>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intel Extreme Masters Katowice 2024 [31.01-11.02.2024]

MateuszPlay 920

MateuszPlay

Użytkownik
Format turnieju z fazą play-in i podwójną eliminacją może prowadzić do ciekawych meczów.) Który zespół Twoim zdaniem może skorzystać na tym formacie?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
G2 wygra @1.45 pinn monesy 90 zabójstw:D

Typ glownie przeciwko Heroic które w tym składzie mnie nie przekonuje i nie widze ich w starciu z tak mocna drużyną. G2 ostatnio trochę faluje, ale tutaj sam Monesy może zalatwic sprawę

Spirit wygra 1.81 ggbet

Przed turniejem kursy na wygrana turnieju przez Spirit wynosiły 6.00 a Navi 15.00. Dochodzi do bezpośredniego starcia gdzie Spirit jest już po dwóch pewnych zwycięstwach a Navi zagra pierwszy mecz i kursy są praktycznie równe? Z tego powodu pobieram Rosjan. Donk to potwór :)

Complexity wygra @1.66 ggbet

Nie ufam Complexity, ale grają z Apeks które nie wiem jakim cudem znalazło się w turnieju głównym. Nie oglądałem ich wczorajszego meczu z Big, ale za to widziałem poprzednie ze Spirit i Furią. Z tymi pierwszymi dostali do 0 i nie pokazali kompletnie nic. Z brazolami było oczywiście trochę lepiej, ale jeśli tylko Complexity zagra na swoim nawet nie solidnym tylko przyzwoitym poziomie to nie powinni mieć problemów. Tego się trochę obawiam bo na Blascie nie wyglądało to najlepiej, ale teraz mieli trochę czasu żeby się przygotować i liczę że dzisiaj pokaza sie z lepszej strony. Potencjał na pewno po stronie Hallzerka i spółki.

Pozostałych meczów nie ruszam, ale patrząc na kursy to szukałbym może wygranej mapy przez Ence i Rebels, ale to tak patriotycznie bo nie zdziwią mnie również gładkie zwycięstwa faworytów

Chciałem grać w stronę Eternal Fire, ale liczyłem że będą dogiem w starciu z Falcons. Kursy równe więc odpuszczam bo Falcons ma na papierze bardzo mocny skład i nie wiadomo kiedy odpalą. Ciekawy meczyk
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ence - Vitality @ 1.83 1 mapa over 20 rund

ciekawy typ znalazłem.
Czyli minimalny wynik 13:8.
Wiadomo Vitality zdecydowanym faworytem, ale uważam że ENCE tanio skóry nie sprzedadzą, liczę na wyrównane spotkanie. Wczorajsze spotkanie i przedwczorajsze pokazuje że jest potencjał w tej drużynie i jest mocno rozwojowa. ENCE mają nie naganne pistoletowki co skutkować może dodatkowymi rundami. Dla mnie to bardzo ciekawy i prawdopodobny typ. Pierwsza mapa będzie wyborem drużyny ENCE, więc to kolejny argument na over
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Piękne zaskoczenie w wykonaniu ENCE chłopaki na prawdę grają dobrego csa. Wczoraj bez większych zaskoczeń oprócz ENCE właśnie. Ence spotka się teraz z G2 gdzie kursy już w granicach 1.4 i 2.70, więc nie bez powodu. Spirit w mega gazie i na dzień dzisiejszy widzę ich w półfinale przynajmniej. Dzisiaj z falcons próbuje jeszcze ekipa polska, mogą powalaczyc ale na pewno w roli wielkiego underdoga. Spirit z Complexity myślę że formalność. Nie wiem jakie linie na dziś na donka ale chłopak w każdym meczu otwiera i na każdej mapie tabele. Dawno nie widziałem czegoś takiego. Chociaż uważam że skilla ma ogromnego to brakuje mu pokory do przeciwnika i to jeszcze może go zgubić. Nie sądzę by Apeks połączyło dzisiaj z Navi myślę że będzie to szybkie 2:0. Bo przed porazka że Spirit Navi nie wyglądało źle i zapowiadało się w roku 2023 bardzo dobrze. Zobaczymy na ekran dziś snaxa gdzie będą podejmować Monte, które dla mnie jest totalnym nobetem. GL pokazali że nie są chłopcami do bicia i dziś w mojej ocenie występują w roli doga, który ma mega szansę w dzisiejszym spotkaniu. Ciekawie zapowiada się pojedynek Faze z Eternal dzisiaj oficjalnie po tym spotkaniu będziemy mogli ocenić jaka jest forma FaZe i na co stać drużynę Eternal Fire
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
G2 vs. ENCE: 2 @ 2,70 ✅
Dla mnie kurs na Polaków przesadzony. Skoro pokonali Vitality, to słabsza drużyna, jaką jest G2, jak najbardziej jest w zasięgu. Właściwie to jedyną szansą na zwycięstwo G2 jest kosmiczny występ m0nesyiego, a i to nie gwarantuje wygranej, jeżeli nasi zagrają jak w ostatnich meczach. Nexa i Hooxi wyraźnie odstają, Hunter ostatnimi czasy poza formą, a stabilnie na tyle, na ile nas do tego przyzwyczaił gra jedynie Niko. Co prawda fantastyczny turniej rozgrywa m0nesy, ale to powinno być za mało na obecne ENCE, które gra o występ przed własną publicznością - to jest dla nich i dla kibiców naprawdę coś dużego, to jest najważniejszy event w roku poza Majorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2067
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs Monte / Cloud9 wygra @ 1,52 pinnacle

Witam, niestety nie znajdę czasu przed spotkaniami, aby skleić kilka zdań, więc dosłownie w jednym. Idę w zwycięstwo Cloud9. Oglądałem obie ekipy tutaj i ekipa Krasnala musiała by na prawdę zagrać o niebo lepiej w stosunku do tego co tutaj pokazali, aby dziś wygrać z C9. Wygrali z BB oraz VP co było do przewidzenia, by następnie minimalnie przegrać z Mouz trzecią mapę po dogrywce. Ja sobie pobieram do dubelka bez zastanowienia. Jak dla mnie to C9 musiało by zagrać o wiele gorsze spotkanie niż poprzednie a Monte o wiele wiele lepsze spotkania w swoim wykonaniu. Dla mnie to bombelek i spółka dziś to biorą.

G2 vs Ence / G2 wygra @ 1,55 pinnacle
mimo przegranej duma rozpiera, brawo Panowie

Idę w zwycięstwo G2 i nie zgodzę się, z tym co kolega wyżej napisał, że Hunter jest w słabej formie. Odnośnie hooxiego to pisałem setki razy, że on mi nie pasuje do G2 i wyraźnie odstaje. Nexy nie ma co krytykować i jego fragi uznawać za wyznacznik formy bo wiemy jakie często ma zadania w danych rundach. Monesy gra kosmos, ale to nie od dziś wiadomo i jak dla mnie to on sam może nam dziś odebrać nadzieję na zwycięstwo.
Dla mnie G2 wcale nie wygląda źle a nasi wcale nie tak świetnie. Wygraliśmy z Astralis, gdzie blamef zapomniał jak się strzela, kolosalne błędy po duńskiej formacji w tamtym spotkaniu. Wymęczyliśmy zwycięstwo z Mongolską ekipą, bo gdyby nie ten powrót na pierwszej mapie to spore szanse, że po prostu byśmy to spotkanie przegrali. Hades odpalił się z Vitality i chwała mu za to, bo bez niego byśmy tego spotkania na pewno nie wygrali. Dziś trzeba zagrać solidnie na każdej pozycji a u nas przeważnie ktoś lubi sobie nie dojechać na spotkanie. Dla mnie czysto teoretycznie, obie ekipy gdy są w formie to ja wybieram G2. Jest tam bez wątpienia więcej jakości. Przede wszystkim spokojnie bo porażka nas jeszcze nie eliminuje z turnieju. Uważam, że oboje faworytów wyjdzie dziś zwycięsko z tych pojedynków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
T 227

Tedii

Użytkownik
Po pierwsze to się uspokój. Po drugie trzeba albo nie mieć co robić z pieniędzmi albo być...guuupi ;) żeby ładować się w pierwszy dzień IEMa i bo1. Jak ciebie te analizy zachęciły do gry to cię chłopie podziwiam.
Ty chyba też nie masz co robić z pieniędzmi albo jesteś po prostu guuupi. Dwa typy @1.50 i nie trafić żadnego to trzeba mieć talent. Znawca 😂😂😂
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Ty chyba też nie masz co robić z pieniędzmi albo jesteś po prostu guuupi. Dwa typy @1.50 i nie trafić żadnego to trzeba mieć talent. Znawca 😂😂😂
Zgadzam się, kompletnie źle przeczytane. Sam się z siebie mogę śmiać.
Brawo dla naszych! To co gla1ve zagrał to coś pięknego. Czekamy na spodek!
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
I w końcu mamy zmianę sceny można powiedzieć. Dotychczasowe legendy i zespoły top po za turniejem lub na włosku. Pisałem o tym w grudniu ta scena musiała się kiedyś przebudować, dla graczy z top 5 ciężko jest się przestawić jak widać na nowego csa. Zespoły słabo wyglądają komunikacyjne. Czasami więcej szczęścia niż talentu. Różnie to się ogląda. ENCE i Spirit można oglądać piękny CS. Reszta to jak widzisz wszytsko 50/50. Tu największe analizy i predykcje nie mają rację bytu. Na razie spokojnie kupować popcorn i oglądać i czekac aż scena się ustabilizuje. Takie moje zdanie
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
G2 to juz od dluzszego czasu hooja gra. Pojedyncze mecze maja bardzo dobre , a tak to bardzo duzo chwiejnej formy i zaskakujacych porazek. Nawet Niko coraz rzadziej dowozi. Nie zdziwi mnie to jezeli dzisiaj przewala z Monte.
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Mouz / Ence win @ 2,15 pinnacle


Pora znów bukowi oddać trochę pieniędzy :p Typ w pewnym stopniu na pewno patriotyczny i życzeniowy, ale nie jest nie osiągalny dla naszych chłopaków. ENCE sprawia nam tutaj wiele przyjemności dla serduszek i oczu ale my chcemy jeszcze więcej. Świetnie gla1ve uzupełnia to wszystko, fenomenalnie chłop się czuje i sam to podkreśla. Widać starego dobrego gla1va a nasi odziwo coraz mniej odstają. Nie jesteśmy faworytami, co mimo wszystko nie dziwi, ale Mouz wcale nie gra wybitnego csa. Do Brollana nigdy nic nie miałem osobiście, ale jako zawodnik zawsze był dla mnie średniakiem i nic więcej. Młodziutki Jimpphat nie jest jakimś filarem bo potrafi zagrać tragicznie by następnie być jednym z najlepszych. Świetnym przykładem tutaj spotkanie z GL gdzie nie zdołał zdobyć 30 fragów i robić kolosalne błędy by następnie zostać najlepszym w spotkaniu z C9. Osobiście uważam, że jesteśmy w stanie ten mecz wygrać, Mouz nie jest nie wiaodmo jak stabilne, dosłownie pojedyncze rundy decydowały o ich zwycięstwach na mapach.
Dla mnie osobiście, jeśli gla1ve zagra to samo co z G2 to jesteśmy w stanie dziś ograć myszy. Żaden wynik tego spotkania nie zdziwi, ja uważam że pójść może w każdą stronę, więc pobieram wyższy kurs.

Dorzucam do tego zwycięstwo Navi @ 1,50 pinnacle

Dorzucam zwycięstwo Navi. Pisałem wiele razy, że ten skład zaskoczy pozytywnie z wonderfulem na czele i tak się dzieje. Panowie grają super csa z polotem, z pomysłem, super komunikacja. Na prawdę wygląda to jak by grali że sobą latami. Ufam im dziś ponownie i uważam, że ograją Falcons które ma ogromne przestoje w spotkaniach i jakoś męczą do przodu, ale dziś zatrzymają się na ścianie. Na papierze mają potężny skald, ale na dzień dzisiejszy dla mnie to jeszcze nie gra tak jak powinno. Navi zagra to co dotychczas i powinno wyjść z tego zwycięsko.[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Monte vs G2

demQQ vs krasnal @1.70

liczę na zawodnika z Ukrainy. W meczu z G2 myślę, że Monte urwie mapę przeciwnikom. demQQ jeden z lepszych zawodników tej formacji, A krasnal często odstaje od reszty. Wszystkie mecze w Katowicach kończyły się z przewagą zawodnika z wschodu. Kurs na poziomie @1.70 to lekkie niedoszacowanie impaktu demQQ. Ściany w Katowicach widocznie bardziej opowiadają Ukraincowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1044
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Mógłby ktoś nakreślić dzisiejszy dzień które drużyny grają o coś, a dla których to sparing itp ??
Z góry dziękuje
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktos ogarnia dlaczego Faze jest underdogiem z Team Spirit? Jeszcze miesiąc temu na Faze w takim meczu płacili 1.15 a dziś 2.30.
 
T 227

Tedii

Użytkownik
Nie ma meczów o nic w cs2. Każdy mecz jest ważny.

Dzisiaj wygrany z meczów Ence - Mouz i Spirit-Faze awansuje bezpośrednio do półfinałów a przegrani będą grali rundę wcześniej (ćwierćfinał), więc mimo, że cała czwórka ma już zapewniony udział w spodku to jednak na pewno mobilizacja będzie 100%, bo można już dzisiaj sobie zapewnić półfinał, a nie walczyć o niego w piątek.

Pozostałe mecze to przegrany odpada z turnieju więc każdy mecz masz ważny.
Post automatycznie złączony:

Ktos ogarnia dlaczego Faze jest underdogiem z Team Spirit? Jeszcze miesiąc temu na Faze w takim meczu płacili 1.15 a dziś 2.30.
Nie miesiąc temu tylko dwa tygodnie temu i to dlatego że Spirit grało wtedy bez Donka i Magiska. Donk to obecnie jeden z najlepszych graczy na swiecie o ile nie najlepszy a całe Spirit wygląda tutaj bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
M 151

messi15

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ktos ogarnia dlaczego Faze jest underdogiem z Team Spirit? Jeszcze miesiąc temu na Faze w takim meczu płacili 1.15 a dziś 2.30.
Ponieważ w ostatnim meczu tych drużyn na Blaście w Kopenhadze Spirit nie grało w pełnym składzie. Nie grał donk i magixx w ktorych miejsce wszedł stand-in baz i trener hally.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Panowie nie ma spotkań o nic. Ence gra dziś bezpośrednio o półfinał! Czyli już bardzo duży sukces jak by nie patrzeć. W przypadku przegranej startujemy w spodku od ćwierćfinału a teraz każde spotkanie będzie piekielnie ciężkie, więc dzisiejsza wygrana jest jak by nie patrzeć bardzo ważna w kontekście końcowego sukcesu w turnieju. Dziś ciężko z mapami powiedzieć, ale obstawiał bym to tak :

Mouz ban Anubis
Ence ban Inferno
Mouz pick Ancient
Ence pick Mirage
Mouz ban Nuke
Ence ban Overpass
Vertigo was left over

A może nas zaskoczą.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak się ma Mouz w stosunku do ostatnich ekip z którymi mierzyło się Ence? Czy to będzie najbardziej wymagający przeciwnik dotychczas?
 
T 227

Tedii

Użytkownik
Panowie nie ma spotkań o nic. Ence gra dziś bezpośrednio o półfinał! Czyli już bardzo duży sukces jak by nie patrzeć. W przypadku przegranej startujemy w spodku od ćwierćfinału a teraz każde spotkanie będzie piekielnie ciężkie, więc dzisiejsza wygrana jest jak by nie patrzeć bardzo ważna w kontekście końcowego sukcesu w turnieju. Dziś ciężko z mapami powiedzieć, ale obstawiał bym to tak :

Mouz ban Anubis
Ence ban Inferno
Mouz pick Ancient
Ence pick Mirage
Mouz ban Nuke
Ence ban Overpass
Vertigo was left over

A może nas zaskoczą.
Jaki mirage gościu, co ty bredzisz :D ? Jeśli Mouz nie zbanuje Vertigo (a nie zbanuje bo dla nich perm banem jest Anubis) to Ence bierze Vertigo i jest to sprawa oczywista. Prędzej to Mouz weźmie Mirage, ale jeśli Ence będzie miało wolne Vertigo to zawsze będzie pickowalo Vertigo.

Wybór Mouz może być różny, ale akurat wybór Ence jest tylko jeden i nie wiem jak można się tu zastanawiać nad czymkolwiek
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom