już o przerwie zimowej. Zdziwiłem się, że kursy są przyzwoite.
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
Poniżej 2,5 gola 1,71 Betsson
⛔ 0:3
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Tygodnik Piłka nozna podsumował rundę jesienną II ligi w grupie wschodniej. W jedenestce sezonu i w jedenstce dublerów znaleźli się dwaj piłkjarze z klubu któremu kibicuje to jest Poigoń Siedlce a o to te jedenastki.

Jedenastka jesieni według tygodnika &quot;Piłka Nożna&quot;

Zoch (Concordia) - Szymonik (Puszcza Niepołomice), Magdoń (Wisła Płock), Brodecki (Pelikan Łowicz), Bogdanowicz (Concordia Elbląg) - Wójcik (Pogoń Siedlce), Sielawski (Wisła Płock), Popiela (Unia Tarnów) - Cholewiak (Puszcza Niepołomice), K. Nowak (Wisła Puławy), Broź (Garbarnia Kraków)

Jedenastka dublerów według tygodnika &quot;Piłka Nożna&quot;

Kozaczyński (Pogoń Siedlce) - Kayizzi (Motor Lublin), M. Baran (Resovia Rzeszów), Sadowski (Concordia Elbląg), Persona (Stal Rzeszów) - Łakomy (Pelikan Łowicz), Figiel (Radomiak Radom), Ł. Nowak (Puszcza Niepołomice) - Prokić (Stal Rzeszów), Moskwik (Puszcza Niepołomice), Odunka (Radomiak Radom)

Mam nadzieję że po sezonie bedzie tam więcej nazwisk z Pogoni.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Trochę takie sztuczne towarzystwo. Magdoń pierwsze 2-3 mecze miał beznadziejne, a dopiero później pokazywał swój konkretny poziom. Dużo lepszy na przestrzeni całej rundy był od niego Radić. Facet praktycznie bezbłędny i mam przekonanie, że poradzi sobie nawet w Ekstraklasie. &quot;Sielawski&quot; - ktoś byka strzelił :razz: No więc Sielewski jak na defensywnego pomocnika strzelił sporo bramek (6) i może dlatego jest wpisany w 11. Dużo lepszy jest tu Góralski, ale porównuję tu zadania jedynie defensywne, bo faktycznie jeśli chodzi o całokształt to młokos musi tu ustąpić starszemu miejsca. Brakuje mi tu kogoś z dwójki Sekulski/Krzywicki. W sumie strzelili 13 bramek, sporo asystowali. Sekulski występuje albo na napadzie albo na skrzydle. Krzywickiego raczej większość powinna kojarzyć. Wyrasta dużo poziomem ponad ligę. Jest wysoki, ale ma dobrą technikę użytkową, co nie czyni go drewniakiem. Sam wybrałbym tu Sekulskiego. Dwóch zawodników z drużyny wicelidera? Trochę słabo, a widziałem w Płocku prawie wszystkie mecze i zawodników z tej &quot;11&quot; jak się prezentowali.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Mój kumpel był na testach w Wiśle Płock przed poprzednią rundą i mówił, że większego drwala jak Magdoń to na tym świecie nie ma.
Widziałem chłopa w jednym meczu w Radomiu i to jak łatwo ogrywali go piłkarze Radomiaka potwierdza opinię kolegi ;) - Wisła poległa 1-3 przy słabej postawie linii defensywnej.
Wg mnie najlepszym bramkarzem był Rogaczow z Olimpii.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Grali z Wisłą w III kolejce i wtedy jeszcze się motał. Zwrotny nigdy nie był, ale potrafi grać w powietrzu, a teraz wykorzystuje swoje doświadczenie i wie jak się ustawiać. W perspektywie całej rundy wyróżnienia bym mu nie dał. Drwalem nie jest, bez przesady. Radzę popatrzeć w dolną połówkę tabeli, bo tam takich zawodników akurat nie brakuje.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie wiem co robi tu Kozaczyński? Czy macki prezesa sięgają tak wysoko? Tu więcej powinien powiedzieć nam pawelek ;)
Dziwię się, że poza Konradem nie ma nikogo z Wisły, bo na pewno Arek Maksymiuk czy Szymon Martuś zasłużyli. Poza tym Skórnicki jako lider defensywy, która spisywała się nie najgorzej, ale jednak Wisła była kolektywem. Jednak gdy z kolektywu wypadali liderzy (Nowak, Pożak, Maksymiuk, Skórnicki) to trochę gaśli.
Jak najbardziej dziwi też brak Krzywickiego, który nie grał zbyt wiele a trochę strzelił czy Szpaka z Motoru, który naprawdę umie wykorzystać jakieś tam sytuacje, których za wielu mu też nie stworzyli. Nie wiem czy obrońcą jest Vincent Kayizzi, na pewno jednak zasłużył na takie wyróżnienie, bo biega podobno wszędzie i jako tako kopie piłkę.
 
M 176

michal93

Użytkownik
Kozaczyński pare ostatnich meczy bronił bezbłednie coś tam zaczął grać,ale żeby wstawiać go do jedenastki dublerów rundy jesiennej nie powinien być,bo w końcu patrzy się na całą runde ,a na początku grał źle/bardzo źle.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=ffQSlSMAekQ
Filip Burkhard podpisał półtoraroczny kontrakt z Wisłą. Jedni mówią, że się rozmienia na drobne bo schodzi w ligowej hierarchii coraz niżej. Szybko zadebiutował w Ekstraklasie, grał nawet w reprezentacji U19, a teraz w wieku 25 lat będzie ganiał po drugoligowych kartofliskach. Sam twierdzi, że przekonała go wizja klubu na przyszłe lata i z pewnością sprowadzając takiego piłkarza do Płocka liczą się z tym, że za wszelką cenę trzeba będzie awansować.
Poza Burkhardem do Płocka ma wrócić Bartosz Wiśniewski, który również grał w Sandecji. Podobno wszystko dopięte jest już na ostatni guzik, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W pierwszym sparingu rozegranym przez Pogoń Siedlce ze Stomilem Olsztyn padł remis 1-1. Gola dla &quot;Biało-Niebieskich zdobył Krystian Wójcik. W ekipie z Siedlec zagrał pozyskany z Elany Toruń Mariusz Dzienis. Doświadczony pomocnik ma już za sobą występy w Ekstraklasie w Jagielloni Białystok i ma pomóc drużynie w osiagnięciu jak najlepszej pozycji w ligowej tabeli. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji bramkowych, wykorzystując tylko jedną z nich. Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska a żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi.*

Skład Pogoni Siedlce:
(I połowa) Jacek Kozaczyński junior Robert Kwiatkowski, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Patryk Szymala Rafał Kosiec, Bartłomiej Dołubizna, Patryk Kamiński, Krystian Wójcik, Mariusz Dzienis Paschal Ekwueme. (II połowa) Jacek Kozaczyński junior Rafał Augustyniak, Jacek Moryc, Przemysław Rodak, Damian Guzek Rafał Jędrzejczyk, Marcin Stromecki, Bartłomiej Dołubizna (65 Krystian Wójcik), Piotr Wasikowski Adrian Dziubiński, Adam Czerkas

Następny sparing zaplanowany jest na środę 30 stycznia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W środowym sparingu siedlecka Pogoń uległa liderowi czwartej ligi Huraganowi Wołomin 1-2. Dwa gole dla przyjezdnych padły po stałych fragmentach gry natomiast dla Siedlczan gola zdobył testowany Marcin Stromecki. Grał on między innymi w młodzieżowych zespołach Korony Kielce i Legii Warszawa.
Następny mecz sparingowy zaplanowany jest na sobotę na godzinę dwunastą i odbędzie się w Płocku.
30.01.13, 16:50 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Pogoń Siedlce – Huragan Wołomin 1-2 (0-1)
Bramki: Marcin Stromecki 48

Pogoń: Andrzej Olszewski (46 Jacek Kozaczyński junior) – 13. zawodnik testowany I, 17. Przemysław Rodak (46, 3. Marcin Nowak), 5. Jacek Moryc, 20. Bartosz Sulkowski – 7. Mariusz Dzienis (46, 18. Rafał Augustyniak), 15. zawodnik testowany II, 11. Marcin Stromecki, 14. Patryk Kamiński, 19. Patryk Szymala (46, 16. Rafał Jędrzejczyk) – 8. Paschal Ekwueme (46, 9. Adam Czerkas)

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła zremisowała dziś z Pogonią Siedlce. Przez większość meczu to my wyraźnie cisnęliśmy. Kultura gry była po naszej stronie, a testowany bramkarz praktycznie nie miał okazji do wykazania się.

Wisła testowała też Michała Stecia, który grał właśnie w Pogoni, ale trener odesłał już go do domu. Dalej trenuje z nami wcześniej wspomniany bramkarz Mateusz Struski.

Goście gola zdobyli z karnego... którego nie było. Sędzia ewidentnie nie ogarniał swojej pracy, bo w podobnej sytuacji karnego dla Wisły już nie było.

Spotkanie mogło się podobać, ale momentami brakowało świeżości z obu stron.

Wisła Płock - Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
1:0 Krzysztof Janus (13.)
1:1 Krystian Wójcik (32. karny)

Wisła: Struski (46. Kiełpin) - Zembrowski, Magdoń (46. Śnieć), Radić (70. Wawrzyński), Hiszpański (46. Mitura) - Sekulski (75. Góralski), Góralski (46. Adamczyk), Sielewski (70. Pomorski), Janus (46. Steć) - Burkhardt (46. Grudzień) - Dziedzic (46. Krzywicki)

Pogoń: Olszewski - Moryc, Nowak, Augustyniak, Kwiatkowski - Robak, Kosiec, Dzienis, Stromecki, Wójcik - Ekwueme.
W drugiej połowie weszli: Kozaczyński, Dziubiński, Kamiński, Jędrzejczyk, Stanek, Dołubizna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom