>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

II liga - [Sezon 2014/2015]

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Kilka typów ode mnie na najciekawsze spotkanie 28 kolejki.
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec
Pisałem kilka kolejek temu i od tego czasu nic się nie zmieniło. Zagłębie po zmianie trenera na &quot;zagłębiowskie trio&quot; 7. mecz bez porażki (6 zwycięstw) i 5. w którym sosnowiczanie odwrócili losy spotkania.
Zagłębie to najbardziej bramkostrzelna drużyna-47 bramek. Stal niewiele gorzej-45.
Typy na ten mecz wydają się oczywiste:
Najpewniejszy typ, chociaż kurs mizerny:
padnie bramka w 2 połowie 1,31✅
Kto śledzi ostatnie mecze Zagłębia wie, że w drugiej połowie, a zwłaszcza w końcówkach sosnowiczanie są zabójczo skuteczni.
Zagłębie wygra drugą połowę 2,93. ✅
Kurs zdecydowanie wart gry, na 7 spotkań pod wodzą nowych trenerów, w 6 Zagłębie wygrywało drugą połowę meczu!
Czysto dla funu chociaż już ostatnio chodził mi ten typ po głowie i żal że nie postawiłem czyli połowa/koniec 1/2 20,0⛔ajj była szansa:grin:1/X
BTS 1.65 ✅ - tu więcej dodawać nie trzeba, we wszystkich 7 meczach Zagłebia pod wodzą nowych trenerów obie drużyny strzelały bramki.
I mam nadzieje, że ZAGŁEBIE 2.6⛔ - PASSA MUSI BYĆ PODTRZYMANA! Stalówka w rundzie rewanżowej załapała dołek i trzeba to wykorzystać
szkoda czerwonej kartki już w 13 minucie dla bramkarza Zagłębia, mimo to w drugiej połowie minimalne pudło głową mogło dać zwycięstwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 24

xavery84

Użytkownik
Raków Częstochowa - Okocimski Brzesko
Typ: 1
Kurs: 1.65 betclick
win. Raków - Okocimski 1:0
raków pod wodzą mroczkowskiego spisuje się nieźle i walczy o awans. Brzesko gra słabo i nie powalczy w medalikowie.

Stal stw - Zaglebie s.
Typ 2
Kurs: 2.55 betclick
Zaglebie jest na fali wygrywają mecz za meczem nieźle wygladaja. Stalówka z kolei przegrała 2 ostatnie mecze. Podejrzewam że swoje 3 grosze wtrąca do meczu sędziowie i zagłębie dzięki temu wygra.
przegrana wynik 1:1
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków Częstochowa - Okocimski Brzesko
Raków @ 1.70

✅
Raków to rewelacja rundy wiosennej, dziś przed własną publicznością podejmują Okocimski, a wygrana w tym spotkaniu może pozwolić wskoczyć im na podium, tak więc byłoby wielkie święto w Częstochowie.
Drużyna z Brzeska wygrała w tej rundzie tylko 2 spotkania, były to dwa spotkania przed własną publicznością. Ogólnie w tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych spisują się fatalnie, ich bilans to 1 - 6 - 6. Za to Raków u siebie w tej rundzie pokonał już Mielec czy Kołobrzeg.
Moim zdaniem dziś 3 pkt zostają w Świętym Mieście.

Rybnik - Kołobrzeg
Rybnik @ 1.55

✅
Ostatnie spotkania Kotwicy z drużynami z województwa śląskiego nie były udane. Porażka z Nadwiślanem 3:1, z Rakowem 3:0 i Rozwojem u siebie 1:2. Dziś znów bardzo daleki wyjazd do Rybnika, który pewnie jest podrażniony ostatnią, można powiedzieć derbową porażką z Zagłębią, gdzie stracili bramkę w ostatnich minutach. Jeśli ROW nadal myśli o awansie do 1 ligi, to po prostu muszą wygrać dziś to spotkanie.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych X2 @3.21 STS ✅
Przeglądałem ofertę drugiej ligi z myślą o zagraniu na Zagłębie po kursie 1,75 czy coś w tym stylu ale gdy zobaczyłem ten kurs to pierwsze co puściłem ten zakład. Ktoś powie - jesteś nienormalny. Możliwe ????
Po 1:
Jak niektórzy zauważyli daję tylko typy na Zagłębie bądź z nimi związane ponieważ oglądam każdy mecz no i nie raz na stadionie byłem. Panowie, ile już takich meczy było że do Sosnowca przyjeżdzały &quot;pastuchy&quot; po kursie 8 i wygrywali. Elana Toruń, Lechia Zielona Góra, ŁKS Łomża i można tak wymieniać w nieskończoność. Krótko mówiąc, piłkarze z Sosnowca często lubią &quot;podwinąć się&quot; na takim przeciwniku ????
Po 2:
No seria Zagłębia bez porażki nadal trwa, każdy słynne powiedzenie zna &quot;każda seria musi się kiedyś skończyć&quot;.
Po 3:
No cóż, w meczu ze Stalówką czerwo dostał Szymon Gąsiński, więc w bramce zobaczymy innego bramkarza z ławki. Oprócz tego no nie oszukujmy się, Zagłębie pod presją grać nie potrafi czego dowodzą nieustannie przez ostatnie 4 lata.
Podsumowując: Nie jest to typ peffka, ale ludzie czy ktoś normalny pogra Zagłębie Sosnowiec po 1.25? No proszę Was... Tu jest olbrzymie value tym bardziej, że już nie raz takie cuda w Sosnowcu się zdarzały. Z bólem, ale gram na to że moja drużyna nie wygra:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marjol 102

marjol

Użytkownik
Rzeczywiście 1,25 na Zagłębie to przesada, w tej lidze kursy na zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny nie powinny być niższe niż 1.5.
Mając w pamięci ostatnich 8? sezonów i tak jak napisałeś dziwnego odpuszczania z ogórkami rzeczywiście można pomyśleć o graniu coś w kierunku gości, którzy zresztą w ostatniej kolejce pokonali walczący o awans Kluczbork. Różnica pomiędzy ostatnimi sezonami, a tym w Sosnowcu jest taka, że zmienił się prezydent. Poprzedni delikatnie mówiąc miał gdzieś klub i na rękę było mu to, że grali w 3 lidze, ponieważ nie musiał łożyć większych pieniędzy z budżetu miasta.
Teraz mamy prezydenta kibica, który chodził na każdy mecz grubo przed wyborami. Widać jego zaangażowanie i odrazu polepszyły się wyniki, atmosfera w klubie i wokół klubu. Nie sądzę żeby w tym sezonie powtórzyła się historia, chociaż tak jak mówiłem 1,25 to śmiech na sali. Jak się pojawi oferta to na pewno jakiś fajny typ na ten mecz się znajdzie ;)

Co do zastąpienia Gąsińskiego to nie ma problemu, Fabisiak moim zdaniem wcale gorszy nie jest. Za Szymonem przemawia tylko doświadczenie.

Jak się czasami patrzy na Fabisiaka to głowa boli, nie wiem w którym to było meczu bo nie pamiętam ale w pamięci utkwiła mi sytuacja w której wyszedł bez sensu do przodu i zawodnik przeciwników go przelobował, na szczęście dla Fabisiaka trafił tylko w poprzeczkę ???? po tamtej sytuacji która utkwiła mi w pamięci nie mam jakoś do niego zaufania
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
W drugiej lidze zaczyna się decydująca faza rozgrywek. Na początek zaserwowano nam klasyczny pojedynek środka tabeli, gdzie dziewiąta Stal zagra z dziesiątą Siarką. Jednoznacznego faworyta wskazać więc trudno, ja jednak skłaniam się ku gospodarzom. Mielczanie grają wprawdzie w kratkę, ale na własnym boisku radzą sobie całkiem nieźle (7-4-3). Z kolei goście, którzy przed rozpoczęciem rundy wiosennej byli typowani do jednego z głównych pretendentów do awansu na zaplecze ekstraklasy, zaliczają wpadkę za wpadką. Wystarczy tu przywołać choćby przykłady porażek z ekipami z dołu tabeli - Wałbrzychem (2:3), Puławami (0:2) czy remisem z kolejny outsiderem, Kotwicą 1:1. Nawet ostatnie zwycięstwo 3:2 z broniącą się przed spadkiem Puszczą Niepołomice (przegrywali 0:2) pokazuje w jakiej dyspozycji jest ten zespół. Ich statystyka spotkań na wyjeździe, również nie wygląda olśniewająco (4-4-6). Najlepszym strzelcem w ekipie Mielca jest Mateusz Cholewiak (7 trafień), i to w nim powierzam głównie swoje nadzieje co do zwycięstwa gospodarzy. W jesiennym meczu tych ekip padł remis 0:0, jednak tym razem stawiałbym na dużo bramek, i jeśli ktoś boi się stawiać czystej &quot;1&quot; polecam over 2,5. W Siarce wprawdzie zmieniono trenera, co poprawiło nieco zdobycze punktowe ale w obronie cały czas jest dramat, co powinni wykorzystać miejscowi. Dla obu ekip jest to ostatnia szansa aby dalej mieć jakiekolwiek szanse chociażby na baraż, remis nikogo satysfakcjonował nie będzie, dlatego liczę na dobre widowisko, dużo bramek oraz korzystny wynik Stali.

Mój typ:1
Kurs:2
Bukmacher: U-n-i-b-e-t ✅✅✅:spokodfhgfh: 2:1
////////////////////////////
Były emocje, były bramki, była walka. Wszystko się sprawdziło.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Kluczbork - Puławy x2 1,8 ⛔ szkoda, grali w przewadze, można było chociaż zremisowac. oby za tydzień zagrali podobnie ????
Kluczbork niby walczy o awans a na wiosnę takie wpadki jak 0-4 u siebie z czerwona latarnia ligi-Limanovią oraz ostatnio porażka w Wałbrzychu z przedostatnim Górnikiem... Może jednak nie chce awansowac?
A Wisła rewelacja wiosny, nie przegrała od 9 spotkań pokonując po drodze wiele drużyn bijących się o awans (Rybnik, Stal, Błękitni, Znicz czy remis z liderem z Katowic). Na wiosnę przegrali tylko z Rakowem w pierwszej wiosennej kolejce!
Co więcej w ekipie gospodarzy nie zagra podstawowy bramkarz, który w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jakieś newsy o meczu Puławy - Zagłębie Sosnowiec? Zagłębie na poważnie myśli o awansie?
Z 5 meczów do końca aż 3 wyjazdowe w tym dwa z zespołami z środka tabeli: Puławy i Pruszków a także z walczącą pewnie do końca o utrzymanie Kotwicą do tego trudny mecz u siebie z Kluczborkiem i Puszczą, która podobnie jak Kotwica może walczyc o utrzymanie do końca.
Wygląda na to, że tutaj jeśli poważnie myślą o awansie muszą wygrac.
Zobaczymy jakie kursy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jakieś newsy o meczu Puławy - Zagłębie Sosnowiec? Zagłębie na poważnie myśli o awansie?
Z 5 meczów do końca aż 3 wyjazdowe w tym dwa z zespołami z środka tabeli: Puławy i Pruszków a także z walczącą pewnie do końca o utrzymanie Kotwicą do tego trudny mecz u siebie z Kluczborkiem i Puszczą, która podobnie jak Kotwica może walczyc o utrzymanie do końca.
Wygląda na to, że tutaj jeśli poważnie myślą o awansie muszą wygrac.
Zobaczymy jakie kursy.
Deklaracji padło wiele w tym myśl o awansie, ogólnie ciekawa walka się tam zapowiada bo zespoły Śląskie walczą tylko trochę wygląda to, jak wyścig żółwiów.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Deklaracji padło wiele w tym myśl o awansie, ogólnie ciekawa walka się tam zapowiada bo zespoły Śląskie walczą tylko trochę wygląda to, jak wyścig żółwiów.
Przez Śląskie masz na myśli Rybnik i Rozwój mam nadzieje ;)
Pytanie kto chce awansować, bo cała czołówka regularnie gubi punkty, Zagłębie jak narazie najmniej, ale już po ostatniej kolejce i remisie w dziwnych okolicznościach pojawiają się wątpliwości co do chęci awansu.
Jeżeli grać coś z tego meczu to na pewno jakiś BTS czy o2,5. Obie drużyny bardzo bramkostrzelne na wiosnę, Zagłębie jeszcze nie zagrało na zero z tyłu w rundzie rewanżowej jak i strzelało w każdym meczu pod wodzą nowych trenerów ( czyli nie licząc pierwszej kolejki 1-0 w Brzesku)
Fortuna już wystawiła kursy, narazie tylko 1x2
2.9 3.1 2.25

Prawdopodobnie bezpośrednio awansują 4 zespoły w związku z wycofaniem się Floty z rozgrywek I ligi. No chyba że Tychy w 5 meczach zdobędą 10 punktów a w najblizszej kolejce grają w Lubinie więc wtopa wielce prawdopodobna ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków - Limanovia
Raków @ 1.36
Raków (-1) @ 2.10

Jest szansa dla Rakowa że po tej kolejce będą zajmować miejsce które daje im awans do I ligi. To przez układ terminarza, wszystkie drużyny które walczą o awans, grają dziś między sobą i na pewno ktoś straci punkty więc przy zwycięstwie Rakowa, może się to fajnie dla nich ułożyć.
Raków w świetnej formie 6 spotkań bez porażki i tylko 3 bramki stracone.
Limanovia to najgorsza drużyna w lidze, więc myślę że dziś za bardzo nie będą mieli czego szukać w świętym mieście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aliant 531

aliant

Użytkownik
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
W Puławach dojdzie dziś do ciekawego pojedynku, pomiędzy miejscową Wisłą, a liderem z Sosnowca. Wyraźnie widać, że wiosna służy obu zespołom. Wisła wygrzebała się ze strefy spadkowej, którą okupowała przez zimę, praktycznie zapewniając sobie awans, a Zagłębie ze środka tabeli wskoczyło na fotel lidera. Jednak po piorunującym początku i Wiślacy i Sosnowiczanie, wyraźnie złapali zadyszkę. Goście pomimo prowadzenia w tabeli, nie wygrali od dwóch spotkań. Remis na wyjeździe ze Stalową Wolą jest oczywiście dobrym rezultatem (grając większość meczu w 10), ale 2:2 u siebie z Wałbrzychem, to już ewidentne marnotrawstwo. Mimo wszystko, stawiam tu właśnie na Zagłębie. Nie wierzę, że zespół aspirujący do awansu, straci po raz trzeci z rzędu (co najmniej) dwa punkty. Poza tym wydaje mi się, że Puławianie osiągnęli już swój główny cel - utrzymanie, przez co większa motywacja również jest po stronie przyjezdnych. Zagłębie dysponuje najlepszą ofensywą w lidze, z kolei defensywa Wisły jest jedną z najgorszych na tym szczeblu. Najlepszy strzelec Zagłębia Jakub Arak, ma na swoim koncie 15 bramek, z kolei w Puławach najskuteczniejszy jest Konrad Nowak z 10 trafieniami. Wyniki osiągane przez Zagłębie na wyjazdach są całkiem dobre (6-5-3), z kolei gospodarze u siebie (5-3-6). Tak jak napisałem na początku. Według mnie, więcej argumentów przemawia za Sosnowiczanami. Własne boisku to moim zdaniem za mało, aby powstrzymać pędzące do pierwszej ligi Zagłębie. Dzisiaj ekipa z miasta Kiepury powinna przełamać się i zakończyć raczkującą serię remisów. Stawiam na wyrównane widowisku, dużo bramek i końcowy wynik w granicach 2:1/3:1 dla gości.

Mój typ:
2 - Totomix 2,23
 
fuckland 57

fuckland

Użytkownik
Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg typ 1 kurs @2.20 http://bet-at-home.com✅✅✅

Czego tak? Dzialacze i pilkarze z Walbrzycha postanowili chyba nie spadac do 3 ligi i na koniec sezonu widzimy ogromna zmiane z kopciuszka w ksiezniczke. 17 miejsce ostatnio przypomnialo sobie jak sie gra w pilke i to jak! 2:2 w Sosnowcu, ktore wchodzi do 1 ligi, wczesniej 2:1 u siebie z Kluczborkiem ktore tez chce awansowac! Malo? To wczesniej 1:1 na wyjezdzie z Pulawami ktore co by nie mowic sa w niezlym gazie. A dzis glowny rywal do spadku czyli Kotwica, ktora na wyjazdach ma bilans 2-4-8. Obie ekipy dzieli 3pkt i na pare kolejek przed koncem to jest must win dla Gornika jezeli powazniej mysla o zostaniu w lidze. Widze tutaj ogromny value i polecam kazdemu ten typ.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Kto pierwszy strzeli gola? Wisła Puławy @1.95
No cóż, ostatnich dwóch meczy Zagłębia do udanych zaliczyć nie można. Remis ze Stalówką po czerwonej kartce można wybaczyć, ale remis wygrywając 2:0 z pastuchami, którzy nie potrafili w 1 połowie kopnąć przed siebie piłki to jest wstyd. Teraz Zagłębie jedzie na trudny teren, gdzie gospodarze na wiosnę radzą sobie bardzo dobrze. Zagłębie traci gola w KAŻDYM meczu, a pierwsi również tracą bardzo często. Zresztą z tym co zaprezentowali ostatnio u siebie nasi obrońcy śmiało pobieram ten typ, gdyż uważam że jest bardzo prawdopodobny.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Liga nabiera rozpędu, już w środę następna kolejka.
W weekend cała lepsza połowa tabeli zremisowała swoje mecze i po raz kolejny nasuwa się pytanie kto chce awansowac? Raków ledwo ratuje punkt z praktycznie zdegradowaną Limanovią, Zagłębie w 92 minucie traci punkty w Puławach, reszta już w ogóle od dłuższego czasu notuje słabe wyniki.

Najpewniej wygląda dla mnie zwycięstwo Błękitnych z Nadwiślanem. Błękitni to najlepiej u siebie grająca drużyna, przekonały się o tym także ekstraklasowe ekipy w PP. W lidze bilans 10-2-3. Co ważniejsze nadal liczą się w walce o awans,tylko 2 punkty straty do miejsca barażowego, 3 do bezpośrednio dającego awans.
Nadwiślan ostatnio w gazie, 5 ostatnich meczów to 3 zwycięstwa i 2 remisy. Dzięki temu mają 10 punktów przewagi nad strefą spadkową więc bardzo spinać się nie muszą.
Błękitni 1,8⛔
Drugi mecz to oczywiście Zagłębie - Kluczbork.
Mecz dwóch drużyn bijących się o awans, ale zarówno Sosnowiczanie jak i MKS obniżyli ostatnio loty. Zagłębie 3 remisy z rzędu, 2 bardzo frajerskie. Kluczbork z kolei traci dziwne punkty.
Nie będę jednak typował zwycięzcy meczu, chociaż mam nadzieję, że będzie to Zagłębie. Skupie się na tym co od razu rzuca się w oczy i pisałem o tym przy okazji poprzednich meczów Zagłębia.
Sosnowiczanie w KAŻDYM MECZU pod wodzą nowych trenerów strzełało i traciło bramkę! A było ich już 10. Żadnego z tych meczów Zagłębie nie przegrało, kilkukrotnie udawało się wygrywać mimo straty bramki jako pierwsi.
Zagłębie najlepsza ofensywa, Kluczbork najlepsza defensywa. Tak czy siak widze tu jakieś 2-1, 3-2
BTS 1.65✅
tradycyjnie załatwione w końcówce
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Błękitni - Nadwiślan ⛔
Błękitni @ 1.80

Tak jak zostało już napisane Błękitni to najlepsza drużyna II ligi, w spotkaniach u siebie. Ich bilans to 10-2-3 25:16.
Z drugiej strony Nadwiślan, który nie najlepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych, nie wygrali na wyjeździe od 4 spotkań. Do tego daleka podróż, bo do pokonania mają prawie 600 km - podróż ok 8 godzin.
Jednak podstawowym argumentem który przemawia dziś za gospodarzami są osłabienia gości.
Info z oficjalnej strony Nadwiślana:
&quot;Z Błękitnymi z powodu kartek nie mogą zagrać Furczyk i Retlewski. Ponadto Kocur zgłosił uraz mięśnia, a Gurbisz jest po chorobie. Pojedziemy więc bez nich.&quot;
Raków - Przuszków ✅
Raków @ 1.80

Podobno w Częstochowie wielka mobilizacja, dziś bilety na to spotkanie po 1 zł. Awans do I ligi staje się coraz bardziej realny. Raków od 8 spotkań bez porażki. Znicz od 4 spotkań bez wygranej.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków - Nadwiślan // Raków @ 1.60
W Częstochowie wielka mobilizacja, wszyscy wierzą w awans do I ligi, do tego dziś ostatni mecz w tym sezonie przy Limanowskiego, więc spodziewam się dużej ilości kibiców. Liczą się tylko 3 pkt, które muszą zostać w Częstochowie.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Panowie bet miesiąca na ostatnią kolejkę. Spójrzmy w tabele i przyjrzyjmy się meczowi: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice. Zagłębie potrzebuje remisu do awansu, a Puszcza remisu do utrzymania. Więcej chyba mówić nic nie muszę ;)
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
kolega wyżej już dobrze zauważył o co chodzi ;)

▶



Sprawa prosta, dla obu drużyn remis będzie w tym przypadku super wynikiem, Zagłębie nareszcie wraca do 1 ligi ! a Puszcza zostaje w drugiej,myśle że więcej dodawać nie trzeba,dochodzi do tego fakt że Zagłębie naprawdę lubi remisować ;) przypomnę że na ostatnich 6 meczów 5 razy remisowali !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 187

h778

Użytkownik
Ja się osobiście z tym typem nie zgadzam, na Ludowym ma być komplet widzów, nie widzę powodu, dla którego Zagłębie miałoby w czymkolwiek pomagać... Puszczy Niepołomice.

Za to pewniakiem do odpuszcznia w weekend jest Dolcan, ale to do tematu o I lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom