>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Do 3 dni roboczych w najlepszym wypadku 2 dni. A i zamiast poczty polecam punkty platnicze w duzych sklepach.
Pozdro
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Elo miał ktoś z was może taki problem \??
Wypełniłem wniosek o założenie konta, wszystko było poprawnie dostałem e-mail że skontaktuje się ze mną kurier !!
Czekałem miesiąc i nikt nie zadzwonił, wypełniłem wniosek po raz drugi i też nic !!!
Wiecie może o co chodzi ??
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Elo miał ktoś z was może taki problem \??

Wypełniłem wniosek o założenie konta, wszystko było poprawnie dostałem e-mail że skontaktuje się ze mną kurier !!
Czekałem miesiąc i nikt nie zadzwonił, wypełniłem wniosek po raz drugi i też nic !!!

Wiecie może o co chodzi ??
moze telefon Ci nie dzialal? bo kurier przez telefon sie kontaktuje
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
najlepiej przejechac sie nawet jesli jest to kawalek, do mkiosku, zakladaja tam Ci konto sami, czekasz 20min , drukuja umowe , podpisujesz , dostajesz wszystkie kody i tego samego dnia masz aktywne konto, jedynie musisz poczekac az karta Ci poczeka z tydzien zebys mogl wyplacac w bankomacie. naprawde polecam
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
najlepiej przejechac sie nawet jesli jest to kawalek, do mkiosku, zakladaja tam Ci konto sami, czekasz 20min , drukuja umowe , podpisujesz , dostajesz wszystkie kody i tego samego dnia masz aktywne konto, jedynie musisz poczekac az karta Ci poczeka z tydzien zebys mogl wyplacac w bankomacie. naprawde polecam
ojaaaa. bym wiedzial bym poszedl. u mnie w miescie jest, a ja przez neta zakladalem. samadi, chyba to byl on, mowil ze mKiosk nie przyspiesza aktywacji, a jednak ;]
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ej jak kurier dzwoni to jest juz w moim miescie czy dopiero chce sie umowic? bo mnie to ciekawi, bo mam problemy z umowieniem sie z kurierem :| wie ktos? :]
 
M 0

michalll

Użytkownik
mam pytanie, czy kurier dzwoni do mnie tylko po to, by umowic sie na podpisanie umowy, czy bedzie chcial ode mnie jakies inne dane? pytam bo nie wiem czy mam podac komorke, czy domowy (na komie chyba jasne ze mu peselu nie zaspiewam :p)

chcialbym tez wiedziec, czy korzystajac z ich karty da rade zalozyc konto na paypalu, bo czytalem gdzies ze sa problemy z platnosciami via net.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Czyli moge isc z matka do oddziału PKO i zeby zalozyc takie konto i nie musze czekac tych 14dni na kuriera itp jak w izzy i czy to konto grafiti ma jakies wieksze wady?
 
chudy6 0

chudy6

Użytkownik
Witam !! ja mam takie małe pytanie. Zamierzam złożyć wniosek o izzykonto i mam kilka pytań
1. Jeśli blisko mnie nie ma wpłatomatu to musze wpłacać przez poczte czy mogę przelać z inteligo na moje konto i czy to będzie darmowe
2.mam juz konto w bet at homei czy z izzykonta da sie normalnie wpłacić w opcji przelew bankowy ?
 
Do góry Bottom