>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

costello23 0

costello23

Użytkownik
Witam. Orientuje się ktoś czy bonus powitalny w Interwetten jest obligatoryjny? Czy można wpłacić nie otrzymując go?
Bonusu nie otrzymasz jesli wpłacisz kase po 24h od założenia u nich konta (chyba) ale ja np założyłem u nich konto wpłaciłem kase automatycznie przyznali mi bonus z którego nie miałem ochoty skorzystać więc napisałem do nich o odpisanie bonusa od stanu depozytu i po sprawie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie oto kilka dokumentów ,które chcą odemnie podczas wypłaty na moje konto bankowe...

-skan obu stron dowodu osobistego,
-kopia umowy z bankiem (powinna zawierać nazwisko, adres i dane konta)
- lub wyciągu z konta bądź zlecenia transakcji bankowej rachunku za prąd, gaz, czy telefon bądź faktury na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania.
-Zamiast rachunku proszę przesłać skan jakiejś faktury, na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania.
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Panowie oto kilka dokumentów ,które chcą odemnie podczas wypłaty na moje konto bankowe...

-skan obu stron dowodu osobistego,
-kopia umowy z bankiem (powinna zawierać nazwisko, adres i dane konta)
- lub wyciągu z konta bądź zlecenia transakcji bankowej rachunku za prąd, gaz, czy telefon bądź faktury na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania.
-Zamiast rachunku proszę przesłać skan jakiejś faktury, na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania.
To jest standardowa procedura u tego buka. Ja przechodziłem identyczna prawie 2 lata temu jak zacząłem grac i zleciłem wypłatę, tak więc nic sie nie bój tylko wyslij to czego chcą i bedzie gitara:cool:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dalej pierwsza wyplata musi byc na konto bankowe ?

Tak na konto bankowe,do tej pory nie mam zweryfikowanego konta teraz zażyczyli sobie potwierdzenia prowadzenia rachunku bankowego, na którym widnieją dane dot. konta tj. kod IBAN i SWIFT....
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ciąg dalszy walki z wiatrakami....

Odpowiedź supportu

Witam,Dziękuję za przesłanego maila.Niestety dokumenty nie mogą być zweryfikowane, gdyż brakuje potwierdzenia prowadzenia rachunku bankowego, na którym widnieją dane dot. konta tj. kod IBAN i SWIFT.

Moja riposta.

Dzień dobry.
Panie Tomku przesyłam potwierdzenie prowadzenie rachunku bankowego w
załączniku.Ponizej zamieszczam kody IBAN i SWIFT.Kod IBAN jak sie Pan
orientuje to numer własciciela konta przed którym podaje sie znak kraju
pochodzenia konta w tym wypadku PL.
Mój kod SWIFT ----&gt; PKO BP: BPKOPLPW
Mój IBAN ---&gt;PLl 00 0000 0000 0000 0802 0047 1938.
Ponizej zamieszczam link do moich postów o firmie Intwrwetten na moim
Forum Bukmacherskim ,gdzie jak informowałem Pana jestem członkiem Mod
Teamu ,piszacym pod nickiem fox71,gdzie opisuje narazie Nasze problemy z
moja weryfikacja u Państwa,czyta to kilkanascie tysiecy ludzi ,wiec nie
jest to dla Was chyba najlepsza reklama.Pozdrawiam.
Link do
dyskusji.-----&gt;
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f149/interwetten-10791-5.html#post1354455']http://forum.bukmacherskie.com/f149/interwetten-10791-5.html#post1354455[/URL]



Poinformuje Was wszystkich jak ta męcząca weryfikacja się skończy.Pozdrawiam fox71.
 
G 0

godel

Użytkownik
wrrr:d ja z tych 2x 20 spinow trafilem ponad 15 euro zagralem dzis all in po kursie 2.0 i mam 33:d ale widze bede dluuugooo je wyplacal.. no ale nic sprobuje
 
N 0

nowmat

Użytkownik
Mam pytanie co do tego bonusu czy jak zrobię 1. etap to muszę robić 2. etap?
Jak nie zacznę robić 2. etap to mi odbiorą te 105 zł bonusu?

Bo mi wystarczy te 105 zł z 1. etapu a jak dobrze zrozumiałem żeby robić 2 i 3. etap trzeba ponownie wpłacać pieniądze.
 
G 0

godel

Użytkownik
udalo sie:d 1 dzien walki i....
zanowny kliencie,
Dziekujemy za przeslanego e-maila. Informujemy, ze Panska tozsamosc zostala potwierdzona. Od tej chwili istnieje mozliwosc wyplaty srodków z Panskiego konta.
Z powazaniem
Twój zespól Interwetten
zobaczymy teraz co zrobia z wyplata:d

EDIT-=----
zlecilem wyplate ale kase dalej mam na koncie... tak tutaj jest?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
udalo sie:d 1 dzien walki i....
zanowny kliencie,
Dziekujemy za przeslanego e-maila. Informujemy, ze Panska tozsamosc zostala potwierdzona. Od tej chwili istnieje mozliwosc wyplaty srodków z Panskiego konta.

Z powazaniem
Twój zespól Interwetten

zobaczymy teraz co zrobia z wyplata:d


EDIT-=----

zlecilem wyplate ale kase dalej mam na koncie... tak tutaj jest?
Tak, kasa po zleceniu jest nadal na koncie w Interwetten,za kilka dni będzie na Twoim koncie bankowym.Moje 675 zeta doszło szybciutko w 3 dni bodajże na konto bankowe.Pozdrawiam .fox71
 
G 0

godel

Użytkownik
Tak, kasa po zleceniu jest nadal na koncie w Interwetten,za kilka dni będzie na Twoim koncie bankowym.Moje 675 zeta doszło szybciutko w 3 dni bodajże na konto bankowe.Pozdrawiam .fox71
ok dzieki pozostalo tylko czekac ????
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Mam pytanie jak to jest z typ bonusem i jego obrotem?
Z tego co słyszałem to muszę go obrócić w ciągu 30 dni po kursie min. 2.00?
Ale może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak ma wyglądać ten obrót. Na przykład jeśli wpłaciłem x zł i dostałęm y bonusu. To jeśli zagrałem za pierwszym za x wpłacone złotych to to się liczy do obrotu bonusem. i jeśli obracam tym bonusem to muszę stawiać za każdym razem to co wygrałem czy cały czas początkowe y zł bonusu? I czy mogę obracać ten bonus na raty na przykład najpierw postawie sobie y/2 zł, a później jeszcze raz y/2 zł?
Wiem, że trochę zamotałem, ale mam nadzieję, że mi ktoś to wytłumaczy. ;]
Za pomoc z góry dziękuję. ????
 
G 0

godel

Użytkownik
witam. ;d
zlecilem wyplate kaski z bonusa z freespinow lecz dostalem odpowiedz ze nic nie wplacalem to nie moge wyplacac.
Pytanie czy jak wplace to odrazu bede mogl wyplacic ? bo liveczat troche zamula a moze ktos mi tu szybciej odpowie
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Jeśli wpłacisz i zrezygnujesz z atomatycznie dodanego bonusa 100% to najprawdopodobniej bedziesz mógł wypłacić bez obrotu. Ale wcześniej musisz im wysłać skany dowodu osobistrgo i jakiegos rachunku na twoje nazwisko (np faktury).
 
Do góry Bottom