>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Instant 5E

T 0

tygrytron40

Użytkownik
Jak otrzymać bonus:

1. Zakładamy konto z linku: http://www.123allin.com
2. Podczas rejestracji w miejscu bonus code wpisujemy: your5e
3. Czekamy na 5E , które będzie dopisane po krótkim czasie.

Wypłaty:

Pokerroom posiada wszystkie najpopularniejsze metody wypłat m.in moneybookers, neteller. Aby wypłacić bonus należy rozegrać co najmniej 100 rąk. Wypłata moneybookers i neteller możliwa po wcześniejszym depozycie. Bez depozytu można wypłacać na konto bankowe. Wypłaty na portfele elektronicznetrwają do 1 dnia roboczego.

Bonus ważny do 31.07.2009
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Jak otrzymać bonus:

1. Zakładamy konto z linku: http://123allin.com/affiliate?ID=56c0bdcb
2. Podczas rejestracji w miejscu bonus code wpisujemy: your5e
3. Czekamy na 5E , które będzie dopisane po krótkim czasie.

Wypłaty:

Pokerroom posiada wszystkie najpopularniejsze metody wypłat m.in moneybookers, neteller. Aby wypłacić bonus należy rozegrać co najmniej 100 rąk. Wypłata moneybookers i neteller możliwa po wcześniejszym depozycie. Bez depozytu można wypłacać na konto bankowe. Wypłaty na portfele elektronicznetrwają do 1 dnia roboczego.

Bonus ważny do 31.07.2009




wszystko działa potwierdzam kasa odrazu na koncie po rejestracji , ale po co ten reff


TUTAJ JEST ZWYKLY ADRES http://www.123allin.com
 
S 0

spowen

Użytkownik
a ja nie moge sie zarejestrowac dostaje taka uwage &quot; You have reach the limit of using of the Bonus Code &quot;
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
a ja nie moge sie zarejestrowac dostaje taka uwage &quot; You have reach the limit of using of the Bonus Code &quot;
mam to samo, z tego wynika ze bonus jest ograniczony ilosciowo i juz nam nie dadza...kupa
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
a ja nie moge sie zarejestrowac dostaje taka uwage &quot; You have reach the limit of using of the Bonus Code &quot;
mam to samo. pewnie masa rzucila sie na promo i mimo ze niby aktualne do konca lipca to zapewne juz po wszystkim.
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Bonus jest przygotowany dla mojego forum . Występował problem , ponieważ kilku graczy próbowało rejestrować parę kont , aktualnie wszystko powinno działać i można otrzymać 5e od razu po rejestracji.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
no dostalem...asie nagrałem ze szok, trzecia reka: jest gostek o nikcu jeko, kazda reke reisuje do 2.1e to ja mysle ze A9 allin, gostek call z Q6, dochodza mu dwie pary i koniec gry. Nie to ze jestem zawiedziony bo nadzieji sobie nie robilem ale gdzie tu jest jakas logika to ja nie wiem.
Pozdro, moze inni beda mieli wiecej szczescia
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Gdzie można sprawdzić ile rąk się rozegrało?.......dobra już mam.pozdro
Trochę wysoki ten minimalny depozyt-50 euro
 
D 0

dzc

Użytkownik
poziom ? LOWWW ???? ale oczywiscie LUCKY FISSHHSHEHES AJ na stole AJTs mowie nikt nie ma nic ;d Raisuje 4 off i 4 SSSSSSSSSSSSSS szok :d typ pokazuje K9of ;d heh no i papa 30eu ????
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
po rozegraniu 27 rozdań i ugraniu 15$ pieniądze pojawiły się już nie jako bonus. zleciłem wypłatę - zobaczymy co teraz będzie ;)
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
w nieco ponad godzinę z 5 € wygrałem ponad 119, nie wiem gdzie sie sprawdza rece, ja jak mialem 9.2 € juz mialem wszystko w Available. wbijam na czata po jakies info, Alex na czacie jest bezradny. zlecilem wyplate, system nawet mnie nie zapytal o metode, tylko o sume, a Alex karze wyslac mail do [email protected] ... wyplate cofnalem i tak dzieki czemu mam prawie 120 €, ale jak to wyplacic, nie wiem. Napisalem maila z pytaniem czy chca depo, skany, i co wogole zrobic, by wyplacic. co jak co, ale ta instytucja powinna byc uczciwa i nie robic walkow. tomkasz, a podawales wogole metode wyplaty, czy zleciles tak jak ja probowalem?
 
T 0

tygrytron40

Użytkownik
Jest wypłacalny bo dużo osób gra tam na wysokie stawki chyba trzeba zrobić depozyt. Jack23 wszystko napiszę bo on ma najlepszy kontakt z support.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
heh powinien byc wyplacalny, ale nie zrozumialem tego argumentu, ze gra tam duzo osob za wysokie stawki. 30-50 osób wszystkich tam gra... wiec bardzo mało jest graczy, ale sie nie dziwie temu, ja bym im dzis nie zaufal i nie robil depo, by grac akurat u nich (tym bardziej ze od razu żądają 50 €)
 
Do góry Bottom