>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [12-13.07.2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP



STS
Wkraczamy w drugą fazę kwalifikacji Ligi Mistrzów a wraz z nami nasza rodzima drużyna. Jak poradzą sobie Legioniści w tegorocznych kwalifikacjach? Przejście drugiej rundy wydaje się być formalnością. Awanse BATE oraz Slazburga również wydają się w miarę pewne. Odpowiedzi już niedługo!​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grać na Legie ? W jakiej aktualnej są dyspozycji ? Ktoś z Warszawy może coś się wypowie?
Wczoraj zmiażdżyli rywala, nie można określić ich dyspozycji po takich sparingach. Weź pod uwagę że nie mają jeszcze choćby Pazdana który jest na kadrze. Jednak w pierwszym meczu Legi będzie chciała osiągnąć dobry wynik. Do spotkania jeszcze sporo czasu
 
T 6

typer84

Użytkownik
Grać na Legie ? W jakiej aktualnej są dyspozycji ? Ktoś z Warszawy może coś się wypowie?



Ciężko powiedzieć. Takie pierwsze mecze to zawsze spora niewaidoma. Awans raczej jest na spokoju , ale styl może nie powalać na kolana
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Grać na Legie ? W jakiej aktualnej są dyspozycji ? Ktoś z Warszawy może coś się wypowie?
Znając Legie to pierwszy wyjazdowy mecz na remis a rewanż u siebie to będzie pogrom. Legia zawsze w sezon wchodzi mozolnie i bez polotu....

Sezon 2014/15
16 lipca 2014 - Liga Mistrzów (II runda eliminacji)
Legia Warszawa - St. Patrick&#39;s Athletic FC 1:1 (0:1)
Miroslav Radović 90 - Chris Fagan 38
23 lipca 2014 - Liga Mistrzów (II runda eliminacji)
St. Patrick&#39;s Athletic FC - Legia Warszawa 0:5 (0:1)
Miroslav Radović 25, 82, Michał Żyro 69, Marek Saganowski 87, Conan Byrne (sam.) 90

Sezon 2008/09
17 lipca 2008 - Puchar UEFA (I runda eliminacji)
Legia Warszawa - FK Homel 0:0
31 lipca 2008 - Puchar UEFA (I runda eliminacji - rewanż)
FK Homel - Legia 1:4 (1:1)
Renan 20 - Maciej Iwański 26 (k), 62, Sebastian Szałachowski 52, 66

Sezon 2012/13
19 lipca - Liga Europy (II runda eliminacyjna)
Metalurgs Lipawa - Legia 2:2
Leliuga 43, Klava 81 (k.) - Kucharczyk 20, Kosecki 47
26 lipca - Liga Europy (II runda eliminacyjna - rewanż)
Legia - Metalurgs Lipawa 5:1
Saganowski 4, 39, 79, Gol 57, Żyro 61 - Kamess 45
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Żalgiris - Astana under 2,5 2 unibet
Litwini odpadali z Dinamo Zagrzeb oraz Malmo w ostatnich latach, nie strzelali bramki i były undery.
Astana rok temu grała w LM, strzeliła tylko gola z Apoelem w wyjazdowych spotkaniach w kwalifikacjach,
straciła gola z Mariborem i 0-0 zakończyła wyjazd z HJK.
Do mnie przemawiają te statystyki, dodatkowo pierwsze mecze nie obfitują w gole,
więc kurs powinien wynosić dla mnie maks 1,8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak widać kilku par brakuje. Bardzo ubolewam, że mistrz Gibraltaru, o którym pisałem w temacie I rundy trafił na Celtic. Szkoci już są za mocni, może coś tam powalczą Gibraltarczycy, ale na awans nie ma szans. Nie mniej jednak wielkie graty im się należą za wyeliminowanie Flory. Jestem przekonany, że będziemy ich regularnie oglądać w II rundzie, a jak College Europa też będzie grał jak do tej pory, to kto wie czy od II rundy nie będą zaczynać.
Pewniakiem do awansu i wygranej u siebie jest wg mnie Karabach. Ogromny progres poczynił ten zespół, miałem przyjemność oglądać ich kilka spotkań ligowych i zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Azerskie męczenie buły ma swój piłkarski urok, nie jest nudne a w porównaniu z sezonem poprzednim gra jest jeszcze bardzo dojrzała i wyrachowana. Luksemburczycy też mieli kilka sezonów temu swoje 5 minut, ale spuścili z tonu.
Shake// Uzupełnię jak buki dodadzą je do swojej oferty.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
A ja juz dzis bym zagrał takie coś:

Zrijnski Mostar - Legia 1X po 2,06 Ónibet ✅

Legia póki co słabo, jak juz ktos pisał zawsze powoli sie rozpędzają, skład w rozsypce, druzyny póki co nie ma, daleko jeszcze do monolitu a tu juz grac na powaznie trzeba...atmosfery na pewno nie poprawiła wczorajsza porażka z Lechem u siebie 1:4.
Mostar będzie nakręcony na pewno, nikt nie spodziewał sie ze w poprzednim sezonie upolują mistrza kraju, trzon zespołu został na ten sezon i na pewno beda chcieli sie pokazac. Bardzo silni u siebie, w poprzednim sezonie bez porażki w Mostarze! Jak dla mnie linia (na chwile obecną 1x2: 5,00 - 3,50 - 1,70 to jakies nieporozumienie). Legia nie wygra w Mostarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A ja juz dzis bym zagrał takie coś:

Zrijnski Mostar - Legia 1X po 2,06 Ónibet

Legia póki co słabo, jak juz ktos pisał zawsze powoli sie rozpędzają, skład w rozsypce, druzyny póki co nie ma, daleko jeszcze do monolitu a tu juz grac na powaznie trzeba...atmosfery na pewno nie poprawiła wczorajsza porażka z Lechem u siebie 1:4.
Mostar będzie nakręcony na pewno, nikt nie spodziewał sie ze w poprzednim sezonie upolują mistrza kraju, trzon zespołu został na ten sezon i na pewno beda chcieli sie pokazac. Bardzo silni u siebie, w poprzednim sezonie bez porażki w Mostarze! Jak dla mnie linia (na chwile obecną 1x2: 5,00 - 3,50 - 1,70 to jakies nieporozumienie). Legia nie wygra w Mostarze.
Nie wyciągałbym daleko idących wniosków po wczorajszym spotkaniu. Ktoś powie, że wczorajszy mecz nie był tak prestiżowy jak inne, bo Super Puchar to nic wielkiego. Ciężko się z tym nie zgodzić, jednak zwróćmy uwagę, że jakby nie patrzyć to jest to pierwszy mecz sezonu. Legia grała w okrojonym składzie, ogrywało się dwóch młodych zawodników, którzy dopiero zaczynają przygodę z profesjonalnym futbolem.
W eliminacjach zagra już cały podstawowy skład i jeśli gospodarz uratuje chociażby remis to będzie to wielki sukces tej drużyny. Nie skreślam tutaj żadnego wyniku, bo ciężko wyciągnąć jakieś głębsze wnioski po jednym meczu Super Pucharu, ale nie sądzę, aby po takiej porażce Legia mogła sobie pozwolić na jeszcze jedną wpadkę.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Argumentow za 1X jest mnostwo ... nie chodzi tylko o czwartkowe spotkanie, Legia dopiero buduje druzyne, jest nowy trener od 3-4 tygodni ktory dopiero wprowadza sie w polskie realia, sa nowi zawodnicy, jest bardzo duzo absencji i kontuzji, slabe wyniki w sparingach, kiepska atmosfera, presja na wyniki, historyczne wyniki Legii na wyjazdach w poczatkowych fazach eliminacji pucharow europejskich ... to sporo a moim zdaniem linia jest od poczatku zle wystawiona, czas i rynek to zrewiduje a najbardziej wynik na boisku.
To tyle co wiemy o Legii, jest jeszcze Zrijnski. Tu wiem mniej ale na papierze wygladaja bardzo solidnie u siebie.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Kiedy do Legii wrócą podstawowi zawodnicy? Mowa tu o Nikoliciu i reszcie zawodników którzy występowali na Euro? Ma ktoś jakieś info?
 
amaro07 0

amaro07

Użytkownik
Jaki typ na Rosenborg-Norrkoping?
Coś mam przeczucie na remis.Od 5 meczów nie przegrali i jedni i drudzy, ale z drugiej strony Rosenborg gra u siebie i zależeć będzie im na dobrym wyniku przed rewanżem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kiedy do Legii wrócą podstawowi zawodnicy? Mowa tu o Nikoliciu i reszcie zawodników którzy występowali na Euro? Ma ktoś jakieś info?
W meczu Ligi Mistrzów już wystąpią, także nie będzie okrojonego składu.
Legia wystąpi w następującym składzie:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Tomasz Brzyski, Adam Hloušek, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: Kasper Hämäläinen, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Stojan Vranješ, Ondrej Duda, Michaił Aleksandrow, Guilherme, Michał Kopczyński, Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski.

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Sadam Sulley, Jarosław Niezgoda.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
W meczu Ligi Mistrzów już wystąpią, także nie będzie okrojonego składu.
Legia wystąpi w następującym składzie:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Tomasz Brzyski, Adam Hloušek, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: Kasper Hämäläinen, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Stojan Vranješ, Ondrej Duda, Michaił Aleksandrow, Guilherme, Michał Kopczyński, Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski.

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Sadam Sulley, Jarosław Niezgoda.
To co podałeś, to nie jest skład Legii na mecz ze Zrinjskim, tylko kadra zgłoszona do LM. Poniżej wklejam zaktualizowaną wersję, łącznie z tym kto nie jedzie do Mostaru.


Legia Warszawa podała listę 20 zawodników, którzy w poniedziałek rano polecą do Mostaru na mecz z Zrinjskim. W kadrze zabrakło pięciu zawodników zgłoszonych na tę rundę rundę Ligi Mistrzów. W Warszawie zostają: Michał Pazdan, Mateusz Wieteska, Jakub Kosecki i Jarosław Niezgoda oraz kontuzjowany Kasper Hamalainen.

Bramkarze: 33. Radosław Cierzniak, 1. Arkadiusz Malarz.

Obrońcy: 19. Bartosz Bereszyński, 28. Łukasz Broź, 17. Tomasz Brzyski, 14. Adam Hloušek, 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak.

Pomocnicy: 77. Michaił Aleksandrow, 8. Ondrej Duda, 6. Guilherme, 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 47. Rafał Makowski, 75. Thibault Moulin, 23. Stojan Vranješ.

Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 99. Aleksandar Prijović, 12. Sadam Sulley.

http://legionisci.com/news/67791_20_zawodnikow_leci_do_Mostaru.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To co podałeś, to nie jest skład Legii na mecz ze Zrinjskim, tylko kadra zgłoszona do LM. Poniżej wklejam zaktualizowaną wersję, łącznie z tym kto nie jedzie do Mostaru.


Legia Warszawa podała listę 20 zawodników, którzy w poniedziałek rano polecą do Mostaru na mecz z Zrinjskim. W kadrze zabrakło pięciu zawodników zgłoszonych na tę rundę rundę Ligi Mistrzów. W Warszawie zostają: Michał Pazdan, Mateusz Wieteska, Jakub Kosecki i Jarosław Niezgoda oraz kontuzjowany Kasper Hamalainen.

Bramkarze: 33. Radosław Cierzniak, 1. Arkadiusz Malarz.

Obrońcy: 19. Bartosz Bereszyński, 28. Łukasz Broź, 17. Tomasz Brzyski, 14. Adam Hloušek, 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak.

Pomocnicy: 77. Michaił Aleksandrow, 8. Ondrej Duda, 6. Guilherme, 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 47. Rafał Makowski, 75. Thibault Moulin, 23. Stojan Vranješ.

Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 99. Aleksandar Prijović, 12. Sadam Sulley.

http://legionisci.com/news/67791_20_zawodnikow_leci_do_Mostaru.html
W takim razie dzięki za poprawkę ;).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja z kolei jestem ciekaw obsady bramki. Czy trener da szansę Cierzniakowi, który wyglądał bardzo dobrze grają w Wiśle, wszyscy znamy jego perypetie związane z transferem. Czy jednak trener postawi na Malarza, który ostatnimi czasy nie jest jakimś super punktem drużyny. Co o tym myślicie?
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
O ile mnie pamiec nie myli to Cierzniak nie zagral w Legii zadnego meczu. Malarz mial bardzo dobra koncowke sezonu, chociaz w meczu o superpuchar zajebal totalnie. Raczej trudno o to , zeby zaliczyl debiut jutro.

Ogolnie Legia z Nikoliciem , Duda i Jodlowcem to juz nie sa takie ogorki jak w meczu z Lechem. Chociaz puszczanie pewnej 2 uwazam za bardzo glupi pomysl przy tak niskim kursie. Oczywiscie nie moge jej wykluczyc, ale wyzsze kursy byly w lidze na Termalica - Legia, a mistrz Bosni to raczej nie chlopiec do bicia.

Jutro pewne Dinamo Tibilisi , zalapalem sie na kurs 1,5 ale teraz spadaja. Alashkert bez Mansyana (16 bramek w 14 meczach w zeszlym sezonie) Gruzini mocno ograni na arenie miedzynarodowej, kilka solidnych jak na ten poziom pilkarski transferow, Velev, Coureur, czy Spicic. Armency remis z mistrzem Andory na wyjezdzie w zeszlej rundzie , teraz beda w plecy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Najwyższy czas, aby trener dał szansę Cierzniakowi.
Przecież Malarz potrafił rozegrać kilka dobrych spotkań, aby później znów puszczać bramki, które nie miały prawa paść. Z pewnością i on zaliczył kilka fatalnych interwencji, które również przyczyniły się do tego, że Legia końcówkę miała jaką miała (mogła zdecydowanie więcej).
Mecz o SuperPuchar to inna bajka - nie będę się wypowiadał na temat występu Malarza, bo każdy kto oglądał to spotkanie wie, że na bramce Legii stał &quot;ręcznik&quot;.
Cierzniak jest pajacem, który co chwile zmienia zainteresowanie wobec swojego kolejnego klubu, ale powinien dostać szansę na początku sezonu. A co dalej? Zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom