>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
T 0

tux

Użytkownik
Dzisiaj od 19 kwale. Ciekawie wyglądają kursy na Erakovic, Castano, Nakamurę, Fedak, Ditty i Goerges. Co myslicie ?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nakamura &amp; Fedak mysle, że powinny wejśc bez problemów.

Sanchez O. - Sromova H.

Pojedynek nie bedzie stał na najwyższym poziomie. Spotkają sie 2 zawodniczki z 2 setki rankingu. Nieco wyżej notowana jest Francuska-Sanchez. W tym roku zaliczyła już kilka występów w turniejach, ale do udanych ich nie może zaliczyc. W AO odpadła w 2 rundzie kwalifikacyjnej. Potem słaby występ w Chile i ostatnio w Meksyku dotarła do 2 rundy. Można z tego wywnioskowac, że nie jest w najwyższej formie. Jej przeciwniczka, Czeszka-Sromova gra jeszcze gorzej. W tym roku grała tylko w 1 turnieju i nie dotarła nawet do 2 rundy. Tak juz jest od dłuższego czasu i prędko sie to nie zmieni. W zawodowym tenisie już nic nie zdziała, więc typuje na wygraną Francuski.

Typ:Sanchez ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W sumie to ciezko dzis cos wybrac, Sromova na szybkich kortach umie grac, Sanchez glownie cegla takze tego nie rusze na pewno. W ostatnich turniejach zaskakiwala Ditty i moze ja warto zagrac. Spotka sie ze Stevenson, no ta mloda Niemka Lisicky z Lops Jones tez ok do gry.

Ditty + Lisicky ako: 1,84
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ciekawie wygląda spotkanie Nakamura A. - Afinogenova E. japonka nie jest złą zawodniczką, natomiast z Afinogenovą wygrała nawet Domachowska i to jeszcze w zeszłym roku, kiedy delikatnie mówiąc... Marta formy nie miała.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Warburg S. - Fognini F.

Dzisiaj kolejny dzien kwalifikacji. Kursy na ten pojedynek bardzo wyrównane. Warburg całkiem nieźle zagrał w AO. Przeszedł kwalifikacje i odpadł z Tsongą. Potem już było co raz gorzej. 2 ostatnie turnieje to porażki w pierwszych rundach kolejno z Blake&#39;m &amp; Young&#39;iem. Oczywiście to są zawodnicy lepsi od Amerykanina, ale mogł urwac im choc seta. Fogini to gracz z pierwszej setki rankingu. W AO odpadł w pierwszej rundzie, potem średnie występy w turniejach i ostatnio w Meksyku porażka z Horną. Mysle, że w tym meksykańskim turnieju miał szanse dojsc dużo dalej i 2 turniej z rzędu gdzie odpada w pierwszej rundzie nie wchodzi w gre.

Typ: Fognini ✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kendrick R. - Klec I. 1.25
Kurs na pewno nie powala, ale amerykanin to b. solidny zawodnik. Na hardzie radzi sobie b. dobrze jak dla mnie pewniak...
Reynolds B. - Recouderc L 2.90
Franzuca nik nie zna zapewne, w ostatnich miesiacach robi duze postepy... jest to typowy zawodnik który dobrze gra na cegle w Rg przeszedł kwale, w drugiej rundzie odpadł z Djoko, wygrywajac z nim seta. Ale ostatnio pogrywa na hardzie i naprawde niezle mu idzie odpadł dopiero w decydujacej rundzie kwali przegrywajac z 3 zawodnikiem.. Amerykanin to typowy challanregowiec u siebie co prawda dobrze sobie radzi jest tu poza pierwszą setką... ja licze na niespodzianke Laurenta na pewno stac na wygranie tego spotkania!
Anderson K. - Economidids K. 3,60
zawodnik rodem z RPA jeszcze w niedziele grał finał... mysle ze jest zmeczony i osiagnał zyciowy wynik ktory szybko sie nie powtórzy:jezora: Grek to jest/był naprawde niezły talent ale ostatnio troche spuscił z tonu. Tutaj licze na jego dobrą gre!
Serra F. - Baker J. 1.50
Juz nie mam czasu na analize, szane FRA 70%...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja zaryzykuje Amerykanina Mc Clune (2.75 - BF), ktory zagra z Sebem Dusanem Vemicem. To bardziej typ przeciw Vemicowi, ktory zawodzi ostatnio. Porazki z Dlouhym i Guezem wyraznie pokazuja, ze jest bez formy. Mlody Amerykanin zbiera dobre recenzje, stale robi postepy, ma szans wygrac.

Mc Clune - Vemic 2.75 2j./10
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pironkova T. - Domachowska M. 1.70
Marta przegrała z nią w tamtym roku podczas kwali do UO... Polka zaliczyła jeden rewelacyjny start w AO... sama mowi ze zmieniła swoje upodopadnia i teraz woli grac na hardzie niz na cegle gdzie w zeszłym tygodniu zagrała fatalnie... No ale zadanie przed nią b. trudne! Bulgarka to b. solidna zawodniczka, mysle ze Marta nie zagra tak jak podczas AO i polegnie..
Dellacqua C. - Poutchkova O. 1.50
Australijka to takie małe odkrycie sezonu, mysle ze nie polegnie w tej fazie turnieju!
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Makarova E. - Tu M.

Obie zawodniczki znajduja sie w pierwszej setce rankingowej. Reprezentantka USA-Tu nie jest w formie. Na przełomie stycznia i lutego br. grała dosc regularnie, ale z marnym skutkiem. Ostatni raz wystąpiła w Belgii 12 lutego i odpadła z Arvidsson. Makarowa od tamtego czasu zagrała jeszcze w 2 turniejach w Katarze &amp; ZEA. Ona również nie zaprezetowała sie z najlepszej strony. Jej jedynym osiągnięciem było urwanie seta Marii Kirilenko. Gdyby nie tak kompromitująca porażka Amerykanki z Arvidsson 1-6, 2-6 to pewnie bardziej zastanowił bym sie nad wynikiem tego meczu, ale teraz daje duże szanse na awans Makarovej.

Typ:Makarova✅
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Yan Z. - Radwanska U.
Zakład na set (3 set) 2:0 (1,80)

Chinka jest w formie co pokazała ostatnio w turnieju Bangalore Open 2008, Bangalore dochodząc do półfinału, Ula natomiast gra w Indian Wells dzięki dzikiej karcie więc... nie widzę większych szans dla Polki w tym spotkaniu.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Zi Yan vs. Urszula Radwanska
Typ: Zi Yan | Kurs: 1.40 ✅
Typ: Zi Yan wygra 2-0 | Kurs: 1.90 ⛔ ktoś tu kogoś zlekceważył...

Młodsza siostra naszej najlepszej rakiety zmierzy się dziś o 22:00 z Chinką Zi Yan. Zi zdecydowanie bardziej doświadczona i w dobrej formie, w tym miesiącu po raz pierwszy awansowała do Top 50 światowego rankingu. Zresztą zasłużenie; w Bangalore dotarła do pólfinału, pokonując po drodze m.in. Marię Kirilenko i Jelenę Jankovic (!!). Ula co prawda z sezonu na sezon czyni coraz większe postępy i pnie się w rankingu, jednak na tle bardziej doświadczonych zawodniczek wypada blado. Początek roku kiepski: Hobart, AO, Dubai - kwalifikacje, Pattaya City, Doha - 1. runda.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Tu nie chodzi nawet o wyniki w tym roku, ale póki co U. Radwańska siedzi jeszcze w tenisie juniorskim, czy na poziome ITF seniorek. Jak powiedziałeś do pierwszej 50 WTA brakuje jej jeszcze sporo i myślę ta znacząca różnica poziomów między zawodniczkami pozwoli wygrać Chince 2:0. Nawet gdyby Polka wygrała pierwszego seta, Yan jako doświadczona zawodniczka nie pozwoliłaby wygrać Radwańskiej całego spotkania. Poza tym Urszula jako młoda tenisistka (17 lat) nadal stwarza sama sobie bariery mentalne, psychiczne problemy w kluczowych momentach. Wielu ekspertów twierdzi że Ula ma dużo większy potencjał od swojej starszej siostry, jednakże zanim zacznie osiągać jakieś poważniejsze sukcesy musi wystarczająco dojrzeć.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schüttler R. - Giraldo S. 1.50
Dla mnie pewniak, niemiec pokonał wczoraj b. wymagającego rywala, jest na pewno w niezlej formie...
Mirnyi M. - Montcourt M. 1.55
Mirny wczoraj trudy mecz, ale wyszedł zwyciesko, teraz przeciwnik dużo mniej wymagajacy- na tej nawieszchni zwyciesca moze byc tylko jeden!
Serra F. - Sweeting R. 1.65
Tu sie wszystko moze zdarzyć, ale Francuz to b. solidny zawodnik, powinien wygrac daje mu jakies 65% szans
Nishikori K. - Niemeyer F. 1.45
Japończyk to absolutna rewelacja ostatnich tygodni, wczoraj mega ciezkie spotkanie, ale jak to On- w najwazniejszych momentach pokazał klase i wygrał. Dzisiaj az taki wysiłej raczej nie bedzie potrzebny ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ani M. - Oudin M.

Nie wiem dlaczego bukmacherzy tak ostrożnie podchodzą do tego spotkania. Kursy na Ani wahają się od 1.5-1.6. Myśle, że tak wysoki kurs na Estonke jest spowodowany tym, że Oudin gra przed własną publicznością, bo innego wytłumaczenia nie ma. Ani co prawda nie jest ostatnio w formie. W lutym zagrała 2 turnieje, ale ten w Kolumbii wyszedł jej lepiej niż w Chile. W Bogocie odpadła w pierwszej rundzie przegrywając z Camerin 1-2. O tym wcześniejszym turnieju może lepiej nie wspominac. Oudin to młodziutka zawodniczka, jeszcze nie ograna. Jeżeli chodzi o te większe turnieje to ostatni raz grała w kwal. do US Open 2007 i tamtejsze wyniki mogą poświadczyc o braku doświadczenia. Przeszła pierwszą runde wygrywając gładko 6-2, 6-0, a w drugiej odpadła przegrywając 1-6, 1-6. Doświadczenie Estonki powinno w zupełności wystarczyc do zwyciestwa.

Typ:Ani⛔
 
ester 87

ester

Użytkownik
Wg mnie warto zaryzykować Benneteau. Ostatnio mnie co prawda zawiódł przegrywając w Las Vegas z Querrey&#39;em, ale Sam grał tam świetny turniej ostatecznie go wygrywając. Dziś Francuza czeka pojedynek z Niemcem Tommym Haasem, który absolutnie nie jest w formie, ani fizycznej, ani psychicznej. Przebąkuje o depresji, ostatnio przegrywa z nie najlepszymi graczami, Becker, Hartfield, Isner, nazwiska nie powalają, Benneteu na pewno nie jest od nich gorszy. O jego formie pisałem już wcześniej, przegrał z Samem w Las Vegas, ale w tym samym Las Vegas w duecie z Llodrą wygrał debla w finale pokonując samych Bryan&#39;ów. Dziś uważam, że ma duże szanse pokonać Haasa, kurs 1.8 na pewno jest warty ryzyka.
Wspomniany Llodra też wydaje mi się dość pewnym typem. Lee nie powala formą już raz w tym roku gładziudko przegrał z Francuzem, kurs 1.45 na jakies combo w sam raz.

⛔

Edit: Tragedia, Llodra 2:6 3:6, Benneteu 6:3 0:6 2:6 Może i wiało, ale czy to wystarczający powód, żeby serwować a&#39;la WTA? Brr, bardzo mnie pan Julien zdenerwował.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Co do Llodry to sie w pełni zgodze, w tym roku gra bardzo dobrze poza ostatnim turniejem gdzie dopadła go kontuzja, jezeli jest w pełni zdrowy to bez problemu poradzi sobie z Lee.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Myślę że na dziś spokojnie można grać na: Llodra, Wawrinka, Soderling, Haase, Lisicki... Pewne wydają się też deble: Peschke K./Stubbs R., Bondarenko A./Bondarenko K.
Na razie bez analiz, za chwilę może coś napiszę...
---------------------------
Krótka analiza:
Stanislas Wawrinka - Jesse Levine
Typ: wynik 2-0
Kurs: 1,55
Pierwsza runda turnieju w Indian Wells. Pojedynek pomiędzy 22-letnim Szwajcarem Stanislasem Wawrinką (35 w rankingu ATP) a 20-letnim Amerykaninem Jesse Levine (163 w rankingu ATP). Czyniący duże postępy Szwajacar miał dobry początek roku (finał w Katarze), jednak marzenia o dobrym występie w AO pokrzyżowała mu kontuzja w 2 rundzie. Póżniej Wawrinka słabo spisywał się i teraz najlepszy moment by pokazać że tamte mecze (szczególnie z Henrychem) to tylko wpadki. Co do Levine to w tym roku spisuje się słabiutko, odpada szybko z turniejów. Miejsce w rankingu pokazuję różnicę między zawodnikami. Dla Wawrinki powinien to być łatwy mecz, szybkie 2-0...
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Johansson T. - Lu Y.-H.

Johansson ostatnio grał w Las Vegas gdzie nie zaprezentowal sie najlepiej. Odpadł w pierwszej rundzie z Canasem. Nie uważał bym tego za spadek formy, bo w 2 secie zaprezentowal sie z lepszej strony, ale sie nie udało. Lu do Turnieju Pacific musiał sie kwalifikowac. W pierwszej rundzie gładko wygrał z Borvanovem, w drugiej już meczył z Bohlim. Rok temu w Las Vegas obaj zawodnicy spotkali sie już i wtedy pogromił Lu wygrywając 6-0, 6-1, a tam gra sie na Hardzie podobnie jak na Indian Wells, więc myśle, że Szwed poradzi sobie bez problemów.

Typ: Johansson✅

_______________________________________________________________________

Mahut N. - Korolev E.
Obaj zawodnicy znajdują sie w pierwszej setce rankingowej. Korolev miał ostatnio nie małą przerwe w występach spowodowaną chyba kontuzją. Po tym jak wycofał sie z AO, na kort wrócił dopiero niedawno w Las Vegas. I tak zagrał tam całkiem dobrze, bo dotarł do 1/4. Jakby nie to, że przegrał z Andersonem az 2-6, 0-6 to by było nieźle. Mahut to zawodnik znany, bardzo ograny na światowych kortach. W lutym wystąpił aż w 4 turniejach. Ogólnie to średnio mu szło, tylko że w ostatnim w Chorwacji przegrał po bardzo zaciętym meczu z Anciciem w pierwszej rundzie. Obaj zawodnicy grali już ze sobą ok 1.5 roku temu, górą wtedy był Mahut.

Typ:Mahut✅
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
1,80 na Haasa z Benkiem to ja biore z głębokim pocałowaniem ręki. Owszem ostatnimi czasy Niemiec nie jest w formie,ale żeby po takim kursie nie spróbować ???? Umiejętności napewno stoją po stronie Tommiego,jeżeli połączy to z (może nie najlepszą ale chociażby przeciętną) formą to jestem święcie przekonany o wynik tego meczu. Nie po to występuje tutaj,żeby przegrywać w 1 rundzie tym bardziej,że w tamtym roku zaliczył tutaj niezły występ dochodząc do 1/4 finału.Licze na powtórkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom