>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga - [Sezon 2014/2015]

Status
Zamknięty.
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Błękitni - Kotwica
Błękitni owszem mają za sobą PP, ale to dopiero początek rundy więc mowy o zmęczeniu nie będzie. Co więcej to mecz derbowy, a jak pamiętamy w Kołobrzegu Błękitni prowadzili już 3:0, aby przegrać 4:3. Stargardzianie ciągle liczą się w grze o awans, natomiast Kotwica walczy o utrzymanie. Moim zdaniem kołobrzeżanie mają na nie nikłe szanse, tym bardziej po ostatnich meczach. Jutro zabraknie lidera gości - Kuby Poznańskiego, który jest motorem napędowym tej drużyny. Gospodarze zagrają w normalnym składzie z Fadeckim i Liśkiewiczem, którzy nie grali w Krakowie. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem są stargardzianie. Uważam, że Błękitni jutro rozbiją Kotwicę na własnym terenie minimum dwoma bramkami.
Typy:

Błękitni @ 1,91 Williamhill

Błękitni handi (0-1) @ 3,40 Betsson
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Limanovia - Zagłębie
Mecz w którym drużyna zajmująca ostatnią lokatę podejmować będzie corocznego faworyta do awansu. Mimo iż Zagłębie gra w kratkę a ostatnia wygrana z Błękitnymi nie jest chyba zbyt miarodajna (co pokazał mecz Błekitnych z Cracovią) to ciężko mi sobie wyobrazić nic innego niż czystą &quot;2&quot;. Bukmacherzy widzą w tym meczu remis, ale to chyba głównie za sprawą wysokiej wygranej gospodarzy z Kluczborkiem. Nie wiem co się działo z graczami MKSu ale wierzę, że trenerzy z Sosnowca wyciągnęli wnioski z tego meczu. Zagłębiacy mają nóż na gardle, gdyż trudne mecze dopiero przed nimi. Dlatego w kontekście awansu taka myśl w głowie może być dodatkową motywacją. Nie spodziewam się sensacji. Mam nadzieję, że efekt nowej miotły będzie działał jeszcze w tym meczu. Obecni trenerzy Zagłębia wprawdzie nie mają dużego doświadczenia ale to ludzie powiązani w przeszłości z tym klubem i w przeciwieństwie do Smyły nie wybaczą im niezaangażowania w grę.
Mój typ: Zagłębie kurs: 2,5
Polecam zagrać w dablu ze zwycięstwem hokejowego Zagłębia nad Nestą w play-off. Po dwóch meczach stan rywalizacji 1:1. Najbliższe dwa spotkania w Sosnowcu.
Mecz miazga. W końcu po zmianie trenera widać zaangażowanie w gre, a dzisiejszy powrót z 0:2 to coś pięknego. Widział ktoś kursy na awans z II ligi?
PS. Hokejowe Zagłębie też po pięknym dramacie wygrywa po karnych. Stadion Zimowy odleciał dziś ???? Oby jutro była powtórka z rozrywki ????
 
abegie 0

abegie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Pruszkow - ROW Rybnik
Typ:
Pruszkow DNB
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
Pruszków wyeliminowany z Puchu Polski może wreszcie skupić się na lidze, gdzie w dzisiejszym meczu podejmie vice lidera II Ligi. Rybnik na wyjeździe grając ma bilans 5/4/1, gdzie dokładnie taki sam ma Pruszków grając u siebie. Ten mecz wygląda mi na remis dlatego warto się zabezpieczyć tu grając draw no bet.
Obrońca jakim jest Dawid Gojny w meczu z Siarką Tarnobrzeg otrzymał żółty kartonik, tak więc w dzisiejszym meczu będzie pauzował za ich nadmiar. Dawid Jarka jest w dalszym ciągu kontuzjowany i na 100% nie zagra w tym spotkaniu. Trener Prasoł nie jest pewny występu dwóch swoich podstawowych graczy jakimi są Michał Plonka oraz Mateusz Bodzioch
. Gdyby cała ta czwórka nie zagrała to drużyna gości będzie mieć spore problemy gdyż gracze z Pruszkowa w lidze bez porażki są od początku sezonu! Ci zawodnicy łącznie strzelili dla Rybnika 9 z 30 goli, tak więc ich brak na pewno niekorzystnie wpłynie na grę drużyny gości.

 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Nadwiślan Góra
Zagłębie @ 1.70 ✅
Cel w Sosnowcu to awans do I ligi, ostatnie 4 spotkania Zagłębia to aż 10 pkt, więc jest to na pewno dobry wynik. Dziś spotkanie z zespołem Nadwiślana, który raczej będzie bronił się przed spadkiem w tym sezonie, nie sądzę aby dziś urwali jakiekolwiek punkty na ciężkim terenie w Sosnowcu.
Zespół Zagłębia Sosnowiec, jest najlepiej punktującą drużyną w rundzie wiosennej.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Na szybko bo zaraz wychodzę na piwko i mecz.
W powyższym meczu bardzo ciekawie wygląda over 2,5 po kursie 1,8 betsson.
Zagłębie na wiosne po zmianie trenera same overy(2-2,3-1,3-4,3-1). Nadwiślan podobnie(3-3,3-2,0-0,0-1,3-3), dodatkowo jest to drużyna która ma najwięcej straconych bramek w lidze(42), Zagłębie jest drugie jeżeli chodzi o ilość strzelonych bramek(40).
Przewiduje wynik 3,4 do 1 i choćby do jutra objęcie fotela lidera ????
✅ 3-2 IZZI ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aliant 531

aliant

Użytkownik
4 raz z rzędu odrabiają straty ???? . Choć dzisiaj już byłem pewny, że nie dadzą rady nawet zremisować ???? .
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Po wywaleniu Smyły oni tak już mają ???? Co cieszy - widać w końcu zaangażowanie w grę i jeżeli nie będzie przykazu z góry żeby nie awansować powinni spokojnie być w pierwszej trójce. Z tego co widać miasto jak i prezydent chcą tego awansu więc pierwszy raz od kilku lat jestem dobrej myśli.
Teraz 3 ciężkie mecze które zweryfikują gdzie obecnie jest Zagłębie i na co możemy liczyć w obecnym sezonie. Widziałem na telefonie, że mecz był live na B365 - ktoś może widział kurs na ZS około 60 minuty?
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
W Rybniku, ze względu na tor żużlowy, przyklepany jest remont stadionu, który spowoduje, że w następnym sezonie boisko piłkarskie nie będzie spełniać wymogów pierwszej ligi. Piłkarski ROW zatem może nie chcieć w tym sezonie awansować. Najlepiej świadczyć o tym może dziwna porażka ze Stalową Wolą (0:1 w drugiej minucie, a w drugiej połowie 2 bramki w dwie minuty gospodarzy - klasyczne 2/1). Dlatego dzisiaj również celowałbym w porażkę zespołu z Rybnika z nieźle dysponowaną Wisłą Puławy.
1/+2,5 @4.85 STS ✅ szybko, gładko i przyjemnie :cool:
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
WAŁBRZYCH - Stal Stalowa Wola
WAŁBRZYCH @ 3.20
comeon ⛔ 1-3 , miłe zaskoczenie
Z lekkim bólem typuje tutaj na zwyciestwo grajków z Wałbrzycha , ale nie widze tutaj innej mozliwosci . Stalówka jak gra mecze z druzynami z drugiej częsci tabeli to nie wychodzi na tym najlepiej i moze o tym świadczyć niedawna porazka z Nadwislanem Góra i to na własnym obiekcie . Forma Stalowej Woli wygląda jak szachownica , coś wygrają , coś uda się skubnąć i zremisowć , a czasem przegrają . Stalowa ostatnie mecze na wyjeździe to pokonanie wysoko Rozwoju Katowice przegrane derby z Siarką - po bardzo marnej grze , oraz remis z graczami z Pruszkowa . Wałbrzych dawno juz u siebie nie przegrał , a potrzebują punktów , aby nadal mieć szanse na pozostanie w drugiej lidze . Wygrane z Rozwojem i Siarką , remis z Rybnikiem i remis z Nadwiślanem Góra naprawde robią wrażenie i to tylko może świadczyć o aspiracjach zawodników z Wałbrzycha , że pomimo beznadziejnej sytuacji w lidze dostali podmuch w plecy i biegną ku lepszemu , ku temu , aby nadrobić te stracone punkty w rundzie jesiennej i pozostać w lidze .
 
E 40

edson17

Użytkownik
Nadwiślan Góra - Kotwica Kołobrzeg 3-1
Nadwiślan - 1,95 ✅
over 2,5 - 1,65 ✅
over 3,5 - 2,40 ✅✅

totolotek

Nadwiślan - 1,90
over 2,5 - 1,72

bet365


Bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie w II lidze, Nadwiślan ostatnio bardzo pechowe mecze prowadził 2-0 na Sosnowcu i przegrał 3-2, wcześniej prowadzili u siebie 2-0 z Kluczborkiem i skończyło się 2-2, natomiast w Puławach przegrywali 2-0 doprowadzili do remisu i potem stracili bramkę w 93 minucie. Kotwica ostatnie 3 wyjazdy wszystkie 3 w czapę i to z Rakowem 3-0, Stargard 2-1 gdzie prowadzili 1-0 i tracąc bramki 87 i 90 minuta przegrali, z Legionovią gdzie prowadzili 1-0 i przegrali ostatecznie 3-1. Obie drużyny bardzo overowe, potrafią strzelać i tracić. Myśle że mecz z wieloma bramkami i z lekkim wskazaniem na Nadwiślan, który wygrywając zbliży się do utrzymania.

Dorzucam link do tych dwóch zespołów
http://polskieligi.net/analizy/47710,nadwislan_gora_kotwica_kolobrzeg.html?sezon=9

_____
kliknij dzięki jeżeli zarobiłeś...
&quot;Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, *****, nie miał ręki.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński 22.04.15 godz. 18:00
typ: 2
⛔ ????????
kurs: 2.70
bukmacher: Expekt


Jest to zaległy mecz, który nie odbył się w pierwotnym terminie. Jest to niezwykle istotne spotkanie dla obu zespołów. W razie zwycięstwa Wisła zapewni sobie na dobrą sprawę utrzymanie, Błękitni natomiast w razie zdobycia trzech oczek na poważnie włączyli by się w decydującą walkę o awans do 1 ligi. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gości ze Stargardu Szczecińskiego, co prawda Wisła zanotowała ostatnio zwyżkę formy, ale uważam, że dzisiaj ich dobra passa się zakończy. Zagrają oni bowiem bez swoich trzech podstawowych graczy. Błękitni wystąpić powinni w swoim teoretycznie najmocniejszym składzie i moim zdaniem są zespołem zdecydowanie piłkarsko lepszym od gospodarzy z Puław. Widziałem kilkukrotnie mecze zespołu z Puław i nie prezentują oni nic nadzwyczajnego, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Wybieram się na ten mecz osobiście i można powiedzieć, że gram przeciwko zespołowi ze swojego regionu, ale w bukmacherce nie ma sentymentów.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik 1 @2.21 Betsafe
Co prawda mecz dopiero w sobotę, ale można pograć już teraz. Dla mnie faworytem absolutnie Zagłębie. Mieszkam w Sosnowcu, chodzę na każdy mecz jaki się da i powiem szczerze tak dobrze grającego Zagłębia nie widziałem od sezonu 2006/2007. Widać, że jest parcie na awans czego dowodem są wyniki. Na ostatnie 6 meczy Zagłębie wygrało 5 razy i jeden remis z czego: remis z 2:0 wyciąniety na 2:2, a w pozostałych pięciu Zagłębie przegrywało 1 lub 2 bramkami i wygrywało. Widać, że drużyna walczy do końca i chcą awansować. Oprócz tego mecz zaliczany do &quot;derbowych&quot;, w Sosnowcu wielka mobilizacja jeżeli chodzi o kibiców, także myślę że śmiało można pograć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 98

mokatoopl

Użytkownik
@edson17
Powiem tak, bo byłem na meczu, że jedyny komentarz jaki tutaj pasuje to totalna kompromitacja Błękitnych. Dla mnie Wisła nie gra nic nadzwyczajnego w tym sezonie a w tym meczu też nie pokazała nic wielkiego, po prostu wykorzystała to, że Błękitni przyjechali tutaj bo &quot;musieli&quot;. Już po pięciu minutach tego meczu wiedziałem, że ten typ mi wejdzie. Piłkarze Błękitnych moim zdaniem nie mają szans na awans w tym sezonie, bo po odpadnięciu z Lechem ewidentnie zeszło z nich powietrze (nie tylko ja tak uważam). A co do Puławskiej Wisły to tak jak pisałem mają już właściwie utrzymanie, chociaż grają bardzo przewidywalną i &quot;prostą&quot; piłkę. Nasuwa się więc pytanie. Czy ta liga jest, aż tak słaba ? Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi i powiem tylko, że w Sobotę Wisła gra z outsaiderem tych rozgrywek czyli Górnikiem Wałbrzych, dodatkowo u siebie. Jeżeli wygrają to z całym przekonaniem powiem wtedy, że zasłużyli na utrzymanie w tej lidze, ale o tym meczu to ja napiszę szerzej dopiero jutro. Pozdrawiam.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Wisła Puławy - Górnik Wałbrzych 25.04.15 godz. 15:00
typ: 1 ⛔
kurs: 1.57
⛔ ???? Nie mam pytań ... Ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Wisła to kompletne miernoty, na których nie opłaca się stawiać choćby złotówki. Do końca sezonu będę grał przeciwko nim.

Jest to mecz w ramach 27 kolejki rozgrywek II ligi Polskiej, czyli jak widać rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. Powyżej możecie zobaczyć mój krótki komentarz na temat ostatniego meczu Wisły z Błękitnymi. Wisła to dla mnie ciągle bardzo mierna drużyna, której gra jest bardzo schematyczna. Mimo wszystko jutro powinna bezproblemowo odnieść zwycięstwo, gdyż gra bądź co bądź outsaiderem tych rozgrywek. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie w tym wypadku sporą niespodzianką. Pobieram ten kurs na Wisłę póki jest jeszcze w miarę &quot;grywalny&quot;, bo jutro pewnie ostro poleci w dół.

PS. Odradzam wam grać cokolwiek w stronę Błękitnych. Ten zespół całkowicie się posypał i nie zdziwię się jak przegrają wszystkie mecze do końca sezonu.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Puszcza - Nadwiślan 25.04.15 godz. 16. 0-0
over 2,5 - 1,9
Nadwiślan strzeli - 1,35
over 3,5 - 3,2
????
totolotek

Mecz drużyn walczących o utrzymanie. O Nadwiślanie pisałem ostatnio, drużyna strzelająca i tracąca bramki. &quot;Nadwiślan ostatnio bardzo pechowe mecze prowadził 2-0 na Sosnowcu i przegrał 3-2, wcześniej prowadzili u siebie 2-0 z Kluczborkiem i skończyło się 2-2, natomiast w Puławach przegrywali 2-0 doprowadzili do remisu i potem stracili bramkę w 93 minucie.&quot; Do tego dodam wygrany mecz z Kotwicą 3-1. Na 3 ostatnie mecze wyjazdowe w każdym strzelili bramkę, natomiast Puszcza Niepołomice na 7 ostatnich meczy u siebie 4 razy pokryty over 2,5 i w każdym meczu goście strzelali bramkę. W pierwszym meczu tych zespołów wygrał Nadwiślan 2-0. Myślę, że może być remisowo 2-2 albo po walce może wygrać Nadwiślan.



http://polskieligi.net/analizy/47718,puszcza_niepolomice_nadwislan_gora.html?sezon=9
_____
kliknij dzięki jeżeli zarobiłeś...
&quot;Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, *****, nie miał ręki.&quot;
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik 1 @2.21 Betsafe
Co prawda mecz dopiero w sobotę, ale można pograć już teraz. Dla mnie faworytem absolutnie Zagłębie. Mieszkam w Sosnowcu, chodzę na każdy mecz jaki się da i powiem szczerze tak dobrze grającego Zagłębia nie widziałem od sezonu 2006/2007. Widać, że jest parcie na awans czego dowodem są wyniki. Na ostatnie 6 meczy Zagłębie wygrało 5 razy i jeden remis z czego: remis z 2:0 wyciąniety na 2:2, a w pozostałych pięciu Zagłębie przegrywało 1 lub 2 bramkami i wygrywało. Widać, że drużyna walczy do końca i chcą awansować. Oprócz tego mecz zaliczany do &quot;derbowych&quot;, w Sosnowcu wielka mobilizacja jeżeli chodzi o kibiców, także myślę że śmiało można pograć ;)
No i mamy ładny ✅✅✅
Tak jak mówiłem, Zagłębie traci pierwsze bramkę schodzi do szatni wraca mega zmobilizowane i efekt widać. Co prawda bramka na 2:1 w 94 minucie, ale trzeba przyznać że w II połowie byli drużyną dużo lepszą i po prostu zwycięstwo się należało. Mam nadzieję, że ktoś pograł i zarobił! :cool:
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
typ: X2
kurs: 1.50 ⛔????

Na szybko, bo mecz za pół godziny. Błękitni moim zdaniem mogą nie zdobyć już w tym sezonie choćby punktu. Ewidentnie posypała się ich gra po odpadnięciu z Lechem w PP, abstrachując, że ten zespół nigdy nie grał jakoś rewelacyjnie. Ich ostatni mecz ze słabiutką Wisłą to była totalna kompromitacja , którą widziałem na własne oczy i z pewnym przekonaniem gram dziś X2. Zobaczymy czy się uda.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: II liga - Kolejka 28
Godzina: 30.04.2015 17:00
Spotkanie: Rozwój Katowice - Legionowo
Typ: over 2.5 10/10 Kurs: 1.72
Typ: over 3.5 5/10 Kurs: 2,85 Unibet
Wicelider tabeli Rozwój Katowice podejmie 12 Legionowię która nadal nie jest pewna utrzymania, ale niewiele jej brakuje. Gospodarze walczą o awans , ale w rundzie wiosennej u siebie zadnego spotkania nie wygrali - ostatnie dwa mecze to remisy 2-2 z Sosnowcem i Puławami oraz przegrana 5-1 ze Stalową Wolą - jak widzimy strasznie bezkompromisowo graja i duzo strzelaja ale wiecej traca bramek takze fajny ofensywny zespol walczy o ten awans , goscie co prawda ostatnie 2 mecze na wyjezdzie to skromne wyniki 1-0 z Limanovia i 1-1 z Brzeskiem ale wczesniej potrafili robić ladne wyniki np 2-2 z Puszczą Niepolomice . Ogolnie sa to dwie mocne ofensywnie ekipy na 27 meczow w II lidze gospodarze 16 overow 2,5 a goscie 15. Takze zapowiada sie fajny ofensywny mecz bez kalkulacji bo goscie zbierac punkty musza a w przodzie taki scisk ze Rozwoj jesli chce awansowac musi wygrywac. Moglaby byc wieksza linia na over np 3,5 ale wole nie ryzykowac. Ostatni mecz Rozwoj przegral 3-1 na wyjezdzie z Stala Mielec i mysle beda chcieli sie zrewanzowac i pokazac ladna pilke dzisiaj jak na wicelidera przystalo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom