>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
R 110

radek9513

Użytkownik
@zonu
Racjonalne podejście, dać temu kto teraz chce i jest na to gotowy, bo powiedzmy sobie szczerze, za wynikiem sportowym często nie idzie organizacja. Więc moim zdaniem, lepiej teraz groźnego rywala wpuścić i gdy się samemu się będzie gotowym na awans wtedy wystartować konkretnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jacio 456

jacio

Użytkownik
Legia II - ŁKS 2 @ 1.90
Widzew - Drwęca 2 @ 2.50
Ako: 4.47 po podatku ✅
Forbet
Proponuję taki kupon na weekend z 1 grupy 3 ligi. ŁKS ze stratą dwóch punktów do Drwęcy podejmuje drugą drużynę legionistów już jutro w samo południe. Ostatnio ełkaesiakom nie dopisywało szczęście, kontuzje i bramki tracone w ostatnich minutach. W meczu z Lechią jednak widać było dużą ambicję w grze biało czerwono białych. Mecz mógł się różnie potoczyć, ale ŁKS zasłużenie sięgnął po trzy punkty, które przedłużają szanse na awans. Wyjazd do Warszawy ułożył dosyć dogodnym terminie dla Łodzian. Stołeczna drużyna największą uwagę będzie skupiać na spotkaniach dwóch innych drużyn, pierwszej i juniorskiej u19, obie będą w ten weekend grać o mistrza. Zatem nie ma mowy o wystawianiu graczy z pierwszego składu, nie zagrają również zdolni juniorzy. A w ŁKSie wszyscy zdrowi. Jedynie nie wystąpi Damian Guzik, który otrzymał czwartą żółtą kartkę i w Ząbkach go nie zobaczymy. Jeżeli ŁKSowi uda się ten mecz wygrać na dwie kolejki przed końcem zdobędzie 8 punktową przewagę nad lokalnym rywalem. Widzewiacy zatem będą musieli liczyć na cud, który się nie ma prawa wydarzyć. Musieliby wygrać wszystkie swoje mecze i liczyć na 2 porażki Rycerzy Wiosny. Kibice Widzewa po tym meczu staną przed dużym dylematem. Czy liczyć na cud czy kibicować ekipie Drwęcy, aby nie dopuścić do awansu znienawidzonej drużyny. Czy wpłynie to na piłkarzy ciężko przewidzieć, ale w ich głowach również nie będzie wielkiej nadziei. Jeżeli mecz nie ułoży się od początku pod ich dyktando, to będą musieli zaryzykować i rzucić wszystko na jedną szalę. Wtedy pojawi się szansa dla niedocenianych piłkarzy Drwęcy, którzy są przecież liderem ligi z 6 punktową przewagą nad Widzewem. Remis dla Widzewa jest tu nie do przyjęcia, może otworzyć tylko drzwi do awansu ŁKSowi. Ja idę w stronę gości i gram to w dublu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: III Liga - Grupa I 03.06.2017.
Legia II-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 1,90 7/10 g.12.00 0:1 WIN
Cytuję za &quot;Widzewiakiem&quot;:
&quot;W sobotę Widzew zagra z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Po porażce w Ełku, ten mecz nie ma już takiej rangi, jaką mógłby mieć, gdyby dystans między rywalami wynosił trzy punkty. Wiadomo, że Widzew raczej nie skończy sezonu na pierwszym miejscu w tabeli.
Po tym, jak stało się to jasne, część kibiców, którzy - najdelikatniej to ujmując - nie darzą sympatią ŁKS, zaczęła sugerować, że lepiej byłoby odpuścić mecz z Drwęcą, bo jej pokonanie może spowodować, że rywal zza między zostanie liderem na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.Takie pomysły są niezwykle szkodliwe. Pomijając aspekt moralny „podkładania” się jakiemukolwiek rywalowi, Widzew może na tym przegrać nawet... szansę gry w wyższej lidze. Po pierwsze, nie wiadomo, jak ułoży się końcówka rozgrywek. Nie ma sensu dziś się „pompować” kreśleniem scenariuszy, kto z kim musi przegrać, żeby Widzew jednak znalazł się na miejscu premiowanym awansem. Ale wszystko się może jeszcze wydarzyć. Warto mieć przynajmniej czyste sumienie i zrobić wszystko, by wywalczyć jak najwięcej punktów.
Po drugie, nie jest takie pewne, że Drwęca – jeśli wygra ligę – dostanie licencję na występy w wyższej klasie rozgrywkowej. Raczej nie na grę na swoim stadionie. Działacze Drwęcy już sugerowali, że będą grać w Ostródzie. Tylko mocno zdziwieni są tym włodarze tamtejszego Sokoła (kluby są dodatkowo skłócone o Michała Millera), także różnie może być. Może się okazać, że drugie miejsce w tabeli też da awans!
Następna sprawa. Widzew rozmawia z inwestorami, a także z potencjalnymi sponsorami na przyszły sezon. Przekonuje ich, że sponsoring sportowy to skojarzenie ich marki z takimi cechami, jak waleczność, rywalizacja, idea fair play. Odpuszczenie jakiegokolwiek meczu bardzo by nadwątliło ten wizerunek i pozostawiłoby duży niesmak.
Najlepiej Widzew niech się skupi na sobie. Trzeba zrobić wszystko, by zdobyć jak najwięcej punktów, a po sezonie okaże się, które miejsce pozwoli to zająć w tabeli. Wcielanie się w rolę rozdającego karty w lidze może nam tylko zaszkodzić
.&quot;
Uważam podobnie. Widzew strzeliłby sobie w nogę gdyby specjalnie odpuścił ten mecz. Powód ? Bo barowałby się cały następny sezon znowu z...ŁKS. Więc dla mnie logiczne jest żeby puścić w tym sezonie rywala zza miedzy zwłaszcza że od następnej edycji w 3 lidze może ponownie zawitać..Polonia Warszawa.
A więc widzimy że ŁKS wygrywając z Legią ma szanse wrócić na 1 miejsce w tabeli gdzie tak naprawdę okupywał je prawie 95% sezonu, mając przewagę po rundzie jesiennej 5 oczek nad Drwęcą i 12 nad Widzewem ! W szeregach ŁKS-y zabraknie tylko Damiana Guzika który będzie pauzował za 4 żółte kartki.
Reasumując chyba zawyżony kurs bo grać będzie uzdolniona warszawska młodzież z Łodzianami grającymi o życie.
Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
lobot 644

lobot

Użytkownik
W pełni popieram Panów powyżej, czyli granie na zwycięstwo ŁKS-u. Wszystko to co miałem do powiedzenia powiedział Jacio. Dodam jeszcze link gdzie o meczu piszą kibice Legii:
http://legionisci.com/news/71055_Zakaz_wyjazdowy_LKS-u_na_mecz_z_Legia_II_w_Zabkach.html

Jeszcze dopiszę, że piłkarze dostaną premię za wygrany mecz w ząbkach. Jakie nie wiem, ale pewnie to jakoś może dodatkowo zmotywować. Kursy idą w dół.
Ja zagrałem po 1.93 na 1xbet, limit na ten mecz maja 460 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
B 91

blacky777

Użytkownik
Uważam podobnie. Widzew strzeliłby sobie w nogę gdyby specjalnie odpuścił ten mecz. Powód ? Bo barowałby się cały następny sezon znowu z...ŁKS. Więc dla mnie logiczne jest żeby puścić w tym sezonie rywala zza miedzy zwłaszcza że od następnej edycji w 3 lidze może ponownie zawitać..Polonia Warszawa.



Z calym szacunkiem ale co to za tekst?
A czy LKS by nas chcial puscic klase wyzej ?
To mniej wiecej to samo jak Zaglebie wczoraj wedlug niektorych nie mialo pomoc Arce
Moze warto poczytac komentarze kibicow Widzewa kogo lepiej puscic ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny. LKS niedawno mnie zawiódł remisując z Concordią na wyjeździe mimo że grali z przewagą 1 zawodnika przez ponad pół meczu. Legia im nie odpuści oni wiedzą że taki mecz to klasyk W Łodzi był remis to i tutaj ŁKS nie jest faworytem. Gdyby to była ostatnia kolejka to owszem można by było w to wchodzi mocniej ale dzisiaj nie widzę sensu .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny. LKS niedawno mnie zawiódł remisując z Concordią na wyjeździe mimo że grali z przewagą 1 zawodnika przez ponad pół meczu. Legia im nie odpuści oni wiedzą że taki mecz to klasyk W Łodzi był remis to i tutaj ŁKS nie jest faworytem. Gdyby to była ostatnia kolejka to owszem można by było w to wchodzi mocniej ale dzisiaj nie widzę sensu .
ty nie wierzyles w ustawke arki, polecales quintane w giro i weszyles ustawke w meczu Polek z Serbkami hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
29 maja 1999 i ustawione 5-0 dla Widzewa. Mówi coś wam kibice Widzewa ta data?
Może teraz Widzew zagra dla ŁKS i pokusil się o urwanie punktów drużynie Drwęcy i w jakiś sposob odda rywalom zza miedzy to co dla nich kiedyś zrobili. Tym sposobem mogli by pozbyć się również jednego z najgroźniejszych rywali do awansu w przyszłym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Z calym szacunkiem ale co to za tekst?
A czy LKS by nas chcial puscic klase wyzej ?
To mniej wiecej to samo jak Zaglebie wczoraj wedlug niektorych nie mialo pomoc Arce
Moze warto poczytac komentarze kibicow Widzewa kogo lepiej puscic ????
To jest tekst o tym jak piłkarze, trenerzy i sztab szkoleniowy idzie po rozum do głowy i wie że w przyszłym sezonie gdy nie będzie już ŁKS-u w 3 lidze to będzie im o wiele łatwiej awansować. To jest chyba oczywiste ? Mało tego, na jesień jak pisałem wyżej może dołączyć Polonia Warszawa a Ci na pewno będą chcieli od razu znowu awansować. Czego więc nie rozumiesz ?
Poczytać komentarze kibiców Widzewa ? Ty sobie robisz jakieś jaja ? A niby co mają pisać jak nienawidzą WRW ? Tylko nie pisz że piłkarze zagrają tak jak oni im każą (pomijając że RTS może przegrać w sportowej walce) :grin::grin::grin:.
Podbijam, analiza w poprzednich postach:
Legia II-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 1,90 7/10 g.12.00 0:1 WIN
Skład wyjściowy:
Legia II Warszawa: Majecki, Skowron, Zawal, Makowski, Hołownia, Urbański, Więdłocha, Matić, Szczepański, Nawotka, Klenović
ŁKS Łódź: Kołba, Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus, Nowak, Gamrot, Kocot, Bryła, Kopka, Radionow
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 91

blacky777

Użytkownik
Większość typowala przed sezonem awans Drwecy to jakim sposobem LKS miałaby za rok być grozniejszym konkurentem do awansu?
Nie sądzę abyśmy wam w jakimś stopniu ułatwili awans w tym roku a jak będzie o 20 jiz będzie wiadomo . Przy wygranej LKS typ Drweca win ✅
Dwa pewniaki weekendu easy ;)
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Większość typowala przed sezonem awans Drwecy to jakim sposobem LKS miałaby za rok być grozniejszym konkurentem do awansu?
Nie sądzę abyśmy wam w jakimś stopniu ułatwili awans w tym roku a jak będzie o 20 jiz będzie wiadomo . Przy wygranej LKS typ Drweca win
Człowieku to mój ostatni post bo nie chce mi się z Tobą dyskutować na temat bzdur jakich piszesz.
1. Pierwsze słyszę że Drwęca miała być typowana do awansu.
2. Przecież właśnie o tym piszę cały czas że Widzew nie podłoży się specjalnie Drwęcy, umiesz czytać ze zrozumieniem ?
3. Drwęca nawet jak wygra grupę, może nie dostać licencji. ŁKS dostanie warunkowo. Jest mnóstwo powodów dlatego tak się może stać ale nie będę o tym publicznie pisał.
Pzdr/Psycho
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
3. Drwęca nawet jak wygra grupę, może nie dostać licencji. ŁKS dostanie warunkowo. Jest mnóstwo powodów dlatego tak się może stać ale nie będę o tym publicznie pisał.
A co tak jest na rzeczy z tą licencją dla Drwęcy?
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Człowieku to mój ostatni post bo nie chce mi się z Tobą dyskutować na temat bzdur jakich piszesz.

Pzdr/Psycho
Ty masz swoje wiadomości ja swoje których też nie zamierzam tutaj podawać a kto pisze bzdury to dowiemy się za jakiś czas i bez osobistych wycieczek .
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Widzew - Drwęca ✅ ✅ ✅
under 2,5 - 2,27
1xbet
Gratulacje typu na ŁKS, ale jak zauważyliście nie było łatwo. Prawdopodobnie kurs był tego wart, ale analizy w stylu, że ten zespół musi i koniec, są dla mnie beznadzieją...
Przy moim typie chciałbym zaznaczyć, że wpadł mi do głowy zanim obejrzałem ofertę buka. Spodziewając się kursu umiarkowanego w granicach 1,8, zobaczyłem 2,3, teraz ok. 2,27. Według mnie jest to value na under 2,5 bramek. Dlaczego? Jakiekolwiek dywagacje, że któraś z drużyn odpuści są nie na miejscu. Chociażby dlatego, że mecz na nowym stadionie Widzewa, każdego spotkania przyciąga rzeszę fanów (zasługa wysokiej sprzedaży karnetów), dlatego piłkarze automatycznie dostają zastrzyk adrenaliny i o żadnym lekceważeniu czy odpuszczaniu nie ma mowy. Ale załóżmy:
Drwęca odpuszcza? Trudno na jakiej podstawie wyciągnąć wniosek, że sobotni goście mają podejść niepoważnie do tego meczu. Wiedzą już, że swój mecz wygrał ŁKS, więc nawet w wypadku remisu, tracą już do nich punkt, a to oznacza, że w dwóch ostatnich kolejkach będą chcieli, aby rywal się potknął. Czy, nawet jak uzyskają awans, to z niego nie korzystają? Z pewnością w łódzkich klubach z infrastrukturą sportową, dzięki pomocy miasta jest o niebo lepiej, ale myślę, że Drwęca nie odpuści z uzyskania licencji, a na pewno nie piłkarze postawą na boisku.
Widzew odpuści, bo nie ma szans? W przypadku zwycięstwa będą tracili 5 punktów do ŁKS-u na dwie kolejki przed końcem sezonu. Rzeczywiście iluzoryczne szanse na awans, nawet jeśli Drwęca by wygrała tabelę, to i tak następny w kolejce będzie ŁKS. Jednak NIE MA żadnej możliwości, aby Widzew się podłożył w dzisiejszym spotkaniu przed własną publiczną, przy tylu kibicach.
Nie ukrywam, że mimo, że uważam, że Widzew ten mecz nie odpuści, to trzeba przyznać, że dla undera lekkie zgaśnięcie nadziei na szansę na awans dla widzewiaków są na plus. Do tego według mojej opinii - Widzew nieskuteczny (bardzo dużo okazji, mało bramek), a Drwęca z dobrą defensywą (14 bramek straconych, za ŁKs-em, który stracił ich raptem 6). Łódzki zespół ciągnie przede wszystkim duet Mąka-Michalski, który, jak dla mnie robią całą robotę. Bez nich ten zespół by nie istniał i dawno nie miałby szans na awans. Krzywicki - jedna bramka, która wprawdzie zapewniła trzy punkty, ale dla piłkarza, który deklaruje chęć gry w ekstraklasie, to chyba troszeczkę za mało...
Skoro Widzew musi, to dlaczego by na niego nie zagrać? Dlatego, że Drwęca ma taką samą, a nawet większą motywację, a umiejętności wcale nie mniejsze. Może to być zacięty i wyrównany mecz, ale z pewnością piłkarze nie będą chcieli schodzić z boiska i tłumaczyć się z tego, że nie mają już żadnych szans na awans. Dla przypomnienia pierwszy mecz skończył się wynikiem 3:2 dla ówczesnych gospodary, czyli Drwęcy, kiedy to piłkarze Widzewa prowadzili 2:0 do przerwy. Dzisiaj spodziewam dużo bardziej wyważonej gry oraz piłkarskich szachów i rozsądku. Żadna drużyna nie może sobie pozwolić na stratę bramki, bo mecz jest o &quot;sześć&quot; punktów, a strata oznacza strzelenie dwóch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lobot 644

lobot

Użytkownik
Popieram typ na under, jest value i sam zagram taki typ. Dodatkowo będę śledził live, miałem grać przedmeczowo gości, ale kursy pospadały, więc zobaczymy jak się mecz będzie toczył.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: III Liga - Grupa I
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie-Concordia Elbląg TYP X2 kurs 4,14 2/10 g.16.00 4:1 BOX
PS: Zostały 2 kolejki. Wczoraj ŁKS wygrał więc zobaczymy dzisiaj czy naprawdę Drwęca chce awansować. W mojej ocenie nie chce. Składa się na to parę faktów. Goście też się nie położą bo walczą o utrzymanie a ich ostatnie wyniki dobitnie o tym świadczą. Potrafili na przykład niedawno już po czasie wydrzeć wyjazdowe zwycięstwo ŁKS-owi strzelając wyrównującego u siebie gola w 93 minucie. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 9 punktów przy 10 Drwęcy. Smaczku dodaje fakt że na ten mecz sędziować będą arbitrzy z..Łodzi.
Tabela:
http://www.flashscore.pl/mecz/rX9IBXHA/#tabela;table;overall
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
POLSKA: III Liga - Grupa I
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie-Concordia Elbląg TYP X2 kurs 4,14 2/10 g.16.00
PS: Zostały 2 kolejki. Wczoraj ŁKS wygrał więc zobaczymy dzisiaj czy naprawdę Drwęca chce awansować. W mojej ocenie nie chce. Składa się na to parę faktów. Goście też się nie położą bo walczą o utrzymanie a ich ostatnie wyniki dobitnie o tym świadczą. Potrafili na przykład niedawno już po czasie wydrzeć wyjazdowe zwycięstwo ŁKS-owi strzelając wyrównującego u siebie gola w 93 minucie. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 9 punktów przy 10 Drwęcy. Smaczku dodaje fakt że na ten mecz sędziować będą arbitrzy z..Łodzi.
Tabela:
http://www.flashscore.pl/mecz/rX9IBXHA/#tabela;table;overall
Drwęca nie chce awansować bo goście się nie podłożą. Super argumenty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom