>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Miedziński jedzie za Szczepaniaka. Dla mnie totalnie niezrozumiała sytuacja ktora stawia Grudziądz w roli faworyta.
Tez jestem zaskoczony. Szczepaniak jednak w ostatnim meczu z Czestochowa na rybnickim torze i MPPK punktował przyzwoicie, w przeciweniestwie do Batchelora i Logaczewa. Moim zdaniem Rybnik sie oslabil ta zmiana i lepiej byloby zastapic Batchelora lub Logaczewa, ale tego nie zrozumiesz.
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
PGG ROW Rybnik - MrGarden GKM Grudziądz
Widzę spora część idzie w kierunku gospodarzy - ja jednak skłaniam się do gości.
Analizując kolejno zawodników z rozkładu 1-5 i 9-13 to buduje mi się przewaga zdecydowana dla przyjezdnych.
Nie wiem po co Miedzinski za Szczepaniaka. Po drugiej stronie Pieszczek, którego wyżej cenię od Miedziaka.
Logaczow dla mnie chyba jedyny porównywalny rozkładowy zawodnik do jego vis a vis czyli Buczkowski. Obaj jendakowo bez formy. Po cichu jednak liczę, że w tym sezonie zobaczymy Krzysztofa na jego poziomie.
Dalej Milik - Laguta...bez komentarza.
Lambert na pewno przywiezie dwu-cyfrówkę, ale to dalej jest 1 zawodnik. Worynie wyszedł póki co 1 mecz, więc też takim hura optymistą bym nie był, że odnalazł formę.
Z juniorów obie drużyny mają podobnie mało pożytku
Pewnie będzie na styku - ale jednak
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rewelacja, jak napędzacie ten dział. Cała masa tu fajnych opinii i spostrzeżeń. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że każdy wyciągnie na dziś skuteczne wnioski. Kilka słów z mojej strony co do dzisiejszych pojedynków, ale bez konkretnych typów.

Widzę, że zdania na mecz ROW - GKM podzielone. Według mnie słusznie, linie handicapowe wystawione idealnie. Nie ruszam wyniku tego meczu, choć dla zabawy typuję sobie, że Artiom da w ostatni biegu wygraną gościom. Co do handi to podobna sytuacja w drugim meczu. Linie jak dla mnie do grania. Stawiam na 10-12 punktową faworytów.
Co do indywidualności. Podzielam zdanie kolegów wyżej i nie rozumiem odsunięcia od składu Szczepaniaka. Chłop naprawdę dobrze wyglądał w MPPK. Po pierwsze nieźle punktował, ale poza tym był też naprawdę szybki i potrafił siedzieć na kole najlepszym. Myślę, że na Pieszczka, czy Przema by wystarczyło. Miedziak wczoraj w Toruniu nieźle, ale na tle Holderów, czy Kułakowa wyglądał jednak słabo i wojował na dystansie z rywalami. Z konkretów pograłem dziś undery punktowe Bjerre i Protasa. Wydaje mi się, że obu czekają ciężkie mecze. Kenneth ostatnio w dobrej formie, ale tu na pierwszym łuku będzie walka wręcz, na dystansie też nie będzie lekko. Linie na Duna wysokie, warto to wykorzystać. Protas ma ciężkich rywali, jest w euforii po dobrych zawodach i tak naprawdę Falubaz dziś jedzie na luzie i raczej nic nie musi. Myślę, że dla wiekowego zawodnika będzie to starcie po prostu do odjechania, choć wszyscy wiemy, jaki jest Piotrek.
 
Ostatnia edycja:
N 192

nikodem331

Użytkownik
A ja pogram jeszcze Bjerre lepszy od Pedersena w sts po kursie @2,12.
Bjerre ostatnio naprawde ładnie jeździ,biegi ma podobne do Pedersena a kurs zachęca do pogrania w jego stronę.
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Zielona Góra Falubaz (+10,5) @1.72
W skrócie, bo czas goni - Zielona 40 punktów jak najbardziej w zasięgu.
Vaculik powinien ponownie pokazać, że jest liderem. Lindgrena może nie dogoni - ale pozostałe trybiki Częstochowskiej maszyny jakby trochę zaśniedziałe. Doyle pod formą, Madsen ostatnie 2 mecze słabiutko, Holta słabo ale stabilnie. Ogólnie Vaculik myślę, że ponad 10 będzie miał.
Zostaje do ujechania 15 punktów lub mniej dla reszty co sam Protasiewicz z Dudkiem mogą ujechać jeżeli się dobrze spasują.
Nie liczę na Antonio czy MJJ ale zawsze jeszcze dodatkowe punkty z juniorów mogą wpaść.
Post automatycznie złączony:

Zagalopowałem się w skrócie myślowym z tym że zostaje do ujechania 15 punktów.
Mimo wszystko Falubaz jest w zupełnie innym miejscu niż na początku sezonu kiedy dostał lanie. Powiedziałbym że role się odwróciły. Częstochowa dołuje a Falubaz nadwyraz dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Powiedzieć, że decyzja z odsunięciem Szczepaniaka jest niezrozumiała to nic nie powiedzieć, co się w Rybniku dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. W swojej analizie zapomniałem o tym wspomnieć, ale przeszła mi przez głowę taka myśl, że Rybnik może sobie taktycznie ten mecz zawalić i tak było. Oni (a właściwie Mrozek) kompletnie nie wiedzą co robić z tym składem i uciekają im przez to punkty. Nie miałem już jak tu reagować po ogłoszeniu składów, mam nadzieję, że pozostali koledzy z działu przekonali tu zaglądających do grania na Grudziądz. Jestem zaskoczony postawą Pieszczka, naprawdę nie spodziewałem się tak dobrego występu.

Wynik w Częstochowie mnie akurat nie zdziwił. ;)
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Trochę zagrała na nosie ta kolejka ekstraligi, mam nadzieję, że na jej koniec uda się trochę odegrać, a dubelek, który przygotowałem wydaje się być do tego dobrą okazją.

Woźniak poniżej 4,5 pkt @1,95 ewinner ZWROT
Kołodziej poniżej 9,5 @1,85 ewinner

O jeździe Woźniaka nie trzeba wiele pisać bo chyba już wszystko na tym forum zostało napisane. Nie jest to na pewno dobry mecz na jakieś cudowne odbudowanie... Wystawiony pod nr1 ma ciężkie biegi. Ciekawy jestem czy wg Gorzów dzisiaj wygra u siebie? Moim zdaniem mecz będzie mega na styku, jeśli Jamróg pojedzie swoje (bo to chyba najmniej pewny punkt Lublina), to gospodarze będą mieli mega ciężko. Jeśli już o Woźniaku mowa to coś czuję śliwke w pierwszym biegu i znów zostanie zastąpiony.

Kołodziej, mega zawodnik ale w tym sezonie jakiś taki nierówny. Bardzo wysoka linia jak na wyjazdowy mecz we Wrocławiu. Wrocław może nie błyszczy w tym sezonie, ale u siebie są mocni i mam wrażenie, że dla nich mecz z Lesznem to coś więcej niż kolejny ligowy mecz ;) a na pewno dla kibiców na trybunach, to już wiem z autopsji ;) Koldi dzisiaj zakręci się koło 5-7 punktów, ale 10? szczerze wątpię.
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Trochę zagrała na nosie ta kolejka ekstraligi, mam nadzieję, że na jej koniec uda się trochę odegrać, a dubelek, który przygotowałem wydaje się być do tego dobrą okazją.

Woźniak poniżej 4,5 pkt @1,95 ewinner
Kołodziej poniżej 9,5 @1,85 ewinner

O jeździe Woźniaka nie trzeba wiele pisać bo chyba już wszystko na tym forum zostało napisane. Nie jest to na pewno dobry mecz na jakieś cudowne odbudowanie... Wystawiony pod nr1 ma ciężkie biegi. Ciekawy jestem czy wg Gorzów dzisiaj wygra u siebie? Moim zdaniem mecz będzie mega na styku, jeśli Jamróg pojedzie swoje (bo to chyba najmniej pewny punkt Lublina), to gospodarze będą mieli mega ciężko. Jeśli już o Woźniaku mowa to coś czuję śliwke w pierwszym biegu i znów zostanie zastąpiony.

Kołodziej, mega zawodnik ale w tym sezonie jakiś taki nierówny. Bardzo wysoka linia jak na wyjazdowy mecz we Wrocławiu. Wrocław może nie błyszczy w tym sezonie, ale u siebie są mocni i mam wrażenie, że dla nich mecz z Lesznem to coś więcej niż kolejny ligowy mecz ;) a na pewno dla kibiców na trybunach, to już wiem z autopsji ;) Koldi dzisiaj zakręci się koło 5-7 punktów, ale 10? szczerze wątpię.
j holder jedzie
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Niezły kurs na Unię. Idealny to jakiegoś dubla. Wydaje mi się, że Byki ponownie pokażą swoją siłę. W Sparcie zbyt wiele niewiadomych. Jedynie Janowski jest jakimś tam pewniakiem. Tajski już nie tak skuteczny, co widać z resztą po liniach na niego wystawionych. Dawno nie pamiętam, żeby na Taia były jednocyfrowa linia. Drabik w kratkę, Fricke'a nie ma, Holder jako gość. Gleb się pogubił, drugiego juniora brak. W Unii wszystko na swoim miejscu, chłopaki jadą, nie wywyższają się, wielka pokora i szacunek dla rywala. Moim zdaniem dziś spokojna wygrana gości. Z indywidualnych okazji zaskakująco niska linia na Smyka, bo tylko 6.5, a Bartek będzie jechał m.in. z Holderem, Fricke'm, Glebem, Drabikiem, dwukrotnie w parze z Lidsey'em. Bartek to zawodnik, który również spokojnie może ukraść punkty, czy to Janowskiemu, czy Taiowi. Według mnie to fajna opcja do gry.
Stal również powinna w końcu wygrać. Bartek będzie się dwoił i troił. Indywidualnie na niego linia 12.0 według mnie do grania. Łaguta to jedyny gość, który może zabrać mu punkty, a pojedzie z nim maks dwukrotnie. Nawet niech przegra raz i jeszcze gdzieś tam straci punkt to nadal pokryje zakład. Jak dla mnie Bartek dziś zakręci się koło kompletu. Sam pograłem jeszcze H2H Karczmarza z Lampartem. Jeśli Stal chce wygrać to Rafał musi dobrze jechać i nawet punktować z seniorami. Wydaje mi się, że na własnym torze młodziak Stali zaprezentuje się nie tylko lepiej, ale nawet dużo lepiej niż rywal z Lublina.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lublin @3 iforbet
Lublin +4,5 @1,85 iforbet
Łaguta powyżej 11 @2 iforbet/betclic


Ponownie idę w Lublin z nadzieją, że nie przejadę się tak spektakularnie jak w meczu w Zielonej Górze. Dla mnie szanse 50/50 - tor w Gorzowie zwykle jest ciężki dla przyjezdnych, do tego latający Bartek, ale poza nim brakuje strzelb. Ja przekonany do Holdera dalej nie jestem, KK szuka, ale rzadko znajduje, a PUK to tylko PUK. Po drugiej stronie znający ten tor Zagar i latający ostatnio Łaguta. Martwi postawa Michelsena ostatnio, ale za to przewaga Lublina na juniorce. Mecz raczej na styku, ale Lublin moim zdaniem wyszarpie to w końcówce.
Łaguta ostatnie mecze: 13, 11+1 (w 4), 9+1, 15. Po takim kursie trzeba próbować, przy 11 zwrot, do tego jakaś mała szansa, że pojedzie jako RT.
Zastanawiają mnie jeszcze undery 6,5 na Czugunowa i 8,5 na Holdera, ale pierwszy może pójść z taktycznej i mieć 5-6 startów, na Lidsey'u i Szlauderbachu jest w stanie może te 7 ujechać, Holderowi wychodzi mi 8 więc ostatecznie też nie ruszam.
Leszno faworytem, ale kurs mnie do końca chyba nie zadowala, jeszcze muszę nad tym pomyśleć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 203

__macieq__

Użytkownik
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (+4,5) @1,85
Chyba większość widzi powolne przebudzanie się stali, ale jak dla mnie zbyt dużo niewiadomych u gospodarzy.
W zasadzie oprócz Bartka i Holdera to nikt nie wie kto tam będzie walczył. Thomsen niby zdobył z Motorem na wyjeździe 10 punktów ale w 7 startach. Iversen z Kasprzakiem wygrali w sumie w tym sezonie zaledwie 6 biegów. Juniorka też bez polotu i raczej to przyjezdna młodzież powalczy o dodatkowe punkciki do wyniku.
Lublin na wyjazdach niby słabo ale z Częstochową wygrali, więc czemu z Gorzowem miałoby im to przeszkodzić? Zagar i Łaguta mogą postawić się Bartkowi i Jackowi. Ale dalej jest Michelsen, Hampel, Jamróg (tu troche niewiadoma bo dawno nie jechał), którzy wydaje mi się w lepszej i przede wszystkim stabilniejszej formie od Kacprzaka, Iversena czy Thomsena. Mecz na styku bo oba zespoły mają kogo wstawiać na taktyczne. Juniorka gości też mam nadzieje zapewnić parę cennych oczek.
Finalnie, zdecyduję się na minimalne handi na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Zmarzlik -1 - Zagar typ: Zmarzlik -1 @ 1.53. Bet365 (jesli ktos ma mozliwosc tam grac) 18:8

Jak dla mnie przyjemne zestawienie. Z jednej strony jest Bartek , ktory musi ciagnac Stal po pierwsze zwyciestwo. Ma dosc latwe biegi i jedynie wydaje sie , ze Laguta na dopingu moglby mu przeszkodzic w bezproblemowym wygrywaniu. Z drugiej strony Zagar , ktory w tym sezonie zaczal mniej zawodzic niz w ostatnich latach. Patrzac na uklad biegowy ma duzo trudniejsze zadanie niz Zmarzlik. W pierwszym biegu dostaje za przeciwnikow Jacka i Iversena wiec o trojki bedzie mu ciezko od poczatku.
Zagar w 2 ostatnich sezonach 9 i 10 pkt w Gorzowie, ale startowal spod 5 gdzie mogl na juniorach cos natrzaskac
Jak dla mnie Zmarzlik spokojnie te 2 pkt wiecej od Zagara zdobedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 203

__macieq__

Użytkownik
Zmarzlik -1 - Zagar typ: Zmarzlik -1 @ 1.53. Bet365 (jesli ktos ma mozliwosc tam grac)

Jak dla mnie przyjemne zestawienie. Z jednej strony jest Bartek , ktory musi ciagnac Stal po pierwsze zwyciestwo. Ma dosc latwe biegi i jedynie wydaje sie , ze Laguta na dopingu moglby mu przeszkodzic w bezproblemowym wygrywaniu. Z drugiej strony Zagar , ktory w tym sezonie zaczal mniej zawodzic niz w ostatnich latach. Patrzac na uklad biegowy ma duzo trudniejsze zadanie niz Zmarzlik. W pierwszym biegu dostaje za przeciwnikow Jacka i Iversena wiec o trojki bedzie mu ciezko od poczatku.
Zagar w 2 ostatnich sezonach 9 i 10 pkt w Gorzowie, ale startowal spod 5 gdzie mogl na juniorach cos natrzaskac
Jak dla mnie Zmarzlik spokojnie te 2 pkt wiecej od Zagara zdobedzie.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na na 1xBet jest to samo po 1,7 ale nie wiem jak tam z regulaminem punktów bo nigdy takich rzeczy nie grałem.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie. W tym dziale nie bywam ale żużel oglądam i jestem z żużlowego miasta. Moja uwagę dziś przykuwa mecz Wrocław - Leszno. Unia do tej pory bez straty punktu, idą jak burza, skład każdy zna, jadą u siebie i na wyjeździe. Ale wg mnie dziś trafia na bardzo duży opór. Jeżeli Tajski, Janowski, Drabik, Czugunow, pojada tak dobrze jak w ostatnich meczach Fricke coś dołoży to może być ciężko liderowi. Wrocław u siebie mocny i mimo że lider też ma pake i sprzęt to myślę że dziś polegnie po raz pierwszy.


Sparta win kurs 3,21 fortuna ✅ ✅ ✅ szczęśliwie ale WTS miał równiejszy zespół dziś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gorzów - Częstochowa
Typ Częstochowa
Kurs 2.37
Buk sts

Temat czwartej kolejki został zamkniety dlatego piszę tutaj. W pierwotnym terminie grałem na Gorzów bo to byl ważny dla nich mecz więc co się zmieniło do tego czasu? Zmieniło się to że obecnie Gorzów po wygranej z Lublinem spadł z serca kamień że słychać go było w Zielonej Górze. Teraz Częstochowa ma nóż na gardle. To mecz o duzej stawce dla gości bo w grze są PO. W sumie to jak to czyta to zaraz pomyśli zaraz zaraz ale Sandor jakie Ty masz podstawy by grać na powstały kilka lat temu klub? Podstawy mam takie że do Gorzowa nie przyjedzie motor z Hampelem i jamrogiem statysta. Przyjedzie solidna druga linia z przedpelskim i walczenym Holta. Do tego trzy armaty które ostatnia walą na oślep ale właśnie przy takich nazwiskach nie ma co patrzeć na ostatni mecz bo ta trójka może pojechać dziś tak że nikt nie będzie pamiętał doyla z piątku. Co więcej teraz ma to głupie tłumaczenie upust czyli Jason ma mecz co 3 dni a nie 7.
Ponadto kurs. Gorzów ledwo wyszedł z Lublinem i w ostatnim biegu mogłoby różnie a dziś mamy kurs o 1.15 jednostek większy jest dla mnie porozumieniem tym bardziej że w mojej opinii przyjeżdża na papierze drużyna silniejsza.

Ciekawe jak atmosfera w szatni po pokazywaniu sobie palców:)

Pisane z tel przepraszam za błędy skladniae etc

Podsumowując Częstochowa na papierze jest lepsza forma obecnie nie. Jak wróci dziś dla trójki liderów czewy to Gorzowa nie ma nawet z18 pkt Bartkiem

Powodzenia
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Iversen under 9,5 @1,75 eWinner

Po wczorajszym upadku dzisiaj dzisiaj już starszawy żużlowieć będzie cały obolały,więc nie daję mu szans na over,a po drugie ma tracić na kim punkty i jeszcze nie wiadomo czy czasem już po 2 biegach nie odpuści zawodów
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Przedpelski +6,5 1,83 Forbet

Paweł bardzo lubi tor w Gorzowie. Notuje tu dobre wyniki. Zresztą jest w niezłej formie. W Gorzowie Zmarzlik, Holder i być może Thomsen to główne strzelby. Reszta spokojnie do objechania. Biegów nie ma jakiś wyjątkowo trudnych więc spokojnie powinien zdobyć te 7pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom