>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IntraGame bonus 100% do 222PLN

L 18

liczba

Użytkownik
Depozyt, obrót bonusem i wypłata na skrill razem w poniżej 24 h. Support live ok, standardowe dokumenty do weryfikacji. Buk na duży plus bo bardzo dobry kontakt z supportem i szybka weryfikacja i szybka wypłata. Kursy mogłyby być lepsze ale ogólnie plus.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
mam podobne zdanie do poprzednika duzy plus tego bukmachera to dobry kontakt z suportem.szybkie i pomocne odpowiedzi.ja polecam no i czekam na wygrana :]
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
dokladnie co z naszymi wygranymi?podczas przerwy technicznej forum pytalem supportu bukmachera jak sie sprawy maja i otrzymalem informacje ze nie otrzymali zadnych nickow i zeby kontaktowac sie z administratorem forum ktore organizowalo konkurs.srodkow nadal nie ma pomimo uplywu czasu :zoltakartka:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proszę nie panikować. Z uwagi na przerwę techniczną nie mogłem odczytać z PW waszych danych. Lista dzisiaj została wysłana do Intry.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie możesz wypłacić, a jak się przegra i ma nieobrócony bonus to lepiej poprosić o jego anulowanie przed kolejną wpłatą.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Takie pytanie wpłacam 100zł więc mam 100zł na grę + stówę w bonusie ale jak to będzie przy kuponie mogę zagrać jeden za 200zł czy nie mogę łączyć w stawce kwoty depozytu i bonusu?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Biorąc bonus za 222 zł, mam 444 zł i ile łącznie hajsu muszę postawić żeby wypłacić?
Wszystko zostało podane w poście #1.

5. Po przyznaniu bonusu musi on zostać obrócony przynajmniej 12 razy (liczą się tylko
zakłady sportowe), aby dokonać wypłaty. W przeciwnym razie bonus zostanie utracony.
Tylko zatwierdzone zakłady będą liczyć się w obrocie wpłatą.

6. Wszystkie zakłady (do przyznania bonusu i dla obrotu) muszą być postawione
po kursie przynajmniej 2.0. W przypadku zakładów wielokrotnych łączna
składowa akumulatora po kursie minimum 2.0 także liczy się do obrotu.
Niekwalifikujące się typy zakładów mogą być wnoszone, ale nie liczą się do bonusu.

7. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tej promocji nie zostaną spełnione w ciągu 60 dni
od chwili dokonania pierwszego depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie
bonusowym zostaną utracone.
12 x 222 zł = 2664 zł.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Buk ogólnie wyplacalny, bardzo szybka weryfikacja, dobry kontakt online, jedyne do czego można się przyczepić to marża ale ogólnie duży ✅
 
B 0

benzin

Użytkownik
Na jakiej licencji jest ten bukmacher? I czy opłaca się korzystać z bonusów do kasyna i zakładów sportowych?? Bo jestem zainteresowany tą ofertą.
 
Do góry Bottom