>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja nie grałem a też Ci powiem że Dnipro spokojnie przejdzie. Owszem Lech się mądrze bronił ale i szczęścia miał bardzo dużo. W Poznaniu Dnipro naciśnie od początku a Lech jak to Lech z gry bramki pewnie nie strzeli. Dnipro będzie grać przeważać i ta przewaga się urzeczywistni. I moja wizja sprawdzi się do końca;d (wolałbym żeby Lech zagrał w grupie ale tak nie będzie)
Ja wiem , że będzie ciężko. Wydawało by się że w domu , przy Bułgarskiej , przy kibicach Lechowi powinno grać się lepiej. A tu fakty są następujące.

1. Mecz z Interem Baku - na wyjeździe było jak było , bez fajerwerków ale 0:1 przywiezione. W Poznaniu dobre 15 min potem kompromitacja po całości.

2. Mecz ze Spartą Pragą - co prawda w Pradze porażka 1:0 ale Lech zagrał tam całkiem dobre spotkanie. Mieli swoje okazje ale nie wykorzystali ich. Przed rewanżem w Poznaniu były jeszcze nadzieje na awans , ale Lech znowu się skompromitował grając fatalnie.

3. Mecz z Arką Gdynia - wystarczy powiedzieć , że Lech miał góra jeden celny strzał na bramkę Arki :|

To co kiedyś było siłą Lecha ( dom ) teraz wydaje się sporym kłopotem. Ale trzeba być dobrej myśli ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ale w chwilach gdy jedyna Polska drużyna ma szansę grać w Europie to nie kibicujemy konkretnemu zespołowi ligowemu.
Jeżeli jesteś za Wisłą i chcesz dla niej jak najlepiej to musisz teraz trzymac kciuki za Lecha żeby uciułał tych punktów do rankingu lig jak najwięcej, żeby to Wisła w przyszłości z tego skorzystała...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No widać jak się właśnie cieszysz ???? Chrzanić kupon. Ważne , że Lech ma spore szanse na awans.
Ciekawe czy pisalbys tak samo jakbys np na Dnipro dal pare stowek ???? Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;] Szczerze to zwyciestwo za wiele nie daje do rankingu...Po takich sromotnych kleskach reszty druzyn czy ten Lech cos zmieni...? A i tak watpie, ze awansuja dalej, a nawet jesli to w fazie grupowej za wiele nie ugraja. Dniepro mialo slupek poprzeczke, nie wiem no jakos zbrzydł mi polski futbol po ostatnich wynikach. Jak na nich stawialem to przegrywali, tak teraz sie im zachcialo wygrac ;]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ale w chwilach gdy jedyna Polska drużyna ma szansę grać w Europie to nie kibicujemy konkretnemu zespołowi ligowemu.
Jeżeli jesteś za Wisłą i chcesz dla niej jak najlepiej to musisz teraz trzymac kciuki za Lecha żeby uciułał tych punktów do rankingu lig jak najwięcej, żeby to Wisła w przyszłości z tego skorzystała...
To idz na jakies forum kibicowskie i wstaw ten apel bo tu jest nie na miejscu, to forum bukmacherskie. A punkty Lecha dla innych klubow maja bardzo male znaczenie.
Co do meczu to jestem pod wrazeniem gry Bandrowskiego, chyba tylko jedno zle zagranie a tak caly czas trzymal srodek pola. Jego powrot sporo dal Lechowi. Mysle ze w Poznaniu Dnipro awansuje bo z biegiem czasu pokazali ze jednak maja wiekszy potencjal ale nic nie chcialo wpasc. Ciekaw jestem jakie kursy beda na awans w tej parze.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ciekawe czy pisalbys tak samo jakbys np na Dnipro dal pare stowek ???? Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;] Szczerze to zwyciestwo za wiele nie daje do rankingu...Po takich sromotnych kleskach reszty druzyn czy ten Lech cos zmieni...? A i tak watpie, ze awansuja dalej, a nawet jesli to w fazie grupowej za wiele nie ugraja. Dniepro mialo slupek poprzeczke, nie wiem no jakos zbrzydł mi polski futbol po ostatnich wynikach. Jak na nich stawialem to przegrywali, tak teraz sie im zachcialo wygrac ;]

u mnie pierwsza i złota zasada - Nie gram przeciwko swoim :!: ????

Słupek i poprzeczka to jeszcze nie gole. Może do czasu jak faza grupowa LE ruszy to Lech już złapie dość przyzwoitą formę i jeszcze tych kilka pkt by uciułali ? Najpierw niech tam awansują później się będziemy głowić jak się nie skompromitować w grupie ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ale w chwilach gdy jedyna Polska drużyna ma szansę grać w Europie to nie kibicujemy konkretnemu zespołowi ligowemu.
Jeżeli jesteś za Wisłą i chcesz dla niej jak najlepiej to musisz teraz trzymac kciuki za Lecha żeby uciułał tych punktów do rankingu lig jak najwięcej, żeby to Wisła w przyszłości z tego skorzystała...
I w tym masz zdecydowana racje✅
O to wlasnie w tym wszystkim chodzi, wiadomo liczy sie dana druzyna i upodobania kazdego kibica, ale w grucie rzeczy trzeba kibicowac kazdej polskiej druzynie ktora gra w pucharach, przeciez na tym wszyscy zyskuja.
A co do meczu to pisalem wczesniej ze foromowa masowka niczego dobrego nie wrozy...
Ja osobiscie zostawilem ten mecz bo po pierwsze nie byl dla mnie wcale taki pewny, a poza tym kurs 1.50 nie przekonywal mnie.
Lech moze i faktycznie nie zagral niczego wielkiego, ale gral konsekwentnie i pokazal ambicje. Wiadomo mieli duzo szczescia, ale to tez jest w sporcie potrzebne.
Mimo wszystko szkoda ze tylu forumowiczom kupon nie wszedl....
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak wyżej, jeśli gra ktoś komu po całości nie kibicujemy, to mimo wszystko reprezentuje on polską piłkę, więc idoli zostawić na bok i brać to co jest. W końcu to polski zespół na arenie europejskiej i należy się cieszyć z tego co jest.
co to za jałowe dyskusje na i co ma wspólnego z bukmacherką? ktoś stawia na dany zespół to chce żeby mu weszło i ma głęboko to czy ktoś uciuła punkty na rozstawienia bo w inny sposób nie potrafimy nigdzie awansować i niby z tego powodu ktoś ma być za kimś za kim nie jest...buhaha
Kibicujmy polskim drużyną chwyćmy się razem za ręce i biegajmy po gajowej łące bo może Lech zagra w grupie LE hoho
Najpierw kogoś nie lubie, to teraz polubie bo jesteśmy piłkarskim dnem, może będzie lepsza pozycja w przyszłym roku, i dojdziemy do Karabahów czy Interów, za tydzień znów ich nie lubię bo gramy z nimi w lidze....zresztą co to da że będe za nimi, czują moją energie przez odbiornik? Może kibice z całej Polski powinni jeździć na puchary jak na reprezentacje a rzesza dyskutantów nakreślała by trendy jak to ma wyglądać bo myślą że na trybunach panuje demokracja
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
co to za jałowe dyskusje na i co ma wspólnego z bukmacherką? ktoś stawia na dany zespół to chce żeby mu weszło i ma głęboko to czy ktoś uciuła punkty na rozstawienia bo w inny sposób nie potrafimy nigdzie awansować i niby z tego powodu ktoś ma być za kimś za kim nie jest...buhaha
Kibicujmy polskim drużyną chwyćmy się razem za ręce i biegajmy po gajowej łące bo może Lech zagra w grupie LE hoho
Najpierw kogoś nie lubie, to teraz polubie bo jesteśmy piłkarskim dnem, może będzie lepsza pozycja w przyszłym roku, i dojdziemy do Karabahów czy Interów, za tydzień znów ich nie lubię bo gramy z nimi w lidze....zresztą co to da że będe za nimi, czują moją energie przez odbiornik? Może kibice z całej Polski powinni jeździć na puchary jak na reprezentacje a rzesza dyskutantów nakreślała by trendy jak to ma wyglądać bo myślą że na trybunach panuje demokracja
W tym co mowisz jest duzo racji, wiadomo liczy sie czy wszedl kupon komus czy nie, ale jezeli nie wszedl bo wygral Lech to mozna przynajmniej widziec w tym tez to ze polska druzyna nie przyniosla znowu kibicom wstydu tylko wygrala z wyzej notowanym przeciwnikiem.
Chociaz mieli duuuuzo szczescia...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pojawiła się również oferta na mecze rewanżowe 4 rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej. Kursy prezentują się następująco.



by: bwin​
NA pierwszy rzut oka rzuca się dość mały jak by nie było kurs na Lecha. Nie powiedział bym , że Kolejorz w tym meczu jest faworytem. Nie po tym co grają w tym roku przy Bułgarskiej. Na Ukrainie udało im się dość szczęśliwie zdobyć gola a później bronić wyniku. Szczęście trochę dopisało i wynik utrzymali. Do składu powinien wrócić Gancarczyk ale wypadł za to Injac za kartki. Wierzę ja jednak , że Lech awansuje. Czy wygra ? Nie wiem będzie ciężko ale jak udało się na wyjeździe to może uda się i w domu. Kluczem do wygranej moim zdaniem będzie Wichniarek. Tschibamba nie gra tak jak grać powinien zespół. Jest trochę za dużym indywidualistą. Jeżeli Lech zagra dobrze w obronie i poprawnie w ataku są w stanie wygrać ale będzie ciężko. Nie widzi mi się za bardzo Kolejorz w grze z kontry , nie z takimi problemami, ale może jednak jakaś wpadnie ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
nie wiecie czy będą typy juz na prosocer.gr ??? jestem ciekaw jak oni typują ;)

Lechowi w rewanżu wystarczy remis i nie zależnie czy zremisują 0:0,czy 2:2 będą mieli awans ale napewno Ukraincy przycisną od początku dlatego raczej lech nie będzie chciał zatakowac pierwsze 15 minut moze byc nerwowe :] szanse oceniam 50/50,Lech ma zaliczke ale jak oni to potrafią roztwonic wiemy dobrze oby tylko Dnipro było w takiej dyspozycji jak na ukrainie
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kluczem do wygranej moim zdaniem będzie Wichniarek.
Masz racje, jeśli nie zagra to Lech powinien awansować.

Zgodze się z Tobą, że Lech tego meczu raczej nie wygra. Myśle że będą bronić jednobramkowej zaliczki z Dniepropietrowska, i ewentualnie atakować przez stałe fragmenty gry. Widzieliśmy jak groźny jest Arboleda w pojedynkach główkowych.
Moim zdaniem składu nie powinno się zmieniać, jedynie za Injaća, ale kogo? Młodego Drygasa? Zapotoke? Chyba Słowak jest lepszym zmiennikiem Serba. Wichniarka wpuściłbym na ostatnie 30 minut, jeśli wynik nie uległby zmianie bądź uległ na niekorzyść Lecha. Luis Henriquez był dla mnie graczem meczu na Ukrainie, świetnie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Gancarczyka dałbym w miejsce Krivca, a Białorusinowi dałbym szanse w drugiej połowie meczu.

Także typ wg mnie to:
Lech - Dnipro X
lub
1 połowa - X
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
kurs na aw. Gent to chyba przesada, nie uwarzacie? ????
jak Feyenoord dziś dostanie od Heraclesu to cisne awans Gent&#39;u.
kurs: 2,7 ???? - bwin.
Dnipro to samo. jezeli Azerbejdzan ukul w Poznaniu gola, to dlaczego klub zdecydowanie lepszy od Baku, nie móglby tego zrobic? a pozniej to juz roznie moze byc w dogrywce i rzutach karnych - w ktorych na pewno juz LP nie pomoze Kotorowski :razz: kurs ciekawy - 2.65
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka fajnie wygląda typ na awans Steaua Bukareszt po kursie (1,60). Pierwszy mecz zakończył się wygraną graczy z Rumunii, teraz przyjdzie zagrać im na wyjeździe. Grasshoppers prezentuje się na prawdę bardzo średnio w lidze zajmuje 8 miejsce z 5 pkt. po 6 kolejkach a na własnym boisku jeszcze nie wygrali spotkania. O wiele lepiej grają zawodnicy Steauy. W lidze zajmują 2 miejsce z bilansem 4-1-0 i wyprzeda ich Dinamo Bukareszt tylko lepszym bilansem bramkowym. W niedziele obie ekipy zagrały mecze ligowy. Grasshoppers przegrał 0:3 na własnym stadionie z drużyną Luzern. natomiast Steaua wygrała na wyjeździe 0:3 z 3 ekipą poprzedniego sezonu Vaslui. To pokazuje w jakiej formie jest 4 drużyna poprzedniego sezonu w Rumunii.
Do awansu graczom z Rumunii wystarczy nawet przegrana w stosunku 2:1. Ja osobiscie uważam że są oni w stanie przynajmniej zremisować jak nie wygrać tego spotkania a kurs 1,60 na awans moim zdaniem jest bardzo zachęcający. Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Steaua Bukareszt | 1,60

 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Witam :grin: . Witam :grin: . Aż mnie energia rozpiera jak przed 10 minutami zobaczyłem na ofertę TipSportu na czwartkowe rewanże :grin: . No to zaczynamy :
Lech Poznań - Dnipro Awans : Dnipro Kurs : 2.70
No to to już chyba jakaś promocja urodzinowo , imieninowo , mikołajkowo - gwiazdkowa razem wzięta . Tipsport na awans Lecha daje 1.35 , a na nie przegraną Poznaniaków 1.40 ???? . To chyba jasne że jak nie przegrają to i awansują . Do drużyny z Ukrainy wraca dwóch podstawowych graczy . Wątpliwe jest dla mnie to aby Lech zdołał zagrać na 0-0 przez 90 minut . Wczoraj Dnipro grało na wyjeździe z Dynamem Kijów i zremisowali 0:0 . Nie powie mi ktoś chyba iż Lech jest klasowo na poziomie Kijowa . Jak dla mnie 2.70 to Naprawdę WARTO ZAGRAĆ . A zapomniał bym : Najlepsze w tym zakładzie bd to iż warianty są dwa : Awans Lecha i Awans Dniepro . I teraz nie zależnie od wyniku i tak się będę cieszył :grin:
Urziceni - Hajduk Typ : 2 Kurs : 3.30
Kolejny wg. mnie dziwny kurs na wygraną Hajduka . Unirea w totalnym dołku . Finansowo to też masakra . Teraz są bez prezesa i bez trenera . Piłkarze nie chcą za bardzo grać gdyż nie mają wypłacanej pensji . W pierwszym meczu było 4:1 jak myślicie dla kogo ? :grin: Mogę znaleźć jedyne wytłumaczenie takiego kursu , że Hajduk 2 mecz odpuści ale myślę że bardziej to gospodarze zniechęceni odpuszczą ten . Jak ktoś lubi grać za np 1000 zł polecam awans Hajduka za 1.03 .
Już ktoś będzie na 30 zł do przodu xD .
Proponuję te 2 mecze zagrać ako po kursie 8.91 .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Również uważam, że kurs na awans Dnipro jest zachęcający do gry. Jakoś Polskie kluby nie mają ostatnio szczęścia do europejskich pucharów.
Mecz na Ukrainie ułożył się dla nich mega szczęśliwie strzelając szybko bramkę. Przypominam, że Leszek w meczu miał sporo szczęścia w ostatnich minutach.
Do tego trener Dnipra popełnił według mnie błąd. Bo pozakupywali zawodników i od razu trener dał ich do pierwszego składu nie mają jakiegokolwiek zgrania z całą drużyną. Ich gra była chaotyczna, bez ładu i składu. Teraz mają powrócić do nich podstawowi zawodnicy.
Inter Baku zdołał wygrać to czemu ma tego nie zrobić Dnipro ?
 
D 3

drapek

Użytkownik
witam
jestem nowy na forum ale w bukmacherke już się trochę bawię.
co powiecie na takie mecze z najblizszych dni:
Karabakh Agdam-B. Dortmund (0:4) 2
kurs: 1.65
Borussia zechce zetrzeć plamę z rozpoczęcia ligowego sezonu.
moze wkoncu 1 gol Lewego w oficjalnym spotkaniu

Aston Villa-Rapid W. (1:1) 1
kurs: 1.45
Villa przegrała 0:6 z Newcastle, podobnie jak Borussia zechce zetrzeć złe wrażenie
Unirea Urziceni-Hajduk Split (1:4) 2
kurs: 3.50
Unirea się rozsypała, wspominał o tym już GolkeeperSuczi we wcześniejszym poście. A po za tym bardzo ciekawy kurs wart ryzyka.
Dinamo Zagrzeb-Gyor (2:0) 1
kurs: 1.45
Dinamo ostatnie 3 mecze pewne wygrane. Powinni wygrać to spotkanie i podtrzymać dobrą passę, a po za tym to LE to będzie pocieszenie po LM.
skomentujcie czy w miare dobrze myśle na temat meczy
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Mecz Lech- Dnipro wygląda ciekawie. Wydaję mi się, że to dzięki obstawiającym pierwszy mecz Lech wygrał. Nie zapominajmy, że bukmacherzy to jedna z najlepiej zorganizowanych mafii na świecie. Większość buków jest ze sobą powiązanych. Potrafią przekręcić właściwie prawie każdy mecz na tym poziomie rozgrywek, który da im ogromne zyski. Mecz Dnipro-Lech był jednym z najchętniej obstawianych meczy w Europie (środek tygodnia sezon ogórkowy - wszyscy obstawiają puchary. Pewniak z niezłym kursem - początkowo 1,66!!! Potem kurs spadał na łeb na szyję z powodu ogromnej ilości kuponów- 1,38. Miliony Euro do zarobienia jeśli wysypią się kupony... Przykładowo na samym meczu mistrzostw Swiata w samej Wielkiej Brytanii bukmacherzy na jednym meczu Anglia - Algieria (0-0) zarobili 21 mln funtów, a na całym świecie pewnie kilka razy tyle. Ile z tego trafiło dla piłkarzy, którzy i tak wyszli z grupy? Wydaje mi się, że podobnie mogło być na słynącej z korupcji Ukrainie. Gra niektórych Ukraińców wyglądała bardzo dziwnie ( wiadomo nie wszystkich ). Dopiero w końcówce gdzie za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu (który i tak dawał bukmacherą dochód) im się to szczęśliwie dla Lecha nie udało. Teraz przyjdzie im grać na gorącym stadionie na Bułgarskiej. Wydaje mi się, że Dnipro spokojnie ten mecz wygra - nawet różnicą trzech bramek - bo taka różnica jest między składem Lecha a Dnipro:-(. Ciekawi mnie praca sędziów bo z reguły pomagają &quot;odrobić straty&quot;. Przykład: znów mistrzostwa świata, pierwszy mecz na mistrzostwach Hiszpanii z Szwajcarią 0-1 - co za niespodzianka;), potem Hiszpanie w decydującym meczu o wyjściu z grupy z Chile ( które na początku meczu miało przewagę) otrzymują w prezencie czerwoną kartkę dla Chilijczyka Estrady... Podobnie może być na Bułgarskiej - czerwona kartka dla ciągle komentującego coś Arboledy, albo jakiś dziwny karny. Póki co kurs na awans Dnipro jest bardzo wysoki, ale może znów zacznie spadać..., a wtedy...
 
J 0

januszek

Użytkownik
Drapek, ja Ci powiem, że nigdy nie typuję meczów rewanżowych, gdy już wiadomo kto awansował. Oczywiście te zespoły mogą wygrać pewnie drugi raz, ale często tak bywa, że po wygranym wysoko pierwszym meczu kończy się w rewanżu remisem, bądź minimalną porażką drużyny, która awansuje. Zwłaszcza, gdy jest to mecz na wyjeździe.
Po prostu to siedzi w głowie piłkarzy, że mamy awans, a w sobotę będzie ważny mecz ligowy. Piszesz, że będą chcieli zetrzeć plamę - tak się mówi przed meczem, a tak naprawdę trudno jest się zmobilizować do wygrania meczu, skoro to nic nie daje. Oni grają po 50 meczy w sezonie i doprawdy często w takich meczach motywacji brakuje. Jedyny mecz, z których podałeś godny uwagi to mecz Aston Villi, bo tam awans nie jest super pewny.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk | awans PSV 1,45

PSV zagra mecz rewanżowy z Sibirem. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanie wygraną drużyny z Rosji. Pomimo wielu sytuacji PSV raziło nie skutecznością i straciła gola w 93 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Sybiru. Teraz Rosjanom przyjdzie zagrać mecz w Eindhoven i nie daje im większych szans w tym spotkaniu. Do składu wracają Bakkal, Dzsudzsak, Afellay do tego skuteczny Toivonen,Berg wypożyczony z Hamburga i Lens który trafił do PSV z Az Alkmaar. Siła ofensywna PSV jest bardzo wielka, tym bardziej na ich stadionie. Gracze z Eindhoven są liderem ligi Holenderskiej po 3 kolejkach z kompletem pkt. i bilansem bramkowym 12:2. Myślę że w Eindhoven nikt nawet nie bierze do siebie tego aby PSV miało odpaść z tych rozgrywek a ta porażka z Rosji jeszcze bardziej ich zmotywuje do tego aby na własnym boisku pewnie pokonać drużynę Sibiru która jak wiadomo w lidze Rosyjskiej zajmuje ostatnie miejsce. Jeszcze na własnym stadionie jakoś sobie radzą ale na wyjazdach prezentują się tragicznie. Bilans 0-1-7 nie jest powodem do dumy. Dlatego uważam że PSV pomimo tej wpadki z meczu w Rosji pewnie zwycięży przed swoim kibicami i już niedługo będzie walczyło w fazie grupowej ligi europejskiej. Narazie daje typ na Awans może poźniej dorzuce również handicap ponieważ uważam że drużyna PSV rozstrzygnie ten dwu meczu w regulaminowym czasie gry. Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt | awans Steauy 1,55

Steaua również walczy o faze grupowa ligi europejskiej. Na razie są na dobrej drodze ponieważ pierwsze spotkanie zakończyło się 1:0 dla drużyny z Rumunii. Teraz czeka ich spotkanie w Szwajcarii. Drużyna Grasshoppers wcale mnie nie przekonuje swoją grą w tym sezonie. 5 pkt po 6 kolejkach i 8 lokata w lidze. W 3 meczach przed własną publicznością bilans 0-1-2. Zgoła odmiennie prezentuje się natomiast 4 drużyna poprzedniego sezonu w Rumunii. W tym sezonie zajmują 2 miejsce z bilansem 4-1-0 po 5 kolejkach. Liderem jest Dinamo Bukareszt które ma nieznacznie lepszy bilans bramkowy. Również ostatnie spotkania ligowe tych drużyn przekonują mnie o tym że Grasshoppers nie zdoła awansować. Gospodarze tego spotkania gościli na własnym stadionie Luzern i dostali baty 0:3 a skład był praktycznie taki sam jak w pierwszym spotkaniu w Rumunii doszło tylko do 1 zmiany. Natomiast gracze Steauy pokonali na wyjeździe 3 drużynę poprzedniego sezonu aż 0:3 i pokazują że są w naprawdę wysokiej formie. Myślę że ekipa z Rumunii jest w stanie przynajmniej zremisować z zespołem Grasshoppersu a nawet wynik 2:1 daje awans ekipe Steauy. Ja uważam że jest to bardzo pewny typ i sie zastanawiam nad czystą 2 również w tym meczu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gent - Feyenoord -&gt; over 2.5 - 1.90 - po pierwszym meczu wygranym 1-0 przed Feye. Ekipy z krajów Beneluksu więc z natury takie które nie potrafią się bronić i mocno odsłaniają.. po słabym początku Gent zaczął coś w końcu gra co mnie przekonuję do tego że będą starać się coś strzelić a nawet po kontrze Feye nie spoczną na laurach (jeżeli ów taka by się przytrafiła). Feye może nawet przegrać 2-1 co przy chimeryczności tej drużyny może się przytrafić. Reasumując kilka bramek tutaj powinniśmy zobaczyć

Wybaczcie za mało zrozumiały język ale chciałem podrzucić taką ciekawostki do dyskusji. Jak to widzą inni ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom