>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inter Mediolan vs. FC Barcelona 20.04.2010r.

Status
Zamknięty.
S 0

sopel1910

Użytkownik
a grajcie sobie tą Barcelonę po kursie 2.2 ile wlezie, to kursik na Inter jeszcze bardziej skoczy. Dzisiaj Mediolańczycy pewnie ograli Juventus 2-0, a mogli znacznie wyżej, gdyby nie słabszy dzień Diego Milito, który nie wykorzystał dwóch cudownych sytuacji, poprzeczki z wolnego Balotelliego czy niekoleżeńskości Eto&#39;o który mógł dograć Milito piłkę do pustej bramki, a nie uczynił tego, posyłając ją znacznie ponad bramką...
Katalończycy grają na pewno futbol piękniejszy dla oka, ale włoskich drużyn nigdy nie należy skreślać jeszcze przed meczem. O tym jak silną ekipą są neroazzurri, świadczy fakt, że wciąż liczą się we wszystkich rozgrywkach w których brali udział (podobnie jak pozostali półfinaliści LM). Szanse oceniam na 40 - 60 na korzyść Barcelony. To 10% różnicy to Leo Messi.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Jak dla mnie Barca i Inter w tej edycji LM straciły po 7 bramek (w 10 meczach). W grupie rywali mieli tych samych, Inter stracił 2 gole z Barcą ale po prostu środek i ofensywa Barcy są porażające, a gdyby przyszło obroncom Barcy zagrać ze swoimi kumplami z przodu też by co najmniej 2 dostali. W dalszych rundach myślę, że Inter miał lekko cięższych rywali - Arsenal jest mimio wszystko nieco słabszy od Chelsea a CSKA porównywalna do Stuttgartu. Także obronę Inter ma porównywalną jak nie ciut lepszą, ale w pomocy i ataku Barca miażdży suty, ze tak powiem (Inter 11 - Barca..18 goli).
Polecam under 1.5g na Meazza :spokodfhgfh:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
under ale 2,5 bo 1,5 jest w miarę pewny, ale trzeba wziąć pod uwagę że Barca lub Inter może strzelić w pierwszych 10 min i znowu może być tak jak Inter- Chelsea że murowany under nie wejdzie, na -2,5 jest 1.80 więc w sam raz, zamiast tego można dać Inter Milan - Barcelona (Poniżej/powyżej Inter Milan: 1.5) po 1,4;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
długo zastanawiałem się nad ewentualnym wynikiem ów spotkania i w końcu po przeczytaniu wszelkich komentarzy, wywiadów i statystyk mam pewien pomysł. Inter na San Siro jest bardzo mocną drużyną, jednakże gra dosyć chimerycznie tzn. oglądając ich mecze takie jak np. ten z CSKA, wydaję mi się, że zbyt mało chęci wkładają w grę ofensywną. Mając Milito czy Eto powinni wygrywać spotkania z palcem w nosie. Kolejnym mankamentem Interu jest dekoncentracja na samym początku spotkań. Zaobserwowałem to zwłaszcza w meczu z Juventusem. Barca to Barca, gra swoje, chociaż ostatni mecz ligowy z Espanyolem to kompletna paranoja. Gra się nie kleiła i w ogóle było bardzo słabo.
Barcelona może zagrozić Interowi na samym początku spotkania. Jeżeli zbyt szybko zdobędą gola, Inter lekko się zablokuje, gra może być chaotyczna. Zakładając jednak, że pierwsza połowa będzie wyrównana, może wyglądać to tak:
Inter zdobywa pierwszego gola w granicach 30 min.
Ambitna Barca wyrównuje jeszcze przed końcem spotkania,
Druga połowa jest równie wyrównana.
Mecz kończy się remisem 1-1
TYP: X/X lub over 1,5
Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo 1X
 
sliver90 0

sliver90

Użytkownik
Ja bym uważał z tymi typami na Barcelone. Może nie będę obiektywny bo zdecydowanie bardziej jestem za Interem, jednak Barcelona na wyjazdach nie radzi sobie tak olśniewająco a San Siro jak wiadomo to twierdza nie łatwa do zdobycia. Ciekawi mnie czy podróż na mecz będzie miała wpływ na graczy Barcelony. Z tego co wiem mają jechać autokarem w związku z chmurą popiołów wulkanicznych nad Włochami.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Barca nie wygrała żadnego wyjazdowego meczu w fazie pucharowej ani w tej ani w poprzedniej edycji, więc uważam że remis W Mediolanie to najbardziej prawdopodobny rezultat. Faworytem jest Barca, ale z pewnoscią decydujący mecz rozegra się na Camp Nou.
 
B 0

boud

Użytkownik
Ma ktoś informacje czy zespół Barcelony leci na mecz samolotem? Bo jeśli jadą autokarem to mogą być zmęczeni. Barcelona - Mediolan to jakieś 1000 km!
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ma ktoś informacje czy zespół Barcelony leci na mecz samolotem? Bo jeśli jadą autokarem to mogą być zmęczeni. Barcelona - Mediolan to jakieś 1000 km!
Człowieku komfort jazdy takim autokarem, jest porównywalny do lotu samolotem. Może dłuższy ale wygodny jak mało co...
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego twierdzicie, że podróż autobusem zmęczy zawodników Barcelony. Przecież oni nie podróżują PKS-ami z naszych dróg, tylko nowoczesnymi autokarami ???? Nie myślę, że fakt iż przybyli takim a nie innym środkiem transportu zwiększy szansę gospodarzy. Wieczorem albo rano postaram się napisać kilka słów odnośnie meczu. Może zdecyduje się na takie porównanie jak przed meczem Real - Barcelona. Bardzo fajnie wtedy to wyszło moim subiektywnym zdaniem ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rodzaj podróży nie ma tutaj nic do rzeczy. Tak jak wyżej zostało napisane, w takich autokarach są tak komfortowe warunki, że nie ma różnicy, czy jedzie się po drodze, czy leci w powietrzu ???? . Zmęczeni to mogą być jedynie po ostatnim meczu z Espanyolem, który nie do końca im wyszedł :].
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Inter Mediolan - FC Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Liga Mistrzów wkracza w ostateczną fazę! Na placu boju zostały już tylko cztery zespoły. W pierwszym meczu półfinałowym, dojdzie do starcia Mistrza Włoch, i Mistrza Hiszpanii. Na San Siro zagrają Inter Mediolan i FC Barcelona. Wielu fachowców za faworytów uznaję Katalończyków, ale ja myślę że to Inter wywalczy pozytywny wynik. Bo ma jeden atut, który przyćmiewa wszystkich Messich, Xavich, Iniestów i Ibrahimoviciów. Ten atut nazywa się Jose Mourinho. Jest to chyba najlepszy szkoleniowiec na świecie. Znany ze swoich ciętych ripost na konferencjach prasowych, nauczył grać Inter po swojemu. W obydwu sezonach kiedy Mourinho prowadzi Inter, Nerazzurrich, zdobywał Mistrzostwo Włoch. Teraz czas na podbój Ligi Mistrzów. &quot;The Special One&quot;, jak jest nazywany trener Interu, świetnie ustawił swoją drużynę w dwumeczu z mocniejszą kadrowo Chelsea, i wyeliminował Londyński zespół, który był głównym faworytem do zwycięstwa. Teraz czas na Barcelonę, z którą Jose zawsze potrafił sobie radzić. Bardzo ważny będzie właśnie pierwszy mecz w Mediolanie. Inter nie może sobie pozwolić na stratę bramki. Jeśli Julio Cesar zachowa czyste konto, Inter będzie jedną nogą w finale. Z całym szacunkiem dla Barcelony, ale ich droga do półfinału nie przebiegała oszałamiająco. Prześledźmy ich mecze wyjazdowe w tej edycji Ligi Mistrzów. Najpierw grali właśnie z Interem, i było 0:0. Potem pojechali na Syberię, gdzie zmierzyli się z Rubinem Kazań, i także bezbramkowo zremisowali. Ostatni wyjazd w fazie grupowej do starcie w Kijowie, z Dynamem Kijów, zakończone wymęczonym zwycięstwem 2:1. W 1/8 trafili na dużo słabszy zespół - VfB Stuttgart. Jednak w Niemczech padł remis 1:1, i Barca powinna dziękować Bogu że nie przegrała tego meczu. Awans sobie zapewnili na Camp Nou, podobnie jak w ćwierćfinale, gdzie na Emirates Stadium zremisowali z Arsenalem 2:2. Jak pisałem, Mourinho doskonale wie jak trzeba zagrać żeby wygrać. Trzeba zagrać tak, jak w zeszłym sezonie grała Chelsea. Bardzo dobrze i uważnie w obronie. Nie dać się rozwinąć graczom Barcelony. Londyńczycy odpadli, ale za ich porażkę jest odpowiedzialny Norweski sędzia Tom Henning Ovrebo, który wypaczył wynik rewanżowego meczu nie dyktując kilku ewidentych karnych. Doprowadziło to do tego, że w doliczonym czasie gry, strzał rozpaczy Andresa Iniesty dał awans Barcelonie. Jednak teraz na takie szczęście nie ma co liczyć. Inter to twardy zespół, wie czego chce i jak ma to zdobyć. Świetny bramkarz Julio Cesar, solidny blok obronny składający się z Christiana Chivu, Waltera Samuela, Lucio i Maicona. Esteban Cambiasso i Sulley Ali Muntari którzy zadbają o środek pola, i tercet ofensywny wprost stworzony do kontrataku, czyli błyskotliwy Wesley Sneijder, który potrafi świetnie podać, i zaskakująco strzelić, bardzo szybki Samuel Eto&#39;o, i odznaczający się świetną techniką, oraz spokojem w gorących sytuacjach podbramkowych Diego Milito. Oni będą stanowić największe zagrożenie. Jednak siłą Interu jest ławka rezerwowych. Zmiennicy nie odstają od zawodników pierwszego składu, i są w stanie godnie ich zastąpić. Zresztą w Interze nie istnieje &quot;pierwszy skład&quot;. Tylko Mourinho wie czy jutro wybiegnie Sulley Ali Muntari, czy może Thiago Motta? A może Dejan Stanković? Może w ataku wystąpią nie Eto&#39;o i Milito, a Pandev i Balotelli? Kombinacji jest mnóstwo. Niezagrożona jest jedynie pozycja Sneijdera. Rozpisałem się o Interze, czas na Barcelonę. Ich siłą jest ofensywa, gra piłką. Jednak teraz Bluagrana nie przeżywa najlepszych chwil. Nie grają już tak wspaniale, że zachwycał się cały świat. Coś się zacięło, i obecnie tylko Leo Messi ciągnie tą maszynę do przodu. A Messi mimo że jest geniuszem, i jednym z największych piłkarzy w historii, jest też człowiekiem. Człowiekiem który też może zawieść. W ostatnim meczu ligowym z Espanyolem, Messi grał słabo, a Barcelona zremisowała 0:0. Jestem dziwnie spokojny, że Mourinho znajdzie jakiś sposób by go zatrzymać. Xavi i Iniesta są w słabszej formie, a Pedro to jeszcze nie ta klasa, żeby samemu zadecydować o wyniku. Jutro przewiduje zwycięstwo &quot;Nowoczesnego Futbolu&quot; nad &quot;Joga Bonito&quot;. Inter nie może przegrać tego meczu. I go nie przegra. Transmisja meczu o 20:45 w nSport.
Pozdrawiam.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Rodzaj podróży nie ma tutaj nic do rzeczy. Tak jak wyżej zostało napisane, w takich autokarach są tak komfortowe warunki, że nie ma różnicy, czy jedzie się po drodze, czy leci w powietrzu ???? . Zmęczeni to mogą być jedynie po ostatnim meczu z Espanyolem, który nie do końca im wyszedł :].
Popieram tutaj przedmówcę, mają dokładnie 984 km (liczmy 1000km), ale to nie jest podróż typu: Kraków - Londyn, że się jedzie ponad 16 godzin
Warunki w autokarze są dobre, taki klub jak Barcelona, Milan, MU, Inter itp na pewno mają full wyposażony komfortowy autokar.
Nie muszę chyba mówić o jakości dróg w Europie zachodniej ????
I ciekawe ile im zajmie podróż 8 godzin? Max 12.
Co do meczu:
X- 1 połowa
under 2,5 gola
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
up Szczurek
Najpierw spojrzałem na typ i sie zgodziłem, później przeczytałem co napisałeś i tak nie bukmachersko, a za bardzo sportowo to wygląda. ;) Moim zdaniem Inter to ostatni zespół, który w tym sezonie może wygrać z Barceloną. Niewątpliwie są w formie, mają Jose i skład, który może sięgnąć po puchar. Tymczasem Barca niby dostała zadyszki bo w ostatnim meczu zremisowali z Espanyolem. Ale ja juz od kilku spotkań czekałem na ich potknięcie, ba nawet na porażke bo to nie są cyborgi żeby wygrywać każdy mecz. Dużo osób grało win Barcelony ale to przecież były derby, a każda seria kiedyś się kończy. Szkoda, że to sie stało już w ten weekend...a nie chociażby we wtorek. Barca gra piłką i przewaga w jej posiadaniu na pewno będzie po ich stronie (polecam granie tego zdarzenia, bo wielu bukmacherów ma to w ofercie) ale skoro Arsenal strzelił im trzy bramki to Inter nie strzeli? Bez gola Inter nie ma na co liczyć w rewanżu na Camp Nou, nawet z remisem będzie problem. Na tym etapie LM dzięją się różne rzeczy, Arsenal wspiął się na wyżyny i doprowadził do remisu, Bayern wysiudał ManU a wszyscy widzieli ich w roli pewniaka w finale. Amazing happens. Zupełnie nie sugeruje się ostatnim remisem, czy tam pożal się Boże, jakimś spadkiem formy Barcelony, o którym piszą niektórzy z Was. Inter jest po prosu dobry, a ich szansa na awans to konieczne trzy punkty w pierwszym meczu u siebie. I jeszcze zabawa w dokładny wynik... 2-1.;) Good luck 4 all.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Oj Panowie,Można by gdybać i gdybać....że Barcelona nie wygrywa w tej edycji na wyjazdach,Wiecie jak wyglądał by wynik w meczu Arsenal-Barcelona gdyby w Bramce nie było Almunii,a stał w niej choćby nasz Łukasz?? hmmm....2:8??i to tak w najmniejszym wymiarze kary według mnie.....juz po pierwszych 15 minutach wynik mógł oscylować w tych granicach,Barca jeśli zagra na swoim poziomie to na chwile obecną nie ma sobie równych,Nie przepadam za Primera Division,zdecydowanie wole Premiership,ale trzeba być obiektywnym,Ja w tym spotkaniu nie postawiłbym złamanego grosza na drużyne z Mediolanu,chyba,że zażyłbym kilka tabletek na uspokojenie i obserwował bym napór na bramke Cesara,Jak dla mnie,typ na Barcelone jest aż zbyt pewny,więc odpuszcze i będe delektował się grą na spokojnie:]
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
Oj Panowie,Można by gdybać i gdybać....że Barcelona nie wygrywa w tej edycji na wyjazdach,Wiecie jak wyglądał by wynik w meczu Arsenal-Barcelona gdyby w Bramce nie było Almunii,a stał w niej choćby nasz Łukasz?? hmmm....2:8??i to tak w najmniejszym wymiarze kary według mnie.....juz po pierwszych 15 minutach wynik mógł oscylować w tych granicach,Barca jeśli zagra na swoim poziomie to na chwile obecną nie ma sobie równych,Nie przepadam za Primera Division,zdecydowanie wole Premiership,ale trzeba być obiektywnym,Ja w tym spotkaniu nie postawiłbym złamanego grosza na drużyne z Mediolanu,chyba,że zażyłbym kilka tabletek na uspokojenie i obserwował bym napór na bramke Cesara,Jak dla mnie,typ na Barcelone jest aż zbyt pewny,więc odpuszcze i będe delektował się grą na spokojnie:]
Dokładnie mecz w fazie grupowej Barcy z Interem , gdzie katalończycy odwiedzili Giuseppe Meazza, to był cały czas ostry wpierdol dla drużyny Interu który wyprowadził 2 groźne kontry ot cała ich gra, bez JulioCesara byłoby napewno 0-1, moze 0-2 dla Barcy, cały czas zejscia w srodek piłka Messiego i dobre wypuszczenia i strzały z dystansu, sam Ibrahimovic miał 2 BDB okazje bramkowe (jak na jego wzrost), wprawdzie były to wysokie piłki i cieżkie do udeżenia, ale Ibrahimovic to nie drewniany Etoo i powinien był takie cos wykorzystać. Ogólnie czeste błędy tej najlepszej na świecie obrony Interowskiej, kompletne wg. mnie nieudające sie tej lini obrońców pułapki ofsajdowe, na tak szybkich i umiejących sie ustawic zawodnikach jakich posiada Barcelona. Brak koncepcji gry z silniejszymy zespołami, 3,4 kontry podczas meczu to często wiele,wiele zamało, to wg. mnie zemści sie dzisiaj na zesole z Mediolanu, a już napewno w dwumeczu. Dlamnie osobiscie dzis bardzo prawdopodobny wynik 1-1 lub 0-0. Chociaż najbardziej widziałbym 1-2 i juz dzisiaj Inter????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Inter Mediolan - FC Barcelona
  • Typ: suma bramek w 1-szej połowie meczu : -1.5 ( kurs 1.4)​
  • Typ 2: Czy ten zawodnik otrzyma przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną karktę w tym meczu? Ibrahimovic NIE ( kurs 1.33)​


Ja zaproponuje wam nieco inne niż standardowe typy. Wydają mi sie niezwykle prawdopodobne dlatego pisze. Pierwszy typ argumentuje tym iż pierwsza połowa moim zdaniem będzie wymianą ciosów zarówno z jednej jak i drugiej strony. Drużyna gospodarzy przez pierwszy kwadrans raczej rzuci się od ataku a potem pod koniec pierwszej części gry bedzie powoli przejmowała inicjatywę Barcelona. Jedna bramka to szczyt możliwości tych drużyn w pierwszej połowie. Nikt nie chce głupio straconej bramki na początku meczu, która może ustawic całe spotkanie do samego końca. Jose Mourinho tak nastawi swój zespół: wszyscy atakujemy i wszyscy się bronimy. To dobry sposób na gre pozycyjną Barcelony. Cały mecz under 2,5, Tego można być niemal pewnym, a typ under 1,5 do pierwszej połowy jak najbardziej przekonujący.
_____________

Ibrahimovic, tego pana obserwuję go od dłuższego czasu. Jego gra stała się bardzo zachowawcza. Od 4 spotkań w lidze nie dostał żółtej kartki, gra nieco ospale i mało agresywnie. On jest napastnikiem tego typu że raczej czeka na piłkę niż zajmuje się jej odbiorem, Będąc na szpicy w ataku Barcelony nie musi martwic się o odbiór piłek, jedynie o pressing. Będzie chciał zapewne zagrać w rewanżu na Camp Nou więc nie bedzie bezmyślnie faulował. Na 25 spotkań ligowych tylko 7 żółtych kartek. Czyli śrenio co 3,5 mecza dostaje kartkę. Wielce prawdopodobne że ten mecz teraz się nie trafi.
 
R 0

radekg84

Użytkownik
piłka nożna, Liga Mistrzów (20:45)
Spotkanie: Inter Mediolan – FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Expect
Analiza: We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów, mistrz Włoch Inter Mediolan będzie mierzył się z najlepszym klubem w Hiszpanii FC Barceloną. Barcelona broni wywalczonego w poprzedniej edycji tytułu, a więc może być pierwszą drużyna, która obroni to trofeum, a jest już bardzo blisko. Jednak trzeba jeszcze trafić do finału, a to nie będzie łatwe bo na drodze staje Inter Mediolan.
W ligach krajowych w ostatnich meczach Barcelona straciła punkty w derbach Katalonii remisując 0:0, natomiast Inter pokonał Juwentus 2:0. Więc lepsze nastroje panują w ekipie gospodarzy. Obie drużyny grały ze sobą w fazie grupowej. Tam Barcelona wygrała i zremisowała mecz z dzisiejszym rywalem.
Inter w ostatnim czasie nie prezentował się w Serie A zbyt dobrze, nadrabiając nieco w spotkaniach Ligi Mistrzów, ale Barcelona z pewnością będzie bardziej wymagającym rywalem niż CSKA Moskwa czy nawet Chelsea Londyn. Inter z pewnością jednak na straconej pozycji nie stoi. Obecne mediolańczycy mają szansę na potrójną koronę, jednak nie ulega wątpliwości, że najważniejszy dla nich jest właśnie triumf w Lidze Mistrzów.
Stawiam na gości;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom