>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (25-26.08.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
flpman 292

flpman

Użytkownik
Mi wpadł w oko typ na rożne Skenderbeu, a konkretnie to linia 2.5 rożnego i kurs 1.66 w bet365. Nie twierdzę, że to jakiś pewniak, ale Skenderbeu nie ma nic do stracenia, musi zdobyć gola, a to zwiększa szanse powodzenia typu, w pierwszym meczu Albańczycy nabili 5 rożnych z tego 3 w momencie prowadzenia 1:0... Niby Molde na stadionie Dinamo nabiło tylko 1 korner, ale warto wspomnieć, że od dwudziestej minuty mieli korzystne 1:1, z kolei Luksemburska Fola dała radę nabić 4 rożne...
Dinamo Zagrzeb - Skenderbeu Korce
Typ: Skenderbeu over 2.5 rożnego Kurs: 1.66 bet365
Wynik: 5
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Malmo-Celtic 2 jak zwrot 2.7
Bwin
Jak zwykle chcecie wygrać grając coś co się już zdarzyło. Niestety koledzy ale mecz Malmo-Salzburg był 3 tygodnie temu i to wtedy trzeba było pisać te tyrady jakie to Malmo jest mocne w odrabianiu strat,ale jakoś sobie nie przypominam. Dziś po ilości typów na Malmo coraz pewniejsza się staje dobra postawa Celticku a może nawet 2.
Maccabi-Basel 1-1 kurs 14
Bwin
A ja sobie wyobrażam jak najbardziej LM bez jakiegoś tam Basel. Nie ma w niej AC Milan,ani Interu,ani The Reds ani Dortmundu,ani AJAXU(na który nie tak dawno z identyczną bezmyślną pewnością siebie stawialiście,notabene). Tym bardziej może wniej zabraknąć Basylei która grała słabo z Lechem iwłaściwie tylko ten silny murzyn w ataku gra ciekawie,a reszta to nikt nadzwyczajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szachtar Donieck - Rapid Wiedeń
Typ : Szachtar @ 1,80 b365
⛔2:2

Szachtar w 1 meczu doświadczeniem wygrał, może nie zachwycił, ale widać było wyższość nad austraiakami, którzy owszem mieli 2-3 sytuacje Schaub z dystansu bombe minimalnie obok posłał, a Kainz z główki ale Pjatow wybronił mega. Szachtar jednak &quot;u siebie&quot; będzie mocniejszy, a raczej słabszy tu będzie Rapid. W Amsterdamie było to widać kiedy strzelali gole tylko po błędach defensywy Ajaxu, niedoświadczonej defensywy dodajmy. Szachtar ma Srne, Rakickiego czy Kuchera w tej formacji, każdy niezwykle doświadczony mający już X meczów w LM. A z przodu wiadomo brazyliana, Taison i Alex Teixeira w dobrej formie, Fred jak ma dobry dzień też potrafi grać.
Kurs szczerze mówiąc jest dla mnie zaskoczeniem wielkim. W sumie tyle samo było na Ajax w meczu domowym z Rapidem, ale Szachtar to solidna firma. Owszem nie musza wygrać, ale myślę, że spokojnie tego dokonają.

Macabi Tel Awiw- Basel
Typ : Obie strzelą? TAK @ 1,66 b365
✅1:1

Widziałem urywkami mecz z Bazylei. Co się rzucało w oczy to nieskuteczność szwajcarów, ale i też świetna gra Zahaviego w zespole Macabi. Ogólnie to Basel już w Poznaniu nie prezentował się jakoś dobrze, wykorzystał błedy. To już nie jest taka maszynka jak 2-3 lata temu, po 1 meczu awans póki co się oddalił. W Tel Awiwie ma byc komplet, trybuny poniosą Macabi myśle, które i tak bazuje na grze ofensywnej z tego co widać po wynikach.
Po prostu widzę w tym meczu bramki z obu stron. a kto awansuje to dla mnie 60/40 na korzyść Macabi mimo wszystko bo mają bardzo dobry rezultat z wyjazdu.

A ja sobie wyobrażam jak najbardziej LM bez jakiegoś tam Basel.
Też sobie wyobrażam LM bez Basel bo tak jak wyżej napisałem nie są mocnym zespołem jak jeszcze jakiś czas temu. A w Poznaniu na tle Lecha było to dobitnie widać.

Monaco - Valencia

Oglądalem pierwszy mecz uważnie. Valencia miała po prostu dobrego bramkarza tego dnia. Ryan stanął na wysokości i bronił wiele strzałów. Monaco przeważało, było lepszym zespołem pod wieloma względami, ale to VAlencia strzelała bo w szeregach Monaco defensywa (coś czym słynęli w poprzednich rozgrywkach) zawiodła! Elderson zagapił się przy 1 bramce fatalnie, kto wie ale Kurzawa może by lepiej się zachował. Kolejne gole to niefrasobliwość obrońców, w ogóle tego dnia Wallace był elektryczny strasznie.

Wymęczone zwycięstwo, Valencia – Monaco 3:1

Monaco do meczu przystąpiło bez dwóch kluczowych zawodników, lewego obrońcy Layvina Kurzawy i środkowego pomocnika Joao Moutinho. Brak Kurzawy bardzo szybko odbił się czkawką piłkarzom z Księstwa, już w 3min fatalnie zagapił się zastępujący go Nigeryjczyk Elderson i nie upilnował wyskakującego mu zza pleców Sofiana Feghouli , który głową zgrał piłką wprost pod nogi Rodrigo. Były zawodnik Benfici, który kosztował Valencie aż 30mln euro bez trudu umieścił piłkę w siatce. Słynące z żelaznej defensywy w poprzednim sezonie Monaco, w tym meczu nie tworzyło monolitu, o błędzie Eldersona już wspomniałem, ale równie niepewny był Wallace, który wielokrotnie był elektryczny. Monaco widząc niezbyt wysoką formę Valencii tego dnia i słabość w środkowej strefie uwierzyło w siebie i przejęło inicjatywę. W zespole Nuno brakowało przecież Andre Gomesa, na ławce siedział tylko Javi Fuego, a Dani Parejo nie miał swojego dnia tego wieczora i grał słabo. Enzo Perez z kolei zawiódł na całej linii, był jednym z najsłabszych graczy tego meczu. Widząc tę słabość Monaco zaczęło grać wieloma podaniami, przejęli kontrolę nad meczem i stwarzali okazję pod bramką Matt’a Ryana, który wiele razy musiał interweniować. Jednak każda interwencja była pewna i znamionująca duże umiejętności tego bramkarza. Ryan to z pewnością jeden z ojców sukcesu Valencii w tym meczu, przypomnijmy, że został sprowadzony na Mestalla z myślą zastąpienia kontuzjowanego Brazylijczyka Diego Alvesa.

Defensywa Valencii już musi sobie radzić bez sprzedanego za wielkie pieniądze do Manchesteru City Nicolasa Otamendiego. I właśnie tuż po przerwie Martial zakręcił obrońcami, a pomyłkę Vezo wykorzystał Pasalić i mieliśmy remis 1-1. Wydawało się, że Monaco tego meczu już nie przegra, dalej przeważali, czekać można było tylko na ich kolejny cios, ale wtedy do życia wróciła Valencia strzelając gola za sprawą Parejo, a w samej końcówce trafił jeszcze Feghouli. Duża zasługa w tych trafieniach słabo dysponowanej defensywy Monaco.

Valencia wygrała 3:1 zapewniając sobie niezłą zaliczkę przed meczem rewanżowym, ale sam mecz pozostawia mnóstwo wątpliwości. Pamiętamy Valencie z poprzedniego sezonu kiedy to na Estadio Mestalla ogrywała Real Madryt, toczyła niesamowity bój z Barceloną, była po prostu twierdzą nie do zdobycia i grała do tego widowiskowo. Tym razem wynik lepszy niż gra, dużo lepszy. Wątpliwości budzić może kilka postaci w pierwszym składzie. Po pierwsze czy Enzo Perez powinien grać kosztem Javi Fuego? Gdy tylko Fuego wszedł na boisko od razu pokazał jak wiele znaczy dla zespołu, dał przez kilkanaście min więcej niż Argentyńczyk przez cały okres przebywania na murawie. Dużym osłabieniem była absencja Andre Gomesa, środek pola nie funkcjonował należycie. Forma Rodrigo mimo strzelonej bramki nadal pozostawia wiele do życzenia i na język nasuwa się pytanie, czy nie przepłacono wydając tyle pieniędzy na niego? W ogóle polityka transferowa Valencii budzi kontrowersje, za Alvaro Negredo również przepłacono, a piłkarz odkąd przyszedł na Mestalla zawodzi.

Słowem podsumowania, gdyby nie świetna postawa Ryana w bramce i błędy w obronie piłkarzy gości wynik mógłby być zupełnie inny. Fani Valencii mogą się cieszyć, ale i mają powód do niepokoju bowiem gra wyglądała słabo. Monaco miało więcej strzałów, więcej rzutów rożnych, było zespołem lepiej operującym piłką, jednak w kontekście rewanżu czeka ich piekielnie trudne zadanie by odrobić 1:3.
taką relację z 1 mezcu pisałem tutaj -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/sroda-z-liga-mistrzow/

Wiadomo wynik w uprzywilejowanej sytuacji stawia Valencie i ciężko będzie odrobić straty rywalowi. Mecz rewanżowy dla mnie zagadka.
A jak ktoś chce jednak coś typować to najpierw niech najlepiej poczyta sobie zapowiedź bardzo ciekawą tutaj -&gt; http://vcf.pl/?id=8551
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Monaco-Valencia
Monaco win @ 2.25✅ sportingbet

Dziwi mnie to że jeszcze nikt nie wrzucił nic w stronę Monaco. Moim zdanie to jest bardzo wyrównana para w której atut własnego boiska jest bardzo istotny. Valencia na własnym terenie rzutem na taśmę wygrała to spotkanie dwoma golami i wcale nie jest powiedziane że dzisiaj nie będzie podobnie ale w strona Monaco. Valencia nie gra jakoś rewelacyjnie na wyjazdach i może mieć spory problem z bardzo zmotywowana ekipa gospodarzy których moim zdaniem stać nawet na awans @ 5.50 bet365 warte uwagi.
Jeszcze jeden typ na ten mecz. AS Monaco jeżeli chce myśleć o awansie musi strzelić przynajmniej 2 gole typ Monaco powyżej 1.5 @ 2.25 ✅williamhill


Dynamo Z.-KS Skenderbeu
Dynamo Z. (-1) @ 1.615✅ sportingbet

Kurs jak najbardziej do gry w tym meczu spodziewałbym się sporej przewagi gospodarzy. W meczu wyjazdowym to oni dominowali cały mecz lecz zawodziła skuteczność. Dzisiaj uważam że goście nie będą mieli tyle szczęścia co w ostatniej potyczce i dostana lanie od miejscowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Macabi - Basel
rzut karny w meczu - tak @ 3,45 Betsson

⛔ Karnego nie było, ale Basel za burtą :jupi: !!! ????

Widzę że idzie masówka na Basel, co ostatnio też pokazali jak łatwo można stracić gola w ostatnich minutach. Powiem tylko tyle że to była kpina, jak zagrali całe spotkanie. Co z tego że mieli przewagę jak nie potrafili tego dociągnąć do końca. Nie zaufam już takiej ekipie, która na swoim terenie gra taką padakę. Powinni przede wszystkim od razu strzelić bramkę i kontrolować spotkanie, a nie jak koń pod górę. Dobra do rzeczy. Szczerze to wolałbym żeby to ekipa z Izraela awansowała, bo Basel pokazał jak gra u siebie i jak marnie wygląda ich obrona. Zespół gospodarzy notuje bardzo dużo fauli, a także żółtych kartek. W ostatnim meczu był rzut karny, a dzisiaj wiedząc jak ważne jest to spotkanie to nie wierzę aby obrona w miejscu stała. Presja jest po obu stronach więc nie zdziwię się jak tu jakiś defensor odpali jakiś faul na polu karnym przeciwnika. Basel, w delegacji z Lechem grał o niebo lepiej. Jak zagra dzisiaj? nie mam pewności ale i oni mimo że teraz graja na wyjeździe będą mieli swoje szanse i spodziewam się właśnie tutaj kolejnej agresywnej gry gospodarzy, co skutkowało ostatnio rzutem karnym. Równie może to działać w drugą stronę i jakiś defensor ze Szwajcarii nie wytrzyma. Po takim kursie, to trzeba zagrać. Dzisiaj się dowiemy kto będzie miał nerwy ze stali i wyjdzie zwycięsko i awansuje a na pewno któraś z drużyn nie wytrzyma i sędzia wtedy może pokazać na wapno.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
AS Monaco - Valencia CF
Zostało już trochę napisane o tym meczu. Większość faworyzuje gospodarzy. Również zastanawiam się nad pograniem czegoś w ich stronę. Ciężko przewidzieć jak będzie wyglądało to starcie jednak według mnie podopieczni Leonardo Jardima spokojnie zaczną ten mecz. Nie spodziewam się tutaj huraganowych ataków. Trener ma na pewno świadomość tego, że stracona bramka pogrąży szanse graczy z księstwa. Valencia potrafi kontrować, dlatego gra na zero z tyłu będzie pierwszą rzeczą, o którą muszą zadbać gospodarze, jeśli chcą myśleć o awansie. Smutną wiadomością jest dalszy brak możliwości skorzystania z Joao Moutinho. Do składu jednak wraca inna ważna postać Layvin Kurzawa, co niewątpliwie może mieć istotny wpływ na losy tego meczu. W pierwszej jedenastce spodziewam sie również Silvy, Cavaleiro i Martiala. W drugiej połowie może pojawić sie El Shaarawy. Są to młodzi perspektywiczni gracze i każdy z nich jest w stanie poważnie zagrozić bramce rywali. Valencia również ma kim straszyć co pokazali w pierwszym meczu, ale dziś mogą nie mieć zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności z przodu, co skutecznie będą starali sie utrudnić Toulalan do spółki z Raggim, Carvalho i Fabinho. Czy im się to uda? Ciężko przewidzieć, ale jeżeli Monaco ma awansować to widzę tu dwie strzelone bramki gospodarzy i postawienie autobusu, tak jak to było sezon temu z Arsenalem. Dlatego jeżeli coś mam ruszać w tym spotkaniu to leciutko zagram na dokładny wynik 2-0 dla Monaco. Kurs prawie dwa razy większy niż na awans, a według mnie prawdopodobieństwo zbliżone.
Mój typ:
DW 2-0 @ 10.00 bet365 ⛔
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
W Tel Awiwie szwajcarskiego zespołu nie wspomoże bowiem nie tylko kapitan Matias Delgado, ale też napastnik Mark Janko czy Behrang Safari, a także nieobecni od dłuższego czasu Ivan Ivanov i Zdravko Kuzmanović. Wszyscy ci zawodnicy są podstawowymi graczami zespołu z Bazylei.
Jedynym pocieszeniem dla szwajcarskich kibiców wydaje się być powrót Toulanta Xhaki.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Rozumiem, że Basel to swego rodzaju fenomen jeśli chodzi o rozgrywki LM, ale za cholerę nie rozumiem skąd te przeświadczenie, że to taki pewniak na trudnym terenie.
Z lechem jakoś nie grali nadzwyczajnej piłki, u siebie tylko 2-2 i mają nóż na gardle.
Najpewniejszą opcją na ten mecz wydaje się być Basel strzeli gola, ale granie kursu 1,2 mija się z celem. Skoro muszą się otworzyć i atakować to logiczne wydaje się granie BTSa lub overa, ale ja osobiście nie odpuszczam ten mecz, bo zdarzyć tu może się wszystko.
Dziwie się, że tylko 2 osoby wspomniały o meczu Szachtar - Rapid 1 (1,7-1,8 w superofertach u ziemniaków). Nie mam pojęcia skąd taki wysoki kurs na Ukraińców, spodziewałem się 1,3-1,4, a tu kursy wysokie i nie spadają ;-) osobiście uważam, że to bet tygodnia wliczając mecze środowe i czwartkowe LE.
Rapid wykorzystał słabość Ajaxu, ale na Ukraińców to nie wystarczy. Rozpisywać się nie będę, koledzy wyżej opisali już ten typ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dynamo Zagrzeb vs. Skenderbeu 1 (AH -1.5), 1.64 Redbet 3/10 ✅ 4:1
Gospodarze tego meczu są o krok od awansu. W Albanii po szalonej końcówce wygrali bowiem 2:1, a to stawia mistrzów Chorwacji w niebywale komfortowej sytuacji. Podczas pierwszego meczu można było zauważyć, że Dynamo pragnęło dominować i kontrolować rywala. Niestety nie wyszło to najlepiej, bo sukces osiągnęli dopiero w końcówce. Niemniej przeważali względem posiadania piłki czy też liczbą kreowanych akcji. Skenderbeu chciało osiągnąć jak najlepszy wynik i ambicji tej drużynie nie można ująć. Ale na tym etapie nie ma żartów i Dynamo dzisiaj nie powinno mieć większego problemu z gładkim ograniem przeciwnika. W weekend grali derby z Istrą i padł wynik 1:1. Jednak i w tym meczu takie postaci jak Pjaca, Rog czy Hodzic odpoczywali i weszli na ostatnie minuty meczu. Dzisiaj cała trójka powinna wyjść od pierwszych minut - jak to miało miejsce w Albanii. Chorwacka drużyna jest silniejsza i już na zbyt wiele pozwalali wcześniejszym rywalom jak choćby półamatorskiej Foli z Luksemburgu. Różnica klas powinna zostać ukazana już w pierwszej połowie i spodziewam się łatwo pokrytego handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Bayer Leverkusen - Lazio
Over 2.5 ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

Na jutro przyszykowałem specjalna petardę specjalnie dla Was ode mnie... stawka: OSIEM MILIARDÓW (8.000.000.000 zł). :cool:
Pisząc już na poważnie to fakty są takie, że w meczach rewanżowych pucharowych (chodzi o dwumecz) z reguły pada więcej bramek, z jednego prostego powodu. Drużyny w pierwszym meczu często się bronią, przede wszystkim goście, zawodnicy mają w głowie komfort psychiczny, że grają jeszcze drugi mecz rewanżowy i grają bardziej asekuracyjnie itd. W drugim meczu tak naprawdę to już niektóre drużyny nie mają nic do stracenia i rzucają się do ataku, bo co im pozostało? Podobno najlepszą obroną jest atak jak to mawiał nie raz Ryszard Andrzejewski czyli Peja.
Lazio wygrało pierwszy mecz 1:0, więc Bayer Leverkusen grający w Bundeslidze musi zaatakować, a potencjału w ataku im na pewno nie brak. Ostatnio Włosi w lidze wygrali u siebie z Bologną 2:1. Ostatni raz w Champions League grali w 2007 roku czyli dość dawno. Zrobią na pewno wszystko by dostać się do tych elitarnych rozgrywek. Mają lepszy komfort psychiczny bo bramki na wyjeździe w teorii liczą się podwójnie. Po strzeleniu bramki Bayer będzie musiał strzelić 3 żeby awansować.
Niby trzy ostatnie mecze Bayeru w Lidze Mistrzów były underowe, ale pozostałych wcześniejszych 9 było... hokejowych. Statystycznie Lazio na wyjazdach sporo strzela, ale też i traci. Moim zdaniem ten mecz będzie niezwykle gorący bo to jedna z ciekawszych par w kwalifikacjach jak nie najciekawsza pod względem poziomu sportowego.
Wynik: 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
We wczorajszych spotkaniach za bardzo zawierzyłem doświadczeniu Basel (za burtą LM) stawiając sporą część swoich środków na czyste zwycięstwo Szwajcarów, a także mocom przerobowym Valencii (mimo porażki 1:2 zapewniony awans) , której zabrakło boiskowego cwaniactwa do zapewnienia sobie co najmniej remisu w starciu z ekipą z Księstwa Monako.
Na finiszu eliminacji do LM typy na dziś ode mnie.
Bayer Leverkusen - Lazio Rzym
W Rzymie po wyrównanym meczu górą gospodarze (1:0). W przekroju całego spotkania jednak to Bayer miał więcej z gry. W jutrzejszym starciu Niemcy stawiani są jako faworyci do awansu. Uważam to za realną opcję o ile wezmą się za strzelanie bramek od początku spotkania i bezpardonowo siądą na Lazio. Scenariusz łatwy do przewidzenia - masa sytuacji ze strony Aptekarzy, znaczna przewaga w posiadaniu piłki - mam nadzieję, że w parze ze skutecznością. Nie sądzę aby defensywa Lazio bardzo długo trzymała efektywny opór (bo na tym skupią się w głównej mierze, a strzelać zbytnio nie mają kim ponieważ z gry wypadła największa gwiazda zespołu - Klose,). Dlatego stawiam na bramkę Bayeru w pierwszej połowie spotkania:

Drużyna gospodarzy strzeli w pierwszej połowie - TAK @1.66 ✅
Bet365
Drugi typ na to spotkanie to strzelec bramki. Któż by inny miałby zapewnić awans Aptekarzom jak nie podrażniony po pierwszym spotkaniu zerowym dorobkiem strzeleckim - Stefan Kiessling. Doświadczony napastnik już strzelał w meczu z Hoffenheim w Bundeslidze - czas na kluczowe bramki dające możliwość grania w europejskiej elicie. W pomeczowych wypowiedziach po meczu w Rzymie sprawiał wrażenie mocno poirytowanego - mam nadzieję, że sportową złość przełoży w dniu jutrzejszym na chociażby jedną bramkę.

Stefan Kiessling strzelec bramki @2.10 ⛔

Bet 365
APOEL Nikozja - FC Astana
Typując rozstrzygnięcie w tym spotkaniu kieruję się przede wszystkim doświadczeniem Cypryjczyków w grze na europejskich salonach. Nie wyobrażam sobie w Lidze Mistrzów drużyny z Kazachstanu, która w głównej mierze dzięki atutowi własnego boiska i słabszej dyspozycji w danym dniu APOEL-u - mogła cieszyć się z jednobramkowego zwycięstwa. Przewiduję podobny rezultat jak w spotkaniu Dinamo Zagrzeb - Skenderbeu Korcze. Jakość i ogranie w Europie powinno wziąć górę nad dalekowschodnim &quot;polotem&quot;.

APOEL Nikozja -0,5 , -1,0 @2.20 ⛔ brak słów

Bet 365
Club Brugge - Manchester United

Całkowita dominacja Czerwonych Diabłów na własnym podwórku dała bezpieczny rezultat przed meczem rewanżowym w Belgii (3:1 dla Manchesteru United). Piłkarze van Gaal-a jedną nogą są już w Lidze Mistrzów i nie sądzę, by będący w słabej dyspozycji Club Brugge mógł w jakikolwiek sposób temu zagrozić. Piłkarsko ekipy z dwóch różnych półek o czym poświadczył w zupełności pierwszy mecz. W tym spotkaniu biorę się za ilość bramek w meczu - uważam, że więcej jak trzy w nim nie padną. Spodziewam się sporej dawki kunktatorstwa w wykonaniu Czerwonych Diabłów - już w weekend wyjazdowe starcie ligowe z mocnym szczególnie na własnym podwórku Swansea.
Poniżej 3.0 @1.550 ⛔ Rooney poczuł krew ????
Bet365
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
CSKA Moscow - Sporting Typ: over 2,5 @1,89 Pinnacle ✅
CSKA na razie wszystkie mecze LM overowe, dodatkowo muszą rzucić się do ataku, żeby nadrobić straconą bramkę.CSKA w każdym meczu strzela i traci, Sparta Praga potrafiła im załadować 2 bramki na wyjeździe, Sporting też powinien coś ustrzelić.
Club Brugge - Manchester Utd Typ: Manchester czyste konto TAK @3,74 Pinnacle ✅ jeden celny strzał na bramkę Manchesteru ????

Manchester na pewno nie odda pola o wiele słabszemu rywalowi, nie musi też przeć bardzo do przodu, bo wynik jest dobry do obrony, można rozegrać to spokojnie, nie męcząc się za bardzo przed ligą. W lidze 0 straconych bramek, w sumie 5 celnych strzałów na bramkę Romero. W pierwszym spotkaniu 1 celny strzał Belgów, mieli trochę szczęścia i bramka wpadła. Jak dla mnie dziś też nie będą mieć za dużo sytuacji, różnica klas jest na tyle duża, że warto spróbować po tak wysokim kursie, dla porównania, w bet365 jest 2,62.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
CSKA - Sporting over 2 + Bayer - Lazio over 2 1,99 bet365 ✅
Na dziś tylko powyższy dubel.
Zarówno CSKA jak i Bayer potrzebują gola by odrobić straty z pierwszych spotkań.
O tym, że obie ekipy mają większe doświadczenia w LM nie ma co pisać,
bo Celtic i Basel też je miały ale to im nie pomogło wczoraj

http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/26/europe/uefa-champions-league/bayer-04-leverkusen/ss-lazio-roma/2134118/?ICID=HP_MS_01_03
Bayer u siebie tylko z zespołami, które grają dobrze w obronie nie pokrył tej linii w ostatnich latach.
http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/26/europe/uefa-champions-league/cska-moskva/sporting-clube-de-portugal/2134120/?ICID=HP_MS_01_05
podobnie CSKA, tylko z Bayernem tego nie zrobiło,
to jedyny rywal któremu gola nie strzeliło w ostatnich dwóch latach w LM.
Wczoraj było dobrze, dziś liczę że nie będzie pudła. Reszta live.
http://forum.bukmacherskie.com/f44/iv-runda-eliminacji-ligi-mistrzow-18-19-08-2015-a-123691.html#post5538002
Bayer awans też łatwo ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Stefan Kiessling strzelec bramki @2.10
Bet 365
Bet365 ma przeważnie najsłabsze kursy na strzelców bramek. Kursy są znacząco niższe. Uni ma na przykład 2,55. Czasami lepiej trochę dokładniej prześledzić oferty buków, bo w perspektywie miesiąca grając te same typy, jedna osoba może mieć plus, a druga minus ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Co sądzicie o Apoel&#39;u? Na awans fajny kurs. W Kazachstanie może za wiele nie pokazali i przede wszystkim to już nie ten sam APOEL co kilka sezonów temu, ale na Cyprze zawsze się przeciwnikom ciężko gra to trudny teren, dlatego ten mecz powinien wyglądać nieco inaczej. Od ostatniego meczu, Nikozja ma jeden mecz więcej rozegrany i albo to będzie na plus albo na minus.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Czy może ktoś podać pewną informację o której godzinie rozpocznie się mecz CSKA-Sporting? Na wielu stronach podana jest g. 20.45, ale np bet365 podaje 18.00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy może ktoś podać pewną informację o której godzinie rozpocznie się mecz CSKA-Sporting? Na wielu stronach podana jest g. 20.45, ale np bet365 podaje 18.00
20:45 niestety ze względu, że w Moskwie jest jeszcze lato i pogoda pozwala na rozegranie meczu o tej samej porze co inne spotkania. A szkoda bo obejrzało by się mecz o 18:00 a potem kolejny o 20:45

Info z http://www.uefa.com/uefachampionsleague/index.html
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Polecam granie dzisiaj w over zółtych kartek w meczu CSKA ze Sportingiem, mecz walki każda drużyna z szansami na awans, pierwszy mecz bardzo overowy jesli chodzi o kartki i dzisiaj powinno być podobnie;)
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Podobnie jak wczoraj z typem opisanym w pierwszym poście na tej stronie - może nie rozpieszczający kurs, ale za to piękna linia:
Leverkusen - Lazio
Typ: Lazio over 2.5 rzutów rożnych Kurs: 1.57 bet365
Wynik: 4 ✅

Widzę w tym typie duży potencjał, wynik z pierwszego meczu nie sprawia jeszcze, żeby okopać się na własnej połowie to i jakieś kontry mogą przynieść kornery, a jak przewiduje tutaj kilka osób - pojawią się bramki w tym meczu i Lazio może zostać zmuszone do gonienia wyniku. W pierwszym meczu Lazio miało 3 kornery, w weekend w meczu z Bologną już 10, przeciwko Leverkusen w pucharze 3 rożne nabiło Lotte z Ligi Regionalnej, a tak naprawdę to 3 rożne można nabić i z czystego przypadku, ja korzystam z tej linii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Lazio Rzym
- Zdecydowanie najciekawsza para naszym zdaniem. Mecz w Rzymie zakończył się triumfem Lazio 1:0. Aptekarzy stać jednak na odrobienie strat i mają spore szanse na awans do kolejnego etapu.
- Bayer rozpoczął sezon w Bundeslidze od dwóch minimalnych zwycięstw. Najpierw pokonali Hoffenheim 2:1, a w poprzedni weekend wygrali z Hannoverem 1:0. W stolicy Włoch zagrali natomiast bardzo dobre spotkanie, w którym zabrakło szczęścia. Wcale nie odstawali od rywala.
- Lazio także gra już w Serie A. W 1. kolejce zwyciężyli nad Bologną 2:1 po bramkach Bilglii i Kishny. Zespół jest bardzo mocny i głównym celem Włochów będzie dzisiaj zdobycie bramki w Leverkusen.
- W Leverkusen ponownie błyszczy Calhanoglu, który cały czas zdobywa piękne bramki z wolnych i to on może być bohaterem. Nie zapominajmy również o doświadczonym Kiesslingu. Ta dwójka powinna być dzisiaj szczególnie kryta przez defensorów gości.
Zapowiada się otwarte spotkanie. I podobnie jak Szef Elity będziemy typować w tej konfrontacji bramki. Bayer powinien spokojnie zdobyć co najmniej gola na BayArenie. Ale i Lazio nie może bronić się od początku autobusem i powinni także zaatakować rywala. Stąd nasze propozycje:
Powyżej 2.5 gola, 1.83 Sportingbet ✅
Powyżej 0.5 gola do przerwy, 1.35 Sportingbet ✅
Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 200PLN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom