>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Hass to looser, co z tego że jest jednym z najładniej dla oka grających tenisistów jesli po prostu nie ma charakteru zwycięzcy. W zasadzie z roku na rok jest coraz gorzej. Tłumaczenie że nie po to występuje tu żeby przegrac w pierwszej rundzie jest bezsensu. Idąc twoim tokiem rozumowania to do Dubaiu też pojechał nie po to zeby przegrac w pierwszej rundzie a jak to się skończyło to sam wiesz. Sam chyba nie ruszę tego meczu ale pisanie że jest to duży value i promocja nie jest prawdą. Moim zdaniem szanse rozkładają się po 50%
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Mój wczorajszy typ dnia:
Cytat: WTA - SINGEL: Indian Wells (USA)
Spotkanie: Ani, Maret - Oudin, Melanie
Typ: Oudin, Melanie wygra 2:0
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza do sprawdzenie w określonym dziale. Sprawdziły się moje analizy co do tego spotkania. Drodzy gracze czasami warto, zasięgnąć trochę wiedzy o danej zawodniczce niż opierać się na statystyce dwóch spotkań. Poniekąd mniej doświadczoną i młodszą stawiać na pozycji przegranej. Cała prawda wychodzi po aktualnej dyspozycji zawodników. Nieraz niezmiernie trudnej do przewidzenia, ale sobie i Wam życze jak najskuteczniejszych i trafnych analiz spotkań tenisowych:spokodfhgfh:
 
A 0

a-rod

Użytkownik
@Gladiators muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Przeczytałem ową analizę w dziale Typ Dnia. Morał taki, że czasem jednak trzeba zajrzeć w metrykę głębiej. ????
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Na dziś wybrałem poniższe spotkania tenisowe:

????Isner J. - Bolelli S. - 2
????Safina D. - Craybas J. - 2
????Cibulkova D. - Arvidsson S. - 2
????Daniilidou E. - Zakopalova K. - 2
????Bondarenko K. - Zheng J. - 2

Mecze przeanalizowałem. W największym skrócie jak dla mnie najpewniejszy jest pojedynek męskiego tenisa: Isner J. - Bolelli S. Wierzę w pewną grę w tym roku Craybas, dobrze i regularnie grające: Arvidsson (Cibulkova pokazała się tylko raz na wyższym poziomie) Zakopalova (Daniilidou ostatnio zgubiła formę, przechodziła kontuzję) Zheng J. też powinna sobie poradzić z Bondarenko K. Dziś nie ufam faworytom:spokodfhgfh:
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Gladiators zgadzam się z Tobą jedynie co do meczu Bondarenko K. - Zheng.
Jesli natomias chodzi o mecz Danilidou - Zakopalova mam zupelnie inne zdanie. Jezeli Greczynka zdecydowala się wziąc udzial w tym turnieju tzn. ze kontuzja minęla...co do formy..może i ostatnio nie spisywala się najlepiej ale Zakopalova też nic nadzwyczajnego nie prezentuje, gra dosyć nierówno.
Tak więc moj typ: Danilidou

Opocz tego biorę mecz: Kirilenko - Wozniacki - kursy bardzo wyrownane jednak faworytka jest tu zdecydowanie Maria Kirilenko. Widziałam obie zawodniczki w akcji i nie przekreslam tu z góry Caroliny, jednak Maria jest i bardziej doswiadczona i poprostu lepsza. Co prawda ostatnio nie prezentowala się najlepiej, mysle jednak że w 1-wszej rundzie nie odpadnie - wręcz przeciwnie, dopiero zacznie się rozkręcac ????
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
ja sie raczej nie zgodzę co do Kirilenko, jest to zawodniczka chimeryczna, która potrafi przegrać wygrany mecz, a Wozniacki ma tu szanse powlaczyć i odprawić wyżej notowaną rywalkę
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Meggie1, kontuzję można wyleczyć, ale trzeba też formę zbudować, której się nie zdobywa z dnia na dzień. Dla mnie 50/50. Zakopalova strasznie nie obliczalna i dziś może powalczyć o zwycięstwo. Eleni mogła się zgłosić do turnieju, a raczej przyjąć zaproszenie dla punktów, które nawet za przegraną w pierwszej rundzie podmurują jej pozycję WTA.
Osobiście nie rozumiem typu przeciwko Jasiowi Isnerowi. Jeśli serwis będzie działał to powinien odprawić w dwóch setach (zapewne po tie-breakach ale zawsze) Szymona. Przegrał ostatnio z Andersonem, ale wiemy co tamten wyczyniał w tamtym turnieju, dziś głodny gry Jaś znów do każdej piłki będzie biegał na tych swoich trzymetrowych nogach.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Moim zdaniem zarówno Eleni Danilidou, która moim zdaniem wróci do dobrej dyspozycji właśnie podczas tego turnieju, jak i Cibulkova, wygrają swoje mecze. Arvidsson jest dla mnie...takim troche klocem. Ostatnio jak widziałem Dominikę, grała całkiem przyzwoicie, a taka gra na pewno wystarczy na Sofię:| A Eleni wygra z Kookie bez problemu ????
Dominika ✅ izi:|
Eleni ✅ bez potu
Poza tym na dziś widzę :
Mirza - Savchuk - 1✅
ToJo - Lu - 1✅
Haas - Bennetau - 2⛔
A. Bondarenko - Pironkova - 2 ⛔ ale nie wróżę Alonie przejścia następnej rundy ????
Cilic - Nishikori - 1 ✅
Fyrstenberg/Matkowski - Canas/Naldi - 1 ⛔
Aspelin/Knowle - Cermak/Kerr / 1
Svieta - Makarova - 1✅
Isia - Koryttseva - 1 ✅
Zobaczymo:|
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja ogladalam ostatnie mecze Isnera, to jest tenisowa kaleka. Przy serwisach Melzera, Garcii Lopez on w ogole nie istnieje, kompletnie nic nie gra. Stoi jakby byl manekinem na wystawie, serwis go ratuje i prowadzi do tb. Nie gram meczow z jego udzialem, chyba, ze typowe underdogi. Nie mam o nim dobrego zdania.

Zastanawia mnie mecz Knapp - Peng. Chinka gra bardzo zle caly czas, dwie przegrane z Dechy pod rzad, przegrana z Wickmayer, bez formy jest. Ma swietnie ułozony BH i nic wiecej nie mozna wyroznic w jej grze. Karin Knapp odniosla w tym sezonie swoj zyciowy sukces wchodzac do finalu w Antwerpii. Pokonała Patty Schnyder i Na Li, wydaje mi sie, ze jest faworytka w meczu z Chinka Peng.

Knapp - Peng 1 1.85 3/10
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Zgadzam się co do typu na Knapp po takim kursie na pewno warto. Jest zawodniczką lepsza niz Peng, pod każdym względem. Do tego Peng ma wyrazne problemy z głową (dosłownie) aż trudno wytłumaczyc jej niektóre zachowania na korcie. Forma Knapp po ostatnich bardzo dobrych wystepach jest trochę niewiadomą ale ja liczę ze sobie poradzi
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Knapp wygrala 4 gemy, kompletnie nie rozumiem o chod zi, czyzby kolejna rep. Wlcoh zamieszana w afere? Przeciez cuda sie dzialy z kursami przed meczem. Bwin zablokowal mozliwosc gry na Chinke, po czym wystawil 1.45 na Knapp i dalej nie mozna bylo grac na Peng. Nastepnie zrobili nagle 1.60-2.0 i Wloszka nawet nie podjela walki, z 40-0 ja Peng lamala. ???? dla wloskiego tenisa, juz 5 zawieszonych i plotkuje sie o nastepnym (podobno galvani juz w tym roku swoje zrobil).
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Knapp wygrala 4 gemy, kompletnie nie rozumiem o chod zi, czyzby kolejna rep. Wlcoh zamieszana w afere? Przeciez cuda sie dzialy z kursami przed meczem. Bwin zablokowal mozliwosc gry na Chinke, po czym wystawil 1.45 na Knapp i dalej nie mozna bylo grac na Peng. Nastepnie zrobili nagle 1.60-2.0 i Wloszka nawet nie podjela walki, z 40-0 ja Peng lamala. ???? dla wloskiego tenisa, juz 5 zawieszonych i plotkuje sie o nastepnym (podobno galvani juz w tym roku swoje zrobil).
Ja postawiłen na Knapp naszczescie tylko 10 euro ????
Koniec stawiania na aferzystów:kwasny4565:
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Haasa bym nie ruszał.Jestem jego fanem,życzę mu dobrze ale on sam powiedział ostatnio w wywiadzie że ma lekką depresję.Nie czuje bólu fizycznego,ale w psychice wciąż coś jest.To jest ambitny gracz i były nr 2 na świecie więc jeśli przegrywa z Hartfieldem na hardzie to na pewno w głowie coś się dzieje.Dla mnie No bet.
Ciekawym typkiem jest dla mnie Mirnyj.Czuczo ostatnie turki grał na mące.Max odwrotnie.No i ten jego serve and volley :p po takim kursie można spróbować
pozdro
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Dajcie spokój sam grałem na Knapp ale nie pisze że to był ustawiony mecz. Nikt nie ustawia meczy w tak dobrze nagradzanych finansowo turniejach (nawet Denko) bo jest wiele lepszych do tego okazji. Mecz był trochę dziwny ale nie doszukiwał bym się tu jakichś podtekstów
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zapomniałem dodać, że dziś zdecydowanie można grać na Łotysza Gulbisa, no i Super Mario. Ani Hernandez, jeden z większych żałośników, jak i Monfilis, który talent ma, ale daleko mu do formy sprzed kontuzji, nie powinni sprawić problemów. Takie dwa typki na pobicie AKO :] Szkoda że Alona wygrała z Bułgarką, bo mój wariat na dziś skończył się zanim się na dobre rozkręcił:] ale whatever.
Gulbis ✅
Ancic ✅
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Brawo Eleni Danilidou!! W pierwszym secie ugrała całego gema...a w drugim...z 4:0 zrobiła już 4:5 ???? Greczynka robi rzeczy niesamowite nawet jak na kobiecy tenis ???? Ale zobaczymy, może to wyciągnie....chociaż coś mi śmierdzi że nie ???? Wiem, że to nie livescore, ale godne odnotowania;]
EDIT : Eleni pokazała, że ma kule ze stali, przełamała i wygrała w tie-breaku do 1. Zobaczymo.
EDIT 2 : 6:2 w 3 secie...bez potu ????
Zgadzam się, jakby ktoś chciał usunąć ten post ???? Zrozumiem:]
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
bestplayer tylko w tym meczu byly takie kursowe zawirowania jakby tego nie bylo to bym o tym nie wspomniala, wiekszosc wlochow ustawia to sa fakty.

Krotko dzis o kilku meczach.

Lopez - Young 1 1.54

Super wystep Lopeza w Dubaju, bardzo podoba mi sie jego gra, szczegolnie serw+wolej. Donald mlody, nerwowy, powoli sie ogrywa w rozgrywkach. Dobrze serwuje i potrafi rowniez zaatakowac, wszystkie te elementy wykonuje slabiej niz Hiszpan dlatego powinien przegrac.

Sugiyama - Arn 1 1.48

Nie wiem co Arn jeszcze robi w tym turnieju, przesledzilam jej wyniki to jestem zaskoczona jak wygrala na przyklad z Lisicky. Japonke widzialam ostatnio na US Open i prezentowala sie calkiem dobrze, przez kilka miesiecy nie powinna zapomniec jak sie gra w tenisa, chyba tez nie stracila tak nagle kondycji. Arn jest beznadziejnie slaba :|

Zvonareva - Rezai 1 1.32

Vera bardzo fajnie zaprezentowala sie w Doha, final z Sharapova to na pewno sukces, obsada byla bardzo mocna. Rosjanka zmienila caly cykl przygotowan, gra zdecydowanie mniej, wybiera turnieje wazne. Zawsze bardzo dobrze czula sie w Stanach, chociazby udane turnieje w Memphis. Rezai sympatyczna Francuzka obecnie bez formy.

Govortsova - Kerber 1 1.50

Kolejne zaskoczenie dla mnie, ze Kerber gra dalej i wyeliminowala Bychkova w tak latwy sposob. Niemka raczej nie pokazywala niczego dobrego do tej pory, Bialorusinke uwazam za duzy talent, niestety ma problemy z wygrywaniem kiedy wysoko prowadzi, za szybko sie rozluznia i za szybko chce konczyc wymiany. Mimo to postawia na nia oczywiscie mala stawka.

Ponadto:

Bartoli - Vesnina 1 1.50
Tursunov - Chela 1 1.60
Paszek - Schruff 1 1.32
 
ester 87

ester

Użytkownik
A co myślicie o kursach meczu Ferrer - Rochus 1.25 3.60. Półtora tygodnia temu w Dubaju David wygrał z Olivierem 3-6 7-5 6-1, ale to Belg miał już wygrany mecz w drugim secie, prowadził 4-3 przy własnym serwisie, niestety potem jego gra całkowicie się zawaliła. Ferrer nie zachwyca ostatnio, z Rochusem na hardzie ma bilans 2-2, łatwo mu się z nim nigdy nie grało. Nie wydaje wam się, że aż 3.60 na Rochusa to lekka przesada, co myślicie?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Masz sporo racji, moim zdaniem warto zagrac handicapy setowe na kilku graczy, na pewno Rochus +1.5 seta kurs 2.0 oraz taki sam kurs na mecz Bjorkmana z Canasem rowniez +1.5 seta, chyba to lepsze niz handi gemowe, tak mi sie wydaje. Canas srednia forma, Ferrer rowniez. Oraz liczba gemow powyzej 21.5 w meczu Bjorkiego i powyzej 20.5 w meczu Rochusa.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Roxi nie boisz się grać na babcię Sugiyamę?? przecież ona może w każdej chwili coś sobie zrobić na korcie.Jej to debel jedynie pozostaje.
Nie zapomnijcie zagrać Malisse albo jakiś handicap na niego.!!! koleś powoli dochodzi do siebie i Kohlschreiber może mieć z nim spore problemy.
Do tego polecam Zvonareve.Rezai musi mieć coś z ramionami albo ewentualnie z brzuchem.Obserwowałem jej mecz na livescore ostatni to 1. serwis to była klapa i gdyby po 2. stronie stała jakaś solidna zawodniczka to by ją zmiotła.A Vera to Vera i z takimi młokosami nie przegrywa zbyt często.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom