>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda MŚ Grupa A (POLSKA)

Status
Zamknięty.
A 2

areklipno

Użytkownik
Może to nie bedzie zbyt wielka analiza ale w dzisiejszym meczu stawiam na POLSKĘ.
To co pokazali z Niemcami.... ach i co najważniejsze buki nie wiedzą co z nimi zrobić. Nie przegladałem zbyt wiele ale na Bet-at-home jest kurs na Polaków 4,5 a na stronie toto-mixa jedynie 2,8. Także nie jest to pewny typ ale co szkodzi spróbować
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Francja

No to zaczynamy II rundę! Mecz z Francja będzie bardzo ciężki, z wielu powodów. Po pierwsze Francja będzie chciała zamazać plamę po przegranej z Islandia 32:24 po 2 sa to aktualnie brązowi medaliści MŚ z 2003 oraz aktualni Mistrzowie Europy wiec w tych MS również będę walczyć o największe cele po 3 Polska jeszcze nie wygrała z Francja na oficjalnych zawodach. Ten mecz pokaże Polakom w jakim sa miejscu jeśli chodzi o ścisła czołówkę. Będzie naprawdę ciężko ale liczę ze nasi nie przestrasza się tej słowy i dadzą rade! osobiście zagram za 2 dyszki ale nie spodziewam się ze mi ten kupon wejdzie. Jeśli mam doradzać innym to nie stawiajcie tego meczu ???? chyba ze macie kaske i pokusicie się o singielka... transmisja Polsat Sport oraz DSF godz 19:30

-----------------------------------------------

Tunezja - Islandia 30 : 36 (19:16) ⛔ wygrywac 3 do przerwy i przegrac 6 :/

Ciekawy mecz Tunezja według mnie jest silniejsza od Islandii. Chociaż w fazie grupowej Tunezja przegrała jeden mecz z Słowenia, ale to nic nie znaczy, Islandia również przegrała jeden mecz z Ukraina. Będzie to napewno ciekawy pojedynek ja osobiście liczę na przebudzenia Tunezji i wygrana.

typ: 1 // 2,50 bwin

-----------------------------------------------

Niemcy - Słowenia 35 : 29 (17:14)

Również bardzo Ciekawy mecz. Niemcy z nożem na gardle, musza to spotkanie wygrać jeśli chcą liczyć na dalsza gra na tych MS. Słowenia to nie byle kto ale Niemcy powinni z nimi sobie poradzić. Będzie to ciekawy (jak wszystkie ???? ) pojedynek dlatego zapraszam wszystkich do oglądania tego spotkania na niekodowanym ARD o godz. 17:30 napewno sie nie zawiedziecie...

typ: 1 // 1,72 prof. ✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
PIekna wyrownana pierwsza polowa wygrana przezz naszych a potem od poczatku do konca kleska ;/ szkoda bo by piekny kursik siadl :]
ale warto stawiac chyba dalej na Polske
teraz maja mecz z Islandia ktora wymiata w tych MS to bedzie ciezko ale moze pozniej...
 
domel 49

domel

Forum VIP
PIekna wyrownana pierwsza polowa wygrana przezz naszych a potem od poczatku do konca kleska ;/ szkoda bo by piekny kursik siadl :]
dokładnie, ale zawsze sa chwile slabisci tak bylo w 2 polowie ???? ja wiem ze Polske stac na awans to cf!

ale warto stawiac chyba dalej na Polske
zalezy ???? dzisiejszego meczu sie nie oplacalo stawiac ????

teraz maja mecz z Islandia ktora wymiata w tych MS to bedzie ciezko ale moze pozniej...
Mecz z Islandia bedzie wedlug mnie latwiejszy od meczu z Francja, ja jutro stawiam na Polakow!
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Wychodzą po 4 zespoły z grupy i będą grane ćwierćfinały.
Odpowiednio:
1A-4B
2A-3B
3A-2B
4A-1B

Moim zdaniem Polska powinna spokojnie awansować do 1/4, gdyż kolejni grupowi przeciwnicy są jak najbardziej w zasięgu podpoiecznych Bogdana Wenty ;)
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
a pozwolę sobie zatypować ????

Niemcy - Tunezja 35:28
Polacy pokrzyżowali plan Niemcom, którzy planowali wygrać wszystkie mecze w grupie, po czym awansować do kolejnej fazy z punktami i spokojnie dążyć sobie do ćwierćfinału. Jednak podopieczni Bogdana Wenty zagrali świetny mecz i teraz Niemcy chcąc awansować do 1/4 muszą wygrywać takie mecze jak ten dziesiejszy, bo przecież został im jeszcze mecz z Francją, która będzie faworytem. Wczoraj gospodarze turnieju w pełni przystosowali się do moich słów &quot;takie mecze trzeba wygrywać&quot; pokonując Słowenię 35:29. Jak dla mnie Niemcy win, choć kurs nie rozpieszcza.
typ: 1 // 1,20 STS ✅

Islandia - Polska 33:35 -- ależ to były emocje ???? Braffko Biało-Czerwoni ????
Bardzo ważny mecz dla Biało-Czerwonych. Tak po prawdzie mówiąć to głównie od tego spotkania zależy czy Polacy awansują do 1/4. Tkaczyk i spółka są w formie, co pokazały jak narazie wszytskie 4 mecze, choć ten ostatni przegrany z Francuzami. Ale Polska i w tym meczu pokazała się z dobrej strony i gdyby nie te przestoje w 2 połowie to myślę, że nasi mogliby spokojnie powalczyć o zwycięstwo. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Porażkę z Francją można było kalkulować, a tak naprawdę najważniejsze są 3 mecze, które przed nami. Pierwszy z nich już dziś i myślę, że Polska wygra, nawet biorąc pod uwagę fakt, że Islandia wygrała z Francją, choć w sumie do tego meczu nie ma co przywiązywać zbyt dużej wagi, bo Tricolores wtedy byli pewni awansu, a Islandczycy mieli nóż na gardle.
typ: 2 // 2,10 STS ✅ ✅

Francja - Słowenia 33:19
Do tego meczu trochę taka przykrótkawa analiza. Francja dobrze dysponowana, przegrała narazie tylko 1 mecz z Islandią, ale o okolicznościach tego spotkania wspominałem w komentarzu do wyżej napisanego meczu. Słowenia wczoraj przegrała z Niemcami 5 punktami, także myślę, że Luc Abalo i spółka pokażą Słoweńcom co to jest piłka ręczna.
typ: 1(-6,5) // 1,80 STS ✅

// good day ???? [/scroll]
 
domel 49

domel

Forum VIP
Islandia - POLSKA 33:35

Jestem bardzo ciekaw jak nasi zaprezentują się w tym spotkaniu. Mam wielka nadzieje ze dziś wygramy i przybliżymy nasze szanse na CF. Teoretycznie Islandia nie jest aż taka mocna i mamy dlatego większe szanse na zwycięstwo. Ostatnie mecze z Islandia przegraliśmy 1 bramka dlatego dziś czas na rewanż! Jak dla mnie ten mecz będzie łatwiejszy od wczorajszego chociaż psychika naszych będzie napewno obciążona ale wiemy również ze z presja Polacy tez umieją walczyć

typ: 2 // 2,45 bwin ✅ | wiecej niz 60,5 bramek // 1,85 bwin ✅
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oj cóż za mecz. Pełen emocji i pięknych akcji. Bardzo mnie cieszy zwycięstwo polaków i ich gra na tych mistrzostwach. Jutro mecz z Tunezja, mam nadzieje że zagramy jak dzisiaj i spokojnie ich pokonamy. Bravo, Polska ???? Bravo Sławomir Szmal :spokodfhgfh:
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
brawo polacy, teraz czekaja nas dwa teoretycznie latwiejsze mecze z tunezja i slowenia. miejmy nadzieje ze nie wyjda do nas wysoko tylko zagraja w miare plasko. jak francuzi wyszli wysoko do nas to sie pogubilismy...
mam rowniez nadzieje ze Wenta w nastepnym meczu wystawi Jachlewskiego w pierwszym skladzie, a nie Tluczynskiego, moim zdaniem od poczatku powinien grac Mateusz.

p.s. pozdrawiam wszystkich grajacych w reczna ???? byly junior MKS Konskie sie klania ;)

edit: Rooni, Slawomir a nie Miroslaw ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
mam nadzieje że zagramy jak dzisiaj i spokojnie ich pokonamy
ja mam nadzieje ze nie bedziemy grali tak jak dzis bo jutra moge nie wytrzymac :p (nerwy)

Bravo Mirosław Szmal
Sławek a nie Mirek ????


Co do meczu to trzymal w napieciu do ostatnich sekund ???? Bielecki ladna akcja na sam koniec spotkania, ladnie to zrobil chlopak ???? ale chyba wczesnie Wenta mu to podpowiedzial ???? jestem tylko ciekaw o co chodzlo trenerowu Islandi do meczu ???? szarpali sie taM ładnie ????

Jutro pewna wygrana z Tunezja :!: stawiamy wszystko co mamy :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Rooni napisał/a:
mam nadzieje że zagramy jak dzisiaj i spokojnie ich pokonamy


ja mam nadzieje ze nie bedziemy grali tak jak dzis bo jutra moge nie wytrzymac (nerwy)
Ale Tunezja nie powinna napsuć nam krwi tak jak dzisiaj Islandia. Mam nadzieje że osiągniemy na początku kilu punktowe prowadzenie i utrzymamy je do końca.

Rooni napisał/a:
Bravo Mirosław Szmal


Sławek a nie Mirek
Pomyliło mi się bardzo podobne imiona :jezora: Ale i tak dla mnie jest to jeden z najlepszych bramkarzy na tych mistrzostwach.
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
e tam, ja bylbym lepszy ;)
&quot;kasa&quot; rzeczywiscie broni super, jest jednym z najlepszych bramkarzy na tych mistrzostwach. jak dla mnie najlepszy na tej pozycji na tym turnieju jest Francuz (i to wbrew temu co mowia statystyki, w ktorych Omeyer jest daleko...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom