>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1 @ 2,15 tobet, bwin ⛔ 0-0 sporo okazji z obu stron, słabiutka skuteczność
Piłkarze Stali po ostatnim zwycięstwie chcą pójść za ciosem i postawić kolejny krok w stronę utrzymania. Dziś rano została rozwiązana umowa z trenerem Kasperczykiem, a na jego miejsce działacze zakontraktowali Krzysztofa Łętochę, którzy ostatnio awansował z Okocimskim KS do I ligi. W dzisiejszym meczu prawdopodobnie jeszcze zespół poprowadzi asystent Kasperczyka Marcin Wołowiec. Stal w tym roku jeszcze nie zdobyła trzech punktów na swoim stadionie i to będzie dobry mecz na przełamanie. Garbaria na wyjazdach w 2013 roku spisuje się fatalnie: wyniki 3-2, 4-1, 6-1, 2-1 świadczą o postawie krakowskiego klubu poza &quot;swoim &quot; stadionem (grają na Suchych Stawach). Nie wiem jak tam personalia po stronie Garbarni, ale w Stali do gry porwacają Lisańczuk i Persona, którzy pauzowali za żółte kartki. Obie drużyny dzieli w ligowej tabeli 4 pozycje i zaledwie 3 punkty, więc będzie to typowy mecz o 6 punktów. Liga w dolnej części tabeli jest niezwykle wyrównana, prawdopodobnie spadnie aż 5 zespołów a więc teraz każdemu będą potrzebne punkty. W ostatnich dwóch latach te drużyny spotkały się 3 razy i za każdym razem wygrywał gospodarz: 3-0, 4-3 i 3-2. Dziś jednak nie spodziewam się tak dużej ilości bramek, dlatego że tak jak wspomniałem jest to niezwykle ważne spotkanie dla obu ekip i obie przede wszystkim będą chciały jako pierwsze nie stracić bramki. Jeśli miałbym typować to wynik 1-0 jest najbardziej prawdopodobny.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Ktoś pokusi się o ocenę spotkań Resovia - Motor Lublin i Wigry Suwałki - Concordia Elbląg? Warto rozważać &quot;1&quot;?
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Ktoś pokusi się o ocenę spotkań Resovia - Motor Lublin i Wigry Suwałki - Concordia Elbląg? Warto rozważać &quot;1&quot;?
Trener Motoru, Przemysław Delmanowicz nie będzie mógł skorzystać w Rzeszowie z Damiana Falisiewicza (24/0), Radosława Kursy (22/1) i Piotra Karwana (24/1). Cala trójka pauzuje za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi występ wciąż kontuzjowanego Igora Migalewskiego (6/1). Sytuacja jest więc fatalna - wypada dwóch obrońców, pomocnik i prawdopodobnie najlepszy strzelec ekipy w zeszłym sezonie (15 goli).
– W naszej szatni jest coraz smutniej, ale musimy zrobić wszystko żeby się utrzymać. Mam nadzieję, że w środę przywieziemy w końcu jakieś punkty z wyjazdu – mówi Delmanowicz.
Wszystko wskazuje na Resovię, i tak też pewnie zagram.
Wigry - Concordia?
Dla Wigier kolejne spotkanie z serii &quot;meczów o wszystko&quot;. Concordia, to jeden z zespołów z którymi bezpośrednio walczą o pozostanie w II lidze. I chociaż Wigry zajmują obecnie 11., bezpieczne miejsce w tabeli, to trzeba pamiętać, że rozegrały najwięcej meczów w całej lidze. Plasująca się na czternastym miejscu Concordia ma dwa spotkania mniej i traci do Wigier tylko trzy punkty. Jeszcze mniejszą stratę mają Stal Rzeszów i Stal Stalowa Wola. Te zespoły rozegrały o 3 (!) mecze mniej od Wigier. Concordia w tej rundzie prezentuje się słabiutko. Coraz głośniej słychać o kiepskiej atmosferze w zespole.
Zresztą sami posłuchajcie fragmentu z konferencji po meczu z Unią Tarnów (głównie fragment od 01:45).
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=7TLqDgVlKSg
Po ostatniej porażce na własnym boisku z Radomiakiem (przed tym spotkaniem najsłabiej punktująca drużyną na wyjazdach) ich morale z pewnością nie wzrosły. Mimo wszystko dla mnie, no bet. Zadecyduje pierwsza bramka.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Kolejka 29 - 11/12 maja 2013

11 maja (sobota)
Wisła Puławy - Concordia Elbląg, godz. 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki, godz. 17:00
Pogoń Siedlce - Wisła Płock, godz. 17:00
Stal Stalowa Wola - Resovia, godz. 17:00
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg, godz. 17:00
Olimpia Elbląg - Unia Tarnów, godz. 17:00
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków, godz. 17:00

12 maja (niedziela)
Pelikan Łowicz - Radomiak Radom, godz. 11:15
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków, godz. 17:00

PODGLĄD KARTKOWICZÓW NA NAJBLIŻSZĄ KOLEJKĘ
Świt: o. Łukasz Sosnowski (24/3), o. Przemysław Szabat (21/1)
Pogoń Siedlce: o. Mateusz Urbański (9/2)
Olimpia Elbląg: o. Rafał Maciążek (1/0), Anton Kołosow (26/5)
Wisła Puławy: o. Michał Budzyński (23/2)
Znicz Pruszków: p. Maciej Machalski (15/3)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Puszcza - Garbarnia
1,55
Puszcza dzięki zwycięstwu w tym meczu może wskoczyć na pozycje wicelidera ligi i na pewno istnieją tutaj ku temu powody. Forma ostatnio ustabilizowana , może jakoś nie szałowa , ale wszystko idzie do przodu od 5 kolejek niepokonani , tracąc jedynie 2 pkt w wyniku remisu z liderem Wisła Płock , a tak 4 zwycięstwa i tak jak było to w rundzie jesiennej tak i miejmy nadzieje Puszcza pociągnie serie pozytywnych wyników do końca rundy bo jest o co walczyć.
Garbarnia na odwrotnym biegunie bo oni walczą o ligowy byt i ich gra w porównaniu do poprzedniej rundy wygląda lepiej i jest duża szansa ku temu aby się utrzymać. Poprzedni mecz zakończył się wynikiem 1-3 a Garbania kończyła mecz w osłabieniu. Typuje tutaj zwyciestwo minimum 2 bramkowe.
Z ciekawostek to w barwach Garbarni wystepuje był napastnik Puszczy - Łukasz Cichy
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Płocku powinniśmy zobaczyć mecz na poziomie. Wisła walczy o awans, ale u siebie nie potrafili stworzyć niepokonanej twierdzy i nawet niżej notowani rywale potrafili zdobywać tu punkty.
Ciekaw jestem nastawienia z jakim wyjdzie Radomiak. W perspektywie całego sezonu na wyjazdach grali bardzo słabo, ale ostatnio wygrali dwa mecze - z Concordią i Pelikanem, a ci z kolei są przecież bezpośrednim rywalem Wisły w walce o awans. Nasza liga jak widać jest bardzo nieobliczalna i kto wie czy właśnie Radomianie nie potrzebowali takich dwóch zwycięstw by w końcu się przełamać.
Dobrze by było jak goście zagrają ofensywną piłkę, bo wtedy o bramki jestem spokojny. Drużyny, które przyjeżdżały do Płocka tylko po to by bronić się na własnej połowie przeważnie tracili bramki w samej końcówce. Jest to trochę irytujące, bo niektórzy trenerzy traktują Płock jak Camp Nou, a Wisłę jak Barcelonę. Wystarczy pokazać trochę odwagi i problemu z wywiezieniem punktów być nie powinno. Ja tu stawiam jednak na over bramkowy. Pokuszę się też o typowanie DW, ale to tak raczej w formie zabawy. Typ wyjściowy to over.
Wisła u siebie co prawda przegrała tylko dwa mecze, ale po drodze wpadało sporo remisów, a tu traciło się punkty. W Radomiu Wisła uległa 1:3. Liczę dziś na podobny wynik tyle, że w drugą stronę. Drugi typ jednak mocno nieobiektywny więc jakby co to polecam over.
Wisła Płock - Radomiak Radom
Over 2,5 1,95 Bwin ✅ 2:2
DW 3:1 13,00 Expekt ⛔ 2:2
Stalówka jest słaba fest. Ostatnio wygrywali jedynie ze słabiakami z Nowego Dworu i Lublina. Resztę meczów przegrywali. To co rzuciło mi się w oczy to bardzo słaba siła ognia tej drużyny. Strzelili zaledwie 20 bramek i akcji w meczach mają jak na lekarstwo.
Pelikan podobno chce awansować i jeśli ich zapowiedzi są prawdziwe to powinni taki mecz postarać się wygrać. Ostatnio zaliczyli wpadkę (?) z Radomiakiem u siebie, ale na wyjazdach przegrali mniej meczów niż na własnym stadionie więc pod tym względem są trochę podobni do Wisły Płock.
Lekko spróbuję na Pelikana, bo ta Stalówka męczy jednak oko.
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
Pelikan Łowicz 2,25 Expekt ⛔ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Pogoń zagra w Rzeszowie bez pauzujących za kartki Roberta Kwiatkowskiego (DEF 21/0) i kapitana zespołu Przemysława Rodaka (DEF 27/1). Na domiar złego w ostatnim czasie kontuzji nabawili się Adam Czerkas (ATT 16/5) i Rafał Kosiec (MID 19/2). Cała czwórka to istotni zawodnicy w ekipie Piotra Szczechowicza. Ponadto od dłuższego czasu brakuje Damiana Guzka (DEF 17/0). A dopiero w piątek do treningów wrócił obrońca Mateusz Urbański (9/2).

Przypuszczalny skład Pogoni: Kozaczyński – Dzienis, Nowak, Urbański (?), Augustyniak – Starek (Jędrzejczyk), Stromecki, Dołubizna, Dziubiński, Wójcik – Ekwueme

W ekipie &quot;pasiaków&quot; nie zobaczymy pauzujących za kartki Mirosława Barana (DEF 21/1), Davida Kwieka (MID 20/0) i Dariusza Frankiewicza (MID 25/2). - Mimo problemów kadrowych zrobimy wszystko żeby wygrać. Cel jest jeden: gra w każdym meczu o komplet punktów - mówi trener Resovii Tomasz Tułacz.

Siedlczanie na wyjazdach prezentują się słabo (2-3-8), Resovia u siebie tylko z jedną porażką. Początkowo stawka miała być wyższa. Plany nieco pokrzyżowały zawieszenia u gospodarzy.

TYP: RESOVIA ✅ 2-0
KURS: 1.95
STAWKA: 4/10
BUK: FORTUNA
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Unia zmierzy się z Puszczą i właśnie tu będzie upatrywał bramek. Gospodarze pomimo wielu kłopotów organizacyjnych dobrze sobie radzą na boisku. Pomimo odejścia Łukasza Popieli (nota bene do Puszczy) to zespół potrafi zdobywać bramki. Osobiście myślałem, że na wiosnę będą mocno pikować w dół, ale jak widać nawet przed przyjazdem Puszczy nie czują większych obaw i czują, że mogą nawet wygrać to spotkanie.
Zespół Puszczy raczej poważnie myśli o awansie, a słyszałem wiele opinii, że jednak będą odpuszczać w końcówce. Strzelili najwięcej bramek w lidze, ale te sporo tracili, bo do tej pory do ich bramki wpadło aż 31 bramek. Ofensywa wygląda naprawdę imponująco, ale to wszystko jest jedynie na warunki II ligowe. Cholewiak, Moskwik, Popiela to zawodnicy którzy mają po 9-10 bramek na koncie.
Potrafili potrafić po 2 bramki z Siarką i Garbarnią to Unia bankowo powinna im coś strzelić.
Bardzo ważną informacją są również absencje bramkarze w zespole Unii. Nie zagra Libera i Pietuch, a do bramki ma wejść debiutant z juniorów Rafał Słomski.
Unia Tarnów - Puszcza Niepołomice
Over 2,5 2,25 Tobet
⛔ 0:1
Drugi typ na weekend to Radomiak. Ostatnio FANTASTYCZNIE zaprezentowali się w Płocku. Stwarzali sobie sporo sytuacji, a w ostatnich kilku minutach mogli spokojnie strzelić ze 3 bramki.
W końcu przełamali się na wyjazdach, a u siebie raczej gwarantują dobrą grę. Nie przegrali tu od wielu spotkań, ale ja nie myślę w perspektywach, że każda seria kiedyś się kończy. Widziałem jak gra Radomiak i to mi wystarczy.
Byłem też pozytywnie zaskoczony osobą trenera Radomiaka - Panem Niedźwiedziem. Gość na konferencji powiedział, że oni przyjechali do Płocka po zwycięstwo, a w weekend czeka ich kolejny mecz ze Stalą i nie obchodzi go to, że nie mają szans na awans, bo wymaga od swoich zawodników 100%. Praktycznie żaden trener który przyjechał do Płocka i tu zremisował nie mówił, że nie jest zadowolony z wyniku, bo remis go nie obchodził. Radomiak powinien mecz z Wisłą wygrać i myślę, że gdyby tak się stało to kurs na mecz ze Stalą byłby dużo niższy.
Stal może i wygodnym rywalem też nie jest, bo potrafią w piłkę grać. Nie jest to jakaś chaotyczna drużyna. Potrafią przytrzymać piłkę w środku boiska, poklepać coś, ale ja stawiam na Radomiaka, który wyraźnie jest w gazie.
Radomiak Radom - Stal Rzeszów
Radomiak Radom 1,95 Expekt ⛔ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom

Pojedynek sąsiadów w tabeli - Radomiak jest na 6., a Olimpia na 7. miejscu w ligowej klasyfikacji.

Olimpii do końca rozgrywek pozostało pięć spotkań bez specjalnego obciążenia gatunkowego. Gra o „pietruszkę” nie wyzwala specjalnych emocji ani u zawodników, ani u kibiców elbląskiej jedenastki. Wszystko o co mogą powalczyć podopieczni Olega Raduszko, to nieco wyższa lokata na mecie obecnego sezonu. Aby podreperować swoje konto punktowe i awansować w tabeli niezbędne jest zwycięstwo w spotkaniu z Radomiakiem. - Radomiak jak na beniaminka spisuje się bardzo dobrze, wyprzedza nas o 2 punkty, ale zamierzamy tę różnicę zniwelować. W ostatniej kolejce wreszcie zanotowaliśmy komplet oczek i chcemy pójść za ciosem, tym bardziej, że sytuacja kadrowa całkiem niezła. W zasadzie wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, uraz wyleczył Bartosz Broniarek, ale o tym czy znajdzie się w kadrze meczowej zadecyduje trener. Liczmy na dobre widowisko, dużą liczbę kibiców, również z Radomia i trzy punkty – powiedział przed sobotnim meczem dyrektor Olimpii Robert Pilecki.
portel.pl

W Elblągu trener gości Janusz Niedźwiedź nie będzie mógł skorzystać z kilku istotnych piłkarzy. Mateusz Radecki (25/1) pauzuje za żółte kartki, a w ostatniej chwili wypadł także Jakub Cieciura (12/0, bardzo ważny zawodnik w formacji defensywnej). Ponadto na urazy narzekają Kabir Ojikutu (15/0) i Piotr Prędota (28/6).

TYP: OLIMPIA ELBLĄG ✅ 1-0
KURS: 2.15
STAWKA: 2/10
BUK: FORTUNA

*************************************
Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

Na temat Concordii pisano już tutaj sporo. To najsłabsza drużyna rundy wiosennej. Beniaminek przegrał dziesięć z dwunastu meczów, uzbierał tylko cztery punkty i zajmuje 16. pozycję w tabeli. Oprócz wspomnianych wcześniej problemów dziś w Rzeszowie goście zagrają bez pauzującego za kartki Mateusza Bogdanowicza (27/4).

A tutaj fragment konferencji prasowej po ostatnim spotkaniu Concordii z Pelikanem.
Grzegorz Wesołowski (trener Pelikana): Spodziewałem się tutaj ciężkiej przeprawy. Tak to już jest, że jak drużyna wysoko przegrywa spotkanie, to mecz przed własną publicznością traktuje jako możliwość odbicia się. Nasza przewaga pod względem techniczno-taktycznym w każdym elemencie gry była wyraźna. Byliśmy lepszą drużyną od pierwszej do ostatniej minuty i wygraliśmy dzisiaj zasłużenie.
Krzysztof Machiński (trener Concordii): Trener gości powiedział już wszystko o spotkaniu. Można tylko dodać, że zrobił to delikatnie, by nas nie zranić. Zwycięstwo gości było zasłużone. Przeciwstawiliśmy się dzisiaj jednym strzałem z dystansu.
Co do Stali. Podopieczni trenera Łętochy w tym tygodniu mogli w końcu spokojnie potrenować. Wcześniej grali bowiem co trzy dni i nowy szkoleniowiec niewiele mógł zmienić. - Liczę, że taka przerwa i trening dobrze na nas wpłynie. Musimy się przełamać. Brakuje nam jednego, dwóch zwycięstw z rzędu - powiedział przed meczem bramkarz rzeszowian Tomasz Wietecha.

Gospodarze też nie grają ostatnimi czasy najlepiej, ale punkty „ciułają&quot;. Bilans Stalowców to 1 zwycięstwo, 2 porażki i aż 8(!) remisów. W sobotę jednak muszą wygrać.

- To bardzo ważny mecz, jeden z najważniejszych w tej rundzie – powiedział nam Marcin Wołowiec, II trener Stali. – Zagramy na pewno agresywnie, bo musimy zdobyć trzy punkty.
Co do absencji w ekipie Stali. Najbardziej widoczny będzie brak Arkadiusza Barana (24/2), a z powodu urazu nie zagra także Ernest Szela (13/1). Ponadto za kartki będzie pauzował Donatas Nakrosius (20/0).

TYP: STAL RZESZÓW ✅ 3-2
KURS: 1.65
STAWKA: 6/10
BUK: FORTUNA
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak - Puszcza @ 2,65

Zieloni dawno nie wygrali u siebie, co jak na nich jest zjawiskiem dość dziwnym. Grają dobrze, stwarzają mnóstwo sytuacji, jednak brakuje szczęścia pod bramką. W meczu z Olimpią byli ekipą zdecydowanie lepszą, jednak piłkarze z Elbląga skutecznie się bronili całą drużyną i wyprowadzili skuteczną kontrę. Puszcza gra zdecydowanie inaczej, stara się atakować co będzie wodą na młyn gospodarzy. Trener Niedźwiedź na pewno dobrze zmotywuje piłkarzy i zagra o pełną pulę, co zresztą potwierdzają jego przedmeczowe wypowiedzi:

&quot;Myślę, że będzie to bardzo ciekawy mecz. Mam nadzieję, że żywy, szybki i otwarty pojedynek. Chciałbym zachęcić i zaprosić kibiców do przyjścia na to spotkanie. Z zapisów wideo meczów Puszczy, które obejrzałem, widać, że Puszcza to dobrze grająca, poukładana drużyna. Na pewno jest to mocny przeciwnik, groźny rywal, ale my jesteśmy u siebie, będziemy walczyć o trzy punkty. Nie boimy się nikogo, ponieważ to przyjeżdża Puszcza, a nie Real Madryt, ale żebyśmy ograli tego przeciwnika, to musimy przede wszystkim my skupić się na sobie i na wykonaniu swojego zadania jak najlepiej. Ktoś żartobliwie powiedział, że przyjeżdża Puszcza do Niedźwiedzia. Mam nadzieję, że Niedźwiedź zaora tę Puszczę i wraz z moją ekipą po dobrej, ambitnej oraz charakternej grze, zwyciężymy&quot; - mówił na pierwszej przedmeczowej konferencji prasowej inicjator takich spotkań z dziennikarzami, szkoleniowiec RKS-u Janusz Niedźwiedź.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro derby Elbląga i powinno być ciekawie. Concordia na wiosnę to najgorsza drużyna w lidze. Przegrali ostatnie 8 meczów i nawet z nieprawdopodobnie i równie słabym Świtem dostali aż 6 bramek w plecy! W trakcie całego sezonu na ławce trenerskiej Concordii 6 razy dokonywano zmian. To tylko może świadczyć o tym jaki plan na prowadzenie klubu ma zarząd. Wszystko posypało się w przerwie zimowej kiedy pożegnano się z trenerem Adamem Borosem, a także z kapitanem drużyny Tomaszem Wierciochą.
Olimpia zajmuje przyzwoite miejsce w tabeli. Potrafią nawiązać walkę z lepszymi drużynami, choć do tych sporo im jeszcze brakuje. Po prostu na chwilę obecną są bardzo solidnym ligowym średniakiem. Wygrali dwa ostatnie mecze, a atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W wywiadach specjalnie nie widać podjarania przed derbowym pojedynkiem, ale moim zdaniem mimo wszystko uporają się z żenująco słabą Concordią, która na wiosnę hurtem traci bramki i strzela od wielkiego dzwonu.
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Olimpia 2,30 Bet365 ✅ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,3K

termii

Użytkownik
Trzeba dodac, ze Concordia to druzyna bez kibicow, oprocz rodzin zawodnikow na meczach, sa pustki, caly stadion bedzie za Olimpia a to tez sporo pomaga ;)
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
Co do dzisiejszego derbowego meczu w Elblągu jedno jest pewne, Olimpia gra u siebie. Jak kolega wcześniej wspomniał Concordia, oprócz wsparcia rodziny, nie posiada kibiców. Presja na Olimpijczykach ze strony trybun jest duża, ponieważ ostatnie dwa spotkania zakończyły się remisami (0:0 i 2:2) i każdy marzy o powtórzeniu wyniki 7-0 jeszcze z rozgrywek III Ligi. Concordia prezentuje zerowy poziom w tej rundzie rozgrywkowej, brak pieniędzy dla zawodników i kłótnie na drodze zarząd - piłkarze są tego głównym powodem. W Olimpii wszystko wydaje się poukładane, dużo remisuje, nawet bardzo dużo i gra czasami nie zachwyca ale na rozgrywki II ligowe taka gra wystarcza. Dzisiejsza wygrana Olimpijczyków, przybliży rywali zza miedzy do spadku z ligi, co jest kolejnym aspektem motywującym dla zawodników. Zbieram się do kolejki po bilety i stawiam na Olimpię. tym bardziej, że kurs bardzo mnie zdziwił. Liczyłem na liczby w okolicach 1.5 - 1.7 dla Olimpijczyków, dlatego 2.3 biorę z uśmiechem na twarzy.

Spotkanie: Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Typ: Olimpia Elbląg
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365


Wynik: 0:1 ✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gram na Puszczę. Motor ostatnio przegrał 3:0 w Pruszkowie. Obrońcy popełniali fatalnie błędy, a goście nie byli w stanie strzelić nawet honorowej bramki z karnego. Drużyna z Lublina na wyjazdach gra jednak bardzo słabo, więc nawet ta porażka nie może być rozczarowaniem. U siebie przegrali zaledwie 3 spotkania (z Wisłą Płock, Wisłą Puławy i Stalówką).
Dla Puszczy nie przewidują wobec tego mega łatwego spotkania, bo ostatnio męczą swoje mecze dość często po 1:0. Pomimo nie najlepszej gry potrafią jednak notować dobre wyniki. Ostatnio rozbili twierdzę Radom wygrywając 1:0. Motor gra u siebie, gdzie jest mocny, ale jednak ta defensywa jakościowa jest dużo gorsza. Stracili w 15 meczach 18 bramek co jest wynikiem mocno przeciętnym.
Jeszcze w rundzie jesiennej z Pelikanem Łowicz pomimo prowadzenia 2:0 nie potrafili utrzymać prowadzenia i ostatecznie zremisowali 2:2. Kurs jest naprawdę solidny na Puszczę i warto z niego skorzystać. Wiem, że Motor się broni przed spadkiem i u siebie będą robili wszystko by wydziergać przynajmniej jakiś punkt.
Do tego:
Damian Kądzior i Damian Falisiewicz są kontuzjowani, a Igor Migalewski będzie pauzował za żółte kartki. Każdy z nich był w tej rundzie ważnym ogniwem zespołu, więc ich brak może być widoczny w starciu z tak mocnym rywalem.
Damian Kądzior 14/1 O
Damian Falisiewicz 30/0 P
Igor Migalewski 11/2 N
Bardzo liczyłem na stratę punktów Puszczy w Radomiu. Jeśli tam nie stracili to myślę, że tu będzie podobnie. Mam jednak na uwadze, że mecz meczowi nierówny. W południe w STSie dawali jeszcze 2,40 na &quot;dwójkę&quot;.
Przekonania wielkiego nie mam, ale już kolejny sezon ładnie gniotą w lidze i powinni wywalczyć awans. Było wiele spotkań, gdzie liczyłem na ich porażkę, a oni jednak wygrywali te swoje 1:0 i 3 punkty wędrowały na ich konto.
Ekipa bardzo zbliżona do Płocka o czym świadczą mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami (2x1:1). Wisła nie tak dawno w Lublinie spokojnie wygrała 2:0.
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Puszcza Niepołomice 2,25 STS ✅ 1:4

Mecz Stalówki z Olimpią Elbląg widzi mi się mocno underowo i remisowo. Obie drużyny mają mocne miejsce w tabeli. Stalówka oderwała się od dołu dzięki kilku wygranym meczom. Ich siła ofensywna jest jednak bardzo słaba i swoje mecze wygrywają raczej minimalnie.
Olimpia Elbląg ostatnio wygrała derby Elbląga. Mecz jednak mógł spokojnie skończyć się wynikiem 0:0, bo w meczu dominowała walka, a gry w piłkę nie było za wiele. Sama Olimpia w lidze ma aż 14 remisów na koncie czyli niewiele mniej niż dolna część tabeli ma porażek na koncie.
Olimpia bardzo mało traci, Stalówka mało strzela. Obie drużyny bez ciśnienia ze względu na spadek czy coś w tym rodzaju. Ostatni mecz obu drużyn zakończony remisem 0:0.
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Remis 3,20 STS ⛔ 2:1

W pozostałych meczach raczej nic nie polecam.
Siarka gra o utrzymanie, a Radomiak na wyjazdach raczej nie punktuje choć ostatnio widać znaczną poprawę gry poza Radomiem.
Pogoń u siebie jest solidna, ale również nie mają parcia na punkty. Forma średnia, a Stal to niewygodny rywal, który często remisuje.
Wisła Płock u siebie często farci. Kurs w starciu z Wisłą Puławy, która jest dobrze ułożona jest nieopłacalny. Boisko w Płocku również jest w kiepskim stanie.
Świt jest słaby, ale takich kursów na wyjazdach się nie gra więc ten Łowicz sobie odpuszczam. Można spróbować puścić to w jakimś wariacie, ale to i tak spore ryzyko. Resovia nie tak dawno zawitała do Nowego Dworu i ugrała remis. Mieli 2-3 czyste sytuacje, a i tak wyrównali po ładnym strzale z dystansu. Świt zdobył bramkę po karnym, a tak więcej chyba nic nie miał. Tu męczyła się i Wisła i Puszcza więc chyba lepiej dać sobie spokój.
Jak gdzieś w netowych pojawią się kursy to poprawię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Witam.Ile w końcu leci drużyn do 3 ligi?Bo co strona to inaczej zaznaczone w tabeli.
Na dzień dzisiejszy trzy drużyny , to jest uzupełnienie zespołów z III lig awans Limanovii Legionovii Olimpii Zambrów i Stali Mielec dochodzi Okocimski odpada Płock i Puszcza . 18 - 3 spadek - 2 awans I liga + 4 awans III liga + 1 Brzesko.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
P. Niepołomice - Concordia 1.3 4 9.5
Do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki. Puszcza oraz Concordia mają zgoła odmienne cele. Niepołomice z szansami na awans do I ligi, Elbląg walczy o utrzymanie. Nie ma co powątpiewać kto jest faworytem tego spotkania. Concordia przegrywa ostatnimi czasy wszystko z wyjątkiem ostatniej kolejki kiedy to zremisowali z Resovią, a raczej Resovią II, gdyż ekipa z Rzeszowa zagrała rezerwami, gdyż sezon dla nich dobiegł końca, był to dla nich mecz o przysłowiową pietruszkę. Faworyta mamy wyraźnego, ale wątpliwości pojawiają się w innej kwestii.
Nie da się ukryć, że niewielu spodziewało się, że Puszcza będzie walczyła o awans do I ligi, nawet sam trener ekipy z Niepołomic:
&quot;Inne cele sobie stawialiśmy. Chcieliśmy grać bezpiecznie w środku tabeli. Zagraliśmy kilka ciekawych spotkań i tak to się ułożyło. Ta trzecia pozycja to i tak jest troszeczkę nadmiar tego, na którym miejscu powinniśmy być&quot; - wypowiedź z marca tego roku.
Wątpliwości, o których wspomniałem, tyczą się kwestii organizacyjnych, które wiążą sie z przyznaniem klubowi licencji na grę w I lidze.
&quot; - Nie chcę na razie mówić o tym mówić, bo do końca jest jeszcze dwanaście kolejek. Pogadamy o tym jeżeli na dwa albo trzy mecze przed końcem będziemy mieli realne szanse na awans. Sportowo będziemy grać, nawet jeżeli mielibyśmy nie dostać licencji - zapowiedział Wójtowicz. - Będę zadowolony jak z tym zespołem zdobędziemy ósme miejsce w tabeli, tak jak chciałem na początku sezonu - dodał jednak na koniec.&quot;
Na trzecim miejscu plasuje się Pelikan Łowicz. W Niepołomicach stadion na 1000 miejsc, w Łowiczu na 4000. Prędzej to chyba Pelikan ma szansę otrzymać licencję, aniżeli Puszcza - jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić. Dlatego rodzi mi się pewna teoria spiskowa, podobna do tej z I ligi, więc podążając jej tropem
Mimo wszystko spróbuję po takim kursie
Concordia 9.58 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 187

h778

Użytkownik
Tak, wszyscy odpuszczają i ustawiają mecze, gol Wróbla w Niecieczy też był zaplanowany, a plany budowy stadionu i założenia spółki akcyjnej przez Bruk-Bet to tylko gra pozorów. Powróćmy jednak do II ligi.
Po pierwsze: gdyby Puszcza cokolwiek chciała odpuścić, to nie wygrywałaby meczu za meczem od pięciu kolejek.
Po drugie: Puszcza dostała licencję na II ligę, Pelikan jeszcze nie.
Tyle w temacie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Tak, wszyscy odpuszczają i ustawiają mecze, gol Wróbla w Niecieczy też był zaplanowany, a plany budowy stadionu i założenia spółki akcyjnej przez Bruk-Bet to tylko gra pozorów. Powróćmy jednak do II ligi.
Po pierwsze: gdyby Puszcza cokolwiek chciała odpuścić, to nie wygrywałaby meczu za meczem od pięciu kolejek.
Po drugie: Puszcza dostała licencję na II ligę, Pelikan jeszcze nie.
Tyle w temacie.
Flota przed meczem z Kolejarzem miała 3 wygrane i 2 remisy i nagle w tak kluczowym meczu u siebie z o nic nie walczącym Kolejarzem przegrywa, każdy to interpretuje jak chce. Teramlica przez pierwszą cześć znowu idzie jak burza, a w drugiej dostaje zadyszki, może znowu ich zżera presja, każdy interpretuje jak chce.
Co do licencji dla Puszczy to co z tego, że dostali na II ligę jak rozchodzi się o I. Dziwne, bo w oświadczeniu PZPN nie widzę, aby Pelikan był pośród drużyn, które otrzymały licencję na II ligę, ani pośród tych, którym PZPN odmówił wydania licencji. Chyba, że źle patrzę.
link
http://www.pzpn.pl/index.php/Federacja/Aktualnosci/Komunikat-Komisji-do-spraw-Licencji-Klubowych-PZPN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom