>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cel Stilonu to górna połówka tabeli (nie ma tego tutaj, w tvp Gorzów było), być może będzie miało to przełożenie w transferach jak w przypadku Cariny Gubin parę sezonów temu.

edit: Psychosocial Psychosocial a być może sprowadzi swoich z Warty Sieradz i skończy się wywaleniem trenera, który nie spełnił oczekiwań hehe ;) tak czy siak teraz np. na tvp 3 Gorzów takie newsy są. W zeszłym roku też sporo newsów było o 3 i 4 lidze. Lubuski sport można sobie obejrzeć na stronie tvp jakby co. Patrząc na końcówkę 4 lubuskiej to Syrena Zbąszynek nie chciała awansować i za rok pewnie też nie będzie chciała xD a Bytom Odrzański będzie chciał zostać w 3 lidze... oni dostali z polskiego ładu pełno kasy na ośrodek i ma tam być coś jak drugi Arłamow ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzisiaj Odra Bytom Odrzański wygrała 2-0 z Polkowicami (ta sama liga, Odra to beniaminek). Kurs 5 na Odrę na otwarcie (gośćmi byli). Do przerwy 0-0, po przerwie Polkowice cały skład zmieniły. W pierwszej i 2 połowie Odra lepsza a zwycięstwo zasłużone. W drugim sparingu dzisiaj Polonie Słubice (4 lubuska) pokonali 3-1.

Wcześniej wygrana ze Stilonem 3-1, ze Ślężą 6-1 (wszystko ligowi rywale) i porażka z Chrobrym Głogów 0-2, ale...

" Liga zweryfikuję, byłem na wszystkich meczach sparingowych również na meczu z Chrobrym Głogów który Odra przegrała ale tutaj to sędzia pilnował by Chrobremu włos z głowy nie spadł bo byłby wielki wstyd .Ten zespół ma wielkie ambicję by wygrywać mecze więc wszystko jest możliwe. "

Carina też była niedoceniana w swoim pierwszym sezonie po awansie.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ged.Gdańsk - P.Środa Wlkp. @2.61 Fortuna

Gedania była w zeszłym sezonie wielkim zaskoczeniem, jednak pod koniec rundy było widać że ten zespól da się ograć i wcale nie jest taki mocny. Teraz sam trener mówi że będą bić się o utrzymanie: "- Patrząc na to, jak silna jest konkurencja oraz budżety innych zespołów, to musimy realnie określić cel, jakim będzie utrzymanie. Natomiast jako drużyna mamy swoje ambicje i na w każdym meczu na pewno będziemy bić się o zwycięstwo. " I taka jest prawda Gedania z tak słaba kadrą, którą opuściło wielu znaczących piłkarzy, a nie przyszedł nikt sensowny, no bo jak młodzieżowcy z CLJ mogą stanowić o sile zespołu w III lidze. Wyniki sparingów mówią same za siebie. Do tego brak nominalnego napastnika typowej "9". Polonia straciła kluczowego zawodnika jakim był Bartosz Bartkowiak, ale trzon kadry został który został wzmocniony sensowną młodzieżą z Lecha i Warty. Dla mnie będzie tutaj pewna wygrana Polonii w Gdańsku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +855
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stilon Gorzów - Raków II
Typ: gospodarze wygrają mecz
Kurs: 2,15
Bukmacher: forbet

A wrócę sobie czasem coś popisać, może ktoś pamięta Babka :) W każdym razie dzisiaj gram na drużynę z Gorzowa. Przede wszystkim przekonuje mnie fakt, że zespół względem poprzedniego sezonu nie został osłabiony, a już w zeszłym roku potrafił namieszać. Sparingi bardzo solidne. Na przeciwnym biegunie rezerwy Rakowa. W zeszłym roku długo można było wnioskować, że biją się nawet o awans - opuścili wyraźnie dopiero rundę wiosenną. Natomiast obecnie wydaje się, że nastąpiła zmiana taktyki i drużyna będzie walczyć o inne cele, bijąc się o utrzymanie. Bardzo słabe sparingi, praktycznie wszystko w plecy i to z beniaminkami innych grup 3 ligi, a nawet drużynami z 4 ligi. Do tego zaciągu z seniorów raczej nie będzie, bo właśnie teraz gra jedynka. Podsumowując wydaje się to spore value, Raków II to wg sentyment buków z poprzedniego sezonu. Jak będzie, to oczywiście się okaże.

/ sieroty, jeszcze reda złapali przy 0:1
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk/ Gedania poniżę 1.5 bramki @1.45 Superbet 2:0

Tak jak w I kolejce tak teraz znowu typ przeciwko Gedzie. Najważniejszy argument, który się nie zmienił Gedania nadal nie ma typowej "9". Kto oglądał mecz z Polonią, wie że jedną bramkę faktycznie sami strzelili, ale drugą to podarowali im rywale. W poprzednim sezonie Geda też grała bardzo defensywnie, dzisiaj mamy Świt Szczecin, solidna 4 piłkarska w obronie nie sądzę, aby goście wbili 2 bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
III liga | Grupa II
18:00

⚽Polonia Środa Wielkopolska - Noteć Czarnków
Polonia Środa Wielkopolska @ 1,57 ❌ 1:4

Superbet

Kilka słów ode mnie odnośnie grupy w której się trochę orientuje, a mianowicie grupy II. Polonia to solidny III ligowiec, od zawsze byli gdzieś w czubie tabeli (no może po za sytuacją, gdzie praktycznie cały sezon grali juniorami i ledwo się utrzymali, ale już wszystko wróciło do normy). W pierwszym meczu sezonu wygrali na bardzo ciężkim terenie w Gdańsku z miejscową Gedanią 3:2. Dzisiaj goszczą u siebie beniaminka Noteć Czarnków. Szczerze powiem, że nie za wiele wiem jeszcze na temat tego zespołu, jednak to, że w debiucie przegrali u siebie z Vinetą Wolin ma swój wydźwięk. Znam zespół z Wolina dość dobrze. W zeszłym sezonie ledwo co się utrzymali (można powiedzieć, że trochę pomogły rezerwy Pogonii Szczecin). W tym roku powinno być podobnie i walka o utrzymanie. Więc skoro przegrywasz u siebie z Vinetą 3:4 to chyba nie jesteś za mocną ekipą. Jak dla mnie czysta wygrana Polonii.


⚽Stolem Gniewino - Flota Świnoujście
Stolem lub remis @ 1,46 ✅ 0:0

Fortuna

Kolejny bet przeciwko beniaminkowi. Flota awansowała z zeszłym sezonie do III ligi, jednak nie wróżę im tutaj sukcesu. Już sam fakt, że ich awans był bardzo podejrzany (w ostatnim meczu przegrywali z totalnym outsiderem ligi z Choszczna 0:2, by w końcówce trafić dwa gole i zremisować. Mecz strasznie śmierdzący, wystarczy powiedzieć, że przy wyniku 2:0 trener Choszczna zdjął bramkarza i wpuścił juniora. Tak zupełnie bez powodu). Mniejsza o to. Flota dość boleśnie zderzyła się z III ligą. Na własnym obiekcie przegrała sromotnie 0:3 z Nowymi Skalmierzycami. Kadra zespołu nie została wzmocniona na tyle by powalczyć o coś więcej na III ligowym froncie, dlatego wieszczę im walkę o utrzymanie. Dziś grają w Gniewinie ze Stolemem. Nie jest to jakaś mocna ekipa, ale u siebie są niewygodni dla każdego. Ciężko tam wygrać. Ponadto fajnie zainaugurowali nowy sezon wygrywają 3:2 w Solcu Kujawskim. Idę tutaj w bezpieczne 1X po fajnym kursie, bo nie wierzę że Flota jest w stanie tutaj wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Skolwin - Gedania
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: forbet

Zgadzam się z kolegami wyżej, że Gedania słaba w tym sezonie a Skolwin u siebie bardzo solidny i nie zwykł przegrywać. Dlatego bez kombinacji można tu pograć home po kursie koło 2.0 w różnych bukach. Myślę że to dla gości może być trudny sezon, już że Środą powinno być więcej w plecy, ale proste środki okazały się skuteczne - zasadniczo chodziły tylko skrzydła i wrzutki w pole karne. Myślę, że Skolwin jest w stanie odrobić te lekcję i zamknąć flanki a wtedy może być naprawdę wysoki wynik dla Gospodarzy. Jedynka tutaj jak najbardziej gry imo, jak będzie się oczywiście okaże.
Post automatycznie złączony:

dorzucam: Mława - Legionowo under 3.5 gola 1.85 III liga gr 1 uważam, że trochę przeszacowany kurs na under, chyba bierze się to z tego, że Mława lubiła postrzelać na wiosnę. To są jednak 4 gole, zespoły dobrze poukładane taktycznie, do tego piątek, niektórzy po robocie - wątpię, że wpadną 4 gole.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
3. liga na sobotę luźne typy

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Łomża wynik do przerwy Pogoń win 2.10 (15:00) 1:0

Tutaj trochę ryzykownie, ale Grodzisk po falstarcie w 1 kolejce teraz myślę podejdzie od początku skoncentrowany i ogarnie temat już w pierwszej części.

Concordia - Jagiellonia 2 2.40 (17:00) 1:1 popełniłem błąd bo nowym trenerem rezerw jest stary trener Concordii, więc przyjechał młodymi samemi i remis zrobili

Jaga w pierwszym meczu wystawiła ekstraklasę i sensacyjne zremisowała u siebie z Bronią Radom. W drugiej kolejce będzie łatwiej - Concordia pierwszy mecz ponad stan, do tego jeden z filarów Kopka z redem więc out. Widzę tu value.

Błękitni - Unia Solec goście powyżej 1.5 gola 2.55 (15:00) 3:1, do przerwy 0:1 i karny skopany na 3:2 w 89' Ach ten Solec ..

Błękitni w Toruniu byli tragiczni, Solec też wtopili z Gniewinem po walce. Tak im odcięło prąd po tym jak znowu przegrali u siebie - pomimo wzmocnień latem, że przez tydzień nic nie dodali na FB, a tak to były podniety, prezes w lokalnym radiu etc. Myślę że będą mocno zmotywowani na wina no i argumenty sportowe jak najbardziej mają - imo postrzelają.

Zawisza - Elana handi -1.5 win Zawisza 2.55 (19:46)

Zawka bierze to z handi imo - sportowo kandydat do awansu, u siebie ze znienawidzonym rywalem o 19:46 wielki mecz - moim zdaniem Elana przyjmie kulka goli w Bydgoszczy, bo w tym meczu gospodarze pójdą na całość, a sportowo kadra jest w Bydgoszczy na awans.

Kp Starogard - Kartuzy over 1.5 home 2.40 (17:00) 2:2

Starogard jechany przez swoich kibiców za odpuszczanie komu potrzeba było w końcówce zeszłego sezonu ma Kartuzy, które swoje osiągnęły na stulecie - utrzymały się i teraz moim zdaniem będą lekko zjeżdżać. Home ma potencjał na wygraną, sportowo moim zdaniem są lepsi, kursu trochę za duże na jedynkę, ale idę w gole jak to często w 3 lidze robię bo wysokie wyniki tam nie dziwią.

Wieczysta - Jaśkowice handi -1.5 1 1.95 (12:00) 5:3
Handi na wieczystą imo do gry, limit przypalu wykorzystany w pierwszej kolejce w Krośnie.

KSZO - Awia 2 1.80 (17:00) 1:2
Avia ma plany zrobić Wieczystej to co stalówka w zeszłym sezonie i ma na to wielkie szanse. Zaczną mocno, sportowo to jest po wielkich transferach zespół na walkę o awans w II lidze, więc sorry ale nie tym razem KSZO.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Co to spotkania Unii Solec na wyjeździe, ostatnio mają problemy kadrowe i stwarzają mało sytuacji więc Gniewino zasłużenie ostatnio wygrało .Błekitni wątpię żeby przegrali u siebie .

Zawisza może i silny skład, ale derby, dodatkowo obrona wygląda nieźle z zapewne najlepszym bramkarzem ligii,typ 50/50

Co to meczu Kp z Cartusia, że będą zjeżdżać to raczej totalna bzdura ,bo przed sezonem się wzmocnili ,a gospodarze trochę oslabili
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Co to spotkania Unii Solec na wyjeździe, ostatnio mają problemy kadrowe i stwarzają mało sytuacji więc Gniewino zasłużenie ostatnio wygrało .Błekitni wątpię żeby przegrali u siebie .

Zawisza może i silny skład, ale derby, dodatkowo obrona wygląda nieźle z zapewne najlepszym bramkarzem ligii,typ 50/50

Co to meczu Kp z Cartusia, że będą zjeżdżać to raczej totalna bzdura ,bo przed sezonem się wzmocnili ,a gospodarze trochę oslabili
Pawłowski - najlepszy bramkarz ligi, grając w barwach Unii Janikowo niecały rok temu puścił na Zawce 5 goli - argumentacja na poziomie przedszkola. Czy to była gorsza Unia niż teraz Elana? Wątpię. Czy to były derby? (przyjaźni ale derby) były. Taryfy ulgowej nie było. Pewnie Elana ją dostanie :LOL::LOL: Elana to obecnie spady z Unii, trochę lepszych grajków ze słabej 4 ligi kuj pom, którzy pewnego poziomu nie przeskoczą i paru zawodników z historią w dwójce i Pomorku walczącym swego czasu o utrzymanie w III lidze. Do obecnej Zawiszy nie ma podjazdu.

Solec na czuja, będzie co będzie, istotna jest dla mnie motywacja + padaka Blekitnych tydzień temu oraz fakt, że grają lepiej na wyjeździe niż u siebie, a Błękitni jadą już tylko na sentymencie kiedy byli solidnym 2. ligowcem i mieszali w PP,, a co do Kartuz to faktycznie po zastanowieniu się może być różnie, no ale już pograne.

Na to wszystko trzeba mieć poprawkę, że to początek ligi i różnie może być, jednak to co proponuję to wszystko kursy w okolicach i ponad 2.0, w kontrze dostaje dwa zdania, że będzie na odwrót bo Pawłowski to zbawca ligi, a Błękitni raczej nie przegrają (kurs na to jest 1.28) xD Przy Zawiszy piszesz, że to 50 na 50, więc jednocześnie przyznajesz, że po 2.55 to value, a tego tylko w niższych ligach szukam. Tyle w temacie.

Nie przypominam sobie, byś coś konkretnego i trafnego ostatnio z 3 czy 4 ligi podał, a zawsze jesteś pierwszy (jak byłem jako Babek czy teraz) do krytyki wszystkiego co tu się pojawia. Na koniec może napiszesz na PW, co na dzisiaj, jak to już kiedyś bywało :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Porownujesz Pawłowskiego gdzie grał w Janikowie do gry w Elanie i mówisz ,że Janikowo to to praktycznie podobny poziom co teraz Elana,sorry mam inne zdanie .Jakim cudem ograli ich w PP ,jeśli Zawisza jest taki mocny ?Mówisz spady z Unii ,ja tam dużo tych spadków nie widzę .
Oby Ci weszło i może się mylę ,dla mnie ciężkie spotkanie dla Zawiszy może być .
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga, Grupa 4
Godzina: 17:00
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Typ: Avia Świdnik
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fuksiarz


Witam, dziś jest sobota 12 dzień sierpnia. Mój kolejny typ pochodzi z polskich boisk, a mianowicie z 3 ligi grupy 4. Dziś tam odbędzie się 8 spotkań drugiej kolejki tej ligi. Wiele meczy zapowiada się bardzo ciekawie, mnie interesuje mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z Avią Świdnik. Goście są uznawani za jednego z faworytów rozgrywek, co udowodnili wygrywając pierwszy mecz aż 4:0 z Orlętami Radzyń Podlaski. Myślę, że dziś Avia również wygra i tak właśnie typuję. Avia Świdnik dokonała naprawdę wielu interesujących transferów. Oczywiście najbardziej znaną jest Patryk Małecki, który w debiucie zdołał już strzelić gola. Innym super strzelcem tej ekipy ma być Adrian Paluchowski, który w meczu z Radzyniem zanotował hat tricka. Avia już poprzedni sezon kończyła w dobrym stylu, ostatnia porażka miała miejsce w kwietniu ze Stalową Wolą na wyjeździe 0:2, potem była seria 9 meczów bez porażki, w tym aż 7 wygranych. W sparingach przed tym sezonem Avia pokonała między innymi Star Starachowice 2:0 oraz .. KSZO , również w stosunku 2:0. Myślę, że Avia jest mocniejszym zespołem, dysponuje lepszymi zawodnikami i powinna ten mecz wygrać. KSZO przegrało pierwszy mecz w Chełmie z Chełmianką 1:2, myślę że dziś również będą bez punktów, typuję wygraną gości ze Świdnika, powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1403
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polkowice - Ślęza
Typ: home win
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj do gry wydaje się w porządku typ na Polkowice. Jest to na pewno ekipa, która powalczy o awans i szybki powrót na szczebel centralny. Na początku prezentują się godnie, wygrana w Gubinie, na trudnym moim zdaniem terenie. W tygodniu przegrali 4:1 ze Zniczem Pruszków w rundzie wstępnej PP. Kibice przyjęli to ze zrozumieniem, najważniejsza jest liga. Będzie to rozpoczęcie sezonu w Polkowicach, bilety bezpłatne, więc pojawi się sporo fanów. Ślęza, zawsze wydawała mi się drużyna która może wygrać z każdym u siebie, natomiast wyjazdy cienizna. Sparingi nie napawały optymizmem, pierwszy mecz sezonu w Gwarkiem w plecy i to u siebie. Polkowice mają większy potencjał sportowy, otwierają sezon u siebie i chcą powalczyć o awans - to sprawia, że można sobie pograć 1.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Weekend ładny z 3. ligą - 7 typów poprawnych, 3 błędy na pograniczu, kursy fajne, do zobaczenia za tydzień.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Saša Živec został nowym zawodnikiem trzecioligowej Wieczystej Kraków, z którą związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

32-letni słoweński pomocnik w poprzednim sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w 14 spotkaniach, w których strzelił dwie bramki w barwach Zagłębia Lubin
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dobry ruch, Fidziukiewicz kompletnie bez formy, piłka się odbija od niego jak od sęka, a ostatnio to nawet karnego zrobił dla rywali
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew/ Gedania Gdańsk poniżej 1.5 bramki @1.80 Superbet.

Znowu stanowczo, że Gedania się nie rozstrzela w tym meczu. Moim zdaniem linia jest za wysoka, Geda może strzelić tę 1 bramkę, ale nie sądzę, aby ustrzeliła dwie. Nadal Gedania nie ma typowej "9" w swoim składzie, nadal nie gra podstawowy skrzydłowy z zeszłego sezonu. Dodatkowo Sokół w tym okienku wzmocnił obronę, która pewnie z meczu na mecz będzie wyglądać coraz lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom