>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Instant 5E

G 0

godel

Użytkownik
Jest wypłacalny bo dużo osób gra tam na wysokie stawki chyba trzeba zrobić depozyt. Jack23 wszystko napiszę bo on ma najlepszy kontakt z support.
ja tam nie widzie nikogo ;d 1 stol na cashowce i 2 osoby na sit and go :d
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
jaa taka fajna promocja na normalnym forum pokerowym. Po jakiego ch.. ktos to wkleja tutaj ! przeciez tutaj sa same dizeci neo i multikontowcy. o czym przekonalismy sie nie raz. Jesli promocja jest na tym forum to zaraz jest blokowana dla polakow ! same dzieci neo ponizej 18 lat.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Co wpisaliście w State/Province? Bo ja mogę wpisać tylko dwie litery...????
edit: Macie problemy z oprogramowaniem? Bo ja grałem 2 partię i 2 raz mi wyskoczył błąd i mnie wywaliło. Ale w 1 partii 4eur✅
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
You have reach the limit of using of the Bonus Code ..

Jak wpisuje podczas rejestracji kod bonusu takie coś wyskakuje.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Nie macie co żałować, bo tam się nie da zagrać...
Co chwilę wyskakuje błąd i wyłącza pokera. A jak już byłem na stole to zabrało mi bb, ale jakiegoś kolesia rozłączyło i przez 15 min leciał mu czas...
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Panowie rozegralem 40 rak i juz mam na kase na Real Money &quot;Available&quot;, a nie na &quot;Bonus Amount&quot;, takze moze nie potrzeba 100 rak do wyplaty. Niech sie wypowie moze ktos, kto probowal wyplacic... Poziom żal.pl........
 
T 1,8K

termii

Użytkownik
Nie macie co żałować, bo tam się nie da zagrać...
Co chwilę wyskakuje błąd i wyłącza pokera. A jak już byłem na stole to zabrało mi bb, ale jakiegoś kolesia rozłączyło i przez 15 min leciał mu czas...
Chyba tylko Tobie, bo mi normalnie dziala i bonus tez dostalem.
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
najpierw zleciłem wypłatę, ale dziwiło mnie, że nie musiałem wybrać mwtody ;) zarejestrowałem więc kartę i jeszcze raz zleciłem wypłatę. kusi mnie jeszcze pograć tam, bo te 15$ to trochę mało przy tym poziomie graczy ????
EDIT: nie trawię tego roomu. mam JJ, flop J64, wchodzę allin, 2 gości wchodzi - jeden z 55, drugi Q9o. turn T, river 8. koniec zabawy :p
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
ja cofnalem wyplate, ze 119 zrobiłem 175 €... Tylko czy to ma znaczenie? ciekawe czy sa wyplacalni, bo tak: zlecam wyplate, to nawet nie pytaja jaka metoda (!), koles na czacie nic nie wie i karze pisac maile... nie obczajam ich, chce zrobic wyplate, to on mi karze pisać podania do nich, stronka uboga, bardzo malo informacji, ja regulaminu nie widze.
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Zrobiłem wypłatę na moneybookers i czekam , jak dojdzie to poinformuję. Wypłata na portfele elektroniczne jest możliwa dopiero po wpłacie i pieniądze idą na te konto , które użyto do wpłaty.
Jeżeli są jakieś problemy z rejestracje to tylko dlatego , że ktoś próbuje zakładać kilka kont, wtedy bonus code staję się nie aktywny
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Zrobiłem wypłatę na moneybookers i czekam , jak dojdzie to poinformuję. Wypłata na portfele elektroniczne jest możliwa dopiero po wpłacie i pieniądze idą na te konto , które użyto do wpłaty.
Jeżeli są jakieś problemy z rejestracje to tylko dlatego , że ktoś próbuje zakładać kilka kont, wtedy bonus code staję się nie aktywny
a czy bez wpłaty, można wypłacić pieniądze na konto bankowe?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
wkurzają mnie i przegralem w koncu z jakims cypryjczykiem 250 €, mialem JJ on 55 i mial 5 we flopie. Gralem juz od niechcenia i chyba bede tego żałował ehh
 
R 125

roger12

Użytkownik
ehhh miałem na jednym stole ugrane z 1 stawka 35 potem poszedlem na 5 i wtopiłem i to w taki głupi sposób ;/;; nic zycze innym powo :
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
mi tez wyskakuje ten błąd: You have reach the limit of using of the Bonus Code
Co robic?
rejestrowac sie bez kodu?
poczekac az minie i czy wogóle minie?
 
Do góry Bottom