>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
W 49

wojti1830

Użytkownik
Raków Częstochowa - Elana Toruń 1 1.55 ✅ 2:0
standardowo gramy przeciwko Elanie. w klubie dzieje się na prawdę źle. Zawodnicy psioczą na poprzedniego trenera. W wywiadach mówią, że są nieprzygotowani do sezonu. Tymczasowy trener natomiast mówi że jest w stanie poświęcić 2-3 mecze, i przycisnąć mocniej zawodników z treningiem, aby złapali trochę formy. Dodatkowo kibice są baaardzo niezadowoleni ze sztabu szkoleniowego.
Co do Rakowa 2 wygrane remis i dwie porażki. ostatnio nie zachwycają ( 1 pkt w 3 ostatnich meczach) ale na słabiutką elanę powinno wystarczyć
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Polkowice – Raków Częstochowa
Typ: 2DNB
Kurs: 2,04
Buk: Unibet

Dziś o godz. 17:00 w Polkowicach Górnik zagra z Rakowem Częstochowa. Górnik jest w tabeli 12., Raków czwarty. Górnik w ciągu 9. kolejek wygrał 3 spotkania i aż 5 przegrał. Ostatni mecz KS-u to remis 0:0 z Górnikiem Wałbrzych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Skrzypczak – w tym sezonie 4 trafienia. Raków ma dokładnie odwrotny bilans spotkań co Górnik – 5 razy wygrał, 1 zremisował, 3 razy przegrał. Ostatni mecz Rakowa to wygrana z Elaną Toruń 2:0 po bramkach Łukasza Kowalczyka i Rafała Czerwińskiego. RKS rozegrał w tym sezonie 5 wyjazdowych spotkań – 3 z nich wygrał i tylko 1 przegrał (z Turkiem). Najlepszym strzelcem zespołu jest Artur Pląskowski – w tym sezonie 4 bramki. W drużynie gra m.in. Joshua Balogun i Daniel – Nigeryjczyk i Brazylijczyk wnieśli do zespołu wiele nowości i w mojej opinii są sporym wzmocnieniem częstochowskiego klubu. W mojej opinii, mimo że Raków nie gra rewelacyjnej piłki, powinien odnieść kolejne zwycięstwo wyjazdowe. Górnik to drużyna nieobliczalna – potrafiąca wygrać 4:0 z ROWem jak i przegrać 5:2 z Kluczborkiem. Myślę jednak, ze Raków jest w stanie sięgnąć po 3 punkty w tym starciu.

Skład Rakowa:
1.Przemysław Wróbel 3. Łukasz Góra 5. Daniel Da Silva 16. Bartosz Soczyński 19. Paweł Kowalczyk C 7. Krzysztof Napora 17. Łukasz Kowalczyk 8. Sławomir Ogłaza23. Diego Bezerra 9. Artur Pląskowski 11. Joshua Balogun
Skład Górnika:
33. Przemysław Kazimierczak 24. Mateusz Bartczak 2. Rafał Darda C 6. Mateusz Bartków 25. Karol Fryzowicz 4. Dawid Śliwiński 26. Patryk Bryła 20. Rafał Karmelita 7. Szymon Sołtyński 11. Szymon Skrzypczak 8. Adrian Krysian
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To samo można powiedzieć o meczu Chojniczanki z Elaną Toruń.Gospodarze po serii 4 wygranych z rzędu ponieśli porażkę i z pewnością u siebie będą chcieli to odkuć a jak nie najlepiej dać radość kibicom grając z najgorszą drużyną w lidze która do tej pory w 11 meczach zdobyła jedną bramkę co jest kuriozalnym osiągnięciem.Zaczęło się od tego że Komisja PZPN zakazała Torunianom transferów z powodu długów,do tego zwoloniony 2 kolejki temu trener który według piłkarzy w żaden sposób ich nie przygotował do sezonu daje nie ciekawy obraz temu zespołowi.Jak wiadomo niektórym zespołem ciężką jest grać z takimi zespołami,ale w tym przypadku upatruje spokojnego prowadzenia Chojcznianki już w 1 połowie i dowiezienia korzystnego wyniku do końca meczu.
MKS Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń 1,45 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sunszajn 0

sunszajn

Użytkownik
To samo można powiedzieć o meczu Chojniczanki z Elaną Toruń.Gospodarze po serii 4 wygranych z rzędu ponieśli porażkę i z pewnością u siebie będą chcieli to odkuć a jak nie najlepiej dać radość kibicom grając z najgorszą drużyną w lidze która do tej pory w 11 meczach zdobyła jedną bramkę co jest kuriozalnym osiągnięciem.Zaczęło się od tego że Komisja PZPN zakazała Torunianom transferów z powodu długów,do tego zwoloniony 2 kolejki temu trener który według piłkarzy w żaden sposób ich nie przygotował do sezonu daje nie ciekawy obraz temu zespołowi.Jak wiadomo niektórym zespołem ciężką jest grać z takimi zespołami,ale w tym przypadku upatruje spokojnego prowadzenia Chojcznianki już w 1 połowie i dowiezienia korzystnego wyniku do końca meczu.
MKS Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 1,45 Tobet
Chciałeś napisać oczywiście Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń
Warto dodać , że na mecz w Chojnicach nie przyjadą kibice z Torunia. Ja pobiaram kurs na Chojniczanke 1.45 i zagram grubiej.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Lech Rypin został wycofany z II ligi z powodów finansowych,również drugi z drugoligowców MKS Tur Turek rozważa wycofanie się z ligi(tutaj decyzja zapadanie 28lutego.)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: MKS Oława - Elana Toruń
Typ: MKS Oława
Kurs: 1,60
bwin
Z dzisiejszego dnia wybrałem do analizy mecz z II ligi zachodniej. Na Stadion Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej wybiegnie tamtejszy MKS i goście z Elany Toruń. Obie ekipy w tym sezonie spisują się katastrofalnie ale trochę wyżej w ligowej tabeli znajdują się gospodarze. Zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów. Dlaczego mieli by dzisiaj wygrać ? Rundę wiosenną rozpoczęli bardzo dobrze remisując z walczącym o awans Górnikiem Polkowice jeden do jednego. Na swoim obiekcie w każdym z rozegranych spotkań strzelili przynajmniej jednego gola co jest ciekawostką i świadczy że własny obiekt ich motywuje do walki. Torunianie zaś grają wręcz katastrofalnie. Podopieczni Grzegorza Wędzyńskiego są czerwoną latarnią II ligi. Ich dorobek to osiem punktów i jakie kolwiek szanse na utrzymanie są znikome. Dzisiaj nie daje im żadnych szans dlatego choć by że na wyjazdach nie strzelili nawet jednego gola i zgromadzili tylko punkcik remisując bezbramkowo z Calisią Kalisz. Oławianie muszą ten mecz wygrać aby móc powoli wydostać się ze strefy zagrożonej barażami o utrzymanie. Dzisiejszy rywal jest ku temu najlepszy dlatego ja liczę na zdobycie cennych dla gospodarzy trzech punktów.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Podpisuję się pod typem pawelek78.
Od siebie dodam, że po stronie gości zabraknie Macieja Melerskiego, Tomasza Rogóża, a występ Jarosława Białka stoi pod znakiem zapytania. Ponadto Elana w ok. 300 km trasę do Oławy wyrusza.. z rana w dniu meczu. Gwoli ścisłości Wędzyńskiego nie ma w Toruniu od połowy września 2012. Od tamtego czasu szkoleniowcem elanowców jest Robert Kościelak.
Na koniec fragment wywiadu z wyżej wspomnianym trenerem:
Na co stać prowadzoną przez Pana drużynę?
Trudno powiedzieć. To jest młody zespół. W tym składzie spotykamy się od stycznia. Czas pokaże. Z każdym meczem i treningiem drużyna nabiera coraz większego doświadczenia. Na razie na zespole nie wywierałbym zbyt dużej presji, bo w składzie jest wielu młodych zawodników. Dopiero wchodzą w poważną piłkę, o ile można tak powiedzieć o rozgrywkach drugiej ligi. Każdy mecz będziemy wykorzystywać do naszego rozwoju. To jest nasz cel. Mam nadzieję, że drużyna da trochę radości w tym półroczu.
MKS Oława ⛔ 0:0
1.75, Bwin
Stawka 2/10

Nie bardzo rozumiem dlaczego kurs na 1 skoczył w górę. Dlatego też taka stawka. Pamiętajmy bowiem, że to tylko II liga..
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Bytovia - Turek 1 1.55✅2-0✅
Cytat ze strony Tura:
Bez wątpliwości będzie to najmłodszy skład w całej lidze. Większość to juniorzy z UKS SMS Łódź, bądź zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu.
W kadrze Tura zawodnicy z roczników 91-97, do końca nie było wiadomo czy wystartują.
Bytovia walczy o awans, zajmuje drugą pozycje, na wiosne wygrała oba spotkania. Tur jeszcze nie zainaugurował rundy rewanżowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Bytovia - Turek 1 1.55
Cytat ze strony Tura:
Bez wątpliwości będzie to najmłodszy skład w całej lidze. Większość to juniorzy z UKS SMS Łódź, bądź zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu.
W kadrze Tura zawodnicy z roczników 91-97, do końca nie było wiadomo czy wystartują.
Bytovia walczy o awans, zajmuje drugą pozycje, na wiosne wygrała oba spotkania. Tur jeszcze nie zainaugurował rundy rewanżowej.
Na stronie gospodarzy szerzej opisana sytuacja gości tego spotkania. I rzeczywiście wszystko ma swoje potwierdzenie. Z własnego doświadczenia wiem jak gra się z młodszymi, niedoświadczonymi jeszcze zawodnikami także oprócz wygranej myślę że można atakować handicap
Tutaj fragment zapowiedzi ze strony Bytovii:
W sezonie 2011/2012 Tur zajął 15. miejsce, przez co powinien spaść do niższych rozgrywek. Na szczęście dla kibiców naszego piątkowego rywala licencji nie otrzymała wtedy drużyna Czarnych Żagań, która okupowała 12. lokatę. Dzięki takiemu obiegowi spraw MKS Tur Turek mógł wystąpić w obecnym sezonie jako klub drugoligowy. 28 lutego podczas zebrania walnego członków klubu postanowiono, że po końcu rundy rewanżowej, ekipa zostanie wycofana z II ligi zachodniej. Poinformowano, że sekcja piłkarska ma dług w wysokości 1 miliona i 82 tys. złotych. Działacze postanowili, że w przyszłości powstanie nowy twór- Tur 1921 Turek, który jednak będzie zajmował się szkoleniem tylko młodzieży. Zielono-żółto-czarni do rundy wiosennej przystąpili niemal wyłącznie z samych niedoświadczonych piłkarzy. Większość to juniorzy z UKS SMS Łódź, bądź zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu. Drużyna z Turka jest najmłodszą drużyną w drugiej lidze. Dla potwierdzenia tego faktu, należy spojrzeć na najstarszego zawodnika- pomocnika Norberta Dregiera, który ma niespełna 22-lata oraz na najmłodszego- rezerwowego bramkarza Marcina Staniszewskiego, który ma zaledwie 15 lat.

Bytovia Bytów - TUR Turek
typ: hc -1 @ 2.28 Betsson
Bytovia Bytów - TUR Turek typ: 1 @ 1.49 Betsson

wynik: 2:0
Każdy inny wynik niż pewna wygrana walczącej o awans Bytovii będzie wielką niespodzianką biorąc pod uwagę w/w fakty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bytovia - Tur 1 1.55 tobet
ogromne problemy finansowe zespołu gości co wiąże się z osłabieniami kadrowymi w przerwie zimowej. Jest to zupełnie inny, o wiele słabszy zespół niż w rundzie jesiennej, w zespole tym grać będą juniorzy z UKS SMS Łódź oraz zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu (najstarszy zawodnik tej drużyny ma 22 lata). Buki nie potrafią oszacować siły tego zespołu, ponieważ wszystkie mecze do tej pory Tura były przekładana z powodu pogody. Jest to zespół słaby który w starciu z wiceliderem nie ma najmniejszych szans, Bytovia w formie, wygrali dwa pierwsze spotkania wiosenne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bytovia - Tur 1 1.55 tobet ✅
ogromne problemy finansowe zespołu gości co wiąże się z osłabieniami kadrowymi w przerwie zimowej. Jest to zupełnie inny, o wiele słabszy zespół niż w rundzie jesiennej, w zespole tym grać będą juniorzy z UKS SMS Łódź oraz zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu (najstarszy zawodnik tej drużyny ma 22 lata). Buki nie potrafią oszacować siły tego zespołu, ponieważ wszystkie mecze do tej pory Tura były przekładana z powodu pogody. Jest to zespół słaby który w starciu z wiceliderem nie ma najmniejszych szans, Bytovia w formie, wygrali dwa pierwsze spotkania wiosenne.
ROW Rybnik - Tur Turek EH(0:1) 1 1.55 myBet ✅
ROW prezentuje się znakomicie i jest na najlepszej drodze do awansu na zaplecze ekstraklasy. U siebie znakomity bilans 9 zwycięstw i 2 remisy, bramki 25:2. Tur natomiast ma ogromne problemy finansowe, z tego powodu odeszli praktycznie wszyscy piłkarze i w rundzie wiosennej w klubie tym mamy juniorów z UKS SMS Łódź oraz tych którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu. Ogromna dysproporcja sił, powinno to być widoczne dziś na boisku, szykuje się wysokie zwycięstwo gospodarzy. POW w rundzie wiosennej ograł u siebie Kluczbork 1:0, Chojniczankę 3:0 i Raków 5:0. Goście rozegrali tylko jedno spotkanie ulegając 0:2 Bytovii.
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga grupa zachodnia
Mecz: Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Jak dla mnie, obserwatora poczynań kaliskiej ekipy, kurs mocno przesadzony, o czym świadczą ruchy przed środowym starciem Calisii z Elaną. Wówczas kursy z under 2.5 spadły z poziomu 2.2 do 1.6. Mecz zakończył się rezultatem 2:0 dla KPC. Inauguracja rundy wiosennej w Kaliszu (sic!) będzie starciem dwóch ekip, które nie grzeszą skutecznością. Gospodarze w dotychczasowych 18 kolejkach zdobyli 14 bramek. Zespół został włączony do grona II-ligowców dość niespodziewanie i w kadrze znalazł się tylko jeden napastnik... Trener Sławomir Majak swoją jedenastkę oparł o niezwykle doświadczoną linię defensywną, w której rządzą; Artur Melon (poprzednio Flota), Marcin Dymkowski (ponad 100 meczów w ekstraklasie), Sebastian Fechner (Sandecja). Podczas zimowego okienka obrona pozostała nieruszona, atak został wzmocniony, ale nie sądzę, żeby w starciu z Zagłębiem rozwiązał się worek z bramkami. Przyjezdni również nie brylują, ale ich poczynania ofensywne są nieco lepsze. W dotychczasowych wiosennych grach w ich pojedynkach padły odpowiednio 2 i 3 gole. Dodatkowym przeszkodą dla piłkarzy będzie płyta stadionu miejskiego, która nie jest w najlepszym stanie. W meczach domowych Calisii tylko 2 z 8 spotkań zakończyło się z rezultatem over 2.5 gola. Jak dla mnie kurs bardzo mocno zawyżony i godny polecenia.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz Typ: 1 1.7
Może i jestem z Chojnic, ale wydaje mi się że typ bardzo pewny, do tego kurs niczego sobie. My jesteśmy ostatnio w konkretnym gazie. Co prawda ostatnie wyniki (1:0 z Oławą i 1:0 z Turem) tego nie pokazują, ale w drużynie panuje konkretna mobilizacja. Każdy zawodnik wie o co gramy. Jest to nas trzeci sezon w II lidze i jeśli kiedyś mamy awansować do I ligi to właśnie teraz. Oprócz młodego Patryka Laskowskiego trener Pawlak będzie miał dostępnych wszystkich zawodników. Wróci Feciuch który pauzował za żółte kartki,do treningów wrócił Kapsa i Ikegami. Może Kapsa i Ikegami nie będą grali od początku, ale powrót Feciuch do środka pola to spory plus. Calisia to taki ligowy średniak, kadrę mają w miarę dobrą ale nie grozi im awans, ani też spadek. Także liczę na kolejny 3 punkty mojej drużyny.
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Typ: 1 1.8
Sosnowiec jak na swoje warunki finansowe prezentuje się całkiem solidnie. Co prawda zdarzyły się im ostatnio remisy na własnym boisku, ale Wałbrzych oprócz kuriozalnego zwycięstwa z Chojniczanką nic nie pokazuje. Zagłębie potrafiło wygrać w Rybniku, do tego zaliczyć remis na trudnym terenie w Bytowie, więc jeśli nie zlekceważą rywala to spokojnie to wygrają.
Polkowice - Zdzieszowice Typ: 1 1.7
Kolejny ciekawy kurs w II lidze zachodniej. Zdzieszowice to już nie ta sama drużyna, która potrafiła zajść daleko w PP. Co prawda wygrali ostatnio z Elaną, ale dla mnie to żadna wykładnia. Polkowice wyglądają dosyć pewnie, aczkolwiek zdarzają się wpadki (remis u siebie z Oławą 1:1 czy porażka z Kluczborkiem 0:1), do tego paradoksalnie grają lepiej na wyjazdach ale mnie osobiście kurs przekonuje. Jeśli chcą być w czołówce to takie drużyny jak Zdzieszowice muszą spokojnie ogrywać.
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork Typ: 1 2.4
Typ bez większej analizy, ale podoba mi się to co gra Rozwój. Ostatnio w Bytowie byli bliscy sprawienia niespodzianki. Kluczbork też solidnie wygląda, ale w tym meczu bliżej mi do drużyny z Katowic. Grają odważną piłkę jak na beniaminka dlatego liczę na kolejne zwycięstwo drużyny z Katowic.
Kurs na Rybnik (2.0) w meczu z Wejherowem też ciekawy, ale na razie nie odważyłem się ruszyć tego meczu. Do tego ciekawie wygląda mecz Oławy z Chrobrym. Moto-Jelcz w meczu z nami nie wyglądał aż tak fatalnie, do tego w meczu z Calisią też łatwo skóry nie oddali. Dlatego nie zdziwię się jak nowy trener wpłynie tak na drużynę z Oławy że ta pokona Chrobrego - 1x 1,48 (?)
Kursy brane ze strony sts.pl. Dopiero jutro pójdę coś zagrać.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gryf Wejherowo 1X - ROW Rybnik @ 1.63 ✅ 2:1
Śledząc zespół ROWu po świetniej jesieni odnoszę wrażenie że na wiosnę jakoś nawiązują do Floty Świnoujście z wyższej klasy rozgrywkowej po pierwszej rundzie przewaga w tabeli była ogromna nad kolejnymi zespołami + zaległe mecze w zanadrzu, aktualnie 3. miejsce w tabeli, jeden zaległy mecz ale aktualnie licząc od pierwszej kolejki wiosennej do dzisiaj ROW zajmowałby 10. miejsce z 14 oczkami.
Rybnik jak i jego ekipa zasługuję na awans, nie wiem czym jest to spowodowane że nagle tak opadli, powoli wygląda to dla mnie na syndrom Floty Świnoujście i dzisiaj zaryzykuję że to będzie kolejne spotkanie bez zwycięstwa.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych @ 1.72 ✅

Bwin
__________________
Na osiem rozegranych meczów rundy wiosennej drużyna z Wałbrzycha wygrała tylko jedno - w niesamowicie emocjonującej końcówce, grający w dziewiątkę Górnik w doliczonym czasie gry strzelił dwie bramki i pokonał Chojniczankę Chojnice. Dwa mecze wałbrzyszan kończyły się remisami, a aż pięć porażkami.
Górnik wiosną strzelił najmniej bramek (tylko trzy), stracił najwięcej (aż szesnaście) i jest jedynym zespołem, który przegrał wszystkie wiosenne mecze wyjazdowe. Ostatnie dwa spotkania wałbrzyszan kończyły się ich pogromami - najpierw 1:5 w Polkowicach, a w ostatnią sobotę 0:3 na własnym boisku z Jarotą Jarocin.
Po rundzie jesiennej Górnik był o sześć miejsc w tabeli wyżej od Zagłębia. Nieudana pierwsza część rundy rewanżowej połączona z dobrą postawą sosnowiczan sprawiły, że przed środowym meczem to nasz zespół plasuje się o sześć pozycji wyżej od Górnika.
Jesienią Zagłębie wygrało w Wałbrzychu 2:1
za http://zaglebie.sosnowiec.pl/aktualnosci/2/1/6962/zaglebie-gra-z-gornikiem.html
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
08.05. 17:00
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa Jarota @2.65 4/10 tobet

Raków jedzie na wycieczkę do Jarocina. Spadek mu nie grozi. W formie jest dość średniej. Za to Jarota kilku punktów do utrzymania jeszcze potrzebuje, walnęła najpierw Rybnik u siebie, a potem Wałbrzych na wyjeździe - oba bez straty gola. Raków dzisiaj wystawi na pewno kilku juniorów. Sam trener gości po ostatnim meczu powiedział: &quot;Wyciągniemy z tego spotkania konsekwencje. W następnych spotkaniach szansę gry będą otrzymywać zawodnicy z drużyny juniorów, którzy grali już w sparingach. Będziemy sprawdzać ich przydatność pod kątem przyszłego sezonu&quot;. Do tego brak Łyska i Soczyńskiego (obaj obrońcy). Z kolei do Jaroty wracają Czabański obrońca), Kamiński (napastnik) i Filipiak (obrońca). Zagrać nie może tylko Białożyta (pomocnik). Wg mnie gospodarze spokojnie 3 punkty ogarną.

✅ 2-0, +6,6j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 32

szymon89

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz Typ: 1 1.7 ✅
Może i jestem z Chojnic, ale wydaje mi się że typ bardzo pewny, do tego kurs niczego sobie. My jesteśmy ostatnio w konkretnym gazie. Co prawda ostatnie wyniki (1:0 z Oławą i 1:0 z Turem) tego nie pokazują, ale w drużynie panuje konkretna mobilizacja. Każdy zawodnik wie o co gramy. Jest to nas trzeci sezon w II lidze i jeśli kiedyś mamy awansować do I ligi to właśnie teraz. Oprócz młodego Patryka Laskowskiego trener Pawlak będzie miał dostępnych wszystkich zawodników. Wróci Feciuch który pauzował za żółte kartki,do treningów wrócił Kapsa i Ikegami. Może Kapsa i Ikegami nie będą grali od początku, ale powrót Feciuch do środka pola to spory plus. Calisia to taki ligowy średniak, kadrę mają w miarę dobrą ale nie grozi im awans, ani też spadek. Także liczę na kolejny 3 punkty mojej drużyny.
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych Typ: 1 1.8 ✅
Sosnowiec jak na swoje warunki finansowe prezentuje się całkiem solidnie. Co prawda zdarzyły się im ostatnio remisy na własnym boisku, ale Wałbrzych oprócz kuriozalnego zwycięstwa z Chojniczanką nic nie pokazuje. Zagłębie potrafiło wygrać w Rybniku, do tego zaliczyć remis na trudnym terenie w Bytowie, więc jeśli nie zlekceważą rywala to spokojnie to wygrają.
Polkowice - Zdzieszowice Typ: 1 1.7 ⛔
Kolejny ciekawy kurs w II lidze zachodniej. Zdzieszowice to już nie ta sama drużyna, która potrafiła zajść daleko w PP. Co prawda wygrali ostatnio z Elaną, ale dla mnie to żadna wykładnia. Polkowice wyglądają dosyć pewnie, aczkolwiek zdarzają się wpadki (remis u siebie z Oławą 1:1 czy porażka z Kluczborkiem 0:1), do tego paradoksalnie grają lepiej na wyjazdach ale mnie osobiście kurs przekonuje. Jeśli chcą być w czołówce to takie drużyny jak Zdzieszowice muszą spokojnie ogrywać.
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork Typ: 1 2.4 ⛔
Typ bez większej analizy, ale podoba mi się to co gra Rozwój. Ostatnio w Bytowie byli bliscy sprawienia niespodzianki. Kluczbork też solidnie wygląda, ale w tym meczu bliżej mi do drużyny z Katowic. Grają odważną piłkę jak na beniaminka dlatego liczę na kolejne zwycięstwo drużyny z Katowic.
Szału nie ma. Teraz są praktycznie mecze co 3 dni więc będzie dużo niespodzianek.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Elana - Chojniczanka 2 1.65 Tobet⛔
Krótko i na temat. Chojniczanka bodaj 7 zwycięstw z rzędu i coraz bliżej awansu do I ligi, Elana na przeciwnym biegunie-ostatnie miejsce, w ostatnich 3 spotkaniach 0pkt bramki 0-7
Raków - Zagłębie 2 2.55✅
Raków po rundzie jesiennej plasował się na wysokim 4 miejscu, z małą stratą do czołówki. Ostatnio 2 porażki z rzędu 0-3 z Polkowicami, 2-0 z Jarotą i Raków nie ma już o co walczyć. Zagłębie odwrotnie,2 zwycięstwa z rzędu, wcześniej remisy, jakieś tam szanse na awans i świetna gra na wyjazdach 8-2-3 23-11...
ROW Rybnik - Rozwój Katowice X2 1.79
ROW w dołku, po rundzie jesiennej pewniak do awansu, teraz spadek na trzecie miejsce i coraz większa strara do dającej awans dwójki. Ostatnie mecze to 3 porażki. Rozwój też bez szału ale jak w ostatnich meczach punkty ROWowi urywali Gryf,Zagłębie,Jarota,Polkowice czy najsłabsza w lidze Elana to czemu miałty tego nie zrobić Rozwój?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom