>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

G 0

goooocha

Użytkownik
Mam poważny problem z tym kretyńskim bukiem. Otóż wpłaciłam do nich wczoraj po raz pierwszy trochę pieniędzy, jednak nie mogłam zagrać interesującego mnie zakładu za tyle ile chciałam, bo pojawił się limit. Dlatego zrezygnowałam i chciałam wypłacić kasę. Okazało się, że muszę najpierw zagrać za depozyt, to zrozumiałe, oraz przesłać skany dokumentów: dowód, wyciąg z banku i rachunek za prąd,gaz,telefon lub fakturę na moje nazwisko. I teraz pojawił się problem, bo żadne rachunki nie przychodzą na mnie, tylko na moich rodziców, nie posiadam też firmy, żeby mieć jakiekolwiek faktury na moje dane osobowe. Support twardo stoi przy swoim, że musi być taki dokument i koniec. No ale skąd ja mam to wziąć niby? Wyczaruję sobie? To jest jakiś skandal po prostu. Co proponujecie zrobić w takiej sytuacji?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a nie prościej pójść do sklepu kupić klawiaturę, myszkę lub coś innego, i poprosić o wypisanie imiennej faktury VAT, ja nie wiem z czym wy ludzie macie problem....
po co komuś firma żeby mieć fakture Vat, nie bardzo wiem do czego to było.
Ja gdy miałem taki problem zawsze załatwiałem sprawę w 30minut w photohopie, ale Ci radzę wysłać prawdziwą fakturę Vat.
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Mam pytanie co do trzeciego etapu bonusa wykonałem obrót dotyczący 2. etapu w 4 dni i teraz mam napisane coś takiego:&quot;Jeszcze 3 dni do 3. etapu bonusa!&quot;. To znaczy, że mam 3 dni na wpłacenie pieniędzy, żeby rozpocząć 3. etap, czy że mam 3 dni zaczekać i wtedy się dopiero rozpocznie i będę mógł wpłacić? Wie ktoś może jaki jest czas na obrócenie bonusa z 3. etapu? I wogle to wszytko dziwne jest miałem przez parę dni w promocjach regulamin ten promocji, ale już zniknął, wogle dużo rzeczy sie tam pojawia i znika i tłumaczenie na polski jest często mylne.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
EDIT-Napisałem do supportu i po niecałych 10 min., odpowiedzieli. ;] Żeby rozpocząć 3. etap muszę zaczekać jeszcze 3 dni. Ale zapomniałem się spytać ile mam czasu na obrót w ostatnim etapie też 3 dni? Bo przesłali regulamin i tam nic nie ma ile mam na to czasu. Jak ktoś wie to niech napisze, bo nie chce im już głowy zawracać.
 
K 0

kamildlugi

Użytkownik
Witam.

Mam nastepujacy problem. Ostatnio chcialem wyplacic kaske z Interwetten, ale niestety nic z tego. Denerwuje juz mnie ten bukmacher, bo najpierw mialem problem z dokumentami potwierdzejacymi tozsamosc, a jak sie uporalem z tym to teraz z najwazniejszym - wyplata. Dobra sprawa dotyczy tego:

Biore w menu wyplata. Uzupelniam druczek w Interwetten do przelewu. Wszyskie wymagane pola z gwiazdka. W polu &quot;kod iban&quot; wpisuje &quot;PL&quot; i biore wyplac teraz i co?? Nic z tego blad &quot;podany kod iban jest niewazny&quot;. Oczywiscie konto posiadam w mBanku. Napisalem do suportu o sprawie i odpisali zebym skontaktowac sie z placowka banku. Ale co to Mi da jak Mi sie wydaje ze bank ma nic do tego i to ich system cos nie teges. Pomozcie jak mzecie albo jak ktos mial tez taki problem i sie z nim uporal niech powie co i jak. Moze ten kod Iban dla mbanku jest inny????? Pozdrawiam!
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Witam.

Biore w menu wyplata. Uzupelniam druczek w Interwetten do przelewu. Wszyskie wymagane pola z gwiazdka. W polu &quot;kod iban&quot; wpisuje &quot;PL&quot; i biore wyplac teraz i co?? Nic z tego blad &quot;podany kod iban jest niewazny&quot;.
Mam ten sam problem ,nie chce mi zaakceptowac kodu iban (PL+26cyfr), w kazdym innym buku podawalem zawsze tak samo i nie bylo problemu.Kamildlugi rozwiazales ten problem?
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Czy nie mieliście problemów z dokonaniem przelewu na tego bukmachera?
Ja próbuję dokonać przelewu z dwóch banków i zawsze pojawia się informacja, że za mało znaków. Podanych mam z IBAN AT +18 cyfr.
Jest ktoś kto może pomóc ?
 
M 0

marimarek

Użytkownik
@kamildlugi i @amaruti
Jak przekupiujecie numer IBAN wykasujcie spacje na końcu na początku i pomiędzy cyferkami(szczególnie o tej na końcu trza pamiętać bo jej nie widać a wszytko psuje). Mi pomogło. :]
 
danni 8

danni

Użytkownik
Ten buk to jest jeden wielki żart, jeżeli chodzi o wypłatę kasy. Po cholerę im kopia rachunku za gaz?! Życzą sobie kopii rachunku za dowolna usługę (gaz, prąd, telefon itp.). Wysyłać im to czy wystarczy jak im dowód wyśle? Ja nie płacę żadnych rachunków, wszystko jest na rodziców. Co mam im w takim razie wysłać?
 
danni 8

danni

Użytkownik
Wysłałem im 2 zapytania (po polsku i po niemiecku) odnośnie wypłaty wczoraj, do obecnej chwili nie odpowiedzieli. ???? Zamiast rachunku za gaz wysłałem im najpierw bilet imienny z meczu Polska-Kostaryka z MŚ w 2006 roku ???? , później przypomniałem sobie, że mam fakturę za czesne i wysłałem im fakturę. Zobaczymy jak bedzie. W każdym bądź razie jaja w tym buku są niezłe z tym rachunkiem za gaz... ????
 
danni 8

danni

Użytkownik
Hej Moderator co jest? Opisałem jak wygląda wypłata kasy w tym buku w jednym poście a ty go usuwasz.... Niech inni wiedzą ile trzeba się natrudzić i naczekać żeby stamtąd coś wypłacić...
Mam jeszcze pytanko przy okazji.
W celu weryfikacji konta wysłałem im tylko dowód i fakture vat na moje dane. Niektórzy pisza, że należy też wysłać jakiś wyciąg z banku. Ja im takiego wyciągu nie wysłałem, a mimo to na moim koncie została odblokowana możliwość wypłaty. Dlatego zleciłem wypłatę na konto bankowe. W zakładce RUCHY NA KONCIE wypłata ta widnieje. Pieniądze póki co na konto bankowe nie dotarły, ale z konta buka zostały odjęte. Czy to oznacza, że już nie muszę tym matołom wysyłać tego wyciągu z banku? Dodam, że zleciłem też od razu wypłatę na MB ale żadnej adnotacji o tym w zakładce RUCHY NA KONCIE nie ma i sumy zleconej na MB tez nie odjęli...
Buk KATASTROFA jeżeli chodzi o wypłaty....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hej Moderator co jest? Opisałem jak wygląda wypłata kasy w tym buku w jednym poście a ty go usuwasz.... Niech inni wiedzą ile trzeba się natrudzić i naczekać żeby stamtąd coś wypłacić...
Nie bardzo wiem o czym piszesz...
Żaden Twój post nie był tutaj usunięty.
Zerknij kilka postów wyżej. Twoje posty ciągle tutaj są.
To, że trzeba się natrudzić jeśli chodzi o weryfikację to nie jest wielką tajemnicą. Wiele osób w temacie o tym pisało.
Wystarczyło poczytać temat a zapewne byś już o tym wiedział.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze do Interwetten nie czytając tego tematu i muszę powiedzieć, że albo coś się u nich zmieniło, albo miałem dużo szczęścia. Udało mi się zweryfikować konto w kilka minut. Uploadowałem przez ich stronkę foty obu stron dowodu i kiedy poproszono mnie o rachunek, napisałem, że nie posiadam telefonu na abonament i mieszkam z rodzicami, jak pewnie większość użytkowników. Dostałem błyskawiczną odpowiedź, że mam wysłać jakiś dokument związany z bankiem, gdzie widnieje mój adres (umowa, wyciąg, cokolwiek). Wysłałem screena z jednego z okien w mBanku, gdzie widnieją te dane i sprawa została natychmiast załatwiona pozytywnie. Polecam Pana Konrada Iluszko ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Schody zaczęły się w najważniejszym momencie, czyli przy wypłacie. Zleciłem transfer 30€ na konto bankowe, kasa doszła po tygodniu, ale wciąż czekam, aż oni to sobie odnotują, żebym mógł wypłacać na MB. Ile to u Was mniej więcej trwało?

EDIT:
Witam,
Dziękuję za przesłanego maila.
Potwierdzenie powinno przyjść do 14 dni roboczych.

Tomasz Myalski
Service Team

Żenada
 
A 0

analityk

Użytkownik
to sa jakies wolne zarty
Chcialem wyplate dokonac pierwsza i musze im dostarczyc dokumenty w tym iban i swift ale na dokumencie z banku oryginalnym
nie wystarczylo ze napisalem jaki mam iban i swift bo znalazlem na necie to musialo byc na oryginalnym dokumencie za ktory musialem uiscic oplate w banku w wysokosci 60 zl
ZENADA
jaki inny buk ma taka polityke? wiec dni w polsce tego buka wg mnie sa policzone
 
G 5

gremlin5

Użytkownik
interwetten to kaszanka mialem tam 870zl wplacalem przez mb nie mialem konta w banku wszystko przegralem poniewaz nie mialem jak wyplacic a nie potrzebowalem wcale konta w banku bo po co zakladac konto dla samej bukmacherki oplaty itd
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Słaby buk, słaba oferta. Jak usłyszałem, że zamykają konta z konfiskatą to od razu zleciłem wypłatę i więcej tam nie pogram... Jako marny gracz chcąc obrócić bonusem grałem surebety i co ?? Zagrałem 2 razy ponad 100zł i dostałem limity.... żenada ????
A surebeta u nich ciężko znaleźć bo jak szukałem to kursy mają jakoś dziwnie wypośrodkowane.
 
Do góry Bottom