>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tym temacie będziemy podawać typy oraz prowadzić dyskusje na temat spotkań drużyn walczących w II Lidze - grupie zachodniej.
Zespoły które awansowały do II ligi:
Gryf Wejherowo


Rozwój Katowice


Lech Rypin


MKS Oława


Zespoły które spadły z I ligi:
KS Polkowice


Polonia Bytom(*)

Kursy na I kolejkę:

Tobet
Inauguracja będzie nieco bardziej uboga niż w grupie wschodniej. 3 mecze zaplanowane wstępnie na I kolejkę nie odbędą się z różnych powodów. Mecz Lecha Rypin z Elaną został odwołany na wniosek policji... Elana zgodziła się na przełożenie spotkania na inny termin. Mecz Polkowic z Rozwojem Katowice został przełożony ponieważ Polkowiczanie będą grać mecz w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław. Terminarz jest ostatnio bardzo napięty i ciężko było znaleźć dobre rozwiązanie.
*Póki co mecz Polonii Bytom też został odwołany ponieważ Polonia najprawdopodobniej wróci do I ligi w miejsce Ruchu Radzionków. Bytomska drużyna musi tylko dopełnić formalności i przejść proces licencyjny. Z tym raczej problemów być nie powinno, bo podobno sytuacja klubu z Bytomia jest coraz bardziej stabilna.
Zachęcam do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Chrobry - Raków typ:Chrobry kurs:2.15 buk:Bet-at-home
Szybko i konkretnie bo mecz już za 10 min,z Rakowa znowu odeszło kilku zawodników,w ich miejsce sprowadzono juniorów,
&quot;
W przerwie letniej nastąpiło w Rakowie sporo zmian. Z drużyny odeszli: Arkadiusz Hyra, Jacek Rokosa, Dawid Nabiałek, Marcin Czerwiński oraz Maciej Gajos, który przeniósł się do Jagiellonii Białystok. Póki co, do zespołu dołączył Dawid Świerk oraz grono juniorów.&quot;
Chrobry zaś jest jednym z faworytów do awansu,oczywiście obie ekipy zapowiadają walkę o 3 punkty,jednak to Chrobry powinien zwyciężyć na inauguracje sezonu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Torunianie do meczu przystąpią w zdecydowanie gorszych humorach. Klub ma wobec graczy spore zaległości. Zawodnicy nie chcieli wyjść na piątkowy trening. Ostatecznie ulegli namowom i obietnicom prezesa, a później rozpoczęli zajęcia. Wczoraj na ich kontach nadal nie było zaległych wypłat. Zespół zdecydował się nie brać udziału w ćwiczeniach. Zamiast nich rada drużyny (Arkadiusz Czarnecki, Adrian Bartkiewicz, Marcin Wróbel i Marcin Kikowski) rozmawiała z prezesem o sytuacji w toruńskim drugoligowcu.

Z powodu braków kadrowych do drużyny powrócił z wypożyczenia do Jaroty Grzegorz Mania. Niestety, on też nie wystąpi, bo nabawił się groźnego urazu.

- Mam zerwany więzozrost piszczelowo-strzałkowy i problem z więzadłami - przyznaje napastnik. - Do końca sierpnia będę przechodził rehabilitację. Jeśli lekarz pozwoli, to we wrześniu wznowię treningi. W meczu wystąpić będę mógł najszybciej w październiku.

Na kontuzje w toruńskim klubie narzekają także Tomasz Rogóż (złamany obojczyk), Wojciech Świderek i Rafał Więckowski (urazy kolan). Ich z pewnością zabraknie w środowym składzie. Klubowi działacze próbowali przekonać do podpisania nowej umowy Przemysława Kryszaka. Przypomnijmy, że bramkarzowi skończyła się 30 czerwca umowa, a sternicy nie zdecydowali się jej przedłużyć. Kilka tygodni później, wobec problemów kadrowych, zmienili zdanie. Były golkiper Elany nie jest już jednak zainteresowany parafowaniem nowego kontraktu.

Źródło.http://www.nowosci.com.pl

W takim razie warto zagrać X2-1,84Tobet ale za drobno postawić na wygraną MKS Oława 4,35
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Słów kilka o wybranych meczach 2 kolejki 2 ligi zachodniej
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork ✅
Mecz, który zasugerował mi Ramzesa (dzięki!), a o którym zapomniałbym. Górnik w 1 kolejce przegrał na wyjeździe z Bytovią 2:1. Kluczbork u siebie z przeciętnym Rybnikiem 1:0. W zeszłym sezonie oba mecze pomiędzy tymi zespołami wygrał Wałbrzych (u siebie 2:0, na wyjeździe 1:0). Nie chce mi się wierzyć, żeby Wałbrzych miał przegrać 2 spotkanie z rzędu, zwłaszcza, że bardzo dobre grają na własnym boisku. Kluczbork kadrowo wygląda jeszcze słabiej niż rok temu. Liczę tutaj na zwycięstwo gospodarzy, a kurs ~1,90-2,00 warty gry.
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów ⛔
Tutaj również faworyta upatruję w zespole gospodarzy. W pierwszej kolejce mieli grać z zespołem Polonii Bytom, ale Ci wobec wycofania się Ruchu Radzionków pozostali w 1 lidze, a brakujące miejsce uzupełniła Calisia Kalisz. Chrobry Głogów w 1 kolejce przegrał u siebie z Rakowem Częstochowa, który kolejny sezon został zbudowany i oparty o juniorów. Skoro Chrobry nie był w stanie sobie poradzić u siebie z Rakowem, to ma sobie poradzić na wyjeździe z tak solidnym zespołem jak Zdzieszowice? Nie chce mi się coś w to wierzyć. Mam nadzieję, że po kompromitującej, pucharowej porażce z Flotą Świnoujście w Zdzieszowicach już się otrząsnęli i będą chcieli pokazać, że tak wysoka porażka była tylko wypadkiem przy pracy. Kurs ~1,95-2,00 zachęca do gry.
Tur Turek - Calisia Kalisz
Pojedynek dwóch zespołów, które sportowo w zeszłym sezonie spadły z II ligi, ale zawirowania wokół licencji itd. sprawiły, że nadal grają na tym poziomie rozgrywkowym. Calisia później niż Tur dowiedziała się o tym, że zagra dalej w II lidze. Jej skład był budowany z myślą o rozgrywkach III ligowych i jak na warunki II ligowe wygląda nader słabo. W moim odczuciu w tym sezonie po raz kolejny sportowo spadnie. Tur odkąd spadł 3 lata temu z I ligi każdego roku walczy do końca o utrzymanie. Coś czuję, że w tym roku mogą zakręcić się o środek tabeli. W pierwszej kolejce na wyjeździe zremisowali z beniaminkiem z Oławy 1:1. Nie widzę na razie nigdzie kursów na zwycięstwo gospodarzy(DNB), ale myślę, że można by to śmiało zagrać.
Górnik Polkowice - Lech Rypin ⛔
Pojedynek spadkowicza z I ligi z najsłabszym w moim odczuciu beniaminkiem - Lechem Rypin. W pierwszej kolejce Polkowice przegrały zasłużenie z Rozwojem Katowice (ale słów kilka o Rozwoju przy okazji kolejnego meczu). Lech Rypin natomiast nie grał, ponieważ nie pozwoliła na to policja. Niby goście wygrali III ligę w cuglach, ale przeciwników to oni tam wymagających nie mieli. Nie wydaje mi się, żeby Polkowice miały przegrać 2 mecz w sezonie i to jeszcze drugi mecz u siebie?! Okazja do zwycięstwa z takim przeciwnikiem nie może zostać zmarnowana. Kurs na zwycięstwo gospodarzy ~1,60-1,62.
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice ✅
Jeżeli gdzieś mają wygrać goście w tej kolejce to w mojej opinii tylko w Jarocinie. Zespół Rozwoju jest bardzo mądrze budowany i prowadzony od 2 lat przez trenera Mirosława Smyłę, który opiera swój zespół o wielu zawodników z regionu i jak widać przynosi to zamierzone efekty - awans do II ligi i tylko 2 porażki w zeszłym sezonie. W pierwszej kolejce zasłużone, w opinii dziennikarzy, zwycięstwo na wyjeździe w Polkowicach 2:1. Jarota Jarocin na wyjeździe grała w Wejherowie i mimo, że 2 razy wychodziła na prowadzenie, ostatecznie zremisowała 2:2. W zeszłym sezonie bardzo wysokie 4 miejsce. Jarota od kilku dobrych lat gra na tym szczeblu rozgrywkowym i nie zanosi się na to, żeby w tym sezonie miało się to zmienić. Jest to bardzo solidny jak na warunki drugoligowe zespół. Jednak uważam, że zespół gości może pokusić się tutaj o wywiezienie chociażby 1 punktu, a kurs na to ~1,79 godny uwagi.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
15.08.2012 godz 17:00
Turek - Calisia Kalisz
typ - 1
kurs - 1.80
buk - bwin wynik 1-1 ⛔

8 sierpnia Calisia dowiedziala sie ze bedzie wystepowala na boiskach 2ligowych . Prosili o odroczenie tego meczu lecz gospodarz Turek odmowil . Tu link potwierdzajacy http://www.kpcalisia.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=265:z-turem-zgodnie-z-planem&amp;amp;catid=35:seniorzy&amp;amp;Itemid=62 . Na chwile obecna w zespole Calisi zarejestrowanych jest 16 zawodnikow . Pobierac GL !!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów
Tutaj również faworyta upatruję w zespole gospodarzy. W pierwszej kolejce mieli grać z zespołem Polonii Bytom, ale Ci wobec wycofania się Ruchu Radzionków pozostali w 1 lidze, a brakujące miejsce uzupełniła Calisia Kalisz. Chrobry Głogów w 1 kolejce przegrał u siebie z Rakowem Częstochowa, który kolejny sezon został zbudowany i oparty o juniorów. Skoro Chrobry nie był w stanie sobie poradzić u siebie z Rakowem, to ma sobie poradzić na wyjeździe z tak solidnym zespołem jak Zdzieszowice? Nie chce mi się coś w to wierzyć. Mam nadzieję, że po kompromitującej, pucharowej porażce z Flotą Świnoujście w Zdzieszowicach już się otrząsnęli i będą chcieli pokazać, że tak wysoka porażka była tylko wypadkiem przy pracy. Kurs ~1,95-2,00 zachęca do gry.
Tutaj bym uważał ponieważ Chrobry mimo słabego startu zbudował bardzo ciekawą drużynę, doszło kilku doświadczonych graczy jak choćby Ulatowski czy też Kaliciak który bodajże wczoraj podpisał kontrakt i z Ruchem ma już być włączony do składu, poza tym Trener Chrobrego (miałem okazję się szkolić pod jego &quot;skrzydłami&quot;) jest bardzo rezolutnym człowiekiem, do każdego spotkania podchodzi bardzo profesjonalnie i z pewnością dobrze rozpracował kolejnego rywala. Co do samych gospodarzy to postępuje tam przebudowa zespołu i nikt na szybkie efekty się nie nastawia także również z tej perspektywy byłbym ostrożny. Myślę że możemy spodziewać się wyniku oscylującego w granicach remisu bądź też opcji dla Chrobrego.
Propozycja: X Chrobry / 1.66 Tobet ✅
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Zgadzam sie tu z uzytkownikiem RADULA ,Elana caly czas jest zadluzona wobec piłkarzy .Dostali zakaz transferowy ktory obowiązuje do dzis .Zmienil sie prezes i idzie to w lepszym kierunku ,ale pilkarze caly czas walczą o swoje pewne .Tomasz Rogóz mial by zmocnieniem druzyny (znany zawodnik w regionie)a Elana caly czas nie moze zatwierdzic zawodników ktorzy brali udzial w przygotowaniach do 2 ligii .Problemy maja w kazdej nominalnej pozycjii i dlatego dzis zobaczymy kilku juniorów w pierwszym skladzie .Zakaz transferów ma obowiązywac do konca sierpnia ,wiec gracy z Torunia czeka jeszcze co najmniej 2 tygodniowa męka w skladzie z juniorami.Na temat Oławy malo wiec ,ale mysle ze młodzi bracia Gancarczykowie doprowadzą chociaz do remisu w Toruniu .
Znalazlem bet na betafe ale nie wiem czym sie rozni x2 od handi 0-1 ,bo wg mnie niczym
Elana -Mks Oława (0-1) 1,98 wg mnie do gry ????

m0nki
Co do Beniaminka Lecha Rypin moze i awansowali gładko bo nie bylo na nich druzyny ktora by mogła rywalizowac ,ale przed rundą wzmocnienia zrobili spore i mysle ze jednak nie bedzie to najsłabszy beniaminek .Przyszli znany w regionie a takze w Toruniu Aleksandar Atanacković i tez bramkostrzlny gracz bylego Tura Turek Paweł Adamiec ,a takze Miłosz Filipiak (Bałtyk Gdynia),Mateusz Pakosz (Gwardia Koszalin),Karol Szymański (Lubuszanin Trzcianka),Karol Szymański (Lubuszanin Trzcianka),Michał Wrzesiński (Sokół Aleksander Łódzki).W sparingach tez spisywali sie niezle ,nie ma co wg mnie spisywac ich na straty w sezonie ,bo liga wg mnie jest slabsza niz rok temu.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
@Zikos, Radula
Tak właśnie przegryzałem się przez te wszystkie zawirowania dotyczące Elany Toruń i jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to personalnie wygląda to kiepsko! Dobrą opcją jest under 2,5 bramki po 1,80 lub też Oława z podpórką 1,74.
Cieszy fakt merytorycznej dyskusji, oby tak przez cały sezon!
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
@Zikos, Radula
Tak właśnie przegryzałem się przez te wszystkie zawirowania dotyczące Elany Toruń i jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to personalnie wygląda to kiepsko! Dobrą opcją jest under 2,5 bramki po 1,80 lub też Oława z podpórką 1,74.

Cieszy fakt merytorycznej dyskusji, oby tak przez cały sezon!
Na betsafe na handi (0-1) jest nawet 1.98 (to samo co X2). Pewnie w paru innych bukach też będzie można znaleźć większy. Patrząc co tutaj pisaliście po takim kursie myślę, że warto spróbować. Nie od dziś wiadomo, że beniaminkowie potrafią wejść w sezon dość mocno ;). Mam nadzieję, że będzie do przodu. Powodzenia! :razz:
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Raków Częstochowa – Bytovia Bytów
Typ: 1
Kurs: 2,30
Buk: Sportingbet

Dziś o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Limanowskiego zostanie rozegrany mecz 2. kolejki II ligi zachodniej między Rakowem Częstochowa a Bytowią Bytów. Po 1. kolejce Raków jest liderem tabeli, Bytovia jest 3.

Bytovia to 3. ekipa ubiegłego sezonu – 5 punktami przegrała walkę o I ligę z Miedzią Legnica i GKS-em Tychy. W 2012 roku Bytovia wygrała 6 meczy, 6 zremisowała, 3 przegrała. Zespół wzmocnił się m.in. Łukaszem Kowalskim z Niecieczy i Uelderem Barbosą.

Raków w roku 2012 wygrał 8 z 15 meczów, co daje tej ekipie 3. miejsce w tabeli za rok 2012. Sezon piłkarze RKS-u zakończyli na 11. pozycji. Z drużyny odszedł nalpeszy strzelec Rakowa – Maciej Gajos (11 bramek) dołączył do Jagiellonii Białystok. W ataku zagra za to utalentowany napastnik Rafał Czerwiński, który zdobywał w ubiegłym sezonie kluczowe bramki dla zespołu z Częstochowy. Raków wzmocnił się 3 Brazylijczykami - Joshuą Balogun Kayode, Danielem Júnio da Luz Silva oraz Diego da Costa Bezerra, którzy zagrali dobre spotkanie w meczu z Głogowem.

Oba zespoły wygrał swoje pierwsze mecze – Bytów z Górnikiem Wałbrzych 2:1, a Raków na wyjeździe z bardzo dobrą ekipą z Głogowa 0:2 (po bramkach Artura Pląskowskiego). Rok temu Raków na własnym stadionie ograł Bytowie 2:0, w rewanżu padł remis 1:1.

Jestem przekonany o tym, iż drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka wywalczy w tym pojedynku 3 punkty. Ten sezon może być dla czerwono-niebieskich bardzo udany, jeśli wyniki z wiosny zostaną powtórzone jesienią.
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
TUR TUREK - CALISIA KALISZ
TYP : 1
KURS : 1.75
BUK : EXPEKT
STAWKA : 8/10

Calisia ma tylko 14 zawodników obecnie w kadrze ! Stanowi to olbrzymi problem. Niedawno zakontraktowali 7 zawodników jednak są to gracze bardzo młodzi i nieznani. Wielu ważnych zawodników opuściło Kalisz. W Pucharze Polskim Calisia przegrała z Lubońskim 3-0 w meczu wyjazdowym. Turek posiada pełny skład, w sparingach prezentował się dobrze, w pierwszym spotkaniu ligowym zremisował na wyjeździe z Oławą 0-0.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
TUR TUREK - CALISIA KALISZ
TYP : 1
KURS : 1.75
BUK : EXPEKT
STAWKA : 8/10

Calisia ma tylko 14 zawodników obecnie w kadrze ! Stanowi to olbrzymi problem. Niedawno zakontraktowali 7 zawodników jednak są to gracze bardzo młodzi i nieznani. Wielu ważnych zawodników opuściło Kalisz. W Pucharze Polskim Calisia przegrała z Lubońskim 3-0 w meczu wyjazdowym. Turek posiada pełny skład, w sparingach prezentował się dobrze, w pierwszym spotkaniu ligowym zremisował na wyjeździe z Oławą 0-0.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd z tym Pucharem Polski. Calisia wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski i oddała mecz z Lubońskim walkowerem. Na drugi raz sprawdzaj proszę wiarygodność tego co piszesz.
Pozdrawiam ;-)
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
Nie wprowadzaj ludzi w błąd z tym Pucharem Polski. Calisia wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski i oddała mecz z Lubońskim walkowerem. Na drugi raz sprawdzaj proszę wiarygodność tego co piszesz.

Pozdrawiam ;-)

Przepraszam niedopatrzenie. Oddanie meczu walkowerem tylko umacnia mój typ.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Bytovia Bytów – Ruch Zdzieszowice
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Sportingbet

Dziś o godz. 17:00 w ramach 3. kolejki II ligi zachodniej zostanie rozegrany mecz między Bytovią a Ruchem. Gospodarze są liderem tabeli, wygrali oba mecze, Ruch jest 16., rozegrał tylko jeden przegrany mecz.

Bytovia to 3. ekipa ubiegłego sezonu – 5 punktami przegrała walkę o I ligę z Miedzią Legnica i GKS-em Tychy. W tym sezonie wygrała ona 2:1 z Górnikiem Wałbrzych i 0:2 z Rakowem. Zespół wzmocnił się m.in. Łukaszem Kowalskim z Niecieczy i Uelderem Barbosą.

Ruch to ćwierćfinalista ubiegłorocznego Pucharu Polski. W tym sezonie rozegrali tylko 1 mecz – z Głogowem, przegrywając aż 2 do 4. Zespół pozbył się 2 najskuteczniejszych strzelców – Tomasza Kasprzyka i Mateusza Bukowca. W ich miejsce ściągnięto z Piasta Krzysztofa Hałgasa.

Oba zespoły mierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie – najpierw w Bytowie padł wynik 2:0 dla gospodarzy, potem w Zdzieszowicach znów triumfował bytowski skład – tym razem wygrywając 0:1.

Sadzę, iż Bytovia będąc na fali pokona HKS – może nie będzie to ładny i ciekawy mecz, ale kibice gospodarzy będą mogli być zadowoleni z końcowego rezultatu.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
Typ: 1
Kurs: 2,55
Buk: Sportingbet

Dziś o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Limanowskiego zostanie rozegrany mecz 4. kolejki II ligi zachodniej między Rakowem Częstochowa a ROWem Rybnik. Po 3. kolejce Raków jest czwarty w tabeli, Rybnik jest liderem.

ROW to 13. ekipa ubiegłego sezonu. Ich współczynnik wyjazdowy w ubiegłym sezonie to 2W-6R-9P. Była to ekipa, która swój dorobek punktowy budowało głównie o mecze „u siebie”, gdzie na 17 meczów dziesięciokrotnie zgarniała komplet punktów. W tych rozgrywkach ROW wygrał z MKS Kluczbork 0:1, z Chojniczanką 2:3 oraz z Górnikiem Wałbrzych 2:0. W ekipie Energetyka grają tacy gracze jak były gracz Odry Wodzisław i Piasta Gliwice Sławomir Szary, były gracz Piasta Jarosław Wieczorek oraz były piłkarz GKSu Katowice, Odry Wodzisław, Groclinu i Piasta Mariusz Muszalik.

Raków w sezonie 2012/13 wygrał 2 z 3 meczów, co daje tej ekipie 4. miejsce w tabeli. Czerwono- niebiescy zaczęli od wygranej z Głogowem 0:2, potem przegrali u siebie z Bytowem 0:2. W ostatnim meczu to bardzo widowiskowym meczu wygrali na bardzo trudnym terenie w Kluczborku z tamtejszym MKSem 3:4. Sezon ubiegły piłkarze RKS-u zakończyli na 11. pozycji. Z drużyny odszedł najlepszy strzelec Rakowa – Maciej Gajos (11 bramek), który dołączył do Jagiellonii Białystok. W ataku zagra za to utalentowany napastnik Rafał Czerwiński, który zdobywał w ubiegłym sezonie kluczowe bramki dla zespołu z Częstochowy. Jego partnerem będzie Artur Pląskowski, który jest liderem klasyfikacji strzeców ligi. Raków wzmocnił się 3 Brazylijczykami - Joshuą Balogun Kayode, Danielem Júnio da Luz Silva oraz Diego da Costa Bezerra. Wkomponowali się oni idealnie w zespół Jerzego Brzęczka o czym świadczą ich 2 gole w meczu z MKS-em.

Raków mierzył się w ubiegłym sezonie dwukrotnie z Energetykiem – w pierwszym meczu wygrał na wyjeździe 2:4 (hattrick Gajosa), w rewanżu pokonał Rybniczan 1:0. Gajos był kluczowym graczem Rakowa w spotkaniach z Rybnikiem – strzelił 4 z 5 goli Rakowa w konfrontacji z ROW-em.

Raków ma atut własnego stadionu, mecz z MKS-em powinien podbudować zespół. Wierze, że stać piłkarzy Rakowa na zdobycie kompletu punktów w tym hitowym meczu II ligi zachodniej.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Nie wiem czemu moja wypowiedź w sprawie Rakowa została skasowana.
Jeszce raz wiec napisze 1 Gajos już nie gra w RKS 2 Ekipa z Rakowa będzie lecieć na remis więc to może na nich się zemścić i zamiast wygranej będzie remis lub porażka.
Wiem o czym piszę ha ha na Raków chodzę od 20 lat z przerwami.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Ja również mam niezły staż w meczach na Limance ;D
Napisałem przecież że odszedł Gajos z drużyny do Jagi.
Ważne, że Czerwono-niebiescy wygrali ;) chociaż spotkanie nie zachwyciło, a jedna akcja mogła skończyć się dla nas straconą frajersko bramką. Akcja da Silvy fenomenalna, fajnie grał Joshua - jest sporo do poprawy ale wynik najważniejszy.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Wiem ze 1-0 ale uznałem że jest ryzykowny. Nasi jak grają na utrzymanie to im od razu głupie bramki wpadają oczywiści że się ciesze że utrzymali i wygrali co prawda pod koniec padła bramka. Ale w tym sezonie Raków na pewno powalczy. I już kolejne spotkania powinien iść na + raczej z mniejszym ryzykiem
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
ROW Rybnik- Elana Toruń 1 1,5 ✅ gładkie 3:zero:]
Elana z kłopotami finansowymi, bez gola w 5 dotychczasowych kolejkach. Rybnik 4 zwycięstwa remis i porażka. Ten kurs jest wzięty z kosmosu. nie sądzę żeby Elana strzeliła gola. w remis 0:0 nie wierzę więc biorę wygraną gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 49

wojti1830

Użytkownik
Elana Toruń- Górnik Wałbrzych 2 2,45 ✅ gładkie 0:3 szkoda tylko że sam wyszedłem na minus bo przez przypadek postawiłem na Toruń a expekt nie chciał anulować zakładu :-|
W Toruniu nadal sytuacja nieciekawa wczoraj od drużyny został odsunięty trener Grzegorz Wędzyński i w meczu z Górnikiem drużynę poprowadzi Robert Kościelak. Pytanie czy to coś w Toruńskiej drużynie zmieni. Wydaje mi się, że nie.
Drużyna z Wałbrzycha po słabszym początku w ostatnich dwóch meczach wygrała. między innymi na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice który aktualnie jest na 8 miejscu z 9 pkt po 7 kolejkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom