>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga polska - gr. wschodnia

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik


Spotkanie : Górnik Wieliczka - KSZO Ostrowiec ✅ ✅ ✅
Typ : KSZO Ostrowiec
Kurs : 2.85
Bukmacher : bwin
Już dzisiaj III kolejka II ligi wschodniej. W jednym z najciekawszych spotkań, Górnik Wieliczka podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Co ciekawe oba zespoły rozegrały dopiero po jednym spotkaniu. Górnik po bramce Leśniowskiego, pokonał na trudnym terenie w Łomży, miejscowy ŁKS 1:0. Tymczasem KSZO, pewnie pokonał Stal Poniatowa 2:0. W meczu przed sezonem (sparing) Górnik pokonał aż 4:0 KSZO ! Tak, może wydawać się to dziwne, ale to był tylko i wyłącznie sparing. Kilka słów o gospodarzach dzisiejszego meczu. Górnik został założony w 1947 roku. &quot;Zielono-żółto-czarnych&quot; prowadzi szkoleniowiec Robert Kasperczyk. Ich stadion może pomieścić ok. 1500 widzów, więc jest niezbyt duży. Do &quot;gwiazd&quot; drużyny można zaliczyć m.in. Kubika, Wacka, Świstaka.
W zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego, panują bardzo dobre nastroje. W &quot;pierwszym&quot; ligowym spotkaniu formą błysnęli Pietrzak oraz Stachurski. Trener Maciejewski &quot;nakazał&quot; zespołowi grać ofensywnie od pierwszych minut, zaś w II połowie nieco się cofnąć. Sądzę, ze dzisiaj będzie inaczej. Znaczy odwrotnie :] Pierwsza połowa, &quot;badanie sił&quot; Górnika oraz akcje z kontrataku, a w drugiej nieco bardziej ofensywniej z większą swobodą taktyczną. Michał Stachurski zawodnik KSZO podkreślił w wywiadzie, że jego zespół zagra na pewno o 3 punkty. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, gdyż KSZO jest jednym z faworytów do awansu. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Ciężki mecz do obstawienia. U siebie Górnik tanio skóry nie sprzeda. Co prawda w poprzednim sezonie KSZO dwa razy pokonało zawodników z Wieliczki. W Wieliczce 0:2, a w Ostrowcu 3:1. W drużynie Kszo nie wystąpi Mieczysław Sikora, który w meczu z Poniatową naderwał mięsień i nie zagra kilka tygodni, a z tym graczem wiąże się spore nadzieje w Ostrowcu. Do składu wraca po odbyciu pauzy za kartki Radosław Kardas. Ten piłkarz wie jak strzelać gole Górnikowi, w poprzednim sezonie strzelił bramkę w Ostrowcu i w Wieliczce. Sparing przed sezonem 4:0 dla Górnika, dzisiaj też nie będzie bez znaczenia. Zawodnicy KSZO mają go w pamięci i będą chcieli się za wszelką cenę zrewanżować za tą porażkę. Sam osobiście obstawiałbym remis w tym spotkaniu.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
W sparingowym meczu KSZO z Górnikiem zespół z Ostrowca wystawił juniorów ;) Wiec nie ma co patrzec na tamten wynik.
 
pilkarzyki 0

pilkarzyki

Użytkownik
III ligii nie ma do obstawiania, a co postawil bys mecz Karpat z Avią :p ??
Po sparingach to raczej zwycięstwo Avii.
Ale w niższych ligach jest dużo przekrętów i chłopców do bicia więc łatwo tam trafic wystarczy troche popytac znajomych :p
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Już w niedziele na stadion przy Królowej Jadwigi Hetman Zamość zagra swój 4 mecz ligowy. Przeciwnikiem będzie Górnik Wieliczka. Będzie to bardzo ciężki mecz dla obu ekip. Kontuzji nabawił się Kita, którego zastąpi prawdopodobnie Twardawa, a może Mikołajek, który wychodzi na murawę jako zmiennik jak z procy. Jednak nie zapominajmy, że &quot;Trójkolorowi&quot; będą mieli wsparcie kibiców, którzy powinni się stawić w dużej liczbie po tym jak Hetman przejął lidera razem ze Startem Otwock. Na pewno będzie problem w środku pola, ale myślę, że trener Przemysław Cecherz wykaże się nosem trenerskim i wygramy to spotkanie ???? Co do obstawiania obiektywnie to stawiałbym 1x ???? ale oczywiście chciałbym 1 z wiadomych przyczyn ???? Pozdrawiam.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mam przeczucie ze ten weekend z polską 2 ligą wschodznią bedzie bardzo dochodowy. Jest kilka spotkan na których mozna zarobic, wiec trzeba cos o nich napisac.

Zaczne od &quot;mojego&quot; KSZO które zmierzy sie na wyjezdzie z zespołem ęłęóSokół Aleksandrów Łódzki. Jak w kazdym meczu i w tym KSZO jest faworytem - powiem nawet ze zdecydowanym faworytem. Nie wyobrazam sobie aby piłkarze z Ostrowca nie przywiezli 3pkt. Dlaczego ? Juz pisze - Sokół zajmuje aktualnie 10 pozycje w lidze z dorobkiem 8 punktów zdobytych w 6 spotkaniach. Do tej pory piłkarze z Aleksandrowa zanotowali 2 zwyciestwa, 2 remisy i 2 porazki. U siebie pokonal Sandecje, oraz zremisowali z Pelikanem i Kolejarzem Stróze. W ostatniej kolejce pokonali na wyjezdzie zespoł ŁKSu Łomzy 2:1 po trafieniach Dawida Hoderko i Arkadiusza Świętosławski. Ten pierwszy w spotkaniu z KSZO nie zagra poniewaz nabawił sie kontuzji. KSZO natomiast w ostatniej kolejce pokonał u siebie zespół Concordii 1:0 po trafieniu Krystiana Kanarskiego. Do Aleksandorwa trener Wisniewski zabierze wszystkich zawodników, w zespole nie ma ani jednej kontuzji i wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Trener i piłkarze jak zwykle zapowiadają walke o trzy punkty i wydaje mi sie ze uda sie ten cel zrealizowac. Dorzuce tutaj statystyki z ostatniego spotkania KSZO. Otóz KSZO w meczu z Concordią oddała na bramke az 17 strzałów przy czym goscie zaledwie 2 - pokazuje to jaki potencjał ma zespoł z Ostrowca. KSZO Zajmuje 2 pozycje w lidze mimo iz ma rozegrany jeden mecz mniej od reszty stawki. Tutaj nie wyobrazam sobie innego wyniku jak zwyciestwo piłkarzy z Ostrowca ;)
Kolejny mecz, który odrazu wpadł mi w oko jest spotkanie Górnika Wieliczki z Nidą Pińczów. Kurs jaki wystawili bukmacherzy jest dla mnie prezentem z któego napewno skorzystam. 1,60 na gospodarzy - nic tylko grac. Wieliczka jest zaliczana do grona zespołów które będą walczyc o miejsca 1-5 w tabeli. Górnicy mają całkiem niezły skład jak na tą grupe i wydaje mi sie ze spokojnie poradzą sobie z goscmi z Pinczowa. Aktualnie Górnicy zajmuja 8 pozycje w lidze z dorobkiem 8pkt. U siebie Górnik przegrał jeden mecz z KSZO, i wygrali 3:2 z Jeziorakiem. Nida natomiast jesli nie spadnie w tym sezonie to zaskoczy mnie in plus, jednak jest top wątpliwa sprawaa poniewaz ich kadra jest za słaba nawet jak na tą lige, według mnie Nida zajmie w tabeli pozycje od 18 do 15 miejsca -napewno nie wyzej. Aktualnie zajmują pozcycje 15 z dwoma zwyciestwami i 3 porazkami na koncie. Na wyjazdach jednak zupełnie sobie nie radzą - porazka 4:0 z Hetmanem, 1:0 ze Startem Otwock. Tutaj dla mnie pewna 1 ???? Powiedziałbym ze stawka na ten mecz to 9,5/10. I jeszcze jeden mecz którego grzechem byłoby nie zagrac - pojedynek Sandecji z ŁKSem Łomza. Tutaj bukmacherzy proponują nam kurs 1,50 - takze biore w ciemno. Jak wiemy klub z Łomzy ma ogromne problemy - nie tylko kadrowe ale takze finansowe i organizacyjne. Skład Łomzy jest z łapanki - był on zbierany tydzien przed startem rozgrywek. Przedwczoraj dopiero odbył sie pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca - Ryszarda Milewskiego. W klubie sytuacja jest bardzo zła co odbija sie na wynikach zespołu. LKS okupuje przedostatnią pozycje w lidze z dorobkiem zaledwie 4pkt. Warto podkreslic ze ŁKS stracił najwiecej bramek bo az 14 w 6 meczach ! Na wyjezdzie zepoł z Łomzy gra katastrofalnie - porazka 6:0 z Okocimskim, 4:1 z Concordia - to ukazuje jak słaba jest ta ekipa. Sandecja jak to Sandecja - okupuje srodek tabeli. Aktualnie zespoł z Nowego Sącza zajmuje 13 pozycje z dorobkiem 7pkt. U siebie Sandecja pokonała całkiem mocny zespoł Przeboju Wolbrom i zremiowała z Wigrami. Jednak z tego pojedynku to Sandecja wyjdzie zwyciesko - jestem tego pewien ;)

Kupony:

GRUBOOO:
Snadecja - ŁKS Łomza - 1 - 1,50 ✅
Górnik Wieliczka - Nida Pińczów - 1 - 1,60 ✅

ŚREDNIOOO:
Sokół Aleksandrów Łódzki - KSZO Ostrowiec - 2 - 2,35 ⛔
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Wypowiem sie na temat pierwszego typu, gdyż sam chodze praktycznie na kazdy mecz Sandecji, wiec jakies pojecie o grze tej druzyny mam ;)

W meczu z ŁKS-em pawdopodobnie nie wystapi Piotr Bania właściwie - pod nieobecność Mariusza Mężyka - jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia. Po ostatnich derbach Nowosądeczczyzny (przegranych 0-2 z Kolejarzem) pilkarze sa podbudowaniu i mysle, ze bardzo zalezy im na dobrym wyniku z Łomża, bo w jakiej sytuacji sa pilkarze ŁKS-u powiedzial Nowak w poprzednim poscie... W chwili obecnej gra tam wiekszosc chlopcow z rocznika &#39;90 i dla gospodarzy teoretycznie to powinny byc latwe 3 punkty... Gra Sandecji w chwili obecnej jakos wybitnie nie zachwyca... Pilkarze stwarzaja mnostwo akcji i dominuja w grze jednak to sie nie przeklada na wyniki (brak skutecznosci i czesto precyzji) jednak mysle, ze w tym meczu Sandecja zaskoczy nas mila dla oka i przede wszystkim skuteczna grą... Genrealnie 1 powinna czysto wejsc, ja obstawiam wynik 1-0, ale zbyt grrubo nie polecam bo Sandecja niestety lubi sprawiac niespodzianki :/ Polecam takze underek (jezeli gdzies bedzie dostepny) kurs powinien byc wysoki ze wzgeldu na wyjazdowa gre Łomży ???? Troszke namieszalem z tym wszystkim ;) Podsumowujac. Popieram typ Nowaka, i zycze wszystkim grajacym powodzenia ????


Sandecja - ŁKS Łomza - 1 - 1,50 ✅✅✅
Under 2.5 bramki - ?? ⛔
D.w. - 1:0 - ?? ⛔
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Informacja z ostniej chwili: W jutrzejszym mecz KSZO niepewny jest wystep Kelechi Ikenacho - to zadna starta wiec sie nie martwcie ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS

Sokół Aleksandrów Łódzki vs KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Niezwykle ciekawie zapowiada się sobotnie popołudnie w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie miejscowy Sokół o 17:00, będzie podejmował jednego z głównych pretendentów do awansu na I ligowe boiska - drużynę KSZO. Klub z Ostrowca to aktualnie obok ekipy lidera - Startu Otwock - jedyna niepokonana drużyna w grupie wschodniej, jednak dzisiejsi goście mają w zanadrzu jedno zaległe spotkanie z druzyną Nidą Pińczów i w przypadku zwycięstwa to drużyna KSZO obejmie fotel lidera, jednak najpierw podopieczni Andrzeja Wiśniewskiego, muszą wygrać z Sokołem. Zadanie z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych jednak, ekipię KSZO stać na wywiezienie 3 punktów z Aleksandrowa Łódzkiego. Drużyna Sokoła to bardzo młoda drużyna, biorąc pod uwagę, że w tym roku klub będzie obchodził 10-lecie działalności, zupełnie inaczej prezentuję się KSZO - &#39;pomarańczowo-czarni&#39; swoją działalność rozpoczęli w 1929 roku i mają za sobą występy w ekstraklasie, jednak z pobyt w ekstraklasie nie trwał długo, ponieważ problemy ekipie były spowodowane nie najlepszą atmosferą i głównym powodem spadku do II ligi była odmowa gry w klubie przez większość zawodników przed rundą wiosenną. Później ekipę z Ostrowca spotkała jeszcze degradacja do III ligi za udział w aferze korupcyjnej. Teraz jednak zarząd klubu stara się nawiązać do lat świetności i pierwszym krokiem ku temu ma być awans na zaplecze Ekstraklasy, cel z pewnością adektwatny do możliwości zawodników oraz kibiców - bo podczas pobytu w ekstraklasie to oni najbardziej utkwili w pamięci ;) Przejdźmy jednak do sedna sprawy czyli samego meczu ;) Drużyna Sokołu to typowy średniak, aktualnie meldują się na 10 lokacie z 2 zwycięstwami, 2 remisami oraz 2 porażkami. Na własnym boisku jednak nie zaznali porażki (1 wygrana, 2 remisy), więc czas najwyzszy przegrać, podopieczni trenera Tomasza Muchińskiego, na pewno mają w nogach środowe spotkanie w Pucharze Polski pomiędzy Piastem Gliwice, po wyrównanym meczu zakończonym rezultatem 1:1, ekipa Sokoła pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski przegrywając w konkursie rzutów karnych 4:1. W zeszłym sezonie Sokół jako beniaminek rozgrywek w III lidze ukończył na 4 miejscu, warto nadmienić, że w spotkaniach przy ul. 11 listopada w Aleksandrowie, gospodarze przegrali tylko raz z Dolcanem Ząbki (2:3). W meczu z KSZO - Tomasz Muchiński nie będzie mógł desygnować do składu najlepszego strzelca swojej drużyny - Dawida Hoderki (3 bramki), Bartłomieja Gajewskiego, który narzeka na uraz oraz Marcina Olejniczaka - ten z kolei jest na zgrupowaniu kadry Polski w BeachSoccerze, chyba ;) (informacja niepotwierdzona). Ten ostatni to prawdziwy lider swojego zespołu. W drużynie z Ostrowca z kolei jest bardzo dobra atmosfera, w ostatnim tygodniu do drużyny dołączył Adam Cieśliński (były zawodnik m.in Legii, Stomilu czy ŁKSu) , który podpisał roczny kontrakt. Głównym powodem zatrudnienia byłego zawodnika Stomilu była słaba skuteczność podopiecznych trenera Wiśniewskiego, doświadczony Cieśliński ma być antidotum na niewykorzystane sytuacje podbramkowe (na to ostatnio narzekał trener). Jednak nowy nabytek KSZO nie musi grać w pierwszym składzie, bo na napastników Wiśniewski narzekać na pewno nie może, bo ma do dyspozycji takich graczy jak nigeryjczyk Kelechi Iheanacho (zawodnik m.in Wisły Kraków) - aczkolwiek występ Kelechiego stoi pod znakiem zapytania, Mieczysław Sikora (ostatnio ŁKS Łódź), kolejnym snajperem jest Tomasz Żelazowski - pamiętający lata świetności KSZO (występował w ekstraklasie 66 meczy / 13 bramek). Warto również przypomnieć, że w &#39;pomarańczowo-czarnych&#39; barwach występuję wicemistrz Polski z Polooni Warszawa - Tomasz Ciesielski, podpora defensywy, zresztą bardzo mocnej defensywy w 5 meczach, bramkarz KSZO tylko raz wyjmował piłkę z siatki. Trener Wiśniewski ma do dyspozycji wszystkich zawodników, jedynie pod znakiem zapytania stoi występ: Iheanacho oraz Mieczysława Sikory - a indywidualnie trenował Adrian Frańczak, wszyscy w sobotę powinni być zdolni do gry. Reasumując: KSZO to bardzo silna drużyna, z mocnym doświadczonym składem, dla mnie to główny kandydat do awansu na zaplecze ekstraklasy, nie mają oni żadnych problemów ze składem i 3 punkty są w ich zasięgu. Z kolei Sokół to typowy średniak mogący wygrać jak i przegrać z każdym, w tym tygodniu rozgrywali oni spotkanie w Pucharze Polski, z pewnością odczuwają zmęczenie a w dodatku nie zagra 3 kluczowych zawodników.​

Prawdopodobne składy
Sokół :Sima - Golański, Ziółkowski, Brodecki, Wrzesiński - Olejniczak (?), Słyścio, Sztybrych, Świętosławski - Hoderko (?), Neścior​

KSZO: Kwapisz - Stachurski, Kardas, Ciesielski, Matuszczyk - Frańczak, Dziewulski, Libić, Nogaj - Kanarski, Pietrzak​

Typ: KSZO Ostrowiec @2,50 ⛔
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Rozgywki nowej drugiej ligii nabieraja tempa - w weekend emocjonowalismy sie spotkaniami a przed nami juz kolejna seria spotkan, miejmy nadzieje ze bedzie tak samo dochodowa jak ta poprzednia.
Znalazłem kilka ciekawych spotkan o których napisze kilka słów.

Oczywiscie nie pierwszy ogien idzie spotkanie Ostrowieckiego KSZO z Sandecją Nowy Sącz. Ostrowczanie w ostatniej kolejce ulegli na wyjezdzie Sokołowi 1:0, ale w tamtym meczu Pietrzak dostał &quot;czerwień&quot; i Ostrowczanie grali w osłabieniu. Mimo to KSZO było zespołem lepszym a jednak przegrali - taka jest piłka. Jednak w środe o godzinie 19 piłkarze mają okazje sie zrechabilitowac poniewaz do Ostrowca przyjezdza Sandecja, która w ostatniej kolejce pokonała ŁKS Łomza az 4:0. Sandecja pokonała ŁKS ale nie ma co sie dziwic - z juniorami kazdy bedzie wygrywac. KSZO ma naprawde mocną ekipe i nie wyobrazam sobie aby stracili punkty u siebie, tym bardziej ze sredniakiem ligowym jakim bez wątpienia jest Sandecja. Sandecja aktualnie zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Na wyjazdach Nowo Sądeczczanie nie spisują sie zbyt dobrze - przegrali z Sokołem 2:0, Pelikanem 1:0 i Kolejarzem 2:0, wygrali natomiast z OKSem 1:0. KSZO jak przystalo na zespoł który ma w tym sezonie awansowac na zaplecze ekstrakalsy u siebie punktów jeszcze nie stracił. Grał 3 mecze i 3 wygrał. Pokonał Stal Poniatową 2:0, Okocimski 5:1 oraz Concordie 1:0. W zespole Ostrowieckim brak kontuzji podstawowych zawodników - co prawda mocno potłuczony jest Krystian Kanarski powinien zagrac, jesli natomiast nie zdoła zagra za niego najprawdopodobniej Kamil Puchała - w poprzednim sezoniee strzelił 38 bramek w III lidze. Chęc rehabiliatcji, lespzy skład, własne boisko i kibice którzy jutro zgormadzą sie w wiekszej liczbie niz zwykle (Sandecja ma zgode z Koroną, a jak wiadomo Korona to najwiekszy wróg KSZO) to wszystko przemawia za zwycięstwem KSZO - wynik 3:0 wcale mnie nie zdziwi - dla mnie pewna &quot;1&quot; po kursie 1,55.
Kolejnym bardzo ciekawym meczem który wpadł mi w oko jest spotkanie ŁKS Łomzy z Przebojem Wolbrom. Przeciwko Łomzy grałem w tamtej kolejce i &quot;nie zawiodłem&quot; sie na nich. ŁKS wiadomo - gra juniorami, brak funduszy, brak prezesa, trenerzy którzy przeplatają sie przez klub - takie prooblemy mogą prowadzic tylko do jednedo - spadku. ŁKS w ostatniej kolejce znowu doznał pogromu tym razem ze sredniakiem - Sandecją. Juniorom z ŁKSu sił starczyło tylko na pierwszą połowe, w drugiej juz nie dali rady sie bronic i stracili 4 bramki, a powinni duzo wiecej. Według mnie ŁKS w tej rundzie z trudem zdobedzie 10pkt. ŁKS aktualnie zajmuje miesjce przedostatnie miejsce z dorobkiem 4pkt na swoim koncie. U siebie ŁKS wygrał ale... ze Stalą Poniatowa - nawet juniorom udało sie pokonac ten zespoł jednak to wszysko na co stac tych chłopaków - 8 zawodników to chłopaki z rocznika 90&#39;. Łomza poległa u siebie z Wieliczka, Sokołem i zremisowała bezbramkowo z Ruchem. Przebój natomiast to takze sredniak - ich cel w tym sezonie spokojne ulokowanie sie na koniec sezonu w środku stawki - ten cel osiągną bez problemu. W ostatniej kolejce Przebój uległ u siebie Kolejarzowi 1:2 mimo ze prowadził juz 1:0. Po tym spotkaniu trener Szymanowski był bardzo zły na swoich graczy i zapowiadał ze popracuje nad skutecznoscią swoich graczy by w Łomzy pokazac dobry futbol i przywiezc komplet punktów. Przeboj aktualnie zajmuje 11 pozycje w lidze z dorobkiem 8pkt. Na wyjezdzie jeszcze nie wygrał ale jutro sie to zmieni. Do tej pory Przebój zremisował z Concordią i Olsztynem a uległ Sandecji oraz Wigrom Suwałki. Na to spotkanie trener ęłęóAntoni Szymanowski zabrał 17 piłkarzy w tym wracających do składu Mieleca i Glanowskiego.
Kazda passa sie kiedys konczy - ŁKS kiedys musi wygrac swoje drugie spotkanie a Przebój kiedys musi odniesc pierwsze wyjazdowe zwyciestwo - jutro dla jednej z druzyn zła passa sie skonczy. Dla której ? Oczywiscie dla Przeboju który jutro wróci do domu z kompletem punktów i byc moze kilkoma bramkami strzelonymi. Tutaj pewna &quot;2&quot; po kursie 2,30 jaki oferuje nam Fortuna.
Takze bardzo dobrym spotkaniem według mnie jest spotkanie Stali Poniatowej z Górnikiem Wieliczka - tutaj takze faworytem i to zdecydowanym są goscie. Stal gra słabo i nie stwarza sobie zadny sytuacji podbramkowych, w zespole tym grają młodzi zawodnicy którzy muszą sie ograc na 2 ligowym poziomie. Stal w tym sezonie jeszcze nie wygrała meczu!!! Na 7 spotkan zremisowała tylko 1 raz (na wyjezdzie z Jeziorakiem) i przeggrała az 6 razy !!! Przed tym spotkaniem trener zapowiedział ze bedą zmiany w składzie - trener nie jest zadowolony ze swoich graczy - jego oczekiwana spelniają jedynie dwaj gracze: Tomek Czępiński i Bartek Mazurek, natomiast zawodzą ęłęóŁukasz Stręciwilk i Tomasz Wójcik - to własnie oni byli motorem napędowym w IV lidze - teraz jednak są to dla nich za wyoskie progi. Jak wiadomo okienko transferowe jest juz zamknięte ale w ostatniej chwili klub sprowadził Jakuba Woropajewa - jest to stoper - grał w KSZO (albo lepiej powiedziec był w kadrze KSZO) trener zapowiedział ze w jutrzejszym spotkaniu to własnie on wystąpi w pierwszym składzie - nie jestem pewnien czy jest to wzmocnienie - według mnie jest to zawodnik za słaby na tą lige i napewno bedzie popełniał błedy. W zespole Stali na uwage zasługuje takze młody Butkiewicz który jest przyszłosciowym zawodnikiem. Zdecydowanie obok Łomzy, Poniatowa to najsłabsza ekipa w lidze i jesli w przerwie zimowej nie dokona sie dobrych transferwów w tym klubie niestety kibice pozegnają sie z II ligą. Poniatowa przegrała u siebie wszystkie 3 spotkania, najpierw z Hemtanem porazka 0:1, następnie 3:4 z Otwockiem i 1:2 ze słabitkim OKSem. Wieliczka jedzie do Poniatowej po 3pkt - zespół ten ma ambicje aby włączyc sie do walki o czołowe pozycje w lidze, a skład mają całkiem dobry - ęłęóTomasz Wacek, ęłęóArkadiusz Kubik czy chociazby ęłęóPiotr Gruszka - tych piłkarzy nie trzeba przedstawiac. Wieliczka w ostatniej kolejce pokonała zgodnie z planem Nide Pinczów 6:0 i pnie sie w góre tabeli. Aktualnie Górnicy zajmują 7pozycje w lidze z dorobkiem 11pkt. Na wyjazdach moze nie zachwycjaa ale z takimi zespołami jak Poniatowa spokojnie sobie poradzą. Wieliczka na wyjezdzie urwała punkty Kolejarzowi remisując z nim 1:1, z Hetmanem takze zremisowali ale 0:0, pokonali Łomze 1:0 i poniesli porazke z liderem z Otwocka 1:0. W zespole Wieliczki nie ma zadnych kontuzji - zagraa ten sam skłąd który pokonal 6:0 beniaminka z Pinczowa. Tutaj takze nie wyobrazam sobie innego wyniku jak zwyciestwo Góników - nie bedzie to zwyciestwo duzo ale napewno bedzie zasłuzone - tutaj takze typuje zwyciestwo gosci i raczej sie nie zawiode. Kursu 2,25 jaki proponuje nam Fortuna nie mozna przepuscic ;)
Ostatnim juz spotkaniem godnym gry jest pojedynek Hetmana Zamosc który podejmnie na własnym obiekcie ęłęóSokół Aleksandrów Łódzki. Wydawało sie ze Hatman w ostatnim czasie złapał lekką zadyszke poniewaz w trzech spotkaniach zdobył zaledwie 1pkt jednak juz w ostatnim spotkaniu pokazał ze wraca na dobre tory pokonując na wyjezdzie Concordie po dobrym meczu. Teraz czas na kolejne zwyciestwo tym razem przed własną publicznościa. Hemtan który był zaliczany do jednego z faworytó ligii narazie zawodzi - zajmuje dopiero 9 pozycje w lidze z dorobkiem 11pkt. U siebie takze nie zachwyca - 1zwyciestwo, 1 porazka i takze 1 remis. W zespole Hetmana wszyscy zdrowi i gotowi do gry. Sokół w poprzedniej kolejce niespodziewanie pokonał KSZO, jednak czy drugi raz uda sprawic sie niespodzianke - mocno wątpliwa sprawa. Sokół okupuje 8 pozycje i takze ma na koncie 11pkt. Na wyjazdach słabiutko - 1 zwyciestwo i dwie porazki ze słabymi rywalami. Jesli Hetman nie chce stracic kontaktu z czołówką powinien jutro wygrac i tak tez sie stanie - jutro 3pkt zostaną w Zmościu ;)
Podsumowując - pewniakiem kolejki jest zwyciestwo KSZO a do tego dorzucic mozna Wieliczke lub Wolbrom. Wydaje mi sie jednak ze zwyciestwo Przeboju jest odrobine pewniejsze od Wieliczki dlatego jutro gram dosc mocno KSZO + Przebój. ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Stal Poniatowa - Górnik Wieliczka
Typ: Górnik Wieliczka ✅
Kurs: 2.05
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 w Poniatowej przy ulicy 11 listopada odbędzie się spotkanie w ramach 8 kolejki spotkań o mistrzostwo II Ligi grupy wschodniej. Gospodarze spotkania, czyli zespół Stali Poniatowa, który awansował poprzez baraże jako zwycięzca IV ligi grupy lubelskiej, spisuje się fatalnie w tegorocznych rozgrywkach. Stal po 7 seriach spotkań zamyka tabele z dorobkiem zaledwie jednego punktu, podopieczni Marka Maciejewskiego zdobyli go 10 sierpnia w 4 kolejce spotkań w spotkaniu wyjazdowym w Iławie, gdzie Stal zmierzyła się z tamtejszym Jeziorakiem, mecz zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę w tamtym spotkaniu zdobył Bartłomiej Mazurek. Natomiast zespół gości, czyli Górnik Wieliczka jak na razie po 7 seriach spotkań zajmuje przyzwoite 7 miejsce z dorobkiem 11 punktów, co daje jeszcze spore szanse, aby odnieść końcowy sukces w tegorocznych rozgrywkach II Ligi. Górnik na wyjazdach miał dotychczas wymagających rywali (oprócz ŁKS Łomża z całym szacunkiem dla tej drużyny), z którymi odnosił następujące wyniki: Start Otwock 0:1 – lider rozgrywek, Kolejarz Stróże – 1:1, Hetman Zamość – 0:0 oraz wygrana ze wcześniej wspomnianym ŁKSem Łomża 1:0. W ostatniej kolejce Górnik pokonał dość wysoko zespół Nidy Pińczów, mecz zakończył się wynikiem 6:0. Jestem zdania, że i dzisiaj zespół Stali podtrzyma fatalną serię spotkań i przegra spotkanie z Górnikiem Wieliczka.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Sokół Aleksandrów Łódzki - Jeziorak Iława
Typ: Sokół Aleksandrów Łódzki ⛔ 0:2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

W ten weekend czas na 9 kolejkę spotkań w II lidze grupie wschodniej, a mianowicie w spotkaniu dwóch beniaminków w Aleksandrowie Łódzkim spotkają się tamtejszy Sokół z Jeziorakiem Iława. Pierwszy z beniaminków czyli Sokół spisuje się jak do tej pory od swoich dzisiejszych rywali, zajmuje dość niespodziewanie 4 pozycje w tabeli z dorobkiem 14 punktów. W spotkaniach na swoim stadionie Sokół w 4 spotkaniach nie odniósł żadnej porażki co jest dobrym probnostykiem przed jutrzejszą potyczką z Jeziorakiem. Piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego do tej pory grali u siebie z: Sandecją Nowy Sącz, którą pokonali w 1 kolejce spotkań 2:0, w 3 kolejce zremisowali bezbramkowo z Pelikanem Łowicz, który jeszcze do niedawno grał na zapleczu ekstraklasy. W 5 kolejce rywalem Sokoła bym jeden z najmocniejszych zespołów II ligi - Kolejarzem Stóże, który celuje w tym sezonie w I ligę, mecz zakończył się remisem 1:1. I na zakończenie wszystkich spotkań rozgrywanych u siebie w 7 kolejce Sokół pokonał bardzo mocny kadrowo zespół KSZO Ostrowiec 1:0. W ostatnim spotkaniu rozgrywanym w środę rywalem Sokoła był Hetman Zamość, który w ostatnim czasie nie jest w najlepszej dyspozycji, spotkanie zakończyło się wygraną Sokoła 1:0. Drużyna Jezioraka Iława zajmuje jak na razie 14 miejsce w tabeli, z dorobkiem 8 punktów. Na wyjazdach Jeziorak kompletnie sobie nie radzi, a mianowicie na wyjazdach odnosił następujące rezultaty porażka 0:1 z Ponidziem Nida Pińczów. Następnie w 5 kolejce porażka z Górnikiem Wieliczka 2:3 i na sam koniec porażka tydzień temu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:2. Wszystkie te rezultaty wskazują na jutrzejszą wygraną piłkarzy Sokoła.

Spotkanie: Górnik Wieliczka - OKS 1945 Olsztyn
Typ: Górnik Wieliczka ✅ 3:2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Wypatrzyłem jeszcze jedno spotkanie godne poświęcenia uwagi w II lidze grupie wschodniej, które zostanie rozegrane w sobotę w Wieliczce, gdzie miejscowy Górnik podejmie OKS Olsztyn. Górnik w ostatnim czasie ładnie sobie postrzelał a racji tego, że rywali zbyt wymagających nie miał, ale właśnie z takimi wbrew pozorom gra się najtrudniej. W ostatniej kolejce piłkarze z Wieliczki nie mieli litości nad wyraźnie najsłabszą drużyna ligi jaką jest Stal Poniatowa wygrywając to spotkanie 3:0 po trzech bramkach Daniela Jarosza. Tydzień temu Górnik sprawił piłkarskie lanie innemu beniaminkowi jakim jest zespół Ponidzia Nidy Pińczów, wygrywając tamte spotkanie 6:0, wszystkie bramki strzelając po przerwie, co było nie lada wyczynem. Te dwa zwycięstwa niewątpliwie wpłynęły na morale drużyny i potwierdza, że są w bardzo dobrej dyspozycji. Drużyna z Olsztyna na wyjazdach w czterech spotkaniach odniosła dwa zwycięstwa i dwie porażki. Zwycięstwa obydwa w stosunku 2:1 z tymi samymi rywalami co w ostatnim czasie Górnik Wieliczka, czyli z Ponidziem Nida Pińczów i Stalą Poniatowa. Porażki OKS odniósł z liderem rozgrywek - drużyną Startu Otwock 2:0 oraz przeciętnym Jeziorakiem Iława 1:2. Górnik u siebie gra bardzo dobrze i skutecznie i sądzę, że podtrzyma w dalszym ciągu znakomitą passę zwycięstw.
Spotkanie: Okocimski KS Brzesko - Stal Poniatowa
Typ: Okocimski KS Brzesko ⛔ lub over 2,5 ✅ 2:3
Kurs: 1.60 lub 1.95
Bukmacher: Unibet
Wybrałem jeszcze jedno spotkanie z II ligi grupy wschodniej, w którym spotkają się drużyny, które jak na razie nie zachwycają. W lepszej sytuacji jest gospodarz tego spotkania czyli zespół Okocimskiego Brzesko, który nie ma jeszcze dużej straty do miejsca, które daje bezpieczną pozycję w tabeli. Piłkarze z Brzeska na swoim stadionie są bardzo skuteczni co świadczy liczba strzelonych bramek jest ich aż 11 - najwięcej w lidze, co jest dobrym probnostykiem przed meczem ze Stalą Poniatowa, wspomniałem, że zarówno Okocimski i Stal zajmują miejsca spadkowe, odpowiednio Okocimski KS jest na miejscu 16 z dorobkiem 8 punktów, które zgromadzili w meczach z Wigrami Suwałki - remis 3:3, ŁKSem Łomża wygranym aż 6:0, Hetmanem Zamość 1:0 oraz remis z liderem rozgrywek Startem Otwock 1:1. Liderem drużyny z Brzeska jest nie wątpliwie Łukasz Szczoczarz, który zdobył dla Okocimskiego 4 bramki w 8 meczach. Stal może się tylko &quot;pochwalić&quot; jednym remisem z Jeziorakiem Iława. W meczu niedzielnym nic w dorobku punktowym Stali nie powinno się zmienić. W tym meczu powinniśmy zobaczyć grad goli, więc dobrym typem jest także over 2,5 bramki w tym spotkaniu.
Również ciekawymi typami są na jutro:
Sandecja Nowy Sącz - Hetman Zamość 1X 1,33 ✅ 2:0
Sandecja w ostatnim meczu zdołała wywieść 1 punkt z trudnego terenu jakim jest Ostrowiec Świętokrzyski, natomiast Hetman w ostatnim czasie spisuje się fatalnie. Porażki z Sokółem Aleksandrów Łódzki 0:1 u siebie, Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:4 i porażka na wyjeździe z Okocimskim KS. Dodatkowo sytuacja w klubie jest zła, zarząd zalega piłkarzom pieniądze ze występy.
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ponidzie Nida Pińczów 1 1,50 ✅ 2:0

Ruch nie przegrał jeszcze u siebie, wygrał dwa razy, natomiast Nida na wyjazdach tragedia, nie zdołali jeszcze zdobyć choćby jednej bramki na wyjeździe przy czym tracąc aż 11. Pewna wygrana gospodarzy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS

Górnik Wieliczka vs OKS 1945 Olsztyn ✅
Trener gości Andrzej Nakielski ma sporo problemów zestawieniem podstawowej jedenastki w dzisiejszym meczu w autokarze do Wieliczki zabrakło Pawła Podhorockiego, Sebastiana Spychały, Dariusza Frankowskiego, Grzegorza Lecha ponadto niepweny jest występ jest innego &#39;Olsztyniaka&#39; - Łukasza Suchockiego. Ekipa dowodzona przez Andrzeja Nakielskiego zajmuje aktualnie 12 lokatę z bilansem - 2 wygranych, 2 remisów oraz 3 porażek. Jednak w obu przypadkach komplet punktów zdobywali na bardzo słabych rywalach - Ponidzie Nida Pińczów oraz Stala Poniatowa, w pozostałych meczach OKS nie radził sobie najlepiej, w ostatnim czasie 3 spotkania rozegrane przez piłkarzy z Olsztyna - to 3 porażki, tak więc forma nie jest najlepsza wśród OKSu. Górnik natomiast okupuje 6 pozycje z dorobkiem 14 oczek. Strzelajac przy tym 14 bramek ( u siebie zaaplikowali rywalom 9), będzie to miało spory wpływ na dzisiejszy wynik, bo spośród zawodników gości, którzy dzisiaj nie wystapia znaczna część to defensorzy. Z pewnościa w obliczu takich absencji w obronie będa dochodzić z łatwościa do sytuacji podbramkowych bo Górnicy obok ekipy Przeboja Wolbrom to najskuteczniejsza drużyna na drugoligowych frontach (grupa wschodnia). Dzisiaj 3 punkty powinny pozostac w Wieliczce !
Typ: Górnik Wieliczka @1,70✅
Wynik 3:2

 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Stal Poniatowa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Typ: Ruch Wysokie Mazowieckie
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy 11 listopada odbędzie się spotkanie w 10 kolejce pomiędzy Stalą Poniatowa, a Ruchem Wysokie Mazowieckie. Gospodarze, obecnie zajmują ostatnią pozycję w tabeli, w dziewięciu meczach zdobyli tylko 4 punkty, z czego pierwsze zwycięstwo odnieśli tydzień temu z Okocimskim Brzesko, w dramatycznych okolicznościach, bowiem jeden z zawodników Okocimskiego nie wykorzystał rzutu karnego na 3:2 dla &quot;Piwoszy&quot;. Stal jak na razie punktowała na wyjazdach, remis z Jeziorakiem w Iławie i jak wcześniej wspomniałem wygrana z Okocimskim Brzesko. W minionym tygodniu, a dokładnie w czwartek 11 września w Stali zaszły małe zmiany na stanowisku prezesa. Wiesława Olchawskiego, który był prezesem od 2006 roku, zastąpił Andrzej Makolągwa, który był już prezesem tego klubu w latach 2001-2005. Drużyna gości po 9 meczach zajmuje 8 miejsce, w przypadku dzisiejszego zwycięstwa mogą nawet awansować na czwartą lokatę. W drużynie Ruchu występują tacy piłkarze jak: bramkarz Artur Holewiński, który miał małe epizody w ekstraklasie w barwach Górnika Łęczna i Widzewa Łódź, w każdym z tych klubów rozegrał po jednym spotkaniu, obrońca Krzysztof Zalewski, który przez wiele lat był obrońcą Jagiellonii Białystok, gdy ta grała wówczas w II i III lidze, w linii obrony w Ruchu występuje także Bartosz Jurkowski, który przez wiele lat grał w Ekstraklasie, ma 265 występów w najwyższej lidze rozgrywkowej w Polsce. Jest jeszcze dwóch zawodników, który niewątpliwie są motorem napędowym tej drużyny, a są to napastnicy Wojciech Kobeszko i Dzidosław Żuberek, którzy grali wspólnie przed kilkoma laty w Jagiellonii Białystok. Co prawda Ruch na wyjazdach gra nie najlepiej, zaledwie 4 punkty, remis 0:0 z ŁKSem Łomża i wygrana 4:1 z Hetmanem Zamość, ale składem jakim dysponuje trener Ruchu Piotr Zajączkowski, jest o wiele silniejszy niż Stali i sądzę, że punkty pojadą do Wysokiego Mazowieckiego.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS

Hetman Zamość v Przebój Wolbrom
Zastanawiacie się z pewnościa co znaczy tytuł mojego dzisiejszego newsa &#39;Kryzys czy ściema&#39; otóż oba dzisiejsze spotkania które postaram się Wam przyblizyć sprowadzaja się do kłopotów finansowych drużyn sportowych, pierwszy mecz to spotkanie z naszego krajowego podwórka : Hetman Zamość będzie podejmował dzisiaj Przebój Wolbrom, niesamowicie dużo problemów w ostatnim czasie ma drużna dzisiejszego gospodarza - Hetman Zamość, jeśli chodzi o kwestię problemów to wiadomo, że jeśli nie chodzi o kobietę to chodzi o pieniadze - taaak, to właśnie kasa, a raczej jej brak stanowi główne źródło problemów drużyny z województwa lubelskiego, zawodnicy uskarżaja się na brak wynagrodzeń, z którymi klub rzekomo zalega im już od kilku tygodni (baa, czytałem o tym, że piłkarze z Zamościa ostatnie pieniadze otrzymali 2 miesiace temu) - niestety wina taka a nie inna sytuacja zamojskiego klubu jest - fatalnie skoordynowany zarzad i nieodpowiednie decyzje, działcze twierdza, że po prostu burza medialna nagłaśnia sprawę problemów finansowych ich klubu, że w przeciagu poprzednich lat bywało gorzej - jednak ja, podobnie jak kibice miejscowego Hetmana uważam, że gorzej być nie może - a sytuacja klubu jest dramatyczna. Na 12 września - tj. w mijajacy piatek, miało odbyć się walne zgromadzenie zarzadu, na którym to zarzad wraz z kibicami oraz działaczami, mieli podjac decyzje co dalej z klubem, planowane było wybranie nowego zarzadu ... wszystko to spełzło na niczym, czy raczej na szumnych planach - zebranie nie doszło do skutku, mimo iż kibice przybyli licznie na spotkanie z sternikami zamojskiego klubu to, byli również trenerzy, zawodnicy, przedstawiciele rady patronackiej - co z tego, że było tak wiele osób, skoro zabrakło tych którzy mieli te decyzje podejmować, czyli działaczy Hetmana - na zebraniu z 24 aktywnych członków, przybyło zaledwie 7, to za mało, aby walne zgromadzenie mogło się odbyć - można rzec - sternicy Hetmana wystawili wszystkich do wiatru i nie zależy im, na dobru zamojskiego futbolu. Aspekt finansowy to jedna sprawa, zreszta bardzo istotna, bo można snuć domysły, czy zawodnicy nie będa chcieli zagrać na nosie, prezesostwu - i przegrać mecz w ramach protestu za niewypłacone premie ... Tak, daleko idacych wniosków snuć nie mogę, jednak teoria trzeba przyznać interesujaca. Oprócz spraw finansowych, nie układaja się w Zamościu również aspekty sportowe - Hetman przegrał dwa ostatnie mecze, w bardzo słabym, wręcz katastrofalnym stylu, w obu meczach nie strzelajac bramki, a mecz z Sokołem Aleksandrów (przegrany 0:1) obalił cała teorie grania w piłkę trenera Przemysława Ciechurza, która polegała (bynajmniej tak pisza kibice Hetmana) na jak najdalszym wybiciu piłki spod własnej bramki na tzw. aferę , a później liczenie nie łud szczęścia, że może uda się coś wtoczyć. Sokół pokazał braki jakie maja piłkarze z Zamościa, kolejnym rywalem Hetmana była Sandecja Nowy Sacz, a że piłkarze i trenerzy Sandecji sa bystrzy to pokonali zespół Hetmana w taki sam sposób jak gracze Sokoła - tylko tym, razem nie było 1:0, tylko 2:0. W tych meczach swój udział miała defensywa Hetmana, która jak dotad spisywała się najlepiej - bolaczk trenera Ciechurza sa za to napastnicy - a raczej ich brak, bo słaba skuteczność to największa bolaczka drużyny z Zamościa - lekarstwem na brak klasowych napastników miał być - Mateusz Kołodziejski, który został sprowadzony do Zamościa, jednak jak na złość w dzisiejszym meczu nie wystapi - brak Kołodziejskiego to nie jedyne zwartwienie trenera gospodarzy, bo zabraknie również Wojtka Wolańskiego, Jakuba Cieciury, oraz Andrzeja Wachowicza. Swoja frustracje, nieudolna gra Hetmana wyrażaja również kibice tego zespołu, którzy maja pretensje, że zawodnicy odstaja od swoich przeciwników, brakuje im zaangażowania - pojawiały się również określenia, bardziej dosadne - których nie wypada cytować. Jednym słowem w klubie z Zamościa, wszystko się wali - nieodpowiednie zarzadzanie prezesów, doprowadziło klub na skraj bankructwa. Nikt, nie wierzy, by mogłobyć lepiej - nawet kibice odwracaja się od drużyny, przed dzisiejszym meczem z Przebojem twierdza, że to nie ekipa Ciechurza jest faworytem pojedynku, wręcz przeciwnie - niezdobycie punktów przez Przebój punktów na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi, będzie dla nich nielada wyczynem - stad też dziwia mnie kursy na Przebój (bukmacherzy w roli faworyta stawiaja drużyne gospodarzy). Drużyna z podkrakowskiego Wolbromia to nie żadne ogórki i dopiero 10 lokata po 9 kolejkach to dla nich spore rozczarowanie, zawodnicy dowodzeni przez trenera - byłego reprezentanta Polski Andrzeja Szymanowskiego, radzi sobie kapitalnie w ofensywie - jest 2 najskuteczniejsza drużyna w całej lidze z dorobkiem 16 bramek, może to być tylko woda na młyn napastników Przeboju - bo obrona Hetmana w ostatnim czasie popełniała sporo błędów, dla trenera Szymanowskiego jest to najprawdopodobniej ostatni mecz w którym poprowadzi Przebój, gdyż kraża słuchy, że trenerem Górnika Zabrze ma zostać Henryk Kasperczak - a Pan Szymanowski miałby zostać asystentem byłego szkoleniowca Wisły Kraków. Zawodnicy na pewno, beda chcieli zrobić pożegnalny prezent swojemu &#39;ex-trenerowi&#39;, sam Szymanowski również, będzie chciał się rozstać ze swoim pracodawca w dobrym humorze, więc zwycięstwo powinno być dobra rekompensata. Tym bardziej, że Przebój Wolbrom już zna smak sukcesu na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi - przed rokiem drużyna z Wolbromia wywalczyła na stadionie w Zamościu komplet punktów, pokonujac Hetmana 1:0. W drużynie z Wolbromia nie ma żadnych problemów kadrowych, więc szansa na zwycięstwo wydaje się być spore, bo Hetman znajduje się w nieciekawej sytuacji nie tylko finansowej, ale również kadrowej.​
Typ: Przebój Wolbrom @2,95✅ ????
Wynik 0:1 ✅
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Sandecja Nowy Sacz vs. MKS Stal Poniatowa Typ: 1 @ 1.35
Dodatkowy typ: Sandecja -1 @ ~2
Bukmacher: BWIN​

W niedziele o 14 w Nowym Sączu na stadionie Sandecji odbedzie sie przedostatni mecz 13 kolejki II ligi zachodniej. Zmierza sie ze soba 5 zespol ligi Sandecja Nowy Sącz ze Stala Poniatowa ktora zajmuje 17 lokate (na 18 teamow) Zdecydowanym faworytem jest zespol gospodarzy... Ale moze zaczniemy od zespolu gosci... Stal nie radzi sobie zbyt dobrze w 2 lidze, zajmuje przedostatnie miejsce z bilansem 2-2-8, 11 bramkami strzelonymi i az 20 straconymi... Mimo iz w druzynie panuje optymistyczne podejscie to mecz z Sandecja bedzie bardzo trudny dla pilkarzy z Poniatowej, dodatkowo w zespole gosci zabraknie Bartka Mazurka ktory leczy kontuzje, wystepuje on jako napastnik i jest waznym fundamentem druzyny (strzelil juz 3 bramki w tym sezonie). Teraz przechodzimy do gospodarzy... Co tu duzo mowic - Sandecja jest na fali ???? Dodatkowo bardzo ciezko pokonac ja na swoim stadionie (dowodem na to jest mecz z liderem ligi Stratem ktory Sandecja wygrala u siebie 4-2). Ogolnie w tym sezonie u siebie Sandecja stracila tylko 3 bramki (2 ze Startem i 1 w zremisowanym meczu z Wigrami) Bilans u siebie 4-1-0 nie jest przypadkiem, 12 zawodnikiem w meczach jest publicznosc ktora zawsze licznie wstawia sie na mecze i wspomaga swoja druzyne glosnym dopingiem (w tym ja:p) Ostatni mecz Sandecji to wyjazd gdzie druzyna z Nowego Sacza musiala grac bez 9 zawodnikow z pierwszego skladu, a mimo to rozgromila Ponidzie Nide Pinczow 4-1!!! Mysle ze szanse na zwyciestwo Sandecji spokojnie mozna ocenic w sklail 9.5/10 (pewniakow nigdy nie ma) Licze na wysokie zwyciestwo gospodarzy.

Pozdrawiam!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Gornik Wieliczka ----&gt; 1 @@ 1,70 ✅ ✅
KSZO które powoli odbudowuje swoją potęge klubową i walczy o awans do 1 Ligi zmierzy się z grającym w kratkę Górnikiem Wieliczką , KSZO zrobiło w zespole małe przemeblowanie co uważam za dobrym ruchem. Górnik Wieliczka zajmuje po rundzie jesiennej 7 miejsce w lidze ze stratą 4 punktów do KSZO , W pierwszym starciu pomiędzy zespołami górą okazała się drużyna z Ostrowca, wygrywając mecz w Wieliczce 1-0. Zespół Wieliczki jest bardzo skuteczny w ataku, szczególnym zagrożeniem dla KSZO jest napastnik Daniel Jarosz, który zgromadził aż 9 bramek w poprzedniej rundzie, Jednak fakty które przemawiają za KSZO mówią wiele uważam że zespół zdobędzie kolejne 3pkt.
Przybyli:
Łukasz Szymoniak - Korona Kielce
Hubert Robaszek - Polonia Bytom
Bartosz Tomczuk - ME Cracovia Kraków
Sebastian Brytan - Janowianka Janów Lubelski
František Kundra - Partizán Bardejov
Radosław Mikołajek - Ruch Chorzów
Jakub Kapsa - MKS KSZO Junior
Daniel Dybiec - MKS KSZO Junior

Ubyli:

Mateusz Bigosiński - rozwiązanie kontraktu
Vladimir Kaluderović - rozwiązanie kontraktu
Tomas Libić - rozwiązanie kontraktu
Kamil Puchała - rozwiązanie kontraktu
Adrian Sadowski - rozwiązanie kontraktu
Mieczysław Sikora - koniec kontraktu
Kelechi Iheanacho - koniec kontraktu
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
do tego można dodać, że Górnik stracił sponsora i w zasadzie najprawdopodobniej jest to dla nich ostatni sezon na tym szczeblu rozgrywek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom