>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
N 192

nikodem331

Użytkownik
Zmarzlik najlepiej punktującym zawodnikiem meczu @1,64 ewinner

Taki wydaje mi się pewniaczek fajny do jakiegoś dubla. Widzieliśmy co robił wczoraj Zmarzlik. U siebie jest królem i tyle. Dzisiaj ekipa mocniejsza, ale myślę, że na Zmarzlika nie będzie mocnych, szczególnie, że Madsen nieco zszedł z tonu ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Karczmarz +1 - Miskowiak typ :Karczmarz +1 @ 1.9 bet365

Mysle , ze moze byc tutaj podobnie jak w poprzednim przerwanym meczu z pewnie wygranym biegiem juniorskim Karczmarza. W kolejnych biegach tez moze cos spokojnie ukasic. Miskowiak potrafi jezdzic ale jakos nie widze tutaj zeby mial cos konkretnego zrobic. Na pewno nie wiecej niz Karczmarz

Thomsen - Doyle typ:1 @2.05. Bet365

Thomsen pokazal wczoraj oprocz srodkowego palca , ze jest calkiem szybki raz pokonujac nawet Lagute. Swoje solidne punkty powinien dzisiaj zrobic zwlaszcza , ze mial wczoraj ligowe przetarcie i jest w rytmie.
Doyle myslalem , ze odpali w ostatnim meczu a okazalo sie ,ze byla jeszcze wieksza katastrofa. Objezdzali go wszyscy jak chcieli. Nie widze tez tutaj jakiegos naglego wybuchu formy zwlaszcza , ze jemu to wszystko siedzi w psychice i wie ze jest mocno krytykowany.
W obecnej sytuacji dunczyk jest dla mnie faworytem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Za Iversena z/z - moga jechać wszyscy seniorzy , złamana reka 2 tyg przerwy - za chwilę to info pojawi sie oficjalnie . Bukmacherzy nie wiedza o tym jeszcze i wszyscy mają linie bez uwzglednienia tej informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Jedynym sensownym typem jaki wybralem to Holder under 9.5 sts kurs 1.84 zlapany rano....wczoraj Jack ledwo 9 i upadek i dzis w zasadzie ma oczko wiecej przywiezc?rywale ci sami jesli chodzi o poziom ale bardziej zdeterminiwoni i zmobilizowani przez Cieslaka dlatego po takim kursie sprobowalem...
Lekkie inne typy
Holta under 5.5 sts kurs 1.6
Przedpelski under 6.5 kurs 1.88 sts
Kasprzak over 4.5 sts kurs 1.7 ZWROT
Pawel ostatnio znizka formy zdecydowana i trudne biegi...holta bardzo fajnje jedzie momentami az za dobrze wiec kiedys musi slabszy mecz przyjsc...
Kasprzak po takiej linii u siebie trzeba sprobowac😉choc nie da sie go ogladac w tym sezonie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 203

__macieq__

Użytkownik
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (+0,5) @2.1
Tak jak wskazywałem, że Częstochowa jest przeszacowana w meczu z Zieloną Górą...tak stawiania Gorzowa w roli faworyta z Częstochową uważam również za dyskusyjne. Wiadomo - Gorzów wygrał wczoraj mecz...póki co jedyny. Z/Z za Iversena na minus bo to zawsze jeden zawodnik mniej który może zaskoczyć i byłby pożytek na taktycznych.
Zmarzlik pewnie koło kompletu ponownie ale już Thomsen czy Holder to tacy sami "liderzy" co Doyle czy Madsen nie wspominając o Lindgrenie, który powinien ich objechać.
Miśkowiak, jeżeli ma łapać punkty w meczach to właśnie z drużynami typu Gorzów.
Całą drużyna już jakieś doświadczenia ma z pierwszego podejścia do meczu acz przy takiej pogodzie to przygotowanie toru chyba schodzi na drugi plan bo jest taką samą niespodzianką dla przyjezdnych jak i gospodarzy.
Spokojnie daje szanse na chociaż remis Częstochowy powyżej 50% więc rekreacyjnie można pograć jako mityczne "Value".
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 203

__macieq__

Użytkownik
Nie wiem jak to się dzieje ale decyzje sędziowskie w tym sezonie to dla mnie masakra. Za co Doyle został wykluczony w biegu 9 to nie mam pojęcia. Owszem - uciekło mu koło do góry przy starcie ale później Woźniak tylnym kołem zabiera mu nogę.
Nie jest to pierwszy ani drugi przypadek w tym sezonie kiedy sędzia wywija taki mało zrozumiały numer w z pozoru prostej sytuacji startowej.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nie wiem jak to się dzieje ale decyzje sędziowskie w tym sezonie to dla mnie masakra. Za co Doyle został wykluczony w biegu 9 to nie mam pojęcia. Owszem - uciekło mu koło do góry przy starcie ale później Woźniak tylnym kołem zabiera mu nogę.
Nie jest to pierwszy ani drugi przypadek w tym sezonie kiedy sędzia wywija taki mało zrozumiały numer w z pozoru prostej sytuacji startowej.
Moze decyzja nie byla przypadkowa bo Gorzow trzeba ciagnac za uszyc teraz.
Taka jedna decyzja zmienia czasem calkiem wynik meczu.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja dzisiaj ide grubo w strone Leszno mistrz nie doznał 2 porażek z rzedu od dawna grm handi nawet -4.5 jak będzie. KOlejne typy warte uwagi under Doyla licze ze linia skoczy po dobrym wystepie do 9 ale on na swoim owalu gubi sie nie milosiernie a tutaj bedzie mial z kim przegrywac. Warty typ uwagi to over Pawlickiego mysle ze po ostatnim meczu jest sportowa zlosc by zrobic dobry wynik a ten owal bardzo mu lezy
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
No ciekawi mnie ten mecz dziś.. niby Częstochowa zawodzi ale widac ze Doyle w ostatnim meczu pomału sie odradza, za to fredka o ostatnim meczu nic nie pojechał.. Ciekawi mnie co sie dzieje z Pawłem, który koncowka i poczatek sezonu miał zajebista.. a teraz masakra.. Rune to samo raz dobrze 5x słabo.. ale Unia też nie jedzie równo.. Emil swoj poziom ale reszta zmiennie.. smyk miał okres zajebisty a ostatni mecz wpadka.. Kubera dla mnie dzis bedzie latał sobie..Pawlicki do tej pory jedzie solidnie tylko z Wrockiem 2 mecze zawiódł.. ciekawie czy wypadke przy pracy czy moze słabsza forma nastaje..op Emilu nie wspominam bo to co on jeździ to głowa mała..Kołodziej za to też zmienny, moim zdaniem nie jest sobą w tym sezonie.. Jaimon tez nie pewny..
Za dużo niewiadomych w tym meczu zeby mowic ze ktos tu jest faworytem.. Odpali Madsen Doyle Miśkowiak i Holta albo Paweł okolo 8 zrobią i to moze przesądzić..
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Piotr Pawlicki powyżej 9.0 - 2,00 Forbet

Piotrek do tej pory na wyjazdach super wyniki. 3x wykrecil dwucyfrowke. Ostatnio zaliczył koszmarny wynik we Wrocławiu gdzie zdobył tylko 2pkt.
Jednak tor w Częstochowie mu leży. W tamtym roku również bardzo dobry wynik i +10pkt na jego koncie. Dzisiaj rywal mocny ale ze sporymi problemami. Doyle na torze w Częstochowie nie wygląda ostatnio dobrze. Meczy się bardzo. Holta, Przedpelski elektryczni. Oni mogą pojechać na 8pkt ale mogą totalnie zawalic. Madsen dobra forma i Lindgren to zawodnicy którzy powinni być liderami Wlokniarza. Z nimi Piter może mieć problem wygrywać ale reszta do objechania. 5x2pkt to nie jest jakis wielki wyczyn dla Piotrka.

D. Kubera powyżej 6,5 - 1,70 Fortuna

Dominik to bardzo mocne ogniwo drużyny Leszczyńskiej. Średnio trochę ponad 7pkt na mecz. W tym sezonie Kubera na wyjazdach:7,8,4,10. Jesli pojedzie 4 lub 5x to jestem spokojny że pokryje ta linie.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeśli ktoś ma możliwość: Miśkowiak - Kubera 1 @4,5 Unibet

Oczywiście faworytem Kubera, ale bez przesady, żeby takie kursy wystawiać, tutaj jakieś @3 powinno być maksymalnie. Miśkowiak w formie, u siebie, z możliwością jazdy za Holtę/Przedpełskiego. Jeśli wszyscy w Lesznie odpalą to Kubera skończy na 3 startach. Ja tu nie widzę takiej dysproporcji.

Jeśli chodzi o sam mecz to wczoraj pobrałem Leszno. Nie wierzę w drugą wpadkę, z Wrocławiem przegrali ledwie co, a na chwilę obecną Wrocław mocniejszy od Częstochowy. Doyle nie pojedzie tak dobrze jak w Gorzowie, choć lepiej powinien pojechać Lindgren. Madsen gdzieś się zgubił, Holta pokłócony z całym światem, a Pawełek zatracił formę z początku sezonu. Mocni juniorzy, ale po drugiej stronie najmocniejszy junior w lidze. No i wiadomo, Emil, który tutaj koło kompletu się zakręci moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom