>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga polska - gr. wschodnia

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy nt. spotkań II ligi polskiej gr. wschodniej.
Typowanie tej ligi umożliwia nam bukmacher Scandic, a prawdopodobnie w najbliższym czasie także i Bwin.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Wreszcie jest temacik ???? Dobra robota. No ja najbardziej patrzę na mecz Start Otwock - Hetman Zamość. Mam nadzieję, że moja drużyna zdobędzie 3pkt na wyjeździe. Uważani jesteśmy jako jeden z faworytów do awansu, ale jak będzie to zobaczymy. Start trenuje były piłkarz Hetmana, Dariusz Dźwigała (taka ciekawostka) Na pewno pierwszy mecz będzie trudny. Nie chce chwalić tylko swojej drużyny, bo i tak wiadomo, że jestem subiektywny, ale trzeba to powiedzieć, że mamy jedną z najsilniejszych obron w lidze. W pomocy też będzie ciężko przejść zawodnikom, gdy stoją tacy piłkarze jak Twardawa czy Kiema. Gorzej było w tamtym sezonie ze skutecznością, ale jak będzie w tym może zweryfikować tylko boisko. Pozdrawiam. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hetman jest faworytem tego meczu i kurs na niego wynosi ok 1,90. Dariusz Dźwigała po zakończeniu kariery zapowiadał, że weźmie się za trenerkę no i jak widac zaczyna w Hetmanie (to bodajze jego pierwsza praca). Ciekaw jestem jak mu pojdzie. Na inaugurację w Otwocku Hetman tak czy siak powinien zdobyc trzy punkty, bo Start raczej powalczy o utrzymanie ;) Choc przyznam, ze jestem z Zachodniej Polski i zdecydowanie bardziej znam się na tutejszej piłce, dlatego cieszę się, że będziesz nam mógł przyblizac to co się dzieje ciekawego w Hetmanie.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Hetman jest faworytem tego meczu i kurs na niego wynosi ok 1,90. Dariusz Dźwigała po zakończeniu kariery zapowiadał, że weźmie się za trenerkę no i jak widac zaczyna w Hetmanie (to bodajze jego pierwsza praca). Ciekaw jestem jak mu pojdzie. Na inaugurację w Otwocku Hetman tak czy siak powinien zdobyc trzy punkty, bo Start raczej powalczy o utrzymanie ;) Choc przyznam, ze jestem z Zachodniej Polski i zdecydowanie bardziej znam się na tutejszej piłce, dlatego cieszę się, że będziesz nam mógł przyblizac to co się dzieje ciekawego w Hetmanie.
Nie wiem czy to ja źle myślę z tego ciepła, czy Ty źle zrozumiałeś, ale trenerem Hetmana jest Przemysław Cecherz ???? a Startu D. Dźwigała, który grał w Hetmanie we wcześniejszych latach, gdy był w 2 lidze. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja źle zrozumiałem ;) :p Faktycznie nieuważnie przeczytałem, czytałem najwidoczniej wyrywkowo i mi wyszlo, ze &quot;trenerem Hetmana, Dariusz Dźwigała&quot; ;) ale mniejsza oto... Zobaczymy co z tą inauguracją na wschodzie i od znawców tej ligi czekam na typy w przyszlych kolejkach, bo ja raczej sam niczego tutaj nie będę typował ;)
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Jednak niestety Hetman zremisował swój mecz inauguracyjny. Hetman nie zagrał na tyle, ile go stać. Na pewno widać było brak aż 4 zawodników! Cieciura, który jest motorem napędowym ataków &quot;Trójkolorowych&quot;. Brak również było napastnika. Pamiętajmy o tym, że nie było zarejestrowanych 3 ważnych zawodników (Cieciura, Habian, Mileńczuk). Następny mecz za tydzień i ma już być wszystko uregulowane. Na pewno wtedy Hetman będzie inną drużyną.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
W najbliższą środę w Iławie odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Jeziorakiem a przyjezdnym Stomilem Olsztyn. Nie wiem jak wyglądać będą kursy na ten mecz, ale myślę że kurs na Olsztynian sięgnie ok. 2.50. Będzie to spowodowane napewno tym, iż Jeziorak dość silnie wzmocnił swoją kadrę, natomiast transfery OKSu można nazwać uzupełnieniami. Poza tym atut własnego boiska no i jakaś dziwna zależność między meczami obu ekip sprzed dwóch sezonów, gdzie OKS mimo stałego liderowania w lidze przegrał obydwa mecze 4-0 z Jeziorowcami. Moim zdaniem jednak to o niczym nie przesądza, z moich obserwacji wynika że drużyna Andrzeja Nakielskiego jest dużo silniejsza kadrowo, ma większe aspiracje i dużo większy potencjał. Jest to mecz derbowy, dlatego z pewnością Stomil postara się wygrać ten mecz dla swoich kibiców. Uważam, że w tym meczu warto zaryzykować czystą dwójkę po dobrym kursie ????
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
KSZO Ostrowiec - Stal Poniatowa

Jutro o godzinie 17:00 przy ulicy Świętokrzyskiej zespół KSZO podejmowac bedzie beniaminka tej klasy rozgrywkowej Stal Poniatową. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiscie gospodarze i innego wyniku niz zwyciestwo KSZO nawet nie dopuszczam do mysli. Stal w poprzedniej kolejce przegrała z Łomzą 2:1. Łomza skład kompletowała tydzien przed ligą poniewaz klub ma straszne problmey - piłkarze którzy nie grali ze sobą zadnego sparingu i tak pokonali Stal. W kadze Stali nie ma naprawde wartosciowego gracza. Stal bedzie w tym sezonie bronic sie przed spadkiem. KSZO natomiast ma jasny cel w tym sezonie - awans na zaplecze ekstraklasy z pierwszego miejsca. Ja osobiscie zapatruje sie bardzo optymistycznie poniewaz KSZO w okienku transferowym nie straciło ani jednego wartosciowego gracza (odeszli piłkarze z zespołu rezerw). Zespół pomarańczowo – czarnych w letniej przerwie między rozgrywkami wzmocnił swój skład aż dziesięcioma piłkarzami. Środkowy pomocnik Tomáš Libič przybył do Ostrowca z zespołu II ligi słowackiej - FK LAFC Lučenec. 18-letni Mateusz Bigosiński to lewy pomocnik z rezerw poznańskiego Lecha. Napastnik Adrian Sadowski w poprzednim sezonie reprezentował barwy Łady Biłgoraj, a stoper Mikołaj Skórnicki – ŁKSu Łomża. 28-letni pomocnik Robert Speichler grał w II lidze w barwach Lechii Gdańsk i wcześniej Jagiellonii Białystok. Mieczysław Sikora i Tomasz Ciesielski mają w sumie ponad sto występów w ekstraklasie, a ten drugi ma na koncie mistrzostwo kraju w barwach Polonii Warszawa i jeden występ w narodowej reprezentacji. Napastnik Kamil Puchała został z 38 golami królem strzelców IV ligi śląskiej, natomiast Vladimir Kaluđerović był wiosną podstawowym graczem IV-ligowego Kujawiaka Włocławek. W poprzedniej kolejce zespół KSZO pauzował poniewaz stadion Nidy nie nadawał sie do rozegrania spotkania, zmiast meczu ligowego ostrowczanie zagrali sparing z Radomiakiem który wygrali 7:0. W jutrzejszym spotkaniu nie zagra Krystian Kanarski (w tamtym sezonie podstawowy napastnik ale w tym sezonie bedzie chyba grzał ławe bo wydaje mi sie ze Sikora jest lepszym zawodnikiem). Tak wiec KSZO napewno bedzie chciał wygrac pierwszy mecz w lidze i godnie zaprezentowac sie przed własną publicznoscia. KSZO wygfra to spotkanie.

Przewidywane składy:

KSZO: Kwapisz – Matuszczyk, Skórnicki, Ciesielski Stachurski – Persona, Frańczak, Speichler (Libič), Pietrzak – Iheanacho, Sikora

S tal: Styżej – Kazubski, Grajper, Czępiński, Butkiewicz – Nowak, Stręciwilk, Gołębiowski, Wójcik – Jabłoński, Mazurek

Mój typ: KSZO
Kurs: 1,65

Wynik: 2-0 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nowak jak najbardziej się z Tobą zgadzam. KSZO to jeden z moich dwóch typów weekendu (drugi Zawisza) i już dzis postanowiłem skorzystac z tego moim zdaniem bardzo dobrego kursu na wygraną teamu z Ostrowca.

KSZO ma jedną z najsilniejszych druzyn w II lidze wschodniej i jest kandydatem do awansu, a Stal? Głównie wychowankowie + mało znani jak dla mnie regionalni gracze. W Łomży nie pokazali niczego ciekawego, a jak już pisałeś ŁKS z dnia na dzień zbierał ekipę.

Krotko mówiąc brak wygranej KSZO będzie dla mnie niespodzianką.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak samo popieram przedmówców, KSZO to faworyt tej grupy. Mają piłkarzy doświadczonych którzy powinni to pokazac na boisku. Rywale to słaby zespół według mnie. W Ostrowcu nie zdobędą nawet punktu
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Hetman w niedziele rozegra mecz z beniaminkiem Nidą Pińczów. Po ostatnim meczu piłkarze mają złość sportową, gdyż zremisowali mecz w Otwocku. Powróci także kilku ważnych zawodników tzn. Cieciura - napęd ataków Hetman, Habian - napastnik, którego brakowało w poprzednim spotkaniu i przebojowy pomocnik Mileńczuk. Brakowało właśnie tej siły rażenia, która teraz na pewno będzie widoczna w grze Hetmana. Wszystko zweryfikuje boisko. Na pewno dużym czynnikiem będzie publiczność, która w dużej liczbie stawi się na stadion Królowej Jadwigi.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
I tak jak się spodziewałem Hetman po bardzo dobrym meczu pokonał Nidę Pińczów 4:0. Świetnie grał Jakub Cieciura, którego brakowało w meczu z Otwockiem i strzelił 2 bramki. Ważną zmianą w meczu dał Radosław Mikołajek, który tuż po wejściu pięknym, technicznym strzałem trafił w poprzeczkę, ale bramkarza po dobitce Andrzeja Wachowicza nie miał już szans. Jednak zawodnik dał o sobie znać w 75 miniucie, kiedy po dośrodkowaniu i dość dużym zamieszaniu Mikołajek znalazł się tam, gdzie być powinien i wpakował piłkę do bramki gości.

Teraz tylko czekać na mecz w środę ze Stalą Poniatowa, w którym Hetman będzie faworytem tym bardziej, że mecz będzie rozgrywany na neutralnym boisku.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Już w środę Zamościanie na stadionie w Łęcznej (gdyż stadion gospodarzy jest w remoncie) podejmie Stal Poniatowa. W Zamościu nikt nie chce słyszeć, aby mogło być inaczej niż 3pkt. Po koncertowym meczu u siebie wygrany 4:0 apetyty na pewno urosły chociaż przeciwnik nie był najwyższej klasy. Jakub Cieciura, który zmienił pozycję z prawej pomocy na rasowego napastnika pokazał, że potrafi strzelać bramki. (2 bramki w ostatnim meczu). Wejście smoka dał Radosław Mikołajek, który stał się od razu ulubieńcem publiczności. Po wejściu na boisku zmieniając Marka Piotrowicza ledwo dotknął piłki, a piłka trafiła w poprzeczkę, ale trafiła po dobitce bramkarz musiał wyciągać ją z siatki. Piłkarz jednak nie dał o sobie zapomnieć ustalając wynik meczu. Stal Poniatowa to zespół z niewielkim doświadczeniem na boiskach 2-ligowych. Trzeba zwrócić uwagę, że w Stali gra Dariusz Osuch, który występował w Hetmanie w zeszłym sezonie. Jak będzie? Okaże się w środę o 17 w Łęcznej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czyli powiadasz, ze mozna grać na Hetman ? Przegladajac kadre Stali Poniatowa doszedlem do wniosku, ze nie mają oni zadnego doswiadczonego ligowca, glownie regionalni gracze. Jak dla mnie Hetman powinien to wygrac.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja też tak myślę, że 3 pkt powinny być. Tym bardziej, że po meczu z Nidą Trójkolorowi mają na pewno dobre morale. Myślę, że problem ze skutecznością powinien się już skończyć.W meczu z Otwockiem problem był w tym, że brakowało właśnie Kuby Cieciury. Widać, że jest dobrze dysponowany i sprawdza się w nowej roli napastnika. Po za tym Stal nie będzie grała na własnym obiekcie co też źle wpływa.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Stal Poniatowa - Hetman Zamość

Rozgrywki drugiej ligii nabieraja tempa - juz jutro kolejna seria spotkan w której spotkają sie zespoły Stali z Hetmanem. Stal gospodarzem bedzie tylko na papierze poniewaz mecz zostanie rozegrany na stadionie Górnika Łeczna, gdyz obiekt w Poniatowej nie spełnia wymogów licencyjnych. Stal nie dopisała jeszcze na swoje konto zadnego punktu gdyz pierwsze dwa spotkania przegrała - 2:1 z ŁKS Łomża ( w tamtym spotkaniu w zespole Łomzy grało 7 juniorów) oraz 2:0 z KSZO. Widziałem na zywo gre Stali i musze powiedziec ze nie wróże im nic dobrego w tym sezonie - są słabi piłkarsko, skrzydła nie isntieja i zdecydowwanie ustępują szybkoscią. Stal nie potrafi pograc piłką ani utrzymac sie przy niej dłuzej - wydaje mi sie ze jest to głowny kandydat do spadku w tym sezonie. Stal nie ma zadnych doświadczonych zawodników którzy mogli by uporządkowac ich gre - to jest chyba najwiekszy problem beniaminka. Hetman natomiast obok KSZO jest stawiany jako faworyt ligii wschodniej. Zamościanie silni byli juz w tamtym sezonie - teraz są jeszcze mocniejsi poniewaz dokonany kilka ciekawych transferów. Hetman wygrał swój ostatni mecz z Nidą 4:0, a wczesniej zremisował bezbramkowo ze Startem na ich terenie. W zespole Hetmana nie ma zadnych kontuzji i na boisku pojawi sie ta sama jedenastka która pokonała Nide.
Wszystko przemawia za Hetmanem: skład, doświadczenie a nawet stadion - Hetman w tamtym sezonie grał raz z Łęczną a to juz cos :p Pozatym grzechem byłoby nie zagrac tego spotkania po takim kursie jaki oferuje nam chociażby Scandic - 2,40. Dla mnie pewnosc tego typu to 9/10 i mysle ze Hetman spokojnie poradzi sobie ze Stalą ;)

Mój typ: Hetman Zamość
Kurs: 2,25
Wynik: 0-1 ✅
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Tak to prawda. Graliśmy w Górnikiem w tamtym sezonie, w których Górnik nie potrafił pokonać Zamościan. U siebie Górnik ledwo co zremisował 1:1 bo strzelili bramkę 5 minut przed gwizdkiem, a w Zamościu Hetman pokonał Łęcznian 2:1 po bardzo żywym, ciekawym. Trzeba też dodać, że na meczu było ok. 5,5 tysiąca ludzi a nie jak niektóre media podają 4k, ale to takie tam ciekawostki co do tych meczów. Może jestem trochę subiektywny, ale widać, że Hetman ma dobrą ekipę i chciałbym zobaczyć Zamościan znów w starej drugiej lidze, czyli nowej pierwszej. Każdy punkt może być w tym sezonie na wagę złota w walce o awans. ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Okocimski KS Brzesko
ŁKS Łomża
Typ: Okocimski KS Brzesko
Kurs:
1.70
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj Okocimski po raz trzeci z rzędu przed własną publicznością będzie podejmował zdegradowaną klasę niżej ŁKS Łomżę, jednak po potędze byłego &#39;drugoligowca&#39; niewiele zostało, jeszcze do nie tak dawna drużyna z Łomży nie była pewna czy w ogóle wystartuję w rozgrywkach z powodu problemów finansowych, spore zadłużenie spowodowało zmianę zarządu, a także liczne odejścia piłkarzy, wyróżniającymi się zawodnikami jeśli chodzi o ŁKS są bramkarz Michał Chachuła, obrońcy Staniurski i Galiński, pomocnicy Łazar, Sędrowski oraz napastnik Siara (strzelec dwóch goli ze Stalą Poniatowa), lista trenera Kossakowskiego, którzy mogą &#39;postraszyć&#39; nie jest imponująca, pozostała część składu to głównie młodzi zawodnicy, wychowankowie, którym z pewnością brakuję odpowiedniego doświadczenia oraz zgrania. Będzie to dla Łomżan pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie, w meczach przed własną publicznością pokonali Stal Poniatowę - bądźmy szczerzy, to nie był rywal z najwyższej półki i mimo problemów z wystawieniem składu rywali, dali się ograć drużynie ŁKSu, w drugiej kolejce nie było już tak różowo - ŁKS uległ na własnych śmieciach z Górnikiem Wieliczką 0:1. Dzisiejsi gospodarze początku sezonu nie mogą zaliczyć do najlepszych, remis na inaugurację z Wigrami Suwałki 3:3, mimo, iż &#39;Piwosze&#39; prowadzili już 3:1 to dali sobie wydrzeć na własnym boisku cenne 3 punkty, w kolejnym meczu Brześcianie nie sprostali Kolejarzowi Stróże, przegrywając 0:1 ... tracąc bramkę w ostatniej minucie gry. Czas skończyć te pechowe porażki i zainkasować pierwszy komplet punktów, okazja nadarza się ku temu wyborna, bo jak już wspomniałem skład Łomżan w trakcie przerwy &#39;międzysezonowej&#39; zmienił się o 180% i na próżno szukać tutaj gwiazd, w druzynie Okocimskiego natomiast do składu wraca Piotr Kajda - strzelec bramki z Wigrami Suwałki. Obie drużyny nie mogą za bardzo liczyć na wsparcie swoich kibiców (obie drużyny pierwsze spotkania rozegrały na własnym podwórku) w obu przypadkach frekwencja na trybunach była najniższa w całej kolejce - kibiców ŁKSu jest średnio na meczu 350 (w domu!) wiec nie ma co liczyć, że pojadą na wyjazd i będą wspierać swoich zawodników, a nic tak nie mobilizuje jak obecność kibiców - szczególnie na wyjazdach. Jednak kibice Okocimskiego też nie mają się czym chwalić ...
W starej III lidze drużyna Okocimskiego na własnym podwórku przegrała zaledwie 2 razy, teraz po dwóch kolejkach mają zaledwie jeden punkt, więc czas najwyższy pomyśleć o zainkasowaniu trzech &#39;oczek&#39;, bo jak nie ze zmagającym się z problemami z klubem, z Łomży to kiedy ?
Zaczynamy o 17:30 !
✅ 6:0 (?)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom