>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga polska - grupa zachodnia

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Miedz Legnica - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie II Ligi Zachodniej. Miedź Legnica będzie podejmować jednego z głównych kandydatów do awansu, czyli Bydgoskiego Zawiszę! Nie od dziś wiadomo, że w klubie z Bydgoszczy panuje mała wojna między kibicami - a prezesem klubu. Całe szczęście nie wpływa to aż tak bardzo negatywnie na samych piłkarzy. Mają oni bowiem poczucie, że kibice będą zawsze z nimi! Ostatnie mecze tych drużyn to porażka Miedzi z Jarota 0-1 na wyjeździe, a wcześniej wysoko przegrali z Zaglębiem Sosnowiec 0-3. A Zawisza wygrał u siebie 5-0 z Unią Janikowo i wcześniej 0-0 zremisował z Turem na wyjeździe. Zawisza zajmuje w tej chwili 3 miejsce z dorobkiem 41 pkt i do miejsca premiowanego awansem traci 2 oczka. Miedź jest 13 z dorobkiem 24 pkt. Gołym okiem widać kto jest faworytem tego spotkania. Zawisza musi wygrywać takie mecze skoro chce myśleć o awansie do I ligi. Bydgoszczanie są bardzo mocno zmotywowani i na pewno nie zabraknie im wsparcia kibiców, którzy wybierają się liczną grupą na to spotkanie. Dla piłkarzy z Bydgoszczy nie ma innej możliwości niż 3 pkt. Myślę, że kurs bardzo atrakcyjny jak na tak pewne spotkanie!
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Nie ruszałbym tego. U siebie Miedzianka groźna (pomijając statystyki) dla każdego. Sami młodzi i wybiegani chłopacy, wsparci dwoma-trzema doświadczonymi zawodnikami. Na dodatek boisko to jedno wielkie kartofle i o żadnej koronkowej grze raczej nie ma tam mowy. Aspiracje Zawiszy są wiadome, ale po takim kursie bym tego na pewno nie grał.
 
F 0

feerenc

Użytkownik
Dodac wypada ze Zawisza to dzisiaj &#39;szpital na peryferiach&#39; :

W dalszym ciągle z powodu bólu w plecach nie trenuje Tomasz Szczepan. Po ostatnim meczu urazów nabawili się: Marcin Tarnowski (mięsień czworogłowy), Maciej Dąbrowski (mięsień dwugłowy) i Jacek Kosmalski (mięsień krawiecki). Dodatkowo nie mogą zagrać z powodu pauzy za kartki Rafał Piętka i Marcin Sobczak.


oraz:

Baltyk Gdynia - Nielba Wagrowiec : Liczba bramek
over 2.5
2.0
Betsson


Witam.

Na dzien dzisiejszy wybralem typ jw. Poddalem go analizie ktora przedstawiam ponizej.

Spotkaja sie sąsiedzi z ligowej tabeli: Bałtyk jest dziesiąty z 27 punktami, natomiast Nielba jest dziewiąta i ma cztery punkty więcej niż Gdynianie.

Przed tygodniem:
Bałtyk przegrał w Sosnowcu 2:1 (troche pechowo,po golu w doliczonym czasie, ale zero punktów trzeba zaakceptowac). Nielba przegrywa z liderem 0:1 grając niezłe spotkanie.

Pierwsze spotkanie tych ekipch w tegorocznych rozgrywkach to remis 2;2 (Znajdujący się wtedy w dobrej formie gospodarze przegrywali już dwoma bramkami, jednak zdołali w niecałe dziesięć minut odrobić straty i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2).

Dzisiaj, obie ekipy w optymalnych skladach - nikt nie pauzuje za kartki, zadnych kontuzji.

Rzucimy okiem na wyniki poprzednich kolejek (co prawda zbyt duzo ich nie rozegrano, ale jakis punkt zaczepienia jest):

Nielba Wągrowiec 0-1 Ruch Radzionków (mecz z liderem - Nielba postawila solidny opor tracac bramke dopiero w 90 minucie gry - gorzej ze skutecznoscia)
Miedź Legnica 2-1 Nielba Wągrowiec

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia 3-3 Górnik Polkowice

Zatem jak widac - obie ekipy strzelaja sporo bramek w konfrontacjach z ligowymi sredniakami (do jakich niewatpliwie mozna obie druzyny zaliczyc)

Reasumujac:
Nielba zyskala opinię zespołu, który jest zdolny urwać punkty wielu faworytom. Baltyk liczy na przelamanie, a gdzie jak nie u siebie takiego upatrywac?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Spotkania: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków i Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Typ: 1 i 1
Kurs: 2,25 i 2.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W sobotę zagrają ze sobą 4 drużyny z czołówki tabeli. Wszystkie 4 walczą o awans do 1 ligi i te mecze pokażą, które z tych drużyn na to zasługują. Bardzo ciekawie zapowiadają się te mecze 4 z 1 drużyną i 2 z 3. Różnica punktów między nimi wynosi 7 punktów, a teraz może tylko 4 i wszystko będzie możliwe. Dodatkowo polecam obstawiać te mecze, ponieważ Betsafe przygotował specjalnie wysokie kursy na nie. dodatkowo możliwe jest aż 18 różnych form zakładów na każde ze spotkań.
Zapraszam i życzę powodzenia!
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Spotkania: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków i Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Typ: 1 i 1
Kurs: 2,25 i 2.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

W sobotę zagrają ze sobą 4 drużyny z czołówki tabeli. Wszystkie 4 walczą o awans do 1 ligi i te mecze pokażą, które z tych drużyn na to zasługują. Bardzo ciekawie zapowiadają się te mecze 4 z 1 drużyną i 2 z 3. Różnica punktów między nimi wynosi 7 punktów, a teraz może tylko 4 i wszystko będzie możliwe. Dodatkowo polecam obstawiać te mecze, ponieważ Betsafe przygotował specjalnie wysokie kursy na nie. dodatkowo możliwe jest aż 18 różnych form zakładów na każde ze spotkań.

Zapraszam i życzę powodzenia!
Co do meczu Zawiszy. Nie będe tu przedstawił statystyk, ale powiem krótko...
Nie widze innego rezultatu jak wygrana gospodarzy, mobilizacja jest niesamowita. Awans na wyciągniecie ręki. Gra piłkarzy bardzo dobra. Zastanawiałem się tylko czy atmosfera w klubie i gra przy pustych trubynach, z powodu prostestu nie będzie miała wpływu na wynik spotkania. Kibice Zawiszy nie dopignowali drużny od wielu miesięcy, powodem był protest przeciwko prezesowi klubu.
Dnia dzisiejszego sytuacja diametralnie się zmieniła !
Odwołany został prezes, a kibice zapowiadają doping jakiego nie było.
Piłkarze po raz pierwszy od około 6 miesięczni będą znowu wpierani przez kilkutysięczna publiczność. Licze na pewne zwycięstwo !
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Jutro bedzie mi dane byc w Bydgoszczy bo jade tam ze swoją drużyna ;)
Wielkim osłabieniem Cidrów bedzie brak defensywnego pomocnika Marcina Dziewulskiego (pauza za kartki) , mimo że wiem o swoich niemal wszystko nie jestem w stanie powiedziec kto go zastąpi w tym meczu , być może bedzie jakas zmiana ustawienia. W poprzednich meczach gralismy 4-5-1 , jak do tej pory na szpicy wychodził w kazdym meczu Martin Matuś , chociaz nie jestem do niego przekonany bo z Jarotą zagrał najgorzej ze wszystkich napastników. Osobiscie dałbym w takim meczu jak jutro szanse gry od początku Dawidowi Jarce. Te 4-5-1 w trakcie meczu wygląda momentami jak 4-3-3 (skrzydłowi Manelski/Małkowski - Foszmańczyk) Radzionków jedzie grać tam na luzie i to może być ich przewagą w tym meczu , pozatym Radzionków w tym sezonie jeszcze nie przegrał na wyjezdzie , wiadomo każda passa się kiedys konczy ale czy to bedzie jutro ?
Moje typy: KURSY BETSAFE X - 3,20 , UNDER -2,5 1,70
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 21.04.2010r. godzina 16:00

Spotkanie ostatniej w tabeli Unii Janikowo i wicelidera rozgrywek Zagłębia Sosnowiec.
Zagłębie chcąc myśleć o awansie do I ligi musi to spotkanie wygrać (Zawisza i Górnik Polkowice tracą do Sosnowiczan 2 punkty ale oba zespoły mają rozegrany jeden mecz mniej).
Zagłębie bije na głowe Unie pod każdym względem. Jedynym mankamentem Zagłębia jest ostatnio brak skuteczności mimo wielu stuprocentowych okazji. Dodając do tego najlepszą defensywę w lidze można spodziewać się undera.

W Uni Z powodu kontuzji nie zagra Marcin Dettlaff , Łukasz Ślifirczyk i Marcin Zaleski.
Zagłębie z kolei zagra bez Huberta Jaromina oraz Rafała Pietrzaka, jednak ma na tyle wyrównany skład że nie będzie problemu z zastąpieniem tych zawodników.

Moje propozycje z Tobeta
Zagłębie win 1,55✅
under 2,5 1,8⛔

Wynik końcowy 0-4
edit: Aż tak wysokiego zwycięstwa się nie spodziewałem:wowsdf:przełamali sie, klasyczny hattrick Filipowicza w I połowie. Mam nadzieje że teraz juz nie będą mieli problemów ze skutecznością ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
popieram typ na Sosnowiec, grają dzisiaj z ostatnią drużyną ligi, która wystąpi bez kilku zawodników szczególnie strata Dettlaffa i Ślifirczyka są dotkliwe. Zagłębie bardzo dobrze gra w defensywie i tutaj się nie boję, oby tylko zagrali SKUTECZNIE, Janikowo ma bardzo młody zespół większość zespołu to gracze z rocznika 87-89, myślę że doświadczony zespół gości dzisiaj odniesie zwycięstwo ???? Wydaje mi się że kluczem do wygranej będzie szybko strzelony gol dla Zagłębia, Janikowo w meczu z Zawiszą dostała jedną drugą bramkę i skończyło się na 5:0...
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Sleza Wroclaw - Zawisza Bydgoszcz 1.40 ✅0-2
Jarota Jarocin - Tur Turek 2.05 ✅1-0

Gornik Polkowice - Ruch Radzionkow X2 1.44✅0-0

W oko wpadły mi 3 mecze
Zawisza-wiadomo.Po porażce u siebie z Olimpią poprostu musi ten mecz wygrać żeby dalej liczyć się w walce o awans

Jarota u siebie gra całkiem przyzwoicie (bilans 7-3-2), Tur na wyjazdach bardzo słabo (1-4-7). Tur spokojnie się utrzyma, Jarota skończy pewnie w okolicach 6 miejsca więc szykuje się mecz bez większych emocji ze wskazaniem na Jarote.

Radzionków na wyjeździe jeszcze nie przegrał (8-4-0) i jest niemal pewny awansu. Polkowice u siebie też jeszcze nie przegrały (9-2-0), walczą o 2 pozycję ale wątpie aby Ruch się przed nimi położył.Śmierdzi remisem i oby tak się skończyło (dobrze dla Zagłębia ???? )

edit: 3/3:cool:
 
A 0

atleti

Użytkownik
Hmmm... Dzisiaj gra Górnik z Ruchem.
Z oficjalnej Górnika Polkowice:
&quot; W naszym zespole panują bojowe nastroje - nikogo się nie boimy po serii zwycięstw w lidze. Podopieczni Dominika Nowaka z rzadka jedynie zawodzili miejscową publiczność, a do tego teraz grają kapitalnie na wyjazdach. Przyszedł zatem czas, by dobrą postawę przypieczętować w spotkaniu z liderem - Ruchem Radzionków. Choć ekipa ze Śląska znajduje się już prawdopodobnie poza zasięgiem reszty stawki - jeśli chodzi o zdobycze punktowe - to bez wątpienia nie będzie absolutnym faworytem tego spotkania.
W naszej ekipie nie powinno zabraknąć Petra Pokornego, który ostatnimi czasy borykał się z bólem w nodze, za to na pewno nie zagra Marek Opałacz - który musi pauzować za kartki w tym spotkaniu. Rywale, choć naszpikowani gwiazdami (Wiśniewski, Kompała, Gierczak, Jarka), to ostatnio nie błyszczą formą - w przeciwieństwie do naszego zespołu. Ledwie, ledwie udawało im się &quot;wyszarpać&quot; zwycięstwa z Olimpią Grudziądz na własnym stadionie, a także na wyjeździe z Polonią Słubice. Teraz nie będzie tak łatwo...&quot;
Wydaje mi się, że Polkowiczanie rzeczywiście grają obecnie nieco lepiej. Do tego w Radzionkowie (wyczytałem w gazecie &quot;Tylko Piłka&quot;) mają poślizg z wypłatami i w meczu z Olimpią gracze Ruchu wystąpili z zaklejonym logo sponsora na koszulkach. Poza tym goście mają już ładnych parę pkt przewagi na resztą, a Górnik może odskoczyć Zagłębiu na 4 pkt no a w tak ważnych meczach trzeba wygrywać. Zresztą nie wiadomo jak zawodnicy ze Ślonska;) potraktują ten mecz. Chodzi mi o to, że skoro mają trochę przewagi, a póki co im nie płacą to mogą nieco odpuścić w tym spotkaniu, w końcu to mocny zespół, wicelider więc jakby co to nic się takiego złego nie stanie:razz:
Betsafe wystawia kursy na gospodarzy po 2.45 czyli daje im jakieś 41% szans na zwycięstwo, dla mnie to za mało z tymi procentami. Można czystą jedynkę spróbować lub 1 dnb (remis bez zakładu) po 1.72.
Aha, właśnie wyczytałem z oficjalnej Ruchu, że goście przyjeżdżają bez lidera defensywy Jacka Wiśniewskiego (pauza za kartki), a Górnik na pewno będzie atakował, nie będzie grał zachowawczo.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Ślęza Wrocław - Zawisza Bydgoszcz ✅ 0-2
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:
Spotkanie 25 kolejki II ligi grupy zachodniej pomiędzy walczącą o utrzymanie Ślęzą Wrocław, a walczącą o awans Zawiszą Bydgoszcz. Gospodarze zajmują obecnie ostatnią pozycję w lidze i moim zdaniem są głównym kandydatem do spadku, w tym sezonie zdobyli zaledwie 16 punktów (4 wygrane, 4 remisy, 16 porażek), u siebie grają nieco lepiej, ale i tak słabo. W tym roku przegrali u siebie 0-3 z Lechią Zielona Góra, u siebie 0-1 z Elaną Toruń, u siebie 1-2 z Jarotą Jarocin, na wyjeździe 0-1 z Polonią Słubice i uzyskali tylko jeden remis u siebie 0-0 z Rakowem Częstochowa, więc jak widać grają coraz gorzej! Zawisza Bydgoszcz to jedna z czterech drużyn walczących o awans do I ligi, muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, aby nie stracić dystansu do swoich rywali. Zawisza w tym roku wygrała u siebie 2-0 z Czarnymi Żagań, u siebie 5-0 z Unią Janikowo, dwa bezbramkowe remisy na wyjazdach z Turem Turek i Miedzią Legnica i ostatnio porażka u siebie 0-1 z dobrze dysponowaną Olimpią Grudziądz. Jak widać na wyjazdach są ogromne problemy ze strzelaniem bramek dlatego dzisiaj bydgoszczanie muszą się przełamać i pokazać, że zasługują na awans! Drużynę mają bardzo mocno, ostatnio wzmocnili się Jackiem Kosmalskim (Polonia Warszawa) i Andrzejem Rybskim (Lechia Gdańsk). Myślę, że warto spróbować po takim kursie i zagrać na gości!

--------------------------
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo ✅ 2-0

Poza tym na dzisiaj zagrałem jeszcze Nielbą Wągrowiec w pojedynku z Unią Janikowo po kursie 1,35. Nielba bardzo dobrze spisuje się u siebie, ostatnio pokonała 2-0 bardzo groźnego rywala jakim jest Zagłębie Sosnowiec, również wygrana na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia 1-0 jest świetnym rezultatem. Atmosfera w drużynie bardzo dobra, do Wągrowca przyjeżdża drużyna Unii Janikowo, która nie radzi sobie na wyjazdach. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Nielba wygrała na wyjeździe 1-0 po bramce Patryka Halaburdy, zaraz jadę obejrzeć to spotkanie ;-)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Hmmm... Dzisiaj gra Górnik z Ruchem.
Z oficjalnej Górnika Polkowice:
&quot; W naszym zespole panują bojowe nastroje - nikogo się nie boimy po serii zwycięstw w lidze. Podopieczni Dominika Nowaka z rzadka jedynie zawodzili miejscową publiczność, a do tego teraz grają kapitalnie na wyjazdach. Przyszedł zatem czas, by dobrą postawę przypieczętować w spotkaniu z liderem - Ruchem Radzionków. Choć ekipa ze Śląska znajduje się już prawdopodobnie poza zasięgiem reszty stawki - jeśli chodzi o zdobycze punktowe - to bez wątpienia nie będzie absolutnym faworytem tego spotkania.

W naszej ekipie nie powinno zabraknąć Petra Pokornego, który ostatnimi czasy borykał się z bólem w nodze, za to na pewno nie zagra Marek Opałacz - który musi pauzować za kartki w tym spotkaniu. Rywale, choć naszpikowani gwiazdami (Wiśniewski, Kompała, Gierczak, Jarka), to ostatnio nie błyszczą formą - w przeciwieństwie do naszego zespołu. Ledwie, ledwie udawało im się &quot;wyszarpać&quot; zwycięstwa z Olimpią Grudziądz na własnym stadionie, a także na wyjeździe z Polonią Słubice. Teraz nie będzie tak łatwo...&quot;

Wydaje mi się, że Polkowiczanie rzeczywiście grają obecnie nieco lepiej. Do tego w Radzionkowie (wyczytałem w gazecie &quot;Tylko Piłka&quot;) mają poślizg z wypłatami i w meczu z Olimpią gracze Ruchu wystąpili z zaklejonym logo sponsora na koszulkach. Poza tym goście mają już ładnych parę pkt przewagi na resztą, a Górnik może odskoczyć Zagłębiu na 4 pkt no a w tak ważnych meczach trzeba wygrywać. Zresztą nie wiadomo jak zawodnicy ze Ślonska;) potraktują ten mecz. Chodzi mi o to, że skoro mają trochę przewagi, a póki co im nie płacą to mogą nieco odpuścić w tym spotkaniu, w końcu to mocny zespół, wicelider więc jakby co to nic się takiego złego nie stanie:razz:

Betsafe wystawia kursy na gospodarzy po 2.45 czyli daje im jakieś 41% szans na zwycięstwo, dla mnie to za mało z tymi procentami. Można czystą jedynkę spróbować lub 1 dnb (remis bez zakładu) po 1.72.

Aha, właśnie wyczytałem z oficjalnej Ruchu, że goście przyjeżdżają bez lidera defensywy Jacka Wiśniewskiego (pauza za kartki), a Górnik na pewno będzie atakował, nie będzie grał zachowawczo.
Absolutnie nietykalny mecz. Nigdy w życiu w meczu na szczycie nikt nie odpuści, bo nie dostaje wypłat/zaległości itd., po prostu na boisku o tym się nie myśli. Górak mówił w wywiadach, że jadą po wygraną i na pewno Ruch się nie położy. Górnik u siebie gra świetnie, ale Radzionków na wyjazdach tak samo. Trenerzy obu ekip od początku mówią, że nikt tu się nie będzie bronił i oboje postawią na atak, dlatego jedyne co bym tu ew. grał w tym meczu to over 2.5.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo ✅ 2-0
Byłem na tym spotkaniu, więc może coś o nim napisze. Rozpoczęło się nietypowo, bo sędziowie wyszli na murawę z tunelu tylko z zespołem gospodarzy, jakieś 5-10 minut trzeba było czekać na pojawienie się gości z Janikowo na murawie (goście nie spóźnili się na mecz, bo w normalnym czasie wyszli na rozgrzewkę), zawodnicy Nielby czekając na rywala postanowili porozgrzewać się jeszcze, a zdegustowani kibice przywitali gości głośnymi gwizdami. A teraz coś o meczu, pierwszej połowy praktycznie nie było poza tym, że obydwie drużyny strzeliły bramki, które nie zostały uznane. Unia Janikowo strzeliła jako pierwsza w sytuacji sam na sam, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę (myślę, że słusznie), następnie bramkę strzeliła Nielba, Krzysztof Gryszczyński rozpędził się na skrzydle, minął rywala po czym zaczął schodzić do środka, wystawił piłkę przed pole bramkowe, a tam znalazł się Patryk Halaburda, który umieścił piłkę w bramce, sędzia liniowy orzekł jednak, że Gryszczyński przed podanie opuścił już plac gry (myślę, że również słusznie), i to tyle opowiadań jeśli chodzi o pierwszą połowę, w której nie działo się już nic ciekawego. Druga połowa również rozpoczęła się dość ospale, ale w końcu gospodarze przeszli bardziej do ofenwyny, najczęściej próbowali swoich sił wrzucając piłkę ze skrzydeł w pole karne, ale bramek dalej nie było. W końcu w 60 minucie prawokrzydłowy mijając obrońcę zszedł do środka pola i wystawił piłkę na około 14 metr, tam było Zagurskas, który bardzo ładnym strzałem po długim słupku pokonał Radosława Chołubca. Po bramce w natarciu dalej była Nielba i szybko udało się strzelić drugą bramkę, w 70 minucie z około 20 metrów z pierwszej piłki huknął nie do obrony Jacek Figaszewski i Nielba prowadziła już 2-0. Przy tym wyniku gra się uspokoiła, a gospodarze do końca spotkania kontrolowali wynik, stworzyli sobie jeszcze sytuację sam na sam, ale piłka trafiła w słupek. Podsumowając mecz oceniam jako nudny, ale gdy było trzeba gospodarze zabrali się do roboty i zrobili swoje!
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
W tej kolejce również 3 meczyki wpadły mi w oko:
Baltyk Gdynia - Polonia Slubice ⛔0-1
1,70
Drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli, mogą być raczej pewne drugoligowego bytu. Za Bałtykiem przemawia atut własnego boiska ( u siebie spisują się dobrze)

Olimpia Grudziadz - Elana Torun 1,45 ✅1-0
Olimpia gra ostatnio bardzo dobrze (zwycięstwo z Zawiszą,remis z Zagłębiem), Elana walczy o utrzymanie,ma dosyć bezpieczną przewagę nad przedostatnią drużyną. Personalnie Olimpia jest o wiele lepsza i powinna spokojnie wygrać

Zaglebie Sosnowiec - Jarota Jarocin 1,45 ✅2-0
Ostatni mecz,najbliższy mojemu sercu ???? Tutaj nie ma się co rozpisywać. Zagłębie walczy o awans,ma bardzo korzystny terminarz (7 meczów u siebie 2 na wyjeździe). W tabeli Zagłębie jest 4,Jarota 5 ale w tym meczu przewaga powinna być o wiele bardziej widoczna.

edit:Zagłębie grało słabo, Jarota do końca cisnęła ale w ostatniej akcji błąd przy wyprowadzeniu piłki i 2-0. Najważniejsze 3pkt, które przy remisie Zetki z Polkowicami i Cidrów pozwoliły powrócić do walki o awans
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Z wszystkimi meczami absolutnie się zgadzam. Bałtyk u siebie bardzo mocny, na stadionie rugby kapitalna płyta, jest na czym pograc i jest na czym wygrywac. Słubice taki trochę skład pieśni i tańca, sporo Brazylijczyków i ogólnie obcokrajowców, zespół tworzony na szybko (pełno transferów w przerwie - około 12) i nie do końca zgrany. Jutro nie widzę dla nich szansy.
Grudziądz musi. Wraca Rogóż, bardzo ważny zawodnik, więc prawa strona będzie gonic. Po ostatnim remisie z Bałtykiem przyjeżdża Elana z dołu i za bardzo nie ma argumentów. Olimpia jest po prostu zespołem o klasę lepszym i mam nadzieję, że jutro przy wsparciu kibiców mocno to udowodni.
Jarota groźna przede wszystkim u siebie, gdzie każdy mocny może zgubic punkty. Na wyjazdach ten zespół sporo traci, a w Sosnowcu jest wręcz skazany na porażkę. Sosny po porażce w Wągrowcą po prostu nie wiem jak, ale muszą wygrac, żeby czołowa dwójka im nie uciekła. Personalnie wyglądają spokojnie na I ligę, u siebie mają b. dobry bilans i jutro widzę tylko trzy punkty dla nich.
Od siebie dokładam Ruch Radzionków. Kurs co prawda tylko 1.30, ale moim zdaniem przepewniak. Byłem na meczu na szczycie w Polkowicach w środę, Ruch miał zdecydowaną przewagę, mądrze grał piłką i był po prostu lepszy. Raków to trochę taka zbieranina po burdelu w klubie w przerwie zimowej i w Radzionkowie nie mają za bardzo czym straszyc. Dlatego z czystym sumieniem - 1.
Reszty meczów nie tykam - nie mam do nich czutki.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Olimpia Grudziadz - Elana Torun
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dziś o 14 odbędzie się mecz 2 ligi zachodniej pomiędzy Olimpią a Elana. Są to drużyny o zupełnie odmiennych celach. Elana walczy o utrzymanie, a Olimpia stara się gonić czołówkę, chociaż na awans szans raczej nie mają. Olimpia zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 39 pkt, natomiast Elana jest 15 i zgromadziła 22 pkt. Olimpia u siebie 6-4-2. Natomiast Elana na wyjeździe 2-4-6. Faworyt jest jeden - Olimpia. Olimpia ma za sobą trudny okres bo grali kolejno z Górnikiem Polkowice, Zagłębiem Sosnowiec, Ruchem Radzionków i Zawiszą. Czyli 4 najlepsze zespoły w lidze! W każdym z tych meczów zagrali dobry futbol i osiągali przyzwoite wyniki. Wygrana na wyjeździe z Zawisza to mocny argument. Do tego minimalne przegrane na wyjazdach z Górnikiem i Ruchem czyli liderem i viceliderem wstydu nie przynoszą. A Elana? gra słabo i ich wyniki nie powalają. Moim zdaniem Olimpia pewnie wygra. Bo tych trudnych meczach, w końcu słabszy przeciwnik i na dodatek u siebie. Moim zdaniem nie ma innej możliwości niż wygrana gospodarzy.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Kolejka w sobote ale ja gram już dziś, póki kursy w miarę wysokie

GKS Tychy - Ruch Radzionków 1X 1,66⛔0-2 szkoda,przy stanie 0-1 GKS nie strzela karnego

Nie wiem czy nie zawcześnie na takie stwierdzenie ale wydaje mi się że Cidry złapały małą zadyszkę.
Ruch zremisował 2 ostatnie mecze ale mimo to ma dosyć wysoką przewagę i nadal jest zdecydowanym kandydatem do awansu z 1 pozycji. Pojedynek z GKS-em to derby więc wszystko może się zdarzyć. Na moje oko będzie remis.

Elana - Górnik Polkowice 2 1,8✅0-1
Walcząca o utrzymanie Elana kontra walczące o awans Polkowice. Zagłębie Sosnowiec (bezpośredni rywal Górnika w walce o awans) wygrało niedawno w Toruniu 0-4. Czuje że tym razem będzie podobnie, tym bardziej że po tej kolejce goście mogą w przypadku remisu w meczu Zagłębie-Zawisza odskoczyć Sosnowiczanom na 2 pkt.

reszty nie ruszam
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Zagłębie - Zawisza under 2,5 1,75 ✅2-0

Obie drużyny walczą o awans więc będą grać tab aby nie stracić bramki. Zagłębie dodatkowo ma problemy ze skutecznością. O wyniku może zadecydować 1 bramka

edit:Było nerwowo, bramka na 2-0 zaraz na początku II połowy, w końcówce niepodyktowany ewidentny karny dla Zagłębia, w międzyczasie słupek i poprzeczka Zawiszy. Ale najważniejsze 3pkt i zysk!!!
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Polonia Słubice - Unia Janikowo 1,95⛔1-2 cuda się dzieją oj cuda...
Polonia mimo, że może być już pewna utrzymania nie odpuszcza.Wygrała 2 ostatnie mecze i to z trudnymi przeciwnikami(u siebie z Olimpią i na wyjeździe z Bałtykiem).Ogólnie u siebie ma całkiem niezły bilans. Unia walczy o utrzymanie ale wątpie aby Polonia im odpuściła.Poniżej 2.5 po kursie 1,85 też wygląda ciekawie


Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionkow lub remis 1.42 ⛔ 1-0 bramka w 90 min...
Cidry wciąż niepokonane na wyjeździe(9-5-0!).Z drużynami z czołówki na wyjazdach jak dotej pory remisują(Polkowice i Sosnowiec po 0-0). Zawiszę widziałem w sobote w Sosnowcu i grali dobrze,mieli kilka dobrych okazji ale zabrakło skuteczności. Jeżeli Zawisza nie wygra a w meczu Zagłębie - Górnik nie padnie remis to właściwie mogą się pożegnać z marzeniami o awansie. Ruch napewno się nie podłoży ponieważ nie jest jeszcze pewny awansu mimo dość sporej przewagi. Spodziewam się remisu 0-0/1-1. Underek kurs 1,65 powinien siąść✅



Zaglebie Sosnowiec - Gornik Polkowice

Poniżej 2.5 1,65✅0-0
Kolejny mecz na szczycie. Oba zespoły mają tyle samo punktów i zwycięzca zrobi milowy krok w kierunku I ligi. Zagłębie u siebie 10-2-0 (bramki 20-2!). Tak jak pisałem przed poprzednią kolejką,tak i teraz uważam że oba zespoły będą grać tak aby nie stracić bramki. Tutaj spodziewam się minimalnego zwycięstwa Zagłębia niesionego dopingiem kibiców. Przeczucie mówi...1-0

edit: przeczucie mówiło 1-0 i tak powinno być.Ewidentny karny niepodyktowany ale tego można było się spodziewać jak grają polkowice. A w 94min słupek
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Kolejna kolejka,kolejne propozycje:
Ruch Radzionków - Czarni Żagań 1,3✅1-0
Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń 1,2⛔0-2 kolejny sezon na 3ligowych pastwiskach :?
Górnik Polkowice - Polonia Słubice 1,2✅1-0
AKO:1,87
Tutaj wszystko jasne.Ruch,Zagłębie,Górnik walczą o awans.Wszystkie 3 drużyny u siebie nie tracą punktów z drużynami z dołu tabeli. Elana walczy o utrzymanie ale w Sosnowcu jest raczej bez szans.

Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa 1,85⛔1-1. Zaś bramka w 87 min

Olimpia ostatnio złapała zadyszkę ale mimo to jest zdecydowanie lepszą drużyną i myśle że z Rakowem wreszcie sie przełamią i wygrają spotkanie

Lechia Zielona Góra - Jarota Jarocin 2,10 ✅2-1

Ostatni ciekawy mecz,gram go ostrożnie ale uważam że powinien wejść. Młodzież z Zielonej Góry gra ostatnio bardzo dobrze i przede wszystkim zdobywa punkty(wygrali 4 ostatnie mecze!). Jarota jest wysoko w tabeli ale już o nic nie walczy-Lechia nadal bije się o utrzymanie

Zastanawiam się jeszcze czy nie zagrać na Bałtyk w meczu z GKSem Tychy 1,95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom